Kodutud.com  
Alla
   

Postita vastus
Kes saavad postitada? Kõik liikmed võivad teha uusi teemasid ja kõik liikmed võivad vastata.
Kasutajanimi:  Soovite registreeruda?
Salasõna:  Unustasid salasõna?
Teema: (soovi korral)
BB koodi vormindamine:
Tavaline
Edasijõudnud
Abi

Sisesta rasvane tekst Sisesta kaldus tekst Sisesta allajoonitud tekst Sisesta keskelasuv tekst Sisesta hüperlink Sisesta meililink Sisesta pilt Sisesta koodiformaadis tekst Sisesta tsiteeritud tekst
Sisu:
HTML on Väljas
Emotikonid on Sees
BB kood on Sees
[img] kood on Väljas
:) :( :D :lol:
;) :cool: :mad: :o
:P :nb: :ass: :sniff:
:no: :yes: :kiss: :bisou:
:duh: :grin: :rolleyes: :yawn:
:puzzled: :eureka: :bouncing:

Keela emotikonid?
Kasutada allkirja?
Keela BB kood?
Kas teavitada e-mailiga uutest postitustest?


Teema ülevaade
Teema on liiga pikk, näidatakse ainult viimast 5 vastust
mmunk

postitatud 31.08.2007 kell 15:19

mind on võõral praktiliselt võimatu haavata. kui pole peensusteni paikapandud maailmapilti (sh ettekujutus iseendast) ega patoloogilise äärmuseni arendatud eneseuhkust või -haletsust, siis öeldagu mida tahes- jätab täiesti külmaks. niisugune inimene suudab mind endast välja viia, kelle teod ja mõtted minu jaoks tõepoolest midagi tähendavad. sedagi vaid siis, kui ka muud asjaolud sitasti kokku langevad.


WalkInTheSun

postitatud 31.08.2007 kell 15:06

Suhteliselt kerge on ja ma püüan seda peaaegu alati varjata. Üritan ka nii öelda paksu nahka kasvatada, aga see pole nii kerge


anne51

postitatud 30.08.2007 kell 14:14

Tsitaat:
Algne postitaja: anahid
Huvitav, kas haavamatu võrdub tundetu? Kuidas mitte muutuda kalgiks ja mitte varjata end paksu nahaga, jääda avatuks ja haavamatuks?
Sellest pole ma veel aru saanud
Mina ka mitte. Nüüdseks arvan teadvat, et inimesed, kes on avatud suhetele, uutele väljakutsetele ja üldse avameelsed, ongi väga haavatavad. Mida tähendab "paksu naha kasvatamine" - seda ma ei tea. Kuidas saab olla mitteavatud olulistes suhetes - seda ma ei tea. Tean, et see ei ole kerge, aga ma ei oska peita end mingite "müüride" taha. See on minu Achilleuse kand. Hiljem on selgunud hind - minu kahjustumise määr - ja tundub, et mu süda on kalgistunud küll. Aga tahtsin saada vanaks, targaks ja hea südamega inimeseks.


Rashnu

postitatud 30.08.2007 kell 06:42

Ka mind ümbritsevas raudmüüris leidub pragusid, millest üht-teist sisse voolab.
Haavun harva, aga mitte iialgi nii, et seda välja näitan. Siiski võtan inimese suhtes kaitsepositsiooni, mis teinekord võib kesta aastaid.
Ma ei pruugi inimese peale pahandadagi ega otsest viha kanda, küll aga jäävad solvavad sõnad meelde igaveseks....jah, ma ei andesta ega unusta.


spunk

postitatud 25.08.2007 kell 09:23

ikka haavun... isegi mõne täiesti võõra inimese fraas võib haavata... kuid ma ei näita seda välja ja ei lase sellest ka oma päeva rikkuda.... sõbrad ja lähedased võivad muidugi väga suuri solvumisi ja haavaumisi põhjustada... oleneb konkreetsest isikust... kas teen tagasi või lihtsalt olen sellest üle ja ei näita välja...go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad


Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
23 päringut, mis võtsid aega 0.0080738 sekundit