Kodutud.com  
Alla
   

Postita vastus
Kes saavad postitada? Kõik liikmed võivad teha uusi teemasid ja kõik liikmed võivad vastata.
Kasutajanimi:  Soovite registreeruda?
Salasõna:  Unustasid salasõna?
Teema: (soovi korral)
BB koodi vormindamine:
Tavaline
Edasijõudnud
Abi

Sisesta rasvane tekst Sisesta kaldus tekst Sisesta allajoonitud tekst Sisesta keskelasuv tekst Sisesta hüperlink Sisesta meililink Sisesta pilt Sisesta koodiformaadis tekst Sisesta tsiteeritud tekst
Sisu:
HTML on Väljas
Emotikonid on Sees
BB kood on Sees
[img] kood on Sees
:) :( :D :lol:
;) :cool: :mad: :o
:P :nb: :ass: :sniff:
:no: :yes: :kiss: :bisou:
:duh: :grin: :rolleyes: :yawn:
:puzzled: :eureka: :bouncing:

Keela emotikonid?
Kasutada allkirja?
Keela BB kood?
Kas teavitada e-mailiga uutest postitustest?


Teema ülevaade
Teema on liiga pikk, näidatakse ainult viimast 5 vastust
tokyoden

postitatud 16.11.2022 kell 12:11

Olen loomaarmastaja. Kui otsustate oma kassile toitu valmistada, peaksite rääkima oma loomaarstiga kasside maiused tasakaalustatud toitumise tagamisest. Ostetud toidud on koostatud nii, et need sisaldaksid teie kiisu tervise jaoks olulisi toitaineid ja tõenäosus, et omatehtud toit rahuldab teie kassi kõik vajadused, on väike. Teie loomaarst võib soovitada tasakaalustatud toitumise jaoks vitamiine või toidulisandeid.


MichelleMark

postitatud 06.01.2022 kell 17:17

Ma näen seksi kui osa armastusest. Minu jaoks muutub armastus täiuslikumaks... Ja ma ei näe seda isoleeritult. Mul on raske mõista inimesi, kes seksivad põhiliste instinktide rahuldamiseks - mis vahe on siis inimesel ja loomal ?


naisemees

postitatud 01.07.2021 kell 02:49

Tsitaat:
Algne postitaja: freelancer
Kui ikka Gutta postitust loed siis jään endiselt seisukohale ,et seks on üks tähtsamaid ja tõsisemaid asju meie elus.Kindlasti pole ka vähem oluline rasedusest hoidumine.

Gutta postitused ei loe midagi. Seks on väga eluline, raseduse asi peab ka selge olema. Et kas on soov või ei. Aga muidu tuleb seda asja teha. Eriti suhtes, ja eriti kui soovid suhet.
Muidu ei pea midagi.


Raigxolen

postitatud 25.03.2018 kell 18:15

Sex on kahe inimese vaheline sensuaalne tegevus. Kindlasti ei nimetaks sexiks "panot". Silitused, hellitused jne on võti ja ilma selleta pole sex sex.


naisemees

postitatud 14.02.2016 kell 01:16

Tsitaat:
Algne postitaja: eestjatagant
hurraa! hakkame nyt köik mihkeldama ja kölvatusi tegema., hurraah. elagu power, elagu elujanu, elagu viin ja ölu ,-elagu elu edasi-viiv jöud nuusseldamine. hurraah !

Kohati on see suhtumine väga omal kohal! Jutt on ju vägagi elu jatkamise seisukohast. Suhtumine asjasse võib olla ju ebameeldiv aga reaalses elus vägagi edasi viiv. Meil siin euroopas on tõsine puudus lastest. Ega riik ka seda väga soosi. Oleks siin riigis midagi minu teha, siis esimesena kaotaksin riikliku pensioni. Kes kogus, kes lootis lastele, või oli armastatud isik kogu riigis, ega nälga ei jääks keegi.go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad


Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
23 päringut, mis võtsid aega 0.0107660 sekundit