Kodutud.com  
Alla
   

Postita vastus
Kes saavad postitada? Kõik liikmed võivad teha uusi teemasid ja kõik liikmed võivad vastata.
Kasutajanimi:  Soovite registreeruda?
Salasõna:  Unustasid salasõna?
Teema: (soovi korral)
BB koodi vormindamine:
Tavaline
Edasijõudnud
Abi

Sisesta rasvane tekst Sisesta kaldus tekst Sisesta allajoonitud tekst Sisesta keskelasuv tekst Sisesta hüperlink Sisesta meililink Sisesta pilt Sisesta koodiformaadis tekst Sisesta tsiteeritud tekst
Sisu:
HTML on Väljas
Emotikonid on Sees
BB kood on Sees
[img] kood on Väljas
:) :( :D :lol:
;) :cool: :mad: :o
:P :nb: :ass: :sniff:
:no: :yes: :kiss: :bisou:
:duh: :grin: :rolleyes: :yawn:
:puzzled: :eureka: :bouncing:

Keela emotikonid?
Kasutada allkirja?
Keela BB kood?
Kas teavitada e-mailiga uutest postitustest?


Teema ülevaade
püsimatu

postitatud 08.03.2005 kell 14:41

Et rasedad naised ajavad jaburat juttu?
Seega ajavad kõik naised jaburat juttu. Sest aeg-ajalt on nad rasedad ka omaenda teadmata...nn minirasedus, mis lõppeb justkui päevadega normaalsel ajal.

Krt tahaks kuulda, mis juttu ajab see mees ,kes rasedaks jääb...nuu ikka lõpp jaburat ma arvan, teeb veel kõigile naistele silmad ette.


Lola69

postitatud 08.03.2005 kell 11:40

Mina kaldun arvama, Mamba, et sellest raskest haigusest nimega rasedus ja selle aju puudutavatest tüsistustest pole sul halli aimugi. Ei selles, et millised need on ja kas neid üldse ongi.

Emmed näevad asju palju avaramalt. Aga noh, silmaklappides meesesindajad ei suuda muidugi arvata, milline ilmaelu laiemalt võttes on Ei lapsega ega lasteta, sest nad ise jäävad lasteks.

Aga lugenuna Mamba kustutatud postitust julgen öelda ka seda, et veidral kombel taandareneb meeste aju ka ilma nii või naasuguste otsitud põhjendusteta.


Mamba

postitatud 07.03.2005 kell 23:39

Irv......nagu näha on jälle tegu ebavõrdsuse ja sõnavabaduse piiramisega ja ma ei saa aru mis siis mu eelmises postituses nii hirmsat oli et selle kustutama pidi.
Jaanalind paneb ka pea liiva alla ega sellest ju midagi ei muutu
Aga kuna teema nii ülihuvitav siis tahan ikkagi arvamust avaldada
Naise aju muutub igatahes selle raske haiguse tagajärjel mida nimetatakse raseduseks ja millised need muutused on sellest pole vaja vist eriti rääkida, see paistab niikuinii välja.
Irv......linnuteema ruulib!!!!!!!!!!!!!


Lola69

postitatud 07.03.2005 kell 20:51

Kui kummaline või mittekummaline ma enne rasedust/rasedusi olin, seda ma öelda ei oska. Muutust ei tunneta küll. Lihtsalt tegemist on palju. Võib-olla oleks postitusi hoopis rohkem, kui ei kribaks laste kõrvalt. Ja suurem hulk annaks vast enam võimalusi veidruste kribamiseks.

Mina ütleks pigem, et erinevalt mõnest tegelasest, kes rasedusest ja imik-lapsest suurt midagi ei tea, om mammadel aega ja tahtmist veidigi mõelda.

Emmed ruulivad


unistaja

postitatud 07.03.2005 kell 18:36

Olen märganud küll! Vahel on isegi hämmeldust tekitanud. Ise ei tuleks selle pealegi igale poole postitada, kuna pole midagi öelda vahest.

