Board logo

Ei meeldi lollid mehed!
ariita - 04.02.2007 kell 13:59

Mis peitub selles arvustavas üteluses?
Milline käitumine mehe poolt näitab välja, et ta on loll!

kerberos - 04.02.2007 kell 14:05

lollil mehel ja lollil mehel on vaks vahet kui ütled mehele,et ta on loll. Kui ta vastab siira naeratusega,et jah ta on loll.... siis ei ole kõik veel kadunud aga kui ta solvub,ning hakkab tagasi ajama??? siis kahju kuulutada aga küürakat parandab ainult haud

pisimimm - 04.02.2007 kell 14:07

et kui tunnistad oma lollust, siis ei peagi kohe köit otsima jooksma - kah hea vaatenurk ju

sossuke - 04.02.2007 kell 14:21

lollide meestega saab ikka palju nalja
hea, et neid on....ja keegi ei käsi ometi lolli mehega elama hakata

selleks, et targad silmna hakkaks, peab võrdlusmomendiks ka lolle jaguma.

ka naiste hulgas.

freelancer - 04.02.2007 kell 14:24

Ariita
sinu poolt pakutav teema võiks põhimõtteliselt sulgeda juba ainult peale sinu esimest kommi.See on aksioom mitte teoreem.

lati - 04.02.2007 kell 14:26

ega lollide naistega ka meeldiv ei ole. kõigehullem on see, kui ta ei tahagi targemaks saada sest arvab, et teab kõike kõige paremini. ma tegelikult ei usu, et siin vahet on kas mehe või naisega tegu.

Marchrabbit - 04.02.2007 kell 14:31

Üks lolli inimese tunnuseid ongi see,et reeglina ei saa ta ise ka aru ,et ta loll on. Kui inimene suudab oma eksimust endale teadvustada ja seda ka tunnistab,siis näitab see juba teatavat mõlemisvõime olemasolu. Inimesed,kes oma vigu ei tunnista näevad välja nagu 7 aastane püksi kakanud poiss,endal käib hais üle pea,aga teeb uhke näo,et kõik on korras ja nii ongi õige!

ariita - 04.02.2007 kell 15:36

Tsitaat:
Algne postitaja: freelancer
Ariita
sinu poolt pakutav teema võiks põhimõtteliselt sulgeda juba ainult peale sinu esimest kommi.See on aksioom mitte teoreem.

aga ma ei kasutanud ju sõnu, ei aksioom ega teoreem, ära aja asja keeruliseks, panin teema, sest kellegi postituses oli"Ei meeldi lollid mehed." no vot, aga milline ikka on siis see loll mees, ma ei mõtle diagnoosiga...

Maiu - 04.02.2007 kell 16:07

Kas teemad loll mees ja loll inimene on väga erinevad?

Sybill - 04.02.2007 kell 16:09

kuna mehed on ka (vaid) inimesed siis võiks need teemad liita

freelancer - 04.02.2007 kell 16:10

Loll inimene hõlmab Maiu ju ka naisi-või ei hõlma.Mulle kuskil õpetati et pidi hõlmama.Aga naised ilmselt teavad paremini kas kuuluvad inimeste hulka või mitte.

Maiu - 04.02.2007 kell 16:16

Ometi oli aga mehed vaja eraldi esile tõsta
Ei tegelt see on nii, et mehed on lollid ja naised on litsid- ühed mustad mõlemad!

rosita - 04.02.2007 kell 16:17

Loll mees=lits naine= must ....??????

officer - 04.02.2007 kell 16:19

julgen arvata,et lollil mehel loll naine ja vastupidi,ehk targal naisel tark mees.Aga võibolla olen ma lihtsalt loll,et nii arvan?

freelancer - 04.02.2007 kell 16:21

Mina küll ei suuda sellega leppida et mind mustaks nimetatakse.Asi lõhnab rasssismi järgi
Samas miks muretseda lollid -mustad
ilmselt puudutab see kedagi teist.

rosita - 04.02.2007 kell 16:22

Free, õnneks pole sind veel neegriks nimetatud.

freelancer - 04.02.2007 kell 16:24

Nimetatud küll pole kuid teinekord mõningaid arutlusi lugedes terendab küll kuskil ajusopis tunne nagu oleksime kuskil teisel kontinendil kus puudub tsivilisatsioon.

kontorihiir - 04.02.2007 kell 16:32

ah teate, igaühel võib juhtuda, et teda aeg-ajalt lolliks sõimatakse....
teine asi on aga see, kui juba sünnist saadik turakas...ilmselt juba emapiimaga sisse imetud...
ei hakka pikemalt seletamagi

freelancer - 04.02.2007 kell 17:14

Kontorihiir
On kaks erinevat asja.
Kui ütleksin sulle et oled loll sa solvuksid ja lõpp on lool
Kui aga sosistan sulle mingil hetkel kõrva lollikene siis sa ilmselt punastaksid.

