Board logo

Miks Kaia Kanepil viimasel ajal nii hästi läheb
Andrew - 19.02.2009 kell 09:47

Võimalusi on mitu:

1. Ta on nii kole, et vastastel reket ei tõuse
2. Oskab juba mängida
3. Peksab vastast reketiga, kui kaamera pole parasjagu talle suunatud
4. Tal on tasemel treeningupartner
5. Tal on mängu ajal miniseelik seljas (jalas?)

Chess - 19.02.2009 kell 10:24

Ilus, tark ja osav

jenni - 19.02.2009 kell 10:49

Kuna teema on <Suhted> all, siis... ma ei tea, kellega tal suhe on ja kas neil läheb hästi

Andrew - 19.02.2009 kell 10:56

Tead, foorumis ei ole teemat "sport", võtsin, mis kätte juhtus.

jenni - 19.02.2009 kell 10:58

Aga on kehakultuur

Andrew - 19.02.2009 kell 11:12

Seks oleks vist täpsem teema.

ullike - 19.02.2009 kell 11:35

Andrew, kui oleksid naisterahvas, siis küsiksin, kas oled kade.
Tegelikult on ta kena tüdruk, aga absoluutselt ebafotogeeniline. Kolm aastakest tagasi pidin pildistama tema kohtumist algajate sportlastega. Saali astus kena ja väga sümpaatne tütarlaps. Kui hiljem vaatasin fotosid, siis olin jahmunud - need on päris viletsad.
Kas kõnealuse inimese puhul on oluline välimus või saavutused?
Kui ei meeldi, siis ei pea ju vaatama - ta ei osale ühelgi ajuvabal missivalimisel.

Ullike, täitsa vihane

Andrew - 19.02.2009 kell 12:03

See on väärt diskussioon, Ullike. Temal kui avaliku elu tegelasel ja meelelahutusbisnisi esindajal on häid külgi ning vähemalt üks halb ka. Aga ma arvan, et ta on nii tugev isiksus, et suudab ka oma välimusega tööd teha. Tema noorema aja pildid on tõesti ilusad. Võtku eeskujuks meie presidendiproua, kellest ma ise tõsiselt lugu pean.

habe - 19.02.2009 kell 12:47

Tsitaat:
Algne postitaja: ullike
Tegelikult on ta kena tüdruk, aga absoluutselt ebafotogeeniline.

Ilmselt ei ole see kurb tõsiasi võõras ühelegi meediainimesele - mida enam on imekspandav ikka uute ja uute piltide trükkimine suisa sõgedaist rakussidest. Tegu oleks nagu mingi vandenõuga või kellegi alaväärsuskompleksi vääraka väljaelamisega.

Andrew - 19.02.2009 kell 12:55

Kanepi teeb ka täna ilma, paistab.

habe - 19.02.2009 kell 14:27

Kaia Kanepi (WTA 24.) alistas Dubais WTA Premier-turniiri veerandfinaalis maailma 75. reketi Jelena Vesnina. Kanepi oli venelannast parem 6:3, 7:5.

..Ja nii see läks!

sossuke - 19.02.2009 kell 20:42

kui ma nüüd õigesti mäletan, vahetati treener välja.

simple.

skingirl - 19.02.2009 kell 20:52

Ma olen nii spordikauge,et ma ei saa aru miks see võrk seal vahel peab olema miniseelikus võiks kõik sportlased olla

officer - 19.02.2009 kell 20:52

Tsitaat:
Andrew, kui oleksid naisterahvas, siis küsiksin, kas oled kade. Tegelikult on ta kena tüdruk, aga absoluutselt ebafotogeeniline.

