Board logo

Filmielamus. Muljetage
saadanas - 20.04.2003 kell 18:02

Ise sain viimati filmielamuse vaadates "Moulin Rouge-i".
Seda suht hea kodukino tehnikaga. Ja ega muud moodi seda vist vaadata ei saagi, kõik on ju ülesehitatud muusikale (fantastilisele muusikale). Nüüd kahetsen juba, et seda kinos vaatamas ei käinud.

Pealkiri ütleb, et muljetage. Aga ise ei oska selle viimati vaadatu kohta midagi öelda. Sõnu pole. Nii-võrd hea oli.

Mara - 20.04.2003 kell 18:45

hmm..mille kohta muljetada?! Muulin Ruuzi vai mõne muu viimati vaadatu kohta?! igatahes MR-i tahaks näha ja viimati vaatasin yhikakutte.....kuna mu lemmik meesnäitleja seal mängis

saadanas - 20.04.2003 kell 18:50

Tsitaat:
Algne postitaja: Mara
hmm..mille kohta muljetada?! Muulin Ruuzi vai mõne muu viimati vaadatu kohta?! igatahes MR-i tahaks näha ja viimati vaatasin yhikakutte.....kuna mu lemmik meesnäitleja seal mängis

Pidasin silmas ikka kommenteerijate filmielamusi. mitte vaid Moulin ....
Seda selle mõttega, et siis teaks mida ehk tasub vaadata.

Mara - 20.04.2003 kell 18:53

Tsitaat:
Algne postitaja: saadanas
Pidasin silmas ikka kommenteerijate filmielamusi. mitte vaid Moulin ....
Seda selle mõttega, et siis teaks mida ehk tasub vaadata.

soovitada...hmm...Paradiisi randa äkki...midagi ylikõvat see ei olnud, aga ikka....olen vaadand palju häid filme ,aga nyyd ei tule ykski nimi meelde uuh...nagu mäluauk..kui midagi veel meenub, siis annan teada

saadanas - 20.04.2003 kell 19:00

Tsitaat:
Algne postitaja: Mara

soovitada...hmm...Paradiisi randa äkki...midagi ylikõvat see ei olnud, aga ikka....olen vaadand palju häid filme ,aga nyyd ei tule ykski nimi meelde uuh...nagu mäluauk..kui midagi veel meenub, siis annan teada

Siiski ei pea ma silmas konkreetselt, et soovitaksite midagi vaatamiseks.
Millised on olnud teie viimased HEAD filmielamuse?
Moulin rouge oli meeletult hea muusikalise käiguga näiteks. Jupike viisi siit , jupike sõnu sealt jne. Selle vaatamine eeldab muidugi keele valdamist. Äratundmisrõõmu annab ka teadmised muusikas ...

Mara - 20.04.2003 kell 19:02

Tsitaat:
Algne postitaja: saadanas
Siiski ei pea ma silmas konkreetselt, et soovitaksite midagi vaatamiseks.
Millised on olnud teie viimased HEAD filmielamuse?
Moulin rouge oli meeletult hea muusikalise käiguga näiteks. Jupike viisi siit , jupike sõnu sealt jne. Selle vaatamine eeldab muidugi keele valdamist. Äratundmisrõõmu annab ka
teadmised muusikas ...

LOTR pidavat olema väga hea muusikaga..check out!!!!

Hiirekas - 20.04.2003 kell 23:45

Ütleme nii, et väga sügava ja segase tunde jätis film Klaveriõpetaja. Kui keegi on näinud, siis mis ...

hestia - 08.06.2004 kell 19:14

kohutavalt palju häid ja liigutavaid filme....
parim vast senini reamees ryani päästmine.... film, mida vaadates alati nutta löristan....
aga iseenda kultusfilmiks peaksin bridget jonesi päevikut

sirli - 08.06.2004 kell 21:00

Trooja oli viimase aja suurelamus. Siiamaani mõtlen, et ei ole võimalik, et üks Hollywoodi film nii hea saab olla, läksin seda suhteliselt üleoleva suhtumisega vaatama, et nagunii on jama.

päikesekilluke - 08.06.2004 kell 22:36

"Ihukaitsja", "Mõistus ja tunded"
"Kadunud maailm", ei-ei, mitte see,
kus dinosaurused ringi kappavad vaid too,
kus Kevin Costner jt.mängivad.
No ja muidugi "Seitse aastat Tiibetis",
siiani mu lemmikum üldse.
Häid filme on ikka väga, väga palju...

vantark - 08.06.2004 kell 22:43

Leaving Las Vegas ja Radio inside, olid megad. Reservoir dogs kah mega, viimane hea film, mis mulle meeldis oli The Monster

viidik - 09.06.2004 kell 09:12

Viimase aja parim film minu jaoks oli kindlasti "Lost In Translation". Hämmastav film - praktiliselt midagi ei toimu ja ikkagi on huvitav.
Ja selline hea tunne tekkis nähes inimeste vahel tekkivaid tundeid vaadates.

psychoplika - 09.06.2004 kell 10:43

minu üks lemmikuid on "cruel intentions"... hämmastavalt intrigeeriv film, mida näinud vist miljon korda, a ikka tahaks veel
lisaks veel "fucking amal" .... kah miljon korda näinud aga niii armas
ja "love actually" on ametlikult mu hää tuju film
ja tegelt on neid veel ja veel....a need olid esimesed mis sähvatasid

Middix - 10.06.2004 kell 19:14

viimati vaatasin guy richie tehtud "snatchi"
siukse elu hea mulje jättis..
soovitan kõigile
kaameratöö oli laitmatu...yldse lavastus..
mainin siinkohal ära ka brad pitti osa...mängis mustlast..vaadake kõik kui võimalik))

kontorihiir - 10.06.2004 kell 21:28

Tsitaat:
Algne postitaja: viidik
Viimase aja parim film minu jaoks oli kindlasti "Lost In Translation". Hämmastav film - praktiliselt midagi ei toimu ja ikkagi on huvitav.

hmmm...minule jälle tundus igav kuidagi....

dope - 11.06.2004 kell 11:10

viimati vaatasin the butterfly effect'i...täitsa meeldis, kuidagi teistmoodi oli...pani kaasamõtlema....
Gothika oli ka päris hea...

unistaja - 11.06.2004 kell 11:22

Kui Shrek2 on film, siis võib sedagi vaadata. Ise eriti selle esimesest osast midagi ei pidanud, kuid teine on seevastu parem. Aga vaadata võib veel ka 'The last samurai' ja ka 'Memento't. Filme palju ju!

Deiviidas - 11.06.2004 kell 13:59

"Day After Tomorrow" oli super linateos. Kohe väga meeldis ja põnevust jätkus algusminutitest kuni lõpuni välja.

Marygold - 11.06.2004 kell 14:13

Shawshank Redemption - huvitav, pingetpakkuv, kohati koomiline, filmi lopuks tahad kohe uuesti vaadata

A beautiful mind- filmi lopus plaksutasin kaasaelavalt

Molemad filmid pakuvad palju motteainet

Vamp O Drama - 11.06.2004 kell 20:49

viimasel ajal pole ühtegi nii head filmi näinud, mis muljetamist väärt oleks.

just tulin kinost, Van Helsing - igav oli ja haigutama pani.

Hilikas - 12.06.2004 kell 02:08

maitsed on ju nii erinevad, sellepärast ka erinevad ¾anrid - mulle meeldivad tõsise probleemitõstatusega ja liigutavad filmid, sellised jäävad väga kauaks meelde, kahjuks ei ole pealkirjad meeles.
üks film, mis lörinal nutma ja kaasa elama pani, oli film "ellen foster", väga armsast tütarlapsest ellenist, kes seitsmeselt oma haige ema eest hoolitses ja kuidas ta peale ema surma oma kohta elus otsis ja endale uue ema sai - millist suurt tahet ja vaeva see nõudis... väga lörinal ajas nutma ja vapustas ikka tõsiselt-sügavalt
veel on sügava jälje jätnud "veel juhtub imesid", "rambivalgus" (peaosas Chaplin ja mängib iseenda surma), "ma abiellusin surnud mehega", äraaetud hobused lastakse ju maha" jne

viidik - 17.09.2004 kell 17:21

Vaatasin just filmi "Man on the Fire" Denzel Washingtoniga peaosas. No igatahes väga tugeva elamuse sain. Minu arust parem kättemaksufilm kui "Kill Bill".

vantark - 17.09.2004 kell 17:55

21g

kati - 17.09.2004 kell 18:18

"Laineid murdes",hästi sügav film ei oskagi sõnadesse seda panna peab ise vaatama.

muvelin - 17.09.2004 kell 18:20

hmmm... viimane elamus oli butterfly effect.

marliin - 17.09.2004 kell 19:18

Lilja forever

salliise - 27.09.2004 kell 15:30

Ma võin vaadata igal ajal, kohas ja konditsioonis eestikeelset Jääaega ja tuju saab parem. Eile piilusin poole pealt 80 päevaga ümber maakera vmt ei ajanud haigutama. Ma üldiselt ei ole eriline filmisõber üldse ja mu maitse erineb nii palju teistest vaatajatest senise mulje põhjal. Viimane film, mis tõsiselt naerma ajas oma foobiatega oli mingi Skääri muuvi, kui nii eestistatult kirja panna, ei ole aimugi, mis see inglise kirjapilt olla võib.

bijoubi - 16.10.2004 kell 14:13

Ma vaatasin just hiljuti üht head prantsuse filmi, Hädavaresed (Tais Toi), peaosades Gerard Depardieu ja Jean Reno.
Hea komöödia, samas hästi siiras ja südamlik.

maipõrnikas - 24.04.2005 kell 12:23

Unetus, päris hea film, üks vale viib teiseni ja märkamatult on inimene ahervare, Al Pacino mängis seda rolli väga hästi!

celtic - 25.04.2005 kell 08:24

butterfly effect oli tõesti ülihea film.

eile vaatasin alien abductionit... oli hirmutav. oli oli...

anahid - 25.04.2005 kell 10:52

oh..ma ka näind seda alien abductioni...mina küll ei kartnud

Hilikas - 25.04.2005 kell 11:52

"1000 aakrit" - raputas varvastest juukseotsteni.

Lumeleopard - 25.04.2005 kell 11:58

Tsitaat:

NÕUS!

dex - 25.04.2005 kell 12:28

After the Sunset. mängivad S.Hayek ja P.Brosnan.
Igatahes kellele Oceans 11 meeldis, see peaks sellest filmist vaimustuses olema - minuarust oleks see film võind olla selle käkerdise Oceans 12 asemel.

boomkat - 27.04.2005 kell 17:17

Ei hakanud uut teemat tegema, niisiis küsin siin: keegi on käinud Eesti uut mängufilmi "Stiilipidu" vaatamas? Kuda oli ka?

maipõrnikas - 29.04.2005 kell 20:09

Ei ole käinud... aga jah ehk keegi on? kuigi nüüdisaja eesti filmide austaja pole, shame on me

Jersey Tüdruk, mõnuz romantiline film koos seksika Ben Affleck`iga.

maipõrnikas - 20.05.2005 kell 14:58

Tsitaat:
Algne postitaja: boomkat
Ei hakanud uut teemat tegema, niisiis küsin siin: keegi on käinud Eesti uut mängufilmi "Stiilipidu" vaatamas? Kuda oli ka?

Käisin täna vaatamas ja mulle meeldis, kuna film oli eluline ja näitlejad olid tasemel

berta - 20.05.2005 kell 15:17

"5x2" oli väga hea minu meelest. Õpetlik lugu sellest, kuidas paarisuhtes teineteisest valesti aru saadakse ja suhe laguneb. Mingi juhuse läbi saavad kokku väga erinevad inimesed ja pingutavad selle nimel, et kuidagist koos püsida. Aga Tallinna kinodes on see vist juba läbi.

viidik - 28.07.2005 kell 22:23

Vaatasin "Riiginõunikku".
http://www.kino.ee/index.php?page=344&
http://www.femme.ee/uudishimulik/film/1145
Ehh, hea film oli. Suur film oli. Ja Nikita Mihhalkov mängis hästi, tõesti nauditav oli vaadata.

natural - 29.07.2005 kell 11:36

Vale põõre ehk Wrong Turn super film....soovitan k6igile kes veel vaatanud ple

celtic - 29.07.2005 kell 22:23

mis selles vales pöördes ikka nii supperit oli?
minu teada näiteks on uhiuus film Sahara hea soovitan kõikidele soojalt.