Edasine juba ei kuulu kellelegi peale meie nii et ei jätka.

kontorihiir - 04.02.2007 kell 17:26

no kui nii juhtuks...võibolla solvuksin, kuid kindlapeale mõtleksin sügavalt järele, mis põhjusel sa nii mulle ütlesid...
aga kui ma oleks ikka täielik turakas, siis naerataksin ja punastaksin ka lolliks nimetamise peale

Lola69 - 04.02.2007 kell 18:02

Tsitaat:
Algne postitaja: ariita
Mis peitub selles arvustavas üteluses?
Milline käitumine mehe poolt näitab välja, et ta on loll!
No kui seletama peab ikka nagu seinale, siis ... loll mis loll.

Aga vahet pole kas mees või naine. Ühed saapad võivad mõlemad olla.

ariita - 04.02.2007 kell 22:14

no minu mõistes on loll mees selline totu või veidi totakas, suhte loomine toimub üle kivide ja kändude, ideedest ei tasu rääkidagi, ettepanekuid ei tule, vaatavad lambamoodi otsa ja katku siis sõnu suust, ometi on nad lollilt järjekindlad nooriku erastamise soovi täites aga ka sellised otsivad ju pruuti või naist kuigi ei oska selle olevusega midagi peale hakata, ometi unistavad soojast voodist ja suppist kausis, ise slleks suurt midagi tegemata, vat sellised mehed on küll lollid.

sossuke - 04.02.2007 kell 22:16

ariita, ehk on häbbelikud hoopis? või suisa saamatud...

ariita - 04.02.2007 kell 22:22

no ikka sellised totud ja mis teha kui ei meeldi

Maiu - 04.02.2007 kell 22:31

Mõkut meest ei taha kohe kuidagi lolliks nimetada. Tema ei saa oma olukorrast ehk arugi ja kui saab, on liiga saamatu selle muutmiseks. Sama asi häbelikuga. Need on kohe selline liik. (teema-> "möku mees" ) Tunnen kaasa ja elan üle.

Aga kirjeldada lolli meest ... Väga raske.. aga vist haagiksin selle mõiste otsa ülbuse ja ego ja rumaluse- tundub nii, et sellised "egolaksud" on kõige lollimad mehed

loll jutt...

vaarema - 04.02.2007 kell 22:35

Kui loll on loll ja kui tark on tark, kas ainult tark tunneb lolli ära või tunneb ka loll lolli. Või arvab ainult loll, et teised on lollid

ariita - 04.02.2007 kell 22:36

Maiu! aga on veel üks sõna: arulage, need ka ikka sellised, totud, mökud, lontud, saamatud ja need ego-laksutajad ka arulagedad kuid agressiivsem tõug
samuti loll jutt

Maiu - 04.02.2007 kell 23:00

Tsitaat:
Algne postitaja: vaarema
Kui loll on loll ja kui tark on tark, kas ainult tark tunneb lolli ära või tunneb ka loll lolli. Või arvab ainult loll, et teised on lollid

Ok- tarka juttu ka nüüd onju

Jään ikkagi arvamusele, et lihtne inimeste erinevus paneb meid kastidesse lollid ja targad. Ja selle liigitamise tekitab teisest mitte arusaamine, tema käitumise põhjendamatus (sinu jaoks) ja jutt siinkohal meie kõigi tolerantsusest ja mõista üritamisest on liig.
Tunda aga sellest "kasti toppimisest" end puudutatuna- vat see on küll ülearu See on vaid selline- "üle jala" antud hinnang ju

Nii et arvan edaspidigi, et lollid on tema, tema ja mina ka- mõne lolli arvates

julianus - 04.02.2007 kell 23:10

Mitte ei saa aru, miks küll lollid inimesed arvavad, et hoopis teised on lollid!

Maiu - 04.02.2007 kell 23:14

Ma olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head

(Lollidele- need on ühed sõpruse puiestee laulu sõnad, sõpruse puiestee on üks Eesti ansambel, Eesti on...)

