Board logo

Juhiload
Siku - 17.02.2004 kell 07:41

Kas olete juhilubade omanik?
Kas söitsite ise load, vöi ostsite?
Kui tihti söidate autoga?
Kas matsu oled pand?

Ull Miis - 17.02.2004 kell 07:58

Kas olete juhilubade omanik?------Jah olen!
Kas söitsite ise load, vöi ostsite?------Sõitsin ise!
Kui tihti söidate autoga?------Iga päev!
Kas matsu oled pand?--------Ei ole!

marx - 17.02.2004 kell 08:18

Kas olete juhilubade omanik? --ikka
Kas söitsite ise load, vöi ostsite? -- täitsa ise sai sõidetud
Kui tihti söidate autoga? -- iga päev
Kas matsu oled pand?-- õnneks hullult mitte, plekimölkimisi on ikka ettetulnud

Siku - 17.02.2004 kell 08:24

aa, omad vastused ka

Kas olete juhilubade omanik? jah
Kas söitsite ise load, vöi ostsite? täica ise!
Kui tihti söidate autoga? iga päev, umbes 60-100km
Kas matsu oled pand?Ei

madu - 17.02.2004 kell 09:56

Olen.
Ikka ise, nii äpu ma nüüd ka pole, et selle pisikese eksamiga ühele poole poleks saanud.
Iga päev vähemalt 50 km, suviti võib mõne päevaga üle 1000 km ka tulla.
Olen "musta jää" tõttu kiiruselt 40 km/h suutnud auto külili keerata - tulemuseks küljepeegli irdumine ja tühi esirehv.

kati - 17.02.2004 kell 10:55

Ei oma lube on parem kui minusugused hullud masinast eemale hoitakse

kodanik - 17.02.2004 kell 10:59

Kas olete juhilubade omanik? - jep
Kas söitsite ise load, vöi ostsite? - ikka ise sõitsin
Kui tihti söidate autoga? - iga päev, ja kuus tuleb kokku umbes 3- 4000 km
Kas matsu oled pand? - ise roolis olles mitte, kõrval istudes olen ühe päris hea laksu üle elanud....

vilge - 17.02.2004 kell 18:21

juhiload-on
tegin eksamid ja sõidu ikka ise
sõidan tihti(aga vihkan tallinnas sõita)
üks kõks on olnud

zipelgatydruk - 17.02.2004 kell 18:23

Ei ml pole juhilubasid.
Ja kui aus olla.... sis ei taha vist ka

püsimatu - 17.02.2004 kell 18:24

lube ei oma
sõita ei oska
harva sõidan
olen teinud

meryli - 17.02.2004 kell 18:25

Sain load 1996 aasta mais kui sain 18. Söitsin loetud korrad, tankimise ajaks korjasin linnast möne tuttava peale, kes selle ära tegi. Kord olen olnud ka kaine autojuht, peale seda kui kysisin, miks teel on neli rida, enam mind kaineks autojuhiks ei vöetud (kaine olin kui seda kysisin) Aastal 1998 jäid mul esmased load vahetamata ja enam ei roni neid vahetama kah, sest teooria ja söidu eksamit ei viitsi teha Hea rahu ilma lubadeta.
KUID KYSIKS SIISKI TEADJAMATELT!
Kui kunagi tuleb isu load saada omale siis pääsen ma ilma autokoolita ja maksan aint teooria ja söidu eksami eest? Kuna load on ju olnud?

Killagal - 17.02.2004 kell 18:44

lube pole.. kuangi arvasin, et ei tule ka...
nüüd juba nagu tahaks.... ja kui enne ümber ei mõtle, siis vist varsti autokoolis ka omadega... Sõitnud pole veel kordagi... ja matsu ka pole pannud...

PrettyLizi - 17.02.2004 kell 18:57

Kas olete juhilubade omanik? JAH
Kas söitsite ise load, vöi ostsite? ISE tegin esimese korraga
Kui tihti söidate autoga? enne sõitsin iga päev vähemalt 100 km, nüüd tuleb heal juhul nädalas 100 km.
Kas matsu oled pand? olen teinud kaks väikest kõksu

muhhin - 17.02.2004 kell 21:54

Kui kunagi tuleb isu load saada omale siis pääsen ma ilma autokoolita ja maksan aint teooria ja söidu eksami eest? Kuna load on ju olnud?

Naiivitar
Kuna su lubade tähtaeg nii ammu möödas on, siis vähemalt Eestis pead küll kõik uuesti tegema kuna autokooli tunnistus ei tohi minu mäletamist mööda olla nüüd enam üle kahe (või isegi ühe) aasta vana.

