Board logo

Kummal mehel on lihtsam naist voodisse saada
Glen - 13.08.2013 kell 17:58

Kummal mehel on lihtsam naist voodisse saada teie arvates? Kas sellel kellel on hea välimus aga juttu pole või selline kellel on hea jutt (ma ei pea niiväga sellist flirtimise juttu silmas) aga välimust pole. Need kaks varianti, sellist vastust pole nagu "Natuke peaks mõlemit olema" vms.

freelancer - 13.08.2013 kell 18:45

Algad valest otsast
Pr5imaarne on mitte jutustamisoskus ja hea välimus vaid justnimelt voodi olemasolu.Ülejäänu on kinni hallollusest,mis kõrvade vahel pesitseb.

sales - 13.08.2013 kell 19:10

Kui suva naine, siis pole kumbagi vaja, vaja on raha ja priima auto

sissy84 - 13.08.2013 kell 20:20

Ma usun, et kui tekib naisel keemia mehega ehk tõmme, siis sobib naisele mees kel on ainult hea välimus ja vähene jutt kui ka mees kes on sõnaosav aga kes näeb välja harju keskmine.

Kui on vaja bimbot esimese 5 minutiga voodisse meelitada, siis jah piisab ka vaid raha olemasolust + pilkupüüdvast autost (selliseid naisi kes raha järgi jooksevad on palju, olgugi siis mees küürakas või madala IQ-ga).

Wet - 13.08.2013 kell 20:25

Mõlemad variandid on viletsavõitu. Naisena vastan,et oleneb naise eesmärkidest- "kindla peale" välja minnes vaataksin kena välimusega meest. Kui arvestaksin võimalusega,et see ei pruugi olla ühe öö lõbu,siis eelistaksin meest,kellega saab vestelda. Välimus ei ole nii tähtis.

guttamax - 13.08.2013 kell 20:33

Tsitaat:
Algne postitaja: freelancer
Algad valest otsast

Valest otsast jh. Oluline on esmalt türa olemasolu, teisalt ka seismine, ning primaarsena peaks Sa siiski uurima, kas ta ikka tahab nikkuda sind v su ajusid...paha ei teeks muidugi nende olemasolu

Glen - 15.08.2013 kell 19:48

Kas see raha ja auto pole mitte rohkem suurlinnade teema? Muidugi kujutan ette et koolitüdrukud on ka selliste asjade peale sillas. Ise elan enamus ajast väikeses kohas ja mulle küll ei meenu, et keegi auto või raha pärast skooriks. Või pole mul piisavalt rikkaid tuttavaid

skingirl - 15.08.2013 kell 20:20

Pakun,et see kellel on suur nina!

cc - 15.08.2013 kell 21:57

Kellel on suur nina sellel pidi suur vello olema.
Selgitan lihtsalt lahti, muidu noored ei saa aru.

sissy84 - 16.08.2013 kell 01:22

Glen: äkki on nii, et kui Armin Karu poeg sõidaks väikesesse külla oma sportautoga, et siis ta skooriks sealgi?
Ma pakun, et väljaspool linna on ka tüdrukuid kes otsivad "lihtsat elu."
Meil siin maal (Saaremaal), küla vahel on tüdrukud kruusateel riides nii nagu pealinnas kuna päeva jooksul on võimalus, et 2 autot sõidab neist mööda. Minagi pole neid siin maal mõistnud. Samuti külapoes on inimesed nii ülesmukitud nagu Tallinnas. Mina käin seal asju ostmas rasvase peaga, vanade ja katkiste riietega.

Andrew - 16.08.2013 kell 15:08

Kas enese kallal vähe vaeva näha pole palju? Mitte just nagu pulma vaid niipalju, et enda kriitikameel ei kisendaks?

