Board logo

appi, mehed üle 50
termiiditüdruk - 14.06.2004 kell 18:31

Sain mida tahtsin aga nüüd käitun nagu napakas.
Ma ei julge selle mehega seksida aga tahaks
Lisades, et meil võimalused vabas looduses vaid...
Hirm on aukartus tema vanuse ees ja kogemused....eriliselt palju tal neid ju...

tunnen end nagu piinatud termiidike

Kayleigh - 14.06.2004 kell 19:40

kui s aei taha ei pea ju midagi tegema! ja kui sul on tõesti suur soov seda teha siis tee, kogemused on ehks seda siis väärt

freelancer - 14.06.2004 kell 20:09

Omad vitsad peksavad.Seda jama alustades oleks vast olnud õigem mõelda ka millelegi muule kui ainult oma heaolule.Tavaliselt on ju suhetes kaks osapoolt.Sinu poolt oli see võibolla ainult flirt ja ei muud midagi kuid mida võis mõelda asjast tema-kas oled üldse seda mõelnud.

termiiditüdruk - 14.06.2004 kell 20:12

Ma tahan aga ma kardan. Tunne on nagu kaotaks uuesti süütust

li-li - 14.06.2004 kell 20:15

mine ja koge.....saad selgust kas kaotasid süütuse või läxid klass elukoolis edasi

susanna - 14.06.2004 kell 20:19

ega süda enne rahu saa, kui asi toimunud
samas võib olla ka nõnda, et mõtled, et miks oli vaja....
otsuse saad ainult sina ise teha

termiiditüdruk - 14.06.2004 kell 20:19

Lähen ja kogenvõtan oma jänkusüdame rinnust välja ja kogen
arvatavasti pean ka veini ühes võtma
järgmine kohting on neljapäeval

ega ma vist muidu teada ka ei saa. süda saab rahu. on siis asi seda väärt või mitte...ehk muutun taas normaalseks peale seda

postitused liidetud, meeskond

Killagal - 15.06.2004 kell 06:21

Mina soovin sulle igatahes edu ja meeldejäävaid elamusi

Ega sa enne tea, millega tegu, kui proovinud oled

webkaaren - 15.06.2004 kell 06:38

No ei tea miks selles vanuses peaks kuidagi teistmoodi olema? Ja need kogemused pole ka just eaga nii väga seotud midagi igaühel.

/me loodab ka nii vanaks elada ja meenutab ütlust, et ka vana hobune sööb kaeru

sinisilm - 15.06.2004 kell 08:25

Ep ole jah teistmoodi...puhta sama värk .Ühesõnaga eelpoolkirjutajaga üsna samal nõul...
Aga ma arvan, et võrreldes noortega, mõtleb ta sinu peale rohkem...

li-li - 15.06.2004 kell 12:26

.....julgen vastpidist väitanoored küll julged, kuid vanemad on rohkem pühendunumad

Hilikas - 15.06.2004 kell 13:53

mina jällegi arvan, et veiniga pole seal midagi peale hakata - seni kuni mõistus on tahtmisest üle, ei tule sellest head nahka, vein ei aita siin kohe kuidagi (ja sinu jutust jäi mulje, et mõistus segab tundeid)...
võid märku anda (kehakeelega, sõnadega või pilkudega), et sooviksid temaga vahekorda ja kui ta asjast huvitatud on, tuleb kõik iseenesest, aga äkki ta soovibki ainult flirti ja ei midagi muud

webkaaren - 15.06.2004 kell 14:36

Oot-oot....Mõistus segas? Mõistuse segamine tuli maha suruda? Veiniga ei ole midagi teha?

/me ei saa enam üldse millestki aru

termiiditüdruk - 15.06.2004 kell 17:58

Mees soovib seda ja mina samuti...lihtsalt minul on jänkusüda ja ei julge

Kayleigh´n I - 15.06.2004 kell 20:46

Ma ei saa nüüd eriti murele pihta.
Sina pidasid ühte vanemat meesterahvast piisavalt atraktiivseks et pea iga päev tema käest kala osta ja nüüd saite nii palju jutule, et ta sinuga seksida tahab. Aga ainult vabas looduses. Mõlemad meeletult tahate ja nüüd ei saa siis hakkama.
Mida sa ei julge, ma aru ei saa. Lähed temaga kalale kaasa, lihtsalt eemaldav seksikam pesu selga, tekk kah enda õrna peput arvestades kaasa igaks juhuks ja natuke paitust siit ja sealt ja saab asjad liikvele. Sest te mõlemad tahate ju seda. Siis ma nagu küll aru ei saa, miks mõtlemine seda segama peaks.
Ära mõtle nii palju. Üks kahest. Kas ta on meeletult hea ja hoolitsev ja teab täpselt mida teha või on vana haisev kõbi..