Ise olen lubadega ja tegin need enesele ikka ise. Aastane läbisõit on ca 40000-45000 km. Ja ühe kõksu olen teinud parklas (lihtsalt vaatasin peeglisse sel hetkel, kui juba teise auto nurga pihta olin tagurdanud). Auto oli muideks Info-Auto ees seisnud tuttuus Volvo S60 hinnaga umbes 600 000 krooni. Vigastused olid õnneks kerged

sirli - 17.02.2004 kell 22:07

Ei ole juhilubade omanik, aga kui need teen, siis sõidan need kindlasti ise.
Harva sõidan, vahel suvel, praktika mõttes, matsu siiani ei ole pannud, aga kraavi olen korra sõitnud.

ratatosk - 18.02.2004 kell 01:58

Juhiload täitsa olemas ja ise ikka eksamisõit kah tehtud. Ja läbisõitu tuleb kuus keskmiselt 5000 km. Ka avarii tehtud, koguni kaks, aga õnneks ei olnud üheksi vigastatuid.

meryli - 18.02.2004 kell 08:48

TÄNX MUHH
Siis mul hea mehale öelda, et isegi pole mötet himustada uust plastiklipakat

susanna - 18.02.2004 kell 14:46

pole lube, pole sõitnud ja kardan, et olen siin eestis vist ainuke, kes ei oska ka. täitsa piinlik ja ei julge sinna autokooli ka minna, tänapäeval oskab 10-aastane ka sõita. parem ei tee endale häbi. nii kurvad on minuga lood.

kurat - 18.02.2004 kell 15:19

Tegin ise load. Sõita oskasin tegelikult juba enne autokooli minekut.
Aastane läbisõit kuskil 20ooo..30ooo. Seda on vist vähe.
Plekikolinaid olen rooli taga üle elanud kaks, mõlemal korral oli teine juht süüdi (ise oleks võinud muidugi ka tähelepanelikum olla). Kaks korda elus olen kihutanud libedaga teelt välja lumevalli.

Ma arvan, et lubade ostmine ei tasu mingil juhul ära. Platsisõitu ning liikluseeskirja on tarvis osata, ilma hakkama ei saa.

RealBitch - 18.02.2004 kell 15:21

Sõitsin ise ja kui palju veel Aga lõpuks sain need ikkagi eelmine aasta kätte. Sõidan harva. Auto on kyll olemas aga otsest vajadust pole seda kasutada.

saskia - 18.02.2004 kell 16:06

Load on olemas ja sõitsin need ise. Autoga sõidan iga päev. Matsu ei ole ise pannud, aga kaassõitjana olen kraavis käinud suure lume ja libedaga.

kontorihiir - 18.02.2004 kell 16:17

Load olemas, ja ikka ise sõidetud...
praegu tuleb harva ette, kuna endal autot pole.
Kord sõitsin vastu väravaposti 1 käiguga.. ..enda süü, mul kukkus midagi kõrvalistmelt maha ja hakkasin seda kobama...poisid seisid taga püsti (olin neid lasteaeda viimas ja olin just mehe tööle viinud)....
hakkasingi just mõtlema, et meie peres on igaühega midagi juhtunud: emaga hoovist välja tagurdades kui mööduv veoauto tõmbas tagumise stange sirgeks..., isast pimeloomast ma üldse ei räägigi ja vend käis ka libedaga kraavis ära....
mehega koos käisime ka kraavis ära aga õnneks ei saand ka auto ühtki kriimu...

netty - 18.02.2004 kell 17:58

Mina veel pole juhulubade omanik aga tegelen sellega.Yritan ikka ise sõita ja iga päev ei sõida,ainult õppesõidu ajal ja matsu kah veel pole pannud,sest iga kord istub sõidu õps kõrval ja abistab nati

Lola69 - 18.02.2004 kell 18:02

Tsitaat:
Algne postitaja: susanna
pole lube, pole sõitnud ja kardan, et olen siin eestis vist ainuke, kes ei oska ka. täitsa piinlik ja ei julge sinna autokooli ka minna, tänapäeval oskab 10-aastane ka sõita. parem ei tee endale häbi. nii kurvad on minuga lood.
Igaks asjaks oma aeg. Kui tekib soov või vajadus, küll siis ka tehtud saad. Mul kah pole ja ma hetkel ei kiirusta kah. Autojuht on olemas, kuigi jah ... autot hetkel pole mida juhtida. Kui tekib see, siis kindlasti aktiviseerub ka soov.
Aega on ka kiirete asjadega.

Sõita olen proovind kah. Õieti mees tegi veidi nalja ja lasi oskamatu ZILi rooli. Ega ma killuhunnikust kaugemale sõitnud kah Nalja oli aga nabani.

