Board logo

Unenäod!Kas on seost ka reaalsusega?
mannux - 06.01.2006 kell 17:04

Mul kogen väga-väga sageli deja wud.
Kas keegi oskaks öelda kui hea või halb see on??
Viimastel nädalatel on pinged muutunud väga suureks millegi pärast
olen unes näinud nii palju halba..loodan et päriselt nii ei lähe:S
Üks kohutavamaid mida olen näinud hiljuti:
Nägin unes, et mu vanemad ja vend ning õde surid tulekahjus..mina magasin rahulikult enda toas kuni tuletõrjuja mind äratas..Järsku olin politsei jaoskonnas ning arutasin kuidas se juhtuda sai..aga vastust ei leidnud.. Läksin sis jalutama ning kogesin sellist tugevat jõudu mingile katusele, järsku hakkasin mõtlema enesetapule..tahtsin vaid oma elu otsast alata, hüpasin, puudutasin maad, kuid ei saanud surma..hakkasin meeleheitlikult ringi jooksma ning kuulsin kuskilt häält ütlemas: pole välja pääsu!
Siis ärkasin üles õnneks..

Aga kas keegi oskaks öelda kuidas selliseid unenägusid päriselust ära hoida? Olen kuulnud, et sellest peab kellelegi rääkima, kui hoiad seda endas siis võib täide minna..

berta - 06.01.2006 kell 17:17

Ma arvan siin oleks otstarbekas psühhiaatri poole pöörduda. Tõsiselt, kui unenäod häirivaks muutuvad, võib olla sellest abi.

Ray - 06.01.2006 kell 17:21

Hakka pidama hoolikalt unenägude päevikut. Varsti tuleb välja, kas on tegemist unes ettenägemisega või millegagi muuga.

Seniks rahu ja rahulikku und!

Btw. olen ka ise väga täpselt mitmeid õnnetusi ja ka muid sündmusi ette näinud, aga see ei tähenda veel seda, et Sul peaks sellised kurvad juhtumid ette tulema.

Rahu!

Püüa teravamaid sündmuseid mitte väga üks-ühena võtta, paljugi võib osutuda sümbolitemänguks.

Pipilota - 06.01.2006 kell 17:37

ray, ara hakka hirmutama, muidu teisel tekib veel suurem stress ja lopuks hyppabki kuskilt alla.
pigem tuleks unenagudesse kui hoiatusmarkidesse voi symbolitesse suhtuda. paeviku pidamine on kasulik, kui markida yles ka paevased syndmused. pikapeale voib sealt toesti mingit paralleeli leida. alateadvus ju tootleb paevasyndmusi edasi.
teemaalgataja voiks valja moelda, mis talle sellist stressi on pohjustanud ja selle kallal tootada.

ja kuna kodutud on suhteliselt negatiivselt meelestatud psyhholoogide suhtes, siis ei hakka ma nende poolt pakutud selgitusi siin ara tooma

NikeDog - 06.01.2006 kell 19:51

Deja-vu on ikka hea ma arvan.
Aga need unenäod..nendega peaks tõesti otsima paralleelseid jooni reaalsusega

Imre - 06.01.2006 kell 19:54

Kui su mõtteis on pidevalt mingi teema (vms), siis üldjoontes sa seda ka unes näed.
Mõtled kindla inimese peale (armsama näiteks), siis sa teda ka unes näed
Kindel side unenäo ja reaalsusega on olemas, olen seda täheldanud.

idamaalane - 07.01.2006 kell 22:22

Unenägemine on seotud "reaalsusega" läbi nägija teadvuse ja ka vastupidi.Unenägemist mõjutavad nägija läbielamised "reaalsuses" ja ka vastupidi.

li-li - 08.01.2006 kell 00:03

Tsitaat:
Algne postitaja: Ray
Hakka pidama hoolikalt unenägude päevikut.

peab ikka tahtmist ja aega olema

väikehapukurk - 08.01.2006 kell 13:24

ma olen ka kohutavaid unenägusid näinud, kus mu lähedased inimesed on surma saanud, aga õnneks pole midagi veel juhtunud.