Sinu asi on lihtsalt oma ihadele järele anda ja vaadata, kas oli seda väärt

eero - 15.06.2004 kell 21:26

mida sa põed? kui sul oma meest pole siis anna aga tuld...aga kui sul oma mees on ja teisega siuke isu nikkuda on siis oled sa lihtsalt yks lõtvade elukommetega naine ja anna aga ikkagi tuld....

termiiditüdruk - 15.06.2004 kell 21:26

Napakad vist mõlemadteeme siis ära ja asi klaar

Me kumbki pole vabad...
Lõtvade elukommetega pole ma mitte, vaid natuke armunud hoopis ja seda tunnet ei saa enam südamest välja

freelancer - 15.06.2004 kell 22:55

millegipärast pooldan eero vaateid.Esiteks sa ei tea vist isegi mida sa tahad ja sinu teemakohaseid kirjutisi lugedes eriti isegi ei üllatu selles.Sa lihtsalt kujutad asju ette mida pole.Ilmselt vaatab ka mees sind kui sugukihu rahuldamise objekti.Seni otsid sa oma persele seiklusi kuni sulle jalaga perse pannakse ja tänavale visatakse.Sinu elu,sinu probleem.Sellise loogika ja eesmärkidega sa küll enesele head ei tee.

pisimimm - 16.06.2004 kell 07:10

Tsitaat:
Algne postitaja: Kayleigh´n I
Ma ei saa nüüd eriti murele pihta.
Sina pidasid ühte vanemat meesterahvast piisavalt atraktiivseks et pea iga päev tema käest kala osta ja nüüd saite nii palju jutule, et ta sinuga seksida tahab. Aga ainult vabas looduses. Mõlemad meeletult tahate ja nüüd ei saa siis hakkama.
Mida sa ei julge, ma aru ei saa. Lähed temaga kalale kaasa, lihtsalt eemaldav seksikam pesu selga, tekk kah enda õrna peput arvestades kaasa igaks juhuks ja natuke paitust siit ja sealt ja saab asjad liikvele. Sest te mõlemad tahate ju seda. Siis ma nagu küll aru ei saa, miks mõtlemine seda segama peaks.
Ära mõtle nii palju. Üks kahest. Kas ta on meeletult hea ja hoolitsev ja teab täpselt mida teha või on vana haisev kõbi..

Sinu asi on lihtsalt oma ihadele järele anda ja vaadata, kas oli seda väärt
ma sain hoopis niipidi aru, et tibi tahab selle mehega keppida, kuid ei tea, kas julgeb ja kas mees teda tahab

t33t - 16.06.2004 kell 08:08

MÕlemad hõivatud, sina kahtled...
Äkki püüaksid selle fantaasia peas läbi elada, kõik unustada ja energia oma suhtesse panna. Kui energiat väljaspool suhet pillud, siis on loogiline et suhtes midagi liiga head ei ole
Isiklikult arvan, kui oled selle mehega vahekorras, tekkib siia kolmas teema. APPI mehed üle 50ne, selles teemas juba halad et kui noGood see kõik oli jne.
See oli minu arvamus & ma võin eksida!

webkaaren - 16.06.2004 kell 08:14

Kuldne soovitus!
Selliste asjadega tegelemine sarnaneb demineerimisele- kui vähegi kahtled- ära tee ja tõmba uttu !

kontorihiir - 16.06.2004 kell 08:22

hmmm...mina jälle sain aru, et väga tahetakse aga ei osata teineteisele kuidagi läheneda....imelik tegelikult....kui väga tahetakse, siis milleks pipardada

Kayleigh´n I - 16.06.2004 kell 09:18

Tsitaat:
Algne postitaja: pisimimm
ma sain hoopis niipidi aru, et tibi tahab selle mehega keppida, kuid ei tea, kas julgeb ja kas mees teda tahab

