Kodutud.com  
Alla
   

Postita vastus
Kes saavad postitada? Kõik liikmed võivad teha uusi teemasid ja kõik liikmed võivad vastata.
Kasutajanimi:  Soovite registreeruda?
Salasõna:  Unustasid salasõna?
Teema: (soovi korral)
BB koodi vormindamine:
Tavaline
Edasijõudnud
Abi

Sisesta rasvane tekst Sisesta kaldus tekst Sisesta allajoonitud tekst Sisesta keskelasuv tekst Sisesta hüperlink Sisesta meililink Sisesta pilt Sisesta koodiformaadis tekst Sisesta tsiteeritud tekst
Sisu:
HTML on Väljas
Emotikonid on Sees
BB kood on Sees
[img] kood on Väljas
:) :( :D :lol:
;) :cool: :mad: :o
:P :nb: :ass: :sniff:
:no: :yes: :kiss: :bisou:
:duh: :grin: :rolleyes: :yawn:
:puzzled: :eureka: :bouncing:

Keela emotikonid?
Kasutada allkirja?
Keela BB kood?
Kas teavitada e-mailiga uutest postitustest?


Teema ülevaade
kaitsevaim

postitatud 14.09.2023 kell 22:53

Tere! Mitu aastat mööda läinud. Arvasin see portaal siin juba hingusel, aga näe ikka toimib veel. Miks siia vaatasin, oli selle pärast, et nägin teist vaimu päris elus elulistel põhjustel. Niisiis...Unenägu ka. Olin kuidagi sattunud mingisse väga suurde hoonesse, mis tundus nagu mingi kool või "(ümber?)kasvatusasutus". Trepikojad olid lagunenud poolikute treppidega ja mingid liftide skeletid ka (raamid). Olin hiljaks jäämas mingit mõttetut kasti viimas ma ei tea kellele. Vaatasin, kust üles saaks ja tundus, et kord ühes kohas ühest trepikojast ja siis teises kohas teisest trepikojast kuigi ei tundunud üldse loogiliselt need ruumid seotud olevat. Läksin välja ja nägin kogu seltskond väljas ja mängib palli. Ja ma ikka lähen sisse ja näen vaid üks koristaja sees. Proovin siis lifti ja see oli viga. See muutus järjest kiiremaks ja ei suutnud enam kinni hoida...ärkasin üles.


Ccorpion666

postitatud 20.04.2021 kell 19:09

Ma olen unenäos asju ette näinud. Päeva jms muud kuid seda juhtub koigiga. Vahest inimesed naevad asju unes ette


Deiviidas

postitatud 16.08.2019 kell 22:24

Tsitaat:
Algne postitaja: troll
Üldiselt näen tihti unenägusid. Suurem osa neist ununeb kui ärkan, aga vahest kui ärkan keset hetke sügavast unest jääb asi paremini meelde. Suht veider oli, üks öö nägin unes üht suht kena blondide juustega tüdrukut. Olime korteris. Mingi "teema" oli ka me vahel, aga mitte midagi siivutut . Kahjuks nagu unenäos pahatihti ei ole näod nii meelde jäävad, eriti võõraste. Järgmine päev läksin kursaõega randa ja ta sõbranna tuli ka (olen ennemgi näinud, aga ei oleks ära tundud). No unenäo neiu võis väga tema nägu olla :|. Nii ülejärgmine öö nägin unes kuidas ma istusin väli kohvikus ja äkki see sama tüdruk naeratab ja lehvitab mulle. Ja sellega uni lõppes. Suhteliselt veider tunne jäi, nagu ta jälitaks mind unes . Mis te sellest arvate?


Ise Sa just vastasid oma küsimusele. Sõbranna keda Sa ennem oled näinud, kuvandus sinu erootilise taustaga unenäos. See on ju täiesti loomulik.
Mina ka üldiselt panen unenäos kõiki neid nais pornostaare, keda ma Pornhubis näinud olen!


kaitsevaim

postitatud 20.06.2019 kell 21:19

üks viimatiseid asju oli see, et olin nagu mingi lavatehnik vms, sõitsin ringpöördseinal kusagil ringi. Keskel oli lava ja seal laulsid lapsed või etendasid midagi ja trepist üles minnes erinevatest kohtadest oli pidevalt teine reaalsus. Põhiteemaks oli alati mingisugune täiskasvanute segasummasuvila, kus tuli mingeid muresid lahendada. See laste etendus oli justkui minevik ja täiskasvanute maailm tulevik ja see minevik mõjutas tulevikku


Myrk

postitatud 05.06.2019 kell 16:36

Viimasel ajal on nende unenägudega mingi kummaline lugu, toimetan unes nagu päriselus, ainult tihti mõtlen nii :jõuaks selle toimetuse ikka enne ärkamist ära lõpetada. Ei tea kas maa magnetvälja anomaalia on selles osaline?


miranda

postitatud 04.08.2005 kell 19:46

Ma näen päris tihti täiesti võõraid inimesi unes....

