Board logo

Kui palju teevad kodutud sporti ja millega?
skingirl - 15.04.2013 kell 18:34

Kevad on algamas uus hooaeg igasugu ratastega spordivahenditel ning ka ilma.

reheline - 15.04.2013 kell 21:52

Sport

mariia - 15.04.2013 kell 23:03

Teen tervisesporti(jooksu), mõnuga, ei pinguta üle

skingirl - 15.04.2013 kell 23:49

Olete ikka laiskvorstid ja nahavedajad?

guttamax - 16.04.2013 kell 00:01

Kui just pole ajapuudust, siis kevadeti vean nahka ja talvepoole suusatan. juhtub, et sügisel suusatan, aga jää peaks siiski libe olema!
samas ajab marru, kui oktoobris ainus sukelduja olen!
Eesti vabaks
Kas teile ka tundub, et Skinni veri on epot täis?
ELAGU AUS SPORT!

ullike - 16.04.2013 kell 08:02

Kuulasin eile huviga ühe 45-aastase proua heietusi maailma ebaõigluse üle, et kui raske tal on pool tundi järjest joosta ja kui kergelt tema tütar sellega hakkama saab. Täitsa lõbus oli

Kui sportimisest rääkida, siis lemmikalad muutuvad ajas. Kunagi oli ujumine. Rattasõit on olnud kogu elu. Suusatamine pole kunagi meeldinud. Olen üritanud kepikõndi õppida, siiani on kepid segavaks faktoriks

Kirke - 16.04.2013 kell 08:56

Sport-otseselt sproti ei tee, aga liigutan liigutamise eesmärgil sest töö on istuv ja arvuti taga. Mõned korrad nädalas 10 km ring teha pluss suviti ka ratas ja ujumine. Talvel piirdun ainult kelgutamisega, see jalgade järele lohistamine mulle ei meeldi

Pipilota - 16.04.2013 kell 19:15

Mina jooksen (enamasti kahes suunas korraga), ronin (üles/alla), mängin (jalg/korv/pesa)palli jms. Ühesõnaga kõike, mida 2 ja 3 aastased spordiks peavad.

sossuke - 16.04.2013 kell 20:48

sekundeerin Pipi
teen kükke. ja teen kükke.
panen nõusid liiga kõrgesse kappi. väga hea harjutus.

+ maanteeratas, mägiratas, hantlid, matt
ujula, murdmaasuusad, mäesuusad, jalad.
kepid on ka.

freelancer - 16.04.2013 kell 21:03

Kaldun sinna Rehelise mõttekäiku

tiivitaavi - 16.04.2013 kell 22:25

Pole sportimise ratast on tavaline mõne käiguga,sel aastal pole veel kihutanud sellega maanteel.

skingirl - 17.04.2013 kell 09:34

Mina kui spordivihkaja olen avastanud nüüd peale jalgratta velel uisutamise, sellega saab ka väga edukalt oma tagumist osa demostreerida avalikkusele

dex - 17.04.2013 kell 10:15

Viimasel ajal olen üritanud oma õllekat kontrolli all hoida squashi ja ujumise abil. Loodetavasti saab varsti ka kossumeeste ridadega taasliituda.

Andrew - 17.04.2013 kell 18:56

See et ratas, jõusaal, suusk.

kommionu - 17.04.2013 kell 19:11

Ei spordi mitte mingit moodi. Ja söön mida tahan.

tiivitaavi - 17.04.2013 kell 20:53

Jalgratas tekitab reiselihased

Hermel - 18.04.2013 kell 07:21

Viimasel ajal on töö võtnud globaalse aja mu elust, aga talvel sai võimaluse piires, ehk siis puhkepäevadel ikka suusatatud. Nüüd on teed lumevabad ja ilmad sobilikud juba nii kõndimiseks kui velotamiseks. Päike ja linnulaul on need, mis loodusesse meelitavad.

guttamax - 18.04.2013 kell 13:30

Aastaringselt ujun ja teen ülerinnatõsteid (reeglina siis saja grammi kaupa, aga tõstan ka erinevaid segusid )
Seoses sellega, et avastasin millalgi, et rinnalihas hakkab kõhulihasega ühte sulama, jalutan viimasel ajal palju värskes õhus.