Mimm .. ei .. seal eespool kirjutab, et mees täitsa nõus väikse seksiga aga ainult lageda taeva all

pisimimm - 16.06.2004 kell 09:23

Tegelt, ega vahet olegi, kuidas pidi asi täpselt on, minu arust peaks tibi tegutsema, mitte siin halama....muidu kulub pool energiat lihtsalt jutu ja arutamise peale ära ja tegudeks enam ei jagugi Kui ikka tahtmine NII suur on, küll siis julgus ka kohale jõuab...

eero - 16.06.2004 kell 23:21

Tsitaat:
Algne postitaja: termiiditüdruk
Napakad vist mõlemadteeme siis ära ja asi klaar

Me kumbki pole vabad...
Lõtvade elukommetega pole ma mitte, vaid natuke armunud hoopis ja seda tunnet ei saa enam südamest välja

sa pole vaba...sul on mees...sa tahad keppida teise mehega...ja sa väidad et pole lõtvade elukommetega?...ok kas sõna litsakas sobib paremini? Ma ennem ei tahad inetult öelda aga eks ma siis ütlen...sa oled mõtetu naine kes ei oska oma mehega olla vaid tahab et mingi kalur ka veel üle käiks...anna aga tuld ja ma loodan et su oma mees ka sellest teada saab

hestia - 16.06.2004 kell 23:36

Tsitaat:
Algne postitaja: li-li
.....julgen vastpidist väitanoored küll julged, kuid vanemad on rohkem pühendunumad

nõustun täielikult.... nad naudivad su keha 100%

püsimatu - 17.06.2004 kell 00:28

Ah, et vabas looduses ainult...See tähendab minu arust ainult ühte, vana tahab odavat keppi ja nii odavat, et isegi hotellitoa eet maksta ei raatsi...

viidik - 17.06.2004 kell 09:05

püsimatu, kus neil seal maakohas see hotell peaks olema?

Killagal - 17.06.2004 kell 09:57

viidik, ka maakohtades lediub erinevaid majutusasutusi

eero - 17.06.2004 kell 10:02

vana on kooner jah...tahab kohapeal põõsas kotid tyhjaks lasta ja kogu lugu....

viidik - 17.06.2004 kell 10:03

Killa! Jah, lähed sinna seksutama ja siis pärast asutuse töötajad kannavad asjaosaliste lähisugulastele (abikaasadele) kohe asjast ette. Nii või?

Killagal - 17.06.2004 kell 10:03

nuvat, aga pole asi selles, et neid ei oleks, lihtsalt sinna ei saa minna

Trebs - 17.06.2004 kell 10:22

Päh, ja milleks on autod, bussid, rongid

minna mõnda teise maakonda ja imeilus hotell-motell valida????

Veinid ja viinamarjad
kaminatuli
mullivann

Esimese ilusa korra nimel võiks ju pingutada

viidik - 17.06.2004 kell 11:32

Jeah, kihutad rongiga teise maakonda ja siis abikaasa kodus imestab - kuhu ta teinepool küll nii kauaks jäänud on! Ei nii küll asja salajas hoida saa... Ikka vabas looduses, kõrvalises kohas on kõige kindlam.

Nii arvan mina isiklikult. Ega ma ei tea muidugi - vastavad kogemused puuduvad.

Andri - 17.06.2004 kell 13:08

Ei näe see värk ilus välja.... Plika peaks nõu ja luba oma mehe käest küsima, et "tead, sinuga on hea, aga tahan veel ja uut, oled igav..." Mäng peaks aus olema, kui juba siin sellest nii palju pajatatakse. Peaks võibolla ka vanema mehe naise peale veidi mõtlema, et kas talle see meeldiks, ja kuidas endale meeldiks sama olukord.... Aga ise vaatab, mis õige ja õiglane on. Julguse poolest... peaks oma soovi teoks saama, et siin seda virisemise lõpetada.

Enda seisukoht: mulle väga meeldiks, kui mõni plika end mulle pakuks, kasutaksin kõike, mida olukord võimaldab.

Kayleigh´n I - 17.06.2004 kell 19:49

Ma pean nõustuma sellega, mis eero siin enne juba ütles.
Kui sul omal mees olemas, siis ei saa ikka nii oma ihadele alla anda. Jäta siis oma mees maha, kui sind vanad kalamehed nii jubedalt tõmbavad.

