Board logo

Seks esimesel kohtumisel
Galaxy - 06.05.2002 kell 16:48

Kas sex esimesel kohtumisel on normaalne?
Kirjutage siis, mis arvate!

mada - 06.05.2002 kell 16:50

Kui vastastikkune tahtmine on, siis kindlasti. Mis selles siis imelikku on? Seks on täiesti tavaline asi, ja kui inimesesd tahavad, las nad siis seksivad millal tahes

desiree - 06.05.2002 kell 16:58

eeee..............ei mina päris esimesel kohtamisel ei sexi.A on ette tulnud, et teisel kohtamisel läx asi vägagi iniimsex

Honey - 06.05.2002 kell 23:49

on

tiina - 07.05.2002 kell 07:48

Täiesti normaalne, kui mõlemad osapooled seda tahavad ja naudivad...

Nõme on ju ka teha nägu et ei taha, kui tegelikult tahad.

mada - 07.05.2002 kell 10:26

Selles on sul küll õigus, tiina

Aga esimesel kohtumisel voodisse minnes tuleb igatahes kaitsevahendeid kasutada... /me küll ei julgeks ilma mingi suvalise naisega

pisi - 08.05.2002 kell 17:43

sex esimesel kohtamisel on normaalne.
mada alati ei jää aega mõelda kaitsevahenditele...

mada - 08.05.2002 kell 18:31

/me säilitab küll alati kaine mõistuse... vähemalt osa sellest...

mada - 09.05.2002 kell 15:58

minu pärast võivad inimesed seksida millal tahes... ainult pea võiks ikka kaine olla... et asjadest õieti aru ka saaks...

Anonymous - 09.05.2002 kell 19:36

mada tahad öelda et kui inimene on kaine siis ta mõtleb alati?

mada - 09.05.2002 kell 19:37

Tsitaat:
Algne postitaja: Anonymous
mada tahad öelda et kui inimene on kaine siis ta mõtleb alati?

Seda ma pole tahtnudki öelda... aga siis ei saa ta pärast süüdistada ennast või kedagi teist täisjootmises ja ärakasutamises.

annie - 10.05.2002 kell 11:21

/me vaatab et see teema ple vist tema jaox.. a muidex mix ta ei peax normaalne olema..peaasi et yxteisele meelditax ja oma tegude eest vastutatax

N17 - 11.05.2002 kell 13:20

hmm...no ma arvan seda et kui kirg on ja tahtmine ja mõlemad pooled nõus on ja tahavad...nooo lasku käia ma ei näe takistust, muidugi nii palju võiks mõistust olla et tagajärgedele kah enne tegemist mõeldaks

Carmen - 11.05.2002 kell 22:21

no on juhtund aga aga aga desi..ma isaa aru sa oled juba teisel kohtumisel seksind aga nohh miks siis mitte...saad aru küll millest räägin..on võimalus ja väga ea aga ei..lihtsalt ei..

desiree - 11.05.2002 kell 22:48

Tsitaat:
Algne postitaja: Carmen
no on juhtund aga aga aga desi..ma isaa aru sa oled juba teisel kohtumisel seksind aga nohh miks siis mitte...saad aru küll millest räägin..on võimalus ja väga ea aga ei..lihtsalt ei..

eee.......mai ole teisel kohtamisel sexinud, asi intiimsex läx a mitte sexini

mada - 13.05.2002 kell 09:46

tegelikult oleneb väga palju inimestest... igaühega nüüd küll esimesel korral voodisse ei läheks... aga mõnega küll...

tiina - 14.10.2002 kell 06:53

No tegelikult pole see päris minu jaoks...sex esimesel kohtumisel. Inimene ju võõras ja niigi kuidagi see suhtlemine algul ehk raskem või tagasihoidlikum. Kuidas veel siis sellest hea sex saab välja kujuneda?
Ei, minu puhul see eriti reaalne pole.
Aga muidu seda halvaks kah ei pea. Kui inimesed tahavad...miks mitte

Tom25 - 14.10.2002 kell 08:58

Ma arvan, et kõik on normaalne, mis omavahel sobib. Kuigi jah, vahel võib ka kohtumine ise tunduda ebanormaalsena, mis siis veel sellest rääkida.

desiree - 14.10.2002 kell 09:05

Ex ikka kõik sõltub inimesest ja tema põhimõtetest.Kui tahtmist on , siis mix mitte.A minu põhimõtetega see kokku ei lähe
Aga never say never, kunagi see võib ka minuga juhtuda

Virgin - 14.10.2002 kell 14:56

Mitte et ma liialt vanamoodne olexin... pigem liialt naine aga mingi vaimne side peab mehega ka olemas olema... pole veel kordagi tundnud võõra inimese vastu esimesel kohtamisel sellist kirge, iha vms et hädasti sexida olex vaja... st kui selline mõte isegi pähe on tulnud, siis teox ei ole ikkagi saanud... võõra inimese seltsis ei tunne end vabalt ja siis pole ka sex nauditav...
Mnjah, ei tea kas ma sucu imelik, a sex lihtsalt sexi pärast mind ei huvita...

Ray - 14.10.2002 kell 15:10

Siin tuleb vaadelda, missuguse taustaga see kohtamine on. Vahel minnakse spec sexi peale välja ning siis on kõik see elementaarne. Aga kui pikemas plaanis kaaslast otsides, siis kuigi hea mulje ei jääks asjast. Ma mäletan aegu, kui osad sõbrad otsisid tõsisemas plaanis kaaslast ning pärast kurdeti, et üllatavalt paljud olid valmis voodisse kargama ja kohe enam - vähem. Seega, hoiti eemale. Samas võib ei tea, kui "paheline" naine näiteks süütukest õige pikalt mängida.

Sisuliselt siiski ei pea kuigi tõenäoliselt (aga mitte täielikult) kohaseks esimesel korral pihta hakkamist nõ. asjakohaseks. Üldjuhul. Minuarust jääb siis heas mõtte see "kassi - hiire" mäng ka ära, kui näiteks omavahel on sümpaatsus olemas. Lõpuks on ju asi hulga magusam. See on mõnes mõttes nagu lapsena jõulukingi suhtes. Tead, et on miskit head ja oodatut ootamas, kohe ei saa, aga ikka saab. Samas kütab ootaamine pööraselt fantaasiaid ülesse. Ehk mõistate sisulist momenti.

Lihtsalt minu arvamus.

Juba puhtalt eelnev kiibitsemine on mõnes mõttes ju üsna lahe. Kui kohe kätte saab, siis kuidagi tühimik tekib hinge, tahaks ikka, et iga asi omal ajal. Kui ainult seksi tahan, siis on mõnuoperaatoreid küll ja no problemos.

saskia - 14.10.2002 kell 15:21

Ee... Kuidas nüüd öelda, midagi halba selles ju ei ole. On juhtunud ja nii mehega, kellest sai hiljem mu abikaasa. Aga nüüd olen vanem ja targem ja nii kergelt sellist asja ei juhtu. Tahaks nagu inimesest rohkem teada ja lihtsalt sexi pärast esimesel kohtumisel kindlasti kohe voodisse ei lähe.

ullike - 14.10.2002 kell 15:26

Seda teemat on erinevates variatsioonides lahatud nii siin kui seal, aga enamasti võib välja lugeda paari tõsiasja. Mehed on kiiremad otsustama ja neile ei ole tihtipeale mingi probleem kohe esimesel kohtumisel voodisse jõuda Naised on veidi pikaldasemad ses asjas ja esimesel korral naljalt vedu ei võta Aga neid naisi, kes kohe esimesel korral nõus on, nimtetavad mehed tagaselja sageli litsideks Viimane väljend on pärist ühelt keskeas meeskodanikult.

meryli - 14.10.2002 kell 15:28

Nunuh See ole ju täiesti normaalne vajadus. Kui vastastikune tahtmine...hmm...miks mitte Aga noh, eks ikka tasub ka vaadata kellega Esimese ettejuhtuvaga nyyd omapoolseid vajadusi ei rahuldaks.

Kayleigh´n I - 14.10.2002 kell 15:29

Päris esimesel kohtumisel vist ikka ei ole ... ma mõtlen, kui pole enne kordagi kohtunud ...

ivi - 14.10.2002 kell 15:43

kuidas keegi,aga mina eitan seda moodust,,,nii nälgas ma kah pole,et kohe,,,,,,,,üheööö suhe,kui nii võib öelda ei meeldi mulle

Tom25 - 14.10.2002 kell 15:57

Tsitaat:
Algne postitaja: ivi
kuidas keegi,aga mina eitan seda moodust,,,nii nälgas ma kah pole,et kohe,,,,,,,,üheööö suhe,kui nii võib öelda ei meeldi mulle

Ivi, mõte arusaadav ja paljud nii räägivad, aga kuidas on sajas kord võimalik, kui esimest ei ole?

ivi - 14.10.2002 kell 16:04

juhututvusi ei loo,,,,,

pirka - 24.11.2002 kell 04:00

Enamus tutvusi ju saab alguse juhusest.
Juhuslik kohtumine... külas olles... peol.. kus iganes...
Neid variante, et kus keegi kolmas tutvustajaks... et vaat nüüd läheme ja ma tutvustan sind...on ju siiski vähe.

Mõnega on olnud selline imelik tõmme, et kohe hirmsasti tahaks... tuntav suisa füüsiliselt, et vot nüüd kohe tahaks...
Kuid tundes meeste loomust ja nende jahikirge, ei ole mõistlik esimesel kohtumisel kohe nõus ollagi
Isegi kui ise väga tahaks... sest siis see üheöö suhteks võib jäädagi. Mees tahab veidi vaeva näha, no las siis pingutab

Naxik - 24.11.2002 kell 06:14

kas ärakasutamine esimesel kohtumisel on normaalne aga tegelt enam pole vahet

Venom - 24.11.2002 kell 16:03

Tsitaat:
Algne postitaja: pirka
... Mees tahab veidi vaeva näha, no las siis pingutab

mis jutt see nüüd on?
pigem on tänapäeva meeste motoks minimaalse pingutusega maksimaalne resultaat. ehk vähese vaevaga palju.

Lola69 - 24.11.2002 kell 16:51

Tsitaat:
Algne postitaja: Virgin
Mitte et ma liialt vanamoodne olexin... pigem liialt naine aga mingi vaimne side peab mehega ka olemas olema...
...Mnjah, ei tea kas ma sucu imelik, a sex lihtsalt sexi pärast mind ei huvita...

