Board logo

Unistad ökonoomsest kodust?
Zhemy - 26.11.2020 kell 10:43

Tiheduskatse on kasulik mitte ainult seetõttu, et on võimalik teada saada, kas hoone on ökonoomne, vaid ka muudel põhjustel:

Tiheduskatse määrab hoone üldise tiheduse taseme. Seda võrreldakse tehnilistes standardites täpsustatud normidega.
Lekketesti läbiviimine on kasulik, kuna see tuvastab lekked. On oluline, et maja või hoone oleks korralikult tihendatud. Hoone peab olema õhukindel. Lekkivas hoones ei tööta taastesüsteem kuigi tõhusalt, rekuperaator tõmbab lekete kaudu välisõhku, eemaldades õhu.
Hoone aknad ja uksed peavad olema tihedalt paigaldatud. Siis on võimalik nautida vähem soojuskadu, pole vaja muretseda hallituse, niiskuse kondenseerumise pärast. Lekketest on kasulik, sest on võimalik teada saada, kas aknad ja uksed on tihedalt paigaldatud. Hallitus kodus on ebasoovitav, seetõttu tasub teha test ja teada saada praegune olukord.
Tiheduskatse võimaldab teil teada saada vajalikku teavet hoone tiheduse kohta. Ehk tehti ehituse ajal tööd, mis takistasid hoone õhutihedust. Sellisel juhul tehakse tööd, mis korrigeerib praegust olukorda. Tähtis on, et maja oleks võimalikult õhukindel ja oleks võimalik kütte eest odavalt maksta.

LEIA ROHKEM:
https://namusandarumas.lt/paslaugos/sandarumo-testas/
https://namusandarumas.lt/sandarumo-bandymas/
https://namusandarumas.lt/termovizija/
https://namusandarumas.lt/paslaugos/termovizinis-tyrimas/
https://namusandarumas.lt/termonuotrauka-galerija/
https://namusandarumas.lt/paslaugos/dumu-testas/


galemann - 04.12.2020 kell 23:23

Ei unista, mul see juba pea 10 aastat olemas.