Board logo

Ajakirjad,ajalehed
cleona - 12.02.2003 kell 21:56

Kas ostad või tellid?Milliseid väljaandeid loed?Mille teemaline väljaanne võiks veel turul olla?

pipiplika - 12.02.2003 kell 21:58

ei osta, ei loe, ei telli aga kui töö, kooli ja elukõrvalt aega jääb siis ehk hakkan pere ja kodu lugema

marintz - 12.02.2003 kell 22:03

kunagi tellisin SLÕhtulehte ja PerejaKodu.Nüüd loen lehti netis kui viitsin

roosi - 12.02.2003 kell 22:04

Mõned ajakirjad käivad.Enamus lehti saan töö juures läbi lugeda sest seal käivad meil pea kõik lehed.ja muidugi saab ka lehti internetist ju lugeda.

cleona - 12.02.2003 kell 22:13

Mina tellin ja loen ka.Kodus käivad Eesti Ekspress,olude sunnil ka SLÕhtuleht.Ajakirjadest Pere ja Kodu,Anne,Kodukiri,Horisont.Kõik muu,tuleb kõrvalt.Küll saab laenatud sõpradelt,küll raamatukogust.Regulaarselt ostan ma Tervist.Huvitav miks ma seda tellinud ei ole?

Ixan - 12.02.2003 kell 22:56

Nädalat tellin... mõnikord ajalehti ostan... enamasti loen lehti netis ja raamatukogus...

muhhin - 12.02.2003 kell 23:13

Lehed ei käi kodus. Mina loen tööl ja naine saab arvutiga hakkama no ja vahest harva mõne ostame kah.
Ajakirjadest küll mõned koju on tellitud. Rohkem küll kaasal - ei teagi mis, "Tervis" vist oli ja veel mõned. Endal käib "TM"

murdjamees - 13.02.2003 kell 09:42

Koju käib meil paar ajakirja-mulle Sporditäht-naisele Stiil ja vist veel midagi!
Ajalehtedest loen loomulikult EPL i ja üldiselt ka Ekspressi, netist vaatan SLÕLika kuigi järjest vähem-spordiuudiseid peamiselt loen-Nüüd olen ostnud ka uut spordilehte-ausalt öeldes sirvin ma läbi kõik ajakirjad mis mulle kusagil ette satuvad-nii professionaalsest huvist, ma näiteks võin autoremonditöökojas see aeg kui autot parandatakse mingeid tehnikamaaailmu ja muid selliseid asju end lugema unustada.Või juuksuri juures järjekorda mingi avenüü pärast edasi lasta.
Ei loe ma üldiselt Maalehte, Postimeest ja ka Kohalikku kobrulehte vaatan aint spordiosa ja reklaame!

Tänan!

Naxik - 13.02.2003 kell 09:49

homme vist lähen ja tellin endale TM, tegelt ma seda juba viimased 3kuud üritan teha aga muidu ikka juba 2 aastat olen seda ostnud muideks ainuke ajakiri mida ostan ja muidugi naisukesele ostan üht venekeelset ajakirja ta ei suuda veel eestikeelsetest päris aru saada ja ei leidnud kah endale miskit meelepärasemat
kunagi sai ajalehtedest loetud Eesti Päevalehte aga see nii mögaks muutunud et ei seedi enam seda ja siis läksin üle Õhtulehele nüüdseks siis SLÕhtuleht aga seegi minuarust naa kollaseks kirjanduseks muutunud et ei telli ka seda enam
õnneks ju uudised kõik netist kättesaadavad

pisimimm - 13.02.2003 kell 09:58

Kodus käib Pere ja Kodu, mees toob alati koju Tehnikamaailma ja igal neljapäeval on postkastis Postimees. Muidu tuleb postkasti vaid arveid ja nännipakkumisi. Ahjaa, kui kataloogid ka koduskäivateks ajakirjadeks pidada, siis on neid ka

tiina - 13.02.2003 kell 10:19

Ei käi kodus ühtegi ajalehte ega ajakirja. Enamuse saab loetud netis...vahest arva ka ostame mõne lehe. Aga üldiselt ikka tv-uudised ja netist uudiste lugemine. Nii mugavam ja ei teki seda paberi hunnikut kodus ja pole liigseid kulutusi

Juta Jänes - 13.02.2003 kell 13:23

/me postkasti käib Järva-Teataja ja ajakiri Annabella,teisi lehti loen ikka netist jah...ahjaa veel käib ristsõnaajakiri Ristik ka.