Ehh .. mõtlesin, et räägin oma kogemusest aga keda see ikka huvitab. Tee mis tahad. Vaata ainult, et sa pärast suudad endale peeglist otsa vaadata ja naeratada!

termiiditüdruk - 17.06.2004 kell 21:49

Oma mehega hetkel üsna vilets seis ja kuna see vingumine tekitab ainult negatiivseid emotsioone siis ....
Selle mehe vastu on tõmme juba 2 aastat ja lihtsalt ei saa meest südamest välja. Ühist tulevikku meil poleks...ka tema on abielus.
Iga esimesega ja suvalisega ka nüüd voodisse ei torma..ja litsakas ma pole mitte...
Siiani pole midagi teinud veel...ja ei teagi mida üldse teen ja kas teengi
Kui oma mees ei rahulda, siis pole vahet....eriti tema viimane lause, et mine ja hangi kellegi teisega omale titt... aga vat kui lähengi

freelancer - 17.06.2004 kell 22:06

Nutad siin,et oma mees ei rahulda-aga kus sa siis enne oma mehe saamist viibisid.Või oli sul iidsete tavade moodi pulmaöö kus oma süütuse kaotasid.Minuarust selleks koos algul elataksegi et arusaamisele jõuda,kas see ikka on see õige ja vajalik kellega leivad ühte kappi panna.Milleks sa end temaga siis sidusid ,kas enne oli asi parem.Kui oli siis oled sa selles ise momendil süüdi-sa ei paku lihtsalt oma mehele mingit pinget ja ta ei näe sinu rahuldamises mingit mõtet.Täitis oma kohustusliku programmi ja hui snim-las näpib end ise edasi kui tahab.Kui oled sinnamaani jõudnud siis leivad lahku ja alusta uut elu.

lendajapoiss - 17.06.2004 kell 22:37

kuule termiiditüdruk-mulle nii meeldib,kuidas sa siin mõnele närvidele käid !

Kayleigh´n I - 18.06.2004 kell 05:57

Lendajapoiss kle, sa oledki see 50a kalur ve? Vanuselt nagu sobiksid ..

Lendajapoiss on piloot ju.. Palju sul neid nimesi on??

Ei käi närvidele. Lihtsalt, et arusaamatu seis netuke. Kui tal oma mehega sex nii jama on, siis miks temaga enam koos olla? Ja kui vanamees kütkestab, siis miks siin halada, kui teda niikuinii ei huvita, mis meil asja kohta öelda.
Mingu ja tehku nii, nagu tundub parem!

eero - 18.06.2004 kell 07:19

ilmad praegu vist suht jahedad ja vesised kuskil põõsas toppimimiseks.....kalapaadis ka ei saa....tuuline....nii et kepp lükkub vist paremate ilmade ootuses edasi....

aga kui vana muidu termiiditydruk ise on?

ullike - 18.06.2004 kell 17:21

Mis tüdrukul puudu on, seda tema mees ilmselt ei tea. Aga abielumees üle 50 - kui oma naine on sama vana, siis see ju enam ei taha voodis muud teha kui magada. Mehed säilivad selles mõttes kauem - mingi niisugune teema on siin foorumiski läbi käinud. Niisiis mees teeks veel ühtteist peale magamise. Kui see naisele ei sobi, siis on ju loomulik, et mees otsib väljastpoolt kodu seda, millest kodus puudus. Ma ei näe põhjust tema suunas kive pilduda. Ja miks peaks midagi ostma (hotellitoa) kalli hinna eest, kui saab ka ilma rahata

püsimatu - 18.06.2004 kell 17:31

Kust need andmed pärit, et mehed ses vallas kauem säilivad?
Kui ma vaatan enda tutvusringkonnas selles vanuses inimesi, siis on küll vastupidi...mehed nii läbi ja lõhki suguihatud...Mäletan, et mu ema ka 50-nesena hommikuti karjus isale...impotent, impotent...

lendajapoiss - 18.06.2004 kell 17:48

....võibolla tõesti nii,et abielumees üle 50 suht laisavõittu ja ema karjub suures vitamiinipuuduses,et impotent Aga kui ei ole abielus,siis jälle oht,et seesama ema karjub, et sa rahuldamata kult....!Ei ole see emade saatus nii kerge ..ja kui siit lugeda,siis tütarde oma kaaa

ullike - 18.06.2004 kell 18:50

Tsitaat:
Algne postitaja: püsimatu
Kui ma vaatan enda tutvusringkonnas selles vanuses inimesi, siis on küll vastupidi...mehed nii läbi ja lõhki suguihatud...Mäletan, et mu ema ka 50-nesena hommikuti karjus isale...impotent, impotent...

