Kodutud.com  
Alla
   

Postita vastus
Kes saavad postitada? Kõik liikmed võivad teha uusi teemasid ja kõik liikmed võivad vastata.
Kasutajanimi:  Soovite registreeruda?
Salasõna:  Unustasid salasõna?
Teema: (soovi korral)
BB koodi vormindamine:
Tavaline
Edasijõudnud
Abi

Sisesta rasvane tekst Sisesta kaldus tekst Sisesta allajoonitud tekst Sisesta keskelasuv tekst Sisesta hüperlink Sisesta meililink Sisesta pilt Sisesta koodiformaadis tekst Sisesta tsiteeritud tekst
Sisu:
HTML on Väljas
Emotikonid on Sees
BB kood on Sees
[img] kood on Sees
:) :( :D :lol:
;) :cool: :mad: :o
:P :nb: :ass: :sniff:
:no: :yes: :kiss: :bisou:
:duh: :grin: :rolleyes: :yawn:
:puzzled: :eureka: :bouncing:

Keela emotikonid?
Kasutada allkirja?
Keela BB kood?
Kas teavitada e-mailiga uutest postitustest?


Teema ülevaade
Teema on liiga pikk, näidatakse ainult viimast 5 vastust
eerik2

postitatud 03.03.2013 kell 17:19

Täna lugesin head artiklit:

Tagasi autokooli

Sinna võiks neid veel rohkemgi saata.


sales

postitatud 11.02.2013 kell 23:37

Suur jumal kui keeruline! Mulle surus load vägisi ktte ALMAVÜ


sissy84

postitatud 11.02.2013 kell 18:33

Koolieksamid tegin veatult ära. ARK-i teooriast sain samuti esimese korraga läbi aga sõidueksamil käisin korduvalt - sain läbi alles 5. korral.
2010.aastal tulid Tallinna ARK-i 6 käigulised autod, see ei andnud mulle kuidagi rahu. Koolieksamil ja sõitudel oli 4-ja käiguline Merzedes, endal oli 5 käiguline auto ja siis eksamil järsku 6 käiguga auto. Minu mõistes olis see tobe!

1. ARKI sõidueksamil sain kõige muuga hakkama aga ei osanud ämmaboksi autot parkida.
2. ARKI sõidueksamil sattusin ma autoga trammi rööbastele Tondil, mäest alla tuli tramm ja autod pidid mulle teed andma kuigi neil oli peatee. Ma siiani mäletan hirmunud eksamineerija nägu.
3. ARKI sõidueksamil oli minu jaoks tee liialt kitsas ja ma ei saanud tagasipöördega hakkama.
4. ARKI sõidueksamil ma ületasin kiirust, kahel korral ja täpselt samas kohas. 30-ne ala oli ja kiirusepiirang oli isegi asfaltile maalitud, mina aga olin närvis ja kimasin 50-ga.
5. ARKI sõidueksamil küsiti mu käest autosse istudes, et kas esimest korda eksamil või korduval eksamil. Ma hakksin naerma ja ütlesin kohe, et olen viiendat korda eksamil ja kui seekord jalakäija alla ajan, siis see oleks midagi uut. Sel korral pidin tegema ämmaboksi vasakule poole teeserva. See oli imelihtne.

Ma teadsin, et ma ei anna alla ja teen load Tallinnas, oleksin ju võinud Sakus teha AGA ma teadsin, et siis ma oleksin ju põruja. Nüüd on vahtralehedki minevik ja naljakas on meenutada olnut. Viiendal eksamil olin ma juba üsna rase ka. Roolis olles mõtlesin pidevalt, et mis siis kui sünnitama hakkan.


mada

postitatud 10.02.2013 kell 21:43

Eestis olen alati eksamitelt läbi saanud. Kunagi Californias aga kukkusin sõidueksamil läbi sellega, et parempöördel vaatasin vaid peeglisse, aga mitte üle õla paremale. Õnneks sai paari päeva pärast 5 dollari eest uuesti eksami teha, mille käigus vehkisin enne igat manöövrit korralikult peaga.


Murakaraba

postitatud 07.12.2010 kell 14:01

Zip, aga kas Sul auto on, millega sõidaksid? Kui ei, siis soovitaksin motiveeringu tõstmiseks soetada see isiklik "lux tarbeese"
Mina nii tegin. Kui pole just tuli takus, on vist kõigil tulnud autokoolis mingi hetk ette, et ei taha ja ei oska ning väikest pausi pidanud. Minul oli koolis vahe sees 3 nädalat, see läks üle ja ARK-is sain ka esimese korraga läbi.
Minul oli väga tark teooriaõpetaja, õnnestus temaga ka platsi- ja pimedasõitu käia tegemas.
Paljud tema ütlemised on hästi meelde jäänud, näiteks, autoroolis ilmnevad juhi halvad iseloomuomadused kõige selgemini.
Usun seda täiesti!
Oi, nägin ka nutvaid naisi - mõnikord võeti autosse kaasa 3 õpilast korraga ja tehti pikem sõidutund. Muutus ka arusaam neist, kes kooli pooleli jätsid, toogu nad põhjenduseks mida tahes. Kõik ei sobi rooli (pole veel küpsed või lihtsalt ei saa aru) või teine asi-ei talu kriitikat enda kulul terakestki.go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad


Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
23 päringut, mis võtsid aega 0.0107579 sekundit