Eks ta nii olegi, et naine reeglina ei sexi sexi pärast. Naine eeldab tundeid. Aga tunnete tekkimisel enne esimest kohtumist, ju ma siis olen neile liialt avatud, sest seda on elus ette tulnud, on ka esimene kohtumine sexini jõudnud. Küll 1 kord ainult. Eks see sõltu ikka enim inimestest endist. Kui tõmbab vastupandamatult teineteise poole, siis ega vast ei aita ka kaine mõistus. See magab selleks ajaks juba ammu õiglase und. Ja ilma vastastikuse tõmbeta, ei juhtu reeglina nagunii midagi.

pirka - 24.11.2002 kell 17:33

Tsitaat:
Algne postitaja: Lola69
Eks ta nii olegi, et naine reeglina ei sexi sexi pärast. Naine eeldab tundeid. Aga tunnete tekkimisel enne esimest kohtumist,

Siis ju hoopis teine variant, kui tunded tekkind enne...
Kui enne näiteks suheldud kirja teel... telefonitsi...kas või neti vahendusel. Ja siis kohtutud, ning inimene on osutunud selliseks, nagu ette kujutasid... Kui tunded juba olemas... siis ju kohtumine hoopis teisem, siis küll sex täiesti reaalne on. Aga tegelikult see ka ju esmakohtumine
Omalgi vist praegu üks selline esmakohtumine.... no ehk vast tulekul Eks näis millega see lõpeb...

Aga Venomile... minimaalse pingutusega maksimaalne resultaat... ja siis kohe uttu tõmmata... see võib ju meestele meeldida, kuid kas me naised teil ka nii teha laseme, see iseküsimus
Natuke peate ikka vaeva ka nägema. Ja kui ei viitsi, siis on olemas vastavad asutused, seal maksad natuke, ja saad kohe

Lola69 - 24.11.2002 kell 18:53

Tsitaat:
Algne postitaja: pirka
Tsitaat:
Eks ta nii olegi, et naine reeglina ei sexi sexi pärast. Naine eeldab tundeid. Aga tunnete tekkimisel enne esimest kohtumist,

Siis ju hoopis teine variant, kui tunded tekkind enne...
Kui enne näiteks suheldud kirja teel... telefonitsi...kas või neti vahendusel. Ja siis kohtutud, ning inimene on osutunud selliseks, nagu ette kujutasid... Kui tunded juba olemas... siis ju kohtumine hoopis teisem, siis küll sex täiesti reaalne on. Aga tegelikult see ka ju esmakohtumine

Just, esmakohtumised võivad olla ka erinevad. No kaks sõna jutukas ja sellele järgnev pimekohting pole mind niikaugele veel saanud. Ja ei saagi kunagi. Seksini jõudmiseks on ikka palju enam vaja. Väga palju enam. Pikk kirjavahetus ja lähedus mõttemaailmas võib aga lõppeda millega iganes ...

lenxu - 26.11.2002 kell 18:21

On küll kui mõlemad tahavad...aga kui üks kahest osapoolest kahtleb...tuleb seks järgmisteks kordadeks edasi lükata. Vot nii on lood.

li-li - 26.11.2002 kell 20:20

mul juba nii palju vanust küll,et on ette tulnud ka ühe öösuhe....polnd ta laita midagi... see ju on sex esimesel kohtingul

Naxik - 27.11.2002 kell 22:36

Tsitaat:
mis jutt see nüüd on?
pigem on tänapäeva meeste motoks minimaalse pingutusega maksimaalne resultaat. ehk vähese vaevaga palju.

see tähendab seda et kasutasin korra naist ära ja nüüd olen juba abielus ja tuleval aastal peaks pisike jõmmgi tulema

Inna - 05.12.2002 kell 14:55

Ei ma eriti nii ei arva..
Aga on muidugi juhtunud..

pipiplika - 05.12.2002 kell 15:59

on... ja kui asi sobib võib seda kindlasti ka teisel ja kolmandal kohtumisel teha

Virgin - 05.12.2002 kell 19:13

Aga kui ka 10-dal, 20-dal või isegi 30-dal kohtumisel sinnani ei jõuta... kas tänapäeva mõistes mul siis miski tõsine kiix küljes?

Millegi pärast on minu puhul nii, et mida tõsisemalt ma inimesest huvitatud olen, seda väiksemat rolli mängib sex suhte alguses... veider

Bix - 05.12.2002 kell 19:20

Statistiliste näitajatega ei ole kohtumise ja seksi juures midagi teha. Kusagil ei ole meetermõõdustikus defineeritud seda suhtkoht etaloni, mitu trehvamist peab enne tõeliselt tihedat kokkusaamist olema või kui kiires/aeglases tempos ikka teineteisele lähenetakse.

tuhvlialune - 06.12.2002 kell 02:46

Tegelikult on seksi roll suur suhte püsima jäämisel võibolla olen erand kuid minu puhul on seks määranud suurt rolli kui ikka ei suuda naist rahuldada siis ei suuda teda kaua enda küljes hoida

ull`naine - 21.01.2003 kell 10:40

Kas mehed ei mõtle naisest kes esimesel kohtumisel kätte annab, et ta kõigiga sedasi teeb? Kas on loota mingit tõsist suhet kui juba esimesel korral mehega voodisse minna? Mina neid vastuseid ei tea

HuijaBella - 21.01.2003 kell 10:50

Tsitaat:
Algne postitaja: ull`naine
Kas mehed ei mõtle naisest kes esimesel kohtumisel kätte annab, et ta kõigiga sedasi teeb? Kas on loota mingit tõsist suhet kui juba esimesel korral mehega voodisse minna? Mina neid vastuseid ei tea

Kas siit tuleb nüüd välja kindel fakt, et ühe naise ülim eesmärk mehega kohtudes on hakata suhet arendama. Ning suhet saab arendada lõpmatuseni aina paremaks ja paremaks. Ehk siis kindel mats peab olema keegi, kes on võimalik rõngasse panna ja kes peab siis hoolitsema selle eest, et naine edasipidi ilma peale ei jääks. Sellise krampliku maailmapildiga ei saa loomulikult esimesel kohtumisel seksist rääkida. Ikka töö enne ja lõbu pärast!
Mul mitu korda, kus esimesel kohtumisel oleks kohe seksiks läinud. Pigem ei viitsinud mina asjaga kiirustada, sest kui naine on väärt seksimist, siis on ta ka väärt korralikult ette võtmist, mitte kiiret linnukese kirja saamist.

ipsu - 21.01.2003 kell 10:55

Naisega juba on nii et ta tahab head muljet endast jätta(isegi kui ta ei taha suhet arendada). Kas siis tõesti on nii häbi asi kui naine tahab suhet arendada talle meeldiva mehega?

ull`naine - 21.01.2003 kell 10:59

Kui ma üheöösuhet tahan siis loomulikult polegi mingit tõsisemat eesmärki, sain aru et siin ikkagi juttu oli sexist esimesel kohtumisel (mis muidugi võib ka viimaseks jääda).

gio - 21.01.2003 kell 12:01

mm oli yx tsikk kellega olin jutukas r22kind mingi kolm kuud saime juhuslikult linnas kokku istusime maha ja siiis l2x sexini umbes tass kohvi ja siis juba n6mmele mu poole s6itsime aga ega see kuhugi kaugemale eikulgenud suhtleme ikke edasi jne ...... ja kumbki ei arva kummastki viltu selle esimese sexi p2rast

penelope - 21.01.2003 kell 12:11

kuna senimaani pole juhtunud siis arvan, et tundes ennast ei juhtu ka tulevikus. pole nagu minu jaoks see, ma ikka tahan inimest enne tunda ka.

Venom - 21.01.2003 kell 12:21

Ja kui asja üle sügavalt järgi mõelda siis mis vahet seal on 1.kord või mõni muu kord, kui asi ainult seksiga piirdub?

Virgin - 21.01.2003 kell 12:56

Mnjah, kui see ainult sexix jääbki, siis tõesti vahet pole... aga kui olen inimesest (mehest siis) pigem intellektuaalselt huvitatud, siis jääb sex tahaplaanile... ja esimesel kohtumisel pakub mulle kindlasti rohkem huvi põnev/haarav vestlus ja teise isiksuse avastamine... (sex ka parem kui tead tema eelistusi...)

cleona - 21.01.2003 kell 13:25

Pole mina lugenud,mitmes kohtumine see nüüd oli ja kas nüüd on juba sünnis.Kõik oleneb situatsioonist ja inimesest!Ja päris pühak ma ka ei ole...

mac - 21.01.2003 kell 18:21

Oh minul on neid olnud päris palju ja ausaltöeldes mõnega neist on see jäänud ka viimasex.Aga arvan,et kui inimene on huvitav ja tõmme vastastikune,siis mix mitte

eero - 21.01.2003 kell 18:36

esimesel korral ikka...mine tea kas teistkorda tulebki

Lola69 - 21.01.2003 kell 19:24

Kui ikka tõsiselt tõmbab, siis ikka enamus kordi ei loe, mitmes see nüüd kokkusaada oligi.

Vikont - 24.01.2003 kell 09:28

Esimesel kokkusaamisel just ongi põnev seksida - siis saab kohe aru millega tegemist. Sellistes olukordades avab inimene ennast tunduvalt paremini.

Andu - 09.02.2003 kell 16:35

Mis vahet sel on mitmendal korral?Kui ikka
tõmme tekib, ei pea isegi rääkima pikalt.Kui tunne tekib on mistahes õige..