Lokelan - 18.02.2004 kell 18:37

minul lube pole ja enne aastakest ei teki kah aga sõidan ikka, vastik pätt nagu ma olen

li-li - 20.02.2004 kell 05:34

ennevanasti,kui mul lube polnud,siis sai üx võsaraie küll tehtudaNüüdsex on sinna juba topelt võsa vist peale kasvand Oman ausalt teenitud juhilube ja hetkel sõidan autoga harva,sest isiklik auto puudub

Renx - 20.02.2004 kell 11:42

Kas olete juhilubade omanik? ikka
Kas söitsite ise load, vöi ostsite? ikka ise
Kui tihti söidate autoga? iga päev, enne kimasin mingi 50tuh aastas aga nüüd veits vähem..
Kas matsu oled pand: olen...kaks korda tagant otsa sõitnud....ühe puhul ei maksnud midagi(pensiokad arvasid, et roleise ajal võiks niisama seista seal kui mina tulin ja kuna vihma kallas siis juhtuski nii)...teise korral 100 eek ühele Ziguli vanale!
Aga sõita mulle meeldib...eriti öösel tallinnas

alar - 23.02.2004 kell 08:00

juba 10 aastat lubade ja autoomanik, liiklen iga päev ja mulle meeldib küll linnas rohkem kui trassil sõita.

pisimimm - 23.02.2004 kell 13:05

Kas olete juhilubade omanik? - jah, juba 11 aastat

Kas söitsite ise load, vöi ostsite? - ise tegin...

Kui tihti söidate autoga? - iga päev

Kas matsu oled pand? - olen ja korra päris kenakese kägara

Deiviidas - 23.02.2004 kell 13:41

Juhiload on olemas ja saadud täiesti ausal ning ametlikul teel. Sõidan ülepäeviti ning siiamaani ei ole õnneks laksu pannud.

lenxu - 23.02.2004 kell 15:10

Kas olete juhilubade omanik? --- ei
Kas söitsite ise load, vöi ostsite? ---
Kui tihti söidate autoga? --- pole u 2 aastat roolis olnud
Kas matsu oled pand? ---- ei

unistaja - 23.02.2004 kell 20:19

Load on olemas ja sai ise sõidetud! Sõidan siis, kui vajadus. Matsu ei ole pannud.

Barbar - 23.02.2004 kell 20:26

load olemas, ise sõidetud, hetkel ei sõida, õnnetusi pole juhtunud

Beith - 24.02.2004 kell 14:11

On olemas täiesti ausal teel saadud autojuhiload. Sõidan üsna harva, sest pole isiklikku autot.
Matsu ei ole veel pannud ja vast ei juhtu seda ka tulevikus.

lota_kalla - 18.03.2004 kell 15:12

ma teen momendil lube...teooria nagu eriti raske polegi aga nuhh see tehniline pool auto juures ajab marru küll, muffigi ei saa aru...esimene õppesõit on kohe uxe eees ex siis paistab , kas mulle on antud annet sõitmisex väi mitte

roosi - 18.03.2004 kell 20:49

Load olemas juba 1996.aastast, ise välja sõidetud, vahetevahel saab rallitatud, mingit matsu ei ole ise teinud

Andri - 18.03.2004 kell 21:48

Sõidan, nagu avatar seda näitab

Aastal 91 oli võimalik eksternina eksami ära teha - sõidutasin eksameneerijat platsile ja oligi minu eksam läbi! Miilitsatel siis bensiini üldse ei olnud, minul oli. Kõik kaastegijad sõitsidki eksami minu kõvera Moskvichiga Teooria ikka oli korralikult vastatud. Enne seda aga sõitsin umbes aasta aega lubadeta, sai ka Venemaal sedasi käidud.
Ja ka mitu autorihtimist sai tehtud, kusjuures olen ise süüdi - ei tohi unustada, et tee peal oled ainus tark, teised kõik - lollid.
Praegu ei sõida - rong viib tööle ja tagasi. Ja selle vana Vectraga ei tahagi sõita, loodan midagi korralikuma osta.
Möödunud aastal aga sõitsin vist isu täis - pidin Peterburis käima paar korda kuus ja olen nüüd Tühjade Tänavate Tallinna suur patriot. See, mis Peterburis on "tihe liiklus", meil on "hirmus ummik" ja see, mida nemad nimetavad ummikuks.... meil sellist asja pole nähtud.

Pacis - 19.03.2004 kell 08:37

...ei ole veel lubasid...

ipsu - 19.03.2004 kell 10:23

Käsin autokoolis ja sain load. väikest mõlkimist on ette tulnud.

nodisco - 21.03.2004 kell 14:08

Kas olete juhilubade omanik? ei ole.
Kui tihti söidate autoga? viimati sai aasta tagasi autorooli keeratud
Kas matsu oled pand? jah, olen küll.

zitazitikaz - 02.02.2005 kell 08:59

Sai need juhiload tehtud jah natsa vähem kui aasta eest... ja ikka ausal teel...
Sõidan autoga, siis kui kellelgi autojuhti vaja... Kui vanemate auto korda saab, siis tihedamini...
viimase küsimuse jätan vastamata... Ei taha sülitama hakata...

reheline - 02.02.2005 kell 09:04

Ükskord tegin load, üksi tegin, sõitsin ühe korra, käis mats. Rohkem ei mäleta.

