Board logo

Anekdoodid: loomad
desiree - 11.06.2002 kell 08:37

Kaks lehma ajavad karjamaal juttu:
"Kas sa oled sellest hullu lehma asjast juba kuulnud? Kui õudne, eks ole!"
"Jah...Hea, et see meile, pingviinidele, ohtlik pole."

desiree - 11.06.2002 kell 08:39

Jänes leiab maast püssi ja läheb sellega karu koopa juurde karu hirmutama. Teeb "Põmm, põmm" ja hüüab:"Korista oma sitt siit ära!" - Põmm, põmm - Ja kui sa ei korista...klõps, klõps... siis koristan ma ise."

annabella1 - 26.09.2002 kell 20:26

Lugesin ükspäev kuskilt hea anektoodi,lugu järgmineõder ja jänes leitsid metsast püssi,hakkasid siis seda uurima põder siis ikka ülevalt poolt ja jänes altpoolt äkki käis pauk ja põdral mokad läinud.Jänes siis ütleb põdrale missa kurat irvitad ma nii ehmatasin

inglike - 28.09.2002 kell 12:13

Orav istub puu otsas. Alt kõnnib mööda siil. Orav hõikab siilile:"siil, siil pe***s viil!"
Siil jääb seisma, mõtleb natuke ja hõikab oravale:"orav, orav pe***s käbi!"
Orav siilile:"kuule siil, see ei lähe ju üldse riimi!"
Siil vastu:"mis siis! Riimi ei lähe, aga välja ka ei tule!"

Tom25 - 29.09.2002 kell 08:46

Samast sarjast edasi...
Loomad tulevad kokku, halvad ajad tulemas, nälg kimbutab. Keegi võtab sõna, kas uudist, üks hea, teine halb.
Halb uudis on see, et peale elevandi s**a pole enam midagi süüa.
Hea uudis on see, et seda on aga küll.

inglike - 01.10.2002 kell 09:44

Kolhoosi esimehe jutule tuli mees, kes väitis end tundvat loomade keelt. Esimees pani filoloogi proovile esimese lehma juures, kes ammus.
"Lehm kurdab, et lüpsja on jätnud kolm liitrit lüpsmata." tõlkis filoloog. Esimees kontrollis ja jutt vastas tõele.
Sigalas tõlkis filoloog emise muret, et esimees tema kümnest põrsast kaks oli oma lauta viinud. Nüüd ehmus esimees ja kutsus filoloogi enda poole napsu võtma.
Esimehe talu väraval aga määgis etteheitvalt lammas. Kohe segas esimees end vahele ja ütles filoloogile lamba kohta:"Ära usu seda lobamokka, ta liialdab. Ma proovisin teda ainult üks kord ja siis ka purjus peaga."

annabella1 - 01.10.2002 kell 22:03

Jänes jookseb metsalagendikul edasi tagasi ja aina naerab.Põder vaatab seda juba tükk aega pealt,kannatuse katkedes küsib.Mida sa,jänes,koguaeg nii hirmsasti naerad?Jänes vastu:Tule jookse minuga koos,küll siis näed!Põder siis hakkabki koos jänesega jooksma,väsib aga peagi ja ütleb,et teda see küll naerma ei aja.Jänes kõkutades,et kuidas nii,kas siis sinul muru mune ei kõdita?

kontorihiir - 01.10.2002 kell 22:11

Mutt läheb lemmikloomapoodi ja näeb papagoid.
Küsib siis: Nuh, lollike, kas sa rääkida ka oskad?
Papagoi vastu: Mina oskan rääkida küll, aga kas sina, vanamutt, lennata ka oskad?

inglike - 02.10.2002 kell 13:00

Jänes kurtis elu viletsust oma kõverate jalgade pärast. Ahv oli mures oma palja pepu pärast. Kiil aga kaebas, et inimesed talle kõrt tagumikku topivad. Möödusid nii sõbrad kaeveldes metsavahi majast, kus aknast juhuslikult nägid, et metsavahi naisel on kõik kolm häda korraga: jalad kõverad, pepu paljas ja topitakse tagant sisse.