Ära alati võta neid unenägusid tõsiselt. Unenäod on seotud ju alateadvusega ning äkki midagi varases lapsepõlves juhtus suga midagi, mida sa ei mäleta ning nüüd tekitavad need sulle halbu unenägusid. Jõua sellele selgusele, küsi ema käest näiteks. Kui oled teada saanud, siis ka näed paremaid unenägusid.

idamaalane - 08.01.2006 kell 21:34

See,mida unes näed,on juba juhtunud ja "reaalsuses" seetõttu juhtub sama asi väiksema tõenäosusega.Halba unes näha ei tähenda halba "reaalsuses".

kazz - 09.01.2006 kell 12:04

Suht vähe neid näen, aga kui näen siis ikka mingi enne kaasneb kyll (vähemasti tänini).

2mustikas - 18.02.2006 kell 01:02

õige teema nüüd enne und- miskit ka head soovida.
Kunagi palusin Jumalat, et oleksin teistsugune ja saingi selle.
Hakkasin sündmusi distantsilt nägema unes ja ajas ette max- kuni kaks -kolm kuud.
Selle eest suur tänu eestkostjatele!
Juhtumistest õllekruusi taga saab hingelt pajatada, mitte ei hakka siin laiama.
head und teile, armsad unetud!

CatNip - 23.02.2006 kell 17:39

Aa mida tähendab unenägu kus elad lõngakuhjas, mis on kleeplindiga kuskile universumi seina külge (nägi kõvasti magamistoa seina moodi välja) kinnitatud??????

Lii001 - 23.02.2006 kell 19:52

Tsitaat:
Algne postitaja: berta
Ma arvan siin oleks otstarbekas psühhiaatri poole pöörduda. Tõsiselt, kui unenäod häirivaks muutuvad, võib olla sellest abi.

Psühholoogi juurde ikka enne...

Pipilota - 23.02.2006 kell 19:59

Tsitaat:
Algne postitaja: CatNip
Aa mida tähendab unenägu kus elad lõngakuhjas, mis on kleeplindiga kuskile universumi seina külge (nägi kõvasti magamistoa seina moodi välja) kinnitatud??????

iga inimene saab siiski ise vaid oma unenagusid lahti desifreerida. igayks lahtub enda nn platformilt.

kaitsevaim - 24.02.2006 kell 19:53

Unenägudel on tihti kui mitte alati mingi seos reaalsusega, muidu need sündmused sulle alateadvuse kaudu unenägudena meeltesse ei tuleks. Kas siis mõtted, tunded või ettenägemised... Unenäod on aga siiski pigem ettekujutus mis võiks olla kui reaalsus, nii et pigem võta rahulikult või väikse hoiatusena, et tähelepanu pöörata vms.

Kui tahad lahti ¹ifreerida, kasuta analoogiaid. Sageli ütleb nähtud situatsioon midagi mingi hoopis teistsuguse probleemse asja kohta

2mustikas - 25.02.2006 kell 01:00

psühholoog oskab vaid oma sugupuule kujunenud sümbolite kohta seletada, kui ikka oskab.

earthland - 25.02.2006 kell 14:15

millal inimesed aru saavad, et unenäod EI OLE reaalsus. see fikseerib lihtsalt su hetkeolukorda, võibolla on sul midagi halvasti läinud, on tervisega midagi või lihtsalt õudusunenägude periood; ka mul on neid olnud nii et ära muretse!

