Kodutud.com  
Alla
   

Postita vastus
Kes saavad postitada? Kõik liikmed võivad teha uusi teemasid ja kõik liikmed võivad vastata.
Kasutajanimi:  Soovite registreeruda?
Salasõna:  Unustasid salasõna?
Teema: (soovi korral)
BB koodi vormindamine:
Tavaline
Edasijõudnud
Abi

Sisesta rasvane tekst Sisesta kaldus tekst Sisesta allajoonitud tekst Sisesta keskelasuv tekst Sisesta hüperlink Sisesta meililink Sisesta pilt Sisesta koodiformaadis tekst Sisesta tsiteeritud tekst
Sisu:
HTML on Väljas
Emotikonid on Sees
BB kood on Sees
[img] kood on Sees
:) :( :D :lol:
;) :cool: :mad: :o
:P :nb: :ass: :sniff:
:no: :yes: :kiss: :bisou:
:duh: :grin: :rolleyes: :yawn:
:puzzled: :eureka: :bouncing:

Keela emotikonid?
Kasutada allkirja?
Keela BB kood?
Kas teavitada e-mailiga uutest postitustest?


Teema ülevaade
Teema on liiga pikk, näidatakse ainult viimast 5 vastust
Leni

postitatud 16.12.2015 kell 21:28

Hambututele just sobivad klaaskommid, hea lutsutada ja ei lõhu hambaid ära, sest neid pole.

See klaaskommide teema ongi üldse selline vanaprouade asi mu meelest. Vanaprouad on muidugi lahedad nii, et põhimõtteliselt on klaaskommid ka lahedad, aga lihtsalt kui ma laps olin, siis oli küll seda emotsiooni, et yay, kommi pakutakse või! ee ... ahsoo. see on ka muidugi komm, jah.


cc

postitatud 16.12.2015 kell 16:44

Ei ole mitte ühtegi klaaskommi. Kõik on pehmed. See pakk sobib ka hambututele väga hästi.


Leni

postitatud 16.12.2015 kell 07:36

Kirju koer peaks olema; või, küpsised, kakao ja marmelaad. See on päris hea asi jah, aga väga rammus. Ma olen seda kommi kujul ka saanud ja oli küll täitsa kirju koera maitsega, meibs natuke kuivem.

Head maiustamist.

Kuigi arvata võib, et sul on seal pakis kindlasti mõni klaaskomm ka, neid ma nt ei söö üldse. Vahel mõtlen, et ma olen nii rikutud, sest vanatädi (s. 1903) rääkis, kuidas neile, kui nad lapsed olid, toodi mingisugune "suhkrupea" ja siis nad lakkusid seda ja olid õnnelikud ... Ja kui mul tuleb selline möödunud sajandi alguse meeleolu peale, siis ma olen täiesti valmis veenma ennast, et ma tahan klaaskommi. Aga muidu jah, mitte.


cc

postitatud 15.12.2015 kell 16:13

Ja, nõukaajal tehti häid komme. Lisaks nendele kirjudele olid veel kiisukommid, tibukommid ja lehmakommid. Kõik need olid täiesti fantastilised. Praegu müüakse neid ka, aga eriti ei julge osta. Ma kardan, et need ei maitse enam nii hästi.
Samas, vanasti maitses isegi snickersi batoon lihtsalt fantastiliselt. Enam mitte. Seetõttu, võimalik et asi pole moodsas kommitehnoloogias vaid minu maitsemeeles.

Meeldiva kokkusattumusena sain täna ka kilose kommipaki uhkeks omanikuks.
Nüüd ma olen siin vaikselt nokitsenud neid komme (näost sisse uhanud) ja pean ütlema, et hindan kõrgelt seda pakki. Ma ei tea, kas Kalev on palganud Evelin Ilvese, aga võrreldes paari aasta taguse rämpsuga on nende toodang läinud paremaks.
Erilised lemmikud on piparkoogimaitseline pralineekompvek, mis maitseb ja tundub suus nagu piparkoogitainas - tuleb meelde lapsepõlv, kui sai seda tainast piparkoogiteo kõrvale kõvasti vitsutatud. Meeldiv ajakapsel on see komm.
Kirju koer meeldib ka. Ma ei tea, mis see on üldse, lihtsalt maitseb päris huvitavalt.

Neil on üks komm, mis on pauksuhkruga. See on umbes nagu kaseke, aga istusin praegu täiesti vaikselt toas ja ühekorraga hakkas suus pragisema see suhkur, nii et pea kajas vastu. Jumala naljakas oli.


Leni

postitatud 15.12.2015 kell 06:37

Mulle tuli meelde, et mulle maitsevad need mingid kommid karbis, pealt rohelise puruga. Need on väga vanaaegsed, kui ma olin laps, siis need olid juba olemas ja ma pakun, et need on vist siis mingid Kalevi kommid.

Ja ma tahaks ikkagi teada, miks te hoiate oma shokolaade pesusahtlis, prouad.

Tähendab, kõlab seksikalt (et isiklik pesu ja isiklik shokolaad, selline buduaariteema, et puuderdad ja paned parfüümi ja krõbistad shokolaadi ja oled igati daam oma pesude vahel) ja vbl selleks, et lapsed neid ära ei sööks eest või miks?go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad


Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
23 päringut, mis võtsid aega 0.0099061 sekundit