kontorihiir - 04.10.2002 kell 20:20

Isane papagoi ja emane vares mängivad peitust.
Vares ütleb: Kui sa mind üles leiad siis oles sinu!
Aga kui ei leia, siis ma olen kapis!

desiree - 05.10.2002 kell 09:04

Lehm sööb aasal, pärg peas. Lammas küsib imestunult: "Lehm, miks sul pärg peas on?" Lehm vastab häbelikult: "Ah, niisama... Pulli pärast

Tom25 - 08.10.2002 kell 21:00

Naisajakirjanik külastab farmi ja uurib hullulehmatõve kohta. Farmer seletab, et mis seal imestada, lehm aastas korra saab ja neli korda päevas lüpstakse.
Ajakirjanik vastu, et huvitav informatsioon küll, aga mis see siia puutub.
Farmer:"...mhm, kas sa ise ei läheks hulluks, kui nelikorda päevas muditakse tisse ja ainult korra aastas saad..."

roosi - 11.10.2002 kell 08:11

Mis vahe on blondil ja kanal?

Kana istub rahulikult munadel

Tom25 - 11.10.2002 kell 08:46

Hmm..veel kanadest...
Kaks kana shoppamas ja imetlevad vaateaknal munatopse.
"Vaata, kui armsad lapsevankrid siin ikka müügil on!" , ütleb üks.

julychill - 13.10.2002 kell 16:03

Tõnu ostis omale koera ja riputas väravale sildi: Ettevaatust, kuri koer!"
üks nolk kirjutas naljapärast juurde: "Hambutu".
Tõnu ei andnud jaärele ja lisas: "Aga lutsutab surnuks!"

North - 15.10.2002 kell 15:21

Karu, vares ja jänes lendavad lennukis, igav on kõigil. Vares äkki tõuseb ja virutab karule täiega vastu hambaid. Karu hakkab vaikselt põske kompima, jänes samal ajal mõtleb: "Krt, kui juba vares julges karule piki pead virutada, ega ma siis ka kehvem pole!". Ja paneb ka karule ilge litaka ära. Karu seepeale saab täiega vihaseks, võtab varesel ja jänesel kratist kinni ning viskab mõlemad lennukist välja. Jänes ja vares siis kukuvad koos allapoole, vares küsib jäneselt: "Sa lennata oskad?". Jänes: "Ei". "No mida kuradit sul oli vaja siis lennukis ülbitseda, kui lennata ei oska!!".
SRY Kui see lugu on juba siin olnud

desiree - 16.10.2002 kell 12:09

Metsloomad otsustasid teha metsas lõbumaja. Teenindajaks valisid hane. Seadsid end järjekorda, heitsid liisku, kes läheb esimesena. Tuli minna jänesel. Kõik olid rahul, sest jänes teeb seda kindlasti kähku.
Aga aeg läheb - jänes ei tule välja. Kui loomade kannatus katkes, mindi vaatama, miks tal läheb nii kaua. Pilt avanes selline:
keset tuba laeni täis sulgi istub jänes ja kitkub hane sulgi, pomisedes ägedalt:
"Niikuinii saan su alasti, niikuinii saan su alasti..."

Carl - 16.10.2002 kell 13:49

kolm karu tulevad metsast koju. isakaru näeb et tema kauss on tühi. "kes on minu kausist söönud?" möirgab ta. karupoiss märkab et tema kauss ka tühi. "kes on minu kausist söönud?" vingub ta. emakaru selle peale:" olge vait, mida te räuskate, ma pole täna veel süüa teinudki!"

Carl - 16.10.2002 kell 13:49

Tigu ütleb oma pojale:
"Ära sa praegu küll üle tee mine, kolme tunni pärast tuleb buss!