Naxik - 10.02.2003 kell 20:20

parem kiiresti asi selgeks teha kas sobime või ei

muhhin - 10.02.2003 kell 20:50

Kui asja ohutuses kindlad ollakse ja huvi on, siis igatahes - tuld

Mannu - 10.02.2003 kell 22:13

teoorias on jah täitsa ok...aga, heh, nagu minul juhtus...ei keelanud kah endale väikest seiklust...keset aktsiooni(sõna otseses mõttes) avastasin, et ma olen teinud vea...hommikul igatahes keegi tormas uksest välja, nii et tolmupilv ainult taga
aga on ka ilusaid öid olnud

saadanas - 17.03.2003 kell 04:41

Tsitaat:
Algne postitaja: Galaxy

Mis siin ikka arvata, nii ja naa. Kõik ju inimestest ja olukorrast sõltub.
Kui ikka teineteisele meelejärgi ollakse ning on tõmmet, siis see ju normaalne on.
Endal on ette tulnud küll. Samas on ka sellises olukorras oldud kus ma ei julenud ise pikka aega üht tüdrukut isegi mitte suudelda, kartsin, et arvab nagu mind peale seksi muu ei huvitagi.

pisimimm - 08.05.2003 kell 13:31

Minu puhul peab tekkima mingi seletamatu tõmme, et ma kohe sexima olex nõus...seega peab selles partneris miskit väga erilist olema. Kuid jah, eks inimesed ise tea, mis teevad....minu puhul vähetõenäoline.... Aga teisel-kolmandal kohtumisel...juba soojem...

michelle - 08.05.2003 kell 20:43

täiesti normaalne no muidugi siis kui seda ikka mõlemad osapooled tahavad.

Lii001 - 13.05.2003 kell 17:06

Tsitaat:
Algne postitaja: saskia
Ee... Kuidas nüüd öelda, midagi halba selles ju ei ole. On juhtunud ja nii mehega, kellest sai hiljem mu abikaasa. Aga nüüd olen vanem ja targem ja nii kergelt sellist asja ei juhtu. Tahaks nagu inimesest rohkem teada ja lihtsalt sexi pärast esimesel kohtumisel kindlasti kohe voodisse ei lähe.

Kas pole mitte tõsi...

Ray - 17.05.2003 kell 14:24

Tsitaat:
Algne postitaja: ull`naine

Mingit "turuväärtust" ma ei hakka määrama, aga veidi imelik mulje jääks küll. Kui tahaks midagi pikemat ja konkreetsemat. Liiga kergekäeliselt suhtutakse sellistesse asjadesse. Arvan.

MonaLisa - 17.05.2003 kell 14:27

Tsitaat:

Olematu kogemus, ei kommenteeri

roosi - 17.05.2003 kell 16:47

Esimesel kohtamisel on normaalne kui ikka mõlemad seda tahavad.Mõned ju aint kohtuvadki selleks et sexida Nii et ikka esimesel korral vaja asi ära mine tea kas järgmiseid kord tulebki

montca - 24.07.2003 kell 16:23

Tsitaat:

Ei ole.

Ray - 24.07.2003 kell 16:43

Tsitaat:
Algne postitaja: montca
Tsitaat:

Ei ole.

Ei ole eriti. On normaalne kui ollakse täiega sellepal väljas. Naine võiks näiteks kasvõi moepärast viivitada mõnda aega, kui erikõva tahtmine on teha.

montca - 24.07.2003 kell 16:49

Tsitaat:
Algne postitaja: Ray
Tsitaat:
Algne postitaja: montca
Tsitaat:

Ei ole.

Ei ole eriti. On normaalne kui ollakse täiega sellepal väljas. Naine võiks näiteks kasvõi moepärast viivitada mõnda aega, kui erikõva tahtmine on teha.

Õigem oleks kindlasti

petuke - 24.07.2003 kell 16:52

Kirjakeeles kõik, nii julged, aga tegelikus elus? Kas teil, siis meha, naisa polegi, et kohe nii .... ja kiiruga?

RealBitch - 24.07.2003 kell 17:33

Ikka, kui tõmmet on.

Renx - 15.08.2003 kell 14:15

ütleme nii, et oleneb mis põhjusel kokku saadakse.....kui ikka mingi kusagil mingi kokkupuude on olnud ja selline kirg lõõmab why not....kuid suure tõenäosusega jääb see ka viimaseks!!!
minule isiklikult meeldib kaua kassi ja hiirt mängida.....ja siis..oi oi)

Hiirekas - 15.08.2003 kell 14:24

Tsitaat:
Algne postitaja: petuke
Kirjakeeles kõik, nii julged, aga tegelikus elus? Kas teil, siis meha, naisa polegi, et kohe nii .... ja kiiruga?

Sama siin. Nii jube kihk nüüd ka ei ole, esmakohtumisel kohe põhku pugeda. Aga eks igaüks ise tea, mis teeb.

Undukas - 17.08.2003 kell 09:21

Joonud peaga on ette tulnud küll, et saab kohe peale pidu voodisse ronida. Endal oli pärast lihtsalt paha ja ega see joogisus ei vabanda midagi välja...

Nüüd arvan, et peaks siiski inimest natuke tundma õppima enne kui voodisse minna. Aga kui keemia suur ja tunne mõnus - miks ka mitte? Teisi sellepärast maha ka tegema hakata ei ole mõtekas...

madras - 15.09.2003 kell 11:27

Mis selles halba saab olla? Kui mõlemad teineteisele erutavalt mõjuvad ja tahtmist täis, siis väga loomulik.

dillinger - 15.09.2003 kell 11:39

<normaalne! Sex on ju üleüldse normaalne! Olen täheldanud et kui esimene kohtumine lõpeb ilma sexita siis teist ei tule ja vastupidi!
Sexi ja sa kohtud sageli huvitavate inimestega, kes sulle meelde jäävad!

TJ

marintz - 15.09.2003 kell 11:39

Esimesel kohtumisel kindlasti mitte Ma selline ,kes siiski peab enne inimest tundma päris hästi

vantark - 15.09.2003 kell 14:40

offf koors on normaalne, kui tuju on miks mitte

mada - 15.09.2003 kell 14:49

Tsitaat:
Algne postitaja: dillinger
Olen täheldanud et kui esimene kohtumine lõpeb ilma sexita siis teist ei tule ja vastupidi!
Äkki täpsustad natuke, mis mõttes vastupidi? Et kui seksid inimesega ilma temaga kohtumata, siis järgmist korda ei tule? Või on kombeks ennast rahuldades iga kord erinevast naisest mõelda?

dillinger - 15.09.2003 kell 15:09

Kui esmakohtumine on sexiga, ei jää ka teine kohtumine olemata(vähemalt) Selles mõttes vastupidi-kui aga esimene on sexivaba, siis järgmine kord ei viitsi üks või teine pool enam kohale tulem a hakatagi-Sex liidab inimesi!

TJ

Libra - 15.09.2003 kell 15:40

Seks, kui selline, ei kohusta meid millekski. Kui ikka tahtmine ja võimalus on, siis milleks niisama kätt silitada ja üritada inimest "tundma õppida"? Mis ma selle tundmisega peale hakkan, kui mul pole mingeid edasisi plaane selle inimesega?

madu - 15.09.2003 kell 16:00

Oot, mis võltsmoralismi siin harrastatakse? Mehe puhul on kohene tahtmine OK, aga naine "peaks vähemalt mõnda aega viivitama"? Kuidas ja kellele see kasulik on?
Kui mõlemad osapooled tunnevad, et aeg on küps, siis mis vahet seal on, millal voodisse maandutakse, kas esimesel, viiendal või 29.-l kohtumisel?

lupus - 15.09.2003 kell 21:00

Absoluutselt loomulikult normaalne.
Sex on loomulik ja normaalne ning sellega tegelemine on igati kvaliteetselt kasutatud aeg. Võiks öelda, et lausa hobi...

Aga kaitsevahendeid peab kasutama! Turult ostetud õunu pesete enne söömist, aga võõra inimesega seksides kaitsevahendit ei kasuta?!?

püsimatu - 15.09.2003 kell 21:02

krt, mina teistmoodi ei oskagi....

madras - 16.09.2003 kell 09:37

Reeglit ei saa siinkohal välja hõigata. Oleneb täiesti inimetest ja olukorrast. ei üks ega teine viis pole paha. Inimese keha ja seks ongi ju nautimiseks. Ja võltsmoralistidele materdamiseks. Olgu neil ka mingi rõõm elus.

egomaniakk - 16.09.2003 kell 09:42

Tsitaat:
Algne postitaja: Virgin
Mitte et ma liialt vanamoodne olexin... pigem liialt naine aga mingi vaimne side peab mehega ka olemas olema... pole veel kordagi tundnud võõra inimese vastu esimesel kohtamisel sellist kirge, iha vms et hädasti sexida olex vaja... st kui selline mõte isegi pähe on tulnud, siis teox ei ole ikkagi saanud... võõra inimese seltsis ei tunne end vabalt ja siis pole ka sex nauditav...
Mnjah, ei tea kas ma sucu imelik, a sex lihtsalt sexi pärast mind ei huvita...

Mina mõtlen kah just niimodi, sa võtsid mul lausa sõnad suust

Lola69 - 12.10.2003 kell 19:20

Tjah, miskises filmis oli juttu heterode reeglitest, millede järgi on seks nö litsiks olemata lubatud neljandal kohtumisel. Kui enne juhtub, esimesel, teisel, kolmandal näiteks, siis oled nö lits.

Kah reegel Kellele normaalne, kellele mitte. Igaühel on ka normaalsusest oma arusaam

Ray - 12.10.2003 kell 19:51

Tsitaat:
Tjah, miskises filmis oli juttu heterode reeglitest, millede järgi on seks nö litsiks olemata lubatud neljandal kohtumisel. Kui enne juhtub, esimesel, teisel, kolmandal näiteks, siis oled nö lits.

Kah reegel Kellele normaalne, kellele mitte. Igaühel on ka normaalsusest oma arusaam

Nojah, vahel õeldakse ka, et "võõrastega" ei minda voodi. Mul sõber ütles sellepeale: ega ma siis vöörastega!!! Ennem saame autos tuttavaks!

Litsikutsikaid ikka leidub...

püsimatu - 12.10.2003 kell 20:12

noh, lits on rahvainimene

Ray - 12.10.2003 kell 20:17

Tsitaat:
Algne postitaja: püsimatu
noh, lits on rahvainimene

Nõutud tarbekaup.

kiisuke14 - 12.10.2003 kell 21:16

mulle isiklikult ei meeldi sex esimesel kohtamisel...vaid õpin ennem inimest tundma... ex siis näeb, mis saab

MonaLisa - 12.10.2003 kell 21:52

hmm..ju vist ainult siis, kui mõlemad muud moodi ei saa/ ei suuda

Ray - 12.10.2003 kell 22:45

Tsitaat:
Algne postitaja: MonaLisa

Siis on nende endi asi: siin küsitakse meie arvamust asja kohta

MonaLisa - 12.10.2003 kell 23:13

Tsitaat:
Tsitaat:

Siis on nende endi asi: siin küsitakse meie arvamust asja kohta

hmm..seda ma ju ütlesingi- AINULT siis, kui mina ise ja mu tulevane(?) partner teismoodi ei suudaks olla, ainult siis arvaksin, et see on normaalne käitumine. Kuid minuga veel pole juhtunud, et esimesel kohtamisel oleks tervet mõistust kaotanud

Ray - 12.10.2003 kell 23:29

Kuskohast Sa tead, et "tulevane partner" hoopis möga ei aja ja lihtsalt kavaldab?