Wet - 16.08.2013 kell 21:10

Sissy,miks sul on selline arvamus,et ainult linnas tohib hea välja näha või et need noored tütarlapsed,kes enda eest hoolitsevad,tahavad kohe "hea elu" peale saada?
Pole vahet,kas elad maal või linnas-rasvase peaga ja katkiste riietega naine ei pea endast lugu minu meelest.
Mis puutub raha ja autosse,siis ilmselt voodisse saamiseks on need tähtsad. Teevad "moosimise" lihtsamaks.

aimbäkk - 19.08.2013 kell 00:20

maaii gaad!!,mul on piinlik teie pärast ja teie problade pärast,, no komm oon kallid.?, ilus suvi oli, väga ilus...,aga guttamahl on pervo !,- täiega-,.ma ei saa aru milleks labasus ja matslus.?.. ma ei eksinud ennem ka...!

aimbäkk - 19.08.2013 kell 00:33

mötlesin ,et suvi teeb inimesi paremaks.,aga ei.., aina hullem.., "skinn" ?, ma arvasin sinust rohkem. ,kas madalus -vötab vöimust- vöi, mis on viltu ?. maailm on sassis...täiega.!

skingirl - 19.08.2013 kell 01:01

unustasid oma vana nime ära härra eestjatagant

aimbäkk - 19.08.2013 kell 01:29

jaa sul on alati öigus!,"skinny", läbinägija nagu sa oled. ma pole sinus iialgi kahelnud, ja su taiplikkuses.!,natuke kahtlen su vastuste üle teatud teemadel,aga see möödub. see on nohu., still love you.

aimbäkk - 19.08.2013 kell 01:37

skinny...!, sa oled vöimalus.!!, ära kaota seda...

sissy84 - 19.08.2013 kell 11:21

Tsitaat:
Algne postitaja: Wet
Sissy,miks sul on selline arvamus,et ainult linnas tohib hea välja näha või et need noored tütarlapsed,kes enda eest hoolitsevad,tahavad kohe "hea elu" peale saada?
Pole vahet,kas elad maal või linnas-rasvase peaga ja katkiste riietega naine ei pea endast lugu minu meelest.
Mis puutub raha ja autosse,siis ilmselt voodisse saamiseks on need tähtsad. Teevad "moosimise" lihtsamaks.

Minu arvamus on vast seotud sellega, et olen linnalaps. Ju ma ei ole "Meeleheitel perenaine" seriaalist kes hommikul ärgates (nt. maal) teeb peomeigi ja lükkab peoriided selga ning siis patseerib kruusatee ääres, et mõnda võõrast kohata. Maakoht kus näeb nädalas 3 võõrast inimest ja päevas 3 sõitvat autot on minu mõistes koht kus võib öösärgis ringi joosta, ilma, et häbenema peaks. Vahel tõesti on öösärgiski olles rasvased juuksed ja maniküür tegemata, rääkimata meigivabast näost... Kaltsud ehk päris katkised riided on tõesti liialdus aga mõtlesin ehk pigem kulunud riideid millega linna ei läheks.

Glen - 21.08.2013 kell 17:41

Asi hakkab tegelikult teemast kõrvale minema.
On kaks sama keskmise Eesti sissetulekuga meest. Ninad on ühesuurused. Ühel on kena välimus aga suust ei tule suurt midagi asjalikku või vaimukat. Teine on hea jutuga aga välimus annab soovida. Kumb teie arvates rohkem skoorib?

sissy84 - 22.08.2013 kell 02:08

Kui on ilueedist mees kelle suust ei tule ei midagi asjalikku ja vaimukat, siis ei skoori ta vast suurt midagi. Minu teada on vähe naisi kes mehi pikali jooksevad. Oleks vaja ikka mingil määralgi juttu ja mitte sellist Värniku taolise mehe vestlust vaid ikka midagi talutavat.

Küsimus teise kohta:mida täpsemalt tähendab "välimus annab soovida"? Karlssonit? Mõnda pikajuukselist prillidega nohkarit? Rõugearmilist, sellist kelle puhul tekib soov jooksu pista? Eesti keskmist meest?
Kui on midagi alla keskmise ja pigem hirmsama välimusega inimene, siis usun, et idiootset juttu ajav ilueedi skoorib rohkem. Teine mees ehk leiab ühe ja kohe naise aga mingit erilist skoori ta vast ei tee.

officer - 22.08.2013 kell 08:07

...samas võib esineda olukordi, kus on probleem naise voodist väljasaamisega

skingirl - 22.08.2013 kell 08:47

Tsitaat:
Algne postitaja: Glen
On kaks sama keskmise Eesti sissetulekuga meest. Ninad on ühesuurused. Ühel on kena välimus aga suust ei tule suurt midagi asjalikku või vaimukat. Teine on hea jutuga aga välimus annab soovida. Kumb teie arvates rohkem skoorib?