Carl - 16.10.2002 kell 13:53

Puhh tuleb Notsukese juurde ja ütleb: "Kuule Notsuke. Ma teen firma nimega Meekärg. Tule osanikuks!"
"Oi kui tore!" hüüab Notsuke. "Kas hakkad mett müüma?"
"Ei," vastab Puhh. "Mett ma hakkan kokku ostma, müüma aga hakkan sealiha..."

Carl - 16.10.2002 kell 14:01

Karu ja jänes püüavad järvest kuldkala. Läheb siis vaidluseks, et kumb soovida saab. Kala siis ütleb, et annab neile mõlemale 3 soovi. Karu soovib siis, et kõik tema metsa karud peale tema enda oleks naised. Siis on jänese kord soovida. Ta soovib mootorrattale kiivrit. Karu siis vastu, et kõik naabermetsa karud võiksid kah naised olla. Jänes siis soovib omale mootorratast. Karu vastu, et kõik maailma karud võiksid naised olla. Jänes siis ummikus, et kõik, mida elus tahtis, on nüüd käes... Mõtleb, mõtleb ja ütleb: "Ma soovin, et karu oleks homo!"

inglike - 17.10.2002 kell 13:13

Katusel päevitavad kaks isast kassi. Vaikust lõhestab all tänaval emase vali kräunumine.
Vanem kõuts."Oota, ma lähen annan talle ke**i, et ta ei kräunuks." Mõne hetke pärast emane vaikib.
Teisel päeval päikesvõtmise ajal kordub sama. Nüüd läheb noorem isane alla kräunujat vaigistama. Vaikimise asemel kostab aga alt emase kassi meeletu kisa.
Noor isane tagasi tulles vanale:"Ma ei leidnud seda keppi üles, andsin raisale kohe kaikaga."

inglike - 17.10.2002 kell 14:44

Kaks lõvi vaatavad raudrüütlit.
Üks lõvi teisele:"Hea konserv, kahju, et avada ei oska!"

annabella1 - 18.10.2002 kell 22:08

Jänes kuulus kutt nagu ta on,astub uksest välja ja kohe ajakirjanikud ümberringi pärima:"Härra Jänes,härra Jänes,mis teile üle kõige maailmas meeldib?"Jänes vastu:"Vot üle kõige maailmas meeldib mulle suitstamine."Aga härra Jänes,kuidas teil selle naiste värgiga on?"Vot selle naiste värgiga on kohe nii,et ma poeks kasvõi üleni sinna sisse,ainult mokad jätaksin välja."Aga härra Jänes,miks mokad välja?"Vot sellepärast,et üle kõige maailmas meeldib mulle siiski suitsetamine."

Tom25 - 18.10.2002 kell 22:27

Elevant ja sipelgas vahetavad jommis peaga munad ära. Järmisel päeval saavad kokku. Elevant arvab, et polnudki väga viga, ainult sügada polnud midagi.
Sipelgas kostab, et päris head, aga kurvist tahtsid välja vedada.

Tom25 - 18.10.2002 kell 22:46

Kitseema hakkab poodi minema ja õpetab oma seitsmele tallekesele, et kedagi võõrast ei tohi sisse lasta, parooliks on: "imen tissi"
Hunt kuulab aga samal ajal kõike nurga taga pealt. Kui kitseema on juba metsatuka taha kadunud, hiilib hunt ukse taha ja koputab. Tallekesed nõuavad kohe parooli.
Hunt ütleb peenikese häälega: "imen tissi".
Selle peale kostab seest: "...sina hunt, võid m***i ka imeda, meil on uksesilm!"

annabella1 - 19.10.2002 kell 22:50

Elevant ostis endale uued püksid,ajas need jalga ning jalutas tähtsalt londiga vehkides ringi.Ootamatult sebib talle mööda teerada vastu sipelgas."Elevant!Aja püksid maha!"kriiskab sipelgas."Miks peaksin oma püksid maha ajama?"imestab elevant."No kui öeldakse,et aja maha siis aja aga maha!"käsutab sipelgas.Hämmeldunud elevant ajabki siis püksid maha ja sipelgas siis sibab tükk aega elevandi pükstepeal ringi,tuleb siis maha ja teatab väga tähtsalt:"Võid oma püksid tagasi jalga panna.Need mis minult varastati,olid luku ja taskutega.

