Board logo

suhe oma kallima vennaga
Zewa - 19.04.2006 kell 20:26

mis teie sellest arvate, kui tekib mingi nii öelda sõbralik voodi suhe oma kallima vennaga? on see normaalne?

Marxendorf - 19.04.2006 kell 20:29

No nii..... varsti on sii see aeg kui su kallim kaotab sinu ja oma venna ja teab veel mida! Tahad, et vennad üksteist maha tapaks!

Laps saa suureks ja tee selgeks, mis on siin elus normaalne ja mis mitte!

Kui keppi tahad....mine Enterisse! Seal on digi ja mehhaanilisi väntasid ja säästad inimelusid!

Maiu - 19.04.2006 kell 20:35

Omad vitsad pexavad!
Ülejäänud on Marxendorf ilusti kõik kirja pannud, a igax juhux, kui midagi jäi arusaamatux- ei ole normaalne

Marxendorf - 19.04.2006 kell 20:40

Tegelikult hea oleks kui asi ainult ühe laibaga piirduks!

sissy84 - 19.04.2006 kell 20:48

Nii lähedalt ka murda ei maksaks...ja see pole normaalne.Muideks kindlasti on rohkem mehi maailmas kui su kallima vend kellega ringikeperdada.

delilah - 19.04.2006 kell 21:11

Ja milleks üldse "kallim", kui vaja ringi tõmmata?
Aru ma ei saa.

chips - 19.04.2006 kell 21:38

Loodan, et sellel kallimal ainult üks vend on

Bithe - 19.04.2006 kell 22:12

Ei midagi uut siin päikese all!
Õde lööb õelt mehe üle...
Vend lööb vennalt naise üle...
Mõni poeb oma kallima vennaga voodisse..
Iseasi kui normaalne see just on.
Hunt kodu lähedalt ei murra, aga inimene on igast loomast hullem ja jõhkram...seega inimese kohta see ütlus ei kehti!

Dinxu - 19.04.2006 kell 22:15

Minu kallima vend on mulle venna eest. Ma tõesti ei kujutaks end ette temaga voodisuhtes- kui ma seksida tahan, siis ikka seksin oma kallimaga.
See ei ole normaalne!

unistaja - 19.04.2006 kell 23:32

Vot seda ma küll kogeda ei tahaks! Poleks eriti normaalne.

Sybill - 20.04.2006 kell 07:38

zewa kallima nahas küll olla ei tahaks.

ullike - 20.04.2006 kell 07:39

Ullike ei saa muidu, kui tsiteerib äsjalahkunud klassikut: No tule taevas appi!

Mu mehel 2 venda, aga millegi nii jabura peale ei suuda ma isegi mõelda mitte

Andrew - 20.04.2006 kell 07:42

Postitaja üritab elu elada mehhiko stiilis. Siis ka kindlasti laibad. Või ka nii, et kõik panevad kõiki ja makstakse julmalt kätte.

ullike - 20.04.2006 kell 07:47

Tegelikult siin introvertsel Eestimaal laipu muidugi ei tule, aga kui kale peab olema niisuguse noore inimese hing, kes niiviisi suudab teha ja sellest veel teistega rääkida?

Poopie - 20.04.2006 kell 07:51

khmm.midagi uut see pole,kuid siiski milleks sulle kallim, kui tema vennaga viidad oma aega?

Imre - 20.04.2006 kell 08:22

nii öelda sõbralik voodi suhe ?
mida see tähendab üldse ?

anne51 - 20.04.2006 kell 08:37

Imre, tahtsin just sama küsida. Kõik noomivad, aga on teadmata, millest üldse jutt käib.

kontorihiir - 20.04.2006 kell 08:39

mina ütleks selle kohta : naine, sa oled nõrk!

Siki - 20.04.2006 kell 09:10

Kuidas saab üldse tekkida küsimus, kas see on normaalne? Loomulikult pole. Või on tegutsemispõhimõtteks peaasi, et perekonnast välja ei lähe...jube :S

Imre - 20.04.2006 kell 09:15

Halloo inimesed ...
Mis on see nö sõbralik voodisuhe.
Saage teada, mis see on, siis mustake või kiitke.
Kui seda ei tea, siis pole ka mõtet sedasi lahmida tühja.

anne51 - 20.04.2006 kell 09:23

Imre, vabanda, ma nimetasin sind eelmises postituses eeroks.
Ei-noh, eks on muidugi selge, mida autor silmas pidas, aga kuna tekst on nii vigane ja teema ebameeldiv, siis tahaks kohe norida.