Mulle on niisugune jutt täiesti uudiseks Sest mul on suguvõsas tervelt kolm niisugust onu, kes armukesi peavad. Kes salaja, kes vähem-salaja, ja naistepoolseid skandaale ei ole eriti kuulda olnud... või toimuvad need vaikselt koduseinte vahel. Kusjuures üks armukestest on kümmekond aastat oma naisest vanem, teisel jälle paarkümmend aastat noorem

Blingsurgeon - 19.06.2004 kell 03:52

> Lisades, et meil võimalused vabas looduses vaid...

loodses.... seda uvitavam.. et keegi satub peale... veel huvitavam... vana mees... peaks kiiremini (asja) lahti saama... 50 aastane mees on ju nagu trumm korra paugu paneb... on kuu aega vait

> Hirm on aukartus tema vanuse ees
Mille? Vanuse? Kindalsti n2inud mees.... aga vaevalt niisama teda miski "erutab" in high density way.... noored tidrikud v6i muu prngraafia ehk...

> ja kogemused....eriliselt palju tal neid ju...

2ra ole nii kindel..
Sitta need kogemused, sul seda parem... vaevalt ta midagi "sellist" otsima on tulnud, mida ta pole varem proovinud... kui siis ehk nooremad naised vanemas eas.

30-40sed ehk tegutseksid j6ulisemaltki... saa, v6ta, tee mis tahad.... j2tta saab alati... v6tta saab vaid ise.

Kepp on elu keeks!!

_______
BlindSurgeon taas back in kodutud

Kapsauss - 19.06.2004 kell 10:26

ega jah vanus ja kogemused alati elus ei loegi.Kui sa ise seda nii väga tahad siis mine ja tee ära see, kuid koht võiks olla kyll nats parem.

püsimatu - 19.06.2004 kell 10:34

Jaa, sääsed, parmud, kärbsed...Kas ma võin tulla neid eemale peletama?

/siiralt abistavat kätt pakkudes/

kontorihiir - 19.06.2004 kell 10:35

Tsitaat:

irwww...püsimatu...minu tutvusringkonnas on jälle just väga hästi säilinud härrad...ja tundub ka et vägagi maiad......impotendiks sõimasin ka mina oma meest (no siis oli veica üle 30) kui ta pidevalt jõi ja eks siis on viha suurem kah, et niimoodi plahvatada....aga muidugi kui mees tina paneb, siis võib ta juba 50-selt impotent ka olla, kõik sõltub siiski eluviisist....isiklikud kogemused näitavad, et ses vanuses mees annab tihtipeale noorematele silmad ette ja vägagi mitmes osas....

püsimatu - 19.06.2004 kell 10:50

Ma pigem arvan, et kõik ei sõltu niivõrd eluviisist vaid geenidest...st minu exil joomine seismist ei segand iial...ja sealt tagasi äial jne...

Ja vanemad võivad ju paremad olla, vahest...aga mitte üldiselt

termiiditüdruk - 19.06.2004 kell 11:38

jaa, võib küll kärbseid ja sääski ajama tullaaga täna neid kahjuks pole
täna võib vihmavarju hoidma tulla

kellele ma närvidele käisin eero ainuke siin pröökab...nagu oleks ma tema naine

eero - 19.06.2004 kell 11:43

ma ei prõõka....ma kirjutasin oma arvamuse.....tobe lugu kui sulle ei meeldi....ja aga oleks pidanud arvestama teemat tehes, et kõik ei kiida takka seda et tahad teisel mehel ennast nikkuda lasta...

kui minu naine oleksid siis sellise jutu peale olksid ammu juba võssa lennanud nii et täna õnne, et ei ole

Andri - 20.06.2004 kell 08:07

Ma võin eksida, aga - lihtne ju! Kui neil on olemas mingi eelnev kokkulepe, et "oleme vabad, kaasaegsed, teeme mis tahame..." - miks mitte. Mul oma naisega on nii ja elu on tunduvalt lihtsam - igaüks teab, millega riskib, kui kõrvale vaatab.

freelancer - 20.06.2004 kell 09:36

Võibolla ma eksin kuid selliste kokkulepetega,nagu Andri välja pakub puudub igasugune mõte abieluks.Vabadus on teatud määral tunnetatud paratamatus ja kui aus olla siis ega vist seda päris kooseluks lugeda ei saa kui partnerid pärast väsitavat abieluvälist panemist koos õhtul voodisse heidavad et sama tegevust teineteisega korrata.See meenutab rohkem Rootsi perekonda kui nii öelda võiks.

