Board logo

Täidlased naised
mada - 02.12.2002 kell 22:08

Kas peate neid seksikateks ning ilusateks või eelistate ainult piitspeeneid "tänapäeva maitse kohaseid" naisi?

Mina isiklikult tean, et ka varasema moe naised on vahel päris kenad

Samas ei ole mul midagi ka piitspeenikeste vastu, aga mul ei ole ka kindlat eelistust...

Lola69 - 02.12.2002 kell 22:22

Tja, pole küll vist otseselt küsimus naistele, aga ise tean küll üht meeste poolt igati imetletud rubenslikku kaunitari. Lausa imeline. Ent tema publik erineb reeglina piitspeenikeste omast. Eks meestel ole ka omad maitsed.

Võiks siinkohal enamgi öelda, aga ... hetkel ei ütle.

Ac - 03.12.2002 kell 08:17

Tjahh, ..mina olen kyll seda meelt olnud, et naisel peab ikka liha ka luude kyljes olema. Mis see "rubenslik" täpselt tähendab, ma'i tea aga pisut vormikamad piigad on mu arust päris in

murdjamees - 03.12.2002 kell 09:10

Krt jälle raske küsimus.Minul on selline eluetapp olnud, kus mu naiseks võetud miss Cihisnau muutus sünnitusjärgselt tüüpiliseks ülekaaluliseks matrjonaks ja hakkas ka vastavalt käituma. a la mees käes mis ma enam välimuse eest hoolitsen. Aga tema polnd ju alati selline.samas on ju palju jummala tordaid naisi kes on jumala poolt suurteks loodud. Aga mis seal pareata eks silm ikka nagu neile tavamõõtudes tydrukiutele peale jhääb.Aga samas pean mainima et üle hulga aja mõne sellise vormikama naisterahva rinnale sattumine võib sexuaalselt vägagi elamuslik olla!
Seega kui mulle inimene ikka ihaldusväärne tundub siis vormid mind küll segama ei saa!

Naxik - 03.12.2002 kell 09:30

nunuh eks peab olema naise juures midagi katsutavat kah olema mitte nii nagu öeldakse kui teha siis kondiklõbin taga no seda pole kah vaja
Mõnda pitspeenikest vaatates pea kehaga kohutavalt suur see ka ei kõlba kuhugi aga noh maitse asi

Lola69 - 03.12.2002 kell 10:08

Tsitaat:
Algne postitaja: Ac
Tjahh, ..mina olen kyll seda meelt olnud, et naisel peab ikka liha ka luude kyljes olema. Mis see "rubenslik" täpselt tähendab, ma'i tea aga pisut vormikamad piigad on mu arust päris in

Heida pilk mõnele Rubensi maalile ja seal seda vormi ikka veidi on. Ja minu arust igati ilusad naised.
Eks ta jah ... oli ütlus selle koera saba kergitamise kohta ...

Ac - 03.12.2002 kell 10:19

Tsitaat:
Algne postitaja: Lola69
Heida pilk mõnele Rubensi maalile ja seal seda vormi ikka veidi on. Ja minu arust igati ilusad naised.
Eks ta jah ... oli ütlus selle koera saba kergitamise kohta ...

Harisin end pisut: http://www.oir.ucf.edu/wm/paint/auth/rubens/earth-water.jpg ja arvan, et Rubensi naised pole ikka mu maitse. Natukene võiks ihu ikka haritud olla. Ja missuguseid koledaid lapsi ta joonistas? Ja mehed ka muist väega lodevad.

kontorihiir - 03.12.2002 kell 10:22

See küll jah meeste mõeldud küssa aga mõned vormikamad naised on ju ikka väga ilusad. Siis tahaks ise ka, et ikka seda t & t-d oleks...ic.
Aga jah, siiski tänan õnne et pole renessansiaja naise moodi (kehakujult) endal ka kergem olla ...

Lola69 - 03.12.2002 kell 12:53

See ongi nii, et maitse asi. Ja selle üle ei peaks vaidlema. Ega üritama vormikamaile selgeks teha, et nad peaks end piitsavartega samale pulgale piitsutama. Tolerants on märksõna.

Aga minu arust pole neil Rubensi maalide naistel häda midagi (ja lastel ka). Neid tuleb võtta ikka omas ajas. Igal ajal omad ideaalid. Ja kui kaasajal on neile publikut meeste seas, siis las nemad olla. Nojah, päris pekimägedest ma ei räägi. On ka neid, aga neilgi õigus olla kui nemad tahavad.

ipsu - 03.12.2002 kell 13:01

Tsitaat:
Algne postitaja: Lola69.

Aga minu arust pole neil Rubensi maalide naistel häda midagi (ja lastel ka). Neid tuleb võtta ikka omas ajas. Igal ajal omad i deaalid.

Ega Merilin Monroe ka olnud pingi piitsavars aga ta on siiamaani ameerika kõigi aegade sexi sümbol. Nii et: ilu vaataja silmades.