Loretta - 20.10.2002 kell 18:55

Mees tahab hakata lambaid kasvatama ja sellega raha tegema. Ostab siis 40 lammast ja läheb koju. Kõik on väga hästi - lambad annavad korralikult villa ja mehe äri õitseb. Siis tekib aga mehel soov, et lambad poegima hakkaksid ja nii tema äri veelgi laiendaksid. Läheb siis veterinaari juurde ja küsib, mida peab tegema. Arst ütleb, et lambaid tuleb kunstlikult viljastada. Mees ei tea küll täpselt, mida see tähendab, aga piinlik on küsida ka. Küsib ainult, et millest aru saab, kui lambad on tiined. Arst vastab, et siis lambad lamavad. Mees mõtleb, et mis siis ikka ja läheb koju.
Järgmisel päeval ärkab mees vara, ajab kõik lambad oma veoauto kasti ja sõidab metsa. Metsas keerab kõigile lammastele taha. Siis ajab lambad uuesti veoauto kasti ja sõidab tagasi koju. Ise nii väsinud, et jääb kohe magama.
Hommikul küsib naiselt, kas lambad on pikali? Naine vastu, et kõik püsti ja jalutavad ümber maja. Ega siis midagi, mees ajab taas lambad veoauto kasti ja kõik kordub nagu eelmisel päeval.
Õhtul on mees nii väsinud, et vajub kohe magama.
Hommikul küsib mees jõuetult naiselt, et kas lambad on juba pikali, mispeale naine vastab endiselt eitavalt. No läheb mees siis kolmas kord lammastega metsa ja paneb kõigile kaks korda taha, et asi ikka täitsa kindel oleks.
Jõuab vaeseke koju, ise nii läbi, et jõuab vaevu voodini ning vajub kohe unne. Järgmisel hommikul küsib naiselt, kas lambad on pikali.
Naine vaatab aknast välja ja vastab, et pikali pole keegi, aga kõik on roninud veoauto kasti ja üks laseb signaali!

inglike - 24.10.2002 kell 15:03

Jänes läks lõbumajja ja valis endale püütoni. Viimane ei saanud aga aru, kas tuli kunde või toodi süüa ning neelas jänese alla. Hiljem hakkas kahtlema, et äkki ikka oli klient ja oksnedas jänese välja. Pärast kiitis jänes teistele:"Püüton võttis suhu kah."

Tom25 - 24.10.2002 kell 15:15

Kaks lõvi mõnulevad puuris, veeretavad käpaga arstipauna sisu ja sarvraamidega prille.
"Hea loomaarst oli...", ütleb üks.
"Oli ...", nõustub teine, " kahju, et enam suurt midagi järel ei ole..."

Tom25 - 31.10.2002 kell 14:00

Hundid seiravad eemalt jahimehi.
"Paneks õige ühe nahka...", keerutab üks hända.
"Loll mõte", arvab teine, "ma eelmine nädal sõin ühe ära, mobla siiamaani undab kõhus."

Tom25 - 05.11.2002 kell 11:11

Kaks koera ajavad tänavanurgal juttu. Äkki ütleb üks: "Istume kohe maha!"
"Miks?" küsib teine. "
"Näed seda taksi, kes siiapoole tuleb?"
"Näen, mis siis?", uurib teine.
"Ta elab kõrvalmajas, ma tean teda, tal on õudselt külm nina".

inglike - 05.11.2002 kell 11:42

Peremees paneb koerale kaelarihma külge kümnekroonise ja koer toob talle selle eest baarist õlut. Kord pole mehel aga väiksemat raha kui viiekümnekroonine. Koer saabki selle rihma vahele, oodatud õllega aga tagsi ei jõua. Kui peremees kutsule lõpuks baari järele läheb, leiab ta koera õlut limpsimas.
"Hoidku küll, sa pole kunagi nii käitunud," imestab mees.
"Mul pole kunagi nii palju raha olnud."