.... sry,aga see ei ole nii!
Järsku on põhjus selles,et oled harjunud rohkem laipu pildistama

sossuke - 19.02.2009 kell 20:58

kole või ilus. mis vahet siin on.
need miljonid, mis on teenitud loobumise hinnaga, jäävad meile kõigile arusaamatuks.

sossue: alati hullude sportlaste poolt

PS! tahaks ka teenida miljoneid, aga ei oska ühtegi asja korralikult ja perfektselt.

ullike - 20.02.2009 kell 08:54

Tsitaat:
Algne postitaja: officer

Ma ei ole kunagi kahelnud, et herr Officeri mõttekäigud on ülimalt originaalsed

kaitsevaim - 20.02.2009 kell 11:42

lihtne..oskab juba mängida ja on aru saanud, et tipus olemine ei olegi midagi mõistusevastaselt rasket (nagu ta ise on öelnud - noh umbes nii on öelnud)

habe - 20.02.2009 kell 12:46

Nagu kuulda on uuel treeneril ka uued võtted - suund emotsioonide vabastamiseks ja nende kaudu füüsise forseerimiseks. Varasem peetud käitumisega Kaia on hakanud röökima...

Tundub, et kraaksusime talle siin eile õnnetust kaela - täna ta on tõsiselt jamas...

freelancer - 20.02.2009 kell 22:56

Tsitaat:
Tsitaat:

Off ka meeste hulgas leidub ebafotogeenilisi inimesi.Muidugi nimetatakse neid teise eestikeelse sõnaga.Ka minul on olnud oma elus võimalik kohtuda ebafotogeeniliste naistega.Hiljem olen olnud üllatunud kus ikka sellel fotogeensusel on jõud-öö otsa pole suutnud magada.

Deiviidas - 20.02.2009 kell 23:34

Kanepi on hakanud mängima oma võimetele vastavalt. Ta on teerajaja ja suur eeskuju Eesti tennisemaastikul. See, et ta välimus paljudele negatiivset kõneainet pakub on ju puhtalt eestlaslik kadedus. No jah ta ei ole just printsess aga vähemalt on ta omal alal tegija.

2mustikas - 21.02.2009 kell 00:20

Tsitaat:
Algne postitaja: freelancer
Tsitaat:
Tsitaat:

Off ka meeste hulgas leidub ebafotogeenilisi inimesi.Muidugi nimetatakse neid teise eestikeelse sõnaga.Ka minul on olnud oma elus võimalik kohtuda ebafotogeeniliste naistega.Hiljem olen olnud üllatunud kus ikka sellel fotogeensusel on jõud-öö otsa pole suutnud magada.

Loodan et ikka puhastverd naiste pärast see unetus, miskipärast arvan, et enne und ei tuleks üldse pildistada, muidu ongi terve öö reketid silme ees;

officer - 21.02.2009 kell 00:24

Tsitaat:
Ka minul on olnud oma elus võimalik kohtuda ebafotogeeniliste naistega.Hiljem olen olnud üllatunud kus ikka sellel fotogeensusel on jõud-öö otsa pole suutnud magada.

...kas partneri suured tissid tekitsid sulle hapnikupuuduse ja sellega kaasneva pideva lämbumis hirmu.....midagi sellist,nagu kilekotiga tekitatakse väidetavalt ülekuulatavatele Guantanamo vanglas?

Pipilota - 21.02.2009 kell 00:38

mis pagan nyyd selle valimuse ymber viimasel ajal tants lahti on lainud? tydruk naeb taiesti normaalne valja. mind hirmutaks hoopis need pikkade vesinikvalgete juustega grillpruunid korendid, kellest ei saa arugi, kui vanad nad yldse on ja kas seal midagi loomulikku ka on.

Mudjamix - 21.02.2009 kell 11:44

Mnjah aru ma ei mõista nende inimeste ajuehitust kes kraaksuvad miskit et pole välimust jne.No pange oma pesus täispikkuses pildid välja ja laseme siis hinnata foorumi raffal koos kommentaaridega.
Kaia Kanepi on igatahes üks väljapaistvamaid eesti sportlsi minu arvates ja näeb sealjuures täiesti hea välja.Kõik kes vastu vaidlevad saavad bänni Kena nädalavahetust.