Danielle - 29.07.2005 kell 22:27

Sin City.

Kriimik - 26.08.2005 kell 22:04

ring2, teised, eurotrip2004(parim komöödia), sin city ja roheline koletis

maailmade sõda on igatahes kõige juram film üldse.

annumannu - 26.08.2005 kell 23:51

Ise juhtusin viimati vaatama kahte vanemat filmi klassikat.Esimene oli "La vita e bella"(beautiful life) ja teine "Tants huntidega"(kui ta eesti keeles on nii).Mòlemad on ikka super filmid minu meelest.Muidu nats uuematest meeldis "Gothica","Taking lives","The Ring"....oh neid ju nii palju vaadatud,et ei tule kohe meeldegi

hestia - 30.08.2005 kell 13:38

ma vaatasin eile ära filmi "jeesuse kannatused".... no ma ei tea.... ma arvasin, et olin igasuguse zhanriga harjunud, ent see oli sõna otseses mõttes lihtsalt kohutav.... just see oli kohutav, mismoodi see film üles oli ehitatud ja milliseid julmi stseene see sisaldas.... krt, mul oli uni ka häiritud.... dzhiisas, kas vanasti olidki inimesed nii julmad ja olemuselt-tegutsemiselt inetud?... olin sunnitud mitmeid kordi pilgu ekraanilt ära pöörama, mõistus tõrkus nähtut omandamast.... järelikult oli vist hea film, sest hinge läks....

Mamba - 30.08.2005 kell 22:54

Danny The Dog
Viimaste kuude parim elamus igal juhul, ai kui hea, jõhker ja kaasakiskuv, täpselt minu maitse, mulle meeldib hästi serveeritud vägivalt

Godfather - 30.08.2005 kell 23:03

Vaatasin "Zatoichit", stiilne ja hea huumoriga.

li-li - 30.08.2005 kell 23:57

oi ma olen nii kuradima laisk olnud, et kinno annab mind ikka rääkida, vastupidiselt teatri külastamisel..enamasti vaatan filme arvutist ja mõnusaid uusi filme tuleb nii palju peale, et ei oska soovitadagi....üx ääretult armas täispikk multikas on robotitest...nii njummi

adriaana - 03.09.2005 kell 19:52

Lõpetasin just constantine vaatamise...pääris normaalne oli.

miranda - 03.09.2005 kell 19:57

Forrest Gamp, Green Mile.

Helisev muusika Iga aasta 1. jaanuaril vaatan veel ei ole ära tüüdanud.

machimos - 17.10.2005 kell 21:27

"Surnud Mees" üks ülikõva film, mis jääb mulle vist elu lõpuni meelde. Seda filmi võin ma küll üha uuesti ja uuesti vaadata.

isic - 18.10.2005 kell 19:15

Vaatasin just filmi The Business. Väga hea. Kui tavaliselt ma kustutan tõmmatud filmid kiiresti arvutist siis selle filmi jätan ma nüüd mõneks ajaks alles. Soovitan! Torus peaks see üleval olema.

Canyncton - 20.10.2005 kell 20:37

Linna legent, pimedus ja head dokumentaal filmid.
Komöödiaid eriti ei hinda, ei meeldi ja ei kutsu vaatama.

awekas - 20.10.2005 kell 21:55

"Eksperiment"
"Schindleri nimekiri"

JA viimane suur elamus oli "Magdaleena õed"

Eelpool mainitafilmi "Lijla Forever". See oli ka väga mõtlema panev.

Need filmid on kõik omamoodi sarnased. KEs näinud see saab aru...

Alfaromeo - 21.10.2005 kell 11:43

SURMARELV 2 tuli eile ja olin ilgelt sillas, ammu pole nii iad asja näinud

Godfather - 06.02.2006 kell 22:53

"oldboy" väga karm film ja elamus pikaks ajaks aga teist korda väga vaadata ei sooviks.

meggle - 07.02.2006 kell 15:47

butterfly effekt on väga lahe ja vaadatav

dillinger - 07.02.2006 kell 15:49

Vaatasin üle mitmete aastate laupäeval ETVst jälle Romper Stomperit- Hea filmielamus !

TJ

skingirl - 07.02.2006 kell 16:03

Panin mehe magama ja vaatasin ka Romper Stomperit

Mingit elamus ma ei saand, aga sain teada ,et austraalias on ka natsid

dillinger - 07.02.2006 kell 16:08

Kes ise ETV pealt eurovisioonijura vaadates magama ei jäänud oli muidugi tegija! Mina lugesin õnneks raamatut ja ootasin Romper Stomperi ära.

TJ

skingirl - 07.02.2006 kell 16:11

Minu filmielamus oli see kui ma sain eile endale"mulholland drive"-i mille hääl katkus
ma olin nii vihane nagu tihane

sauza - 10.02.2006 kell 16:40

Lynchi looming on küll kange kraam ja ehk tubli kogus abtsinti aitab tema mõtet tabada

Aga filmidest viimane suhteliselt tõetruu elamus oli Üheksas rood.

Dinxu - 10.02.2006 kell 21:29

The Exorcism of Emily Rose
Seda vaatasin küll novembrikuus, aga soovitan siiski. Elamus oli tõesti!

kräutiiger - 14.02.2006 kell 19:32

kuigi ma mingi filmifänn pole,on "meeldejäävamate filmielamuste" esirinnas raudselt "ooperifantoom"

Maiu - 13.03.2006 kell 20:36

"Ruudi" on selline film, mille originaali heameelega koju muretsex. Hästi armas film- tegelased selles, üldine taust ja kaameratöö. Sobib igale vanusele

Tascan - 13.03.2006 kell 20:40

Sain filmi ja hääl oli tuksis. Ja filmielamus jäigi ära

Marchrabbit - 13.03.2006 kell 21:13

Rat Race on suht vana film juba ,aga ma sain ikka väga kõvasti naerda seda vaadates.Kunagi oli sarnase sisuga film"Meeletu,meeletu maailm". See Rat Race läheb küll pisut ajuvabaks,aga tõsiselt lõbus lugu

exactly - 13.03.2006 kell 21:23

Filmielamus puudub,aga tahaks kindlasti"Kuldrannakest" (kinno!)vaatama minna koos armsa inimesega,.....peaaegu oleks juba läinud

Pipilota - 13.03.2006 kell 21:26

oli vist "suur kala" ? imearmas film. parast filmi loppu istusin toolil ja valasin liigutusest pisaraid. tegelikult ei olnudki ju kurb film....
peakski laenutusse uuesti minema

jll - 13.03.2006 kell 21:38

Üks tõsiselt karm film on "jumalad on vist hullud" , millel on kaks osa. Seda vaadates tekib just selline tunne, et on jah. Matrixit vaatan ikka vahel, Sin Sity -t ka, Dnevnoi Dozor meeldib oma mitte hollivoodlusega, Revolver on üks imelik film, Snatch samuti, oh neid on veel vägagi palju mida vaadata.

Alfaromeo - 14.03.2006 kell 11:47

"Matti"-t käisin vaatmas ja igatahes äge vilm oli, mulle meelid, nooruspõlv kohe meenus, väga sarnast elu elasin kunagi Mattiga .

CatNip - 15.03.2006 kell 09:23

Soovitan soojalt. Imestate millega nad seal Venemaal hakkama saanud on. Öine patrull väheke segane, aga päevane..oi jah, sügav kummardus!

CatNip - 15.03.2006 kell 09:27

Tsitaat:
Algne postitaja: jll
Üks tõsiselt karm film on "jumalad on vist hullud" , millel on kaks osa. Seda vaadates tekib just selline tunne, et on jah. Matrixit vaatan ikka vahel, Sin Sity -t ka, Dnevnoi Dozor meeldib oma mitte hollivoodlusega, Revolver on üks imelik film, Snatch samuti, oh neid on veel vägagi palju mida vaadata.

Oo see Jumalad on vist hullud on mega film, kuskil lindi peal isegi olemas. Aga Guy Ritchie on iidol!

li-li - 03.06.2006 kell 16:32

mmmm..."closer" [2004.a.( J. Roberts)] ...soovitan vaadata

Deiviidas - 03.06.2006 kell 16:59

"Trooja" mulle meeldis.
Kunagi sai nähtud filmi "Suur võidusõit" (nimes võin eksida). See film oli samuti ülihea.
"Piinatud Geenius".
Ja loomulikult minu alatine lemmid "Meet Joe Black".

pisihiir - 03.06.2006 kell 17:36

üks mis kohe meelde tuli on `Cannibal holokaust`
selle filmi jälkus on vahest siiani kummitanud.
Minu jaoks tõepäraselt tehtud , jube........appi..

jll - 04.06.2006 kell 13:16

Ega keegi pole seda rootslaste "Stormi" vaatamas käind.
Vähemalt kirjelduse järgi võiks filmil olla ka mingi väärtus peale raha maksmise.

Dinxu - 04.06.2006 kell 13:19

Käisin eile vaatamas. Täiesti absurdne. Kohati ajas täitsa naerma, aga näitlejatöö on hea.
Tegelikult mulle meeldis. Aga tormi seal ei olnud, ainult vihma sadas vahepeal Ma usun, et paari kuu pärast vaataks uuesti isegi

jll - 04.06.2006 kell 14:54

...aaga kui absurdne? Seda filmi võrreldakse matrixiga ingliskeelsetel saitidel. Lihtsalt kas minna kinno või kasutada mittelegaalseid/odavamaid lahendeid? Ma olen tüdinenud maksmast meelelahutuse eest, mis mind nutma ajab oma täieliku sisutusega. Kahjuks ei saa raha ka tagasi küsida.

Dinxu - 04.06.2006 kell 15:12

No sõber, kellega koos käisime kinos, küsis pärast lõppu :"Mis selle mõte oli?"

Eks mõte oli, aga kuidas kellele. No sisust nii palju, et (ma ei saa- sürr lihtsalt) kõik keerleb mingi toosi ümber, mis on vaja lahti saada(mitte mingit maailmalõppu ei ole, vaid, et muuta inimest blabla). Ja siis tüüp hakkab igast asju meenutama... Tõmba kuskilt see film
Matrixiga ei oska võrrelda- pole näinud

Godfather - 24.07.2006 kell 00:01

vaatasin kõik Sharpe - sarja 15 filmi läbi, ajaloosõpradele tõelinde delikatess.

vidrik1 - 24.07.2006 kell 14:26

Filme,mis mulle meeldivad,on oi kui palju. Viimati vaadatutest "Vimm" ja "Pikseväravad"
Ja muidugi "Jääaeg" on selline mõnus halva tuju äraajamisfilm.

sheridan - 02.08.2006 kell 23:20

eile tuli Girl Interrupted tv3-st, ehk kohutava tõlkega Katkenud Elu. üks mu absoluutne lemmikfilm, hea jutustus, head ideed ja super näitlejad (W. Rider ja Jolie.)

Spiritraver - 03.08.2006 kell 02:46

"Girl, interrupted" tõlkida "Katkenud eluks" - my ...

Naljakas kokkusattumus, ise juhtusin ka just eile seda filmi vaatama, küll dvd pealt. Ingliskeelsena.

Üle pika aja üks tõeliselt nauditav film väga heade näitlejatega. (Lisaks W. Riderile ja A. Joliele ka Whoopi Goldberg)

...aga mismoodi seda pealkirja siis ikkagi tõlkida võiks...? Kas näiteks "Kiiksuga tüdruk" oleks õigem...?

sheridan - 03.08.2006 kell 09:46

kusjuures seal oli veel mingeid tõsiseid tõlkevärde. näiteks lõpulause "but there is a day my heart does find them" - "kuid mu süda elab neile iga päev kaasa". omfg! tõlkija vaatas, et viimane lause, nüüd paneme kiiresti midagi ära ja papp käes. täiesti ülejala lastud. nagu keskkooli või 50-aastase mõttemaailmaga tõlgitud.

