Board logo

Rasestumisvastased tabletid ja kehakaal.
Hiirekas - 25.05.2003 kell 18:39

No nii moorid, kuda suhted nendega on? Teie kes te neid kasutanud olete, kuidas nad teile mõju avavaldanud on? On siis või ei ole?

Enamikes kirjasõnades väidetakse näiteks, et nad ei tohiks oluliselt kehakaalu mõjutada? Aga kuda reaalsus siis ikka kuklasse hingab?

li-li - 25.05.2003 kell 18:47

mulle need billid ei sobinud...ja kosusin ikka ka.....aga neid ju erinevaid,äkki mõni ikka sobib sulle

kontorihiir - 25.05.2003 kell 18:54

Mulle vist ikka sobisid. aga nüüd kus paar kuud pole kasutanud, olen kül paisunud..
irwww...mitte rasedus pole see
aga ama rvan et see on siiski valest toitumusest...ic

synoptik - 25.05.2003 kell 19:02

Kasutan juba 6 aastat...ja kehakaal on stabiilne.Siiani pole küll mingeid probleeme olnud...ei peavalu ei kaalu kõikumisi ei muud jama

roosi - 25.05.2003 kell 19:36

Neid mis mina võtsin kasvatasid ikka ka kehakaalu.ja minu teada on ju nende tablettide infolehel ka kirjas et kõigutavad kehakaalu.

meryli - 25.05.2003 kell 19:42

pöle kyll paksemaks läinud

pisimimm - 25.05.2003 kell 20:07

Võtsin kunagi 3 kuud, kuid ei sobinud vist...sest söögiisu kadus täiesti, suutsin 5 kilo alla võtta ilma pingutamata või siis sobisid ? Mees naeris juba, et aasta pärast kaon harjavarre taha ära

RealBitch - 08.06.2003 kell 19:01

Ma kyll võtsin juurde ja siiani suht pallike a mine tea. kui söömise ära lõpetaks ja sporti rohkem teeks, siis ehk ei mõjuks nad mu kaalule enam

Lola69 - 08.06.2003 kell 19:07

Mina kunagist kasutasin. Nujah, kosusin küll. Kuigi jah, nad väidavad, et see on mugavusest lihtsalt. Viitsimata end liigutada ajame "süütu kõrvalseisja" kaela oma murede allika.
Mine sa võta kinni, kellel see õigus on. Mõni tuttav on kasutanud mitmeid ja igaga kaasnend kõrvaltoimeid. Mõnele jälle passivad kõik. Imelik see ilm

saskia - 08.06.2003 kell 19:16

Kasutan, aga kehakaalule ei ole küll need mitte kuidagi mõjunud.

ullike - 08.06.2003 kell 21:30

Eelmisel kevadel nägin kõrvalt, kuidas seoses Diane manustamisega paisus ühe noore neiu kehakaal seitsme kuu jooksul seitse kilo Õnneks nüüd aasta jooksul ei ole enam kasvanud...

Hiirekas - 08.06.2003 kell 23:57

vat sulle siis, peale ühe on kõik kosunud. seega see kaasaegne jutt, et ei tee nad midagi on .....
ise ma neid ei kasuta ja kaalukõikumine rohkem meeleolust ja kilpnäärmest tingitud.

tiina - 09.06.2003 kell 07:49

Kunagi, kui need tabletid alles saadavale tulid...ei olnud neid veel apteegis saada, vaid NN-s jagati. Need tabletid tegid paksuks küll...suutsin nii paisuda, et tööl sosistati, et ma sedapsi olen

Aga nüüd olen võtnud erinevaid...kehakaalu pole nad küll mõjutanud. Ka Diane mitte. Diane mulle veel kõige paremini sobis. Aga päris sobivat rohtu minu jaoks ei leitudki...tekkisid muud tervisehädad...aga need puhtalt minu eripära. Võtaks neid rõõmuga kui saaks

Aga osadele võib see kaalule küll mõjuda...sisaldavad ju nad hormoone...võib olla mõnel tekib mingi halb mõju organismile ja hakkavad kaalus juurde võtma. Usun, et ainult kosumise pärast ei tasuks neid küll võtmata jätta. Tuleb lihtsalt sobiv leida.
Kui tekivad juba ka muud kõrvalnähud...siis kindlasti juba uurida, kas üldse on võimalik tablette võtta. Minul kajuks pole võimalik

PrettyLizi - 09.06.2003 kell 19:31

ei ole see nii hull midagi
ise 4 aastat kasutand - pole paksemaks ega ka peenemaks läind
eks see oleneb inimtüübist ka

nüüd 2,5 aastat Dianet kasutanud - ei ole oma kehas mingeid paisumise märke näinud

Beith - 10.06.2003 kell 12:49

Olen kasutanud neid juba hea mitu aastat, kuid eriti ei ole mõjunud...Vähemalt kehakaal ei ole suurenenud küll...Kui siis just vähenenud..Võtsin maha umbes 6 kg ilma ise midagi erilist tegemata...
Vahetasin tablette, sest tekkisid muud hädad (rinnad olid hellad ja kõht korrast ära), paistab, et need nüüd sobivad...