Virgin - 13.02.2003 kell 13:50

Ajalehti loen netist... ajakirjadest on eelistatumad koju tellitud (Anne, Avenüü, Tervis-pluss) ning mõningaid saab lihtsalt üxiknumbrite kaupa osta, kui midagi huvitab (hehe... jaanuari Annabella ostsin puhtalt selle pärast, et minust seal pisike pildike sees oli...). Raamatukogus käin kodu-teemalisi ajakirju sirvimas/lugemas/laenutamas...
Praegu on kõikvõimalikke erinevaid ajakirju nii palju, et polegi eriti midagi juurde tahta... tegelikult Soomes on selline huvitav ajakiri nagu Sihteeri & Assistentti, kui eesti keeles ka midagi sellist ilmux, siis olex kindel tellija...

mac - 13.02.2003 kell 16:36

Mina loen põhiliselt SLÕhtulehte,Sporditähte,Kroonikat,Nädalat ja suvalisi musaajakirju

PrettyLizi - 09.03.2003 kell 01:37

Loen kõke mis kätte saan. hetkel ei käi kodus ühtegi lehte. Kui kaane peal mingi huvitav lugu paistab siis ostan üksik numbri. Enne aga käis EP.

Mara - 09.03.2003 kell 14:53

ei telli..loen NÄDAL-at..vahest huvi pärast sirvin SLÕhtulehte...kui kätte satub ,siis loen..muidu ei huvita...mis teemaline või?! huuh...neid teemasi on iga yhe jaoks erinevaid...

Lola69 - 09.03.2003 kell 17:06

Tellin mis meeldivad. Ja neid jagub. Kui ajalehtedega alustada, siis Postimees ja Eesti Ekspress. Ajakirjadest aga ... Pere ja Kodu, Kodukiri, Kodukolle, Eesti Naine. Ostetud saab veel Kodu ja Aeda ning valikuliselt TervisPlussi ning Kodutohtrit. Harva ka muid naistekaid.

Juurde midagi ... Kus käsitööst ja kodust sees oleks ..

sukijaki - 11.03.2003 kell 15:01

Koju tellitud on Äripäev ja Tehnikamaailm. Naisele Anne.

Lotake - 11.03.2003 kell 15:26

Kodus ei käi ühtegi lehte, aga koolis loen loengu ajal postimeest.

marintz - 11.03.2003 kell 16:03

nujah,õhtuleht nüüd netis ka tasuline
Aga mul aega on küll,ja loen peale viit siis õhtul seda kui enam pole tasuline Kui aus olla mina aru ei saa mis mõte sellel asjal on ja kas keegi maksab ka ,et sedanetis lugeda

murdjamees - 12.03.2003 kell 09:04

Nii sai just horisont tellitud kui tasuta antakse siis ju võib!

Tänan!

lota_kalla - 23.03.2003 kell 18:48

tellime Eesti Päevalehte ja Stiili, ostetud saab kahh Stiinat, Kodutohtrit, Lääne Elu (siis kui seal midagi huvitavat sees on ) Kroonikat ja igakuine Burdagi on kodus olemas...ex neid väljaandeid on veel mis kogemata koju satuvad

Hiirekas - 25.03.2003 kell 15:36

Eestikeelseid eriti ei loe ega telli. Pole nagu ühtegi sellist, mis nii väärtuslik oleks, et järjepidevalt lugeda.
Mõned lääne omad käivad küll.

li-li - 26.03.2003 kell 16:52

tellitud ei ole mul midagi.........vastavalt vajadusele ostan v.s. loen netist

Helari - 28.03.2003 kell 20:12

Ei käi mul ühti ajakirja ega ajalehte

Nora - 29.03.2003 kell 01:41

Koju pole midagi tellitud.
Ostan seda mida momendil huvitavamaks pean ja loen netis ka.

meggle - 19.05.2003 kell 12:47

kodus käib ainult Saladused ja mees viab koju miskit arvuti maailma vms
Lehti loen netist

marx - 19.05.2003 kell 13:13

Tellitud on Postimees ja kohalik leht. Aga üldiselt olen paberkandjal lehe vastane, uued mis turule tulevad võiks olla ikkagi netilehed või vähemalt neti tellimis võimalusega. Hoiaks vähekenegi paberit kokku

hestia - 10.09.2004 kell 12:47

otsekorraldusega käivad eesti päevaleht ja slõhtuleht, ostan lisaks regulaarselt ka ajakirja nädal... rohkemaks ei tunne hetkel vajadust

dsikibriki - 10.09.2004 kell 15:09

plikadele ostan stiinat, mõnikord käin sõbsi pool ja seal toon siis kuhja kroonikaid-perejakodusid-annesid-stiile koju sirvida.netist loen postimehe, EPL ja SLÕlehe.annabella artikleid leiab tihtipeale evrideist, veel loen terviselehte, nii palju kui teda netis avaldatakse.