Virgin - 04.12.2002 kell 06:39

Virg arvab, et head inimest peab ikka palju olema Mõned vormikamad naised on peenikestega võrreldes palju kenamad. Enda kohta arvan, et päris piitsavars ei ole ning kaalu jälgima samuti ei pea... ega looduse vastu polex mõtet võidelda ka... ilu kohta nii palju, et kui inimene sisemiselt ilus, kiirgab see ka välja poole ning kaalul pole tähtsust... peaasi, et naine enda eest hoolitseb... vot selline arvamus mul

meryli - 04.12.2002 kell 07:15

Kui mina vaatan oma öeraasu, on teine ullem kui piits, pikkust 170 ja kondiehitus kaalub 45 kilo, siis mina ikka mötlen ja mötlen, et tia kuidas nad mehega kes tal 80 kg. seda va vanainimeste asja ajab. no , et yks ei murra teise luid ja teine ei tee oma luudega teisele haiget mis ma siis tegelikult tahan öelda, et liha luudele ikka, aga mitte ka nii, et asi kontrolli alt väljuks. ise kahju-kahju, kaks synnitust suht järjest raseduste vahe 6 kuud, seega ei saanud just kenakest kaubanduslikku välimust saavutada, eks järgm. suvi parandame asja!

virus - 08.12.2002 kell 16:10

Mulle endale on viimasel ajal need piitsad täitsa vastu hakkand võiks ju veidi liha luudel olla, miite ka aga mingi paks.

Bix - 08.12.2002 kell 16:18

Piitsad võivad erandkorras vaatamiseks olla, aga kui asi kaugemale jõuab, siis tekib ikka soov midagi sooja ja pehmet pihku võtta. Loomulikult ei saa pehmusega ka liialdada, sest kui pekikihi seest enam õiget auku üles ei leia, siis on ka nati pahaste.
Üldiselt on ikka nii, nagu juba korra või paar on mainitud, et kõige olulisem on ikka naisterahva juures see säde seal silmanurgas ja kui seda ei ole, siis muu mateeria seal kontide ümber ei oma mingit tähendust.

tiina - 08.12.2002 kell 16:25

Tundub neid postitusi lugedes, et olen oma populaarsust kaotamas
Tegelt liiga kõhnad naised ja muidugist mehed kah eriti ei meeldi küll mulle. Sellest järeldus, et ma ise kah endale ei meeldi. Aga miskit pole osanud ka ette võtta

Liha ikka peab luudel olema, siis naine kena ja naiselik välja näeb. Liiast muidugi ei tasu. Aga vahel isegi liigsetes kilodes naised oskavad väga armsad välja näha ja maitsekalt riietudes näevad nad väga kenad välja

Lola69 - 08.12.2002 kell 16:33

Tsitaat:
Algne postitaja: tiina
Aga vahel isegi liigsetes kilodes naised oskavad väga armsad välja näha ja maitsekalt riietudes näevad nad väga kenad välja

Tiinake, sama käib ju kõhnakeste kohta. Nii et ära nüid hakka rääkima, et justkui sa ei peaks endale ka meeldima, mis sest et kõhnake. Nagu Bix ütles "säde silmis ja särts on oluline". Ma ikke selline "suur tydrik" (loodan väga, et mitte üleliia), aa meeldin endale ikke siis kui säde sees. Ilma selleta muutun ilmetuks.
Tuleb seda sädemekest toita ja siis pole sel enam mingit tähtsust, mis kes ja mis kujul. Ja egas kõik kõigile ju meeldima peagi. Õblukestel siin tegelt vast veidi lihtsam. Ma võiks meeste suhtumistest rääkida väga inetuid lugusid. Võikaid. Sest räägivad mis nad räägivad, paar ülekilo on suurem patt kui kaks alla.

tiina - 08.12.2002 kell 22:36

Jah...eks ta kipub nii olema nagu sa siin kirjutad Lola.
Need kellel liigsed kilod põevad selle pärast ja alakaalulised põevad jälle oma kontide pärast.
Aga tõesti teeb meele nukraks, kui kahtlustatakse sind nälgimises ja anoreksias ja krt teab milles...kuigi ükski neist väidetest ei pea paika.

No viimasel ajal olengi käega löönud. Kellele ei meeldi ärgu vaadaku ja asi korras

pirka - 08.12.2002 kell 23:23

Tsitaat:
Kellele ei meeldi ärgu vaadaku ja asi korras

Vat see oli nüüd üks igati õige jutt sul Tiina
Ilu on siiski vaataja silmades ja kellele miskit ei sobi, see ärgu siis vaadaku.
Teiste soovide järgi ei saa oma elu sättida, ise peab endaga rahul olema. Ja kui endaga rahul oled siis tekib ka säde silmadesse. Olgu siis naine natuke kondisem või pisut ümaram.

Lola69 - 08.12.2002 kell 23:32

Tsitaat:
Kellele ei meeldi ärgu vaadaku ja asi korras

Olen Pirkaga nõus. Igati õige lähenemine.

Kuid jah, oleks endal see sama lihtne, st. nende sõnade järgi käimine.
Ent eks sädet anna ju vahel ka lõkkele puhuda. Vaja vaid leida need, kelle silmis on see "õige" ilu.

tuhvlialune - 09.12.2002 kell 08:20

Minu naine teeb ka imelikke trikke nii kui silmad avab kohe kaalu peale ja kui näitab valet numbrit siis ei jõua seda virisemist ära kuulata mina küll ei nori ta kallal ja ei pane seda kilokest ka tähele vot nii

Bix - 09.12.2002 kell 08:33

Kaalu üle on põhjust viriseda ainult siis, kui ta segama hakkab. Minul on probleem, et liigsete kilode (no hea küll, liigse paarikümne kilo pärast) ei saa kuidagi korvpalli platsi peal vajaliku kiirusega teiste meeste vahel sõeluda. Aga see, kui neiu arvab, et 50 on tema jaoks paras ning 55 täis saades tuleb enesetapp sooritada, siis see on ikka jube küll. Pealegi on igasugune virisemine oluliselt eemaletõukavam, kui kilod ise.

