Kodutud.com
  Kodutud.com » Seksperdid
Seksperdid: Varia

Teemade nimekirjad:
Seksiküsimused
Suhtemured
Varia

Nimi: Saima
Vanus: 27
Sugu: Naine

17.01.2019 kell 23:55
Ebaturvaline Tallinn.

Tahaksin siin natuke rääkida oma ebemeeldivatest kogemustest mis mind suurlinnas tabasid. Olen muidu maatüdruk ja linnakära oli siiani võõras olnud aga kuna minu kodukolkas ei olnud enam midagi teha, siis otsustasin pealinna kolida ja sealse eluoluga tutvust teha.
Esimesed viisi minutit Tallinna bussijaama saabudes olid juba väga sündmusterohked. Kohe kui sain oma kompsudega bussilt maha, jooksis mingi pätt minu telefoni käest minema. Sain just ühe kohaliku sõbranna numbri valida ja telefoni kõrva äärde tõsta, kui mingi räbaldunud hilpudes nooruk minu Galaxy S9'ga nelja tuule poole kadus.
Küsisin siis esimeselt ettejuhtuvalt inimeselt telefoni laenuks, et politseisse helistada ja oma mure ära rääkida. Õnnetuseks ei saanud ta minu jutust sõnagi aru, sest tegu oli umbkeelse venelasega. Peale tulutut žestikuleerimist ja vene keele purssimist haaras ta korraga mul juustest kinni, pani mulle paar hoopi põlvega näkku ja lõi vasakusse silma kolm kasutatud süstalt. Seejärel rebis ta minu käekoti ja pani samas suunas plagama, kuhu oli jooksnud ka telefoniröövel.
Olin suures šokis, ilma telefonita, ilma rahata ning dokumentideta. Ei julgenud enam kellegilt abi küsida, kuna kartsin, et mind tabab sama saatus.
Kondasin päev otsa mööda pealinna tänavaid ringi. kuni jõudsin Keskturule. Mul oli taskus veel paar eurot ja punaseid sente. Kuna kõht oli tühi, siis otsustasin ühe mutikese käest seal kilo hapukurki söögiks osta. Küsisin memmelt, et palju kilo ka maksab. Selle peale läks vanamutt millegipärast kohutavalt närvi ja hakkas mind rabarberi varrega kägistama ja metsikult röökima. Peagi tuli talle appi veel terve turumutikeste armee.jÜks memm peksis mulle kaalikaga pähe ja teine kabatšokiga selga. Lisaks toppis üks agaram mutt mulle pool kilo kurke ka pärakusse. Minu taskud tehti sentidest tühjaks ja saadeti turult minema, luuavarre hoobid saateks selga tümitamas. Mõtlesin, et kuhu põrgusse ma küll sattunud olen.
Panin nii kiiresti jooksu kui suutsin. Hakkasin juba linnast välja jõudma, kui korraga haaras mind seljatagan kellegi tugev käsi. Mingi suur ja turske mees tiris mind vana põlenud maja hoovi ja hakkas mind seal siis käte ja jalgadega tümitama. Kui olin maha lebama jäänud, kadus tundmatu kaabakas korraks põlenud majja ja tuli seal peagi tagasi, kodutu kass kaenlas. Ma ei jõudnud reageeridagi, kui peksja peoga kassi kubemest puntra karvu rebis ja need mulle siis näkku kleepis.
Õhtuks suutsin ennast kodukohta tagasi hääletada. Mees, kes mind lahkesti koju sõidutas viskas mind teeotsas 90 km/h sõites auto uksest välja ning lehvitas veel sõbralikult lahtisest autoaknast mulle järele.
Enam ma ei lähe kunagi sinna Tallinna. See on ohtlik ja ebaturvaline linn.
Nimi:
Vanus:
Sugu:
Vastus:
 

Kodutud.com » Seksperdid Üles
Esileht | Foorumid | Jututuba | Juhtumised | Seksperdid | Galerii | Tutvus | Uudised | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi ning info: info@kodutud.com
19 päringut, mis võtsid aega 0.0086501 sekundit