Kurimoor - 21.02.2009 kell 11:51

Tundes kaudselt Kaiat ja tema perekonda jääb mulle alati arusaamatuks, keda kuradit see välimus kotib. Kõik kommenteerijad võiksid pigem mõelda selle peale, et olete ka sama kõvad kutid-mutid või lahmite niisama? Ta on sportlane, väga heal tasemel sportlane ja see, et ta pole üles mukitud ei näita küll mingit taset. Võtke ööklubis igalt teiselt tibilt meik maha ja näete kordades hullemat taset.
Veel tasuks ära mainida, et tundub, et Eesti päevalehtedel on käimas võistlus, kes suudab koledama pildi Kaiast lehte panna. Aga enamik pilte on tehtud mängusituatsioonis ja see ei ole tõesti kaamerale poseerimine, vaid elu ise ning ajakirjanikel võiks nii palju eetilisust olla, et neid nõmedaid pilte üles ei topitaks.

tiivitaavi - 21.02.2009 kell 13:32

Leian ka ,et pole mõtet ilkuda,tüdruk on töökas.

2mustikas - 21.02.2009 kell 18:16

Eestlastele on see jutt nagu hane selga vesi.

Värvitud raud ei roosteta...,
kuiv sein ei hallita...,
kartul keldris ei idane....,
ja puhtad mõtted ei mädane.....
Ehk enne võeti omaks teadmised ja hiljem juurutati kasulik meede.

Alati tuleb aeg, kui vegeteerijad hakkavad austama rahva tähti, enne on loomulik ha(l)isemine.

eero - 22.02.2009 kell 13:56

Ahh et ilusmees Andrew ei tea, et sport ja kehakultuur on sarnase tähendusega asjad.
Muide kas Andrew on ka saavutanud midagi peale oma superkauni välimuse?

habe - 23.02.2009 kell 10:26

Tsitaat:
Mis te nokite Sinist Liblikat.Huvitav et teda nokkida võib aga Kaia Kanepi nokkijad on imelikud.

Tsitaat:
Algne postitaja: SinineLiblikas
Eestis elavad kõige targemad ja ilusamad naised maailmast! Mina kuulun ilusate hulka ..tarkusega ei hiilga

Juhiksin tähelepanu olulisele vahele. Kaia on ebafotogeeniline ja ta ei ole omal initsiatiivil ka oma fotode levitamisega vaeva näinud. Peale ebafotogeenilisuse ei oskaks talle vist keegi midagi ette heita, kiiduväärt on ta aga oma valitud erialal kindlasti.
Liblikas teatab ise, et ta on imeilus, aga mitte eriti tark. Samas manifesteerib ta oma elutarkustega igal alal nõrkemiseni. Võiks ju temagi siis ehk hoopis senisest enam oma ilu müümisele panustada...

mada - 23.02.2009 kell 19:54

Ei saa midagi halba öelda, mängib viimasel ajal väga hästi. Kui natuke stabiilsust juurde saaks ning esimene serv veidigi tihedamini välja tuleks, oleks top 10sse kindlasti lähiaastal asja. Igatahes, Kanepi on mind jälle pannud tennist jälgima.

Safo - 23.02.2009 kell 23:28

Kanepi eeskuju on nakatav.

habe - 24.02.2009 kell 07:29

Tsitaat:
Algne postitaja: mada
Ei saa midagi halba öelda,

Sa , Mada , oled ikka üks õige eestlane!

See ju meie rahvuse tüüpväljend: "ei saa paha öelda" (kuigi tegelikult ju nii väga tahaks...)

mada - 24.02.2009 kell 13:50

Ei, sportlaste kohta ma enamasti isegi mitte ei taha halvasti öelda. Isegi mitte "turistide" kohta.

Andrew - 24.02.2009 kell 14:11

Tsitaat:
Algne postitaja: eero
Ahh et ilusmees Andrew ei tea, et sport ja kehakultuur on sarnase tähendusega asjad.
Muide kas Andrew on ka saavutanud midagi peale oma superkauni välimuse?

Ah, sa vaatad mu avatari või? Üht- teist natuke on jah saavutatud ja krt, elu ju alles ees.

freelancer - 24.02.2009 kell 16:44

Lihtsalt vahepalaks
Kui juba sõna neeger ei või kasutada sest pidavat meenutama rassivaenu ja kõlama inetult siis tuleks ka sõna Kanep ja sellega seonudv keelata kõnepruugist.

Lola69 - 24.02.2009 kell 19:41

Miks hästi läheb? Sest tüdruk on igati tubli.

(Selle välimuse kallal ilkumise jätan vahele. Leidsid ka asja, mille kallal hambaid teritada).

Minch - 24.02.2009 kell 20:31

Kurjus valitseb.