mustnotsu - 09.12.2002 kell 08:51

Minu arust oleneb täitsa naisest endast, kas talle sobib suur kaal või väike kaal. Samas minusarust 5 lisakilo küll kuskilt välja ei paista, lihtsalt loob meelad ümarad kehavormid. Samas jälle on mul üks sõbrants, kes tõesti natuke liiga palju kaalub.Ja ega tema sellega midagi suurt ette küll ei võta. Kreemikoogid lähevad näost alla kõrvale tuleb teksti, et kui ebaõiglane see maialm ikke on. Samas jälle ei kujuta ma teda ette piitspeenikesena, sest tal 3 meest kantseldada ja sõnadele kaalu juurde vaja lisada

Virgin - 09.12.2002 kell 13:44

Kaldun teemast kõrvale, aga ei saa jätta rääkimata lugu, mis üx kaalujälgija mulle suvel ütles...
Istusime hommikusöögilauas... üx sõber kes üle saja kilo ja korralik õllekõhtki ees, ei lase end kunagi häirida tema kaalu pihta käivatest kommentaaridest (mis iseenesest positiivne tegelikult)... niisiis tegigi see kaalujälgija märkuse, et ka paxud mehed tahavad ilusaid & saledaid naisi, aga meie peame neid tahtma sellistena nagu nad on Veider ongi see, et ka selgelt ülekaalulised mehed enda kõrvale saledat naist nõuavad... ja naise paari ülekilo pärast tõsist lärmi löövad, ise aga ei viitsi lillegi liigutada, et parem välja näha... (see pole muidugi üldistus, rääkisin mõnest konkreetsest juhtumist)

Ac - 09.12.2002 kell 17:32

Tsitaat:
Veider ongi see, et ka selgelt ülekaalulised mehed enda kõrvale saledat naist nõuavad... ja naise paari ülekilo pärast tõsist lärmi löövad, ise aga ei viitsi lillegi liigutada, et parem välja näha... (see pole muidugi üldistus, rääkisin mõnest konkreetsest juhtumist)

Tjahh, tahta ju võib! Aga saavad ju ka! Järelikult on pakkumine-nõudmine paigas?

Kayleigh´n I - 09.12.2002 kell 18:38

Mina olen ikka selle poolt, et inimene oleks ennekõike endaga rahul. Küll siis see ka välja paistab ja ka teised ei märka ainult kilosid, vaid nende sisemist rahu
Mul sõbranna oli anoreksik .. nii kaugele, et lõpetas haiglas .. ta ei olnud endaga enne rahul, kui läbi paistis .. ja siis ka veel mitte.
Ja nüüd .. on juurde võtnud ja endaga rahul .. ja kohe ilus on teda vaadata ... õnnelik ja rahul endaga...

Naxik - 10.12.2002 kell 17:20

minu naisukegi kaalus suvel 75-76 ja oli siiski väga seksikas
nüüdseks kaalub vaid 63 ja hakkab jälle rasedusega juurde võtma

michelle - 10.12.2002 kell 17:35

naised kes ka kondid on, ega seal ilusat pole, samas ka päääris paks võib ilus olla vahel. ise ma päris rahul endaga, ei ole kont aega paks. naisena samas seda et minu arvates on kenad just paksud mehed, või sellised turskemad.

ullike - 11.12.2002 kell 17:30

Tsitaat:
Veider ongi see, et ka selgelt ülekaalulised mehed enda kõrvale saledat naist nõuavad... ja naise paari ülekilo pärast tõsist lärmi löövad, ise aga ei viitsi lillegi liigutada, et parem välja näha... (see pole muidugi üldistus, rääkisin mõnest konkreetsest juhtumist)

Eestimaal on vastus sellele küsimusele ikka meeste vähesuses Meil on ju sada tuhat täisealist naist rohkem kui mehi - mille nimel siis peaksid mehed pingutama

pisimimm - 11.12.2002 kell 18:19

Igal esinejal on oma publik... Teema küll jah, rohkem meestele, kuid vastan siis oma mehe seisukohalt, et ta eelistab selliseid normaalseid, mitte liiga kõhnasid ja mitte väga pakse... Ise olengi vist siis selline normaalne, sest pole veel halvasti öeldud. Kuid jah, olen ka paksem olnud (oma pikkuse juures, mida on antud vaid 157 cm , kaalusin keska lõpus lausa 65kilo - ja enda arust oli seda ikka natuke palju), nüüd enam-vähem. Päris raseduseelset kaalu pole taastada veel õnnestunud, kuid suvel ehk taas. Loodan, et leidub niisiis ka publik minule, irw

murdjamees - 12.12.2002 kell 09:13

-Pisimimm-Mina igatahes võin su rannaskäiku vabalt pealt vaadata ja ka aplodeerida eriti edevate esituste peale!

tänan!

pisimimm - 12.12.2002 kell 09:21

Tsitaat:
Algne postitaja: murdjamees
-Pisimimm-Mina igatahes võin su rannaskäiku vabalt pealt vaadata ja ka aplodeerida eriti edevate esituste peale!

tänan!