Lenna - 02.02.2005 kell 10:33

Olen lubade omanik.
Sai ikka ise tehtud mitte ostetud.
Eks ikka rohkem saab suvel sõidetud.
Parklas sai kord üks auto ära mõlgitud

dsikibriki - 02.02.2005 kell 12:38

Kas olete juhilubade omanik? - jah
Kas söitsite ise load, vöi ostsite? - sõitsin ise load
Kui tihti söidate autoga? - viimati eelmisel suvel
Kas matsu oled pand? - ei ole

traxic - 02.02.2005 kell 15:25

juhiload nii 12 aastat ja mingit sohitegemist nende hankimisel ei teinud, auto on muidu igapäevane liikumisvahend ja no mis puutub matsudesse, siis on pea-aegu võimatu liigelda ilma et miskit kunagi ei juhtuks.. endal on siiski niivõrd õnnelikult läinud et on tulnud ainult üks kord aeda sõita.. ühe jota pärast kes teele kakerdas. Tookord püüdsin päästa mis päästa annab aga et oli värske lumi, siis teepervelt enam masinat tagasi ei õnnestunud saada vaid libisemine lõppes ikkagi aia posti otsas..

habe - 02.02.2005 kell 15:43

Kas olete juhilubade omanik? alates 1976
Kas söitsite ise load, vöi ostsite? ise (II katsel...)
Kui tihti söidate autoga? igal päeval
Kas matsu oled pand? 1 suur ja 2 väikest

Phantom - 02.02.2005 kell 15:45

On küll load. Nii A kui B kategooria tegin ausal teel. Korra on ka matsu juhtunud. Sõidan iga päev.

skingirl - 02.02.2005 kell 17:33

1. Ikke juba 8-s aasta
2. Ise tegin, kõik viie peale
3. Päevas ikka paar korda
4. Ei

dope - 02.02.2005 kell 19:07

Kas olete juhilubade omanik? JAH
Kas söitsite ise load, vöi ostsite? SÕITSIN ISE
Kui tihti söidate autoga? ÜPRIS TIHTI...
Kas matsu oled pand? ISE EI OLE KELLELEGI OTSA SÕITNUD...KORRA MULLE PARKLAS SISSE TAGURDATUD JA KORRA KÜLJEPEALT SISSESÕIDETUD (EI OLNUD ISE ROOLIS)

Kayleigh´n I - 02.02.2005 kell 19:13

Lubade omanik ei ole, ise sõidan ja load kavatsen ikka ise ära teha, mitte osta
Sõidan autoga üle päeviti ja mitte ühte matsu pole pannud

andri00 - 02.02.2005 kell 20:02

oman lube
ise tegin eksami
sõidan igapäev
ülekivi kah sõitnud aga suuremaid matse pole pannud

maritv - 02.02.2005 kell 20:24

ei oma lube
aga kuna meie perel pole autot ka, siis pole probleemi!

laur - 02.02.2005 kell 20:29

on load,sõidan iga päev,kolm kõksu on ka tehtud.

eero - 10.02.2005 kell 16:29

Tsitaat:

Naiivitar
Kuna su lubade tähtaeg nii ammu möödas on, siis vähemalt Eestis pead küll kõik uuesti tegema kuna autokooli tunnistus ei tohi minu mäletamist mööda olla nüüd enam üle kahe (või isegi ühe) aasta vana.
I

Autokooli tunnitus tohib olla vanem...aga kui üle kuue kuu ei ole sul lube olnud siis pead tegema ARK-is nii teooria kui sõidueksami uuesti...Autokoolitunnitus on aga igavene...nagu koolitunnitus...

apocalyptica - 10.02.2005 kell 21:51

Ei oma.Aga tahaks kyl.

Mida n2itab blondiini vanaema politseinikule kui too talt juhilube kysib?
Bensionitunnistust

sinike - 10.02.2005 kell 22:47

Ikka on load jah ja täitsa autokooligi lõpetanud. Sõidan üpris tihti. Olen pisikese matsu ka teinud jah. Õnneks politsei pole sekkunud.

Kiara - 11.02.2005 kell 13:22

Üritan asjaga tegeleda. Õpetaja on kohutav ja ma ei kannata teda aga ma üritan ennast läbi närida lihtsalt.
Load ma igal juhul pean saama. Auto kavatsen ka osta.

salliise - 11.02.2005 kell 15:37

Ikka olen; ise tegin; pea iga päev sõidan; proovin pidevalt, sauna seinast laua olen lahti saanud, koerakuudi lõhkusin kunagi ära, ühe mädanenud aia maha sõitnud, üks velg vastu äärekivi hirmsa pauguga lömmi sõidetud, ühe joobnu pärast teelt kahe rattaga välja sõitmine ehk õnneliku õnnetuse kirja läheb. Selliseid napikaid on küll olnud, et kümme senti keegi mööda läinud. Ükskord tahtsin lasteaias autost välja ronima hakata, kui kuulsin sahinat ja üks mobiil meie autot peeglitpidi tervitama tuli. Hästi rihitud oli, kumbki peegel haiget ei saanud.
Linttraktoriga tahtsin sel suvel puu otsa minna aga liiga suure puu valisin

