Board logo

Omadega või suures seltsis
Lola69 - 24.06.2003 kell 21:08

Kas selliseid "suuri" pühi nagu nt jaanid, aastavahetus seda on, üritate veeta/pidada omade seltsis koduõuel, sugulaste hulgas, naabrite/tuttavate manu või parima meelega läheksite mõnele "suurüritusele" rahva sekka aega veetma?

Blond_Bimbo - 24.06.2003 kell 21:23

Eelistan oma väikest seltskonda või pere keskel.

li-li - 24.06.2003 kell 22:22

Seltskonna suurus pole küll määrav eelistan ikka sellist ühtset seltskonda ja kui kõik on ka võõrad,siis peax olema organiseeritud pidu,milles on ka tegevust veidi paika pandud,et raffas ühtsustux

kontorihiir - 24.06.2003 kell 23:26

Üldiselt olen vähe seltskonnas olnud. viimastel aastatel, enamasti olen olnud isegi üksi või siis ainult sõbrannaga

li-li - 25.06.2003 kell 01:41

Tsitaat:
Algne postitaja: kontorihiir
Üldiselt olen vähe seltskonnas olnud. viimastel aastatel, enamasti olen olnud isegi üksi või siis ainult sõbrannaga

ma arvan,et ma saax ka sellega hakkama

meryli - 25.06.2003 kell 06:25

Peale seda kui mehepoolset suguvõsa natuke tundma õpitud sai, oleme mehega mõlemad arusaamisele jõudnud, et suuremaid pidusid on parem ja närve vähem kulutavam veeta omade plaanide kohaselt ja vahest ka mõnelt just sellele päevale määratud massürituselt läbi hüpates!!!

pisimimm - 25.06.2003 kell 10:19

Jõulud on pere keskel, jaan ja uusaasta aga alati suurema seltskonnaga ja siiani oleme igati rahul nende pühadega.... Küll vanana jõuame neid kahekesi veeta

TKtydryk - 25.06.2003 kell 10:34

noo...tegelikult meeldib mulle olla suuremas sõprade seltskonnas,
aga seal kus on tõesti kõik sõbrad
just sain nii kurjaks praegu:
lähme mereäärde omadega ja siis mõtlesime et võtame siis ühe tüdruku veel kes tavaliselt meiega ei käi
aga tohoh-temal juba kümmekond suvalist inimest veel kaasa räägitud

Hiirekas - 25.06.2003 kell 10:44

Olenemata üritusest ja selle tähendusest olen nõus vaid selle seltskonnaga mis mulle meeldib. Olen inimeste suhtes äärmiselt valiv. Võin ju olla ka võõrastega, aga siis pigem tööalaselt ja see pole pidutsemine. Isiklikud käigud ja peod ikka vaid meeldivate inimestega. Pean endast liialt lugu, et lasta oma peomeeleolu kahtlastel vendadel rikkuda. Kui inimene ei meeldi, siis ei taha ka temaga koos aega veeta.

roosi - 25.06.2003 kell 11:10

Suurüritused eriti ei meeldi pigem ikka oma seltskonnaga kuskil aias

Kayleigh´n I - 25.06.2003 kell 11:13

Mulle ei meeldi eriti võõraste inimetega pidu panna.
Omadega ikka istuda .. nendega, keda tunnen ja usaldan .. kui nt peaks juhtuma, etend lampi joon
Võõrad inimesed teevad mu närviliseks ..

muhhin - 29.06.2003 kell 09:34

Olen alati oma sugulaste keskel ja ka oma sõprade keskel - olgu neid siis mõned või kolmkümmend.
Aga suurüritused ei ole minu pealt veel pennigi teeninud ja ei ole veel plaanis annetada kah

Arwen - 29.06.2003 kell 09:39

ikka omade keskel. või omadega suurüritusel kuigi neil suurüritustel pole eriti käidud. mind ajab suur nügelev rahvamass närviliseks ja siis ma ajan kõik teised ka närviliseks

yller - 29.06.2003 kell 17:45

mix üldse midagi orgunnid või teha või miski või mida iganes
kõige parem
iga roju omas kodus
ja magab
olekisd igasugu täis tõllerdajad ära
oelks mentidel vähem tööd
paljud aknad jääks terveks jne

siit
olege kodus
ärge mingi kuskile piule või midagi

muhhin - 29.06.2003 kell 18:55

Tsitaat:
Algne postitaja: yller
mix üldse midagi orgunnid või teha või miski või mida iganes
kõige parem
iga roju omas kodus
ja magab
olekisd igasugu täis tõllerdajad ära
oelks mentidel vähem tööd
paljud aknad jääks terveks jne

siit
olege kodus
ärge mingi kuskile piule või midagi

Ja nii nad välja suridki

yller - 29.06.2003 kell 19:00

Tsitaat:
Algne postitaja: muhhin

Ja nii nad välja suridki

ei
nii surid aknaid tootvad virmad välja
ja politsei kainestus majad

kykloop - 30.06.2003 kell 13:05

omadega suures.......