jaanely - 25.02.2006 kell 15:35

unenäod on minu meelest eraldi seisev maailm. olen ka surma ja õnnetusi unes näinud. aga tavaliselt oskan siis paralleele tuua õhtul nähtud filmiga või loetud raamatuga. muidugi on ka inimesi kes näevad tuleviku sündmusi ette,aga tavaliselt see ei ole nii. stressata ja pabistada ei ole selle pärast mõtete. mida rohkem seda kartma hakkad,seda rohkem selliseid unenägusid tuleb. ja kui ise enam ei saa hakka,siis soovitan ka psühholoogi juurde minna

night - 25.02.2006 kell 19:01

Ma ka keeldun uskumast igasugustesse unenägudesse ja ettekuulutamistesse ja ennustamistesse ja horoskoopidesse.Viimati nägin unes kuidas keegi lõi mulle vaasiga pähe,verd purskas kogu aeg peast ja siis terve unenäo ma sepitsesin selle inimese vastumõrva.No kamoon...

li-li - 25.02.2006 kell 19:37

heh...paar päeva tagasi hea juhus oli ennem kui uneaeg täis sai, vaatasin viimases kaadris sõpra, kes meeleheitlikult üritas kuskile helistada n. kui silmad avasin, siis ümises mu teli ja teises otsas oli to sama sõbs

suurik - 25.02.2006 kell 20:08

Samuti ei usu, et unenägudel oleks midagi pistmist ennustamisega. Minu unenäod on reeglina üsna arusaadavad - st. seosed minu hirmude, unistuste ja vahel ka füüsiliste vaegustega on täiesti äratuntavad (kui piisavalt laiahaardeliselt mõelda). Aga reaalsusest on küll asi kaugel - unenägu on ikka unenägu ja kui üles ärkan, siis sinna ta jääbki.

LadyButterfly - 25.02.2006 kell 21:40

Ma olin kolmandas klassis kui hommikul, enne kooli, rääkisin emale, et nägin unes kuidas rott mu kätt pures. Ema rääkis, et rott tähendab vargaid ja kuna kätt ära varastada ei saa siis võib sellega midagi juhtuda. Mõni tund hiljem, keka tunnis, murdsin käeluu. Kooliarst pani sideme ja peale tunde käskis kohe arsti juurde minna. Kui ma ükskord koju jõudsin, oli ema nii tige, et kus ma ometi kolasin aga kui ma oma kipsis käe lauale virutasin, hakkas hoopis naerma.
Ma pean seda siiski juhuseks kuigi - uni võib nii mõndagi ennustada.

Tulevik.vs.Olevik - 25.02.2006 kell 22:09

ei ole seost reaalsusel või siis saatusel ühegi unenäoga olnud.
Alles hijuti nägin sellist vampiiridest und, et juba hakkas üles ärgates. Ise olin ka oma unenäos. Üli selgelt kõik meeles ja tegevus nagu Blade I ja II s. Omamoodi realistlik uni.Õnneks ajas äratuskell õigel ajal üles.

Brrr...selline unenägu on jama kui ta liiga reaalne tundub.

Unenägusid ei usu ja näen või vähemalt meenuvad nad mulle harva.

2mustikas - 26.02.2006 kell 22:43

on hea et siin on juba esindatud erinevad arvamuste pooled.
küll on hea et kõik ei arva ühtemoodi, nii vahva on lugeda neid siin.

earthland - 28.02.2006 kell 15:16

Tsitaat:
Algne postitaja: idamaalane
Unenägemine on seotud "reaalsusega" läbi nägija teadvuse ja ka vastupidi.Unenägemist mõjutavad nägija läbielamised "reaalsuses" ja ka vastupidi.

see vaid tõestab seda, et inimesed ootavad unenägudelt teab mida ja veel seda, et kõik täide ka läheks. ja kui midagi sellist ei juhtu, hakataksegi ise midagi juurde mõtlema. kõige jaburam arutus, mida kodututes kohanud olen!

sauza - 28.02.2006 kell 15:41

Uni on aju prahikoristus, mõned tähelepanuta jäänud sündmused, emotsioonid mängitakse uuesti läbi ja kustutatakse siis hommikuse ärkamisega.