Alfaromeo - 11.02.2005 kell 16:00

Kas olete juhilubade omanik? / Juba oma 16 let olen .
Kas söitsite ise load, vöi ostsite? / Ikke ise kes siis veel.
Kui tihti söidate autoga? / No ikka oma 4500-5000 km nädalas(olge nüüd, ei ole rekkamees)
Kas matsu oled pand? / Ex sõitjal juhtub nii mõndagi

tmac - 13.02.2005 kell 13:36

2xrohelised lehed ehk siis 3 aastat täis ja aasta veel lehtedega ja siis saan rullnoka staatusest välja. mõlemal korral kogu see arki kadalipp läbitehtud. sõidan päris palju matsu olen ühe kergema ja ühe raskema,mis viis ühe plekkliisu igavesele maanteele

Nõrgaku - 15.02.2005 kell 19:57

Kas olete juhilubade omanik? jepp,praeguseks jookseb teine aastakümme. olemas isegi kahed load-eesti ja usa omad
Kas söitsite ise load, vöi ostsite? ikka ise
Kui tihti söidate autoga? ca 60000km/a
Kas matsu oled pand?vahel imestan isegi et arvestades oma sõidustiili pole peale lumehangede midagi ramminud

Pipilota - 15.02.2005 kell 23:21

Tsitaat:
Algne postitaja: Siku
Kas matsu oled pand?

Ise sai load auga valja teenitud.. nii Eesti kui USA omad. Soidan iga paev nii 100 km kyll ara - koik asub ju nii kohutavas kauguses. Matsu nyyd paris mitte, st et vaikseid kokse kyll ja kyll, aga alati on suudetud ilusate silmade ja blondi juuksepahmaka abiga ennast valja raakida

PowerSonic - 22.02.2005 kell 21:34

Sõidan, load ostsin poes, hingel kits ja paar esilaternat.

Malviina - 22.02.2005 kell 22:26

Nägin vaeva. kulutasin raha ja saingi load
Kõksudest olen mööda hiilinud

Blond_Bimbo - 22.02.2005 kell 23:05

Mul ei ole lube, aga tahaksin siiski need saada. Ausal teel.

missdarkness - 23.02.2005 kell 18:37

plaanis nüüd märtsis autokooli minna...tõsi load saan alles augusti lõpus

innocent - 23.02.2005 kell 20:01

Autokoolis käisin ja eksamid tegin ära, aga soovitan kõigile, mida varem autokooli lähete, seda paremini asi välja tuleb. Pimeda sõidu eksami ostsin konjaki eest täpselt aasta tagasi. Sõidan üsna vähe, siis kui mees suviti sõita ei viitsi ja kõrval õlut laseb. Eelmisel suvel sõitsin ühe tagumise tule puruks vastu puud.

Mamba - 23.02.2005 kell 20:08

Lube ei ole, puhtalt oma rumalusest sest keskooli ajal ei viitsinud teha, täiesti loll ikka ja nüüd pole lihtsalt aega, eks näis kuidas saab, on erinevaid võimalusi.
Väikseid plekimõlkimisi on olnud aga need kõik aasta-paar tagasi juhtunud.

Sõitmist on iga päev ja seda võin ma küll kindlalt õelda et olen päris kõvasti osavam roolis kui mõni selline mees kes on autokoolis käinud.
Neid kiidukukkedest kobakäppi on nähtud küll, irv....lubadega juhid. Väike näide: mitme aastase sõidukogemusega tegelane tuli kiitlema et võib minuga vabalt joonele tulla ja teeb oma 500-sega minu daytonale lahkelt ära ja pealegi ei pidavat ma sõita oskama aga mis juhtus, irv......ajas käigud sassi, neljanda asemel läks sisse teine, lasi käigukasti ja mootori seibideks ja siis kaotas juhitavuse ja lendas 160-ga teelt välja liugles külg ees mööda põldu seni kuni lõpuks külje peale pidama sai, nüüd on poja madalam kui muru ja pole mingit piuksumist ei auto ega sõidu kohta.
Ja politseiga on nii et kui ise viisakas oled ja korralikult sõidad siis pole midagi hullu, koos eksisteerimine on täiesti võimalik

porgusse - 23.02.2005 kell 23:54

Load täitsa olemas ja ametlikult saadud kah. Pisikesi kõkse on olnud 5-6 vähemalt. Korra sai Tartu- Tallinn maanteel kiilasjääga kraavi kah sõidetud.

chocolatefugitive - 24.02.2005 kell 10:56

Tsitaat:
Algne postitaja: Ull Miis
Kas olete juhilubade omanik?------Jah olen!
Kas söitsite ise load, vöi ostsite?------Sõitsin ise!
Kui tihti söidate autoga?------Iga päev!
Kas matsu oled pand?--------Ei ole!

mina ka.