Tänan

pisimimm - 15.01.2003 kell 18:17

Nüüd tuli meelde sõbra ütlus, et naisel olgu pigem 5 kilo rohkem kui vähem...nii et, maitsed on erinevad, nagu ka inimesed :-)

Lola69 - 15.01.2003 kell 20:41

Tsitaat:
Algne postitaja: pisimimm
Nüüd tuli meelde sõbra ütlus, et naisel olgu pigem 5 kilo rohkem kui vähem...nii et, maitsed on erinevad, nagu ka inimesed :-)

Seda on hea kuulda ja teadmiseks võtta. Kui see vaid elus kehtiks kah ...
Minu kogemused näitavad vastupidist.

cleona - 20.01.2003 kell 18:06

No pole minagi missimõõtu.Ja mis siis?Pole mul elus midagi sellepärast saavutamata jäänud.Ja ega ma nii vähenõudlik ka ei ole!Ja need vingujad,kes kõhunahka veavad ja hädaldavad,et nad on paksud,on lihtsalt naeruväärsed!

tamakotchi - 20.01.2003 kell 19:53

Njaa isegi natu liiga raske olnud kunagi, kuigi mees sellest küll välja ei teinud rohkem nagu ennast segas aga mingi kont kah kunagi ei ole tahtnud olla kõike peab olema parajalt Aga samas nii palju kui on erinevaid inimesi on ka erinevaid maitseid ja kõigile ei peagi ja ei tahagi meeldida

tiina - 20.01.2003 kell 21:08

Esiteks oleks see võimutu...kõigile ühtemoodi meeldida
Aga kujutage ette kui mingi naine meeldiks nagu emane koer jooksu ajal kõigile isastele koertele, kes läheduses. Jummal...siis päästaksid ainult kiired jalad ja vaevalt mõni naine seda sooviks...kõigile meeldida

mada - 20.01.2003 kell 23:14

Aga kui satub olema üks isane koer, kellele kõik emased ühtmoodi peale lähevad?

cleona - 20.01.2003 kell 23:16

Sellist haruldast imelooma vaataks küll ligemalt

Tartu-Waim - 21.01.2003 kell 01:27

Vot mulle tundup ikka et paksud armastavad peenemaid ja peenikesed pakse.Mina kes ma kaalun ikka nats ülle tsentri meeldivad väkka penikesed neidised (nagu tiina**) kel ikka ka nati
tissi ja puusa om...Voodis ju nii hea kaida
kui su banaan kõhunaha alla töötap ja
saap tal ka silma pääl hoida....

kätu - 21.01.2003 kell 10:38

Üks mu tuttav meesterahvas ütles sellise teema peale järgneva lause: "Ega mees pole koer, kes kondiga magab"

Naiste täidlus või peenike olemine pole teema, mis mind niivõrd kõigutaks (välja arvatud ühe erandiga - minu enda kohta), pigem võin kaasa rääkida antud teemal meeste kohta.

Barbar - 21.01.2003 kell 20:05

Mina eelistan selliseid naisi, kes oma figuurilt ilusa 'number 8' välja annavad

tiina - 21.01.2003 kell 21:14

Tsitaat:
Algne postitaja: mada
Aga kui satub olema üks isane koer, kellele kõik emased ühtmoodi peale lähevad?
No ilmselt see isane siis eriliselt litsakat tüüpi, ilma omade eelistuste ja väljakujunenud maitsega ja paneks kõiki ja kõike mis liigub.

li-li - 21.01.2003 kell 23:21

huvitav on see,et mannekeni kõndimas vaatavad kõik kui on veitsa suurem partii kopsu,siis ka talse tõuseb.......ega unistada pole ka kelatud kui endal käepärast pole aga hinnata tasux ka seda mis veel omal käes/me tunneb end omaselemendis hästi ja nahast välja küll ei poe,et igale ühele kaubax minna

olend82 - 22.01.2003 kell 22:41

ma just hiljuti mõtisklesin teemal ja meenutasin minevikku....mulle vist küll üldiselt meeldivad peenemat sorti naised, aga on ka olnud mõni rubenslik naine...aga KÕIKIDEL naiskodanikel peab eelkõige sisu olema, et minu juures löögile pääseda, olgu ta paks või peenike....
samas yks tuttav tydruk ainult luu ja nahk + rind(sorry, aga nii see on, 170 cm ja 45 kg) - no teda ka ei pea välimuse poolest iluduseks...

Virgin - 23.01.2003 kell 11:49

Tsitaat:
Algne postitaja: pisimimm
Arvan sama... kuna ma iseenesest viimasel ajal mõned kilod alla võtnud, siis varsti juba muretsema hakkan...
Kusjuures on mitu meest mulle öelnud, et mind liiga vähe on... samas ühe korra kui olin lohvakamate riietega, küsiti et kas ma rase
Enda arust on mind täpselt nii palju kui vaja ja polex ka miskit hullu kui 5 kilo rohkem olex...

murjam - 30.04.2003 kell 10:29

Paljudele meestele meeldivad pigem täidlased naised kui liig kõhnad Tavaliselt on suuremad inimesed palju elurõõmsamad

pisimimm - 30.04.2003 kell 10:37

Tsitaat:
Algne postitaja: murjam
Paljudele meestele meeldivad pigem täidlased naised kui liig kõhnad Tavaliselt on suuremad inimesed palju elurõõmsamad

Ei tea kas sellepärast, et neisse mahub lihtsalt rohkem rõõmu ?? Kuigi jah, ma olen ka vääääga elurõõmus kuigi ma nii suur pole.... Aga nagu ma ütelsin, igale ühele on oma publik....mõnele meeldivad paksemad naised, mõnele kontpeenikesed...

bohemian - 04.07.2003 kell 14:17

Tsitaat:
Kas peate neid seksikateks ning ilusateks või eelistate ainult piitspeeneid "tänapäeva maitse kohaseid" naisi?