Lisatud: tegelikult see sulgudes olev tekst ei ole niiväga õigusatud näitamaks, mida ma mõtlen. Kui keegi ei tea minu arvates elementaarset asja (nagu nt, kui minuvanune ei teadnud, kes olid biitlid), siis ei pea ma teda lolliks vaid lihtsalt, et... teda peab harima ses suhtes

freelancer - 04.02.2007 kell 23:26

Maiu
nõustun sinuga.Selleks et kedagi nimetada lolliks peab olema kindel kriteerium millele peab inimene vastama.Selleks ei tarvitatagi ilmselt otseselt sõna loll.Loll on ilmslt lihtsalt sõna mis eraldab targemaid vähemtargematest.
Oleneb ka vaatevinklist.Kui kõrvutada meie mõistes normaalne inimene geeniusega siis tundume me tema kõrval lollina.Samas võime rääkida geeniusest kui inimesest kelle pidurdusrefleksid on häiritud ja tema mälumagt on kasutatud suuremal määral kui meil.kas teda nimetada ebanormaalseks?Selle lolli all mõtleme ilmselt inimesi kelle tegevus erineb kardinaalselt masside poolt heaks kiidetud tegevusest.
Sama moodi võime tuua näite inimesest kes tappis oma perekonna ja siis lasi end maha või poos ülesse.Kas nimetame teda mõrtsukaks või julgeks ja sihikindlaks inimeseks,või hoopis idioodiks.

vaarema - 05.02.2007 kell 09:13

Tsitaat:
Sama moodi võime tuua näite inimesest kes tappis oma perekonna ja siis lasi end maha või poos ülesse.Kas nimetame teda mõrtsukaks või julgeks ja sihikindlaks inimeseks,või hoopis idioodiks.

nimetaksin teda tugeva vaimse puudega inimesks

anne51 - 05.02.2007 kell 12:31

Aga ta ei olnud ju vaimse puudega. Ta oli haige.
Rumal oli ta küll, et abi ei otsinud.
Keegi ei taha enda kõrvale lolli. Minu arusaam lollist mehest on, et ta ei saa aru, mis on mehelik. Arvatakse, et mehelik on siis, kui oled statist rinnaka beibe kõrval või kui oled kõva "pumpaja" ja mehelikkus on mõõdetav peenise pikkuse vastupidavusega. Lollid lasevad teha endale ajupesu ja usuvad, et nende mehelikkus on määratud uhke ja kalli autoga ja sellega, kui palju ta suudab raha kokku kraapida.
Loll mees ei oska hinnata oma lapsi ja naist ning olla perepea.

skingirl - 05.02.2007 kell 12:39

ma pean iga päev sellistega suhtlema , kellel on peale ego ka pirakas rahakott ja mõistust mitte grammigi
vahel tunnen ennast nagu lollakas, raha eest võib kõike osta mõistust vist mitte

officer - 05.02.2007 kell 12:46

to skn: kas suure rahakoti ja sama suure ego eeldusex on mõistuse puudumine???

skingirl - 05.02.2007 kell 12:53

alati ei ole see nii aga 80% küll

officer - 05.02.2007 kell 13:01

to skin:ma arvan enda kohta,et mul mõistust vähe,raha keskmiselt ja ego palju

skingirl - 05.02.2007 kell 13:04

sa oled mingisugune erand

Fiona - 05.02.2007 kell 13:20

Mina tean mõnda sellist meest(noormeest) , kes on küll nö lollid just seepärast , et sebides endale mõne neiukese külje alla, tehes selle neiukesega seksi, tulevad seltskonda ja seletavad kuidas või mispidi siis see neiuke seksi ajal on, millised on tema augud* , kuidas nad seda teevad ja ise sealjuures irvitavad-no andke andeks, onju lollid

vaarema - 05.02.2007 kell 13:40

Tsitaat:
Algne postitaja: anne51
Aga ta ei olnud ju vaimse puudega. Ta oli haige.
Rumal oli ta küll, et abi ei otsinud.

Haigus või puue, mis seal vahet. Kui teeb selliseid tegusid on vaimne puue. Kindel, võib lukku panna

ariita - 05.02.2007 kell 17:45

kui välismissioonil osales ei olnud mingit puuet, sõpradega suheldes ka puue puudus: mänguril sai raha otsa ja ees oli tupik- vat see oli puue, et ei paindunud kusagilt abi otsima ja tegi sellise otsuse - mõrtsukas, ei keegi muu ja viimane otsus oli ainuõige.
loll ta küll polnud.

vaarema - 05.02.2007 kell 17:48

Puudega on minu arvates nii mõrtsukad kui ka enesetapjad. Kui mõlemat siis topeltpuudega.
Viiolimees oli sõltuvusega, missioonimees aga tugeva kiiksuga mis varem lihtsalt välja ei löönud.