mada - 30.06.2003 kell 13:47

Suurüritusi eriti ei armasta, ikka oma seltskond parem, olgu seltskonnaks siis oma pere, naabrid või niisama tuttavad. Jõulude ajal vaid pere, jaanid meeleldi tuttavatega, uueaastaöösel tahaks olla mõnda aega vaid perega, korra käia ka suurematel rahvakogunemistel, ning ka tuttavate juures veidi istuda ja tähistada paha aasta möödumist ning uue hea aasta algust.

Iceprincessa - 30.06.2003 kell 14:01

viimased paar aastat tujnud nii välja, et oma väga väga hea seltskonnaga kusagil pubis või kõrtsus tuttava bändi muusika saatel! ka synnad ja niisama peod, suuur yritused on liiga steriilsed, a pubi paras- piisavalt rahvast ja samas piisavalt oma seltskond

triiton - 30.06.2003 kell 23:48

On igatmoodi neid peetud. Tegelikult on mõnusaim paraja suurusega väga lahedate ja vabameelsete sõpradega kellegi juures stiilselt jämmida. Ehk mõnusad stiilipeod on in. Jaan läheb tavaliselt maakodus valitud seltskonnaga. Jõul ikka omakeskis kodus. No ja sünnipäevade "needus" paistab olevat kohalekutsutav Eesti Politsei, kes siis arusaamatult meid vaatab ja õnne soovib Pagan, kadedaid ja lihtsalt õelaid on megapalju, ausõna! Ei kannata need, kui kellegil tore ja lõbus on...

tiina - 01.07.2003 kell 14:05

Ei meeldi suurüritused. Pigem ikka väike omade seltskond ja väike istumine. Hulka mõnusam ja vabam olek

Kuigi küla simmanid on küll mõnusad. Nendele pole juba ammu sattunud

montca - 24.07.2003 kell 19:07

Tsitaat:
Algne postitaja: Lola69
Kas selliseid "suuri" pühi nagu nt jaanid, aastavahetus seda on, üritate veeta/pidada omade seltsis koduõuel, sugulaste hulgas, naabrite/tuttavate manu või parima meelega läheksite mõnele "suurüritusele" rahva sekka aega veetma?

Kuidas kunagi: s.t. kord nii ja kord naa.

päikesekilluke - 13.07.2004 kell 01:37

Omadega. Ei armasta suuri massiüritusi. Enamasti ikka pereringis.

Epukas - 13.07.2004 kell 03:39

omade inimestega... suurt rahvamassi palju ei kannata enam

viidik - 13.07.2004 kell 08:50

Ikka väiksemas sugulaste või sõprade seltskonnas. Vahel oleme küll mõelnud, et võiks ka suuremat jaanipidu külastada, aga mõtteks on see jäänudki...

bluepearl - 13.07.2004 kell 09:05

suurüritused tõesti ei tõmba- purjus noorukid kaklevad, kleebivad külge, mõttetu nügimine jne. lisaks veel üüratu piletiraha ja kallis söögi-joogi pooline.
jaanipäev möödub sõpradega maal- saun, väike vorstike ja õlu. ning siis külasimmanile jalga keerutama
jõulud ikka pereseltsis. nagu ka aastavahetus, sest vanavanematel on samal ajal pulma-aastapäev ja eks siis vaja õnne soovida. vahel on oldud ka kuskil linnades ja ilutulestikke vaadatud...