Maiu - 03.08.2006 kell 10:09

Tsitaat:
Algne postitaja: Spiritraver

see tõlkimise värk- sageli ju tõlgitaksegi vastavalt filmi sisule mitte otsest tähendust pealkirjale.. Filmi ei ole kahjuks näinud, aga kas siis see katkenud elu ei sobi?
Neid näiteid on ju küll- "Confidence"- "Afäär"; "Adaptation"- "Kuidas kirjutada kassafilmi"; "Take the lead"- "Rütm kisub kaasa" jne.

mmunk - 03.08.2006 kell 12:54

läheb veidi teemast välja, aga ei saanud muigamata jätta säänse vilminime nagu "Saag" (ingliskeeli "Saw" ) üle. iga poole silmagagi toda õõvarit näinu ja üle kuue aasta koolis käinu saab aru, et tegelt on eelmainit' nimi lühend sõnast 'jigsaw puzzle', millel pole saega vähimatki pistmist. samuti ka filmil, mille järge reklaamiti samas vaimus- "Saag 2".

viimasest tõelisest filmielamusest olen juba mingis teises teemas muljetanud- Lõuna-Korea film "Kevad, suvi, sügis, talv.. ja taas kevad". pole mahti üle korrata.

anne51 - 03.08.2006 kell 13:56

Tsitaat:

Naljakas kokkusattumus, ise juhtusin ka just eile seda filmi vaatama, küll dvd pealt. Ingliskeelsena.

Üle pika aja üks tõeliselt nauditav film väga heade näitlejatega. (Lisaks W. Riderile ja A. Joliele ka Whoopi Goldberg)

...aga mismoodi seda pealkirja siis ikkagi tõlkida võiks...? Kas näiteks "Kiiksuga tüdruk" oleks õigem...?

Kui lähtuda filmi sisust, siis tõlge "Katkenud elu" ei olegi nii vale. Need olid ju katkenud elud, mida meile näidati. Elu psühhiaatriahaiglas on ju mõnes mõttes katkenud elu.
Aga kuidas siis pealkirja ikkagi tõlkida. Võib-olla oskaksin ma pakkuda mõne variandi, kui ma oleksin aru saanud, kes oli too girl (A.Jouli), mida ta tahtis ja miks oli ta ravil. Filmi lõppedes olin ma kurb, et ei saanud aru, mida re˛issör öelda tahtis. Kuna "interrupt" tähendab ka "vahele rääkima", siis teen oletuse, et jutt käib ühiskonna survest noortele. Tüdruk tahtis vahele rääkida, aga ei kuulatud. Tüdruk hakkas vastu survele, aga ta ei saanud jõu vastu.

Spiritraver - 03.08.2006 kell 17:54

No mina vaatasin seda filmi Susanna (W. Ryder) positsioonilt. Susanna tembeldati vaimuhaigeks ("kiiksuga" ), ehkki tegelikult ta seda ei olnud, lihtsalt üli-ülitundlik ja kuhjunud ülepingete all.

...aga eks see tõlkimine ole muidugi üks väga mitme otsaga värk...

Kasvõi "Waking life". Kudamoodu see maakeelde ümber panna? Muide, on siin keegi näinud seda filmi? Kui ei, siis südamest soovitan.

viidik - 03.08.2006 kell 18:34

Tsitaat:
Kasvõi "Waking life". Kudamoodu see maakeelde ümber panna? ...

Waking life - Ärgas elu
http://www.filmiveeb.ee/index.php?leht=filmid&id=1946

Spiritraver - 03.08.2006 kell 18:43

Tsitaat:
Waking life - Ärgas elu

Njaa, nõndamuudu on seda seal küll tõlgitud, aga kui filmi sisust lähtuda, siis on see eestikeelne pealkiri ikka päris puus ja põõsas kohe. Ei riskikski mingit omapoolset varianti välja pakkuda, tõlkimatu sõnademäng...

Vanapaks - 03.08.2006 kell 18:55

Tsitaat:
Algne postitaja: mmunk
läheb veidi teemast välja, aga ei saanud muigamata jätta säänse vilminime nagu "Saag" (ingliskeeli "Saw" ) üle. iga poole silmagagi toda õõvarit näinu ja üle kuue aasta koolis käinu saab aru, et tegelt on eelmainit' nimi lühend sõnast 'jigsaw puzzle', millel pole saega vähimatki pistmist....
Eks ta üks saehamba mõistatus (jigsaw puzzle) olnud. Ja kui minu mälu mind ei peta, siis liputati seal ka kreissaepildiga telefonikaardiga kusagil. Ja kas midagi ei räägitud alguses ka leitud saehammastest....
Teist osa ei viitsinudki lõpuni vaadata. Filmil polnudki ju viga aga lõppematu naiste hüsteeriline moduleerimata röökimine on asi mida ma kaua ei kannata....

Tõlkepärlitest on muidugi kustumatu elamuse jätnud Vana-Alfredi "Fly" väljakuulutamine telekavas "mängufilm Lend" nime all.

Niipaljukest siis offtopicut....aga õõvar on muideks väga ilus sõna.

Viimaste aegade filmielamustest torkab meelde Nekromantik ja Nekromantik2. Ei hakanud kumbagi süvenenult vaatama. Klõpsimisest piisas täiesti permanentse iivelduse tekitamiseks. Vabandan muidugi, kui ma jälle mõnda EU vähemust solvasin. Pedeporno tekitab muuses mul täpselt samasuguse südamepöörituse.

mmunk - 06.12.2006 kell 16:41

eilane "Paha maa" oli sääne vilm, et hoidis kaks kuldset magajat kella 00.30-ni ärkvel. järjekordne soomlaste pärl. sõnumi osas tahtnuks mõne koha peal rezissöörile vastu vaielda, aga tükk oli ladusalt esitatud ja näitlejatööd veenvad. nauditav! hangin ka originaali.

vantark - 06.12.2006 kell 16:50

Paha maa oli jah päris hea film, ameeriklased teevad selliseid filme narkootikumitest ja neegritest, siis soomlased joodikutest ja pereinimestest. Aind et soomlaste oma on kodusem, reaalsem ja parem. Huvitav miks eestlased ei saa tehtud ühtegi normaalset filmi. Käisin Meeletut vaatamas täielik jama oli.

anne51 - 07.12.2006 kell 13:42

vantark, telereklaamis oli öeldud, et "Paha maa" räägib teisest Soomest. Pole ainult meil teine Eesti. Arvata võib, et kõigis ühiskondades on "teised" ja ehk ka "kolmandad".
Jäin minagi seda filmi vaatama ja elasin niivõrd kaasa, et pärast ei tulnud uni.

faded - 13.08.2007 kell 10:59

dead fish avastasin viimati. no superlahesürr

http://www.imdb.com/title/tt0379240/

metsakutsa - 14.08.2007 kell 08:25

Siinkohal ühe filmi mainimise asemel toon esile hoopis rezissööri, kelle filmid pole siiani veel kordagi pettumust toonud...kõik tema muuvid on olnud elamused....ladies and gentlemen...meet Brad Anderson http://www.imdb.com/name/nm0026442/

WalkInTheSun - 24.10.2007 kell 10:38

Ma käisin hiljuti kinos "Ratatouille" vaatamas. Pisarad tulid vahepeal silma, nii ilus ja südamlik animafilm oli

lauritsatytar - 29.10.2007 kell 09:53

käisin paar nd tagasi Sügisballi vaatamas. Väga hästi tehtud suurepärane film kuigi kõigile ta raudselt ei saagi meeldida oma hooti liiga süngete toonide poolest.

Tempera - 29.10.2007 kell 11:34

mina käisin nats aega tagasi vaatamas Georgi. Väga meeldis, öelgu need kriitikud mida tahavad.

skingirl - 29.10.2007 kell 11:36

bellanova miljonär hooker on ikka üks tore vilm alti ajab mind naerma isegi kui väga kurb on

brainstorm - 30.10.2007 kell 17:03

http://www.imdb.com/title/tt0475394/
Vaatasin juba kolmandat korda.
Mulle meeldib, kui andekalt film üles on ehitatud
Pisut ehk on Soderberghilt malli võetud, kuid film ise ju erineb kardinaalselt.
Kes veel pole aega leidnud, siis julgen soovitada.
Arvan, et enamik teist peaks selle oma ftp-st leidma.

mmunk - 20.11.2007 kell 17:19

töö kõrvalt hakkasin eila kaema säänest liikuvat pilti nagu "mystic river", TV3 pealt. ja tekkis siiras kahetsus, et niisugusel reklaamidega hakitud kujul ning numbrite vahelt seda esimest korda vaatama sattusin aga hää oli sellegipoolest! vastikult hää.

vastikult vastikult hää. vihjas, et mõnikord on toimumata sündmusel tõsisemadki tagajärjed, kui toimunul. sonkis hingesügavustes ja pinnis välja ülestunnistuse - jah, ka mina olen selline. milline siis? nagu sinagi- minevikutaaga all küürus, üks silm otsimas eespoolt järgmist (maa)märki, mille suunas kobamisi liikuda. teine silm jälgimas kiivalt "varandust". et ometi midagi teistele uurimiseks-irvitamiseks maha ei pudeneks ega seejuures endale jalgu jääks. pole ilmset edasi- ega tagasiminekut, selget sihti ega kerget jalga. on hirm, on igatsus, on .. elu ..

anne.nigul - 24.12.2007 kell 18:37

Minu üheks filmielamuseks oli film Vaenlasega Voodis, mis ikka ajas kananaha ihule, sest selle sisu on ikka kuradima hea. Tegelikult on see tehtud Nancy Price`i romaani järgi, aga näitlejad on head- Julia Roberts, Patrick Bergin, Kevin Anderson jt. Mees kohtleb naist nagu omandit, ta ei tohi midagi ise otsustada, asjad peavad peensusteni paigas olema jms. Peale selle on abikaasa äärmiselt vägivaldne. Naine lavastab oma surma, et mehe juurest põgeneda ja uut elu alustada, aga mees l eiab ta ikkagi üles. Mõni mees ei ole iialgi nõus naisele lahutust andma ja minna laskma, siis ei jäägi muud üle kui tõbras maha lasta.

siret - 02.01.2008 kell 23:34

Mina käisin PÖFFil "Tuukrikell ja liblikat" vaatamas. Midagi paremat annab otsida. Nüüd jahin samanimelist raamatut kah (kahjuks eesti keelsena veel pole).

vihmakass - 02.01.2008 kell 23:38

Minu parimad *Kass kuumal katusel*, *Saatana advokaat*, *Ristiisa*

Shadow25 - 16.02.2008 kell 02:33

Tahate vaadata ühte väga head psühholoogilist filmi? Vaadake "The Game". Väga hea film. Soovitan soojalt =D

tiivitaavi - 16.02.2008 kell 14:07

Pole veel,aga kavatsen vaadata Inland Empiret.
Olen sellest palju kuulnud.

Uskumatu,et D.Lynch käis Eestis.Kas keegi nägi teda oma silmaga?

WalkInTheSun - 29.05.2008 kell 16:43

-

skingirl - 29.05.2008 kell 16:52

ma nutan pidevalt ka reklaamide peale, viimati ma nutsin siis kui see episood oli kus mari-leen laulis ja poistel olid väiksed koerad süles, see oli nii kurb
siis oli veel titanik ja pretti voman, ritsard oli nii seksi mis sest et vana, ma olen ta alasti pilte näinud ja see kõik meenus

pisimimm - 06.08.2008 kell 15:05

Gone baby, gone - üle hulga aja film, mida jäin esimestest minutitest vaatama ja ei suutnud enne end diivanil liigutadagi, kuni film lõppes...ka siis jäin veel tükiks ajaks istuma ja mõtlema antud loo üle - soojad soovitused!