MonaLisa - 12.10.2003 kell 23:48

Tsitaat:
Kuskohast Sa tead, et "tulevane partner" hoopis möga ei aja ja lihtsalt kavaldab?

muig, see on tema , mitte minu mure ikka jään arvamusele, et seks esimesel kohtumisel on erand, ilma milleta saab täiesti hakkama

Ray - 13.10.2003 kell 00:11

Tsitaat:
muig, see on tema , mitte minu mure

Selge!

skystar - 13.10.2003 kell 01:45

kas ta just normaalne on, aga mina ära küll ei ütleks sest, kes teab ...?

kuriKass - 13.10.2003 kell 17:21

Esimesel, teisel, kolmandal.... mitte kunagi.. krt seda teab kõik on võimalik. Ei saa öelda, et oleks normaalne või ebanormaalne. Mis kellelegi sobib on juba tema enese otsustada.

euqen - 13.10.2003 kell 17:27

Ikka on, kui vastastikune tahtmine
Endal on ka sellista asja juhtunud

merilix - 21.10.2003 kell 17:13

kõik on normaalne kui see juhtub kahe täiskasvanud inimese vastastikusel ja vabatahtlikul soovil...

eero - 21.10.2003 kell 17:21

Tsitaat:
Algne postitaja: merilix
kõik on normaalne kui see juhtub kahe täiskasvanud inimese vastastikusel ja vabatahtlikul soovil...

aga kui seda soovivad kaks alaealist, mõlemad omal soovil ja vabatahtlikult kas see siis ei olegi normaalne?

merilix - 21.10.2003 kell 17:24

ma pean täiskasvanuks alates 15-16 , oleneb ka muidugi indiviidist

üldiselt alla selle peaks ikka veidi veel kasvama enne kui sexima...

Level - 26.12.2003 kell 05:34

olen yhe korra kogenud.. klapp oli.. m6lemad olime yksikud ja lihtsalt lohutasime teineteist

püsimatu - 26.12.2003 kell 12:56

Tsitaat:
Algne postitaja: merilix
ma pean täiskasvanuks alates 15-16 , oleneb ka muidugi indiviidist

üldiselt alla selle peaks ikka veidi veel kasvama enne kui sexima...

no krt, 15-16 on lapsed...täiskasvanud hakkab ikka 18 ja üle
ok, usun, et nii mõnigi 15-16 võib täiskasvanulikum olla , kui mina....aga see on ikkagi erand...hmm, pass pihku ja seksima...?

hestia - 21.05.2004 kell 23:29

kas seksid esimesel kohtumisel? kui jah, siis milliseks on see suhe hiljem kujunenud? kas pelgalt sekssuhteks või ka miskiks enamaks? või ehk hoopiski lõppenud?

astraa - 22.05.2004 kell 08:36

ma vist nac kiixuga aga mu suhted sexist ongi alanud,peax vist veic testpidi olema,aga 95% on ka tunded järgnenud,ega ikka voodisse ei tõmba mind kui partneril sexikust ja kena välimust pole,ex see tegelik iseloom tuleb hiljem välja...

Kapsauss - 22.05.2004 kell 12:25

Mina ei lähe kunagi esimesel kohtamisel voodisse.Vähemasti selle elu aja jooksul pole seda veel juhtunud.MA saan minna mehega voodisse alles siis kui mingid tunded on ning ma ikka tean teda natukenegi.

unistaja - 22.05.2004 kell 13:53

Ei ole seda juhtunud. Kuid suudelnud olen küll. Ma küllaltki alalhoidlik inimene seksi suhtes, et naljalt ikka voodisse ei lähe. Seal peab midagi enamat olema, et kohe esimesel kohtumisel.... Kuid samas ei saa ma sedagi öelda, et seda kunagi ei juhtu. Never say never!

PrettyLizi - 22.05.2004 kell 19:32

Esimesel kohtumisel suudlemisest kaugemale ei ole küll läinud.

Tahan inimest natuke rohkem tunda, kui mõned tunnid enne kui seksima hakkan.

pudel - 22.05.2004 kell 19:48

Tsitaat:
Algne postitaja: Kapsauss
Mina ei lähe kunagi esimesel kohtamisel voodisse.Vähemasti selle elu aja jooksul pole seda veel juhtunud.MA saan minna mehega voodisse alles siis kui mingid tunded on ning ma ikka tean teda natukenegi.
jah mina ka

Dinxu - 22.05.2004 kell 19:55

Esimesel kohtumisel küll mitte, kõik võtab aega!

püsimatu - 23.05.2004 kell 18:15

Tsitaat:
Algne postitaja: hestia
kas seksid esimesel kohtumisel? kui jah, siis milliseks on see suhe hiljem kujunenud? kas pelgalt sekssuhteks või ka miskiks enamaks? või ehk hoopiski lõppenud?

Jah seksin esimesel kohtumisel, sest...kui meeldib ja huvi tekib, siis ei näe põhjust, et hakata iseloomu ja loomuse tundmaõppimise peale aega raiskama, mis võib hiljem ka mahavisatud ajaks osutuda...Ning siis hiljem, st peale seksi võib vaadata, mis edasi saab...ja edasi on saand väga paljut...abielu, lihtsalt seksisuhe, niisama suhe või mitte midagi...seega kõik on võimalik.

zitazitikaz - 23.05.2004 kell 22:51

ei ole sellist asja ette tulnud...
aga minu puhul ei ole see välistatud...
Ma arvan vähemalt... Eks tulevik näitab...

susanna - 23.05.2004 kell 22:54

vast vanamoeline, või lihtsalt polnud sellist inimest, kes oleks tekitanud tunnet, et kohe oleks sexinud
või põhjus selles, et noorena kartsin ka seda, et kui asi oleks välja tulnud, siis oleks kohe lõdvaks tembeldatud
olid sellised ajad
nüüd vaadatakse asjadele pisut teisiti
aga siiski ei läheks kohe esimesel kohtumisel voodisse

Killagal - 24.05.2004 kell 10:02

Tsitaat:
Algne postitaja: püsimatu

Jah seksin esimesel kohtumisel, sest...kui meeldib ja huvi tekib, siis ei näe põhjust, et hakata iseloomu ja loomuse tundmaõppimise peale aega raiskama, mis võib hiljem ka mahavisatud ajaks osutuda...Ning siis hiljem, st peale seksi võib vaadata, mis edasi saab...ja edasi on saand väga paljut...abielu, lihtsalt seksisuhe, niisama suhe või mitte midagi...seega kõik on võimalik.

sama siin...on ette tulnud.. rohkem kui kord... ja pole välistatud et veel juhtub
ja edasi on saanud sama mis püsimatul (välja arvatud abielu)

Hilikas - 24.05.2004 kell 11:01

ma oleksin ka oma esimesel kohtumisel seksinud vist, aga mul olid siis "pääävad", aga kolmandal päeval sai seksitud ja neljandal küsis ta, kas ma talle naiseks tahan tulla ja aasta pärast sündis meil tütar ja nüüdseks oleme me ikka veel koos (nii haiguses kui tervises...nii vaesuses kui rikkuses) ja tütar sai 21-seks.
Nii et...usaldage oma sisetunnet ja seda, mida te "keemiliselt" tunnete.

taikonaut - 24.05.2004 kell 21:04

no kord nooruses on seda juhtunud ja yheöösuhteks see jäi. Nyyd on iga selle võrra juurde tulnud, et seks ei ole enam elus esikohal

Pacis - 25.05.2004 kell 10:50

...mina isiklikult EI sexi esimesel kohtamisel kindlasti...

...aga eks inimesed on erinevad...

t33t - 25.05.2004 kell 14:24

Reeglina arvan ise ka, esimesel kohtamisel kindlasti ei seksi. Erinevatel eetilistel ja mitte eetilistel alustel.
Alati on erandeid, oma elu armastusega juhtus nii. Mõlemad arvasid et ei esimesel korral. Juhtus ikkagi, oli elu parim
Siiani õnnelikult koos.
Ei arva alati esimesel kohtamisel vahekorrast hästi, kuid erand kinnitavat reegleid. Never say Never

pilgrems - 24.11.2004 kell 15:29

Kas seks ja esimene kohting kuuluvad kokku?

kontorihiir - 24.11.2004 kell 15:50

ja kes on nii tark, et seda ütlema peaks?
minuteada pole kuskil seaduses kirjas, et ei tohi...hmm...
et siis kui enamik foorumlastest leiab, et ei käi kokku, siis see on dogma?
sry, aga arvan, et see sõltub kahest inimesest ikka ja kui tuntakse süümekaid, et noh, juhtus...siis ei pea ju seda teistele kuulutama, eksole

vanadill - 24.11.2004 kell 16:10

Kui me räägime ikka täiskasvanud inimestest siis , mis mõtet on hiljem enam üldse kokku saada kui esimesel korral kohe ei tekkinud pisavalt tõmmet. Kui tõmme tekkis siis loomulikult ikka sex ka.
Mõtle mihuke pettumus kui käid inimesega 2 kuud tekitad liigseid tundeid ja siis ükskord sinnamaani jõudes avastad -mida jama kui väike riist, mida jama kui külm naine jne jne

TJ

sinisilm - 24.11.2004 kell 16:22

Ma ütleks,et kui tunned,et see antud momendil õige on siis -siis lihtsalt on õige.Kas siis esimesel või teisel või kolmandal kohtumisel. Sel pole lihtsalt vahet.

bijoubi - 24.11.2004 kell 16:54

Minu puhul on sex esimesel kohtamisel täiesti välistatud. Kuna olen väga kehv inimestetundja, siis soovin võtta endale rohkem aega, et tajuda, mis inimesega tegu. Kui on õige inimene, siis ei kao ta kuhugi ja seda suurem rõõm on hiljem teineteisest voodis rõõmu tunda.

helikax - 05.12.2004 kell 22:06

Mees väga meeldib, pinge on olemas - ikka saab ju ..