Tom25 - 05.11.2002 kell 12:56

Kohtuvad metsas kaks jänest, üks paks ja teine kõhn.
"Kuule, miks sa nii kõhn oled?", uurib paks.
"Vaata, ma abiellusin kaelkirjakuga. Asi selles, et suudlen huultele ja siis jooksen tagasi alla sexima. Ära kurnab, jõud on täiesti otsas."
Kohtuvad jänesed varsti uuesti ja see, kes enne oli kõhn, on nüüd mitu korda priskem.
"Ma vaatan, et sa oled kõvasti kosunud. Kas lahutasite ära?"
"Ei, ma lihtsalt loobusin jooksmisest, nüüd on nii, et kuhu suudlen, sinna ka panen."

Tom25 - 05.11.2002 kell 17:20

Loomad tulevad metsas kokku, suur mure. Jõgi lai, reostunud, silda vaja. Arutavad, kuidas raha saada. Otsustatakse saata keegi Toompeale asja ajama.
Saadetakse Hunt, tema julge ja hakkaja. Hunt tuleb varsti tagasi ja räägib, et asi lootusetu, seal puha röövlid koos, midagi pole teha.
Saadetakse siis Rebane, tema vana kaval, küll korda ajab. Varsti ka tema tühjade kätega tagasi. Räägib, et seal sihukesed säinad koos, koorivad või naha ära.
Loomad nõutud, keegi võiks Toompeal ikka tolgata, mine tea. Saadetakse Eesel. Kolm päeva hiljem tuleb raha nagu muda, järgmine päev Eesel ka tagasi. Uuritakse, et kuidas sul küll õnnestus, seni ju pea võimatu oli.
Eesel räägib:"Ei noh, mis seal ikka. Sain sinna, vaatan, kõik omad poisid ees. Rääkisin mure ära, küsisid, kuidas silda tahad, kas piki või risti jõge. Mul ju kama, arvasin, et paneme piki jõge. Öeldud, tehtud.

Tom25 - 07.11.2002 kell 01:09

Zookaupluses:"Isver, milliseid jälkusi see papagoi räägib!"
"Jah, proua, kuid ta ei joo, ei suitseta ega käi ka naistes..."

Elevant nägi esimest korda jänest ja kukkus küsima:"Miks sul nii pikad kõrvad on? ... Miks sul saba asemel tutt on? ... Miks sa kogu aeg hüppad? ... Miks...?"
Jänesel kargas kops üle maksa:"Mis miks ja miks!? Aga miks sul riist keset nägu on?"

inglike - 08.11.2002 kell 11:39

Kohtuvad metsas tigu ja kits. Kits teo käest pärima, et kuidas küll temasugusel aeglasel olevusel õnnestus metsajooks ära võita ja selle eest karikas saada.
Tigu:"Ikka edasi tuleb liikuda, edasi, mitte mökitada!"

Tom25 - 08.11.2002 kell 12:26

Kaks härrasmeest sõidavad kupees. Äkki hakkab ülalt midagi tilkuma. Üks härrastest laseb tilgal kukkuda käeseljale ja nuusutab.Tõmbab keelega üle
"Viski?", küsib teine.
"Ei...", raputab see pead, "foksterjer..."

Tom25 - 08.11.2002 kell 12:46

Metsa toodi mõnumasin. Jänes läks proovima, lasi krooni sisse ja mõnules. Karu tegi samuti ja mõnules kohe kaks korda järjest. Rääkivad hundile ka, hunt kohe proovima. Kuna kroonist ei olnud, pani 50 senti sisse. Jänes ja karu on eemal ja kuulevad õudseid karjeid, jooksevad kohale ja küsivad,et mis juhtus? Hunt vastab, et kroonist ei olnud, lasin 50 senti sisse.
"Ehh, hunt", segas jänes vahele, "50 sendi eest teritatakse siin pliiatseid."