Samas ei ole mul midagi ka piitspeenikeste vastu, aga mul ei ole ka kindlat eelistust...

mina olen näinud mõnda ysna paksukest ent selle inimese sära ja hoolitsetud välimus jätab keha hoopis varju...

jube on see kui naine on tüse ja hoolitsemata, poolpika seeliku ja karvaste jalgadega...

yaki

kodukiisu - 10.09.2003 kell 18:31

mulle meeldib inimesi vaadata ja ma tihti avastan end mõtlemas et see inimene on ilus või see on tõesti inetu - enamasti kui on inetu siis see inimene ise teeb ennast inetuks - ntx meigib ennast koledalt, kannab koledaid riideid. igal ühel muidugi oma maitse...
minul ei ole nii et piitspeenikesed blondid beibed oleks minu iluideaal; kunagi keskkoolis keegi küsis mu käest et mis mina arvan kes on kõige ilusam tüdruk meie klassis ja ma valisin selleks tüdruku kes oli ka kõige paksem - minu arvates ta oli tõsiselt ilus, talle sobis see et ta selline natuke trullakas oli ja ta ei käinud kunagi riides nagu vanamutt - pruunides/tumedates toonides, ta oli särtsakas, tal olid alati roosad põsed (loomulikud) ja ta nägi oma heledate lokkidega naiselik ja armas välja
ausalt öeldes lausa kadestasin teda...

mu ema on ka vähe ülekaaluline ja ma ei ütleks et see teda koledaks teeks, kuigi ta ise endaga rahul ei ole... asi mis teda häirib on see et enamasti kui ta poodi riideid ostma läheb siis ta leiab ainult koledad toonid ja lohmakad lõiked - kas tõesti on enamuse jaoks paksud naised mahakantud? pugegu kuhugi pimedasse nurka et keegi neid ei näeks???

kodukiisu - 10.09.2003 kell 18:33

ma ütleks hoopis et täidlased mehed on jubedad
eriti karvased õllekõhtudega ja rasvavoltidega mehed... öäk...

fatima - 20.09.2003 kell 22:50

kõige tähtsam on tervis! inimene peab sportlik olema(oma võimete piires muidugi) ja siis läeb ära kõik, mis üleliigne ja vorm on suurepäranesee käib nii naiste kui meeste kohta!

muhhin - 21.09.2003 kell 20:21

Tsitaat:
Algne postitaja: kodukiisu

Ohh...siis ei ole minul mingit lootust

pointer - 23.09.2003 kell 14:02

Modellikehaga naised mulle ei meeldi. Kardaksin vist isegi kallistada- äkki laguneb pooleks.
Paksud ja lodeva lihaga naised ka ei meeldi.
Nii, et selline kuldne kesktee on minu maitse

Beith - 23.09.2003 kell 15:47

Ise oln selline tavaline..Kunagi pubekana olin veidi trullakas, ent nüüd kaldun juba alakaalu, selles on süüdi vist pillid.
Kuid üldiselt oleneb kõik inimesest endast, kuidas ta teistele meeldib ja milline ta välja näeb. Ka kontpeenikesed naised võivad normaalsed olla, kui kannavad sobivaid riideid...Eriti jube on see, kui mõni "piits" ajab endale liibuvad püksid jalga...See on ju lihtsalt kohutav..Siis nad näevad alati nagu sõjavangid välja.
Tavaliselt on küll nii, et pigem olgu veidi paksem, kui päris kont.
Pisut täidlane naisterahvas võib tõeliselt kena olla, kui ta seda ise soovib...
Ainult kui kaal kisub üle 100 kilo, siis võib asi veidike koledaks muutuda.

viidik - 23.09.2003 kell 16:07

Kõige hullemad on ikka need, kes Fashion Channelis lava peal jalgu loobivad. On ikka kole vaatepilt küll - jalad nagu kepid all ja pepu koha peal hoopis tühi koht.
Aga mõnikord näidatakse seal India modelle, küll need on kaunid, ikka natuke pekki ka ümber, sellised ilusad pehmed vaadata (aga mitte paksud). Mul oma naine ka selline

muhhin - 23.09.2003 kell 16:21

Kumbki äärmus ei ole hea.
Sihuke sale (sale ei tähenda kondihunnikut siinkohal) või vormikas on hea

Beith - 23.09.2003 kell 16:23

Peaasi, et kahe käega ümbert kinni saab võtta

muhhin - 23.09.2003 kell 16:26

Tsitaat:
Algne postitaja: Beith
Peaasi, et kahe käega ümbert kinni saab võtta

Strateegilisemad kohad võiksid kah tuvastatavad olla

pointer - 23.09.2003 kell 20:53

Tsitaat:
Algne postitaja: viidik
Kõige hullemad on ikka need, kes Fashion Channelis lava peal jalgu loobivad. On ikka kole vaatepilt küll - jalad nagu kepid all ja pepu koha peal hoopis tühi koht.
Aga mõnikord näidatakse seal India modelle, küll need on kaunid, ikka natuke pekki ka ümber, sellised ilusad pehmed vaadata (aga mitte paksud). Mul oma naine ka selline

Aga seda kanalit meeldib mul pohmakaga vaadata. Seal pole midagi mõelda vaja, aga sel hetkel on isegi nats silmailu olemas

alar68 - 24.09.2003 kell 08:23

minu isiklik maitse on monroe taolised daamid.kuidagi hea vaadata ja kindlasti mõnus silitada.jutt muidugi puhtast füüsisest.kauneid ja armsaid naisi on aga igattüüpi naiste seas.

