Kodutud.com
  Kodutud.com » Seksperdid
Seksperdid: Varia

Teemade nimekirjad:
Seksiküsimused
Suhtemured
Varia

Nimi: kurbkiisuke
Vanus: -
Sugu: Naine

08.12.2004 kell 13:48

Meeskonna Valik Meeskonna Valik!
Ma kardan..

Vaadake mul on nii mai ole yldse kole ega midagi sellist... aga ma ple kunagi suudelnud naq tõelist suudlust.. :(.. ma kardan.. mai taha et keegi arvax et ma olen odav või mind kergelt saab ja siis kardan ka seda et pärast keegi ytleb et ma olen halb suudleja.. aga mai julge tunnistada et pole seda kunagi teinud :'(.. üldse kõik yritavad mind koguaeg käperdada ja ma eriti ei taha kuna siis mai tia ma olex naq mõni odav libu kellel on silt küljes"kõik käppige"!.. palun kas keegi oskab öelda kuidas õieti suudelda.. et mai piax enam kartma..
Nimi: kiku
Vanus: -
Sugu:

08.12.2004 kell 19:59

Meeskonna Valik! Meeskonna Valik!
aga ära selle pärast üldse kohe karda, et sa suudelda ei oska, sest esiteks tuleb kogu see värk loomulikult sisetundest ja teiseks on niikuinii suudlemine nii subjektiivne asi, et ühele meeldib, aga teisele jälle ei meeldi sinu stiil. loomulikult sa ei pea laskma kõigil ennast käperdada, arenda täisväärtuslikke suhteid ja küll kõik muu tuleb ise. ole tubli.
Nimi: kurbkiisuke
Vanus: -
Sugu:

13.12.2004 kell 00:28
kiku: aitäh..
aga äkki ei tule loomulikul..
midagi läheb valesti.. ma tia äkki mai leia ideaalset meest keda otsin
kõik võib ju P*** minna..
ja siis ma olen yksi..
Nimi: kiku
Vanus: -
Sugu:

15.12.2004 kell 08:56
asi on nii, et kui sa leiad miski mehe, kellele sina meeldid ja kes sulle meeldib, siis ei loe see ju kas sa oled varem suudelnud või mitte. kõik on õpitav ja kui mees on normaalne, siis ta ei jookse minema, kui teie esimene suudlus välja ei tule. mul ka uue partneriga ei sujunud kohe, vajab harjumist. aga sellest ei olnud midagi hullu, et esimene kord meil hambad kõlksusid kokku või mida iganes :) niiet sa ära kohe mitte karda, et sellepärast vanatüdrukuks jääd, et pole veel suudelnud.
Nimi: habe
Vanus: -
Sugu:

15.12.2004 kell 09:51
ära sellepärast küll kurvasta, kuna keegi ei ole täiuslik.Suudlemine ja muu tuleb tasapisi ise enesest.käppimise suhtes nii palju,et järelikult ei ole need õiged mehed olnud.oma kogemuste põjal võin üelda,et esimesel,teisel ega kolmandalgi korral ei aeta käsi kuhugi see asi tuleb pikka mööda teine teise mõistmisel ja soovil.
Nimi: xx
Vanus: -
Sugu:

15.12.2004 kell 14:44
ära ainult suud väga laiali aja, et teist alla neelata tahaks, muu tuleb iseenesest.
See käperdamise värk, ju ise provotseerid ka, põed ju äpu olla, ka selleks pole mingit põhjust, ega sa kõike poisse endale taha, et neile kõigile pead meeldima
Ja see agar poiss, kes esimene õhtu kätt püksi ajama hakkab, ju tal kiire, st. Sind pole talle rohkemaks vaja.
Ja kui lased ajada, siis tõsisem huvi su vastu kohe kindlasti kaob.
Nimi: kurbkiisuke
Vanus: -
Sugu:

28.12.2004 kell 15:45
tegelt ma plex uskunud et sellest võib nii palju kasu olla..
tähh teile kõigile...
asi sujub paremuse poole..
ma hakkan endast ka rohkem aru saama :)
Nimi: Pedka
Vanus: 16
Sugu: Mees

08.02.2007 kell 02:38
No hm .. minu esimene suudlus oli selline .. Trimpasime tuttavatega kergelt Jägermeistrit :) .. olin suhteliselt lõbusas tujus .. ja siis üks Tüdruk tegi mulle ettepaneku suudelda .. Siis oli selline hetk et okou :D ei taha keelduda ka sest tüdruk oli tõesti (y) .. ma ei olnud varem suudlend kuid siis võtsin julguse kokku ja see tuli ise enesest .. peale seda kuulsin kommentaariks et hea suudlus oli olnud ;) .. nii et ära karda .. usu mind ma usun jumalat :D see tuleb ise enesest !!
Nimi: Kristin.
Vanus: 17
Sugu: Naine

09.02.2007 kell 19:02
Vot kus lugu.