spunk - 23.06.2006 kell 20:59

uni on psühhofüüsiline seisund, millel on erinevad faasid.. erinevates faasides toimub info sorteerimine, talletamine ja töötlemine. unenägudes tegeleb alateadvus probleemide ja situatsioonidega,mis ärkvel olles lahendust ei leidnud.. unenägude seletajaid ei soovita küll kasutada, sest nendest pole kasu.. psühhitaatri poole pöörduda pole vaja.. juhul kui tõesti ajus keemilised protsessid segamini ei ole.. aga unenäo tähendust peaksid otsima enda seest.. analüüsima oma tundeid... nt mis on sinu jaoks agressivsuse sümbol? või hirmu sümbol? kui oled inimene kes kardab koeri.. siis võib koera nägemine unes tähendada tegelemist oma hirmude ja kartustega.. jne jne... ühesõnaga kirjtuada saaks selles päris pikalt..
tegelikult tegingi seda.. kirjutasin oma kursusetöö unest ja selle eripärast .... tõsiselt huvitav teema oli

freelancer - 24.06.2006 kell 17:14

oli jah noorest peast otsene seos reaalsusega.Kui ikka unes nägid paljaid naisi ja seda mis edasi juhtus ,siis oli reaalne oht ,et pidid hommikul voodipesu vahetama.Mingi anomaalia kohe.Kuidas nad said märjaks minna-vihma ju ei saja tuppa.Ja kedagi kes vett oleks voodisse valanud korteris polnud.

teine näide pole minukogemustest.
Kui hommikul ärgates olid saapad jalas -siis üldjuhul pea valutab.Ka ju konkreetne seaduspärasus.

anemia - 28.06.2006 kell 14:50

Hm. Unenäod on jah, alateadvuse "koristustööd," nagu siin varem mainiti, ma kaldun arvama. Samuti olen kuulnud, et unenägusid nähakse tõenäolisemalt siis, kui inimene on nn. "kerge une" faasis, või ei maga lihtsalt eriti hästi, palav on, või on elus mingid probleemid või elumuutused... pingelistel perioodidel nähakse selle tõttu ka tihemini unenägusid, ja siis võetakse neid ka kergemini igasugu ennustuste pähe... unenägude seletajad on küll rohkem soolapuhujate käsiraamatud...

Ma nägin täna öösel nii imelikku und, et ma ei taha sellest rääkidagi...

skingirl - 28.06.2006 kell 15:00

ma nägin täna öösel unes ,et ma tegin mingite vabamüürlastega mingeid pervertusi

freelancer - 28.06.2006 kell 15:07

Kas olid müüriladumistöödel.

ariita - 28.06.2006 kell 15:11

Tsitaat:
Algne postitaja: sauza
Uni on aju prahikoristus, mõned tähelepanuta jäänud sündmused, emotsioonid mängitakse uuesti läbi ja kustutatakse siis hommikuse ärkamisega.
ei kao halb unenägu nii kergesti meelest, inimene hakkab sellele mõtlema ja tulevikku kartma kuigi poleks vaja, kui ei oska unenägu lahti mõtestada, las tulevik toob, mida tooma peab!Kui aga tõesti unenägu paneb käed-jalad õudusest värisema siis soovitan sügavalt välja hingata, kraani juurde minna ja suure pahinaga või solinaga vett lasta voolata umbes minuti ja seda voolu ja solinat tühja pilgu ja mittemidagi mõtlemisega vaadata,siis kraan kinni ,sügavalt välja hingata ja ruttu tuttu,kui ikka uni ei taha tulla lugeda numbreid 100-st kahanevalt 99, 98,...jne.Selline meetod aitab hädalist. Head und!

