Kodutud.com  
Alla
   

Postita vastus
Kes saavad postitada? Kõik liikmed võivad teha uusi teemasid ja kõik liikmed võivad vastata.
Kasutajanimi:  Soovite registreeruda?
Salasõna:  Unustasid salasõna?
Teema: (soovi korral)
BB koodi vormindamine:
Tavaline
Edasijõudnud
Abi

Sisesta rasvane tekst Sisesta kaldus tekst Sisesta allajoonitud tekst Sisesta keskelasuv tekst Sisesta hüperlink Sisesta meililink Sisesta pilt Sisesta koodiformaadis tekst Sisesta tsiteeritud tekst
Sisu:
HTML on Väljas
Emotikonid on Sees
BB kood on Sees
[img] kood on Sees
:) :( :D :lol:
;) :cool: :mad: :o
:P :nb: :ass: :sniff:
:no: :yes: :kiss: :bisou:
:duh: :grin: :rolleyes: :yawn:
:puzzled: :eureka: :bouncing:

Keela emotikonid?
Kasutada allkirja?
Keela BB kood?
Kas teavitada e-mailiga uutest postitustest?


Teema ülevaade
Teema on liiga pikk, näidatakse ainult viimast 5 vastust
sissy84

postitatud 19.03.2017 kell 01:27

Leni: suurepärane uudis!

Muide on koristajaid kes koristavad kontoriruume, ja kuna nad teevad tööd mitme erineva firma heaks, siis teenivad isegi rohkem kui kontorirotid. Koolimaja või lasteaia ruumide koristajatel muidugi nii hästi ei lähe...


Leni

postitatud 18.03.2017 kell 23:00Ega küll, ma esialgu ei lugenud päris mõttega, 11 klassiruumi, 6 vaipa, 2 koridori ja nii iga (kooli)päev, võib olla veel mitu korda päevas ja siis miinimum.

See on huvitav, et võrdluses tavaliselt (ma ei tea kuidas Eestis, see on filmide põhjal rohkem) torumehed ja sibid saavad väga kõrget tasu, sest keegi peab tegema seda ja muidu jääb tegemata. Koristajate puhul see ei kehti üldse.


ullike

postitatud 18.03.2017 kell 22:35

Leni, mul on südamest hea meel

Minu koristaja-otsimise-jutt oli väikese tagamõttega. Kui vaadata tööde mahtu ja saadavat palka, siis minu meelest on asi vägagi nihkes. Aga kumbki neist näitajatest ei sõltu minust. Saime ühe eesti keelt mitteoskava keskeas naisterahva, oleme enamvähem rahul. Ajutine töötaja ju ikkagi ja aitäh, et hädast välja aitas.


Leni

postitatud 18.03.2017 kell 22:07

Uuemad uudised siis, et töökoht olemas Kenasti tore tubane kirjatöö, täpselt see, mida tahtsin, ja ma olen päris rahul. Saab küll, ühesõnaga.

(Igaks juhuks täpsustan, et kuigi ma töökohta ei ole varem pidanud siis mingid kogemused endal leidsin lausa olevat, ilmselt tänu nendele sain edasi kui pärast esimest vestlust, kus tuli välja et neil tõesti on vbl midagi pakkuda, küsiti cv-d. Pärast cv-d sain juba proovitöö ja kuna ma oskan seda asja siis oligi korras.)


sissy84

postitatud 08.03.2017 kell 00:31

Tsitaat:
Algne postitaja: metsatöll
Mina arvan, et Leni on tubli, kuna ta soovib tööd, ning see võib olla ka allpool tema IQ taset Samas ajab naerma, et nõu annab inimene, kes on ise töötu ja ei saa aru, miks ta seda on


Töötu all mõtled vast mind.
Ma tean väga hästi miks ma töötu olen. Hetkel on kõik plaanipärane. Pole mõtet tööle tormata kui planeerid kolmandat last. Lähen siis 9 kuuks kuni aastaks lihtsalt selleks, et oleks vaja justkui käia kuskil või?
Kui mul on jube igav, siis mul siin kodukandis on omajagu ilusat metsa kus jalutada. Ma ei pea tingimata veel kohe tööle ronima seetõttu. Käimisi on mul omajagu, igavuse pärast pole vaja muretseda.

Ma kavatsen pere suurendamise asjaga ühele poole saada ja siis jõuan rabada piisavalt meie kalli riigi nimel. Ära muretse, ma ei soovi igavesti töötu olla.

Nõu annan ma seetõttu, et ma olen tööl käinud ja mingid kogemused on mul olemas (ei või olla, mul on tööstaa¾i 8 aastat isegi). Ma ikka olen näinud kuidas inimesed endale töökoha leiavad. See pole midagi nii erilist või kummalist.go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad


Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
23 päringut, mis võtsid aega 0.0097461 sekundit