Ruty - 06.12.2004 kell 00:02

võib olla ja minna nii ja naa...
kui noor ja vallaline ja tahad end hoida...kellelegi erilisele...siis seda esimesel kohtumisel ei juhtu ja võibolla ka pärismitmendal mitte...
kui juba kogenum...siis saab otsustavaks kirg, vastastikune tõmme, tagantjärele mõeldes...oleks tohutult kahju, kui oleks raisanud kalleid koosveedetuid tunde ilma nauditava seksita...ja kas esimesele korrale järgneb veel...sõltub ainult sellest, kas rahuldus oli vastastikune

berta - 06.12.2004 kell 09:29

kui noorem olin siis arvasin ka, et esimesel kohtumisel mitte mingil juhul, et siis kaob mehel minu vastu huvi või peetakse kergemeelseks vms. ...
kallid mehed, saage ometi aru, et naised on ka seksuaalsed olevused ja vajavad seksi nagu mehedki ja kui esimesel kohtumisel tekkib vastastikune tõmme, kas siis on mõistlik naise poolt mõelda, et enne peaks ikka kolm korda kinos käima? kinno jõuab ju pärast ka minna, kui asi on õige...

Alfaromeo - 06.12.2004 kell 18:43

No ikka kohe, kui ikka isu siis tuleb isule järgi anda .

sungirl23 - 07.12.2004 kell 21:00

mis selles nagu ebanormaalset peax olema....kui mõlemad partnerid on nõus ja tõmmet kahe inimese vahel on, mix siis mitte

Meshi - 13.01.2005 kell 20:30

Ma kusagilt lugesin,et seks esimesel kohtumisel on litsakus, teisel kohtumisel igati normaalne,kuid kui kolmandal kohtumisel te pole seksinud siis olete imelik

Mina seda arvamust ei poolda

Blond_Bimbo - 14.01.2005 kell 20:02

Ei ole normaalne.

helx - 15.01.2005 kell 14:36

mis seal imelikku on, kui esimene kord kohe seksitakse, inimene vajab ju seda ja kui on tõmmet, siis miks mitte, olen ise ka teinud seda kohe esimesel korral ja ei kahetse.

habe - 15.01.2005 kell 14:40

Harjumaal on küll sihuke komme et mehed ennast esimesel korral kätte ei anna...

hannes63 - 21.03.2005 kell 17:45

Täiesti normaalne värk ju, kui mõlemad pooled seda ka soovivad ja olukord seda ka soosib. Mis seal siis ikka pirtsudada. Tundepuhang ja füüsiline rahuldamine tahavad väljaelamist.

Naised on tänapäeval meil ju suht aktiivne pool suhtlemises ja on levinud arvamus (ka praktika), et kui ikka näed kena kutti, siis kohe sexima- sellega nagu hoiaks mehe endale. Arvata on, et see süsteem ikka päris nii ei toimi. Meestel on selle üle muidugi hea meel aga vaimne ja hingeline side seob ikka kindlamalt. Palja sexiga ikka inimest kinni ei hoia enda ligi aga erandid on siingi võimalikud.

vennike23 - 26.04.2005 kell 09:27

kui huvi ja tõmmet on siis miks mitte.kuigi jah ega igaühega ka kohe sexima saa hakata.

Vanapaks - 26.04.2005 kell 09:43

Tsitaat:

Seoksed filmid tuleks ära keelata !!!

/me avastas just, et ta juba kümme aastat litsiga koos eland...

jolene - 26.04.2005 kell 16:23

kui asi tundub õige ja asjade selline käik loomulik ja sundimatu, siis on normaalne.. midagi imekspandavat selles küll ei ole

Pipilota - 26.04.2005 kell 18:48

muidugi!!!
seks seksi parast just sobibki esimesel kohtumisel ja vabalt voib jaada ka viimaseks (ei tekita mingeid emotsioone). kui aga plaanis on ka mingit suhet arendada, siis tahaks natuke enne poisslast ikka tundma oppida.
seksiga alanud suhted on kiired kaduma (based on my experience )

freelancer - 26.04.2005 kell 20:32

Mul teine küsimus.Miks mitte seksida ainult selle pärast kui mõlemil tahtmist on.Millegipärast arvan,et seks ja nn armastus ja edasised tutvused ei anna ühtsesse patta panna.Kas siis seksi eelduseks peab ilmtingimata olema mingi sügavam tunne.Seks on fantastiline ainult siis kui sellega kaasnevad oskused ja tahtmine midagi tõsist korda saata.Loa seksida annab siiski sisetunne.Kui oodata seda nn armastust võib nii mõnigi lasta oma hauakivile kirjutada -Avamata tagasi-
Isiklikult ilmselt välistaks-vaevalt et esmakohatud inimene suudaks pakkuda seda mida ootan.

Kiara - 26.04.2005 kell 21:23

Esimesel kohtumisel....kahtlen sügavalt et selleks võimeline oleksin. Inimest peab enne ikka tundma.

Ja üldsegi...kaotavad paljud mehed naise vastu huvi kui naine liiga kergelt ennast kätte annab...pole ainult teoreetiline jutt mida kusagilt lugenud olen. Mis algab liiga kiirelt ja liiga tuliselt, lõppeb sama kiiresti kui ta algas...kahjuks

Pipilota - 26.04.2005 kell 21:29

Kiara,
no ei kai see ainult meeste kohta, naiste huvi on ka sama kiiresti kaduv. ja mone mehe puhul void teda mitu kuud tunda ja pidevalt tajuda seksuaalset pinget ja vot kui siis asja ette votad, on huvi yhe korraga lainud. sai vist veidi off-topic???
aga minu moto on see, et ei pea ju koik suhted altari ette joudma

freelancer - 26.04.2005 kell 23:17

Pipilota

Pipilota - 26.04.2005 kell 23:19

freelancer! su pikk kiri ootab vastamist, mis aga omakorda nouab aega, siis tegelen sellega kui kiire aeg mooda laheb... ja vastata on mul mondagi

reheline - 27.04.2005 kell 10:06

Eks ta ole, suur ja kole, kellel on ja kellel pole.
Ikka kohe vaja välja selgitada, muidu alles kolmandal päeval saad teada, et semmisid transuga.

Ari - 27.04.2005 kell 19:55

Ikka on normaalne, kui soov mõlemapoolne. Aga ei ole normaalne, et mina sellega tegeleks.

caress - 29.04.2005 kell 21:08

kui on ikka tõeline kirg mängus ja meeletu iha, siis loomulikult, miks mitte. Aga arvestada võiks sellega, et seda tuleks võtta kui üheöö(või mitmeöö) suhet ning sellest suhtest enam normaalset nahka saa, kergemeelsus pole suhte alustamiseks eriti hea moodus. see on minu arvamus.

Priit29 - 30.04.2005 kell 23:53

meie tegime seda esimesel kohtumisel ja elame õnnelikult 10 a, need tädid, kes pipardasid ja niisama õrritasid, need on siiani vanatüdrukud,

maavaatleja - 03.05.2005 kell 00:27

Ju mina kunagi naiste silmis nii ahvatlev tegelane pole olnud, et kohe esimesel korral. Pigem ikka see kolmekorrareegel. See käib paremini paika.

Pipilota - 03.05.2005 kell 02:21

maavaatleja, kolme korra reegel kehtib siis, kui naisel on tosi taga ja sa talle pikemas plaanis huvi pakud. jarelikult oled sa piisavalt ahvatlev

Carita - 03.05.2005 kell 12:01

hestia - 03.05.2005 kell 12:41

on olnud juhtumeid, inimene on olnud ahvatlev ja milleks piinata kui selline tunne vastastikune

teezkut - 05.05.2005 kell 16:27

Tsitaat:
Algne postitaja: tiina
Täiesti normaalne, kui mõlemad osapooled seda tahavad ja naudivad...

Nõme on ju ka teha nägu et ei taha, kui tegelikult tahad.

nõustun

sicu - 05.05.2005 kell 19:57

nu ei usu tegelikult, mina kll ei poolda....2.-3. korral kll

users - 27.06.2005 kell 20:00

esimesel kohtamisel sex kyll normaalne pole,sest sa ei tunnegi inimest... see peaks ikka ajapikku tulema.......nii arvan mina,

Kennu30 - 27.06.2005 kell 20:51

vat minul ka korra juhtus, kui tekib keemia, siis edasi läheb nagu läheb

exactly - 27.06.2005 kell 22:53

Juba vanasõna ütleb,et tänaseid toimetusi ei saa hommse kaela visata.....Nii et väga normaalne(kui oled korralik inimene!).

kiusupunn - 14.05.2007 kell 13:19

iga asi omal ajal või natuke hiljem

officer - 14.05.2007 kell 14:25

Tsitaat:

Kui ikka soovitakse ka teist korda kohtuda,siis on see kohustuslik!

kirzike - 14.05.2007 kell 14:28

Kunagi juhtus küll selline asi (sex esimesel kohtumisel) ja sellest sai alguse suhe, mis kestis ca 2 aastat ..

Tempera - 14.05.2007 kell 14:57

ei, kindel ei

delilah - 14.05.2007 kell 15:18

Oleneb ju täiesti, mis eesmärgil kohtumine on teoks saanud

freelancer - 14.05.2007 kell 16:46

Normaalne ju.Kõigepealt seks ja seksi käigus selgub see ,kas üldse on inimene suhtlemist väärt.Üldjuhul on seks inimese hingepeegel.Sitt seksija ei saa olla hea ja hoolitsev inimene.

rosita - 14.05.2007 kell 16:53

Seks esimesel kohtumisel on saanud hea ja pika suhte alguseks, samas kui seks peale mitmeid kohtumisi osutus katastroofiks ja lõpetas selle inimesega igasuguse läbikäimise.

freelancer - 14.05.2007 kell 16:58

Õiged sõnad.Äkki kohtuks ja arutaks seda teemat edasi. .......pärast.

kranz - 14.05.2007 kell 19:07

Seks esimesel kohtumisel-miks mitte,kui tõmme on suur.

rosita - 14.05.2007 kell 19:09

Tsitaat:
Algne postitaja: freelancer
Õiged sõnad.Äkki kohtuks ja arutaks seda teemat edasi. .......pärast.