Minu esimene suudlus oli silla all vees, öösel, väga romantiline...
vesi oli nii soe ja pehme. ;)
Nimi: a
Vanus: 24
Sugu: Mees

11.02.2007 kell 13:23
Minul selline lugu,et ma ise lihtsalt ei mäleta seda esimest jorda.Kuna oli juhuslikult jaanipäev ja juhtusin olema suht kõriaugni täis.Aga ausalt tohutult kahju on,et ei mäleta vot.
Nimi: a
Vanus: 33
Sugu: Naine

26.02.2007 kell 22:46
Mul on üks väga piinlik saladus. Sain hiljuti mõne aastakese vanemaks, aga olen ikka üksik ja kõige hullem- ikka veel neitsi. Ükski mees ei taha enam endale süütut naist, nad eelistavad sellist, kes on välimuselt seksikas ja kes on ka seksis kogenud, ....
Nimi: to a
Vanus: 21
Sugu: Mees

27.02.2007 kell 13:11
ma võin sind ehk selles mures aidata kui soovi on saada endast lühike tutvustus ja kirjeldus ning paha ei teeks ka pilt mees1985@hotmail.com
Nimi: radikas
Vanus: 24
Sugu: Mees

22.06.2007 kell 23:35
ära põe! suudlemine igal peol ei tee kedagi litsiks. mulle meeldivad just tüdrukud, kes oskavad suudelda. ükskord sattus selline mimm, kes seda teha ei oskanud ja ka ei tahtnud. vot sellise ma jätsin kohe maha
Nimi: elu
Vanus: -
Sugu: Mees

05.07.2007 kell 22:51

Meeskonna Valik! Meeskonna Valik!
Olen oma elu jooksul , noh nagu mõned teadjad ütlevad pool linna keppinud . Olgu sellega , iga tutvus algab musist -suudlusest , ei ole sellist asja olemas nagu oskus või mitte oskus suudelda , on olemas sobivus mis sõltub olukorratest. Enda kogemustest : just hiljuti tutvusin endast pisut noorema naisterahvaga , ei ole temas midagi ei keha ei nägu ... midagi erootilist, suudlesime ja alles poole minutti pärast tundsin et põlved läksid nõrgaks , pea läks ringi ... Arvasin et millestki muust . Proovisin veel suudelda ja jalle sama jama ... keha läheb nõrgaks , pea käib ringi , nii et võib minuga kõike teha ... jube jama !? Nii et siis tuli mu ellu ka see õige suudlus ! ?
Nimi: Ra
Vanus: -
Sugu: Mees

15.10.2007 kell 14:08
oma esimese suudluse ajal kartsin loomulikult ja võtsin omale pähe mõtte, et olen seda 1000 x teinud juba. ja iga järgnevasse suhtun kui esimesse :)
Nimi: marmelaad
Vanus: 19
Sugu: Naine

28.02.2013 kell 11:35
olen nii 100 x musitanud meestega, kuid umbes 2/3 kordadest on kosilase suu haisenud ebameeldivalt.
Ülejäänud kordadest on meelde jäänud tema suust minu suhu sattunud toiduosakesed,millest eriti räige oli Valmari hambavahest sattunud juba roiskuma hakkav lihatükk.
Arvake ise mis lõhn on hammaste vahel roiskuval lihatükikesel ????

Kõike seda meenutades,lubasin endale et ropumat asja kui musitamine kirehoos, pole intiimelus vist olemas & "seda toimingut" nüüdsest eiran täiega !!!!!
Nimi: eestin \"ehittaja\" Suomessä
Vanus: 33
Sugu: Mees

08.03.2013 kell 09:11
Mene metsään pasalle
Mene vuorille kusille
Mene kauas suomen työle, virokotti
Anna yksinäisyyden hyväillä suomen työdä
Kunnes ihosi on työ-kullin ohut
Niin ohut,peeru pukki
Että sydämesi ja persessä
Näkee sen läpi minut persessä, myös
Että minä se olin, viron rokakottiä :)D
Joka hyväilin, suomen purki turppa
Hyväilen sinua,rahaa, ehitajan-paska
Mene, mene,tagasiin kodin, ole hyvä, viro mies
Nimi: Püksinööp
Vanus: 17
Sugu: Mees

30.07.2013 kell 12:41
Seoses minu telki ootamatute tänaöiste 2värdjalike külalistega "paluks infot, kui keegi märkab kusagil müügis neoonrohelisi ujumispükse ,vanakooli ujumismaski ning pastapliiatsit,kus pööramisel naine on kas trikoos või siis nudelt.

Trään lasti rotti Kauksi teklas otse rannajoonelt ja indikaatoriteks võivad olla veel pornoajakirjad koos rolleri võtmetega ning pruudi kosmeetikott "SexyLady".

Tänud juba ette !!!!!!
Nimi: Ass-Hole
Vanus: 15
Sugu: Mees

08.02.2014 kell 18:50
its a peice of shit-trash, your dirty ASS ! ! !
Nimi: Blatnoi Lebedev
Vanus: 42
Sugu: Mees

15.09.2014 kell 17:42
Järgmisel korral ära mitte ainult jäta nokut püksist välja, vaid kasuta munandite hüpitamise asemel kahvliga oma vaheliha , mis on veel kergelt "äsjaselt roojane".
Siis jääb mehemuna ööklubides ümbritsema äärmiselt palju erutunud naisi, mis on kindel "eduka õhtu" pant.
Proovi teinekord ükskõik millise sexika tytto nähes kohendada oma munandeid -- erutus on suur kõigil kes seda näevad ,ka meestel .

Sama nipp, kuigi teisel eesmärgil, kehtib ka avaliku peeretamise puhul: tualett ja vesi tulevad kasuks, kui püksi midagi paksemat juhuslikult tuleb experimendi käigus.
Ei mingit mikserdamist või cliperdamist, raginal tantsusaalis peeru ja näitad kõrvaltantiva paarikese suunas ))))))))))
Nimi:
Vanus:
Sugu:
Vastus:
 

Kodutud.com » Seksperdid Üles
Esileht | Foorumid | Jututuba | Juhtumised | Seksperdid | Galerii | Tutvus | Uudised | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi ning info: info@kodutud.com
20 päringut, mis võtsid aega 0.0144498 sekundit