Ray - 20.06.2004 kell 10:14

Tsitaat:
Algne postitaja: eero
mida sa põed? kui sul oma meest pole siis anna aga tuld...aga kui sul oma mees on ja teisega siuke isu nikkuda on siis oled sa lihtsalt yks lõtvade elukommetega naine ja anna aga ikkagi tuld....

Eks ta ole jah nii. Kui ollakse vaba ja üksi, siis ei näe ma takistusi.

Kui teisiti, siis... otsusta ise ja tee, või ära tee.

Litsakus.

püsimatu - 20.06.2004 kell 10:20

Tsitaat:
Algne postitaja: freelancer
Võibolla ma eksin kuid selliste kokkulepetega,nagu Andri välja pakub puudub igasugune mõte abieluks.Vabadus on teatud määral tunnetatud paratamatus ja kui aus olla siis ega vist seda päris kooseluks lugeda ei saa kui partnerid pärast väsitavat abieluvälist panemist koos õhtul voodisse heidavad et sama tegevust teineteisega korrata.See meenutab rohkem Rootsi perekonda kui nii öelda võiks.

Rootsi laud ja rootsi perekond ei ole üks ja sama asi
Aga , ma ei väsi kordamast, et mitte kunagi, mitte keegi ei ole kellegi oma...ka abielulises suhtes...seega kes keda paneb ei puutu kooselusse...omandiinstinkt takistab vaba mõtlemist...Mis on siis parem...usaldus, ausus või truudus...koos neid ei eksisteeri ja jääb ainult kahtlustus...kas või alateadvuses...ja tunnete mahasurumine pole enam vaba kooselu...
ja abielu mõte?...kuskil oli teema ka...miks on õnneks ja heaoluks mõtet vaja?

Ray - 20.06.2004 kell 10:31

Loomulikult ei saa ideeliselt teist inimest omada.

Siiski on kooselu (abielu) ühiskonna taastootmisrakuke ja lisaks käivad asja juurde tavad ja kombed. Natuke ka ikka avalikult tunnustatud moraalinormid.

Ise ma saan põhimõtteliselt aru, kui mees ja naine lepivad täpselt mängureeglid paika ja selge.

Personaalselt püüan sellist varianti vältida. Tahan rahulikku ja traditsioonilist pereelu. Ka seda, et ei pea hakkama lastele hiljem seletama, miks nii ja naa, miks vöörad sedasi on õelnud jne.

Ma ei leia, et hooramine on täiesti vältimatu kaaslisand kooselule. Litsimängimine "teisesse armumise" tõttu ja muu "armukestega hullamine."

termiiditüdruk - 20.06.2004 kell 11:22

et siis armumine on litsilöömine?
pole ka ühtegi last veel ja seepärast ma ei põe väga, kui mees suhtub lastesaamisesse negatiivselt siis leian ma, et mul on ka mingi õigus elunautimisele.
lisades, et ma näen oma mees ainult õhtul voodis kui töönarkomaan sinna pikali kukub, väljas ei käi, aega tal minu jaoks pole.....olen nagu koduabiline lisaks oma tööle. ei taha end mehe emmena tunda ja arvatavasti seepärast ma sellest teisest mehest üle pole saanudki. loomulikult on süümekad aga mida siis teha südant ei saa sundida ja tean ka seda, et selle teisega pole ühist tulevikku.
paneb alati imestama väide, et leia omale siis uus mees...no kus neid siis leitakse ja kui keegi hinges on sinna kõrvale võimatu kedagi asemele leida...eriti minu puhul, kes suudab armuda ehk korra 5 aasta jooksul

püsimatu - 20.06.2004 kell 11:29

Ahaa, see on tõesti hea ütlus, et leia endale siis teine mees... ma ise ka mõelnud.. Tahaks küll seda puud leida, kus need head mehed kasvavad... Sest paraku reaalis on nii, et võid leida omale hea mõttekaaslase, võid leida hea peokaaslase, võid leida hea seksikaaslase...neid kõike leida pole raske...nett kui suhtlusvahend töötab ülihästi...Aga leida mees, kelles need kolm omadust vastuvõetavas tasakaalus on...see on lahendamatu ülesaanne...