Deiviidas - 05.02.2007 kell 18:25

Sõna "loll" on suhteline. See kes mõne inimese jaoks tundub rumalana, võib kellelegi teisele jätta hoopis normaalse "mõttetegevusega" inimese mulje. Sõna "loll" on huulilt kergesti õhku paisatav sõna, mida öeldakse tihtipeale täiesti ülekohtuselt, ennatlikult ja ekslikult.

freelancer - 05.02.2007 kell 21:48

Tsitaat:
kui välismissioonil osales ei olnud mingit puuet, sõpradega suheldes ka puue puudus: mänguril sai raha otsa ja ees oli tupik- vat see oli puue, et ei paindunud kusagilt abi otsima ja tegi sellise otsuse - mõrtsukas, ei keegi muu ja viimane otsus oli ainuõige.
loll ta küll polnud.

Ärme neid välismissioonidel käinud inimesi ikka päris haigeteks ka nimeta.Tean inimesi kes on elus näinud ja teinud asju millele mõeldes ka varbaküüned maha kukuvad.Nad on l'äbi elanud selliseid koledusi et isegi ulmefilmid jäävad selle kõrval kängu.
Kuid na d elavad ja püüavad enesega hakkama saada.Neil võib olla raske kuid nad ei hakka selle pärast veel kedagi tapma.Nad püüavad sellest maksimaalselt kaugel olla ja elada nagu normaalsed inimesed.

Vanapaks - 06.02.2007 kell 11:43

Ega ma lits ole, et igaühele meelejärele olema pean! No kui ei meeldi, siis ei meeldi....

Andrew - 06.02.2007 kell 11:48

mulle üldse lollid ei meeldi, pole vaja isegi sugudevahelisi näiteid tuua. need lollid naised on veel lollimad, kui lollid mehed

anne51 - 06.02.2007 kell 11:52

Mismoodi lollid naised lollimad on kui lollid mehed?

HannO - 06.02.2007 kell 18:05

Aga mina olen ka loll mees

kerberos - 06.02.2007 kell 19:24

tore kui endale tunnistad,et oled loll järelikult on su ajudega kõik korras

HannO - 06.02.2007 kell 19:58

Kusjuures ei ole kõik korras ajudega!

Andrew - 07.02.2007 kell 16:44

Tsitaat:

sest alati just naised on need, kes tembeldavad vastassugu valjuhäälselt lollideks. sellepärast siis, ma arvan.

Lola69 - 07.02.2007 kell 16:52

Võib-olla on see nii, et loll tunneb lolli ära. No teise omasuguse.

sossuke - 07.02.2007 kell 17:27

Tsitaat:

lollid naised on reeglina kavalad. selles peitubki nende ohtlikkus.
loll mees on lihtsalt loll.

kirzike - 07.02.2007 kell 17:32

Tsitaat:
Algne postitaja: sossuke
Tsitaat:

lollid naised on reeglina kavalad. selles peitubki nende ohtlikkus.
loll mees on lihtsalt loll.

Kui üldistada -lollid naised on kavalad ja lollid mehed lollid , siis see on erinevus ju küll, aga kas see naisi ikka lollimaks teeb kui lolle mehi

freelancer - 07.02.2007 kell 19:57

Tsitaat:
Algne postitaja: HannO
Aga mina olen ka loll mees

EEskuju on nakkav.Ootan huviga millal alustavad ülestunnistust need kes seda tegelikult peaks tegema.Asi ei puuduta muidugi ainult mehi.

Andrew - 07.02.2007 kell 20:04

Loll ei saa ju aru, et ta loll on. Jäädki ootama, free..

pisimimm - 07.02.2007 kell 20:11

Tsitaat:

EEskuju on nakkav.Ootan huviga millal alustavad ülestunnistust need kes seda tegelikult peaks tegema.Asi ei puuduta muidugi ainult mehi.
/me poeb blondi pea taha peitu ja kah ei tunnista miskit

freelancer - 07.02.2007 kell 20:28

Lgp Mimm
ühes meie foorumisisesest vestlusest piisas et välistada sinu lolliks olemise.Vestlus tõestas et oled tark ja lisaks sellele ka terve naisterahvas oma loomulike vajadustega..

pisimimm - 07.02.2007 kell 20:29

sügav tänukummardus sulle, freelancer

Lola69 - 07.02.2007 kell 21:01

Tsitaat:
Algne postitaja: pisimimm
Tsitaat:

/me poeb blondi pea taha peitu ja kah ei tunnista miskit
Jah, naistel hea. Kuulutavad end kasvõi kohukesteks ja ei mingit lollust

Andrew - 07.02.2007 kell 21:05

K- pisimimm irw

freelancer - 07.02.2007 kell 21:11

Lolal õigus.
Kui ikka mimm kellelegi kõrva sosistaks-olen su kohuke, tule ampsa mind. Palju neid mehi on kes talle vastu sosistaks - Ma ei söö kohupiima.