Olen kindle ,et skoorib paremini kena välimus, kutt peaks olema väga väikse jutuga ja aldis,ehk siis sõnakuulelik
Siis saab lõtva kõike mida tahab ise arugi saamata

reheline - 23.08.2013 kell 18:37

Tsitaat:

Ot, kas ninad on neil ühtemoodi ilusad või koledad?

Glen - 30.08.2013 kell 11:17

No välimuse kohta ärme päris äärmustesse lähme ja ütleme siis nii, et vastaja silmis koledale annaks 3 punkti 10st ja ilusale 8 punkti 10st. Nina ilu kohta ei paku midagi, küsimus oli suuruses

Andrew - 30.08.2013 kell 15:39

Tsitaat:
Algne postitaja: skingirl
Tsitaat:

Olen kindle ,et skoorib paremini kena välimus, kutt peaks olema väga väikse jutuga ja aldis,ehk siis sõnakuulelik
Siis saab lõtva kõike mida tahab ise arugi saamata

Buu, sõnakuulelik.

kodukäija - 01.09.2013 kell 05:10

,eks mõnda aega skoorib ehk see kenam kutt, kuni selgeks saab, et rääkida suurt midagi temaga pole...kui just mingeid varjatud andeid/omadusi ei leita.
Tegelikult inimese väärtus siiski ei ole ei välimuses ega jutuvestmisoskuses. Käib see klõps ära ja just see üks on oma ja õige, olgu ta siis või kurttumm ja ühe jalaga. Kõik ei saagi skoorida, siis oleks maailm igav koht. Skoorib see, kellel on sisemine sära. Pakuks, et mitte kumbki, vaid hoopis kolmas, kes üldse selle peale ei mõtlegi.

kerberos - 02.09.2013 kell 14:10

ma tean,et kohe-kohe lüüakse mind risti. kuid nõustun härra Salesiga
kui sul kukkur kuldnaid täis siis avanevad igasugused lukud sealhulgas ka püksilukud,ning samas mingit šeffi autot pole vajagi
nädala vahetusel oli ehenäide olemas mina oma jutuga ei saavutanud mitte miskit kuid sõbrapoiss näitas oma rahakotti ja tagajärjeks veetis kena blondiiniga tormilise öö
isiklikult minule on mitu korda niimoodi korvi antud,et tead sa oled küll kenake ja pole ka suupeale kukkunud,kuid vaene oled
enamus emastel lähevad silmad põlema ja tutt märjaks kui hunnik eurosid näevad ja mitte 10 või 5 eurosid vaid ikka suuremaid numbreid igatahes ma palun vabandust nende naiste rahvaste eest kes sellised ahnitsejad pole ja kes nüüd tundsid ennast puudutatuna

ohakas - 02.09.2013 kell 15:19

ilus mees
ma ise räägin palju, seega olgu parem vait ja olgu ilus

skingirl - 02.09.2013 kell 15:22

väga hea ohakas, nii peabki olema

ohakas - 02.09.2013 kell 15:29

no on ju ja arutavad siin raha üle, kuram ilma rahata ärgu tulgu mees üldse kodust välja

freelancer - 02.09.2013 kell 20:58

mees ilma rahata....sellist asja lihtsalt ei ole olemas

ohakas - 02.09.2013 kell 21:06

absoluutselt

Sultana - 23.05.2018 kell 20:40

Jutt peab ikka hea olema, et kedagi niisama voodisse saada

skingirl - 23.05.2018 kell 23:29

No said info kätte pakaa !

pimeduseprints - 24.05.2018 kell 07:36

naised valivad!!

sossuke - 25.05.2018 kell 16:59

Tsitaat:
Algne postitaja: Sultana
Jutt peab ikka hea olema, et kedagi niisama voodisse saada

mis jutti sa täpsemalt mõtlesid?