Kuid seda puud tahaks ikka, kas või eemalt näha

freelancer - 20.06.2004 kell 15:29

Püsimatu
Pole väitnud nagu need samad asjad oleks.Tean väga hästi mis endast kujutab "rootsi perekond"
Samuti olen ma täielikult sinuga ühel nõul,et peresuhe pole kellegi andmine kellegi omandusse.Omanditunde tunnetamine ongi enamasti see tunne mis sind kooselust väljapoole kipub ajama.Kui abielus puudub harmoonia siis pole mõtet teha sita mängu juures head nägu.Pole mõtet otsida vigu teineteisest ehk nagu vanatarkus ütleb-Sital tantsijal segavad ka munad tantsimist.Viga on inimestes enestes.Tormatakse paari kas sunnitult või läbimõeldamatult ja pärast vingutakse et ei paku partner pinget.Otsitakse vigu mujalt-õigem oleks võibolla iseennast süüdistada.Minu arust on antud olukord absoluutselt ajuvaba ja perspektiivitu.See võib olla mingi momendi haige luulu,mis peagi möödub.Ma ei kujutaks et peaksin panema kas endast niipalju vanemat või nooremat partnerit sest üks ei oska ja teine enam ei suuda mulle midagi sellist pakkuda mis põhitööriista töökorda ajaks.

Ray - 20.06.2004 kell 15:36

Tsitaat:
Algne postitaja: termiiditüdruk
et siis armumine on litsilöömine?

Ei ole ainult armumine litsiks hakkamine.

Teod, need mängivad juba üsna rolli. Kontrolligem oma käitumist!

Kui inimene on vaba, siis las võtab ette. Ja soovitavalt teine vaba inimene!

Muidu võib ta olla: perelõhkuja, litsipurikas, moraalituse viljeleja.

See, kui tihti armutakse, pole oluline. Maailmas on meeletu hulk inimesi, kes elavad üldse üksinda surmani või hoopis rängas alandavas suhtes koos füüsilise vägivallaga.

See on minu arvamus.

sigar - 20.06.2004 kell 18:20

püsimatu-pingo, aga mis teha siis kui huvisi-soove veidi rohek kui kolm, siis vast läheb asi päris käest ära

virisevad need, kes tunnevad mingeid komplekse, et partner laseb jalga-ju siis on põhjust, ise ei viitsita pingutada või partneriga arvestada-ollakse tarbijad
Ei lähe suurt keegi kõrvalt võtma, kui oma partner veidigi püüab arvestada teisega ka.
Ja miks pole juba jalga lasknud,mees lapsi ei taha,naisele tähelepanu suurt ei pööra jne. elu lihtsalt selline

viidik - 20.06.2004 kell 20:35

Tsitaat:
Ahaa, see on tõesti hea ütlus, et leia endale siis teine mees... ma ise ka mõelnud.. Tahaks küll seda puud leida, kus need head mehed kasvavad... /.../ Kuid seda puud tahaks ikka, kas või eemalt näha

Ja selline puu võiks ka olla, kus naised kasvavad.
Ja selline, kus lapsed kasvavad.
Ja vanemate puu ka - lähed ja valid aga omale...

hannes63 - 22.03.2005 kell 14:19

Mis seal siis ikka hullu nii on, et mees üle 50. Vanemad mehed võib liigitada kahte klassi: ühed on need, kelledel on palju kogemusi sexi vallas, mis elu jooksul kogetud. Teised on jälle vanad kõbid, kelledest üldse enam asja ei ole ega ka saa.

Loodetavasti, oli sinu oma selle esimesse klassi kuuluv.
Kui mehel on kogemusi sexis ja ta neid ka kasutada suudab ning tahab saab sinu nauding väga meeldejääv olema.

vanadill - 22.03.2005 kell 14:23

Kuule kui su üle viiekümnene, ei suuda hotellitoa või numbrisauna eest maksta aga noort tydrukut keppida tahab-siis ta elab ilmselt Pääsküla prügimäel ja kui sa sellisega sexida kavatsed oled ikka mingi eriline friik.!See on ikka loll jutt küll-pole kusagil sexida!!?

TJ