Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2    3  >>
Autor: Teema: Mida valida, kas lojaalsus või teise pere siseasjadesse mittesekkumine?
officer
lollile ...üle mõistuse!

Registreeritud: 08.08.2006
Viimane külastus: 16.09.2018
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.09.2006 kell 19:29 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Sybill
Officer
Sa said aru küll, mida ma silmas pidasin.

sa hindad mu võimeid üle

"Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks." /Marcus Aurelius- T.-H.Ilves. EV President alates 09.10.2006/

View User's Profile View All Posts By User
Sybill
uitaja

Registreeritud: 23.11.2005
Viimane külastus: 1.02.2016
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.09.2006 kell 12:09 Reply With Quote
to officer

ilmselgelt

pisihiir
*-*

Registreeritud: 15.05.2006
Viimane külastus: 21.01.2017
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.09.2006 kell 13:31 Reply With Quote
Püüan hakkama saada nii, et teiste asjadesse nina ei topi,kuigi vahel oleks parem toppida...
Olen jäänud korra lausviha alla teemal `miks sa seda ei rääkinud` kui teadsid. Väga niru tunne jäi hinge. Samas ma ei suutnud õigel ajal rääkida , ei tahtnud haiget teha. Olen selles loos siiani süüdi selles` kuidas oleks võinud minna` kui oleksin teavitanud.
Seega oleneb ikka asjaoludest.

Mariaaaa
Algaja

Registreeritud: 22.09.2006
Viimane külastus: 4.09.2007
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.10.2006 kell 01:43 Reply With Quote
Mida valida, kas lojaalsus või teise pere siseasjadesse mittesekkumine?

Minu arvates ei tohiks teised vahele segada. Ja seda ma isegi ütlen olles ise juba seitse kuud armuke. Mul on sada korda olnud mõte, et kurat teeks nii, et see naine aru saaks. Kuna siis saab asi kas läbi või algab jne. Ma ise ei usu juba aastaid truudusesse. Aga nii me oleme selle mehega elu sättinud ju.
Mina ei ole abielus selle naisega ja teised ka ei ole. Ainult see mees on. Kui ta tahab siis ta ise peab seda oma naisele ütlema. kui mina enam ei kannata siis pean mehele ütlema, et nüüd on meie suhe läbi mitte et lahuta. ja ma arvan, et õed, vennad, sõbrad jne ei tohiks iial teiste asjadesse oma nina toppida. selline segane jutt teile aga no minu esimene postitus. Tere!

Sanuk
Algaja

Registreeritud: 25.09.2006
Viimane külastus: 18.08.2011
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.10.2006 kell 13:30 Reply With Quote
huvitav on see, et kui siis teine saab teada ja minnakse lahku, ei lähe mees (või naine) oma armukese juurde. armuke tundub olevat mingi staatus ja neid ei võeta potensiaalsete kaasadena. noh, juhul kui nad just kavalust ei kasuta.
või ma eksin?

misasja nad sinna plangu taha ometi ehitavad?

Lola69
Võrrandi muutuja

Registreeritud: 09.11.2002
Viimane külastus: 9.08.2015
Otsib: kirjasõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.10.2006 kell 13:43 Reply With Quote
Elu on näidanud, et teiste perede siseasjadest kuulen ma suuresti siis, kui "suur pauk" on käinud. Mis me siin veel sudimisest räägime.

Blond ja sinisilmne olen.

PS! Enne uue teema püstitamist kasutage otsingut!

Leekides hukkus ka liblikas. Hoia pikivahet!

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
Mariaaaa
Algaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.10.2006 kell 14:03 Reply With Quote
to Sanuk, natu teemast mööda aga no ma vist ei tahaks ka teda armukese kohalt abikaasaks. Kuna tean kuidas ta petab;/
aga seda enam on ju selge, et iial ei tohi kitule minna.

kodukana
Kasutaja

Registreeritud: 19.02.2006
Viimane külastus: 26.11.2006
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.10.2006 kell 21:11 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: emmeliine
Tsitaat:
Algne postitaja: ipsu
No krt, kui minu mees tõmbaks ringi nii mis kole ja kõik teavad ja mina olen se ainuke loll kes ei tea.....sellist asja küll ei tahaks. Parem valus tõde kui magus vale.

Enda puhul ma lihtsalt ei usu sellise asja võimalikkusesse. Ma panen selleks liiga palju pisiasju tähele ja millegipärast jooksevad asjad ise kätte. Kui mu mees ringi tõmbaks, saaksin sellest isegi teada, pole vaja, et keegi mulle seda ütlema tuleks.

No tundub, et sul siiani siis vedanud, kui sa pole kohanud mehi, kes suudavad musta NII valgeks rääkida. Olen ka tähelepanelik aga no valvsus uinutati täielikult ikka....
Olen arvamusel, et vähemalt oma kõige lähematele inimestele tuleks ikka rääkida. Ja eeldan, et ka nemad mulle räägivad, kui sellised asjad ilmsiks tulevad. Ei kannata mõtetki sellest, et võiksin veel kord elus käia ringi, nagu silmaklappidega hobune, asjast midagi aimamata. Parem tulgu õudne ja kiire lõpp, kui selline lõputu õudus...

Pipilota
unetud ood tais armastust

Registreeritud: 21.10.2004
Viimane külastus: 17.09.2016
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 23.10.2006 kell 21:25 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Mariaaaa
to Sanuk, natu teemast mööda aga no ma vist ei tahaks ka teda armukese kohalt abikaasaks. Kuna tean kuidas ta petab;/

aga keppi teha on tore, eksju!
damn, kui keegi mulle ara pohjendaks, miks yks normaalne(?) naine on nous olema mittenormaalse mehe armukeseks?

"on võimatu olla masenduses kui sul on õhupall "
winnie puhh

Mariaaaa
Algaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.10.2006 kell 15:02 Reply With Quote
To Pipilota
Noo siin on ilmselt palju asju. Ma olen sellega nõus, et ma päris normaalne ei ole. Aga see mees on üle pika aja normaalne mees, kes ei ole loll, kes mõistab mind poolelt sõnalt jne. Voodis on ka kõik väga viis.
Ma käin väga paljudes seltskondades ja kohtun paljudega. Aga ma ei taha kedagi teist.
Temale olen ilmselt rutiini peletus.
Kuigi ma tunnen ka tema sõpru ja kõik suhtuvad vähemasti näiliselt minusse väga hästi. Ja minu sõbrad on ka ta omaks võtnud. Tema naist ma näinud ei ole.
Kui me üle pika aja kokku saame siis me istume laua taga mitu tundi ja vestleme õhinal igasugu teemadel. Loomulikult mulle ei meeldi, et ta on abielus. AGA mis sa teeks, kui sul on valida kas olla üksik või olla koos mehega, kes sul elu ilusaks teeb??? Kui ta helistab, et saame kokku. Kas ma siis ütlen, et &#8220;ei ma punnitan siin kodus üksi istuda&#8221; või lähen ja olen eluga vähemalt see moment rahul.

Ma annaks siin valida kaks varianti:
1. Sinu sõbranna on sellises suhtes nagu mina. Kas sa annaks sõbranna välja?
2. Sa saad teada, et su sõbranna mees peab sellist suhet armukesega. Kas sa räägiks?

Minu vastus on, et las iga inimene teeb seda mis ta tahab.

<<  1    2    3  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Seksperdid | Galerii | Tutvus | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0179560 sekundit