Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
Autor: Teema: Sun Dance 2006
sheridan
state of mind

Registreeritud: 22.04.2006
Viimane külastus: 17.10.2010
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 13.06.2006 kell 16:15 Reply With Quote
Sun Dance 2006

kas kellegil on minekut ka? omal on see kindlate suviste ürituste kavas kolm viimast aastat. alguses ehmatasid mind väga ära need leimijad, kellel muud teha polnud kui ainult sõimelda teemal 'kas sundance'ile läheb 98 või 99 protsente kogu tallinna narkomaanidest?' ok, ok, tegu on loomulikult väikese liialdusega...
mulle on üritus igatahes väga mõnusa mulje jätnud: ühegi narkomaaniga pole peadpidi kokku jooksnud, muusika valik on küllalt mitmekesine (lavasid on ju palju) ambiendist väga karmide -core'ideni ja aeg on väga hästi sisustatud (tantsitud). eelmise aasta vingeim kontserielamus oli kah seal Worm Is Greeni poolt. rahulikuma musa poole pealt.

kes käinud on? muljed? lähete uuesti? miks?

http://www.sundancemusicfestival.com/

given is, that nothing is given.

View User's Profile View All Posts By User
niceassu
Eks paistab

Registreeritud: 12.06.2006
Viimane külastus: 18.07.2014
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.07.2006 kell 06:58 Reply With Quote
Sõbranna rääkis et oi kui kõva üritus see on,ise pole käinudki.Tahtsime juba eelmine aasta minna aga polnud vast võimalust.
See suvi võiks teisiti minna,sest kangesti tahaks selle möllu seal ära näha.

sheridan
state of mind

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.07.2006 kell 12:12 Reply With Quote
minu ettekanne kahe päeva juhtumustest.

esimesel päeval jõudsin alles kusagil 6ks kohale, sest töö nõudis oma aega, piletid olid kusagil linna peal ja vennal oli autojuhti vaja. kas on mul midagi viga või on see core-pisik, aga peale DnB ala midagi tantsitavat ma ei leidnud. kuigi käisin ja otsisin vahelduva eduga. lahe oli see, kuidas rahvas elama hakkas, kui päike telgiservast sisse paistis.
muruplatsilt leidsin ärakäkerdatud 10-kroonise. vähe puudus, et mõni tükk puudu oleks.

laupäeval, kohale minnes küsis mult teepeal üks poiis ja tüdruk, et ega mul 10 krooni anda pole, et neil on piletirahast puudu. andsingi neile selle sama leitud 10 kroonise. elu nagu muinasjutt!
siis vestlesin ühe mehega, kes pakkus mulle 10 aastat rohkem kui tegelikult olen. võtsin seda loomuliult komplimendina, sest kui ma tema arvates 10 aasta pärast selline olen, siis --- noh, why not!
pharmac hooliganzi live oli mõnus.
hommikul tulin ma muidugi vähese söögiga välja, sest söögiisu polnud. rahakott ka ettenägelikult koju jäetud, päeva lõpetamine oli juba tubli nälgimine. aga muinasjutt jätkus. worm is greeni live alguse ajal andis mulle suvaline vene poiss mingi ¹okokaaldi. mida oligi tarvis tõestada. worm is greeni ajal juhtus veel üks imeasi. nimelt Meeskonna teada tuntud turvad olid kohustatud kl 23 juhted seinast välja tõmbama, linnavalitususe nõue jne. aga - neil lubati veel üks lisalugu, sest rahvas, keda oli küll vähe, elas väga kaasa. trummariga vahetasin hiljem ka paar tehnilist sõna, tahtsin ta settii näha, sest see oli küllalt erinev.

tunnistage üles nüüd, kes veel käis. usutavasti tundsin ma veel mõne kohaliku ära

skingirl
Armuline Proua

Naine
Registreeritud: 13.09.2003
Viimane külastus: 19.11.2020
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.07.2006 kell 15:46 Reply With Quote
Ma vaatan ,et jama pidu oli

https://www.youtube.com/watch?v=EC7RAXfWRXM&index=108&list=PL989D1CE89B10455F

jenni
I Am What I Am

Registreeritud: 16.02.2003
Viimane külastus: 11.07.2012
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.07.2006 kell 18:02 Reply With Quote
Skin, pidu veel käib