chardonnay - 13.07.2004 kell 11:58

Kõik oleneb tujudest ja pühast, sest nt jõulud on selline rahulik aeg, millal olen tavaliselt lähemate sõprade/perekonnaga. Aga jaanipäeval juhtub lõpuks ikka nii, et jõuame sõpradega kuhugi võõraste seltskonda

susanna - 13.07.2004 kell 13:05

vahel meeldib rahva sekka kaduda, kus sind keegi ei tunne ja ei tea
aga viimased aastad peame tähtpäevi ja üritusi pere keskel: kui see pere ikka on kõik koos, kahjuks puudub sellest ringist alatihti meie perepea, kes tööl
siis nagu ei tahagi kusagile minna, isegi kurb olla, milleks oma kurbust teiste kaela veeretada

sinisilm - 13.07.2004 kell 14:25

Nii ja naa...kuidas tuju...üldiselt armastan suuremat seltskonda...no vähemalt 10-20 inimest.Vihkan sohval istuda tundide viisi...võib-olla see närvilisuse tundemärk aga siblin kogu aja ringi...

mirelles - 13.07.2004 kell 19:18

Oleneb tujust- vahel mulle täitsa meeldib suur rahvamass, kaduda selle sekka. Jõulud- need on meil alati olnud perekesksed, sünnipäevad on enamasti rahvarohkemad.

salliise - 01.10.2004 kell 10:22

Igasugu variante. Viimane kord tegime orienteerumise. Esinesin kohalikul Laululaval ära ja siis rändasime kõik tuttavad läbi. Saime kõhu täis ja ise ei pidanud peale auto juhtimise midagi tegema. Inimene õpib kogu elu.

missdarkness - 01.10.2004 kell 16:29

tore oleks ju kõike pidada kaks korda, nii omas väikses seltskonnas kui ka suure möllu sees

BlueAngel - 17.10.2004 kell 22:49

Pühad ikka pere,sugulaste,sõprade seltsis. Ei taha mina neid suuri rahvamasse

cc - 04.11.2010 kell 18:51

Mult oodatakse, et ma veedaksin need kodus, aga tegelikult parema meelega oleks üksinda. Aga no sitta sellest.

kodukäija - 04.11.2010 kell 18:59

Tegelt tahaks vahel päris üksi olla, aga kuidagi ei õnnestu- teised arvavad siis, et olen õnnetu ja mahajäetud

Liilia - 05.12.2010 kell 23:32

Mul sama situatsioon ,kui kodukäijal
Kuid samas on hea teada,et must hoolitakse.Suuri rahvakogunemisi küll ei soosi.Kui kogunemine siis olgu ikka oma pere,sõbrad või head tuttavad väiksema pundina

zip - 06.12.2010 kell 09:18

jaanid ja uusaasta vastuvõtt... no siis võiks möllata ka rahavarohkuses aga jõulud, see on püha üritus pere keskel.
Üldiselt selle rahvarohkusega on nii, et algab kõik väiksemas nn oma heade sõprade ja tuttavate ringis ja õhtu lõpuks liikusime massidesse.

Kikuke18 - 07.12.2010 kell 12:35

Ma pole ka massiüritustel käija. Peame nii jõule kui ka jaani pere ja mõne lähedase sugulasega ehk siis omadega.

kommionu - 07.12.2010 kell 13:20

Omadega ja suures seltsis, vahest ka lihtsalt omadega.
Suvi enamasti möödubki suurematel ja väiksematel kontsertitel pildistades. jne.

alva - 07.01.2011 kell 16:49

võimalusel ikka omadega oma seltskond ju parem,suures seltsis ikka juhtub igasuguseid probleeme ja ütlemisi

Deiviidas - 18.07.2018 kell 20:52

Tsitaat:
Algne postitaja: Lola69

Olen ka üksi pidanud. Isegi sel jaanipäeval ei viitsinud massidesse minna. Pigem selline õdus mugav äraolemine kuskil äärmiselt heas miljöös üksi või valitud seltskonnaga on meeldiv. Kui seda ei ole, siis peab iseenda seltskonda nautima.

eerik2 - 20.07.2018 kell 01:05

Olen vist elu jooksul suurem osa erinevaid variante ära näinud. Praegune seisukoht ühtib Deiviidase omaga - hea miljöö ja hea seltskond.

sissy84 - 23.07.2018 kell 04:01

Olen ka erinevaid variante proovinud. Suure sõpruskonnaga, oma pere sõpradega ja oma perega.
Koos oma perega oli toredam minu jaoks aga hästi valitud sõprade perega on ka asi toimiv.

kommionu - 23.07.2018 kell 20:33

Hmm, pea 8 aastat on möödunud.
Ütletks et rohkem omadega, uued tutvused pole loomulikult välistatud aga eelistan rohkem vanu sõpru, kellega lihtsalt õhtut nautida jne.