Devil666 - 24.02.2005 kell 21:20

juhiload on loomulikult et olemas- ilma ei oska eladagi!!! iga päev tuleb sõita- lihtsalt olude sunnil matsu ise pole pannud aga autos olen küll viibinud ja seda kahel korral!!! polnud just eriti meeldiv!!!

tibbitus - 14.02.2006 kell 22:19

käisin Matu juures teooriat õppimas ja sõidutundides ka - eluks ajaks jääb meelde (hoogu juurde tütreke!!!) ning peale sõidueksamit ka load kätte anti.

endal auto puudub (ei pea hetkel vajalikuks) ning selle tõttu ekspluateerin firma autot igal võimalikul juhul. ma lausa gaifin autojuhtimist, selle tõttu tutvusringkonnas enamasti ka kaineks autojuhiks.

isa autoga sai ka väike kõks korraldatud. kadusid nimelt Liivalaia tänaval pidurid ära ja mina kui algaja autojuht ei saanud sellest enne aru, kui samale autole 2 korda tagant sisse sõitsin...

Sybill - 14.02.2006 kell 22:39

Olen juhilubade omanik. Load on ikka nö. ise tehtud mitte ostetud. Autoga sõidan peaaegu iga päev. Olen teinud ühe avarii, milles inimesed kannatada ei saanud, küll aga auto.

freelancer - 14.02.2006 kell 22:52

igasugu load olemas.Soetatud ausate kursuste ja muu siia juurde kuuluvaga.

Pipilota - 14.02.2006 kell 23:25

hoidku jumal meid ostetud lubadega autojuhide eest

zahiir - 15.02.2006 kell 00:08

jah on,sain ausalt siis kui odav veel oli,s6idan igapaev,lakse pole olnud peale yhe suunatule l6hkumise.

kuid tean paari inimest kes on ostnud kunagi,kuid nad s6idavad vaga hasti ja paremini kui m6ni kes on teind ausal teel.

Tascan - 15.02.2006 kell 08:59

Kas olete juhilubade omanik?-------Ikka
Kas söitsite ise load, vöi ostsite?----Ise ise.
Kui tihti söidate autoga?-------------Iga jumala päev.
Kas matsu oled pand?----------------Veel mitte. Õnneks....

roswell23 - 15.02.2006 kell 09:43

Kas olete juhilubade omanik?Ikka
Kas söitsite ise load, vöi ostsite?----Ise ise.
Kui tihti söidate autoga?-------------Iga jumala päev.
Kas matsu oled pand?----------------Veel mitte. Õnneks....

Täitsa olemas.
sõitsin ise (ei pea eriti lugu neist autojuhtidest, kes load ostab, sest tihtipeale ei tea nad reeglitest midagi. mul on paar sellist tuttavat).
sõidan pea iga päev.
matsu pole veel pannud. õnneks. ptüi ptüi ptüi...

meggle - 15.02.2006 kell 09:52

Kas olete juhilubade omanik?-->ikki
Kas söitsite ise load, vöi ostsite?--> täitsa ise tegin ei ostnud
Kui tihti söidate autoga?--> ülepäeviti, vahest igapäev
Kas matsu oled pand?--> eip

marga22 - 15.02.2006 kell 10:06

Tsitaat:
Kas matsu oled pand?

Olen lubade omanik
pole lubasid ostund, milleks see??
Iga päev keskmiselt 100km
väiksemaid põkse on ikka ette tulnud paaril korral.

Serious - 15.02.2006 kell 16:23

Kas olete juhilubade omanik - Jah, muidu ei saakski.
Kas söitsite ise load, vöi ostsite - Ikka ise välja teeninud. Ei saa aru, miks ostetakse.
Kui tihti söidate autoga? - Iga päev rooli keeramas.
Kas matsu oled pand? - Õnneks mitte - Isegi mitte väiksemaid. Kuigi mulle tohutult meeldivad kiirused.

pastor - 20.02.2006 kell 23:08

Olen juhiloa omanik.
Ise tegin eksami.
ei sõida autoga, motikaga ja tihti.
olen pannud matsu, haledalt motikaga

earthland - 21.02.2006 kell 11:44

tegin ise. matsu pole käinud ja proovin anda endast parima, et vahelejäämiseks põhjust poleks... aga paar korda olen purjus peaga sõpru koju viinud. viisakad linnasõidud.

rosita - 21.02.2006 kell 11:48

Juhiload on ja saadud täiesti ise ja ausalt. Aga kasutan neid siiski vaid isikuttõendava dokumendina, sest pole autot ja poleks ka enam julgust sõita, isegi kui oleks millegagi sõita.

Kayleigh´n I - 21.02.2006 kell 12:03

Täitsa ise sooritasin vajalikud eksamid. Mul siin kuskil sellekohaline teema kah : http://www.kodutud.com/viewthread.php?tid=8437&page=1

Eks elu muutunud päris palju pärast lubadesaamist .. tegin väikse avarii ja ei suuda enam normaalselt kurve välja võtta ( st pead istme alla ei lükka just aga seest hakkab värisema) ..
Olen palju kaine autojuht aga seda ka seetõttu, et ma alkoholi enam niikuinii ei tarbi ..
Millalgi peaks endale oma auto saama, muidu ikka iga päev kärutan..
Ropendama olen õppinud Sõbrannad ikka vahel itsitavad mu üle, et kunagi oli ainukesed ropud sõnad mul kurat ja raibe ja nüüd tuleb mu suust igasugu roppusi. Aga noh .. väga palju jobusid on teele rooli taha lastud või siis niisama teele kakerdama tulnud..

dilbert - 21.02.2006 kell 12:11

Load täitsa olemas ja ise tehtud ikka. Sõidan siis, kui väga vaja. Mõned kergemad kõksud ka tehtud. Trahve olen saanud ainult kiiruseületamise eest ja purjus peaga ei sõida.

