Kodutud.com  
Alla
   

Postita vastus
Kes saavad postitada? Kõik liikmed võivad teha uusi teemasid ja kõik liikmed võivad vastata.
Kasutajanimi:  Soovite registreeruda?
Salasõna:  Unustasid salasõna?
Teema: (soovi korral)
BB koodi vormindamine:
Tavaline
Edasijõudnud
Abi

Sisesta rasvane tekst Sisesta kaldus tekst Sisesta allajoonitud tekst Sisesta keskelasuv tekst Sisesta hüperlink Sisesta meililink Sisesta pilt Sisesta koodiformaadis tekst Sisesta tsiteeritud tekst
Sisu:
HTML on Väljas
Emotikonid on Sees
BB kood on Sees
[img] kood on Sees
:) :( :D :lol:
;) :cool: :mad: :o
:P :nb: :ass: :sniff:
:no: :yes: :kiss: :bisou:
:duh: :grin: :rolleyes: :yawn:
:puzzled: :eureka: :bouncing:

Keela emotikonid?
Kasutada allkirja?
Keela BB kood?
Kas teavitada e-mailiga uutest postitustest?


Teema ülevaade
Teema on liiga pikk, näidatakse ainult viimast 5 vastust
Leni

postitatud 07.04.2010 kell 09:37

Tänavast nii palju, et ega mujal pole ka suitsetada - siseruumides inimeste seas ei tohi kusagil ja suitsuruumid on avalikes asutustes valdavalt talumatud: kollased, vingu täis, hulgaliselt konisid katmata anumates vedelemas ... tekitavad niisuguse tunde, et oled suletud mingisse inimliku räpakuse teemalisse haisvasse installatsiooni kusagil kunstisaalis ainsa eesmärgiga kimuda oma sigarett ruttu ära ja välja pääseda, selle asemel, et teha tsiviliseeritult ja meditatiivselt oma suitsu ja mõelda ilusaid mõtteid, ajada juttu v puhata närvi.


MorganLaFey

postitatud 07.04.2010 kell 08:27

Erinevate harjumuste võrdlemise osas öeldakse vist, et loll on see, kes vabandust ei leia. Võiksin ju öelda, et eelistan pubis käia, sest siis ma ei haise vähemalt, nagu korsten, vaid lõhnan meeldivalt viinavabriku järele ja no see on ju parem?

Seksikuse kohta niipalju, et minu jaoks on suitsetav inimene seksikas kaugelt vaadates, kuni ma ei ole tema tuules lenduva sigaretituha või väljapuhutud tossupilve kätte sattunud või teda suudlema pidanud.
Üldiselt ma harrastan tänaval liikudes sellist elustiili, et pseudoteemadest pseoduprobleeme ei tekita (st et ma ei saa niikuinii midagi teha, kui keegi suitsu tõmbab, kutsun talle politsei või + muidugi see, et erinevates foorumites liikudes on silma jäänud inimesed, kes on siiralt vaevatud mõttest, kuidas saavad maailmas eksisteerida inimesed, kes ei käi 2h solaariumis iga päev ja armastavad näiteks musti riideid vms, seda lugedes ju hakkad mõtlema, et leiti kah asi, mille peale enda vaimset energiat kulutada)

EDIT: Joov ja suitsetav rase naine on muidugi rõve vaatepilt, aga seda veidi teistel põhjustel, nimelt võtab ta enda lapselt juba enne sündi valikuõiguse.


reheline

postitatud 07.04.2010 kell 05:26

Meeldib- ei meeldi... Kelle kuradi asi see on. Vaadake parem peeglisse ja mõelge, mida iseendaga peale hakata. Mulle paljud asjad tänavapildis ei meeldi, mis ma siis tegema pean? Hukka mõistma kõike?
Sallime siis pedesid ja vihkame suitsetajaid...


Aike

postitatud 06.04.2010 kell 20:26

Vaata enda ümber ja vasta mummad on ohtlikumad ühiskonnale.
Kas narkojoobes või alkoholi joobes inimesed või suitsetavad inimesed.
Ma kordan veel kord. Ma olen ise kirglik suitsetaja aga ma ei poolda selle tegemist või üks kõik millise meelemürgi tarbimist.
Asi ei ole tervises või selle puudumises. Teame ju kõik tohutult juhtumeid kus täiesti elu jaatavate ja tervislike elu kommetega inimene sureb täis vähki või saab infarkti ja muutub totaalselt (halvatus)
Teame ka juhtumeid kus suitsetajad ja joodikud elavad väga kõrge vanuseni ja on täiesti terved.
Kui nüüd pisut mõelda siis lead isegi et, kõik on suhteline.
Loomulikult kui mu mees suitsetaks ja mina mitte oleks tal raske minuga koos olla ehk. Sama on ka vastupidi.
Inimene võiks elada oma elu oma tunnetuse järgi. Mitte lähtuma sellest mis meedia või ühiskond talle peale suruvad. Jah on teemasid kust emalduda on võimatu kuid on teemasid kus see on võimalik isegi vajalik.


lati

postitatud 06.04.2010 kell 16:32

Ega mul seda suitsetavat naist tänaval pole vist ammu näha önnestunud, ei mäleta vähemalt. Asi muidugi selles, et ma ei käi tänaval eriti, tänaval sõidetakse.
Aga üldiselt mul muidu savi, peaasi, et oma naine ei suitseta.go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad


Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
23 päringut, mis võtsid aega 0.0120070 sekundit