Kayleigh´n I - 10.06.2003 kell 14:17

Ma olen kah juba hea mitu aastat pidanud võtma. Esimesed suurendasid kehakaalu ja rinnaümbermõõtu, mis mu mehele väga meeldis.
Nüüd aasta tagasi pidin ravi pärast vahetama .. ja võttis söögiisu vähemaks.
Nüüd vahetasin jälle .. ja see vähene isu, mis mul oli, on nüüd ühtede tesite ravimitega kah kadunud.
Ma lihtsalt sunnin toitu sisse ..
Muudab küll kehakaalu .. minu puhul kahjuks väiksemaks.
Sest .. üle kõige meeldis mulle süüa .. head toitu .. maitsvat toitu ..

murjam - 10.06.2003 kell 15:11

Ma olen neid söönud küll ja sobisid väga hästi, algul ajasid küll paksuks aga kui organism ära harjus läks kaal alla tagasi Nüüd ma enam seda kraami ei söö ja pole nagu miskit juhtunud ka.

tamakotchi - 11.06.2003 kell 12:17

mul just siis kui lõpetasin kehakaal tõusis,enne oli normis, aga jah hakkasin jälle pihta asi jälle normis

eero - 11.06.2003 kell 17:43

ei tea pole võtnud...aga kui nad kehakaalu suurendavad siis oleks vaja kyll neid mul...

ipsu - 12.06.2003 kell 09:53

Need on ju erinevad....ja naised on ju ka erinevad. Tuleb leida endale see õige ja ongi kõik.. Pole vaja üldistada et nad teevad paksuks või vastupidi. Lihtsalt see mis sobib ühele ei sobi teisele.

Siku - 08.03.2004 kell 16:29

pillidega tuli 5 kg juurde, nii kui löpetasin kadusid ära ise enesest, nyyd kasutan plaastrit ja köik korras...pole enam juurde tulnud..

lenxu - 08.03.2004 kell 18:16

kasutan ikka vahelduva eduga vahepeal paisusin, st olin rase
nüüd kasutan jälle...ja kaal taas endine, st mind ei tee paksuks

susanna - 09.03.2004 kell 01:11

öeldakse, kui leiad need õiged, siis ei ole mingeid kõrvalnähte, minule ei sobinud ei üks, teine ja kolmas..siis lõpetasin enese peal katsetamise
kaal ka kõikus 3 kilo siia sinna
aga iga naine indiviid omaette, nii, et mis ühele on ok, see teisele kohe mitte ei lähe.

Vamp O Drama - 09.03.2004 kell 06:46

mina võtsin ka ikka päris mitu kilo juurde..... hoolimata sellest, et ma suurt midagi ei söönud päris kaua aega.

Beith - 09.03.2004 kell 07:03

Mina lõpetasin nüüdseks tablettide võtmise täielikult. Millegi pärast hakkasid nad nii vastu, et ei suutnud enam neid võtta.
Kuid ka peale tablettide võtmise lõpetamist jäi kehakaal ikkagi samaks.

unistaja - 20.03.2004 kell 00:14

Minul kehakaalu suurenemist küll ei olnud. Alla võtsin küll, nii et lähedased juba muretsesid... Aga hetkel ei võta enam midagi ja kaal läheb ka tõusvas joones sinna piirini, kus enne oli!

missdarkness - 17.05.2004 kell 16:42

tabletid ei ole kehakaalule küll mingit mõju avaldanud, kuid seevastu nahk on hoopis pehmemaks ja siidisemaks muutunud. siiamaani kogemused ainult positiivsed

sinisilm - 17.05.2004 kell 18:41

Midagi mis mulle ei sobi....järsk kaalutõus ja muud tervisehädad ja ikka terve rea katsetasin ära...Kuigi jah-nagu mulle öeldi,et esimest korda kuuleme sellistest kaebustest...nojah...kunagi on ikka esimene kord.

dope - 18.05.2004 kell 13:21

pille olen kasutanud nii aasta..kaal on tiba tõusnud ja mis kõige imelikum...alkohol mõjub kergemini...enne ei teind kahe siidri peale teist nägugi, siis nüüd on ikka tunda et kaine ei ole...