Ray - 21.02.2006 kell 12:41

Tsitaat:
Kas matsu oled pand?

On load olemas jah, sai papist kaaned juba kaua aega tagasi, siis vahetati EV plastiku vastu.

Sai sellel ajal eksternina eksameid teha ja läksin eksamipäeval kohale ning õhtul tuiskasin juba lubadega ringi. Ennem sõitsin aastaid ilma, aga lubadeta sõitmisest trahvi ei õnnestunudki saada.

Sõidan tihti.

Natuke on plekki kriimustatud talviti ja seda palju aastaid tagasi (igasugused talvised lollitamised libedal).

tiivitaavi - 31.07.2007 kell 21:01

olen 8a lubade omanik
ausalt soitsin
soidan ikka
ei ole matsu teind

cetlyn666 - 31.07.2007 kell 21:03

Load on olemas ja saadud ausal teel . Matsu ei ole veel pannud ja autoga sõidan nii, kuidas viitsimist ja tahtmist on...

kirzike - 31.07.2007 kell 21:19

Pea kümme aastat tuleb staa¾i lubade saamisest. Alates lubade saamisest olen kogu aeg sõitnud ka.
Algaja autojuhina õnnestus üks auto kruusa peal ka paar tiiru üle katuse keerata
Suurt psühhotraumat sellega siiski ei kaasnenud.
Ühe tagatule sõitsin ka kunagi pimedas puruks vastu mingit piiret

officer - 31.07.2007 kell 21:25

mingi 30 aastat tagasi,astusin uksest sisse Lastekodu tänaval ja käes nad olidki .... ja seda siiamaani

freelancer - 31.07.2007 kell 22:19

jään ühe aastaga offile alla.

Emily - 31.07.2007 kell 22:50

Juhiload on olemas, varsti juba 10 aastat. Sain ikka omade jõududega, ise sõites ja teste tehes. Sõidan igapäevaselt, kuid mitte hommikul tööle ja õhtul tagasi, vaid vastavalt vajadusele. Matse on ette tulnud, kuid mitte minu süül - kord sõitis üks tegelane mulle külje pealt sisse, mõlemad autod olid täitsa kortsus kohe, ja teine kord jälle üks tagurdas, ise väitis, et tal läksid käigud sassi

Pebbles - 05.08.2007 kell 08:40

Kas olete juhilubade omanik? Augustist saati käes

Kas söitsite ise load, vöi ostsite? Tegin ise

Kui tihti söidate autoga? Nii tihti kui võimalik

Kas matsu oled pand? Ei

bellatrix - 05.08.2007 kell 21:00

Ei ole, aga tahaks teha, 45-selt vist ei sobi enam tee ääres hääletada.

Maiu - 05.08.2007 kell 22:19

Load sõitsin ise.
Aga kuna load ei sõida, siis- ise sõidan ainult maakohtades ja linnadest ainukesena kuressaares. Sest siin pole valgufoore ja tramme ja trolle ja ridu ja radu jm. ka ainult üks mõlemalpool keskjoont

Tempera - 06.08.2007 kell 09:55

jep, olen juhilubade omanik
juhiload sain autokoolist ja ei ostnud!
pea iga päev sõidan autoga
matsu pannud? hmm, päris matsu pole pannud kuid kergelt tagurdasin teisele autole otsa. aint väiksed kriimud autodel.

reheline - 06.08.2007 kell 10:06

ei ole juhilubade omanik
poes pole neid müügil näinud
sõidan iga päev
matsu panen pidevalt (pole ju lubasid).

SinineLiblikas - 12.09.2007 kell 20:16

Lube pole.
Teen varsti.
autot ka ei ole.
Ostan kunagi.
matsu ka pole pannud.
Loodan ,et ei pane kaa.

freelancer - 12.09.2007 kell 21:48

Tsitaat:
Algne postitaja: bellatrix
Ei ole, aga tahaks teha, 45-selt vist ei sobi enam tee ääres hääletada.

eksid 25 on juba see taks kus möödasõitjad vaatavad sind kui maamutti kes kalmistult tuleb.