Imre - 20.04.2006 kell 09:30

no sõbralik ja voodi.
Seksist pole ju juttu
Äkki magavad ühes voodis ja vennas on sellest tealik ?
Ok, ma olen vist optimist, aga siiski...
Mis on see sõbralik voodisuhe.
Huvi tekib asja vastu.
Iga voodis veedetud aeg kellegagi ei ole veel ju seksisuhe

Siki - 20.04.2006 kell 09:30

No vaevalt nad sõbralikult voodiga juttu räägivad, kuid sellest lausest tuleb väljs küll nagu oleks voodil nende kahega suhe

Maiu - 20.04.2006 kell 09:31

Imre- sa oled nii kenade siniste silmadega

dillinger - 20.04.2006 kell 09:35

Jaa see on üsna loomulik et kui ma soetan endale uue kallim, kellel on ka vend siis ma raudselt loon suhte ka vennaga.Õnneks on mu naisel ainult õed.
tegelikult ma ei kujuta hästi ette heteromehi laskumas intiimsuhetesse oma kallimate vendadega?!
Zewa kuule aga sa kallima ema isaga pole üritanud suhet luua.Küpsemad inimesed sexuaalselt kinlasti-see võib olla erutav ja kindlasti ka arendav. Ja samas ega su kallimal mõnda looma pole-taani dogi ve Saksa lambakoera?

TJ

madu - 20.04.2006 kell 09:37

Aga võib-olla on asi veel hullem - "suhe oma kallima vennaga" võib tähendada ka, et teemaalgatajal on 2 venda - üks, kes on vähem kallis ja teine, kes on rohkem kallis. Ja selle "kallima" vennaga siis suhet aretataksegi. Voodis. Sõbralikult.

Imre - 20.04.2006 kell 10:08

Te olete nii vastikult pessimistlikud
No mis on suhe.
Tööalane suhe, sõprus suhe jne jne
Ah, vaadake välja, ilus ilm on.
Ärge olge nii halvustavad (look who's talking)

Robi49 - 20.04.2006 kell 19:16

Tsitaat:
Algne postitaja: kontorihiir
mina ütleks selle kohta : naine, sa oled nõrk!

ega seal on palju võimalusi jah,
aga pole vähemalt- külapealkäimist,
ja ega ta nüüd nii väga haruldana ka pole.
Ja teema kütab kirgi

freelancer - 20.04.2006 kell 19:38

Mina näiteks tahaks teada mis on viga su partneril et oled sunnitud leevendust oma voodiprobleemidele tema vennalt laenama seniks kuni ta sind veel leevendada viitsib.
Või on küsimus lihtsalt kättesaadavuses.
Rõbõ jest i nahui sest!

pointer - 20.04.2006 kell 22:27

ei ole normaalne.
kallimat pole olemas kui on voodisuhe kellegi teisega. Igatahes mingi räme kiiks on nii jutus kui tegudes.

Zewa - 21.04.2006 kell 18:57

mh..vaadke asi pole tegelikult nii nagu te siin arvate....ma ise ei ole sugugi nõus sellega, et ma kallima vennaga voodis oleks..olen nõus delailah'iga et pole vaja kallimat kui ringi tõmmatakse.....aga asi on selles, et tema just tahab minuga sinna minna ja ei saa sellest aru, et mina ei taha...olen talle püüdnud selgex teha, et ei taha aga ta ajab üha edasi ja edasi seda teemat....ja siis tekkis huvi, mida teised sellisest asjast arvavad...

tänan arvamuste eest ja tore, et mul/teistel on sama arvamus, et see nii öelda sõbralik sex (kui vahest saadakse kokku ja siis põnksitakse) kallima vennaga on ebanormaalne

Marchrabbit - 21.04.2006 kell 20:45

Ülalpool toodi võrdlus,et see lugu sarnaneb Mehhiko seriaalile.Sellisel juhul oleks pidanud varem või hiljem selguma,et kallima vend on tegelikult Zewa ema. Zewa viimast postitust lugedes selgus,et ta on siiski tubli ja õigel teel.

exactly - 21.04.2006 kell 21:31

Tsitaat:
Algne postitaja: Zewa
mis teie sellest arvate, kui tekib mingi nii öelda sõbralik voodi suhe oma kallima vennaga? on see normaalne?

..on jahh normaalne,sex jäägu perekonda!

Pipilota - 21.04.2006 kell 21:39

Tsitaat:
....aga asi on selles, et tema just tahab minuga sinna minna...

kuhu sinna?

Zewa - 21.04.2006 kell 22:43

voodisse.... :S

aga tänan vastuste eest ja peaks nüüd teema lõpetatuks

dillinger - 22.04.2006 kell 07:51

Seega Zewa läks siis kallima vennaga sinna??!??!

TJ

dsikibriki - 22.04.2006 kell 11:02

Tsitaat:

on ikka, miks mitte venda ka kabistada, vaata kui sa oma õe meest kabistaksid, siis ma ütleks sulle et pea hoogu, aga mehe venda võib naissoole peab solidaarne olema( st et sõbrannade ja õdede mehi ei näpita), aga meessoole võib olla solidaarne

Zewa - 22.04.2006 kell 12:04

ma pole kuskile läind ega lähe ka!!!!