pisimimm - 07.02.2007 kell 21:18

Krt, free, sa hindad mind üle - ma olen suht kindel, et enamusel, kellele ma seda ütelda prooviks, on kohupiimaallergia ja kui ei ole, siis kohe tekib

freelancer - 07.02.2007 kell 21:21

Aga sa proovi.Olen nõus riskima.

kerberos - 07.02.2007 kell 21:58

Ma armastan küll kohukest

pisimimm - 07.02.2007 kell 22:07

Enamus allergikuid ilmselt armastavad ka väga seda, mis neile punne ja sügelust tekitab

freelancer - 07.02.2007 kell 22:15

Vaevalt nüüd allergikud end naisterahvaga siduda tahavad selleks,et see neil punne ja vistrikuid pigistada aitaks ja sellega kuni pulmaööni õhtupoolikuid mööda saata.

anne51 - 08.02.2007 kell 11:06

Tsitaat:
Algne postitaja: Andrew
Tsitaat:

sest alati just naised on need, kes tembeldavad vastassugu valjuhäälselt lollideks. sellepärast siis, ma arvan.

Noo..., kui sinu kogemus nii ütleb, siis ...
India vanasõna: hea hobune on see, kes kunagi ei komista ja hea naine on see, kes kunagi ei nurise.

SinineLiblikas - 16.04.2007 kell 22:37

Ma ei suuda olla koos mehega kes ei oska käituda minuga kui mees naisega..like..ta ei tea kuidas neiudega ümber käia..ja mehed kes teevad mingi jama kokku ise mitta arusaades mida nad valesti tegid ja et üldse midagi tegid..taipmatud mehed on mõtetud!

Köige haletsusväärsemad minu silmis on mehed kes arvavad et siin ilmas on köik naised rahaga ära ostetavad ..minu puhul see mäng läbi ei lähe..ma ei hooli eriti hästikindlustatud elust.Mees on loll kui ta kasutab oma raha et teistele meedlida..et oleks keegi kellele " meeldida!" tegelikult vajab üks naine köike tervikuna..kurb , et enamik mehi raha süsteemi kasutab ,et midagi saavutada..:

vaarema - 17.04.2007 kell 05:25

Inimene on loll harilikult lolli inimese arvates. Lollideks tembeldatakse enamasti neid kellest aru ei saada, st endast targemaid

anne51 - 17.04.2007 kell 10:56

Peab sinuga nõustuma, vaarema.

ariita - 17.04.2007 kell 11:18

Aga mulle meeldivad endast targemad mehed ja naised ja kes seda pole, on loll mis loll,
no kui ei osata nõu ega abi anda ja naisterahvaga suhelda ja olla selline nagu naissugu ootab, kes ta siis on

Maiu - 17.04.2007 kell 11:36

Tsitaat:
Algne postitaja: vaarema
Inimene on loll harilikult lolli inimese arvates. Lollideks tembeldatakse enamasti neid kellest aru ei saada, st endast targemaid

Mitte kuidagi ei saa teha järeldust, et need, kellest aru ei saada, on targemad.

vaarema - 17.04.2007 kell 21:33

nojah, võibolla ei ole ei targemad ega lollimad aga targem oleks ikkagi proovida mõista, mitte hukka mõista

lati - 18.04.2007 kell 07:38

Tsitaat:
Algne postitaja: SinineLiblikas
Ma ei suuda olla koos mehega kes ei oska käituda minuga kui mees naisega..like..ta ei tea kuidas neiudega ümber käia..ja mehed kes teevad mingi jama kokku ise mitta arusaades mida nad valesti tegid ja et üldse midagi tegid..taipmatud mehed on mõtetud!

Köige haletsusväärsemad minu silmis on mehed kes arvavad et siin ilmas on köik naised rahaga ära ostetavad ..minu puhul see mäng läbi ei lähe..ma ei hooli eriti hästikindlustatud elust.Mees on loll kui ta kasutab oma raha et teistele meedlida..et oleks keegi kellele " meeldida!" tegelikult vajab üks naine köike tervikuna..kurb , et enamik mehi raha süsteemi kasutab ,et midagi saavutada..:

väga huvitav arusaam lollist või targast mehest
Albert Einstein ei osanud ka naistega ümber käia, järelikult oli ta loll ja mõttetu mee

pisimimm - 18.04.2007 kell 07:41

Tsitaat:
Algne postitaja: SinineLiblikas
/.../

ET kui nagu mees naise lõunale kutsub ja selle eest maksab, on ta loll Hmm, neiu, Sa pead ikka veel arenema...

skingirl - 18.04.2007 kell 08:17

ma olen mimmiga täpselt samal arvamusel, see sinine liblikas on peas ikka päris soe!
Ma saan aru miks ta meest ei saa.
Peale selle,et ta paks kole ja rippuvate rindadega on tal veel kanaaju

Lola69 - 18.04.2007 kell 08:49

Oh jah. Pealegi "enamus meestest" on SL-le kindlasti kättesaamatud, ent arvamaks neist jääb õigust ülegi. Vägisi tekib tunne, et tegu on omamoodi "hapude viinamarjadega".