1. Ta on nii kole, et vastastel reket ei tõuse - Ta ei ole kole. Ilus/kole inimese kohta on üldse väga suhteline asi.
2. Oskab juba mängida - Eks kogemused ikka ajaga suurenevad. Ta ju üsna noor ka veel.
3. Peksab vastast reketiga, kui kaamera pole parasjagu talle suunatud - Eriliselt loll jutt.
4. Tal on tasemel treeningupartner - Ega treeningupartner tema asemel ei võistle ju. Mis vahet seal on, kes ta treeningupartner on.
5. Tal on mängu ajal miniseelik seljas (jalas?) - Haha.. enamusel naismängijatel on, kui seda nii nimetada.

Hoch - 22.03.2009 kell 17:27

Tema edu põhjus on pühendumine.

Sest meest tal ju ei ole ja noh... vaadake ise miks.
Vinniline nägu, karjuv ülekaalulisus.
Ja niipalju kui ta intervjuusid andnud on siis pole nendes ka suurt midagi.
Sellise väljanägemisega peaks üldse kodus nelja seina vahel istuma, aga ju inimene ei mõista sedagi, et ta ei ole meeldiv.

Pipilota - 22.03.2009 kell 17:59

minu arvamuse kohaselt voiks kasutaja hochi oma oelusega kohe praegu ara bannida. ykskoik, mis kujul voi nime all ta tagasi tuleb, aga natuke koledaks juba laheb.

karjuv ylekaalulisus? sportlase puhul??? mine vaata enne peeglist enda vinnilist nagu ja siis motle, kas sa yldse void siia postitada.

mada - 23.03.2009 kell 15:45

to Hoch: sportlast hinnatakse ikka tulemuste järgi, mitte väljanägemise järgi. Sellist juttu võid pigem Miss Estonia või strippar Marco teemas ajada. Tennises WTA top 20 jõudmine nõuab ikka väga metsikut füüsilist trenni, ja kui need mõned lisakilod sellega ka ei kao, pole midagi parata. Aga hästi mängib sellest hoolimata! Veidi ülekaalulisi tippmängijaid on ju naiste seas varemgi olnud, Kim Clijsters näiteks. Kuradi hästi mängis.

Hoch - 23.03.2009 kell 16:02

Sport on ju äri. Ja kui hästi ennast müüa oskad siis ka läheb sul hästi. Pingutused ja treening on teisejärgulised.
Kanepi välimus on paraku selline mis ei müü.

Pealegi, ta pole ju number ükski, mis tast ikka vahtida. Näidaku tulemust.

illeist - 23.03.2009 kell 16:21

Mõnda siinset postitust lugedes tekib piinlikkuse tunne Justkui oleks ise kuidagi vastutav selliste sõnavõttude eest..

tiivitaavi - 23.03.2009 kell 16:37

Ära põe,Illeist,läheb üle.

illeist - 23.03.2009 kell 16:44

Tiivitaavi, ma loodan, et mitte "Kuidas karastus teras" õppetund võiks toimuda mõnes teises teemas.

Kaiale hoian pöialt ja elan kaasa.

tiivitaavi - 23.03.2009 kell 17:08

Maailmas 19. kohal olla alal,kus on nii palju tegijaid ,pole paha.

Tubli Kaia!

Andrew - 23.03.2009 kell 19:50

Ma ka kiidan. Kardan ja kiidan.

LesbiLeopold - 28.06.2010 kell 21:57

Ma olen suur fänn ja elan kaasa nii heas kui halvas. Viimasel poolel aastal siis õnneks heas, tänase seisuga lausa väga heas Kuigi tänase mängu puhul oli liiga palju sundimata vigu ja platsil lahkus ilma igasuguste emotsioonideta, olles ise selle mänguga rohkem kui miljoni krooni võrra rikkamaks saanud.

Homme peab ettevaatlikum olema ja veidi paremini mängima, kui täna. Vastane paistis täna kui tuberkuloosihaige. Kui kellelgi live video linki on veerandfinaali mängu jaoks, siis oleksin tänulik.