skingirl - 28.06.2006 kell 15:16

ei freelancer, ma olin nagu mingis nukitsamehe jurtas ja edasi mõelge ise

roswell23 - 29.06.2006 kell 14:54

eks neil mingi seos reaalsusega on küll olemas. omaasi, kas ununägusid reaalsusega osatakse ka kokku viia.
nädalavahetusel nägin unes, et mind ründasid igas suuruses maod ja ei lasknud minust lahti. samas kui nad olid oma hambad/kihvad??? minusse pistnud, muutusid nad loiuks. üks kena noormees siis võttis need mul küljest ära ja viskas eemale. ja siis avastasime et 3 suurt madu (rusikasuuruste peadega ja 10cm teravate kihvadega) olid kolmnurkselt oma hambad sisse löönud minu alaselja piirkonda selgroo ümber. ja isegi unes oli tohutult ebameeldiv, kui need välja tõmmati, ja kõigi puhul oli paar mm selgroost puudu jäänud. ja huvitaval kombel nad polnud mürgised. aga suure ¹oki sain ma küll. ärgates tundsin, et selg valutab ja see kestis kaks päeva. madusid nägin vist seepärast, et sügisel oleksin aias äärepealt ühele maole peale astunud. ju siis on hirm teda uuesti kohata.
nii et enda puhul oskan ma suht kõik unenäod reaalsusega kokku viia, omaasi kas ma tahan neid teadmisi ka aktsepteerida.

kaitsevaim - 29.06.2006 kell 15:35

roswell23, kus sa elad, et sul aias maod liiguvad? Aga jah...rääkides unenäost, siis hiljuti oli selline, et nägin, et aias oleval õunapuul on mitu suurt oksa ära kuivanud ja võtsin sae ja saagisin maha. Siis aga olid ühtäkki kõik vanemad ja sõbrad platsis, et ohh mis sa küll nüüd tegid, nüüd on puu hukkas ja pole temaga muud midagi teha kui maha võtta.

Järgmine hetk, mida nägin oli puu tüvi maha saetud, nii et ainult alumised oksad olid veel alles. Vähe sellest! Siis avastasin enda suureks hirmuks, et äkki hakkab isa sireleid ja muid ilusaid puid maha võtma! Ei aidanud mu palved ja nutt ja mida iganes..."kas sulle ei loe, et need on ilusad ja need puud on mulle tähtsad" jne. Ainult üks vastus oli...kas sa ei näe, et meil kõigil on kiire, mida sa tahad? Justkui oleks minust ära pöördutud. Üks hetk ma siis lihtsalt ärkasin üles ja kogu järgmine päev oli halb tunne.

Siis mõistsin, mida mulle selle unenäoga öelda taheti...ma pean rohkem rääkima, kooskõlastama, välja elama. Ees on elu otsustav faas kus tuleb omale lõplikult kõik selgeks teha ja pere eest hoolitseda. Proovid siis alustada, aga mingi hirm on veres või pole seda peremehetunnet sees... Ei olnud asi üldse selles, et ma oleks halb vms. Aga kes teab...eks igaüks võib seda unenägu oma seisukohalt teisiti mõista...

Samas mida te mul oskate ka arvata, te ju ei tunne mind ja olukordi jms nii hästi kui peaks. Vabandust kui nüüd solvasin kedagi selle lausega.

roswell23 - 29.06.2006 kell 21:08

kaitsevaim, elan maakohas, kuigi see hakkab ka juba linnastuma. olen siin elanud juba üle 20 aasta ja mitte keegi pole siinkandis madusid isegi näinud. nüüd sügisel aga üks nastik soojendas end meie aiateel ja ma astusin talle peale. hea, et veel ei hammustanud! rohkem pole teda näinud, aga mõte, et nad on siiakanti kolinud on küll

pilgrems - 30.06.2006 kell 00:11

Deja-vu või mitte
aga alles eile nägin ma und et mulle räägiti et mu klassiõel oli avarii ja ta sai surma. Ning täna hommikul rääkis see sama inimene ,et minu klassivend hoopis tegi avarii. Nii et 50 % täppi hea et mitte 100%.
Ja selliseid "kokkusattumisi " on olnud küll ja küll.

rebaxwulf - 24.07.2006 kell 19:54

mina olen ka tähenduslikke unenägusid näinud ja hiljem aru saanud ,mida need siis tähendasid-võib-olla on see hea ,et kohe aru ei saanud-või ka mitte-nii ja naa-minu õe laps sattus avariisse ,kus sai tõsise seljavigastuse -ma nägin seda 2nädalat varem unes-kuid ei näinud täpselt- kas mu õde olex mind uskunud? kas olexin suutnud avariid ära hoida-ka mitte?-järelikult läx see jumalik ettehooldus täiesti tühja-hoidsin avarii päeval pead kinni ja kogesin õudusega ,et ma ju teadsin ja see ongi see -väga ebameeldiv kogemus-ma ei taha tulevikku teada!!!!!!! !!