Ega jah, igaüks ullikestega ringi käia ei oskagi

Imre - 18.04.2007 kell 09:16

Osad mehed/naised ajavad oma lati liiga kõrgele.
Kui sa ei vasta teatud parameetritele ja/või ei käitu nii nagu sellele inimesele sobiks, siis tembeldatakse rumalaks.

anne51 - 18.04.2007 kell 10:56

Tsitaat:
Algne postitaja: Andrew
Tsitaat:

Tegelikult on hoopiski nii, et loll on see, kes ennast lolliks sõimata laseb.

skingirl - 18.04.2007 kell 11:19

Mina näen oma töös ja elus kogu aeg mehi ja oskan hinnata nende kompetentsust, aga andke andeks nad on 50% väga labiilse mõtlemisega ja mitte parktilised, naised on praktilisemad, realistlikumad oskavad koonerdamata kokku hoida.
Kui lollid mehed ei meeldi siis peaks neid mehi vaikselt suunama tarkusele, lolliks võib sõimata aga mõnel hetkel võib see loll mees osutuda väga targaks.

Imre - 18.04.2007 kell 11:33

labiilse mõtlemisega - kord mõtleb ja kord ei mõtle?
Kõigepealt peaks ehk lahti rääkima, mis teeb inimesest lolli ja siis ehk silte kleepima hakkama.
Iga inimene on milleski rumal ja milleski tark.
Rumaluse aste sõltub vast vaatajast ja tema enda rumaluse astmest.

sales - 18.04.2007 kell 11:49

- loll mees ja tark naine
- tark mees ja loll naine
- kaks lolli ninapidi koos
- kaks tarka karvupidi koos

anne51 - 18.04.2007 kell 11:55

Kes seda nüüd täpselt teab..., elus tuleb kõike ette...
Arvan siiski, et väga erinevad harituse tasemega inimesed ei püsi koos.
Kaks lolli (mida iganes see tähendab) - see võib päris mõnus kooslus olla...
Kaks tarka ei pruugi kiselda, oleneb iseloomudest.

ariita - 18.04.2007 kell 12:06

Albert Einstein ei osanud ka naistega ümber käia, järelikult oli ta loll ja mõttetu mees

Lati: oma teadusharul oli ta märkimisväärselt tark ja oleks kindlasti osanud selles vallas nõu kõigile anda, kes seda soovinuks, aga eluliselt... ma ei oska kommenteerida - pole suhelnud.
Siiski, kui mõni mees suu lahti teeb, ega sealt tarkust välja ei tule ja sellisega suhtlemine küll naudingut ei paku. Naine, otsides endale partnerit loodab ikka leida mehe, kellega koos oleks meeldiv elada turvaliselt ja konfliktideta, seejuures sünkroonselt koos edasi areneda, seda saab talle ikka kindlustada vaid temast targem mees. No ega ma nüüd kõigi eest kõnele, ikka enda eest ja jätkuvalt loodan meeste tarkusele!

tiivitaavi - 18.04.2007 kell 13:59

...näiteks loll mees/naine on see, kes otsib ideaalmeest/naist,
suht mõttetu tegevus...sellist olevust lihtsalt pole olemas(see võib olla ainult inimeste poolt konstrueeritud robot)

madu - 18.04.2007 kell 14:00

sales, mu mees kuulutab kõigile, et parem tark naine "lennus", st kodust väljas, kui loll naine pidevalt kodus.

ariita - 18.04.2007 kell 18:53

tiivitaavi: enda jaoks ideaali lähedast võib ikka otsida, siis ka elu klapib, miks kohe karidele minekut sättida! ju ma siis nats....

freelancer - 18.04.2007 kell 18:58

Tegelikult et lolle mehi jälestada ei pea ilmtingimata naine olema.

ariita - 18.04.2007 kell 19:05

tark mees ja loll naine - ka looduses on isane karjajuhi rollis ja see toimib ka inimeste puhul, loomulikult oskab tark mees oma naisega ja perega targalt ümber käia

johann - 18.04.2007 kell 19:40

Lolliks võib(mitte saada)muutuda,kes on päevapealt joomise maha jätnud või kes on tükk aega ilma...,kahju,mõni on ka üle õppinud.

tiivitaavi - 18.04.2007 kell 19:47

Tsitaat:
tiivitaavi: enda jaoks ideaali lähedast võib ikka otsida, siis ka elu klapib, miks kohe karidele minekut sättida! ju ma siis nats....

