Board logo

Spordikommentaatorid
sales - 16.12.2013 kell 22:16

Väärtegude ehk juriidiliste ebaõnnestumiste kajastamisel meedias on selline hea tava, et õnnetuid üldjuhul ei avalikustata. Mis aga tehakse meie sportlastega, kui nad jäävad 35, 45, 65 või 95 kohale millise mõnuga meie sadistlikud spordiajakirjanikud neid vaeseid, lõõtsutavaid, higiseid õnnetuid küsitlevad
Kas ei peaks olema ikka selline inimlik tava, et nende vaesekeste intervjueerimine ja nende tulemuste avalikustamine meedias oleks keelatud...
See on isegi enam kui ahistamine!
Mõelge meeldivale noormehele, kes vabasprindis on jäänud 93-ndks... tuleb koju, aga pruut on juba lehest või telest tema tulemusest teadlik ja saadab poisi nahhui... Jube draama!
Kas peaks algatama allkirjade kogumist meie spordiajakirjanike ohjeldamiseks?


kommionu - 17.12.2013 kell 20:15

Loll pruut siis- ega muud polegi lisada.
Ajakirjandus on aga tõesti pees, klikide nimel tehakse igasuguseid sigadusi.
Kusagilt on tulnud nüüd se arvamus, mille järgi nood peavad ennast rahva valgustajateks.

Tõsi, poliitikute ja muude sullerite avalikusesse tirimine on kiiduväärt töö. Ehk siis uuriv ajakirjandus, ometigi enamus neist teeb vaid asjatut lahmimist- ka lobitööd kellegi teise huvides.
Vähe on korrektselt vormistatud artikleid, arvamuslugusid jne. Visatakse lihtsalt midagi rahvale ja võimalikult negatiivses toonis.

Pideva kritiseerimise asemel tuleks mõelda ka võimalikele lahendustele, kaasates oma ala spetsialistide arvamusi.
Seda selleks, et liiga autori poolselt, poleks teema käsitlus kallutatud.

Hea teema, Sales!


freelancer - 17.12.2013 kell 21:09

Alustaks samuti kommika mõttega.
Loll pruut ja hea oli et ise oskas astuma hakata.

Ajakirjandus on prostitutsioon.Ta peabki ennast ju müüma.Võta milline leht tahes läbi lööb ikka kollane kirjandus.Tänu sellele teame et see ja see prominent ei pea ennast enam ise näppima vaid tal on keegi kes teda kepib,Samuti saame teada et teatud raadiohääl sai hommikul auto käima ja murutari laps on sünnitanud.Paljud meie inimesed tavad et talvel osad inimesed kannavad kindaid ja muud muud sarnast.Ja veel palju muud huvitavat,Lugejanumbrid on need ,mis sunnivad lehti täitma end igasugu teisejärgulisega.Ilma lugejateta kõrbeks nad põhja.
Kui nüüd hoolega manada silme ette räige pornopilt siis minu arust iga ajalehepealkiri sobiks antud pildiga.
Mis aga puudutab otseselt spordikommentaatoreid ja nende hülgemöla siis on tavaliselt alati enne võistlusi juba medalid eesti meestele kaela riputatud-mis hiljem selgub siis ...on jagatud laskmata karu nahka.


guttamax - 18.12.2013 kell 03:06

Nõme teema...Uba suri ära ja edaspidi pani EPOT vaid Alaver...vaatan vaid eurosporti


arablane1 - 29.12.2013 kell 23:45

Vaidleks, ajakirjandus ongi spordi sponsor enda tahtmata, me ei teaks ju mitte midagi, kui tublid reporterid oma igapäevast tööd ei teeks. Minu lemmikud on-olid Gunnar Hololei, Toomas Uba, Anu Säärits.....


kodukäija - 30.12.2013 kell 07:51

Olen minagi neid aegi igatsenud, kui Hololei veel oma kommentaare tegi. Vahepeal oli tükk tühja maad. Aga praegu ei tohiks nuriseda enam väga, teavet saab piisavalt, osatakse ikka üht-teist rääkida iga sportlase kohta ja spordiajalugu ka natuke hakkab külge jääma. Pluss ka mingi huumorimeel on sündinud. Kui nüüd iga minut ei kuuleks, et OHHOOOOO, MEIE MEES ON JUBA SEITMEKÜMNE KOLMAS, TA ON LÄBI TEINUD TUBLI ARENGU!!!! samal ajal, kui ekraanil toimub midagi väga olulist, mida eufoorias kommentaator tähele ei pannud....
Aga kaasmaalastele tuleb kaasa elada, no tõesti, tubli areng!


Leni - 13.11.2015 kell 18:55

Ma nende juttu ei kuula üldiselt, aga mulle meeldib see tšikk, kes vahel (vbl ka kogu aeg, ma ei tea) spordiuudiseid loeb. Tal on nii omapärane hääl ja intonatsioon. Selline sportlik. Tulevad meelde riietusruumid tennisehallide juures ja staadionil jooksmine ja kaugushüpe jms asjad. Kui ma noorem olin, siis ma pm ei sallinud seda häält enamvähem samadel põhjustel, aga nüüd on hakanud meeldima.