ullike - 27.09.2008 kell 19:22

Mul ei taha õhtul unigi tulla, kui paberist Postimees käte vahel ei krabise. Seda krabinat ei asenda ükski arvutist loetav artikkel

officer - 27.09.2008 kell 20:07

... ega arvutiga tagumikku ka ei pühi

ullike - 27.09.2008 kell 20:19

Off, mind on õpetatud, et sinu pakutav meetod tekitab ... mingit vähki

ariita - 27.09.2008 kell 22:00

Tsitaat:
Algne postitaja: cleona
Kas ostad või tellid?Milliseid väljaandeid loed?Mille teemaline väljaanne võiks veel turul olla?

Naabrinaisega kahasse kohalikku "Postimeest", Töö juures "Kroonikat" ja ülejäänuid uurin netist.
Ülevabariiklik "Hingeheitnute Teataja" võiks korra nädalas ilmuda. Jääks mõnigi piinlik moment ära.
Kuu aega tagasi küsisin kelleltki ema tervise järgi aga selgus et inimene oli juba pool aastat tagasi lahkunud.

freelancer - 27.09.2008 kell 22:03

Alles hiljuti helistasin inimesele ja selgus et ta oli siit ilmast lahkunud.Võiks vähemalt numbri kinni panna.Ma mõistan,et telefoni surnuga ei maeta aga number kellelegi edasi anda-see on liig.

tiivitaavi - 27.09.2008 kell 22:04

Postimeest
ja
Hesarit

ostan putkast hommikuti

Prayera - 27.09.2008 kell 23:01

ajalehtedest niipalju, et hetkel kasutan neid selleks, et kutsikat ühte kohta pissima õpetada. Mitte ei aja ajalehega mööda korterit taga vaid laotan põrandale kindlasse kohta.
Tellinud olen Tehnika ja Maailma, Horisonti. Hetkel ei telli midagi, kasutan suurepärast võimalust töö juures paberkandjal lehti lugeda või siis loen on-line

officer - 27.09.2008 kell 23:05

Tsitaat:
Algne postitaja: tiivitaavi
ja
Hesarit
ostan putkast hommikuti

".....tule taevas appi!"

tiivitaavi - 27.09.2008 kell 23:20

mis seal imelikku on
see mul vanast harjunusest veel,kui pidin seda kõvasti ettelugema hommiku kohvi kõrvale

loen sealt ainult osa B ulkomaat kuni 5lk.ja osa D-s sarjakuva Vivi ja Wagner

ps.unustasin, osa B jätkub talous ja rahaga enne sporti ja kord nädalas ilmub Tiede osa

freelancer - 27.09.2008 kell 23:22

Off lihtsalt kujutas endale ette kui teravad ääred hesaril on.Tema tellib ainult neid lehti millega saab pühkida ilma persesse sisse lõikamata.

siilikesekene - 27.11.2008 kell 21:02

Ajalehtedest on tellitud Päevaleht ja kohalik ajaleht. Vahepeal käis ka Äripäev ja töölt tõin tavaliselt Postimehe kaasa.
Ajakirjadest käivad Tehnikamaailm, Kodukiri, Kodu ja Aed, Deko, Tervis Pluss, Sotsiaaltöö, Muscle & Fitness. Võib-olla midagi veel, mis hetkel ei meenu.

mada - 27.11.2008 kell 21:06

Ostan. Ma ei viitsi eriti tihedalt postkasti uurimas käia, sest alati teeb rämpspost meele mõruks. Ostukorvi satub enamasti Tehnikamaailm ja Auto Bild, vahel ka FHM ning National Geographic. Ükskord, kui Playboy kaanel oli Liis Lassi pilt, siis ostsin selle ka, läksin reklaami ohvriks

susanna - 27.11.2008 kell 21:13

eesti ekspress käib 2000 aastast.
mehele ostan tehnikamaailma.
aga naistekad: anne, stiil..jms. sellise otsekorraldused lõpetasin ära.
kui tahan, siis ostan.
ei jõua koju seda pabermaterjali koguda, võtab meeletu ruumi.