Marla - 28.08.2008 kell 09:43

vaatasin eila filmi "into the wild". tõsielul põhinev & puha.
>
This is the true story of Christopher McCandless (Emile Hirsch). Freshly graduated from college with a promising future ahead McCandless instead walked out of his privileged life and into the wild in search of adventure. What happened to him on the way transformed this young wanderer into an enduring symbol for countless people -- a fearless risk-taker who wrestled with the precarious balance between man and nature.

...sisu oli huvitav, aga my meelest natuke liig raskeks tehtud. lootsin indiaanilugusid metsast, aga palju kaalu oli hoopis yhel peredraamal. nojah, natuke liig äärmuslik oli too peategelane my maitsele (just seetöttu, et my meelest ta omamoodi põgenes oma senise elu eest. et oli justkui põgenemine alaskale ta teekond. mis on my meelest natuke ...jama...põhjus loodusesse minekuks), aga seda ei saa vist filmi syyks panna, kui noormees just niisugune nn päriselus ka oli.

Tiile - 28.08.2008 kell 09:52

Paar päeva tagasi vaatasin "Kuues meel".
Päris palju mõtlen selles käsitletud teema üle.

tiivitaavi - 28.08.2008 kell 13:07

Mis selle vihmase ilmaga ikka teha,kui vaatan filme.

"Viimne reliikvia"

Ikkagi parim kodumaine film.Eks igaüküks teab ise ,kui tähtsal kohal see on tema südames .

Shadow25 - 28.08.2008 kell 14:47

Viimne Reliikvia jah hea.

Aga kes on näinud Malev'it? Soovitan

Shadow25 - 28.08.2008 kell 15:47

Step Up 2: The Streets

http://www.youtube.com/watch?v=vngJ1pWXYnU

http://www.youtube.com/watch?v=SEpmE3teXXU&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=ld-J2p6IPKY

kerberos - 28.08.2008 kell 17:30

viimati käisin kinos wall-e vaatamas
igatahes soovitan soojalt,sest minul olid peale filmi kõhulihased veits valusa võitu

Fionety - 31.08.2008 kell 20:56

"Wall-e" oli päris huvitav ja omamoodi, hea vaheldus.

Minu lemmikuks kujunes "Mamma Mia!"... Ma ei ole tegelikult muusikalide armastaja, aga see oli tõsiselt hästi mängitud film.

pisimimm - 31.08.2008 kell 21:20

Minu jaoksoli see Wall-E küll paras absurdsus...ja selline on lastefilm...kahju

Shadow25 - 31.08.2008 kell 22:45

Öösel vaatasin seda:
Stargate: Continuum
http://www.youtube.com/watch?v=-Ig2iEEfOk8&feature=related

Shadow25 - 02.09.2008 kell 17:08

What Happens in Vegas

http://www.youtube.com/watch?v=YJGAsbcfuRs

tiivitaavi - 04.09.2008 kell 17:45

Täna vaatasin kiiruga viis seeriat

"Meister ja Margaritat"

Olen telesarja kahel korral otsast lõpuni vaadanud.
Esimest korda vaatasin ,kui mingit mütoloogilist filmi.
Seda filmi peab vaatama korduvalt,keskendudes korraga ühele tegelastele.

Igaljuhul head lisateadmised on kasuks.

Minu jaoks on see hea armastusfilm.

Peale seriaalide vaatamist on raske hakata tegelema maapealsete asjadega - ilma ,et veel pikka aega ei mõtleks filmile.

Selline siis sellenädalane eelistus.

Veenus - 10.09.2008 kell 10:51

Minu viimane elamus oli "In Bruge" natuke aega tagasi. Oivaline

tiivitaavi - 10.09.2008 kell 12:47

Sel nädalal nagu ka eelmise nädala lõpul olen juutuubist ohtralt kaasaegseid vene multikaid vaadanud,seega
russian animation

Shadow25 - 15.09.2008 kell 14:09

Eila sai siis seda vaadatud. Tõeline meistriteos Kunst

Palgamõrvarid Brügges - In Bruges

http://www.youtube.com/watch?v=n8J6QKSMP9I&feature=related

Shadow25 - 15.09.2008 kell 14:20

Sõelapõhjaks(vist) - Shoot 'Em Up

http://www.youtube.com/watch?v=jlx4n_ibNZE

tiivitaavi - 16.09.2008 kell 09:55

Sel nädalal olen hoolega vaadanud sarja "Emmerdale"
soome mtv-st
jälle üks arvestatav sari
http://www.mtv3.fi/emmerdale/

preiliBibi - 29.10.2008 kell 00:28

"El laberinto del fauno" ehk siis "Paani labürint" sai just ära vaadatud. Olin algul skeptiline, kuna pole fantaasiaga segatud õuduspõnevike eriline pooldaja. Pidin ometi oma sõnu sööma - tegemist oli tõelise kunstiteosega. Oma kolme Oscarit ei võitnud see 2007.aastal ilmaasjata.

Deiviidas - 29.10.2008 kell 21:31

Viimatise filmielamuse pakkus mulle kodumaine film "Sügisball". Lasnamäe korteelamutes elavatest inimestest ja nende suhete keerdkäikudest kõnelev film, peegeldas valulikult kogu rahvuse probleeme. Film on hästi lavastatud ja seda oli nauditav vaadata.

Lisaks jätsid mulle sügava mulje järgnevad filmid;
"Mr. Brooks", Munich", "Me oleme Marshalid" "Süriana", "Kes juhivad ettureid ehk Lions for Lambs", "Michael Clayton".

muuvi - 30.10.2008 kell 02:28

viimaste soovide nimekiri.

jenni - 30.10.2008 kell 11:20

Nõustun Deiviidasega: "Mr.Brooks" megahea, järelikult usaldan ma tema maitset ja tahan teisigi kiidetud filme vaadata

preiliBibi - 30.10.2008 kell 16:50

Tsitaat:
Algne postitaja: Deiviidas
Viimatise filmielamuse pakkus mulle kodumaine film "Sügisball". Lasnamäe korteelamutes elavatest inimestest ja nende suhete keerdkäikudest kõnelev film, peegeldas valulikult kogu rahvuse probleeme. Film on hästi lavastatud ja seda oli nauditav vaadata.

jaa!! "Sügisball" oli tõesti oskuslikult tehtud. Mullegi meeldis.

Deiviidas - 13.12.2008 kell 19:36

Sügavamat sisu otsivatel isikutel peaks kindlasti kohustuslikus filminimekirjas olema "Vanilla Sky- ava oma silmad". See film puudutas mind ja andis kõvasti järelemõtlemisainet. Film on väga hästi ülesehitatud ja mis kõige parem- lõpus selgub kõik.

tiivitaavi - 08.02.2009 kell 11:36

Film Benjamin Buttonnist ,
Peaoas Brad Pitt ja Cate Blanchett

Usun,et see film nopib palju Oskareid.
Grimmeerija saab kindlasti.

eluline - 13.02.2009 kell 22:58

Kindlasti soovitan vaadata "Black Snake Moan". Selline tore film ja peaosas on veel vana Samuel ise kah. Vägev!

Sharky - 15.04.2009 kell 00:40

Suur õudukate fänn olen, seega parim filmielamus on "My Bloody Valentine 3D"

skydancer - 15.04.2009 kell 09:57

Viimaste filmielamuste hulgas on mu lemmiknäitleja Penelope Cruziga peaosas "Woman on Top" (millest avastasin enda jaoks t¹illi ), "Volver" ja tema Oscari-film "Vicky Cristina Barcelona". Päris vahva on ka "Bandidas".
George Clooneyga peaosas "Ocean's 11, 12 & 13" on värskendavalt teravmeelsed, üks väheseid, mida vaataksin ka teist korda mõnuga.
"Burn After Reading" on omapäran teos, kus osades ei ole traditsiooniliselt kaunid ja osavad, vaid igaüks on natuke vildakas ja äpu. Parim naerukoht oli siis kui lõputiitrid jooksid.
"Children of Men" on film, mida kindlasti võiks vaadata juba andeka, värvika, erakordselt hästi õnnestunud kaameratöö pärast.

Andrew - 15.04.2009 kell 12:32

Vaatasin netist ka Eestis trükitud lasteraamatu järgi tehtud nõiafilmi "Krabat". Oli hea. Tundub osa headusest garanteerib pidevalt see, et filmis ei mängi Hollywoodi stampides staarid, vaid vähemaöt sama head näitlejad näiteks Euroopast.

skydancer - 15.04.2009 kell 14:35

Oi, ma lugesin seda raamatut vist viis korda

skingirl - 15.04.2009 kell 22:56

Pühapäeval pidasin nagu iga õige jumalasulane puhkepäeva ja vaatasin oma vanat lemmikfilmi
http://www.youtube.com/watch?v=9KyIeXS9Xl0&feature=related

skydancer - 16.04.2009 kell 13:09

Peavoolust eemal filmide seast viimati vaadatute hulgast parim "Paha maa" (Soome 2005).
Temaatika osalt sarnane kui filmis "Mina olin siin", aga see on ainult väike osa. Väga sisutihe ja mitmekihiline film, kus inimsuhted omavahel tihedalt läbi põimuvad, on rohkesti groteski ja ettearvamatust, natuke südamlikkust ja ka mõni helgem moment.
Keerles mõtetes kaua.

mmunk - 16.04.2009 kell 13:25

Tsitaat:
Algne postitaja: mmunk
eilane "Paha maa" oli sääne vilm, et hoidis kaks kuldset magajat kella 00.30-ni ärkvel. järjekordne soomlaste pärl. sõnumi osas tahtnuks mõne koha peal rezissöörile vastu vaielda, aga tükk oli ladusalt esitatud ja näitlejatööd veenvad. nauditav! hangin ka originaali.

rõõm lugeda, skydancer. loodetavasti oled originaali hankimisel minust edulisem olnud..

skydancer - 16.04.2009 kell 14:11

Ah näed siis, sa sellest kirjutanud juba
Laenasin originaali tuttava käest. Tegelikult vaatasin seda filmi juba mõni aeg tagasi.

kuvalda - 24.04.2009 kell 11:43

See pidi täitsa hea film olema , on keegi juba vaadanud? http://www.youtube.com/watch?v=aUKSLqhRqbI&feature=fvst

skydancer - 24.04.2009 kell 14:53

"Chicago" (2002), D¾ässtantsu muusikalfilm, või kuidas öelda. Sain üheks lemmikfilmiks. Teisel korral lihtsalt kuulasin taustmuusikana.

kuvalda - 16.05.2009 kell 16:38

Zeitgeist: Addendum (2008) järg esimesele
(Zeitgeist (2007) ), kus ka seda krdima majanus langust ennustatakse.

http://www.youtube.com/watch?v=1gKX9TWRyfs
(subclub aitab...)

cc - 24.06.2009 kell 20:53

Vaatasin paar päeva tagasi jälle filmi "They Live". Konkreetne film lihtsalt.

Selle mehe vastu saaks ainult Die Hard'i seksikas Holly :
http://www.youtube.com/watch?v=Wp_K8prLfso

kuvalda - 26.06.2009 kell 16:50

Tsitaat:
Algne postitaja: kuvalda
See pidi täitsa hea film olema , on keegi juba vaadanud? http://www.youtube.com/watch?v=aUKSLqhRqbI&feature=fvst
Esimene osa oli siiski parem . Aga nüüd siis ootan pingsalt Ice Age 3-me välja ilmumist

cc - 26.06.2009 kell 17:06

ei ole vaadanud. Ei meeldi eriti siuksed uue kooli vägivaldsed filmid. Liiga palju koreograafiat, huule läiget ja muud tilu-lilu minu jaoks. Tapmine olgu ikka konkreetne. Hea film on otsekohene ja aus:
http://www.youtube.com/watch?v=fFRSruZyWGc

kuvalda - 26.06.2009 kell 17:09

Tsitaat:
Algne postitaja: cc
Hea film on otsekohene ja aus:

Siis Faces of Death ja Traces of Death peaks piisavalt head olema, sest enam reaalsemaks minna ei saa - filmis vähelmat

cc - 26.06.2009 kell 17:18

Tegelt esimene Cranki film oli päris hea vist. Kui ma nüüd õiget asja meenutan.
Kutile oli mingit mürki süstitud ja selle mürgi ainuke vastumürk oli adrenaliin, nii et ta pidi terve filmi jooksul ainult peksma, jooksma ja laamendama põhiliselt.

