Kodutud.com  
Alla
   

Postita vastus
Kes saavad postitada? Kõik liikmed võivad teha uusi teemasid ja kõik liikmed võivad vastata.
Kasutajanimi:  Soovite registreeruda?
Salasõna:  Unustasid salasõna?
Teema: (soovi korral)
BB koodi vormindamine:
Tavaline
Edasijõudnud
Abi

Sisesta rasvane tekst Sisesta kaldus tekst Sisesta allajoonitud tekst Sisesta keskelasuv tekst Sisesta hüperlink Sisesta meililink Sisesta pilt Sisesta koodiformaadis tekst Sisesta tsiteeritud tekst
Sisu:
HTML on Väljas
Emotikonid on Sees
BB kood on Sees
[img] kood on Sees
:) :( :D :lol:
;) :cool: :mad: :o
:P :nb: :ass: :sniff:
:no: :yes: :kiss: :bisou:
:duh: :grin: :rolleyes: :yawn:
:puzzled: :eureka: :bouncing:

Keela emotikonid?
Kasutada allkirja?
Keela BB kood?
Kas teavitada e-mailiga uutest postitustest?


Teema ülevaade
Teema on liiga pikk, näidatakse ainult viimast 5 vastust
sissy84

postitatud 17.07.2019 kell 05:20

Siin ei ole head sotsiaalabi, keegi ei saa elada lihtsalt eksisteerides. Lisaks on talvel nii külm, et nad ei saa sellest sotsiaalabist isegi mitte talveriideid. Sellised vedeldised siia ei rutta. Nad pagevad siit Soome ja Rootsi.

Segunemine sai alguse 90datest. Mis teha aga väljamaa mees on paljudele juba üle 30 aasta huvi pakkunud. Põlised rahvused kaovad kuna nad ei taha ainult omasid. Indiaanlasedki on pea välja surnud ja meil pole juuksevärvi vaadates juba ammu siin noid omasid.

Meil pole keda päästa.


kommionu

postitatud 16.07.2019 kell 21:38

Küllap artikkel põhineb Mikidemaa kogemustest, kuigivõrd ka Inglismaalt. Need on sama asja läbi käinud, euroopas üritatakse nüüd uut "orjakaubandust" natuke teise nurga alt.

Aeg on selleks muidugi soodne, jooksevad ise, pooleldi vabatahtlikult siia.


sissy84

postitatud 12.07.2019 kell 17:27

50 aastat tagasi kirjutatud tekst oli väga kaasaegne.
Ma ei viitsinud pikalt lugeda kuna kuskilt hakkas ajupesuna see välja nägema, nt see tänav kus lõpuks elas vaid üks valge vanaproua.
Minul on suva mis värvi mu naabri nahk on. Peaasi, et relvi ei osteta toidupoest nagu Ameerikas. Ja meil pole getosid Meil on päris palju kohalikke mustanahalisi. Nahavärvi tõttu saadame eestlased nüüd Aafrikasse või?


Venelasi me ka ei saatnud Venemaale kuna selleks ajaks olid lapsed puhtad eestlased, kes ei teadnud Venemaast midagi? Minu setudest sugulastest käis ka kes teab mis verd kodanikke üle. Millisesse riiki ma kolima peaks? Neid eestlastest kartulikoori on ikka ilgelt vähe järele jäänud.

Seniks kuni sotsiaalabi on sitt ei taha siia keegi koguneda. Mul oleks idee kuidas veelgi rohkem ka omadele sitta keerata. Sotskorterid panna viisaastaku tähtaja peale, st inimene kes saab abi teab, et selleks ajaks peab midagi ise välja mõtlema ja nendele kes ei räägi riigikeelt pakkugu pigem keeleõpet. Mind ajab vihaseks, et me ei anna õnge vaid püüamegi lasta end neil vähestelgi lüpsta.


eerik2

postitatud 12.07.2019 kell 08:26

"vihakõne" 50 aastat tagasi..
https://objektiiv.ee/enoch-powell-verejoed/
Artikkel mehest, kes nägi ette praegust soodoma-komorra maailmakorda.. Nägemus on tõeks saanud.. või on tegu ajaränduriga..

Hiljem: krt... peaaegu pidin naerust kohvi kurku tõmbama, kui juhtusin lugema ühe asjaliku venna tsitaati..:
"Vana Aadu ajal pandi peded laagris kirka ja labidaga paari ja need jäid ka varsti leseks."
Terveks päevaks hea tuju garanteeritud.


sissy84

postitatud 30.06.2019 kell 20:54

Vihakõnede osas võiks ju lisada ka EKRE.
Nüüd on varsti vaid aja küsimus, mil vene erakond luuakse. Keskerakond kaotab populaarsust ja on varsti Sotsidega sama pulga peal.

Kuidas saaks president mitte valida poolt kui valitsuses ja riigikogus toimuv on hullem kui lasteaia jaoks kohane. Äärmuslikud väljaütlemised ja spetsialistide mõnitamine teleekraanil... ohkama paneb. Sellest on raske mööda vaadata. Keegi nägi videot, kus riigikogus sots Riina Sikkut keskmist näppu EKRE-le nö tutvustas? Samas see naistesse halb suhtumine ilmselt tingis selle aga siiski, kas maksab samale tasemele langeda matsiga?!go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Seksperdid | Galerii | Tutvus | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad


Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
23 päringut, mis võtsid aega 0.0154321 sekundit