aareh - 24.07.2006 kell 21:15

une näod on meie teine reealnust kuid meie ei oska neid õieti lahti seletada...

pisihiir - 24.07.2006 kell 22:04

minu unenäod kajastavad alati kellegi eest ärapõgenemist või tundmatutes kohtades seiklemist.
Päevane elu on tunduvalt rahulikum kui unenäos.
Pidevat ärajooksmist unes nähes peaks vist ärakaranud vang olema.?

Alfaromeo - 24.07.2006 kell 22:07

Nägin tänaöösse affi ja ta raisk oli ilma karvadeta. Ull elukas oli. Arvan et varsti mingi loteriiga võidan, milles ma kindlat endateada ei osale.

mirju - 25.07.2006 kell 00:53

paljud on ikka rääkinud jah et unes sa näed seda mida sa kas teed või oled teinud: Mul oli hiljuti synnipäev ka enne synnipäeva nägin ma unes et pean synnipäeva ja see ei olnud üldse reaalne unenägu..sain külaistega nii kokku et ma olin maani täis , me hakaksime minu juurde liikuma .
Teepeal ei ol päriselt mitte mingeid kaljusi ega mdaigi aga mina nägin..et teepeal mul oli nagu võistlusedja ma sain esimese koha..hiljem olid jooksu võistlused nii et ma pidin vormsisaare läbi jooksma . Täiesti haiglane mulle ei jõua kohale kus selle une point on..

ariita - 25.07.2006 kell 17:23

Tsitaat:
Algne postitaja: skingirl
ma nägin täna öösel unes ,et ma tegin mingite vabamüürlastega mingeid pervertusi
vajad väljaelamist ja aja mahavõtmist muidu hakkadki unistama pervertsuste tegemisest

accra - 25.07.2006 kell 21:21

deja wud on olnud ja siis on alati nii loll tunne jääd ringi vahtima ja mõtled on see nüüd päris või unes.A nüüd ennem pulmi on mu unenäod juba liiga hullux läind uhhh saaks juba läbi

Sharlyn - 26.07.2006 kell 13:53

minul on elus üks unenägu täppi läinud õnneks oli see hea unenägu
aga kunagi nägin unes, et mu ema oli surnud ja ära tükeltatudkust küll sellised unenäod tulevad

metsakutsa - 26.07.2006 kell 14:27

Võib öelda, et on küll....sõber nägi unes, et jalutab koeraga....koer aga hakkas korraga hirmsasti rebima ning sõber tahtis talle jalaga väikse tou anda....ja lõi nätaki varbaluu piki seina puruks

Siit moraal...käituge loomadega ilusti!

pisimimm - 26.07.2006 kell 14:35

täna üle hulga aja nägin und - Marko Reikop lõikas mul juukseid Hommikul ärgates tundus unenägu nii reaalsena, et läksin peegli ette vaatama, kuidas uus soeng sobib - aga noh, sain vasta nina...juuksed ikka samasugused sorakad

ilmselt anti vihje unenäos - marss juuksurisse

ariita - 17.08.2006 kell 18:42

ju sa olid ise peegli ees selle otsuse juba teinud ainult oli vaja veidi tagant "udjada", sul oli see plaan juba alateadvuses olemas,( vat, et mingit rahasaamise võimalust maha ei lõika)

skingirl - 01.12.2006 kell 10:16

ma seksisin unes kristjan kasearuga, mul on nii häbi

Lilith - 01.12.2006 kell 10:45

joo enne tuttuminekut hea une taimeteed või võta palderjani.muidugi võid unenägudest kellelegi rääkida,aga võid need ka peale ärkamist üles kirjutada.inimene peab rahulikult magada saama,nii,et oleks mõttekas arsti juures ära käia.