Killagal - 22.11.2003 kell 11:45

hmm... isiklikult on mulje jäänud, et mehed ütelvad, et vormikad ilusad. aga siis endale võtavad ikka mingi kondise, kellega eputada... Ise ma kondine pole.. Kunagi tahtsin olla.. Enam ei taha... Hiilgeaegadel kaalusin oma 167 cm juures 100 kg. siis kadus poole aastaga 15 kg. "Süüdistati" anoreksias ja muudes sellistes asjades.. Aga õnneks ei põdenud midagi..lihtsalt olukord oli selline.. ideaalkaaluni on veel 10 kg aega... loodan sellega hakkama saada... Eelkõige enda pärast...see mis teised arvavad/räägivad/väidavad, on savi...Senikaua, kuni oma ütlusi tegudega ei tõestata
Kuigi on ka neid, kes on öelnud, et ma just nii ilus, nagu ma olen...
Hämmastav, kui palju tõusis kilode kadudes enesehinnang.. poleks seda eladeski arvanud

yller - 22.11.2003 kell 11:49

Tsitaat:
Algne postitaja: Beith
Tavaliselt on küll nii, et pigem olgu veidi paksem, kui päris kont.

vot see on h2sti 6eldud

kodukiisu - 22.11.2003 kell 19:04

Tsitaat:
Algne postitaja: muhhin
Tsitaat:

Ohh...siis ei ole minul mingit lootust

Mõnele naisele aga just sellised "kaisukarud" meeldivad - nii et ära minu arvamuse pärast lootust kaota

Oma mees on mulle öeld, et talle meeldib et ma päris kondikubu pole (nagu ta ise) ja on ka seda öeldud, et naistel peavad ikka teatud kumerused olema
minu maitse meeste suhtes on see, et kui on pikk ja kõhn siis on ka seksikas

Killagal - 14.08.2004 kell 16:26

Tsitaat:
asi mis teda häirib on see et enamasti kui ta poodi riideid ostma läheb siis ta leiab ainult koledad toonid ja lohmakad lõiked - kas tõesti on enamuse jaoks paksud naised mahakantud? pugegu kuhugi pimedasse nurka et keegi neid ei näeks???

icc.. ma saan su emast täitsa aru sellepärast ongi lihtsam ise õmmelda riided

qri - 14.08.2004 kell 17:00

Tehke mis tahate aga mulle meldivad pisikesed ja kondised. Ei tea kas olen haige või?

epp - 14.08.2004 kell 22:30

Täidlased on ju lahedad.. kaugelt.. ja..mm.. riietega.. aga paljalt? siis vb mu arvamus muutuks kui ma neid näen...aga mida kobedam kints seda suurem ka tiss ju.. vb meestele meeldib..

Hera - 14.08.2004 kell 22:42

Mulle üldiselt väga paksud inimesed ei meeldi, kuidagi ebamugav on nendega. Väga paksu inimese all pean ma silmas ikka selliseid, kellel rasvad juba igate pidi lotendavad ning käimise taktis võbisevad. Üsna rõve vaatepilt. Kui aga keha prink on ning inimene ise elurõõmus ning kogu aeg ainult ei ähi ega hingelda, siis pole mul nende vastu ka suurt midagi. Vahel on selline paksus ka haiguse tagajärg ning polegi liigsöömisega seotud, kuigi ega neil priskematel ka heast söögiisust puudust pole. On endalgi mõni priskemat sorti tuttav olnud, nii et olen asjaga pisut kursis. Ükskord naersin südamest ühe sellise tuttava dieeti. Terve päeva näris ta kapsast ja porgandit ning õhtul kummutas endale sisse mitu pakki hapukoort koos rohke suhkruga. Põhjus dieedi lõpetamiseks oli lihtne - kõht läks tühjaks.

missdarkness - 15.08.2004 kell 08:24

tunnen ennast sellise parajalt paksu ja parajalt peene inimesena...pealegi veel parimates aastates ja parimas olukorras....nuh eks seda kaalukest võiks ju vähem olla....kuid savi see

familyman - 15.08.2004 kell 11:12

missdarkness = minu tüüp (imelik sõna see tüüp aga paremat ei tulnud pähe, sorry)

maipõrnikas - 15.08.2004 kell 11:45

Kui liigsed kilod häirivad sind ennast ja enesetunne on halb, siis on mõtet kergemaks saada
Ja apteekides saab mõõta oma keha rasvasisaldust, et ikka normipiires püsiks, esmatähtis ikka tervis ja kui oled terve, siis on ka põsed roosad ja pakatad elurõõmust
Ja liikumises peitub jõud
Oleme sportlikud

BlueAngel - 16.08.2004 kell 17:11

mnjah... mõtlesin siin, et mida mina olen enda kallal kogu aeg vingunud...täitsa normaalne peaksin olema...aga ma ei ole rahul...162 cm, kaalun 52 kilo...ja ma olen paks...tehke mis tahate, aga ma olen paks nüüd võibolla olen natukene alla võtnud, aga välja ei paista see kuskilt, võibolla ainult näost natukene. Jube tegelt. Aga mul enamasti see mõte, et mis ma ikka vingun, näljutama ka ei hakka sellepärast. Inimene harjub kõigega ja küll ma endaga ka harjun. Siin kellegi kommentaaris oli, et kellele ei meeldi, see ärgu vaadaku.
Mul on sõbranna, kes on no...natu-natukene ülekaaluline, aga minuarvates on ta väga armas. Talle kohe sobib selline vormikus.

hestia - 16.08.2004 kell 17:57

Tsitaat:
Algne postitaja: BlueAngel
...täitsa normaalne peaksin olema...aga ma ei ole rahul...162 cm, kaalun 52 kilo...ja ma olen paks...tehke mis tahate, aga ma olen paks

targad mehed on öelnud, et number, mis saadakse oma pikkusest lahutades 110, pidavat olema normaalkaal... selle arvutuse järgi oled Sina täiesti normis....
mina peaksin oma ligi kümnest lisakilost lahti saama.... on ehk kellelgi soove?

lendajapoiss - 16.08.2004 kell 19:47

Paluks ikka peenemaid ...no aga tisside kohta teate isegi!