... ja õigus ,aga mõlemale peab jääma ka arenemisruum

officer - 18.04.2007 kell 20:52

.... lollid naised ei meeldi kaa!

Aike - 19.04.2007 kell 08:27

Mehe lolluse määraks on naise tarkus ja vastubidi. Oled arenenud ja aruksa on ka Sinu nõuded partnerile teised. Pead ennast aga arenenuks siis vaata millised inimesed tiirlevad su ümber ja otsusta ise kes oled.
Mina pean ennast parimaks elamaks oma elu ja lävimaks oma kaaslastega.

Maiu - 19.04.2007 kell 12:07

Oi Aike ma tahaks näha neid lolle ("lolle"?), kes, vaadates enda ümber, vaadates oma kaaslast, ohkavad, kui loll ma ikka olen... ikka peetakse ennast parimaks.
Isegi, kui su ümber on lollid- ikkagi enda valitud lollid

Ja üldse- kui lähtuda vanasõnast, et ütle, kes on su sõbrad, ma ütlen, kes oled sina- on see siiski teiste hinnata, kui loll või tark sa vastavalt oma sõpradest lähtudes oled. Mitte sinu enda. Sest loomulikult kõik "peavad ennast parimaks elamaks oma elu ja lävimaks oma kaaslastega"

Motosummer - 19.04.2007 kell 13:36

Minu küll meeldivad targad naised, ei tea kas olen äkki loll?

kontorihiir - 19.04.2007 kell 14:44

Tsitaat:
Algne postitaja: officer
.... lollid naised ei meeldi kaa!

parafraseerised freed: lollide naiste jälestamiseks ei pea ka tingimata mees olema

Andrew - 19.04.2007 kell 16:15

Nii, tegude juurde. Kas mõni naine oskab lollist mehest pilti näidata? Et tunneb teinekord tänaval ära.

Motosummer - 19.04.2007 kell 16:48

Tegelikult naised jagunevad järgmiselt:

SERVER naine - alati on kinni, kui sina teda vajad
WINDOWS naine - kõik teavad et tema käitub valesti, kuid keegi ei suuda elada ilma temata
EXCEL naine - räägitakse et tema on väga võimeka, kuid sina kasutad ainult nelja asja
HARD-DISK naine - mäletab kõike, ja alati
RAM naine - unustab kõik, kui sina lahkud
SCREENSAVER naine - täitsa kasutu, kuid ilus
INTERNET naine - väga raskelt kättesaadav
MULTIMEDIA naine - hirmsad asjad tunduvad ilusad
E-MAIL naine - kümnest väljendist, kaheksa on mõttetud
VIRUS naine - teda tuntakse veel kui abikaasad, kui ootad teda tuleb alati kohale, iseseisvalt installeerub, ja kasutab ära kõik sinu ressursid.

Kõik kess selle liigituse alla ei mahu on lollid naised

freelancer - 19.04.2007 kell 18:44

Äkki keegi oskaks üldse siin ütelda milleks peaks loll inimene üldse meeldima.Ma ei mõtle selle meeldimise all temal naha üle kõrvade vedamist ja samuti ka ärakasutamist isiklikel eesmärkidel.Lihtsalt miks peaks inimesele meeldima loll inimene.Ainsa põhjusena näen mina ainult ühesuguste kokkusobimist.

Lisaks vahelduseks motosummeri ilusale traktaadile veel mõned kullaterad naistele.

1.-Kui mees teeb tööd -siis mees on tubli,kui naine teeb tööd-siis on see loomulik.
2.-Kui mees puhkab -siis on mees väsinud,kui naine puhkab -siis on ta laisk
3.-Kui mees sööb-siis on ta näljane,kui naine sööb -on ta õgard.

Viimased kolm elutõde ei kajasta mu arusaama elust. Lihtsalt vahelduseks panin kirja.

2mustikas - 19.04.2007 kell 18:52

panid kirja tõeliselt Euroopalikult , Paistku Päike Sulle nüüd soojemalt ja eredamalt!
Ka lollid on väärt austust ja sellepärast, et nende abil põhjalikult uurida masside ja meie komistuskive.

Maiu - 19.04.2007 kell 19:56

Tsitaat:
1.-Kui mees teeb tööd -siis mees on tubli,kui naine teeb tööd-siis on see loomulik.
2.-Kui mees puhkab -siis on mees väsinud,kui naine puhkab -siis on ta laisk
3.-Kui mees sööb-siis on ta näljane,kui naine sööb -on ta õgard.