Aga peale seda, kui ma vaatasin Transporter 3-e, siis ma pettusin selles näitlejas täiega. Jason Statham, või mista nimi ongi. See naiska, kes seal Transporteris kõrvalosa mängis oli ikka tunduvalt parem näitleja. Isegi see auto mängis tunduvalt paremini.

Ja seetõttu ma ka sellest uuest Crankist midagi head või mõistlikku oodata ega arvata ei oska.

jll - 27.06.2009 kell 08:12

Käisin kinos uut terminaatorit vaatamas. 70 krooni oleks olnud piir millega ma nõus oleks olnud. 120 krooni pani nina kirtsutama. Sisutühi film. Korraks kusagil keskpaigas tundus et hakkab juba looma, kuid lõpp vajus täiesti ära.

kuvalda - 12.07.2009 kell 21:57

Jääaeg 3 - väga hea vaadata, nalja nabani, hoogne, ei tüüta

garinee - 12.07.2009 kell 22:00

käisin sama filmi vaatamas. naerda sai siiski kõvasti, kuid samas tõdesin, et jääaeg 1 on ikka parim

cc - 12.07.2009 kell 22:07

Jääaja filmid päris head imo ka. Kuigi ma eelistan vaadata neid inglisekeelsetena. Sest mingi tõrge on mul Anu Lambi hääle suhtes. Dubleeritud asjad mõjuvad üldse natuke võltsilt mulle. Mõned naljad ei tule nagu läbi või kui tulevad, siis mõjuvad natuke veidratena.

Viimati vaatasin Underworldi kõik 3 filmi läbi. Päris hea oli olla.

CowboysCowgirl - 12.07.2009 kell 23:51

"Pure Country" ja "Walk the Line" , sest heast countryst ei saa lihtsalt kunagi isu täis ja ma armastan kitarriga mehi!!!

Andrussa - 13.07.2009 kell 17:18

Kas keegi on vaadanud Pier Paolo Pasolini filmi "Salo, or the 120 Days of Sodom"? Pidi jube õudukas olema.
Kui ikka väga jube on siis ma ei hakka vaatama.
Film ise valmis 1975 a. kuid on paljudes maades keelatud tänapäevani!

MorganLaFey - 13.07.2009 kell 17:44

"The Spirit" oli hea, kuigi sisult jäi kuidagi vaeseks pärast "Sin Cityt". Samas ma vahest kiidan lihtsalt kunstilise poole pärast, mis teeb isegi vaese filmi heaks.

"Salo; o le 120 giornate di Sodoma" on üks parimaid ja jubedamaid õudus-draamasid, soovitan kindlasti vaadata kui just närvikava väga nõrk pole. Igast vaimset terrorit ja psühhodraamat ning ahistamist on lademetes. Muide, filmis on Markii de Sade ideid visualiseeritud

kuvalda - 13.07.2009 kell 20:22

Miracle at St. Anna väga hea sõja draama, vaadake kindlasti.

Kaosemasin - 18.07.2009 kell 23:09

Gattaca

http://www.imdb.com/title/tt0119177/

Õudhea elamus oli, varsti ongi nii nagu filmis.

Marla - 22.08.2009 kell 14:48

kas keegi on ehk juhuslikult näind inglorious basterds'it? tahaks teada, tasub vaadata? arvustused on nagu kahte lehte justkui, kuid mind kutsub pitti mängitud tegelaskuju.

kuvalda - 23.08.2009 kell 09:19

Tsitaat:
Algne postitaja: Marla
kas keegi on ehk juhuslikult näind inglorious basterds'it? tahaks teada, tasub vaadata? arvustused on nagu kahte lehte justkui, kuid mind kutsub pitti mängitud tegelaskuju.

Sain mõni aeg tagasi selle filmi originaal versiooni aastast 1978. Idee siis selles et algul vaatan orika siis Tarantino nägemuse asjadest. Aga vastakaid arvamusi minagi lugenud. Põhimõtteliselt oli Death Proofiga sama asi... aga mulle meeldis.

unemati1 - 23.08.2009 kell 22:51

Mina ka, mina ka! Mina tean ka häid filme, mis mõnusa une toovad- The Clockwork Orange ja The Hitchhiker's Guide to the Galaxy. Too viimane on mõistlik siiski raamatutena läbi lugeda (kõik triloogia 5 osa).

Deiviidas - 23.08.2009 kell 23:55

"Crash" http://www.imdb.com/title/tt0375679/ meeldis mulle väga.
Vaatasin hiljuti ka vandenõuteoreetikute maiuspalasid "Fahrenheit 9/11" ja Alex Jonesi "Endgame'i". Viimase kahe suhtes ei oska kahjuks mitte mingit seisukohta võtta.

cc - 24.08.2009 kell 18:08

"Land of the Lost" oli väga hea huumori film. Kuigi kriitikud on seda omajagu materdanud, aga mulle meeldis.
http://www.imdb.com/title/tt0457400/

Marla - 26.08.2009 kell 09:56

Tsitaat:
Sain mõni aeg tagasi selle filmi originaal versiooni aastast 1978. Idee siis selles et algul vaatan orika siis Tarantino nägemuse asjadest. Aga vastakaid arvamusi minagi lugenud. Põhimõtteliselt oli Death Proofiga sama asi... aga mulle meeldis.

Okdok, kui käid kinos ära, lemme know, kuidas oli. Olen lugend neid arvustusi veel enam, (ajalehtede) kommentaatorite arvamustest teen järelduse praegu, et ei peaks minema vaatama.

kindelasi - 26.08.2009 kell 10:31

"Twilight" pidi midagi olema, aga mulle meeldis vaid pesapalli mängimise tseen See oli hoogne ja kaasakiskuv

kuvalda - 29.08.2009 kell 14:20

Tsitaat:
Algne postitaja: Marla
Tsitaat:

Okdok, kui käid kinos ära, lemme know, kuidas oli. Olen lugend neid arvustusi veel enam, (ajalehtede) kommentaatorite arvamustest teen järelduse praegu, et ei peaks minema vaatama.

Film meeldis väga, olin lummatud ja see 2,5 tundi läks lausa lennates (kahju et osa aega raiskasin õlle rüüpamiseks, mis kindlasti selle filmi puhul polnud kohustuslik). Parajas koguses verd ja vägivalda , aga milline detailide rohkus, iga kaader lausa kunstiteos ja suured/lähi plaanid mmm... mesi minu higele. Originaaliga oli siis niipalju ühist et... no aint see punt mehi kes kuskil nazi tagalas tegutses. Aga filmi käik ja idee oli ikka väga Tarantinolik.

P.S. Ja muidugi Christoph Waltz-i poolt suurepärane näitlejatöö.

Roobert - 29.08.2009 kell 16:18

Lahe filmielamus oli Viru Folgil, kus vana hea Eesti filmi "Siin me oleme" tegemist olid kommenteerimas Lauri Nebel ja Kadri Jäetma ehk siis Timmu ja Liina.

kräutiiger - 31.08.2009 kell 08:56

"jäaeg"-käisin ikka mitu korda vaatamas!
OMAMOODI ka "üles"-just selle liigutavama ja inimlikuma poole pärast,vaata et hakkas pisaraid kohati kiskuma.

kevadel nähtud "rentslimiljonär" oli ka väga raputav.

marielle - 31.08.2009 kell 13:14

minu lemmik on...Notting Hill

hallhiir - 31.08.2009 kell 16:14

jääaeg 3 oli tõesti hea, no esimene oli muidugi kõige parem, teine oli kesisevõitu...aga seda kolmandat täitsa tasus vaadata.
brüno oli ka...omamoodi ,kohati jackassilikult tobenaljakas...

Deiviidas - 31.08.2009 kell 22:33

Hiljuti sai ära vaadatud, väga lahe komöödia "The Hangover" ehk eesti keelde tõlgituna "Pohmakas".
http://www.imdb.com/title/tt1119646/
Mulle meeldis see film väga. Meelelahutus missugune! Komöödia tähendab nalja ja seda see film minu meelest ka ohtralt sisaldas.
Kindlasti ei ole selle filmi vaatamine ajaraiskamine, vaid arukalt meelelahutusele eraldatud aeg.

Marla - 01.09.2009 kell 14:30

Tsitaat:
Film meeldis väga, olin lummatud ja see 2,5 tundi läks lausa lennates (kahju et osa aega raiskasin õlle rüüpamiseks, mis kindlasti selle filmi puhul polnud kohustuslik). Parajas koguses verd ja vägivalda , aga milline detailide rohkus, iga kaader lausa kunstiteos ja suured/lähi plaanid mmm... mesi minu higele. Originaaliga oli siis niipalju ühist et... no aint see punt mehi kes kuskil nazi tagalas tegutses. Aga filmi käik ja idee oli ikka väga Tarantinolik.

P.S. Ja muidugi Christoph Waltz-i poolt suurepärane näitlejatöö.

Ok, tänud ylevaatuse eest. Ehk tõesti lähen ikka kaen ära.

kräutiiger - 13.09.2009 kell 07:13

Tavaliselt olen kinos käies ikka MINGISUGUSTKI elamust pakkuvate filmide otsa komistanud,kuid nüüd panin täiega mööda.
Pööraseks komöödiaks tituleeritud "Esimene päev" oli puhas p...
Ei ajanud kaka söömine,peerumängud,sage kividega pähe andmine ,peenise naljad jne.naerma.Ju mul midagi viga ja teistel kinokülastajatel ka.
Ainult kaks 13-14 aastast pägalikku piiksusid vaimustunult naerda,muidu oli komöödia kohta imelikult vaikne.

Filmi keskel tundsin kuidas pettumus voolab täpselt samamoodi mööda nägu laiali nagu pea alaspidi riputatud tegelasel piss mööda tema nägu.

kuvalda - 17.09.2009 kell 23:39

http://www.imdb.com/title/tt1156470/ ZEN(2009) jättis väga sügava mulje. Hästi rahulikus tempos ja mõnus vaadata
P.S.
krt 15 aastat uskusin et Tarantino on ainulaadne ja kordumatu Nüüd sain aru et ta on hoopis osav "coverdaja" Nii see viimane tõbraste film kui mõlemad kill billid - v-olla midagi veel. Kill bill siis 73 ja 74 aasta nende filmide "cover" (mõlemad väga head) http://www.imdb.com/title/tt0158714/ http://www.imdb.com/title/tt0072157/?c=1 Nii muusika kui verd purskavad inimesed on sealt. Ühesõnaga Tarantino on jaapani filmikunsti Hollywoodi versioon - heureka

Tohokurivaim - 13.10.2009 kell 04:01

Lähen teemast välja.... parim filmielamus:

http://www.youtube.com/watch?v=WpG9XIfFkE0&feature=PlayList&p=D478634201BCE347&index=0
+ part 2

Vaata siit lisa:

http://www.youtube.com/view_play_list?p=D478634201BCE347&search_query=PS3+Longplay+[001]+Metal+Gear+Solid+4

Ma vaatan viimasel ajal kuidas keegi mänge läbi mängib. Hollivuudi crapp saab läbi paari tunniga, jälle igav, Capcom või Konami toodet vaadates saab film läbi umbes 7-8 tunniga, ongi päev õhtus.

kuvalda - 14.10.2009 kell 03:04

Tsitaat:
...film läbi umbes 7-8 tunniga, ongi päev õhtus.
... ja ongi päev raisus

Tohokurivaim - 14.10.2009 kell 17:45

Kuidas võtta, kui ise mängiks läheks 2 nädalat raisku. Metal Gear`i stoori on tõeliselt huvitav, japside värk ikkagi. Aasta 1998. Praegu tuli välja film G.I.Joe.The.Rise.Of.Cobra.2009. 11 aastat hiljem ja täpselt samad "nanorobotid" või iganes, kes kellelet kopeerib?. Vähemalt mina olen nii aru saanud.

kuvalda - 15.11.2009 kell 20:07

Black Dynamite (2009) väga stiilne ja suht naljakas ´70-date stiilis action komöödia http://www.youtube.com/watch?v=96Y24a0cyCE

birdy - 16.11.2009 kell 03:05

The 51st State aka Formula 51 (2001)
Head näitlejad, inglise huumor, ameerika action.
http://www.youtube.com/watch?v=YXvtoUE1fD8

Marla - 01.12.2009 kell 17:07

Viimati käisin eile kinos, vene keele loengus tehti kohustuslikuks vaadata vene filmi, vaatasin "Rossija 88't" (russia88.ru/russia88.com) ja meeldis väga. Kuna kohustuslikus korras sai võetud, ei oodanud midagi head, kuid tegemist on väga hea filmiga, soovitan!

http://www.youtube.com/watch?v=swMXXhKdhHg&feature=player_embedded

cc - 02.01.2010 kell 19:05

Inglourious Basterds oli väga hea film. Mulle meeldis see stseen, kus gestaapo ohvitser juudi tüdrukuga torti sõi. Üks parimaid filme eelmisest aastast. Võimalik, et isegi parim.