Imre - 22.04.2006 kell 12:13

Näh, ei mingit seksi ega asja.
Pelgalt teoreetiline küsimus.
Zewa, sa teinekord ikka kirjuta, et sa oled seda, teist ja kolmandat juba teinud.
Mida inimesed sellest siis arvaks
Aga paha inimene oled sa ikka, et kallima vennaga magad sedasi

Lii001 - 22.04.2006 kell 12:32

irw sõbarlik voodisuhe Ma ei või...

Isiklikult küll ei prooviks, aga tehke, mis õigeks peate... Ja mõelge selle peale, kuidas tunneksidte, kui kallis mees teie õde "paneb"

dsikibriki - 22.04.2006 kell 20:00

eksole kuku pikali tead, millised moraalijüngrid siin

VadeMecum - 29.04.2006 kell 10:37

Miks sa selle mehega üldse tahad koos olla? (ma mõtlen Sinu kallima)
Kui sa teda armastaksid siis Sa ei tahaks teda petta vms.?

Zewa - 30.04.2006 kell 13:04

Tsitaat:
Algne postitaja: VadeMecum
Miks sa selle mehega üldse tahad koos olla? (ma mõtlen Sinu kallima)
Kui sa teda armastaksid siis Sa ei tahaks teda petta vms.?

mina ei tahagi olla oma kallima vennaga....tema tahab minuga olla....aga selle teema tekitasin sest lihtsalt huvitas teiste arvamus....

li-li - 30.04.2006 kell 13:09

Palju need arvamused nüüd sinu eraelukest ka mõjutavad?
oeh, kui mõtetu....ja see suhe kah(minu arvamus)

sinitaevas - 30.04.2006 kell 14:08

Maiu - 30.04.2006 kell 14:18

jah, sinitaevas, aga ex lõi vastutasux vennal silma peast välja, teemaalgataja heideti perekonnast välja ja tal ei jäänud muud midagi üle, kui kodutux hakata jne.... põnev värk, loe ise, eespool on kõik kirjas

freelancer - 30.04.2006 kell 14:59

suhe oma kallima vennaga

Ilmselt on tegu lihtsalt mugavuse ja võimaluse ärakasutamisega.Miks lasta end panna ühel kui on võimalik seda protsessi värvikamaks muuta.Täna ühega homme teisega.Järgmine nädal juba korraga ühes kohas.Edasi võiks keppijate arvu juba suurendada ja miks ka mitte naisi juurde võtta.See aga juba kuulub teise teemasse.Igatahes kui valikut teha ei oska(või ei taha) siis mina läheks juba täispangale(kindlasti kasuta kaitsevahendeid)

exactly - 30.04.2006 kell 15:08

suhe,täpsemini sexi suhe mehe-naise vahel on alati normaalne siis,kui mõlemal hea on ! kõik muu muu,ka see,kes kelle vend või onu on, ei ole oluline,sry!

Maiu - 30.04.2006 kell 18:25

Tsitaat:
Algne postitaja: freelancer
suhe oma kallima vennaga

Igatahes kui valikut teha ei oska(või ei taha) siis mina läheks juba täispangale(kindlasti kasuta kaitsevahendeid)

millex kaitsevahendid- laps jääx ju perekonda

belleza - 30.04.2006 kell 18:50

normaalne see just mitte ei ole.

Maiu - 30.04.2006 kell 18:53

Tsitaat:
Algne postitaja: belleza
normaalne see just mitte ei ole.
no exactly vähemalt vabandas oma mõtte(tegu)viisi pärast

guttakax - 04.06.2016 kell 15:45

Tsitaat:

Ja mikskamitte! Õdedega analoogne asi nooruses on juhtunud....
Olin esimest korda elus kinni...olin 18-20 seal...tollal sai vaid kaks kirja kuus saata...kirjutasin siis ikka enamasti emale ja proovisin ümbrikusse lisada ka kirja Temakesele...kirju sain palju, aga vastata harva....ruineeris...üheltmaalt kirjutasin Temakesele, et mul on veel aastake jäänud, aga ma rohkem ei kirjuta..et kui laekun, ekssiis ole näha... Vabanemise päeval sain teada, et ta on natuke rase ja...jätsin siis asjad sinnapaika...Paar nädalat hiljem trehvas mind linnavahel Temakese noorem õde, kes küsis, et miks ma külla pole tulnud...vastasin, et Temake on ju rase ja tal uus kutt...Õeke vastas, et vale jutt ja tule ikka. Ükspäevsiis läksingi..Temakese kõtu ikka puuris kahtlaselt silma ja siis...nu a ise olla süüdi jne...Jätsin siis jumalaga ja õeke tuli mind saatma..kuidagi sujuvalt jätkus seda saatmist meil paariks aastaks... Noored nuh

naisemees - 04.06.2016 kell 18:13

Tsitaat:

Kallimale see kindlasti ei meeldi. Muidu suht harilik lugu. Üldiselt oleks väga vahva, kui sa ära otsustaks, keda sa tegelikult tahad.