Tom25 - 08.11.2002 kell 12:57

Rebane püüab tibu kinni. Tibu kärmelt paluma:"Lase mind aeda tagasi, saad mu isa endale."
Rebane teebki nii.
Tibu parastab:"Küll sa rebane oled loll, ma olen ju inkobaatorist!"

Lehmad arutavad ja unistavad laudas..
Üks vissidest ütleb:"Oh, teate neiukesed, mina läheksin Pariisi!"
"Miks sinna?", imestavad teised.
"Aga teate, kus seal saaks ikka pulli!"

Tom25 - 08.11.2002 kell 13:18

Kukk hakkab kana õues taga ajama.
Kana mõtleb:"Kui ma nüüd jooksu panen, olen ikka puhta loll, kui ma paigale jään, olen jälle kerge saak. Ah, ma hakkan parem lonkama."

inglike - 08.11.2002 kell 13:23

Üks kukk teisele:"Lähme kulinaariasse naisi vaatama!"

Tom25 - 08.11.2002 kell 13:39

Mida mõtleb kana, kui leiab padrunivöö?
Naabrisiga on rinnahoidja ära kaotanud!

Mis on hullem, kui elevant portselanipoes?
Siil kondoomitehases...

Vares vaatab reaktiivlennukit ja imestab:
"Kuidas küll see lind saab nii kiiresti lennata?"
"Sina lendaksid veel kiirenimi, kui tuli tagumikus oleks!"

Tom25 - 10.11.2002 kell 17:53

Vanem daam läheb kirikuõpetaja juurde ja kurdab, et tal on kaks emast papagoid, kes oskavad öelda ainult ühte lauset:"Me oleme prostituudid, tahate mürame?"
Pastor räägib, et tal on kaks isast papagoid kes ainult loevad piiblit ja palvetavad. Soovitab daamile oma papagoid siia tuua, küll isased nad ümber kasvatavad. Viibki daam oma papagoid sinna, pannakse isastega ühte puuri ja kohe kõlab lause:"Oleme prostituudid, tahate mürame?"
Selle peale paneb üks isane papagoi piibli käest ja ütleb teisele:"Kuule, lõpeta palvetamine, meid kuulda võetud."

li-li - 02.05.2003 kell 06:24

pull räuskab künka otsas:"jebuuuu"
lehmad orus aga ammuvad:"kavoooo"
kitseke põõsastes mökitab:"menja-a-a-a-a"

Devil - 25.05.2003 kell 22:29

Järgmine lugu toimub Venemaal. Mees toob üle piiri suure autoga
pingviine, kuid auto läheb tuksi ja tal ei jää muud üle kui paluda
miilitsa abi, kuna pingviinid vaja ruttu loomaaeda saada.
Miilits hakkab siis autosid kinni pidama ja paluma, et inimesed mõned
pingviinid peale võtaks ja loomaaeda ära viiks. Mõne aja möödudes tuleb
ette kurbade
silmadega mersu, kantpead sees. Miilits jälle palub, et
pingviinid vaja ruttu loomaaeda viia. Mehed vastu, et pole probleemi.
Võtavad kaks
pingut tagaistmele ja kihutavad minema. Paari tunni möödudes vaatab
miilits, et pagan küll jälle sama mersu ja pingviinid ikka veel
tagumisel istmel. Küsib siis, et mehed mis te jamate,
pingviinid pidite ju loomaaeda viima. Kantpead vastavad: loomaaias
käisime,
kinos käisime nüüd lähme McDonalds'isse

Monts - 14.07.2003 kell 13:51

Mida mõtleb elevant,kui ta püherdab jahus?
Vastus:Et ta on üx suur pelmeen.