Deiviidas - 18.04.2013 kell 22:04

Skin juba teab, et ma ujun. Mulle meeldib ujuda ja kui seda ei saa teha sisebasseinis, siis teen seda aksepteeritava veetemperatuuri korral välisveekogus.
Vahel lükkan antleid. Vahel jooksen.
Sport on lahe veel eriti siis kui on lahe seltskond, kaaslane.

vesielukas - 19.04.2013 kell 17:06

Otseselt spordiga ei tegele, kuid sõidan väga palju rattaga ja igal võimalikul juhul tantsin. Meeldib ka meeletult ujuda. tantsuga tahaks rohkem tegeleda ,kuid kahjuks vanad vigastused ei luba.

guttamax - 19.04.2013 kell 17:08

Momeeli ka on ujumine ja saun piisavad selleks, et keskealine vormis püsiks
Kunagine trennikaaslane kinkis jõusaali piiramatu külastamisevõimaluse..ma veel kaalun seda pakkumist

sales - 19.04.2013 kell 18:22

Sporti - st. tulemusliigutusi ei tee.
Eile sai ratas õlitatud, töna tegin 10 km ringi, et poes ja koolis ära käia, tuul kiskus koguaeg kraavi lükkama...
Homme algab tõeline kevade-"sport" - muru vaja ära riisuda.

bullet - 09.03.2014 kell 17:25

Hetkel spordin täiskoormusega.
Vahendiks tugitool, dopinguks õlut.

Kahjuks seda lebotamisrõõmu vist pikaks ajaks ei jätku. Sai siin lubadusi antud inimestele jalgratta ühistreeningutel osaleda, tuleb kinni pidada nendest vist.

kirsikap - 19.05.2014 kell 14:26

Kõnnin metsas ja tantsin stuudios

Poulette - 19.05.2014 kell 16:42

tundub et selle kevade teemaks on üle pika aja jalgrattasõit ja rulluisutamine. Nädalavahetuseti kondan mööda metsa ja mereäärt

ullike - 19.05.2014 kell 20:23

Kõigest aastake kuluski mul kepikõnni äraõppimisele - kepid ei ole enam segavaks faktoriks
Rattasõit meeldib endiselt.

freelancer - 22.05.2014 kell 22:02

Ei tee sporti.Ei näe selleks mitte mingisugust vajadust.Ja millal seda jõuakski teha-ilmselt ainult une arvelt-ülejäänud aeg kulub elu nautimisele.

sissy84 - 26.05.2014 kell 12:07

4-5 x nädalas teen kõhulihastele trenni, käelihaseid hoian vormis. Sõidan jalgrattaga 2x nädalas kui sooja on vähemalt +15 kraadi, harva aga siiski teen joogat. Vahel tantsin ja teen aeroobikat, kooli tõttu (sessi pärast)on unarusse jäänud. Lisaks 3-aastasega mängin jalkat ja teen kõike muudki (ronin kui vaja).
Praegu on jalutamist omajagu, titevanker ja jalutamine on kuidagi seotud omavahel.
Sportlane ei ole aga ilma liigutamiseta ma oma elu ette ei kujuta. Sport on tervis.

jeena - 30.05.2014 kell 15:33

suvel rullikud , talvel uisud jaa ikka selleks et oma tervis korras hoida

kodukäija - 31.05.2014 kell 05:51

Ei ole mõttessegi tulnud. Minu elustiili juures oleks see ka liig, mis liig... Minu sport käib läbi terve päeva täiesti märkamatult, küll lidun oma loomade sabas, kaevan maad või väntan rattaga metsa poole... see pole sport, see on minu elu. Naeran ikka, et peaks raske raha eest treeningrühma avama ülekaalulistele, paar nädalat minu sabas ringisörkimist ja kaaluprobleemid kaovad nagu udu... Kõige tõhusam on kuumas saunas käsitsi pesu pesemine. Pärast uuesti lavale ja kilod lihtsalt voolavad seljast maha, aga seegi on vaid sellepärast, et kui vesi juba kuumaks aetud, oleks raiskamine see kasutamata jätta...ja eraldi veesoojendamine on ajaraiskamine. Kuigi toas seisab kaks pesumasinat...teen nii, nagu otstarbekam.