Kodutud.com  
Alla
   

Postita vastus
Kes saavad postitada? Kõik liikmed võivad teha uusi teemasid ja kõik liikmed võivad vastata.
Kasutajanimi:  Soovite registreeruda?
Salasõna:  Unustasid salasõna?
Teema: (soovi korral)
BB koodi vormindamine:
Tavaline
Edasijõudnud
Abi

Sisesta rasvane tekst Sisesta kaldus tekst Sisesta allajoonitud tekst Sisesta keskelasuv tekst Sisesta hüperlink Sisesta meililink Sisesta pilt Sisesta koodiformaadis tekst Sisesta tsiteeritud tekst
Sisu:
HTML on Väljas
Emotikonid on Sees
BB kood on Sees
[img] kood on Väljas
:) :( :D :lol:
;) :cool: :mad: :o
:P :nb: :ass: :sniff:
:no: :yes: :kiss: :bisou:
:duh: :grin: :rolleyes: :yawn:
:puzzled: :eureka: :bouncing:

Keela emotikonid?
Kasutada allkirja?
Keela BB kood?
Kas teavitada e-mailiga uutest postitustest?


Teema ülevaade
Teema on liiga pikk, näidatakse ainult viimast 5 vastust
Shadow25

postitatud 09.02.2008 kell 21:33

Täiskarsklane! Pole kordagi alkoholi eest maksnud. Ei tea, mis on pohmakas.

MIKS?
Esiteks alkohol pole tõesti eluks vajalik. Nii palju, kui mina tean, juakse seda pingetest vabanemiseks. Probleemide eest põgenemiseks. Ehk siis ainuke järeldus on, et alkohol on nõrkadele. Inimesed, kes saavad ise oma pingetega ja probleemidega hakkama, ei vaja selliseid vahendeid.

Teiseks on eesti roolijoodikuid täis. Mu vana klassivenna isa sõideti surnuks. Mingi joodik ajas alla. Olime klassivennaga metsas laagris, kui öösel kell 00.00 umbes helistati talle ja öeldi, et ta isa surnud. Ka ta õde oli seal. Polnud just rõõmus olemine.

Kolmandaks mul üks sõber. Või siis nö sõbranna. Tema mees joob ennast igal nädalavahetusel täis. Klubides lööb teistele naistel külge, kuigi minu sõber(tema pruut) seal samas. Ja kui see sõber mul julgeb siis midagi öelda, saab rusikaga. See mees tal pannud talle trepil jala taha, nii, et sõber kukkus ja väga valusalt. Nii võib ju surma saada. Aga mis teha, tüdruku armastus selle mehe vastu nii suur, et ei suuda teda ka jätta.

On veel väga paljusid põhjuseid, miks alkoholi mitte juua. Aga ei viitsi pikemalt kirjutada.
Piisab vaid ringi vaatamisest, et näha, et alkoholi joomisest on ainult kahju ja ei mingit kasu. Küll aetakse inimesi alla. Küll pekstakse teisi inimesi jne jne jne jne.

Öeldakse "alkohol on tarkade jook". Aga mingil põhjusel joovad seda enamasti vaid lollid. Targad inimesed näevad alkoholi tarbimise halba mõju ühiskonnale ja kui nad hoolivad ühiskonnast, siis nad ei anna nendele lollidele halba eeskuju alkoholi juua. Jah, on neid, kes suudavad piiri pidada, aga on ka neid, kes ei suuda ja neid, kes ei suuda, on ikka väga palju. Ja väga tihti annavad just need targemad piiripidajad üleüldse eeskuju neile lollidele joomisega alustada.

Kokkuvõtteks ütleme siis nii:
Mina ei näe ühtegi põhjust, miks alkoholi lähedalgei minna ja näen vaid põhjuseid, miks alkoholist järjest kaugemale ja kaugemale ennast hoida.
Ok, on üks pluss ka alkoholil. Seda saab vahel natuke ka raviotstarbel kasutada ja ongi kõik.


kranz

postitatud 09.02.2008 kell 20:02

Tsitaat:
Algne postitaja: LadyButterfly
Olen padujoodik. Joon 2-3 või 4 korda nädalas ja tihti üksi (kui mitte arvestada näiteks kodutuid teisel pool kuvarit). Mees on tavaliselt sel ajal oma õllega teises toas.
Mulle tundub tiba silmakirjalik väide 'loomulikult joon ma ainult seltskonnas'. Kui ma pudel õlut või klaas veini jummala üksi teleka ees või raamatut lugedes ära joon, olen ma siis joodik või? Kas klaasi alkoholi manustamine nõuab tingimata seltskonda? Ma ei arva nii.

Tihti on palju mõnusam üksi pokaali veiniga lõõgastuda kui mingi muliseva kambaga


Nii tore,et on minusuguseid joodikuid veelgiMulle meeldib ka vahel õhtuti midagi suust sisse valada,kui olen üksi ja head muusikat nautida ning omi mõtteid mõlgutada....ja vahel ikka ka mitu korda nädalas.Ega ma ei pea ju end siis umbe tõmbama


wrtc

postitatud 09.02.2008 kell 19:33

See tundub üsna loomulik olema ,et tv saate kõrvale võetakse hea jook,mis aitab lõõgastuda


rosita

postitatud 09.02.2008 kell 19:30

Parim seltskond hea veini nautimiseks on Off.
Kui teda pole lepin ka iseenda seltskonnaga ja ennast joodikuks sellepärast küll ei pea.


LadyButterfly

postitatud 09.02.2008 kell 19:09

Õllepudelite ja siidritega vanad mutid kiimlemas arvutite ees
Ma ei viitsigi sellisele ajuvabadusele vastu protesteerida. ...kuigi...keskealiseks vanamutiks ma end ei pea ... teised mõelgu mis tahesgo to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad


Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
23 päringut, mis võtsid aega 0.0100138 sekundit