...pärast mida või keda?

officer - 14.05.2007 kell 19:28

...ilmselt ma kordan klassikuid,kes väidavad,et seks on mehe&naise suhte liim.....

freelancer - 14.05.2007 kell 20:12

Kui seda võrrelda liimiga siis kirjutaks ka klassikute mõtte.
Mis vägisi kokku liidetud see kaua ei püsi.

rosita
Sinu viimane komm sisaldab nii palju infi et kahjuks pean oma eelnevad sõnad tagasi võtma.Aga kõik oleks võinud olla teisiti.

officer - 14.05.2007 kell 20:54

jätkaks kaa klassikutega,vist oli Honore de Balzac see, kes arvas:mehe ja naise vahelises suhtes on pikaealisus äärmiselt paha....see läheb halvaks kätte(sitaks)

sales - 14.05.2007 kell 20:54

Ma ikka olen parameedika ABC tunnis poisse õpetanud, et kui sa päris kindlasti ei tunne abivajajat, et tal ikka tuberkuloosi või AIDS-i ei ole, siis tuleb suust-suhu hingamisest hoiduda ja suudlemisest ka...

Myrk - 14.05.2007 kell 22:24

Algne postitaja:Ray
Sisuliselt siiski ei pea kuigi tõenäoliselt (aga mitte täielikult) kohaseks esimesel korral pihta hakkamist nõ. asjakohaseks. Üldjuhul. Minuarust jääb siis heas mõtte see "kassi - hiire" mäng ka ära, kui näiteks omavahel on sümpaatsus olemas.
----------------------------------------------------------------
Olen põhimõtteliselt samal arvamusel.

LadyButterfly - 14.05.2007 kell 22:43

Ma ei pea seda väga õigeks - kõigepealt lööb kirg pea kohal kokku ja siis seksitakse ja alles pärast mõeldakse... Oleneb muidugi ka sellest, kas osapooled on vallalised või mitte...Üheöösuhe? Minu puhul see puhtalt seksi pärast ei toimiks - üheöösuhe ei saa pakkuda kaugeltki seda naudingut kui pikaajalisem partner - sel juhul peavad mingid muud tegurid rohkem rolli mängima.
...mitte, et ma mingi pühaks oleksin olnud...

smart - 15.05.2007 kell 07:27

Esimesel kohtumisel ei soovita kindlasti seksist kaugemale minna!

officer - 15.05.2007 kell 08:03

Tsitaat:
Algne postitaja: LadyButterfly
Ma ei pea seda väga õigeks - kõigepealt lööb kirg pea kohal kokku ja siis seksitakse ja alles pärast mõeldakse...

enne seksi mõtlejad......tänan Ei!
Seks on ikkagi kirg-mitte mälumäng!

LadyButterfly - 15.05.2007 kell 09:24

Ka enne seksi peab mõistus kodus olema

kuutõbine - 15.05.2007 kell 12:56

teiste üle kohut ei mõista, igaüks tehku nii nagu talle õige tundub...
minu jaoks on esimene kohtumine liiga vara....olen vist tagasihoidlik ja tahaks ennem inimest ikka tundma ka õppida...ja ei tahaks, et jääks mulje, et kõigiga kohe voodisse ronin..

kranz - 15.05.2007 kell 14:15

Esimesel kohtumisel noormehega saime aru,et oleme teineteise jaoks...ja nii läkski...Olime abielus 8 aastat,nüüd oleme vaid sõbrad...ei teagi,kas oli seks esimesel kohtumisel õige või mitte.

brainstorm - 16.05.2007 kell 20:42

Tsitaat:
Algne postitaja: kranz
Esimesel kohtumisel noormehega saime aru,et oleme teineteise jaoks...ja nii läkski...Olime abielus 8 aastat,nüüd oleme vaid sõbrad...ei teagi,kas oli seks esimesel kohtumisel õige või mitte.

Arvan küll,et teil suguelu ei klappinud...
Kas olid Sina sitt seksiloom,või ootasid ise midagi muud
Voodis ei nikuta,ega mediteerita...täius leitakse kahekesi...Seega peavad mõlemad asjapooled olema huvitet sellest,et leida see konsensus!!!
Aaga muidugi võib ka lihtsalt paugu lahti hõõrumist katsetada,ning..laialiminemist,ning...siin kurtmist!!!
Vähemalt on millest kurta,eksole

renxx - 16.05.2007 kell 21:02

Selge ju et kui tundub kena norm inimene siis tuleb sexida kohe esimesel kohtumisel kui ikka mõlemad nii tunnevad.
Pärast aega tutvuda küll ja üxteist uurida..

Pipilota - 16.05.2007 kell 21:05

Tsitaat:
Algne postitaja: brainstorm
Tsitaat:
Algne postitaja: kranz

Arvan küll,et teil suguelu ei klappinud...
Kas olid Sina sitt seksiloom,või ootasid ise midagi muud
Voodis ei nikuta,ega mediteerita...täius leitakse kahekesi...Seega peavad mõlemad asjapooled olema huvitet sellest,et leida see konsensus!!!
Aaga muidugi võib ka lihtsalt paugu lahti hõõrumist katsetada,ning..laialiminemist,ning...siin kurtmist!!!

brainstorm, sa pole mitte muffigi aru saanud, ehk sa areneks nurga taga ja siis tule vaata, mis teised raagivad, eks?

ariita - 16.05.2007 kell 21:09

Pipi, nõustun sinuga täiesti ja arvan, et "sexiguru" jutt sinust eelnev postitus küll polnud

freelancer - 16.05.2007 kell 22:33

brainstorm
Enne kui pole ameeriklast pannud pole sul mõtet pipiga vaidlema tulla.Enne saa rahvusvaheline klass seksis ja siis alles võid asjatundjatega vaielda.

kranz - 17.05.2007 kell 07:55

Tsitaat:
Algne postitaja: brainstorm

Kuule lapsuke,kust sina tead,mis me seal voodis tegime-sind seal kõrval ju ei olnud.Meil oli kõik ok(võta teatavaks)ja ma ei kurda üldse.Kui sina voodis mediteerid ja hõõrud,siis lase edasi-mind su tegemised ei koti

niceassu - 17.05.2007 kell 10:26

Ma arvan et see on üks nõmedamaid asju.Või kuidas öelda nad kõik on nii saamatud krt võtaks.Ärgu ronigu voodisse. Ja kohe kindlasti peaksid nad rohkem küsima,mitte lambist arvama ja tegutsema,idi00tsus.

SinineLiblikas - 17.05.2007 kell 10:33

Mina esimesel kohtingul voodisse ei lähe aga on juhtunud:S

freelancer - 17.05.2007 kell 16:58

Kuidagi ebaveenvalt väljendad end.
See oleks sama kui väita et üritan kohe esimesel kohtumisel voodisse ronida,kuid pole veel õnnestunud.

Äkki keegi julgem ütleks ,miks ei tohiks minna esimesel kohtumisel voodisse.
Kas tõesti peab enne käperdama ja kinos käima,luuletusi lugema ja lilli kinkima ja seda ainult selleks,et selgusele jõuda kas tutvusel on perspektiivi või mitte.Ja ise veel räägite et seks on vaba ja kompleksidetta.

renxx - 17.05.2007 kell 17:15

Minumeelest kino ja lilled ja luuletused jne. ongi sellex et sexi saada ilma seda otse küsimata,nö.eelmäng kui kohe ei saa.Mingit perspektiivi sellest küll välja ei loe.

sossuke - 17.05.2007 kell 17:20

pärast seda saab otsustada, kas tahad koos kuud vaadata ja kätt hoidamitte vastupidi.

milleks peaks inimesed endale pettumusi valmistama

kranz - 17.05.2007 kell 19:28

Tsitaat:
Algne postitaja: renxx
Minumeelest kino ja lilled ja luuletused jne. ongi sellex et sexi saada ilma seda otse küsimata,nö.eelmäng kui kohe ei saa.Mingit perspektiivi sellest küll välja ei loe.

Selge see...aga eks mees peabki ennast meeldivaks tegema ja veidi moosima.Loomariigis ju ka isased eputavad emaste ees ja siis emane teeb otsuse,kas annab kätte või näitab hambaid.

madu - 18.05.2007 kell 13:54

kranz, peab see eputamine siis mitu päeva kestma? Et naisterahvad on nii otsustusvõimetud, et suudavad alles pärast nädalast kinos-kohvikus-loomaaias moosimist otsustada, kas nad keppi soovivad või mitte?

kranz - 18.05.2007 kell 14:17

Peab ikkaEga ei minda ju võhivõõraga kohe voodisse-enne peab omale selgeks tegema,mis mees see selline üldse on...kas meeldib ja kas tekitab üldse mingi tunde...peab veidi tundma õppima(äkki tegu mingi retsi või muu ebameeldiva tegelasega).

madu - 18.05.2007 kell 14:24

Kas selle "tunde" olemasolu üle ei ole võimalik koheselt otsustada? St kui just midagi tõsisemat ja põhjalikumat aretada ei taha, siis pole ju suurt peale füüsilise külgetõmbe tarviski?

Ja kas selle nädalakesega, mil teine püüab ennast niiehknaa parimast küljest näidata, on võimalik otsustada, milline inimene ta siis ikkagi on? Retsi olemusest saaks vast ühe õhtuga ka aru?

Mind täitsa siiralt huvitab.

kranz - 18.05.2007 kell 14:38

Inimesi on igasuguseid...mõni kena välimusega mees võib eitea kes olla.Ega nädalaga ei õpi ikka tõesti kedagi tundma.Eks iga inimene otsustab ise,et millal ja kellega.Isiklikult olen piinaja tüüp-uurin põhjalikult ja jooksutan tükk aega,enne kui sängi lähen(üheöö suhteid ise ei poolda-olen vanamoeline).

madu - 18.05.2007 kell 14:44

Selge, kranz.

Ärge nüüd, kallid Tartu naesterahvad, pahandage, lihtsalt tuli meelde ütlus, mida olen oi-oi-kui-paljude tuttavate meeste suust kuulnud.
Nimelt olevat suur osa Tartu naistest säärased, kellega käi nädal aega kohvikus ja käest kinni Toomemäel jalutamas ning kes seejärel ikkagi voodisse ei lubavat.
Mujal Eestis ei olevat säärast käitumist täheldatud.