NipsNaps - 25.05.2018 kell 19:38

Jutt ja välimus võiksid ikka tasakaalus olla. Ma ei kujuta ette, kui mõni suur ja rahuliku olemisega mees järsku suu lahti teeb ning piiksuva häälega vadistama kukub

Deiviidas - 28.05.2018 kell 21:50

Mõlemal variandil on lihtne naist voodisse saada kui too on mõnusalt litsakas.

Ühel juhul soovib naine piinliku vaikuse lõpetada ja voodis mingigi tulemuseni jõuda.

Teisel juhul soovib naine väsitavast vestlusest pääseda ja järgi proovida kas too vestluspartner ka voodis oma keelega midagi teha oskab!

kaitsevaim - 30.05.2018 kell 21:14

Tegelikult keemia on peamine...mida sa seal patrad, see vaid äratab tähelepanu ja köidab ja laseb fantaseerima hakata ehk see on n.ö. taustamuusika. Mõnega võid maad ja ilmad kokku rääkida ja seda tunnet ei teki, sellegipoolest tore vestelda. Teisega võid vait olla ja justkui pole isegi midagi koos teha või ette võtta, aga lihtsalt tore fuck buddy, kellega hea natuke tonksu teha

LadyButterfly - 30.05.2018 kell 22:10

Mind huvitab hoopis, et mis moodi see ilma jututa voodisse saamine peaks käima?

skingirl - 31.05.2018 kell 08:15

Tohoh tonti
Mida ma näen Leedikas
On ikka teema püstitatud!

LadyButterfly - 31.05.2018 kell 21:58

Natukese kujutlusvõime korral igati vinge teema

A ma tulin vaatama, kas siin ikka veel hinges ollakse

Mode1 - 04.08.2019 kell 16:02

Mitte jutukas, vaid otsekohene enda kavatsuste suhtes on parim variant. Välimus alati pluss, aga mitte hädavajalik

sissy84 - 04.08.2019 kell 22:18

6 aastat hiljem tunnistan, et olen meeleheitel naisi näinud ja need 30dates naised krabavad iga vaikse ilueedi ja jutupaunikust alla keskmise välimusega mehe, kel on veel vähemalt hambad suus.

Siit edasi piisab, et on mees ja kõndida suudab...

Deiviidas - 16.08.2019 kell 21:36

Vastab tõele. Ainult, et tihtipeale on mehed muutunud valivaks. Naine võib ju valida aga mees ka valib!

sissy84 - 16.08.2019 kell 22:31

Ojaaa ja keskealised mehed on lõpuks silmitsi raskete valikutega. Ma olen nõus. See on see koht kus meeleheitel naisi on juba liiga palju. Samas on mehed nõutud ka 10+ aastat nooremate seas.

Deiviidas - 02.11.2019 kell 01:18

Tsitaat:
Algne postitaja: sissy84
Ma usun, et kui tekib naisel keemia mehega ehk tõmme, siis sobib naisele mees kel on ainult hea välimus ja vähene jutt kui ka mees kes on sõnaosav aga kes näeb välja harju keskmine.

Kui on vaja bimbot esimese 5 minutiga voodisse meelitada, siis jah piisab ka vaid raha olemasolust + pilkupüüdvast autost (selliseid naisi kes raha järgi jooksevad on palju, olgugi siis mees küürakas või madala IQ-ga).

See on antud ajahetkel tõeline eluvõrgu kirjeldus. Keppi saavad kõik aga seda erineval tasemel.

sissy84 - 02.11.2019 kell 14:29

Ma 6 aastat tagasi arvasin tõesti, et peab mingi tase olema. Või noh kui mees on rikas siis tõesti kepi osas pole küsimust milline see mees välja näeb või kui jutukas ta on.
Muus osas arvan hetkel tõesti, et mehed peavad lihtsalt 20dad üle elama ja 30dates nautima seda hetke, kus ongi võimalus valida.