Lord666 - 19.08.2004 kell 13:37

Naine peab ikka selline olema, et kui ümbert kinni võtad, siis ikka tunned, et midagi kätevahel on.
Minule meeldivad täidlased naised, aga väga oluline on see milline ta keha on, kui on lodev on kole, aga ka väga kõhnad võivad olla lodevad.
Ise olen väga lahja, ja kui ma endale ka samasuguse kõhna naise oleks võtnud, siis oh seda klõbinat öösiti

Aga naine peab olema täidlane, mitte paks. Need on kaks eri asja.

salliise - 24.09.2004 kell 07:54

Kutsutakse kondikubuks, ise nagu ei taha ästi sama meelt olla. Lihas ikka ka olemas, tõstsin mullu talvel pulli pärast kangi siukse turske tädiga ja samale pulgale jäime. Rinnalt 40 kilo, kui kedagi huvitab. Mul lihtsalt suur vana eestlase tõugu kont. Kaalun ka palju võrreldes omasuurustega ja sellest nalja saanud omajagu. Rebaste peol abituriendid vaatasid pääle, et suht kleenuke ja ei pingutanud eriti kinni hoida, kui lavalt matihunnikusse viskasid. Pidid vaesekesed järgi tulema.
Kunagi väga headel aegadel kaalusin peale suvepraktikal nuumamist ka oma 85 kilo ja ikka leidus, kes vingus, et teravad kondid turritavad.

Alfaromeo - 24.09.2004 kell 08:00

EINUHH. Pole need paksud ega ka piitspeened ead, kondiümber peab ikka natuke liha ka olema siis on ia. Aga kui ikka valida kas paks või piitspeenike siis valiksin viimase,

Liilia - 27.02.2010 kell 00:17

Üks mees kiitles,et kui ta noor oli siis meeldisid talle peened piigad,kuid vanemaks saades, hakkasid hoopis kobedamad/priskemad meeldima.
Kas on ka kodutute hulgas mehi,kellel on taolisi meelemuutusi toimunud

Shadow25 - 06.03.2010 kell 15:10

Minu arvates on õige naine mõnusalt pehme.

2mustikas - 06.03.2010 kell 23:15

Tsitaat:
Algne postitaja: hestia
Tsitaat:
...täitsa normaalne peaksin olema...aga ma ei ole rahul...162 cm, kaalun 52 kilo...ja ma olen paks...tehke mis tahate, aga ma olen paks

targad mehed on öelnud, et number, mis saadakse oma pikkusest lahutades 110, pidavat olema normaalkaal... selle arvutuse järgi oled Sina täiesti normis....
mina peaksin oma ligi kümnest lisakilost lahti saama.... on ehk kellelgi soove?

Okei olen olnud alates 15 aastaselt juba ~100kg, pikkus 174cm, kui nüüd arvutada, siis peaksin olema 70kg.
Olin vahepeal, pool aastat selles- kaalus ja arstid ütlesid mulle ära, et ma lõppen ära, ilma lihasteta üsna ruttu. lõpetasin katsed.
Naistest, kaunis keha on kontrollitud vorm....

niceassu - 07.03.2010 kell 10:19

Oleneb kui hästi see täidlane naine enda eest hoolitsenud on.Mulle võib kahesaja kilone ka meeldida kui tal on kena nägu,hea iseloom ja kena nahk.Nendega ehk vaid raskem elada oleks,muud ei midagi.Piitspeenikesi nähes teen ma tavaliselt kätega zhesti et ma saan nende konte murda,seega need mulle peale ei lähe.

sul ei ole muud viga kui sinu vanus!Puberteedikud ei märka reaalsust.

pingviiner - 07.03.2010 kell 22:54

vahet sel on milline on naise välimus. Asi on ikka sisus Ega sa raamatut ka ei soeta sellepärast, milline ta välimus on... ikka sisu on oluline

niceassu - 08.03.2010 kell 03:01

mina lähen küll esialgu raamatu juurde mille kaaned on ligitõmbavad.

nudol - 08.03.2010 kell 09:18

Tsitaat:
Algne postitaja: niceassu

Aga kui sisse vaatad siis viskad minema.

guttamax - 08.03.2010 kell 14:17

Tsitaat:
Algne postitaja: Liilia
Üks mees kiitles,et kui ta noor oli siis meeldisid talle peened piigad,kuid vanemaks saades, hakkasid hoopis kobedamad/priskemad meeldima.
Kas on ka kodutute hulgas mehi,kellel on taolisi meelemuutusi toimunud

On, ja apsull ei häbene oma feti¹hit
Eks ta vast natsa geenide kaudu ka nii on, sest mu vanaema oli korpulent ja onunaene on näiteks, ning võiks näiteid tooma jäädagi lausa

pingviiner - 08.03.2010 kell 15:00

Tsitaat:
Algne postitaja: nudol
Tsitaat:
Algne postitaja: niceassu

Aga kui sisse vaatad siis viskad minema.

iks säkli

LaSessica - 20.05.2010 kell 12:21

Olen alati seda meelt olnud,et inimene peab toituma õieti.Piits peenikesed näevad lausa jubedad välja.

tiivitaavi - 20.05.2010 kell 12:23

Toituma veregruppi arvestades.