skingirl - 01.12.2006 kell 10:57

Unenägu on väga raske reaalsusesse tuua aga reaalsust kergem

Lilith - 01.12.2006 kell 11:18

minu vastus oli teemaalgatajale

viidik - 01.12.2006 kell 11:24

Tsitaat:
ma seksisin unes kristjan kasearuga, mul on nii häbi

Kes on Kristjan Kasearu?
Tsitaat:
Algne postitaja: Lilith
minu vastus oli teemaalgatajale

Teemaalgataja pole tänaseks päevaks tõpselt 8 kuud foorumisse sisse loginud. Arvad, et ta loeb su vastuseid?

Lilith - 01.12.2006 kell 11:47

vat seda ma küll ei vaata kuna keegi end viimati sisse loginud on

skingirl - 01.12.2006 kell 12:18

viidik sa oled täiesti ajast maas!Link

viidik - 01.12.2006 kell 12:26

Jätab külmaks.

Lisatud: Luban, et ei hakka teda unes nägema.

delilah - 01.12.2006 kell 12:38

Keda sa siis unes näed, Viidik?

viidik - 01.12.2006 kell 12:41

Tavaliselt ma ei mäleta, mida olen unes näinud.
Aga kui mäletan, siis kristjankasearusid pole olnud.

delilah - 01.12.2006 kell 13:14

Mul ka pole, sellised moosinäod pole minu maitse, Skin võib nad kõik endale saada

pisimimm - 01.12.2006 kell 13:16

ma aegajalt näen asjadele lahendusi unenäos või siis läbi une tuleb midagi tähtsat meelde, seega vist ikka on mingi seos siiski reaalsusega olemas

ariita - 01.12.2006 kell 13:26

unenäod oma sümboolikaga juhivad reaalset elu, tuleb ainult mõista selle sümbolite keelt, see on igavest keeruline teooria mida mõistavad õigesti vähesed

skingirl - 01.12.2006 kell 14:32

Tsitaat:
Algne postitaja: delilah
Mul ka pole, sellised moosinäod pole minu maitse, Skin võib nad kõik endale saada

ma tänan proua delailah ülima lahkuse eest kuid mind ei huvita põhulõuad, tra ma neid unes pean nägema
saadaks teie unenägudesse

delilah - 01.12.2006 kell 14:37

Mingil eluperioodil oli seaduseks, et nägin unes kedagi, keda juba ammu polnud kohanud, ja paari päeva pärast kohtasin teda ilmsi. Veider.

Fiona - 15.01.2007 kell 21:02

Mina isiklikult näen iga öö unenägusid. Vahel on see väga väsitav, tunnen et ei puhka välja.
Nägin sellist unenägu: Sõitsin rattaga surnuaiast mööda ja seal mingi maja, minu vanemad mõlemad katust peale panemas majale. Olin unes veidi segaduses, et kust see maja meile sai aga sõitsin siiski mööda ja ei peatunud....-kahe aastaga olid nad mõlemad maetud...
Mina usun , et mõned unenäod tõesti midagi tähendavad....

vaarema - 12.02.2007 kell 13:56

Muidugi on seos. Ka uni on ju reaalsus. Milline on kõige reaalsem reaalsus

skingirl - 12.02.2007 kell 14:45

Täna öösel oli peale kristjan kasearu veel üks blond tibi ja mida trikke ta tegi.
Unenägude tõeliseks saamiseni on veel pikk tee aga seegi asi.

kräutiiger - 14.02.2007 kell 15:12

näen peamiselt unenägusid mida ei seedi:nt.pissihädaga seoses-põis põlvini,vaata et pritsib juba silmist välja kuid kuskile kempsu ei pääse(täna nt.meeletud järjekorrad ja kõigil aega laialt),olen õnneks alati viimasel minutil vahetult peale potile istuma saamist üles ärganud ning ka reaalselt wc-sse kimanud.

