Board logo

Palun abi lõputöö küsimustiku täitmisel
ükskakskolm - 03.02.2022 kell 07:49

Tere!

Palun teilt abi magistritöö läbiviimisel. Töö keskendub veebilugejate maksmisvalmidust mõjutavatele teguritele ning oleksin väga tänulik, kui leiaksite 3-5 minutit oma ajast, et vastata minu lõputöö küsimustikule.

Küsimustiku leiate siit: https://www.surveymonkey.com/r/7K6JNFL

Tuhat tänu ette ära!


kommionu - 06.02.2022 kell 17:15

Täitsin ära. Olgu mainitud, et küsitlus keskendus väga palju era meediale. Valikutest oli riiklikud kanalid välja jätetud.

Sellest on tegelikult olnud kõva vastukisa ja lobitööd, kuna riiklikud kanalid on tasuta. Isiklikult jälgin Err ja Soome Yle uudiseid.

Ka mainiks kohaliku meedia suurt kallutatust, ehk siis erapooletuse puudumist. Err on vist ainukesena suutnud jääda poliitilistes uudistes tasakaalukaks ja kirjutab asjadest viisakalt, ega lahmi. Muus osas tõden, et ajakirjanudus on liikumas tabloidide suunda.

Teine kohutav nähtus, kui avad lehekülje on küpsiste pakkumine, mõnel juhul, tehtud lausa möödapääsmatuks. Lahendus on Adblock või uudiste saidi eiramine.
( Eu reeglistiku- seda ja teist järgi, peab olema külastajal valikkuvõimalus keelduda. Postimees ja Delfi on eriti ilgelt enda süsteemi teinud pealesuruvaks. )


skingirl - 17.04.2022 kell 10:19

Minul see link ei töötanud, st oli välja logitud.
tervutus kommionu