Marla - 06.01.2010 kell 17:32

Vaatasin ka eile juhuslikult tolle Inglorious Basterds'i ära, ei tea, ei avaldanud muljet. Ei veninud, aga mingit hullu elamust ka ei saanud, Pitt'i tegelaskuju meeldis küll.

Reedel hakkab jooksma Sherlock Holmes, ei teagi, kas tasub minna vaatama, muidu Holmes on huvitav tyyp kyll.

Edit: Holmes'i film polnud teab mis huvitav, kirjandusliku tegelase hardcore fännid ilmselt pettuvad sygavalt.

kuvalda - 11.01.2010 kell 19:57

Bastardite film lausa suurepärane ja ka Holmesi filmi kohta ei saand halba öelda, vägagi vaadatav. Holmesi filmi vaadates ei ole vaja kohe kirjanduslikke paralleele vedada, vaadake filmi nii nagu ta on.

KollaneOrav - 12.01.2010 kell 16:09

Twilighti filmid on väga head, kindlasti tasub ka raamatuid lugeda. Raamatutes on sisu kõvasti rohkem kui filmis. Filmis on aga ilusad inimesed . Hangover oli üle aegade üks naljakamaid filme minu jaoks. Kindlasti, kes on sellises mälukaotuse situatsioonis olnud, tunneb mõningast äratundmisrõõmu (kes oma kogemustega suudab filmitegevuse üle lüüa, kes jääb alla). Ghosts of girlfriends past oli ka täitsa vahva film, üksjagu nalja sai seal. Kuuldavasti on ka Avatar päris huvitav film, kuid ise ei ole veel seda vaatamas jõudnud käia.

Kui seepidest rääkida, siis How I Met Your Mother on päris mõnus vaheldus Friends'i seebile .

metsakutsa - 12.01.2010 kell 17:16

Sa tegid ju nalja, kui ütlesid, et Twilighti filmid väga head on?
Eks?

cc - 12.01.2010 kell 17:32

Doohh... Kõigile naistele meeldib Twilight. Selle mööda puid kargava altkulmu jõllitava valeliku üles mukitud ilalõua pärast.
Tegelikult. oleme ausad, isegi Harry Potter on parem film.

Üldse, ainuke hea vampiirifilm on Blade, Blade 2 ja Blade 3.

KollaneOrav - 30.01.2010 kell 14:49

Tsitaat:
Algne postitaja: metsakutsa
Sa tegid ju nalja, kui ütlesid, et Twilighti filmid väga head on?
Eks?

Eks meil kõigil on omad piinlikud lemmikud. Mõned meist julgevad neid avalikult tunnistada, teised vaatavad neid kodus salaja kardinad tihedalt akna ette tõmmatud ja uks kolmekordselt lukustatuna

Pipilota - 30.01.2010 kell 15:38

vaatasin eile benjamin buttonit. no oli mis oli aga paar hetke filmist lummasid, ja lopuks sai ikka nutta ka loristatud.

freelancer - 30.01.2010 kell 17:54

Tsitaat:
Algne postitaja: KollaneOrav

Eks meil kõigil on omad piinlikud lemmikud. Mõned meist julgevad neid avalikult tunnistada, teised vaatavad neid kodus salaja kardinad tihedalt akna ette tõmmatud ja uks kolmekordselt lukustatuna

Ole mureta.Ka Mehhiko seriaalide vaatajaid võib olla siinses foorumis piisavalt palju.Iseasi kas nad tulevad siin teemas sellest muljetama.

Shadow25 - 31.01.2010 kell 00:47

Tegemist küll suht vana sarjaga, siiski iga endast lugupidav ulmefänn peaks need osad kordki läbi vaatama. Minul praeguseks 2 kuuga 4 esimest hooaega läbi vaadatud. Meistriteos!
http://en.wikipedia.org/wiki/Babylon_5
http://www.youtube.com/watch?v=nFBzzugqbuo

Shadow25 - 31.01.2010 kell 00:51

Stiilne! Üllatava lõpuga.

http://www.youtube.com/watch?v=30EeGDiI7MA

mmunk - 03.02.2010 kell 10:12

eilne etv-s näidatud emir kusturica "zavet" oli väga stiilselt, siiralt, robustselt ja soojalt sürr. kippus küll tükati "black cat white cat" vol. 2-ks, aga see ei häirinud mitte üks põrm. üks komöödia, kus ka mina mõned kõhutäied naerda sain, lõpukaadriteni kestnud huvist rääkimata.

MorganLaFey - 03.02.2010 kell 10:39

Tsitaat:
Doohh... Kõigile naistele meeldib Twilight. Selle mööda puid kargava altkulmu jõllitava valeliku üles mukitud ilalõua pärast.

Sa eksid. Esiteks selles, et kõikidele naistele meeldib Twilight. Teiseks selles, et parim vampiirifilm on Blade 1, 2 ja 3. Blade 3 oli täielik saast. Ja parim vampiirifilm on "Intervjuu vampiiriga".

*ok, tegelikult maitse asi, aga kui juba maitsest rääkida, siis...*

Mind tegelikult ei üllata, et Twilight on hitt. Hoolimata faktist, et meespeategelane meenutab surevat katkutõbist ja naispeategelane on ... teda lolliks nimetada oleks lollide solvamine ning filmi ja raamatute sisu ongi valdavalt halvasti väljendatud soigumine...siis puberteet ongi üks igavesti raske iga, kus enda tüdruksõpra vastu puud loopivad "seksikad ja külmad mehed" on väga romantilised. Ja puha.

metsakutsa - 04.02.2010 kell 08:55

Kui juba vampiirifilmide peale jutt läks, siis minu absoluutseks ja ületamatuks vampiirifilmiks on ja jääb Polanski 1967 aasta Dance Of The Vampires http://www.imdb.com/title/tt0061655/
Teise koha omanik on 1958 aasta Dracula, Christopher Lee-ga peaosas http://www.imdb.com/title/tt0051554/

Kõik need uued vampiirikad....ei paku mulle midagi.
Ja no Twilightist ärme enam üldse räägi - mul hakkavad endal selle peale hambad kasvama

MorganLaFey - 04.02.2010 kell 11:00

Sädelema ei hakkagi?

metsakutsa - 04.02.2010 kell 11:30

Sädelema vist ei hakka, aga selline eriti viril ja hädavarese nägu tuleb küll ette, nagu Pattinsonilgi.

kräutiiger - 04.02.2010 kell 21:10

"Vääritud tõprad"-ostsin dvd ka ära ning olen korduvalt ja korduvalt vaadanud.Väga mõnus.

Marla - 10.02.2010 kell 07:59

Vaatasin eile Artises "Lohetätoveeringuga tüdruku" ära. Oli huvitav kyll, vaid paar stseeni näisid my jaoks liig'...toored. Suhteliselt karm teema oli ka. Kuid üldmulje oli positiivne, kella ei vaadanud kordagi, kuigi film ca 2.5 h pikk. Peanäitlejanna on teinud väga hea töö, imo.

http://www.youtube.com/watch?v=JlF-hk3IJQE

Deiviidas - 10.02.2010 kell 23:18

Viimati vaadatud filmidest on mulle meeldinud;
Up In The Air
http://www.imdb.com/title/tt1193138/
The Darjeeling Limited
http://www.imdb.com/title/tt0838221/
Pi
http://www.imdb.com/title/tt0138704/

cc - 10.03.2010 kell 21:19

Tooth fairy.

"ouuu... You've rented a fairy costume to make it up to Tess."
Muahhhahaaha.

See on üks nendest naeruväärsetest kogu pere komööditest, mida on suur osa ajast piinlik vaadata. Aga selle eest mängib seal üks PT!

MorganLaFey - 10.03.2010 kell 21:26

Mis imeloom see PT on?

cc - 10.03.2010 kell 21:28

Pandav tädi.

ZutsJavalmis - 06.04.2010 kell 16:18

Tsitaat:
Algne postitaja: MorganLaFey
Tsitaat:

Sa eksid. Esiteks selles, et kõikidele naistele meeldib Twilight. Teiseks selles, et parim vampiirifilm on Blade 1, 2 ja 3. Blade 3 oli täielik saast. Ja parim vampiirifilm on "Intervjuu vampiiriga".

*ok, tegelikult maitse asi, aga kui juba maitsest rääkida, siis...*

Mind tegelikult ei üllata, et Twilight on hitt. Hoolimata faktist, et meespeategelane meenutab surevat katkutõbist ja naispeategelane on ... teda lolliks nimetada oleks lollide solvamine ning filmi ja raamatute sisu ongi valdavalt halvasti väljendatud soigumine...siis puberteet ongi üks igavesti raske iga, kus enda tüdruksõpra vastu puud loopivad "seksikad ja külmad mehed" on väga romantilised. Ja puha.

mind küll üllatab, et Twilight filmina on hitt. Ainus mõtlema panev koht oli see, et üks vampiir oli neeger. Aga las ta olla. Küll aga meeldis raamat. Väga. Kõik osad. / ma ei ole teismeline ega naissoost/

tibbitus - 06.04.2010 kell 20:58

Praeguse hetke vaieldamatu lemmik
http://www.youtube.com/watch?v=MgRjB8PEDkM

Soovitan soojalt!

Kiara - 07.04.2010 kell 10:46

Minule ka Twilight Saga filmid ja raamatud meeldivad väga
Ja seda mitte sellepärast et mulle Edward meeldiks. Tema isiklikult mulle üldse ei meeldi, aga kogu see lugu ja sisu on paeluv.
Filmid on küll raamatute hale vari aga siiski head.
Igaühele oma maitse eksole... lähme kaklema

Aga viimati vaadatud väga hea film on "Drag me to hell" mida hindaksin 10 palli süsteemis 10'ga. Jälkusmeeter tõuseb mitu korda lakke aga see pole siuke sisutühi õudukas. Vastupidi

MorganLaFey - 07.04.2010 kell 12:57

Hiljuti vaatasin ära "The Boondock Saints II". See oli täpselt sama hea, kui esimene osa. Mäletan filmist veel niipaljut, et esimest osa vaadates tekkis mul alguses täielik blokk, sest see oli nii veidra algusega ja tegelased olid samuti raskelt kiiksuga, aga mingil hetkel läks sü¾ee lihtsalt klõpsuga paika.
Vapustav.

