Board logo

Kas keegi on proovinud ultraheliravi?
MartinOnM - 17.12.2020 kell 11:23

Tere tere kõigile..

Nii lähen kohe asja juurde, nimelt on mul pikemat aega probleeme jalalihas valudega.. olen ka käinud erinevate füsioterapeudi ja muude ime arstide juures, keegi midagi väga öelda pole osanud, vaid et tegu mingi kroonilise haigusega.

Viimase käiguga pakkus mulle üks füsioterapeut välja et ma prooviks ultraheliravi. Ultraheliravi pidavat aitama just sellistel juhtudel valu leevendada ning ka otseselt kuidagi seda ravima.

Leitsin endale koha ka juba, kuhu minna... hea tallinna lähistel koht ja hind tundus ka mõistlik (ma arvan). Igatahes mõte on ultraheliravisse minna :
https://ftkabinet.ee/ultraheliravi/

Nii siit ka küsimus, kas keegi teine on käinud ultraheliravis varem? ja kui on siis ehk jagaks kogemusi/mõtteid selle asja kohta?


ullike - 21.12.2020 kell 18:11

Kui on krooniline valu, tuleks minu arust kõikvõimalikud meetodid ära proovida, et sellest lahti saada.
Mõni aasta tagasi käisin oma kukekannusega ultrahelis. Kahe salvi ja ultraheli koosmõjuna valud tasapisi taandusid ja ei ole enam kimbutanud. Paranemine ei olnud kiire, et kohe pärast ravikuuri lõppu kõndisin kui jumalanna, aga mingi aja jooksul ikkagi sain valudest lahti. Tagasi *ptüi-ptüi-ptüi* ei ole nad siiani tulnud.