Ja siis kui juhtun sarnast inimest päriselt kuskil kohtama, siis on selline deja vu tunne.....et oleks nagu kuskil näinud, aga ei tea kus...

Erinevate paikadega on ka nii...ma tean et olen seal esimest korda, aga ometi on kõik nii tuttav...


kuriKass

postitatud 03.08.2005 kell 23:17

OT. Verd täis bassein ja seal ujuv tegelane.. hmm.. kergelt pruunikad väänkasvudega kaetud igivanad seinad, võlvkäik kaugusesse viimas, kena pilt. Mädanevad laibad jätaks välja.

Muud polekski nagu öelda. Unenäod, ka painajad, on tore meelelahutus mis miskipärast hommikuks ununeb. A' mudu mulle meeldib neid vaadata


Kayleigh´n I

postitatud 03.08.2005 kell 14:52

Palun loe mu postitust uuesti .. ja hoolikamalt!!!
Seal ei olnud ainukese sõnana kirjutatud "salasoov"


kadre

postitatud 03.08.2005 kell 14:15

Tsitaat:
Algne postitaja: Kayleigh´n I
Minu jaoks unenäod on meie endi mõtted või salasoovid..
Või siis järelkaja päevasündmustele või nähtule

Seega äkki ei ole tegemist mingi jälitamisega vaid hoopis sinu sooviga. Esimesel korral nägid lihtsalt "kedagi", siis nägid sarnast inimest reaalis ja järgmine öö saigi see "keegi" endale näo.

kui ma näen unes et ma ujun verd täis basseinis mis on paksult mädanevaid laipasid täis ... see on siis mu salasoov??


Lii001

postitatud 19.07.2005 kell 13:31

Alateadlikkus töötab....


celtic

postitatud 14.07.2005 kell 21:02

ma ei tea kas on lubatud aga siin on unenägudest räägitud:

http://risttee.pri.ee/viewtopic.php?t=89&highlight=


kontorihiir

postitatud 14.07.2005 kell 13:04

see tüdruk meeldib sulle.......ja seda püüab su alateadvus sulle selgeks teha...


berta

postitatud 14.07.2005 kell 10:46

[ Suhteliselt veider tunne jäi, nagu ta jälitaks mind unes . Mis te sellest arvate?Tegelikult ei ole selles midagi veidrat, sest ka mõte on energia, mis vabalt ajas ja ruumis liigub. Mõnikord lihtsalt omandab see energia rohkem või vähem materiaalse vormi, kasvõi näiteks unenäos.
Tüdruk lihtsalt mõtles su peale.


Ray

postitatud 14.07.2005 kell 09:29

Vahel unes võib sattuda minevik-tulevik infovõrku (infoväljas oleme tegelikult kogu aeg, ainult teabe noppimine võib teadlikul tasandil olla pooljuhuslik).

Võib olla tegu tõlgendamist (isiklikus plaanis) vajava unenäoga, vahel ka konkreetsete faktidega.


Kayleigh´n I

postitatud 14.07.2005 kell 09:19

Minu jaoks unenäod on meie endi mõtted või salasoovid..
Või siis järelkaja päevasündmustele või nähtule

Seega äkki ei ole tegemist mingi jälitamisega vaid hoopis sinu sooviga. Esimesel korral nägid lihtsalt "kedagi", siis nägid sarnast inimest reaalis ja järgmine öö saigi see "keegi" endale näo.


troll

postitatud 14.07.2005 kell 09:02

Üldiselt näen tihti unenägusid. Suurem osa neist ununeb kui ärkan, aga vahest kui ärkan keset hetke sügavast unest jääb asi paremini meelde. Suht veider oli, üks öö nägin unes üht suht kena blondide juustega tüdrukut. Olime korteris. Mingi "teema" oli ka me vahel, aga mitte midagi siivutut . Kahjuks nagu unenäos pahatihti ei ole näod nii meelde jäävad, eriti võõraste. Järgmine päev läksin kursaõega randa ja ta sõbranna tuli ka (olen ennemgi näinud, aga ei oleks ära tundud). No unenäo neiu võis väga tema nägu olla :|. Nii ülejärgmine öö nägin unes kuidas ma istusin väli kohvikus ja äkki see sama tüdruk naeratab ja lehvitab mulle. Ja sellega uni lõppes. Suhteliselt veider tunne jäi, nagu ta jälitaks mind unes . Mis te sellest arvate?go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad


Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
23 päringut, mis võtsid aega 0.0125430 sekundit