Liilia - 21.05.2010 kell 00:00

Mina ei hakka iialgi mingi veregrupi järgi toituma,minumeelest on see täielik jamps.
Organism annab ise teada,mida tal tarvis,millegagi ei tasu aind liiale minna ja üle doseerida(mida enamus inimesi kahjuks siiski ka teeb)

sales - 21.05.2010 kell 22:18

Liilia... vaata... söömine ei ole tänases tarbimisühiskonnas ammu enam organismi vajaduste rahuldamine enamasti on see kas söömisest saadava mõnu nautimine või moeröögatuste nimel masohistlik enesepiinamine Selle kõrval pole veregrupi järgi toiduvalik mingi eriline jamps... vaid kukepea...

cc - 21.05.2010 kell 22:20

Tsitaat:
Organism annab ise teada,mida tal tarvis

Nii tõesti on. Mulle näiteks ei maitse roheline tee. Aga ühe iidse india toitumisteaduse reeglite järgi on minu tähtkujus sündinud inimesel rohelise tee joomine üldse keelatud, sest see tekitab kehasse musta vedelikku. Aga mu organism on seda sünnist saati teadnud.

sales - 21.05.2010 kell 22:24

ma olen ka sünnist saati tee asemel piima eelistanud - täitsa vastavalt veregrupile

Kusmaalt lõpeb täidlus ja tuleb lihtsalt öelda - paks

Madame - 04.08.2010 kell 18:05

Tsitaat:
Algne postitaja: sales
ma olen ka sünnist saati tee asemel piima eelistanud - täitsa vastavalt veregrupile

Kusmaalt lõpeb täidlus ja tuleb lihtsalt öelda - paks

sealtmaalt, kus inimese tervis kannatab, jalad ei kanna, kolesterool viskab kõrgele, ilma hingeldamata ei saa trepist üles, jne.

s2rasilmake - 04.08.2010 kell 19:38

just, paks algab sealt ,kus tervis käest läheb ja sa ple enam rahul enesega

guttamax - 04.08.2010 kell 20:12

Teeme nii rsk, et ykski paks ei suru ennast kellegile kaela, ning kellele meeldib, sellele meeldib, punkt.
Minu naene (v6i eks, trasestarusaab, onjä) mulle meeldib, vaatamata ta täidlusele, sest ma tunnene teda
Offi tytart ma ei tunne, aga ega need kilod mind ei suru ka, eksole
Sanon jätkuvalt, et igale oma, kes kepib tytart, kes ema, kes vanaema ja kes peab offi naesega leppima, onjä.
Tra. täiega m6ttetu teema rsk.

Liilia - 04.08.2010 kell 20:39

mis sa guttakene nii hirmsaste karjud seal....
ma ole ka pehmeke ja hää süämega,ära aind mu peale küll riidle

tiivitaavi - 05.08.2010 kell 09:55

Vaata paks ollakse siis,kui sind enam armukesena enam ei taheta.
"Saime kokku,aga ma ei tahtnud teda panna enam,oli paksuks läinud kätte."

guttamax - 05.08.2010 kell 10:18

Tsitaat:

Ok.
Yritan siis veelkord.
SEE POLE KELLEGI ASI, MILLINE NAINE KELLEGILE MEELDIB, NING MILLINE MEELDIB OLLA KONKREETSEL NAISINDIVIIDIL.
Muu jahu on pask.

bullet - 08.03.2014 kell 21:37

Mulle näiteks meeldivad täidlased, kurvikad naised. Ehkki ma seda oma sõpradele tunnistada ei julge ja ka lähedastele mitte.
Minujaoks on neis midagi sellist mida piitspeeneid naisi nähes ei teki.
Kuna tavaliselt on sellised naised äärmiselt heasüdamlikud, siis sedaenam minuga kontakti neil ei teki. Kahjuks.

tunexdore - 18.11.2014 kell 21:50

Tsitaat:

USAs New Yorgis toimub Full Figure Fashion Week, kus poodiumil saab näha ainult täidlasi modelle.

Ürituse korraldajate sõnul tahavad nad näidata, et ka natuke suurema kondi ja kehakaaluga naised on kenad ja sobivad moelavale, kirjutab Reuters.

«Moetööstus on alakaaluliste ja ülikõhnade modellide ülistamisega liiga kaugele läinud. Kus on kirjas, et modellil peavad luud välja paistma? Ümarama kehaga naised ei pea end häbenema, vaid neile antu üle hoopis uhked olema,» laususid korraldajad.

Täidlaste modellide etteaste meeldis üritusel olnutele väga ning catwalk`il olnud said võimsa aplausi osaliseks.

haaskler - 24.03.2019 kell 22:37

Tsitaat:
Algne postitaja: bullet
Mulle näiteks meeldivad täidlased, kurvikad naised. Ehkki ma seda oma sõpradele tunnistada ei julge ja ka lähedastele mitte.
Minujaoks on neis midagi sellist mida piitspeeneid naisi nähes ei teki.
Kuna tavaliselt on sellised naised äärmiselt heasüdamlikud, siis sedaenam minuga kontakti neil ei teki. Kahjuks.

Sõpradega on lihtne. Need saadad lihtsalt karu t...a peale. Olen ise seda korra elus teinud. Hunnik haigeid retarde said suuska, sestsaadik võin pehmemate naistega semmida nii, et keegi selle peale rõvetsema ei hakka.

otton - 09.05.2022 kell 13:00

Tsitaat:

Eestimaal on vastus sellele küsimusele ikka meeste vähesuses Meil on ju sada tuhat täisealist naist rohkem kui mehi - mille nimel siis peaksid mehed pingutama