Anna mehele vabad käed ja sa tead, kust neid leida...

niceassu
Eks paistab

Registreeritud: 12.06.2006
Viimane külastus: 18.07.2014
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.07.2006 kell 20:45 Reply With Quote
Ambient lava juures oli hea lamada.
Alguses oli tore,vähe rahvast Oli kus tantsida õhtu poole ei andnud enam seda ka suurt teha.
Vahu all sai ka käidud ja siis lõdisedes koju mindud.
Üks miinus vaid,taskust kukus mobiil välja ja kohe lülitati välja ka.On ikka krdima inimesed.
Järgmine suvi jälle!

hestia
pilvedes

Registreeritud: 02.05.2004
Viimane külastus: 14.04.2017
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.07.2006 kell 21:53 Reply With Quote
maitse asi - tuul tõi "kontserdi" koduakendesse, krt kui tüütav oli.... ei meeldi mulle see ühtlane vaibakloppimine

ühe koha peal seistes uut horisonti ei avasta!

Spiritraver
Kasutaja

Registreeritud: 16.07.2006
Viimane külastus: 8.07.2007
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.07.2006 kell 22:53 Reply With Quote
Mina käisin ka, juba 6dat korda. Alates aastast 2001 ei ole mul ükski suvi ilma "sundancinguta" möödunud.

Kurvaks/kurjaks tegi see, et peaaegu pool 4Got10-i esinemisest minu jaoks sõna otseses mõttes "aia taha" jäi. 4Got10 alustas oma setti kell 2 - väravast sisse lasti aga lõpuks alles pool 3 paiku...

Olen alati läinud kohale võimalikult varakult, sest siis on ruumi hüpata ja samuti ei passi keegi puutaguse näoga

Esimesel päeval ma techno-telgist kaugemale ei saanudki - pärast 4Got10-it läks võnge järjest minimalistlikumaks ja abstraktsemaks, eriti põnevalt mängis üks soomlane, Burdock. Korraks kiikasin ka "trammi ja bussi" rahva juurde, aga ehh, tuleb rohkem trenni tegema hakata - vaim küll valmis, aga kondid ei jõua tempole järele...

Teisel päeval alustasin ambienti juurest. Liigutasin ennast seal lahti - ja eelsoojendus kuluski ära, sest hiljem läks "trancerite-telgis" korralikuks goa-ks. Punkti i-le pani Rap Saunders ühes house'i "majapidamises" - see oli ikka lausa pöörane laiv, mis nad tegid... Õnneks ei olnud seal ka rahvast liiga palju, oli parasjagu ruumi, et pöördesse minna

Natuke häirisid nood ja tüübid, kes jõllitasid mind nagu tulnukat , aga ise tuiasid ringi, õlleklaas käes või äärmisel juhul tammusid stiilis "puud surevad seistes".

Aga noh, eks näis, kuidas seekord ajakirjandus seda üritust kajastab. Minul on küll alati olnud tunne, et see, kus mina käisin, oli vist küll hoopis teine pidu...
Ei ole ma ei narkarite otsa komistanud ega ümberkukkunud umbjoobnute "takistusriba" ületama pidanud. Vahel tundub, et need leimijad/laimajad ei olegi kas üldse ise koha peal käinudki või kui on, siis on käidud otsimas justnimelt kõike negatiivset. Kes otsib, see ka leiab - ja enamasti just seda, mida otsib.

sheridan
state of mind

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.07.2006 kell 22:54 Reply With Quote
lisaks lagunesid mu nädal aega vanad ketsid kahepäevase tantsu peale... peab kaks suve vanade ketsidega edasi käima. ning loo moraal: head odavad ketsid ja kristiine keskus ei käi kokku.

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0317020 sekundit