Monique - 18.05.2004 kell 13:36

Minu kehakaal ikka ka tõusis ja mitte vähe Asendada teiste pillidega ka eriti ei oleks saanud teatud põhjustel. Aga mis kõige hullem ..... mingi aja pärast hakkasid rinnad kohutavalt valutama .... lausa põlesid (selline tunne oli)
Seega lihtsalt mulle isiklikult ei sobinud need billid

Uss - 18.05.2004 kell 14:04

Eks see kaalutõus -või langus on individuaalne. Minu kehakaalule ei avaldanud (ega avalda ka praegu) pillide võtmine mingit mõju. Kõik on normis.

Pacis - 18.05.2004 kell 17:56

...kehakaal langes...

mesikas - 11.12.2004 kell 02:26

..Olen sisse söönud sedasorti tabletikesi juba mingi ..eeeee........6 aastat....Sellise vahega ,et vahepeal syndis laps....Kui ma jätsin last soovides tableti söömise järgi ,siis tekkis tohutu söögiisu ja natuke tuli kaalu juurde ka ....tablette taas sööma hakates ei olnud mingeid kaalu muutusi ...st:juurde ei võtnud ja pole seda siiani teinud ..kuigi jah.....natuke on hirm selle ees,kui neid enam sööma ei peax.....Seda hullu söögiisu ei tahax

Aike - 11.12.2004 kell 15:21

Olen kasutanud juba üle kuue aasta ja kaaluga kõik ok.Ei ta tõusn8d ega langenud.
See kõvasti individuaalne.
Räägitakse ju et suitsetamine pidi kaalu alandama,sellisel juhul peaksid ju kõik suitsetajad olema kui missi kandidaadid.Tegelikus aga näitab muud.
Nii et, kui oled loomult kalu koguv siis ilma mõistuse ja kaalujälgimiseta seda vit ei mõjuta.
See minu pisike arvamus.

marliin - 11.12.2004 kell 15:34

Võtsin poole aastaga juurde kümme kilo, ei aidanud ka tablettidevahetus. Ai, kui raske on neist kilodest nüüd lahti saada.

salliise - 11.12.2004 kell 21:42

Hakkasid lihtsalt vastu ja lõid pooled balansid sees sassi. Kaalu tõusmist küll ei täheldanud aga jätsin katki ja ei taha enam kunagi proovida.

GrinningSoul - 12.12.2004 kell 11:36

kasutan harmonetti juba päris pikka aega. mingit kehakaalu tõusu pole täheldanud.....muid muutusi küll,kuigi pole kindel kas need pillidega seotud

Lenna - 13.12.2004 kell 09:20

Tablettide kohta ei oska öelda, aga süstid kergitasid kehakaalu küll. Lõpetasin selle jama ära.

bijoubi - 16.12.2004 kell 18:36

Kasutan tablette ja mingeid probleeme seni õnneks pole, ei kaalu tõusu ega peavalusid ega iiveldust vms.
Küll aga sain tablettide abil lahti tüütutest vinnikestest näos.

Bithe - 16.12.2004 kell 19:59

Kasutan antibeebipille...
Juba aastaid ja ei mingeid probleeme.
Ei kaaluga ei peavaludega...

liisbeth - 21.12.2004 kell 18:14

kui esimest korda võtma hakkasin, tuli küll paar kilo juurde. aga seekord (vahepeal oli pooleteist aastane vahe) ei juhtunud midagi.

Beith - 21.12.2004 kell 21:32

Eks see olene jah inimestest. Minul küll ei mõjunud need kehakaalule kuidagi. Vahepeal võtsin küll 5 kilo juurde, kuid see ei olnud tablettidest tingitud.
Kui aasta tagasi jätsin tablettide võtmise järele, siis kaotasin kaalus 2 kilo, seda ei tea, kas see oli nüüd sellest või millestki muust tingitud.

GrinningSoul - 22.12.2004 kell 07:44

tihtipeale on see kaalutõus siiski millestki muust tingitud, aga lihtne on asja pillide kaela ajada

stirts - 19.01.2005 kell 14:12

Kasutasin tablette veidi rohkem kui kümme aastat. Kaalutõusu ei täheldanud.
Küll aga on nüüd (peale tablettide võtmise lõpetamist) teine puberteet kätte jõudnud - näonahk päris käest ära

Lumeleopard - 19.01.2005 kell 14:29

Mulle tuli enam kui 20 kilo 2 nädalaga juurde.
Vett jõin ära ämbrite viisi ja pissil ültse ei käinud...neerud ütlesid täitsa ülesse.
Kui tab. närimise maha jätsin, pidin hakkama kaalunälgimist tegema...

