Board logo

töötasu kinnipidamine
heiki34 - 18.05.2011 kell 09:22

äkki oskab keegi aitada kuidas kirjutada kohtutäiturile avaldust või saaks kuskilt netist avalduse koopiat et mul on 5-ülalpeetavat ja et ta arvestaks nendega seda minu töötasu kinnipdamisel

Murakaraba - 18.05.2011 kell 13:06

Nii äkk-küsimus? Sind kindlasti aidatakse http://www.just.ee/34239
nagu siit lugedes selgub, Sul on selleks ka omad õigused ette nähtud.
Pead ainult ise aktiivselt algust tegema!
Kirjuta juba valmis A4 paberile "Taotlus" oma ülalpeetavate nimedega, isikukood, nende seos sinuga, hangi koopiad sünnitunnistusest vmt.
Kindlasti ka enda nimi ja kõikvõimalikud kontaktid, kuidas kohtutäitur Sinuga ühendust saab.

Et sa sellise küsimuse esitasid, aimdub, et enne kui midagi tehtud, juba sa hakkad kartma bürokraatiat ja kas:mis:kuidas peab blanketi täitma. No kui oled taotluse kirjutanud, hiljem saad ju üle küsida, kas kõik on arusaadav ja kas vaja midagi veel lisada.
Alusta lihtsalt. Ainus, milles ei tohi eksida, kirjuta nimed ja isikukoodid õigesti, loetavalt, kontrolli üle

guttamax - 18.05.2011 kell 15:13

Tsitaat:
Algne postitaja: heiki34
äkki oskab keegi aitada kuidas kirjutada kohtutäiturile avaldust või saaks kuskilt netist avalduse koopiat et mul on 5-ülalpeetavat ja et ta arvestaks nendega seda minu töötasu kinnipdamisel

Läbitud etapp
Kohtutäituriga annabmaksegraafik teha...Ilmselt oled ise olnud laisk maksma vmt., ning eks temagi tee oma tööd..
Nüüd pole hädaldamisel suurt mõtet... Aga proovi siiski taga rääkida..EDU.