Twilighti üle pole vast kakelda mõtet. Minu meelest on raamatud sama hull saast, aga mind häirib rohkem see, et nende kirjastiil on nagu 3. klassi õpilasel. Ingliskeelset annab veel lugeda, aga eestikeelset kirjeldaks kõige paremini sõna võigas.
Ehee. Peaks selle "Drag me to Helli" ka ikka lõpuni vaatama, me panime peale filmi ja siis 20 minutit pärast kõige hullemaid kli¹eesid otsustasime, et no no. Aga võib-olla lõpp oligi see, mis koogile kirsi peale pani.

cc - 07.04.2010 kell 21:51

Kõige parem õudukas, mida ma elus vaadand olen on "Hills Have Eyes" ja "Wrong Turn". Wrong Turn on isegi parim!

Deiviidas - 08.04.2010 kell 20:40

Viimane filmielamus;
In Bruges
http://www.imdb.com/title/tt0780536/

Shadow25 - 09.04.2010 kell 18:38

Sai just neljandat kord Visa Hinge neljandat osa vaadatud. Võimas film! Märulifännidel on seal kindlasti midagi vaadata ja nalja saab ka natuke.

Morgan, kui sulle meeldib "The Boondock Saints I ja II", peaksid sulle ka mõningad Guy Ritchie filmid meeldima - "Snatch", "Lock, Stock and Two Smoking Barrels", "RocknRolla" jne. Lisaks ka Lucky Number Slevin ja Smokin Aces.

tiivitaavi - 24.05.2010 kell 23:23

Horror!
http://vimeo.com/11569380

vaatan praegu ühe silmaga pimedas toas ,koos teiega

2mustikas - 24.05.2010 kell 23:26

Kas see on ka ilusa lõpuga muinasjutt .

trussikud - 24.05.2010 kell 23:44

Vaatasin.
Väga õudne on,kõik lendab miljoniks.

Shadow25 - 29.06.2010 kell 23:13

Märulifännid peaks seda kõrgelt hindama. Väga vinge film.

http://www.youtube.com/watch?v=z93AADd2Dpo

mmunk - 30.06.2010 kell 10:45

viimatine veart ajutühjendaja oli sarnaselt mõnele eelkribijale "inglourious basterds". hästi enesekindel ja vaba ajalookäsitlus, sigalahedad jutujooned, puhas meelelahutus!

cc - 05.07.2010 kell 21:51

Eile õhtul vaatasin Basic Instincti (1992). See film on väga sügavamõtteline. Sharon Stone on minu ilu ideaal ja väga hea näitleja.

Dr.Nuga - 09.08.2010 kell 06:22

The Expendables tõotab tulla päris hea
Sylvester Stallone
Jason Statham
Jet Li
Bruce Willis
Arnold Schwarzenegger
Terry Crews
Mickey Rourke
Ainult chuck Norris on puudu

linnupoeg - 16.08.2010 kell 18:50

Soovitan praegu kinos jooksvat "Nagu öö ja päev". Väga muhe teos.
"kaelamurdvas tempos seksikas action-komöödia"

Shadow25 - 29.08.2010 kell 14:53

1. Inside Man

2006
7.7/10 85,650 votes
Crime | Drama | Thriller
Osades: Denzel Washington, Clive Owen, Jodie Foster
Tagline: It looked like the perfect bank robbery. But you can't judge a crime by its cover.
http://www.imdb.com/title/tt0454848/

http://www.youtube.com/watch?v=lvypmY9P9QU

2. Felon

2008
7.8/10 24,771 votes
Crime | Drama
Tagline: No Rules. No Hope. No Way Out.
http://www.imdb.com/title/tt1117385/

http://www.youtube.com/watch?v=Sr0zDhqfOVo

3. Law Abiding Citizen

2009
7.2/10 44,422 votes
Crime | Drama | Thriller
Osades: Jamie Foxx, Gerard Butler
Tagline: The System Must Pay
http://www.imdb.com/title/tt1197624/

http://www.youtube.com/watch?v=LX6kVRsdXW4

kuvalda - 30.08.2010 kell 09:15

http://www.youtube.com/watch?v=ApqmT-Yy1MA

ZutsJavalmis - 31.08.2010 kell 15:41

Tsitaat:
Algne postitaja: Dr.Nuga
The Expendables tõotab tulla päris hea
Sylvester Stallone
Jason Statham
Jet Li
Bruce Willis
Arnold Schwarzenegger
Terry Crews
Mickey Rourke
Ainult chuck Norris on puudu

Mulle meeldis. Komöödia.

Deiviidas - 31.08.2010 kell 20:41

Mulle meeldis film nimega "Inception" http://www.imdb.com/title/tt1375666/.
Vaatan seda kindlasti veel.

Samuti oli meeldivalt sümpaatne film "The Ghost Writer" http://www.imdb.com/title/tt1139328/

tiivitaavi - 24.09.2010 kell 09:46

vaatasin just hetk tagasi
http://vimeo.com/12979044

iir - 11.10.2010 kell 14:47

"Söö, palveta, armasta" - Liz Gilbertil (Julia Roberts) oli olemas kõik, millest üks kaasaegne naine unistama peaks – abikaasa, maja, edukas karjäär – ent sarnaselt paljude teistega ...

Mis ma oskan öelda, kerge, meelelahutuslik, oma olemuselt armas film. Teisisõnu naistekas. Samas oli mitmeid äratundmishetki ja muigamist, mulle meeldis, hea meelelahutus peale tööd.

cc - 11.10.2010 kell 17:32

Ma vaatasin sõjafilmi, mis rääkis Sinimägede lahingust.

kuvalda - 19.10.2010 kell 08:39

Hustleri tehtud versioon Avatarist vaatasin - väga mage oli, inimesed lihtsalt siniseks võõbatud ja tuim andmine ei mingit fantaasiat või sisu
This Ain't Avatar XXX

arablane - 22.10.2010 kell 23:00

Kui on tahtmist otsige selline film nagu "Vii" vene õudusfilmide klassika aastatest 1970 või varem

Murakaraba - 23.10.2010 kell 11:10

arablane, kas see?
http://cinema.rockwitch.com/2008/12/30/%D0%B2%D0%B8%D0%B9-1967/

Ma vist 70-ndate teises pooles nägin seda kinos, vist. Vaataks uuesti küll.

kommionu - 23.10.2010 kell 19:55

Viimasel ajal, tuleb tunnistada, et olen loobunud filmide vahtimisest. Kuidagi ühe mütsiga on need "kassa hitid" löödud.
Sü¾ee on tavaliselt järgmine: kangelane keda peedistatakse ja kes saab nahapeal, ning siis annab lõpuks pahadele pasunasse ja loomulikult seda juhuslikult tuttavaks saanud neiuga koos tegutsedes.
Lõppvaatus:happy end, elavad siiani koos kui ära pole surnud.
Õudukadki liigitaksin häbitundeta samasse kohta...
komöödiaid veel vaataks kuid nendega ei viitsita vist eriti vaeva näha.

kuvalda - 24.10.2010 kell 09:43

Tsitaat:
Algne postitaja: kommionu
Viimasel ajal, tuleb tunnistada, et olen loobunud filmide vahtimisest. Kuidagi ühe mütsiga on need "kassa hitid" löödud.
Sü¾ee on tavaliselt järgmine: kangelane keda peedistatakse ja kes saab nahapeal, ning siis annab lõpuks pahadele pasunasse ja loomulikult seda juhuslikult tuttavaks saanud neiuga koos tegutsedes.
Lõppvaatus:happy end, elavad siiani koos kui ära pole surnud.
Õudukadki liigitaksin häbitundeta samasse kohta...
komöödiaid veel vaataks kuid nendega ei viitsita vist eriti vaeva näha.

Kas nüüd päris mõtet loobuda on , aga proovi mingi aeg lihtsalt Hollywoodist tulevast kraamist loobuda. Vaata euroopa või aasia filme näiteks, ka seal tehakse väga häid ja huvitavaid filme. Prantsuse, inglise, korea, jaapani, rootsi, norra, soome, venemaa... india

tiivitaavi - 24.10.2010 kell 10:01

sorteerisin eile kodus dvd-sid ja muud enam ebavajalikku
http://www.youtube.com/watch?v=kbCfuFJ30t4
see ja paljud raamatud,annan kogumisringi autole,mis kuu lõpus siin peatub.

Leni - 24.10.2010 kell 10:03

appi-appi, ma tahan su raamatuid - kogumisringi auto? (läheb googeldama)

ps. ei leidnud

ära anna! teeme enne kokkutuleku ja vahetame, ma võin küpsetada või nikerdada kulinaid või mida tahad. High-end spordiriideid on ka maru palju kogunenud.

tiivitaavi - 24.10.2010 kell 10:22

Armas Leni,need on nõukogudeaegsed aegunud sisuga,LR kaheksakümnenda algusest,mõned Loomingud,kohalikust rmtkogust mahakantud raamatud,ja veel ühtteist.Arvan kuhu need jõuavad.Tõstan pööningul edasi-tagasi.Lasteraamatuid kogun ise,igast ajakäigust.

Kogumisring on uus(tegelt hea vana),kohaliku ov poolt algatatud mänguasjade,riiete,raamatute jne. tasuta ärandmisvõimalus neile,kel neid asju tegelt vaja on.

Leni - 24.10.2010 kell 10:25

Mh, mulle just meeldib tuhnida vanades asjades, aga pole aega saanud eriti süveneda lugemisse - eks ma lähen raamatukokku siis, õige ka.

(tahan-kõike-mäletada-inimene)

tiivitaavi - 24.10.2010 kell 10:51

Õudne,mul selline segadus maja pööningul,seoses ümberkorraldustega all,et ma ei julge sinna kedagi lasta

Leni - 24.10.2010 kell 11:02

Mul on raudselt hullem segadus maal majas (isegi siin lasnakal tegelt, kui valesse tuppa vaatad), ma ei karda midagi

Leni - 24.10.2010 kell 19:27

Teemasse ka siis: Get Carter praegu kanal 11s
Meeldib, aga suitsuisu ajas peale nii, et ei saa järjest vaadata.

Kah üks hea põhjus, miks telekas (ainult) magamistoas ei ole ikkagi kaval mõte.

arablane - 24.10.2010 kell 21:06

Tsitaat:
Algne postitaja: Murakaraba
arablane, kas see?
http://cinema.rockwitch.com/2008/12/30/%D0%B2%D0%B8%D0%B9-1967/

Ma vist 70-ndate teises pooles nägin seda kinos, vist. Vaataks uuesti küll.

Ja sama film, nägin seda filmi 60-ndate lõpus, olin siis suht lapse eas ja film oli mäletamist mööda päris võimas, õudukaid vaadates tuleb valjuhääldi maksimumi peale keerata, sest elamuse saab tegelikult helist ja heades filmides on helile tähelepanu pööratud

Murakaraba - 25.10.2010 kell 10:14

Hea heli pärast eelistangi kinoskäiku kodus vaatamisele. Miskine helitehnika koduski olemas kuid ei söanda kasutada täisvõimsusel, papagoid saaksid kreepsu
Kõrvaklappe ei viitsi kah kasutada, ei taha juhtmeidpidi tehnikat kaasa tassida, nagunii unustan
Niiet... kui keegi kinno kutsuks...
Viimati vaatasin "Inception" (Algus). Nii kiiksuga film et kahtlemata tituleeritakse friigifilmiks. Meeldis ja võiks eeldada et tuleb järg, sest mõni teemaliin jäi poolikuks või ehk öelda, lahtiseks.
Lõuna-Korea film "Hea, halb ja kummaline"(Joheun-nom, Nabbeun-nom, Isanghan-nom) Väärib vaatamist! ei pea kahetsema.
Lõuna-Korea "Castaway on the Moon" (Merehädaline kuul) - kes võtab kätte ja üles otsib ning vaatab, see saab aru et mul polegi midagi juurde siin vaja pläkutada, lihtsalt nii hea elamus et võtab sõnatuks

niceassu - 24.12.2010 kell 06:18

Viimane hea film oli Black Swan,tekitas mulle kananaha isegi.Kaasahaarav.

Deiviidas - 24.12.2010 kell 19:09

Püha Tõnu kiusamine. Selline mõnus jõulufilm. Soovitan!
http://www.imdb.com/title/tt1247696/

kuvalda - 08.01.2011 kell 21:32

Sherlock 2010 http://www.imdb.com/title/tt1475582/episodes tõsiselt hea ja haarav film. Põnevust ja pinget.