Krt kes vahetas naise ja mehe omavahel ära

ariita - 19.04.2007 kell 20:08

free! hea, et sa ikka lisasid kahe viimase punkti osas möönduse muidu oleks sa kuulda saanud mu sõjakisa

freelancer - 19.04.2007 kell 20:21

Maiu
olen sinuga absoluutselt päri ja ja eks igaüks vaata asja oma mätta otsast.

Ariita

kas tõesti ainult kahe viimase.:

ariita - 19.04.2007 kell 20:35

ah, et mees võib ainult väsinud ja näljane olla! vat sellega ma polegi nõus, sellepärast ma vist muutungi kurjaks kui olen väsinud ja näljane, õnneks mitte praegusel hetkel

Motosummer - 20.04.2007 kell 07:06

Kui mees on väsinud ja näljane, siis tema otsib naist, kui mees on reibas ja söönud, siis otsib tema teist naist
Teen ettepaneku asendada sõna loll, sõnaga inimene veidra ajuehitusega

kontorihiir - 20.04.2007 kell 08:16

Tsitaat:
Algne postitaja: 2mustikas
Ka lollid on väärt austust ja sellepärast, et nende abil põhjalikult uurida masside ja meie komistuskive.

tegelikult on mustika jutus iva sees....

kui poleks nn lolle, ei saaks ju targad end määrtleda tarkadena...puuduks lihtsalt võrdlusmoment

motosummer. veidra ajuehitusega on mu meelest mitte lollid vaid juba päris debiilikud

anne51 - 20.04.2007 kell 11:13

Tsitaat:
Algne postitaja: skingirl
Kui lollid mehed ei meeldi siis peaks neid mehi vaikselt suunama tarkusele

Mitut meest sa, skinike, tarkusele suunanud oled? Jaga kogemusi!

jamesson - 20.04.2007 kell 13:54

hea teema.
paneks omapoolse variandi - saavad kokku 2 isikut (sugu pole oluline) muusik ja füüsik.
1.kui nad vestlevad füüsikast , siis kumb on loll?
2.kui nad vestlevad muusikast siis kumb on loll?
3.ja kui teemaks on näiteks ajalugu , siis mis ?

ajame teema veel keerulisemaks ja võtame kampa trollijuhi.

1.kui nad vestlevad füüsikast , siis kumb on loll? aga kui näiteks trollijuht on pensionil füüsikaprovessor?
2.kui nad vestlevad muusikast siis kumb on loll?
aga kui näiteks trollijuht on pensionil muusikaprovessor?
3.ja kui teemaks on näiteks ajalugu , siis mis kui keegi neist ei tea sellest asjast miskit?

tegelikult tuleks võrrelda asju omas taustsüsteemis ja siis võib teha järeldusi - pole lolle inimesi vaid taustsüsteem on vale.aga see ainult minu arvamus

sossuke - 20.04.2007 kell 19:55

inimene peab oskama oma ninaotsast kaugemale näha ja üleüldse üldistada. osata lugeda ridade vahelt.
oskab seda paremini professor või karjamees...kes teab? elus on kõik väga suhteline.

kes kirvega raiuma hakkab, on lihtsalt loll.

reheline - 09.06.2019 kell 08:37

Koduvägivalla teema tõusu valguses paistab, et loll olemine ei ole abiellumisel mitte mingi takistus. Kui naine ennast aastaid peksta ja alandada laseb, siis tekib paratamatult küsimus, kumb lollim on

sissy84 - 11.06.2019 kell 17:02

Oleneb mis ähvardusi mees jagab? Olen kuulnud, et mõni ähvardab tappa vanemad jne...
Samas kui naise enesekindlus on tükk tüki haavad laiali kistud, siis vb ei ole mitte tegu lollusega vaid siiski ara inimesega. Hirmul on suured silmad ja sealt ka see kannatamise osa.

Mõne asja osas ei peaks ei naised ega mehed andma "teist võimalust".
Samas ma võrdsustaks füüsilise vägivalla vaimse vägivallaga. Hinge seest närimine oleks sama kole. Tänitamine ja mõnitamine on sama hull.

Mina hindaks lolluse osas üldist pilti, mitte teadmisi. Kuna teadmiste osas on iga inimene loll. Mitte keegi pole igas valdkonnas tark. Loll inimene ei oska loogiliselt mõelda ja seoseid luua, arutelu on teme jaoks samuti midagi võõrast. Kui inimesega ei saa suhelda ja ta raiub oma seisukohta nagu Tõde, siis see on hirmus. Võiks mõista, et pole olemas ainult "ühte tõde". Elu pole mustvalge.