Küsimusele vastuseks ütleksin, et võidab ta oma mänguoskuse tõttu. Kui serv töötab, võib ta võita keda iganes.

kuvalda - 30.06.2010 kell 09:55

Juhtusin eilset mängu vaatama. Olen küll tennise kauge inimene, aga sellelt sain isegi mina aru , et sellisel tasemel pole Kanepi veel võimeline veerandfinaalist edasi liikuma. Selgelt oli näha et füüsis tahab , aga vaim tõrgub. Siukest võimalust ikka annab maha mängida. 4:0 ja 5:2 eduseisust lõpuks 5:7 pähe saada!? Ja muidugi Säärits oma kommentaaridega oli mänguvõidu juba mitu korda jõudnud KAIA tasku toppida, aga võta näpust, muudkui korrutas, nüüd see murdepall ja ongi tehtud ning Serena Williamsiga poolfinaalis, aga ei midagi. Ja tšehhitar on muidugi suts ilusam kah

Mudjamix - 06.09.2010 kell 22:04

Mnjah.Tänane mäng paneb ka närvid proovile.Naiste mäng muidugi ongi suht ebastabiilne aga jah kaotada 0:6 ja sis võita teine set 7:6 kiires lõpmängus.Loodetavasti Kaia saab kolmanda seti kiiremini kätte.

guttamax - 06.09.2010 kell 22:10

Loodame. Vigisejatele teadmiseks, et tennis on selline mäng, kus tippu jõuda üliraske, ning Kaia on seal või selle lähedal stabiilselt püsinud. Treeneritevahetused on tagantjärele vaagides tulnud kasuks, ning usun küll (ma ju optimist ka ), et ta kunagi ühe või mkitu suurt slämmi kinni taob.
Nii-ehk-naa on ta isegi täna loobudes TEGIJA olnud.

Mudjamix - 06.09.2010 kell 22:19

Yep yep 3:0 Kaia kasuks.Tundub et võtab ikka ära :))))

Edit:6:1 tuli ära.

skingirl - 06.09.2010 kell 22:48

Mina ei saa aru, kas palli peab lõõma või kinni püüdma?
Nad ju lõõvad kogu aeg:

guttamax - 28.09.2011 kell 12:52

Täna on kahtlemata Kaia üks ilusamaid päevi--ta saatis maailma esireketi Tokyos kohvreid pakkuma.
Tubli!
http://www.kaiakanepi.com/

ullike - 28.09.2011 kell 13:50

Lihtsalt ei ole sõnu, nii tubli tüdruk
Niisugusest kaotusseisust välja rabelda suudab ainult tõeline sportlane!

Murakaraba - 28.09.2011 kell 14:16

Aitäh Gutta, teavitamast.
Kaia Kanepile aplaus.

freelancer - 28.09.2011 kell 20:25

Tsitaat:
Lihtsalt ei ole sõnu, nii tubli tüdruk
Niisugusest kaotusseisust välja rabelda suudab ainult tõeline sportlane!

Kindlasti ööbis alpionnis.
huvitav oleks teada kuidas seks tippsportlastele mõjub.
PS Mitte et ma teda nüüd selles süüdistaks.

officer - 29.09.2011 kell 07:41

...ja tal ei ole suured tissid !

iir - 29.09.2011 kell 07:51

Kaial on alati olnud kaaluprobleemid ja ka vigastused on sellest, et kaal üleval. Nüüd on titrik alla võtnud päris tublisti ja näed, tulemused ka teised.

Myrk - 29.09.2011 kell 10:05

Ehh naised, vähestel kellel neid kaaluprobleeme pole. Kuid Kaia on tubli! Olen talle pöialt hoidnud tema esimestest sammudest peale.
Vaatamata sellele, et meie riigi "tennisemahvia" teda algusaastatel ei soosinud, olid neil ju teised "hobused" kellele panustati. on ta edukam tennisemängija, kui keegi teine meie riigis