siilikesekene - 13.09.2007 kell 10:45

Load on täitsa olemas ja täitsa oma oskustega saadud. Autoga sõidan praktiliselt iga päev marsruudil kodu-trenn-töö-kursused-pood-kodu, nädalavahetustel on pikemad sõidud plaanides.
Matsu pannud ei ole, kuid jaanuaris palju puudu ei jäänud. Tartu-Viljandi teel sai lumeroobastes sõidetud, kaldusin kurvis roobastest välja, sattusin külglibisemisse ja panin paremale poole teelt välja. Õnneks oli suur lumevall ees, mis haaras auto osaliselt endasse. Auto kannatada ei saanud. Mingit elu silme eest läbi ei jooksnud, kuid ilus talvine metsavaade vaatas vastu. Tagurdasin siis teele tagasi ja sõitsin edasi.
Ning parklas on ka paar väiksemat intsidenti olnud. Suurim neist see, et tagastangesse sõideti. Muud suuremat õnneks juhtunud ei ole

Parnapuu - 14.09.2007 kell 10:34

Olen omanik küll. Ise ikka sõidetud, aga eksam oli selline nats kergemat sorti.
Matsu õnneks pannud ei ole ja loodan, et ei pane ka. Autot kasutan pea iga päev.

kaldkriips - 14.09.2007 kell 16:14

olen juhilubade omanik,
sõitsin ise, ei ostnud,
matsu pole pannud, aga trahvi olen saanud
sõidan peaaegu iga päev

maniwald - 16.09.2007 kell 18:36

Samuti lubade omanik. Kõik ametlikult tehtud. Käes küll lühikest aega. Olgugi et sõidan keskmisest kiirema autoga pole avariid teinud ega trahvi saanud.
Loomulikult EI ole vaja omale esimeseks autoks sportautot osta.
Martin @ vahtralehtedega Porsche

lepatriinu13 - 16.09.2007 kell 19:15

on jah juhiload (B-kat) ja täidsa ise käisin koolis ning õppisin ja talusin hullu sõiduõpetajat...eksamid läksid vaatamata kõigele kergelt. Sõidan iga päev, nädala sees vean last lasteaeda ja nädala vahetusel tõmblen niisama küla vahel ringi. Üks väike avarii oli kui üks beib tuli hull uhke BMW-ga vastu ja me lihtsalt kumbki ei mahtunud sinna teepeale enam ära

mada - 16.09.2007 kell 19:19

Eesti load on ning California omad olid ka eelmisel aastal. Mõlemad suht ausal teel saadud. Matsu panemisest - suvel toimus jah Saaremaal ühe kodutute ürituse toimumiskohta otsides väike intsident, kus teeoludele ebasobivalt valitud kiirus (õigemini auto) lõppes teeäärses kraavis... Aga õlled jäid terveks, kaaskodanikud ka, nii et ei saa üldse mitte viriseda...

olemas - 23.09.2007 kell 22:14

Load olemas 3a B-kat ja 15 päeva C-kat
Lubade saamiseks käisin ikka autokoolis.
Autoga sõidan iga päev.
Tõsist avariid pole suutnud veel tekitada aga talvel üks väike kõks puuga oli!

pilgrems - 23.09.2007 kell 22:33

tätsa olemas juba mitu aastat ja saadud tänu õigetele eksamitulemustele ARK ist, sõidan siis kui vaja ja kui vaja siis ka vasta puud või kraavi

boobster - 25.09.2007 kell 20:16

Tsitaat:
Kas matsu oled pand?

Olen, umbes 13 aastat juba.
Tegin ise, BC kat läks kokku 60 EEK keska ajal
Sõidan iga päev.
Kõkse ikka on juhtunud.

officer - 25.09.2007 kell 20:56

on....aviation licence,commercial pilot...multi-engine landplanes maandusin ise load,lendan siis,kui muudmoodi enam ei saa,matsu pole pannud (aga luban veel panna)!

Sõidu aeg kinni pole kaa peetud

ariita - 25.09.2007 kell 21:04

Tsitaat:
Kas matsu oled pand?

olen, eksamid olen ka ise vastanud ja sõitnud, 20 aastat sõitsin iga päev, viimasel ajal vastavalt vajadusele - ei, vaid 1x olen lumme peitunud madalat lipu alust "puksinud", no mitte ei saanud edasi vaid esistange läks kõveraks

lauritsatytar - 02.10.2007 kell 08:13

loodetavasti olen peale 8.novembrit kui mul on ARKi sõidueksam . Kuigi tean et esimese korraga ARKis praegu läbi saada suht raske.Alustasin puhta lehena jaanuaris autokoolis ja praeguseks tõesti tunnen et olen valmis liituma me hullumeelse liiklusega ja loodetavasti ei muutu ise samasuguseks kui enamik roolikeerajaid kuigi tunnistan et eks olen üks paras tulehark ja sellepärast sain koolis ka sõidueksami tehtud vaid teisel katsel. Roolis pidevalt korrutan omale Karlssoni motot- "rahu, ainult rahu"

saskia - 02.10.2007 kell 18:43

Load olemas- ausal teel. Auto ka olemas, söidan iga päev. Matsu olen ka pannud- autod läksid mahakandmisele. Trahvi ei ole kunagi saanud, aga küll nad mind ükspäev kihutamise eest vahele vötavad