Tartu - vooruslike naiste linn!

pointer - 18.05.2007 kell 21:13

Madu, mulle tuli Su jutu peale meelde hoopis laul: "oh Tardo linn sa lõbumaja"

officer - 18.05.2007 kell 21:20

Tsitaat:
Algne postitaja: madu

Nimelt olevat suur osa Tartu naistest säärased, kellega käi nädal aega kohvikus ja käest kinni Toomemäel jalutamas ning kes seejärel ikkagi voodisse ei lubavat.

..eks seepärast ka Tartus niipalju haiglakohti vaja

renxx - 18.05.2007 kell 22:10

Aga ikkagi on normaalne kohe esimesel korral sexida juhul kui mõlemal isu on ja kui peax tekkima soov veel pikemalt suhtlemisex siis võib ju kinno minna ja loomaaeda jne. et uurida 11
Kui juba moosima peab hakkama siis ilmselt ei ole üx osapooltest sama meelt et kohe sexida ja mis siis ikka punnitada,sama hästi võix ju siis ka vägistada,aga sellisel juhul jääx vist kino jms. hiljem ära

K1KaZ - 19.05.2007 kell 18:55

No aga kui on esimene & viimane kohtumine siis ei jää ju muud üle

n28 - 19.05.2007 kell 19:03

oleneb olukorrast oma esimese abikaasaga hakkasin koos elama tutvumise päevast ja kooselu abielu kestsid kokku ligi 11 a praeguse elukaaslasega läksin voodi teisel kohtumisel ja juba 3a koos nii et ei teagi mis õige mis vale lihtsalt tuleb oma kõhutunnet uskuda

renxx - 20.05.2007 kell 00:31

no näed siis,ikkagi tuleb kohe sexida...

kontorihiir - 20.05.2007 kell 13:39

Tsitaat:
Algne postitaja: madu

Tsitaat:
Algne postitaja: officer
..eks seepärast ka Tartus niipalju haiglakohti vaja

huvitav kellele...meeste jaoks ve
kas arvad, et haigalõed on vastutulelikumad

Chili - 20.05.2007 kell 18:47

Kui mõlemad tahavad, siis miks mitte. Ise ma pole küll lühisuhete või mitme partneri vastu, aga sekspartner peaks olema ka inimesena mõistev ja piisavalt hea sõber, mis ei tähenda, et kogu aeg semutsema peaks. Kuid ta peaks hoidma 2 inimese asjad nende vahele, mitte minema järgmisel päeval sõpradele patrama, millist eite ta pani. Austus, meeldivus (et mulle meeldib), heatahtlikkus ja ausus on kõik tingimused, mis peaks olema igal inimesel, kellega suhtlen, ka sõpradel. Ma ei saa tõesti aru nendest meestest, kes panevad suvalisi naisi ja pärast nimetavad neid nõmedateks eitedeks. Keegi ei sunni ju. Sellepärast ma päris esimese öö asja ei usu, sest kohe ei saa aru, kui heatahtlik ja aus teine inimene on.

freelancer - 21.05.2007 kell 16:58

Tsitaat:
Algne postitaja: Chili
Ma ei saa tõesti aru nendest meestest, kes panevad suvalisi naisi ja pärast nimetavad neid nõmedateks eitedeks.

Õige lähenemine.Samuti püüaks sind valgustada mõnes asjas.Endast lugupidav meesterahvas ei hakka iialgi keppima´IGASUGUSEID naisi,sest tal puudub selleks vajadus.Igasuguseid naisi kepivad need ,kes pole kindlad oma võimaluses igal hetkel keppi saada,kui vaid selleks peaks tekkima vajadus.
Ja tekkis küsimus.Kust küll tulevad need igasugused naised ,keda igal hetkel keppida kohe saab.Sellega et neid nõmedateks eitedeks nimetada oleksin nõus.Neid kes igale riisaomanikule k'ätte annavad nimetatakse ka teisiti.

Naxik - 21.05.2007 kell 17:26

Täiesti normaalne kui tahavad esimesel kohtumisel andku aga minna

officer - 21.05.2007 kell 19:48

Tsitaat:
Neid kes igale riisaomanikule k'ätte annavad nimetatakse ka teisiti.

.... milline (asja)tundlikus!

freelancer - 21.05.2007 kell 20:07

Off
kui ikka naine ei oska näha riistast kaugemale,ma mõtlen seda loodusemoodustist,kes riista juhib siis ilmselt ta ei kõlbagi rohkemaks kui riista soojendajaks külmal õhtul.Midagi muhvi sarnast,ainult elavat.Täpselt nagu naisega peab olema ka peale seksi temaga millestki rääkida.Sama peaks kehtima ka mehe kohta.

ariita - 21.05.2007 kell 21:02

Jätkaksin siit free mõtteid, et oleks millestki ka peale sexi rääkida, selleks peaks ka olema juba varem kohtunud - mida ikka oleks rääkida peale:"maha ja taha!"

sossuke - 21.05.2007 kell 21:10

fui, ariita

freelancer - 21.05.2007 kell 21:11

Ariita
Kui nüüd seks välja jätta,kas sa tõesti ei usu et meil poleks millestki rääkida.

Täpselt nagu naisel on vaja mingit kindlustunnet et meest nii kaugele lasta on ka meestel vaja mingit kindlustunnet et naist tahta.No ei ole ikka päris nii nagu ette kujutatakse-peaasi et liigub ja on soe,ja kohe tahaks.Sellist mõttelaadi saavad sisendada ainult väljaveninud püksikumm.
Isegi naaberrahval on olemas ütelus.
Kabel ne hotset ,sutsok ne skotset!

Sossuke!!!!!

fui, ariita
No kõlas kohe eriti usutavalt !!!!

ariita - 21.05.2007 kell 21:15

sorry! sossuke! ega sa kogemata kuhugi äka sisse astunud - puhasta ikka "kamassid" ära

Chili - 22.05.2007 kell 10:23

Tsitaat:
Endast lugupidav meesterahvas ei hakka iialgi keppima´IGASUGUSEID naisi,sest tal puudub selleks vajadus.Igasuguseid naisi kepivad need ,kes pole kindlad oma võimaluses igal hetkel keppi saada,kui vaid selleks peaks tekkima vajadus.
Ja tekkis küsimus.Kust küll tulevad need igasugused naised ,keda igal hetkel keppida kohe saab.Sellega et neid nõmedateks eitedeks nimetada oleksin nõus.Neid kes igale riisaomanikule k'ätte annavad nimetatakse ka teisiti.

Asi pole niivõrd selles, kes kellele kätte annab, sest kas mingi Mari läheb Jüriga esimesel korral voodisse, pole üldse minu asi, pigem häirib see, et miks minnakse voodisse nii ebameeldiva naise/mehega, et tema kohta pärast halvasti rääkida. Annab mees end naisele kätte, teeb minu meelest sama välja, mis naine mehele. Inimestel võiks nii palju austust olla, et ei muudaks seksi labaseks klatšiteemaks
St isiklikult ma ei oleks "riistasoojendaja" ja ka "soojendatavad riistad" mulle huvi ei paku, aga ma ei hakka neid inimesi hukka mõistma, nii kaua, kui nad kellelegi halba ei tee. Nende maailmavaade on lihtsalt veidike erinev.

Sheik - 14.06.2007 kell 14:42

Isiklikult küll midagi postiivset ei arva sellisest naisest kes esimesel korral kohe voodi hüppab.
Järelikult enesehinnang on natsa madal...või siis üritab naine endale midagi tõestada.
Kahjuks või õnneks normaalsete meeste silmis tõmbab ta endale sahinal vee kaela.Isiklikult kaob mul se tõmme küll selle naise vastu ära siis.Booring...võibolla ühe korra kannatab veel kohtuda ja võibolla selle kolmanda ka venitab välja kuidagi....aga no more thanx.
Hiljem aga naine kratsib kukalt ja mõtleb ,et mida ma valesti tegin.
Loomulikult kui naine tahab lihtsalt raksata ainult ühe korra ja pärast enam ei kohtuta siis on asi arusaadavam...aga kui mees meeldib ja tahad pikemas perspektiivis midagi saavutada...siis kannata natuke ikka
Sama case on naistega kes räägivad suure suuga ,et nad tahaksid seda teha 2 või kolme mehega...või räägivad,et on teinud...
No mina endale naiseks sellist naist küll ei sooviks.
Võibolla olen mina imelik....aga no mind lihtsalt häirivad sellised asjad.... tekitab automaatselt sellise libu effekti naise juures.Selliste naistega võibki ainult mingi aeg magada...ja hiljem edasi liikuda.
On selliseid naisi kes hüppavad kohe voodisse kui mees on atraktiivne ..ja on selliseid naisi kes seda ei tee...olgu siis mees kui ahvatlev iganes.
Isiklikult austan teist varjanti.

julianus - 14.06.2007 kell 15:06

Sheik! Pole sa imelik midagi, mul samad põhimõtted. Seks esimesel kohtumisel jätab naisterahvast odava mulje, aga kui see ongi eesmärgiks, siis pole küll vahet.

fraibert - 14.06.2007 kell 15:10

Tsitaat:
Algne postitaja: Sheik
Isiklikult küll midagi postiivset ei arva sellisest naisest kes esimesel korral kohe voodi hüppab.
.

aga kusagil on ju loodud tingimused selleks hüppeks...
ja ei pea igale hüppele kohe ise järgi lendama või mis?

Sheik - 20.06.2007 kell 11:52

Tsitaat:
Algne postitaja: fraibert
Tsitaat:
Algne postitaja: Sheik
.

aga kusagil on ju loodud tingimused selleks hüppeks...
ja ei pea igale hüppele kohe ise järgi lendama või mis?

Ma ei lendagi järgi.Ma olen piisavalt valiv.
Ma eelistan regulaarset seksi kindla inimesega.
Mitte suvalise harakaga kes on nõus kohe püksid alla laskma

reheline - 20.06.2007 kell 12:37

Esimene kohtumine võib mitmel põhjusel viimaseks jääda. Seega on tark kohe voodisse hüpata.

sissy84 - 20.06.2007 kell 14:28

Ei poolda seksi esimesel kohtumisel.
Mulle meeldib vähemalt kuu aega lihtsalt kohtuda ehk saada pisikenegi ettekujutus enne inimesest.

fraibert - 20.06.2007 kell 18:15

okei,sissi
aga kujutame ette, et täna ja see esimene kord ongi esimene ja võibolla ka viimane kohtumine...
mis siis
elage tänases ja ärge unistage homsest, et küll ma homme, kuu aja pärast, jne
mõtle, kui paljust sa niimodi edasi lükates ilma võid jääda...

ariita - 20.06.2007 kell 18:51

Tsitaat:
Algne postitaja: reheline
Esimene kohtumine võib mitmel põhjusel viimaseks jääda. Seega on tark kohe voodisse hüpata.