guttamax - 29.09.2011 kell 11:04

Jh, Iire õelusel pole piire
Aga kel vähegi mahti, kobige nüüd telku ette euosporti vaatama, sest Kanepi-Radwanska veerandfinaal algab õige pea. Võitja läheb poolfinaalis vastamisi Azarenkaga.
Pöidlad pihku!
Hiljem:krrdikrtt! Esimene sett on küll õudukas. Oli sel Kaial eile vaja nii seal pressikal õitseda! Nu loodame, et ta ikka leiab oma mängu!!! Hetkel siis esimeses 5-1 Radwanskale jaKanepi servigeimis seis 40-30 Kanepile..Niihh, 5-2..jh rsk esimene sett läks 6-2 ära, aga nuh, see pole veel maailmalõpüp..
Terises setis juba teine Kaia just murdis rivaali servigeimi, ning läks 3-1 ette. Hõiskan nüüd ette, et see sett tuleb ära ja kolmandas on juba Kanepil pisikene psühholoogiline eelis, pluss see, et ta on ju vintske eestilaine, ning ennem hakkab vastane väsima
Prsse!! Just murti kaia servigeim ja ta on 4:5 taga.....Vittu rsk!!! Hakka v jooma..

Nujh., kurb..a ehk läheb teinekord paremini, ning enesekindlust ammutas Kaia eilse mänguga nii-ehk-naa..tulevikuks ikkagi hea verstapost.
P.S. Iirekene saab nüüd jälle ülekaalulisuse kallal ilkuda

jenni - 29.09.2011 kell 18:19

Päevad pole vennad ja Kaia pole kõikvõimas - täna siis kaotus
Njah, stabiilsusest jääb puudu...

guttamax - 29.09.2011 kell 18:30

Miskrrdi stabiilsus! Maailma esi 50 on ikka nii tasemel, et kõik on kõiki põmst võitma võimelised.
Arvan, et eilse võiduga tuli piskene pingelangus ja eufooria, ning Kaia põletas ennast natsa lihtsalt läbi.
Aga päevad pole vennad jh.
Free on oma alpionni jutuga sama maotu, kui iir selle korpulendiibaga Võib-olla mäletad rääkida, millal viimati mõni tennisist dopingu tõttu disklaffi sai?
Aga Kaia on kenamaks läinud küll, arvan, et tal selle Karjuse poisiga suguelu iki klapib.
Aga eilne mäng:
http://www.youtube.com/watch?v=pndCOG9XZfY&feature=related
oli tõesti vaatamist väärt

mariia - 15.03.2012 kell 12:44

Olen ullikesega nõus, Kaia on elus väga ilus inimene, fotod tõesti alati ei õnnestu, et siis ebafotogeeniline nagu öeldakse.
Aga see on lihtsalt nõme kuidas kommenteeritakse meie eesti sportlast kes on nii palju saavutanud.
Me keegi ei tea mis on selle hind!
offf....ma ei kommenteeri...

siamese - 15.03.2012 kell 17:21

Arvan, et Kaial läheb viimasel ajal hästi, kuna lõpuks ometi on ta leidnud endas emotsionaalse tasakaalu. Igal inimesel on vaja, et keegi toetaks nende püüdlusi ja paistab, et praegune treener on parim, mis Kaial on olnud.
Jõudu talle edaspidiseks!

freelancer - 15.03.2012 kell 20:56

Tsitaat:
Algne postitaja: guttamax

Free on oma alpionni jutuga sama maotu, kui iir selle korpulendiibaga Võib-olla mäletad rääkida, millal viimati mõni tennisist dopingu tõttu disklaffi sai?

Gutta sa oled tennist mänginud.Ma mõtlen mänginud vähemalt eesti tasemel mitte palli üle võrgu tagasi ajanud omaks lõbuks

guttamax - 16.03.2012 kell 15:30

Ei ole....oma lõbuks olen mõnet partiiid isegi omal ajal Pärnu tenniseklubis plõksinud, aga Kaia Kanepit võitnud ei ole...ausalt
Ja mis sellest siis nüüd muutus?

freelancer - 16.03.2012 kell 20:09

Lihtsalt huvitas.Kuna sa täpselt tead mida tennises võhma suuremdamiseks ei tehta siis arvasin et oled tennisega tõsiselt tegelenud.

guttamax - 16.03.2012 kell 20:29

Nu olgem ausad...Võhmas pole ma ühtegi partiid pannu....

sales - 16.03.2012 kell 21:30

Erinevalt guttast olen Võhmas pannud aga siiski pasnen Kanepi eest möngu ainult 1 EUR-i