Aga see kõik on suhteline, mõnel naisel ei muutu eriti midagi, kuid mõnda ei tunne enam äragi peale lapsesaamist. Või on see ka sellest tingitud, et ise pole seda kõike läbi elanud ja pole samal tasemel... mine võta kinni. (Polnud paha pärast öeldud).


sinisilm

postitatud 07.03.2005 kell 17:10

Miskit sellist nagu endast ei mäleta. Polnud aega kummaline olla.


li-li

postitatud 07.03.2005 kell 14:58

see ju ammu teada ja tuntud asi, et lapseootel emme on veidi tasakaalust välas ja vaehest lausa nii ebastapiilne, et on vaja arstide sekkumist. Eritigi sünnitusjärgsel deprekal


Lumeleopard

postitatud 07.03.2005 kell 11:15

Tsitaat:
Algne postitaja: vanadill
Enne ja peale sünnitust kodus istuvad noored emad on aktiivsed postitajad.Kuid paljud neist muutuvad sel perioodil eriti jaburateks.Ilmselt on neil mingi eriline suhtlemisvaegus ja vajadus iga kell, igal teemal sõna sekka öelda. Eriti meeldib neile aga lõputult uusi mõttetuid teemasid teha-kas tegu on mingi patoloogilise muutusega või on nende tähelepanuvõime ja loogiline mõtlemine lihtsalt lapse olemasolu või tuleku tõttu häiritud? Järeldused on tehtud Perekooli ja delfi ja meie foorumi põhjal.

TJ


Vanadill vist vihastas, kui ma küsisin, et kas mehed ÜLDSE aru saavad naise orgasmi jõudmisest
(sellest võib ka välja lugeda vastuse... )
Palju siis meil selliseid emakesi on? mina , Lola,...kas veel keegi?
Eriti aktiivne ma vist küll pole aga...
Kui see nüüd ka minu kapsaaeda käis, siis sorry vana...
enne rasedust sa mind ei tundnud...(kui see minu kohta käib) aga järsku olen niisama jabur ja sa siis Perekoole poriga pillud asjata!

Naise loogika muidugi muutub rasedusega, hakkab rohkem tiirlema ümber lapse ja pere ja eks mujal elamine teeb sind ka natuke teistsuguseks ja vahest ka mingil moel vastuvõetamatuks mahajääjatele...


salliise

postitatud 07.03.2005 kell 11:14

Olen kuulnud, et noored isad ei tohiks vahetult enne ja peale lapse sündi midagi osta, sest nad otse öeldes on peast soojad.
Oluline etapp elus teeb ikka ogaraks olgu see kooli lõpetamine või armumine. Sugu ei mängi rolli. Noortel mammadel lihtsalt suhtlemisvaegus. Oled sa olnud 24 tundi päevas, 7 päeva nädalas koos pisikese inimeselooma hakatisega ninapidi koos? See muudab tõesti imelikuks. Hea, kui see vaid veidrate teemapüstituste ja kommentaaridega piirdub.


vanadill

postitatud 07.03.2005 kell 11:01

Olen netifoorumeid külastades teinud järgmise järelduse. Enne ja peale sünnitust kodus istuvad noored emad on aktiivsed postitajad.Kuid paljud neist muutuvad sel perioodil eriti jaburateks.Ilmselt on neil mingi eriline suhtlemisvaegus ja vajadus iga kell, igal teemal sõna sekka öelda. Eriti meeldib neile aga lõputult uusi mõttetuid teemasid teha-kas tegu on mingi patoloogilise muutusega või on nende tähelepanuvõime ja loogiline mõtlemine lihtsalt lapse olemasolu või tuleku tõttu häiritud? Järeldused on tehtud Perekooli ja delfi ja meie foorumi põhjal.

TJgo to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad


Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
23 päringut, mis võtsid aega 0.0102859 sekundit