ja täna nägin järjekordselt jube reaalsena tunuvat kraami:ema suvatses jälle ära surra!kuna mu isa on halvatud ja ka kõrges raugaeas vanavanaema tahab hooldamist,siis ütlesingi unes neile sõnasõnalt:nüüd pean üksi teie mõlemaga toime tulema.aga ma ei teadnud kuidas ma seda tööl käimise kõrvalt suudan.
ema surmapõhjuseks öeldi unenäos,et sapipõiega oli midagi...aga sapikivid talle ju häda teevadki!päriselt ka.tänagi helistas ja ütles nii hauataguse häälega,et jälle valutavad.krt,et arsti juurde ka ei lähe-niiviisi läheb ükspäev unenägu täide ka ja...

freelancer - 14.02.2007 kell 17:11

Kindlasti on teinekord unenäod ja reaalsus käsikäes kõndivad.Kui ikka õhtu läbi meeletult õlle libistatud ja unes näed et oled peldikus siis reaalses elus pead hommikul hakkama voodilinasid vahetama.

Igale hetkele elus on võimalik leida mingisugune seletus.Täpselt samuti võime hea tahtmise juures viia oma unenäo kokku mingi juhtuva hetkega me elus.Küsimus on ainult viitsimises ja leidlikuses.Ärme unusta et unenäod tulenevad ajust ja pahatihti on mõnel inimesel see ainus hetk kus ta suudab midagi asjalikku nendega teha.Ma mõtlen just une nägemist.

skingirl - 14.02.2007 kell 17:39

minu unenäod lähevad 10% täide ja unistused lähevad ka 70 %, mis küll saab

Leni - 12.07.2016 kell 21:54

Ma nägin täna unes et ma läksin enamvähem tulnukatega taeva vist Väga imelik oli, olin sellisel väiksel planeedil, sinna peale mahtus parajasti üks maja ja aed, taevas oli näha mingi punastest täpikestest asjandus, ärkasin üles parajasti siis kui üle õunapuu lendasin wooh kosmosesse ja selline ülekeha kogemus oli täitsa, ärgates oli ka tunda nagu oleks lendu tõusnud.

Ma ei mäletagi sellist unenägu varem et füüsiliselt mingi unenäo-tunne kestab ärkvelolekusse.

skingirl - 12.07.2016 kell 22:14

Leni sind rööviti siis tulnukate poolt või sa läksid vabatahtlikult

Leni - 12.07.2016 kell 23:17

Vist ei röövitud, mingeid tulnukaid nagu ka näha ei olnud ainult need punased täpid taevas ja siis lendu tõusmine. Äkki oli mingit sorti apokalüps või nii hoopis. Suht selline "taeva minemise" tunne oli küll.

Ei tea mis see tähendab nüüd.

Täpid olid noolekujuliselt veel (vasakule). See on kindlasti mingi falliline sümbol eks ole hahaha. Eriti keeruline seksiunenägu oli siis äkki.

naisemees - 12.07.2016 kell 23:48

Mu naise sõbrannal on sedasi, et kui näeb unes kedagi, siis enamsti see inimene sureb. Nooremate puhul on kas avarii või muu suurem trauma. Õnneks on tal unenägusi väga harva.

freelancer - 13.07.2016 kell 21:54

Tsitaat:
minu unenäod lähevad 10% täide ja unistused lähevad ka 70 %, mis küll saab

Võta rahulikult.Ka 70 pole sugugi halb number.Kindlasti suudad seda numbrit suuremaks tuunida.Unenägude täituvus statistika eriti pole huvi pakkunud.Kasutan magamiseks ettenähtud aega suht ratsionaalselt ja magan sellel ajal.Filmi vaatamiseks on tänapäeval igasugu teised võimalused olemas.

spordikunn - 14.04.2020 kell 08:05

Mina sellesse väga ei usu. Kes neid ikka tõlgendada oskab. Internet on täis erinevaid.
unenägude seletaja portaale , kuid enamus teksist seal on siiski suht hülgemöla.