Deiviidas - 09.01.2011 kell 17:51

Black Swan. Ainult ühte asja saab selle filmi kohta öelda ja selleks on: väga hea film
http://www.imdb.com/title/tt0947798/

kuvalda - 29.04.2011 kell 08:46

Nüüd vene klassika tasuta juutuubis http://www.youtube.com/mosfilm inglise keelsete subakatega

tiivitaavi - 29.04.2011 kell 10:18

Vai nii.
Huvitav kust kohast leiaks neid sojuzmultfilme.
Tahaks nii täiskasvanud lastega vaadata,mõnedes on häid kilde.

kuvalda - 29.04.2011 kell 13:49

Tsitaat:
Algne postitaja: tiivitaavi
Vai nii.
Huvitav kust kohast leiaks neid sojuzmultfilme.
Tahaks nii täiskasvanud lastega vaadata,mõnedes on häid kilde.

proovi siit http://multiki.arjlover.net/ või siiski juutuubist

tiivitaavi - 29.04.2011 kell 16:28

Olen tänulik,Kuvalda.

m66 - 02.06.2011 kell 13:24

Paranormal activity - 10/10

Lõpp oli lihtsalt... "häiriv" .Ootan 2 osa juba.

kuvalda - 13.08.2011 kell 23:11

Keelatud film Venemaal , kuidas ameeriklased aatomiallveelaeva Kursk põhja lasid http://www.youtube.com/watch?v=0vR2MIriTCY -kui keelatud järelikult magus

2mustikas - 14.08.2011 kell 18:14

http://www.youtube.com/watch?v=gIqnONEC_HM&feature=related

kuvalda - 03.10.2011 kell 20:38

http://www.youtube.com/watch?v=-gMKTP07x6o kuidas tudengineiuna pappi kokku ajada

skingirl - 03.10.2011 kell 21:08

http://www.youtube.com/watch?v=y4woyt6WChA&feature=watch-now-button&wide=1

siilitar - 07.10.2011 kell 12:27

http://www.youtube.com/watch?v=bYsBQK_WQhY

Tuletati mulle eile õhtul meelde! See on erinevatel põhjustel üks mu lemmikuid Eesti mängufilme!

kuvalda - 28.10.2011 kell 16:19

Suurepärane prantsuse komöödia http://www.youtube.com/watch?v=BKCWELGjpg8

skingirl - 28.10.2011 kell 19:51

igasugustele lollustele vaadakem ka dokumentaalfilme
http://www.youtube.com/watch?v=HEVeh6SZ2Gg&feature=related

kuvalda - 30.10.2011 kell 20:41

Need Skini poolt soovitatud filmid on väga head ja mõtlema panevad, nagu üks alternatiivajalugu olema peakski

Romanovski - 09.11.2011 kell 11:50

Aidake valida filmi!

Lubasin ühe sugulasneidise (26 a) laupäeval sööma ja kinno viiaFilmi lasin temal valida,aga ikkagi tahaks teada,mida praegu tasub vaatama minna.Mainis teemadeks: ulme,õudukas,fantaasia.llmselgelt romantika peale ei lähe.

Täpsustuseks,elan pealinna äärelinnas.

Murakaraba - 09.11.2011 kell 13:51

Romanovski, kui sellest Sulle kasu on, soovitaksin Coca-Cola Plazas "Ohtlik sõit" Taani re¾issöör, soundtrac meeletult hea. Film noir stiilis. Fantaasiat on seal sedajagu, et ebareaalsust on nauditav jälgida. Ulme ei ole. Julm kriminaalsus ja action. Autod. Ei mingit "lääget romantikat", küll aga õhus on ilmselget romantilist (loe:seksuaalset) pinget.
http://www.forumdistribution.com/Event/299219/?genre=1041

Romanovski - 09.11.2011 kell 15:41

Vaatasin treilerit.
Tundub ahvatlev,aga ei tea kas neidisele peale läheb.Elame,näeme.

Suurim tänu,
Murakas,
kui tohib nii koduselt Sind kutsuda.

kuvalda - 20.11.2011 kell 08:45

Esimest korda nägin, väga hea film. Miks ETV ei võiks omi vanu filme juutuubi riputada? http://www.youtube.com/watch?v=Mz563V7qNtk

Wet - 01.12.2011 kell 21:09

Nõrganärvilistel ei soovita. Uskumatu,milleks on inimene võimeline
http://www.youtube.com/watch?v=3fSjQEXzIXI

tiivitaavi - 22.03.2012 kell 15:16

http://vimeo.com/38045600

juhuslikult jalutasin vimeo keskkonnas ja leidsin selle

cc - 27.03.2012 kell 20:34

Perfect Sense
http://www.imdb.com/title/tt1439572/
Mõned ütlevad, et see on igav, aga mulle meeldis. See pani mind mõtlema oma eksistentsi üle, nii nagu ma varem ei ole mõelnud.
Eva Green on muidugi hurmav, nagu alati.

karmauhti - 16.05.2012 kell 02:23

Vaatasin juba ei tea mitmendat korda filmi nimega Shawshank Redemption, seekord siis parandatud BluRay kvaliteediga ja ennäe ikka tuli pisar silmanurka. Peaks varsti jälle vaatama

kuvalda - 20.05.2012 kell 09:50

Room in Rome , lihtsalt ilus film üheöösuhtest kahe naise vahel.

tiivitaavi - 11.12.2012 kell 19:17

http://www.youtube.com/watch?v=bqF8n-GF1VY

Praegu kinos!

kommionu - 11.12.2012 kell 21:13

Dr. Mahl ja tema elulugu. Saaks samuti väärt teose.

( Hetkel naudin pea-osa, oma nimelises filmis. )

tiivitaavi - 13.01.2013 kell 21:33

http://www.youtube.com/watch?v=Q7w7cG-uxoI

eile õhtul tv-s
selle filmi parim koht,isver kui armas

tiivitaavi - 13.01.2013 kell 22:07

muljetage,kas keegi on vaatamas käinud,3D-s pidi ilus olema,kallis 8 eurot pilet

http://www.youtube.com/watch?v=m7WBfntqUoA

kuvalda - 14.01.2013 kell 14:39

Väärib kindlasti vaatamist http://www.youtube.com/watch?v=eUdM9vrCbow

P.S. onlines juba venekeelse pealelugemisega täiesti saadaval

skingirl - 14.01.2013 kell 15:17

Üks eluline film
http://go2films.ru/video/dWlkPTczMzk0OTImZ2lkPTE2NDEzMDI3NQ==

Deiviidas - 14.01.2013 kell 20:27

Vene film pealkirjaga "Duhless" ehk tõlkes "Hingetu". Mulle väga meeldis!
http://www.youtube.com/watch?v=BRY2Ze-wvrc

tiivitaavi - 17.01.2013 kell 17:05

vimeo keskkonnast
http://vimeo.com/31509822

skingirl - 18.01.2013 kell 02:07

Ma ei imesta miks see sulle meeldis
Vana hobune tahab ka kaeru

tiivitaavi - 19.01.2013 kell 00:00

Tegelt saatis selle üks mees,ütles,et see on mulle n.ö soojendusvideo.

Qqpai - 30.01.2013 kell 13:50

naine tõi koju ja kutsus vaatama. läksin, erilisi ootusi polnud.. ja istusin vagusi kuni lõpuni..

tõsine elamus, väljaütlematta on kõvasti rohkem, kui audiosse kunagi oleks mahtunud. soovitan soojalt.

Intouchables (eesti keeli oli vist "1+1" ), prantslaste oma, minu jaoks täiesti tundmatute näitlejatega.

mada - 30.01.2013 kell 13:52

Tsitaat:
Väärib kindlasti vaatamist http://www.youtube.com/watch?v=eUdM9vrCbow

P.S. onlines juba venekeelse pealelugemisega täiesti saadaval

Väärib vaatamist, täiesti kindlasti kohe.

tiivitaavi - 30.01.2013 kell 22:22

Seda peab kinos vaatama teles,arvutis ei ole nii emotsinaalne
http://www.youtube.com/watch?v=0V8ZJ_8qARs

guttamax - 15.01.2014 kell 18:50

Soovitan: http://kino-v-online.tv/6520-dom-voyny-online-film.html

Siin küll venekeelse dubleeringuga, aga ilmselt leiate soovi korral ka inglise keelse...
P.S. Loodan, et Schumi, keda ma tõttöelda vormelisõitjana kunagi ei ole fännanud, kuid kelle tragöödi siiski puhtinimlikult korda läheb, ei pea koomas samasuguseid õudusi üle elama...

Minion - 17.01.2014 kell 22:20

Vaatasin " Surnuaiavahi tütar " Olen seda ka eelnevalt näinud kuid miski selles nagu kutsub uuesti ja uuesti vaatama. Hästi tehtud film.

kuradiplx - 18.01.2014 kell 11:16

" Brigada "

cc - 27.12.2015 kell 03:27

Vaatasin seda uut bondi filmi ja täiesti rämps oli. Seal ei olnudki nagu mitte midagi vaadata. Kõik positiivsed arvustused on kinni makstud sellele filmile. Mitte midagi ei olnud seal.

kommionu - 15.01.2016 kell 23:01

Hollywuudikad kipuvad ennast meeletult kordama, sisu ja põhimõte jäävad ikka samaks. Pole enam mingit üllatusmomentti.

kommionu - 01.02.2016 kell 21:14

Siin hakkas Fox'i pealt jooksma, uus X-files'i sari.
Täielik nostalgia! Õnneks pole eriti muudetud, näitlejad samad, algus sama. Kahju ainult et kuus osa vaid toodetud.

Esmamulje järgi, pole ka sellist ebameeldivat, pikaks venitatud ja hämavat sisu, vaid ikka reaalselt rohelisi mehikesi ja muud põnevat, salaliitude ja vandenõu teooriaid.

skingirl - 06.02.2016 kell 01:08

üks blond viis mind Poissi http://www.imdb.com/title/tt3882082/ vaatama
Väga lõbus oli

Leni - 06.02.2016 kell 01:21

Léon: The Professional
94. aasta film, aga polnud varem näinud. Meeldis.

skingirl - 27.09.2017 kell 21:26

Üks eluline film matkajatele
http://www.imdb.com/title/tt2944198/
soovitan

dex - 28.09.2017 kell 08:13

http://imdb.com/title/tt0111161/ - see on üks väärt film.

kommionu - 29.09.2017 kell 18:09

http://www.imdb.com/title/tt0495212/
Soovitan! Hea võimalus, teha anime maailmaga tutvust.
Juutuubis olemas. Sellest on tegelikult 2 versiooni, tavaline ja Hellsing Ultimate, soovitan viimast vaadata.

Sü¾ee on suurepärane ja üllatuskohti leidub kuni lõpuni välja. Ühtlasi avastad et ka anmatsioonid võivad olla jälgid või jubedad. Paar sellist kohta on sealgi.

"Miks ma neid vaatan? Mingil hetkel sai Holliwuudikatest kõrini. Need on enamjaolt kõik ühe sugused,kus nt. sõjaväelise taustaga, head tüübid annavad pahadele molli. Ei mingit stiili ja üksluisus jookseb kõikjalt läbi.
Joonisfilmide puhul on piiriks ainult kunstniku kujutlusvõime.

metsapull - 29.09.2017 kell 20:25

http://www.imdb.com/title/tt2719848/?ref_=nv_sr_1

mägedehuvilistele

Deiviidas - 29.09.2017 kell 22:03

*Meru on hea alpinismi kajastav dokumentaalfilm.

http://www.imdb.com/title/tt2545428/

*Filmielamuseks oli viimati film nimega "IT"

http://www.imdb.com/title/tt1396484/

Titaan - 02.07.2018 kell 20:28

Viimati käisin seda 3D-s vaatamas. Mulle meeldis Jurassic World: Fallen Kingdom
https://www.imdb.com/title/tt4881806/?ref_=nv_sr_1