Mida mõtles kana,kui Úaparosets temast üle sõitis?
Vastus:No naabri kukk see küll ei olnud.

montca - 25.07.2003 kell 01:41

Koputus.
Ukse taga seisab väike tigu, kes palub: "Lase sisse!"
Ukse avanud mees virutab teole jalaga, nii et too põõsastesse lendab.
Möödub kaks kuud. Taaskord koputab keegi uksele. Ukse taga seisab tigu, kes küsib vaikselt:
"Miks sa nii tegid?"

kristen - 07.08.2003 kell 21:45

"Ja... Küll see loodus on ikka petlik"
ütles siil kui kaktuse otsast alla ronis..

Nelja käpaga ja kolme käpaga kass arutavad omavahel, kuhu sööma minna. Nelja käpaga kass ütleb:
"Lähme sinna nurgapealsesse restorani, seal on head toidud."
Kolme käpaga kass vastas: "Ei, lähme parem lihakombinaati, mul on seal käpp sees."

netty - 18.01.2004 kell 13:23

kitsetalled jäid koju ja siis tuli hunt ja koputas
´´mina olen teie ema tõin sooja piima´´
´´ah see oled sina hunt lurista ise oma piima
kohe tuleb mamps õllega siis sa alles saad

zipelgatydruk - 18.01.2004 kell 14:02

Puhh ja Notsu püüavad kala, üks ühel, teine teisel pool kallas.

Puhh püüab kuldkala, kes annab talle 3 soovi. Puhh mõtleb ja lausub: "1 pott mett." Mõtleb uuesti ja lausub: "2 potti mett."

Järgmisel hetkel hüüab Notsu teiselt kaldalt: "Puhh, puhh ma sain kala!" Puhh vastab talle: "Ah mine persse Notsu!"

Veidi aja pärast kuuleb Puhh Notsu hüüdu: "Puhh, kus ma olen?"

zipelgatydruk - 18.01.2004 kell 14:05

Elevant käib keset kõrbe ja järsku tuleb hirmus kepiisu peale. Korraga lendab sääsk mõõda. Elevant paluma: "Kulla sääsk, tead mul sihuke mure, et nagu meest oleks vaja."
Sääsk vastu: "Mis siin ikka, teeme ära."
Sääsk hakkab siis tööga pihta - mõõdub tund, teine, kolmaski - elevandil tuleb hirmus sitahäda peale ja lasebki paraja hunniku. Vaatab siis taha ja näeb, et sääsk kaabib ennast hunniku seest välja ise naerab - noh, said korra mehe munni tunda, nii et võttis sita lahti!

TKtydryk - 18.01.2004 kell 17:05

karu,põder,jänes ja mutt mõtlevad et peaks välismaale põgenema.
Aga et üle piiri saada tuleks valenimed mõelda.
Karu siis ütleb, ok mehed teeme nii
mina,karu olen kann
põder- põnn
jänes- jänn
Vahepeal ütleb mutt kiiresti ahh vahet pole ma ei viitsi tulla

TKtydryk - 18.01.2004 kell 17:06

Situatsioon:
Hämar valgus...noor tüdruk seisab,
tema vastas seisab mees kelle paremas, tugevas ja karvases käes on suur nuga...
tüdruk küsib vaiksel ja veidi tagasihoidlikult: kas teil südant ei ole?
jäme mehe hääl vastab: EI
tüdruk: no ok, palun mulle siis pool kilo maksa

zipelgatydruk - 19.01.2004 kell 13:03

Jänes kõndis metsas ja nägi tee peal junni. Ta võttis selle kätte ja maitses. HUHH kui vastik. Hea, et ma sisse ei astunud.

zipelgatydruk - 19.01.2004 kell 13:05

Kukk kõnnib grillbaarist mööda. Märkab siis töötavat grillahju ja vihastab:
"No kukeleegu! Maal pole enam ühtegi kana, kellega hullata, aga need siin muudkui sõidavad karusselliga ringi!"

zipelgatydruk - 19.01.2004 kell 13:08

Mutionu kaevab ennast nudistide rannas pinnale, täpselt alasti neiu hargi vahele, katsub siis käpaga ja küsib: "Siil sina vä? Surnud vä!?!"