Pipilota - 27.11.2008 kell 21:17

Tsitaat:
Algne postitaja: tiivitaavi
mis seal imelikku on
see mul vanast harjunusest veel,kui pidin seda kõvasti ettelugema hommiku kohvi kõrvale

loen sealt ainult osa B ulkomaat kuni 5lk.ja osa D-s sarjakuva Vivi ja Wagner

ps.unustasin, osa B jätkub talous ja rahaga enne sporti ja kord nädalas ilmub Tiede osa

misasi on hesar??

freelancer - 27.11.2008 kell 22:43

Kuna siin kiideti taevani teatmeteost Wikipedia

http://et.wikipedia.org/wiki/Helsingin_Sanomat

tiivitaavi - 27.11.2008 kell 22:57

Hea Freelancer,tänan
oligi paari päeva jagu Vivi ja Wagner lugemata
http://www.hs.fi/viivijawagner/1135241369306

kranz - 28.11.2008 kell 11:10

Ei telli ega osta midagi,sest elan teiste arvelt.Töö juures loen Postimeest ja sirvin ajakirju,mis sinna toodud on.

Emily - 18.08.2009 kell 21:12

Koju tellitud ei ole midagi. Regulaarselt ostan Eesti Ekspressi, ajakirjadest Psychologies ja Runner's World. Eesti keelseid naistekaid ja Kroonikat loen juuksuri ja kosmeetiku juures käies Jooksvaid päevauudiseid loen netist.

kuvalda - 21.08.2009 kell 20:54

Üldjuhul neti väljaandeid loen , aga kui ostan siis Metal Hammerit

wickedwendy - 16.11.2009 kell 09:22

kuvalda - 10.02.2010 kell 23:41

Tegelt võiks "Mardus" uuesti ilmuma hakata, oli ainuke omanäoline ajakirjade seas , "Nael" oli kah hea . Mis selle krdi FHM-ga juhtus et vaikus eetris on? Aga "Maaja" veel elab ja elab vist kõik üle

IsaLõvi - 13.02.2010 kell 22:34

Tellin reisiajakirja Go, väga huvitav lugemine! Rohkem ei telli, enamus asju käib töö juurde (EPL, Postimees, Äripäev).
Veebist loen meestekat lomm.ee - ehkki see ei meeldi ühele foorumi kasutajale, et ma seda teistelegi soovitan.

cc - 13.02.2010 kell 22:47

Mina loen praegu digi, mis on über saast. Täis igast mõtetut bloati ja värivilisi pilte aga samas huvitavat lugemist maksimaalselt 3... 4 lehekülge. Aga samas ega ma neile seda pahaks ei pane, sest eks turg teeb omad korrektiivid, ning oleks ka mõtetu mingit l33t hardware oc ajakirja välja anda Eestis, sest tavalist inimest ei huvita pedemarki skoorid ja muu sarnane trallalaa. Ning tegelikult puudub ka vajadus. Ei, tegelt digi on päris hea ajakiri.

Teine lemmik on maaleht. Sellel lehel on mingi kummaline aura alati.

skingirl - 14.02.2010 kell 21:50

hull asi on see ,et ma ei loe isegi internetis lehti , ainult kui keegi mulle lingi juhatab või siis ette loebvõi kui mõni kena raamtukoguneiu mulle seda võimaldab

Raudalumiinium - 16.02.2010 kell 13:42

http://makezine.com/magazine/

http://www.shopnotes.com/
Suurepärased joonised, kahjuks mitte cm vaid tollides!

http://www.digi.ee/

To kuvalda: "Mardus" oli parim!

tiivitaavi - 16.02.2010 kell 13:52

kommionu - 03.01.2016 kell 17:31

Kuidas suhtute Postimehe viimase otsuse peale, keelata anonüümne kommenteerimine ära?

freelancer - 03.01.2016 kell 17:44

pole probleemi.Kui avaldad arvamust siis miks mitte oma nime alla panna.Olen kuskilt kuulnud et inimene peaks vastutama oma sõnade eest.

eerik2 - 03.01.2016 kell 17:49

Suur soe savi.

naisemees - 04.01.2016 kell 00:43

Tsitaat:
Algne postitaja: kommionu
Kuidas suhtute Postimehe viimase otsuse peale, keelata anonüümne kommenteerimine ära?

Teed kommimiseks mingi lambi konto ja paned edasi.
Kui oleks ID kaardiga vaja end audentida, siis jääks küll läbustamist vähemaks.