Board logo

Kodune hammaste valgendamine
Merike84 - 09.01.2015 kell 10:23

Tere,

Minu küsimus lihtne, kas keegi on saavutanud tulemusi koduste hammaste valgendamiseks ette nähtud toodetega ja mis firma ning milliseid konkreetseid tooteid kasutasite. Ise tellisin katsetamisest Crest hammaste valgendusribad http://3dwhite.fi/ ja katsetan nüüd neid, tulemustest oskan rohkem ehk nädala pärast rääkida. Kogemusi palun


Leni - 22.11.2015 kell 22:04

Ma nende poeomadega pole proovinud, aga hambaarsti juurest saab muidu tellida valgenduskomplekti, hammastest tehakse jäljend, selle järgi sellised täpselt ümber hammaste minevad asjandused (eraldi ülemistele ja alumistele) ja sinna juurde see möks, mis valgendab. Pärast kodus paned siis seda möksi sealt süstlamoodi asjast nende hammasteümber minevate asjanduste sisse ja valgendad nendega. Kui kunagi hiljem on jälle vaja, siis need asjandused on juba olemas ja ostad ainult möksi sinna juurde ja tuleb juba odavam natuke.

Muidu see toimis päris kenasti, ainuke asi, et mitu nädalat ei tohi siis kohvi ega veini juua, rääkimata suitsetamisest. Sama nende crestide jm valgendajatega ma arvan.


tiivitaavi - 24.11.2015 kell 14:31

Ei ole saavutanud tulemusi koduste hammaste valgendamiseks etteantud toodetega,
sest pole neid kunagi ksutanud.


Leni - 24.11.2015 kell 14:40


Ma mõtlen, et kõik poest saadavad vahendid peaks tegelikult olema jurad, sest see õige valgendusmöks on ju päris karm ja kui ei ole oma hammaste järgi tehtud neid värke, mille sisse selle paned, siis mõjuks sitasti ju igemetele või kuhu iganes ta valesti satub.

Ma ei tea, millised need "valgendusribad" on, aga kõlab, nagu nendega saaks ka valgendada ainult pealt. See ei jää ju loomulik. Hambad peavad ümberringi igalt poolt valged olema.

Ma peakski tegelikult tegema seda jälle, aga ma tahan suitsetada ja kohvi juua ja. Ühesõnaga see on üks tüütus.


tiivitaavi - 24.11.2015 kell 14:47

Kahjuks ei suuda tõestada,aga olen lugenud,et või toode on keelatud,selle eest hoiatati

Ostku,mis tahes,ja tehku neid experi..te enda peal mis tahes,
peaasi et usuvad.


cc - 25.11.2015 kell 21:56

Kes tahab teisit proovida, võib võtta kingakreemi ja teha oma nägu selle möksiga kokku ning siis proovida naeratada. Hambad peaksid nüüd olema poole valgemad.