No, ja kui jääb viimaseks, ju siis polnud määratud rohkem kohtumisi, või naine ei äratanud mehes muud huvi kui vaid sexsuaalse rahulduse vajadust, kui aga äratas, küll mees siis ka järgmist kohtumist organiseerib

johann - 20.06.2007 kell 19:05

Kes ütles ,et sellele ööle järg tuleb...
Kaks vastas "poolust" leidsid olla ...,mitte midagi sunduslikku.
Kõik planeeritu ei ole alati kõige parem resultaat.

freelancer - 20.06.2007 kell 19:17

Teatud eluetapil enam ei saa rääkida seksist esimesel kohtamisel,olgugi ,et mõttes poleks selle vastu midagi.

officer - 20.06.2007 kell 19:24

Teatud eluetapil mitte ei räägita seksist,vaid seksitakse

reheline - 20.06.2007 kell 20:26

Tsitaat:
Algne postitaja: ariita
Tsitaat:
Algne postitaja: reheline

No, ja kui jääb viimaseks, ju siis polnud määratud rohkem kohtumisi, või naine ei äratanud mehes muud huvi kui vaid sexsuaalse rahulduse vajadust, kui aga äratas, küll mees siis ka järgmist kohtumist organiseerib

Just nimelt. Kui polnud määratud, siis ei kohtuta edaspidi ka ilma esimest korda seksimata.

saatan000 - 04.07.2007 kell 13:00

Kui tõmmet on teineteise poole sel hetkel, siis las minna!

karmeliina - 04.07.2007 kell 13:12

Aga kui naisel ongi see eesmärk, et lihtsalt oma vajadusi rahuldada ? Võibolla tal polegi plaanis selle mehega enam kohtuda ??? Miks mehed võivad kasutada seda ühekordset voodisuhet ja naised tembeldatakse kohe litsiks ???? Aru ma ei saa

muhhin - 04.07.2007 kell 13:21

Ei noh..oleks ainult rohkem selliseid naisi, kes on võimelised üheöö lõbutsemiseks ilma, et hiljem see suure kella külge satuks ja kes samal ajal ka oma elukaaslaselt pühakuks olemist ei eelda.

Olekski üks probleem kõigil vähem

PS. Otse loomulikult kehtib see ka vastupidi

karmeliina - 04.07.2007 kell 13:23

Noh kui siin lugeda meeste kommentaare, siis ei kehti naistele see !!! Selgesõnaliselt öeldi, et lõdva kummiga

muhhin - 04.07.2007 kell 13:35

Aga mis seal siis enam passida, kui naine ikka juba niikuinii lõdvaga, siis kasutagu juhust ja mingu ise kah küla peale tilliga vehkima.
Ongi kõik toidetud - naine rahuldatud, mees lõpuks ometi naabrimehe naist pannud ja külal on, millest rääkida

karmeliina - 04.07.2007 kell 13:37

Muhhin- mitte muffigi ei saanud sinu jutust aru
Kes tahab see tegutseb nagunii....kas siis üheks ööks või pikemaks ajaks. Pealegi igal naisel on oma võlu ja flirt millega mängida

skingirl - 04.07.2007 kell 13:39

kui esimesel kohtumisel läheks nagu asjaks siis on küll vinge mees, ma annaks ka ordeni talle

fraibert - 04.07.2007 kell 13:40

mehed tänavad ja kummardavad skinnile
laif is hard, plei short....

karmeliina - 04.07.2007 kell 13:41

skingirl - just nimelt!!! olen sinuga täitsa ühte meelt

Maiu - 04.07.2007 kell 13:47

On ju vahet, kas naine on äraräägitav maha- ja tahapanekuks või toimub see vastastiku kirest kantud hetkel.
Läks nii, läks ni. Pole just palju inimesi, kellega selline hetk üldse tekkida saaks. Miks siis mitte

mmunk - 04.07.2007 kell 19:15

no mida maiu, skini ja õnneks mitmete teistegi jutule veel lisada? kui kaks või enam inimest otsustavad mingitel (enesest)mõistetavatel põhjustel pisut lähema suhtlusviisi kasuks ning on võimelised tagajärgede eest vastutama, siis miks peakski neid hukka mõistma?

kes head kavatsust halvast (eneseupitamine, mõnitamine vms) eristada ei suuda on lihtsalt ull ning loodetavasti õpib partnereid hoolsamini valima.

freelancer - 04.07.2007 kell 19:29

Tsitaat:
Algne postitaja: Maiu
On ju vahet, kas naine on äraräägitav maha- ja tahapanekuks või toimub see vastastiku kirest kantud hetkel.
Läks nii, läks ni. Pole just palju inimesi, kellega selline hetk üldse tekkida saaks. Miks siis mitte

Maiu
Kahjuks on sinu jutus sügav ja valus tõde sees.Vot see läks nii- ongi kahjuks just see faktor mis paljud saksilaua ette viivad ja hiljem siia foorumisse ohkima oma sita elu üle saadab.Ma arvan, et pole vaja olla isegi mitte eriti haritud et osata leida enesele selle ,mis kirjutamata jäi.

Maiu - 04.07.2007 kell 19:42

Foorumisse ohkima jne.-

Seda juhul, kui sul on keegi juba olemas.

mmunk - 04.07.2007 kell 19:52

maiu, tegelt on siit foorumist läbi käinud ka selliseid, kes ongi kurtnud selle üle, et esimesel korral andis aga näe - enam ei taha anda. samas oli isand vabakutselise märkus kohane, sest isegi kippusin sisse tooma püsisuhte kõrvalt võtmise mõõdet. toimetamisel lõikasin selle osa välja

Maiu - 04.07.2007 kell 20:01

Et ikkagi kaks eri asja.. või kuidas?

mmunk - 04.07.2007 kell 20:12

no, kui aus olla, siis seks esimesel kohtumisel ei pruugi sugugi sõltuda sellest, kas keegi ka kodus samal ajal voodit soojendab. vä? emmast-kummast tuleneda võivaid probleeme on kodututes minu teada piisavalt lahendada üritatud.

freelancer - 04.07.2007 kell 20:28

Maiu
Ma püüdsingi rõhutada sinu väljendit läkski nii.Kuna inimene on mõtlev olend ja mõtlemisega kaasneb paratamatult vastutus oma tegude eest siis läkski nii on mitte fakti konstanteerimine vaid rohkem oma tegude õigustamiseks ja hingelise tasakaalu saamiseks.Kui rajaneme oma edasise elu ainult instinktidele tuginedes tuleks küsida kas oleme mõtlevad inimesed või suudame eksisteerida ainult instinktidele tuginedes.inimest loomast eraldavaks asjaoluks peetaksegi võimet mõtelda ja sellele rajanedes teha õigeid otsuseid.Vastasel juhul ei näe ma põhjust miks pidada teda primaatidest paremaks.Valus kuid tõsi.
Muidugi ma usun seda ,et intiimsuhtes peab valitsema vastastikune tõmme ja soov.Täpselt nagu naised armastavad öelda ,et teatud hetkest valitseb meest tema riist võib öelda ka naiste kohta.Kui osatakse ikka küsida nii ,et naine toolilt maha libiseb siis üldjuhul pole edasisel singikloppimisel mõistusega mingit pistmist.

anne51 - 05.07.2007 kell 15:42

Tsitaat:
Algne postitaja: Maiu
Minu arvates räägib Maiu keemiast - tõmbest, mis tekib kahe inimese vahel ja millele ei suudeta vastu panna. Niisuguseid inimesi ei satu ette kuigi palju - see on tõsi.
Ärarääkimine - mis see on? Olen kuulnud, et ööklubides ei pea kuigi palju vaeva nägema, et leida partner üheks ööks. Mille poolest see variant parem on? Aa, jah - hoolitsetakse, et poleks soovimatuid tagajärgi, mille tõttu altari ette sammuma peaks. Kirehoos unustatakse kaitsevahendid ja nii on mõnigi mees või naine jõudnud abielusadamasse varem plaanitust.

freelancer - 05.07.2007 kell 20:15

Anne
Huvitav kas nad pärast oma lapsele ka ütlevad et tahtsid lõbusalt ja kiretsedes aega veeta kuid siis sa sunnik tulidki.Hui nad seda räägivad.See kirehoos keppimine on täpselt sama mis Padari juuatäis peaga sõitmine.Ta teadis mis selle tulemus võib olla kuid ei olnud võimeline end juhtima.

anne51 - 05.07.2007 kell 23:27

Mõned räägivad, mõned ehk mitte. Mina rääkisin. Tütar teab, et olen kirglik lollpea.

freelancer - 05.07.2007 kell 23:35

Mina olen jälle seisukohal,et mõned asjad lihtsalt peavad minema minuga hauda ja ilmselt ka lähevad.Need muidugi ei kuulu kategooriasse -Tegin naisele ikkagi ära.Absoluutset tõde polegi vaja.Teiseks on selleks vaja väga tugevaid inimesi kes suudavad mõista ja vaadata asju tervikuna mitte ajada oma küündimatusega konkreetset ja kitsast joont otsides pimesi nagu kana tatti.

Lola69 - 05.07.2007 kell 23:40

Tsitaat:
Anne
Huvitav kas nad pärast oma lapsele ka ütlevad et tahtsid lõbusalt ja kiretsedes aega veeta kuid siis sa sunnik tulidki.Hui nad seda räägivad.See kirehoos keppimine on täpselt sama mis Padari juuatäis peaga sõitmine.Ta teadis mis selle tulemus võib olla kuid ei olnud võimeline end juhtima.
Vist mõni ikka ütleb ka. Lapsele. On juhtunud, et inimene on oma vanemate titetegu sel viisil kirjeldanud. Ema olevatki öelnud, et "oli lõbus lihtsalt. Aga sina rikkusid asja ära".

Kurb, aga tõsi.

anne51 - 05.07.2007 kell 23:41

Kas kana otsib tatti?
Olgu, head ööd!