pipiplika - 21.01.2005 kell 23:50

no tarbisin ma neid süste. esimese süstiga nagu tulnud miskit juurde, kolme kuupärast teine süst, siis nagu kiloke kuus tuli, arst ütles, et normaalne see väike tõus, 3 süsti sain siis hakkas kilosid 4 ja 5 kuus tulema, tänaseks 21kg ülekaalu ja ei kao need mitte kuskile, enne kui aine organismis otsa saab nuta või naera, ei aita trenn ega dieet kilod aina kukuvad ja kukuvad ja kukuvad........... arst soovitas hormooniga "vastu rünnata" österogeen või mis asja nimi, kuid viitsi enam hormoonidega jamada ja ootan kuna see "jama"i organismis otsa saab ja trenni tegemisest kasu tulema hakkab
ei soovita mina nende vahenditega jamada

Loretta - 22.01.2005 kell 00:53

Diane35 kergitas kehakaalu umbes 5kg ja tegi rinnad valusaks, kui Diane võtmise ära jätsin, läks kaal normi tagasi. Nüüd võtan teist sorti pille ja pole probleemi.

preester - 04.02.2005 kell 00:09

Ronisin naiste teemale,aga kui saaks,paneks kõik need hormoonikad keelu alla.USA-s prooviti(teistel põhjustel küll),aga ravimifirmade pressing oli liiga tugev.See keemia keerab hormonaalse tasakaalu puhta sassi ja siis sõltub juba loomulikust organismi kaitse-ja kohanemisvõimest millised tagajärjed on.Ja imestatakse,et emade ja laste tervis järjest halvemaks muutub.Ja seda kogu maailmas.Pillid on vaid üks teguritest,aga just selline,mida ise muuta suudame.Edu naised!

Lycette - 23.02.2005 kell 09:43

Tsitaat:
Algne postitaja: marliin
Võtsin poole aastaga juurde kümme kilo, ei aidanud ka tablettidevahetus. Ai, kui raske on neist kilodest nüüd lahti saada.

Sama siin. Jätsin tabletid kus see ja teine ja nüüd üritan oma üle kilodest lahti saada. Igaljuhul väga suur põnts egole

SexyLady - 23.02.2005 kell 09:58

kasutan jeanine pille ja pole muutusi kehakaalus m2rganud...kuid igal naisel ju erinev organism ja ka erinev tundlikkus pillide suhtes...

Rogan - 23.02.2005 kell 17:13

See kõik on individuaalne...
Kõik oleneb...
Igaühe jaoks on sobiv- KONSULTEERIGE TOHTRIGA!!!

Camme - 23.02.2005 kell 19:05

mmm, see ei ole küll kehakaaluga seotud. aga näiteks minul läks vererõhk kõrgeks ja arsti arvates on ka deprekas talettidega seotud. võtsin 5 aastat logestit. nüüd juba kuu aega ilma. eks paistab tulevikus kas deprekas läheb vähemaks kui tablette ei võta enam.

innocent - 23.02.2005 kell 19:56

Tabletid on Minulet ja kaal tõusis ca 4-5 kg, mõtlengi et peaks vastu suve need tabletid ära jätma ja muid variante kasutama, olen varemgi tabletid ära jätnud ja kaalu normi saanud, muid kõrvalnähte pole olnud. Depressioon- ei usu et on seotud rasestumisvastaste tablettidega, või on see võimalik? Ei tea, kogemused puuduvad.

Kirke - 16.03.2005 kell 12:15

VAt ei tähelda ma midagi kaaluga...ma koguaeg ümar olnud...juurde nagu pole nende pärast küll miskit tulnud...

Cristine - 03.04.2005 kell 13:40

Kasutan bille juba oma 6 aastat küll ja pole mingit olulist muutust oma kehakaalus küll märganud.

N17 - 15.04.2005 kell 11:57

Kaalu pole mõjutand aga tujud olid seinast seina...

Maiu - 15.04.2005 kell 12:31

minu menüüs kah pillid juba oma 5 aastat küll
kaalumuutust pole mõjutanud aga tujusid küll.
mäletan, kui peale väikest vaheaega jälle võtma hakkasin, siis oli mul iga asja peale süda täis ja nutt kurgus. Mees vaatas ja imestas, kuhu ta armas naisuke kadunud on. See mingi kuu kestis, siis hakkasin jälle normaalseks.
Nii et jah, minu puhul pillid mõjutanud pigem emotsionaalselt, kui füüsiliselt-kehakaaluliselt

LapsedInternetis - 10.12.2011 kell 18:58

Kehakaal on nüüd stabiliseerunud,algul oli raske ja vahetasin firmat.