Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2    3    4  >>
Autor: Teema: vanusevahe
karuplix
Kasutaja

Registreeritud: 20.05.2004
Viimane külastus: 30.03.2008
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.10.2006 kell 13:14 Reply With Quote
vanusevahe

asi on siis järgmine: mina 21 ja meesterahvas 36. 15 aastat vahet. põen sest tean et mu perele ega sõpradele see kohe mitte ei meeldi. mingit suhet veel ei ole aga võib tulla. ta enam vähem meeldib mulle. tema on vist minusse armunud. ja näitab seda igati välja. mina temasse veel ei ole. aga hetkel dilemma ees et mida teha võtta või jätta? samas on ta mulle hetkel ka majanduslikult kasulik. tean tean see pole üldse ilus nii mõelda ja teha, aga millal on elu ilus olnud? igatahes tahab ta mind ka rahaliselt aidata. loomulikult ütlesin et ei ole vaja küll saan hakkama. kuigi tegelikult ei saa. tahtis üüri maksta vihjates et jõuluvana tuleb ja maksab ära....igakord kui keegi mulle raha pakub, kasvõi niisama, tunnen et olen neile võlgu, kuigi öeldakse et ei ole ja et ei pea tagasi maksma, aga mina tunnen lihtsalt nii. paljud meesterahvad tahavad aidata rahliselt, aga ma lihtsalt ei lase,sest tunnen et nad ootavad midagi vastu, kuigi see ei pruugi nii olla.aga igatahes ei suuda ma otsustada mida ma selle meesterahvaga teen. ta võib minuga jääda praegu kuid kunagi tulevikus võin ju talle haiget teha niimoodi kui peaksin ta jätma. tema elulugu kuulates taipasin kui palju ta on elus haiget saanud, nagu minagi. ja me kumbki ei taha enam haiget saada, kuigi vahel on see paratamatus. seega palun abi, aidake otsustada. jään ootama.

Tänast päeva tagasi ei saa...ma tean et tahaksid, aga ei.. Nii et mõtle enne kui midagi ütled, sa võid küll vabandada, kuid öeldut tagasi ei võta.

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
anne51
Mul on kahju ...

Registreeritud: 16.01.2006
Viimane külastus: 14.06.2013
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.10.2006 kell 13:20 Reply With Quote
Paljud mehed tahavad aidata rahaliselt? Tõeste?
Mina arvan, et õige mees küll ei tule pakkuma, et maksab minu üüri.

Inimese elu on lõpetamata jääv kool.
G.Keller

View User's Profile View All Posts By User
pisimimm
Super Moderator

Registreeritud: 19.11.2002
Viimane külastus: 7.09.2010
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.10.2006 kell 13:22 Reply With Quote
Kle, raha pakkudes tahetaksegi midagi vastu ja selleks midagiks oled sina. Saa kõigepealt selgeks, kas mees on vaba või ainult mängib seda..ja siis mõtle edasi. Kui inimene sümpaatne ja sulle meeldib, siis ma ei saa aru, miks tehakse vanusest nii suur probleem... Ok, jah, ta sureb enne sind, kui mõlemad loomulikku surma surete, kuid enne seda on ju pikk aeg koos olla

Lase mul olla jääkuubik, kes libiseb piki su keha ja upub su nabaauku, et siis surra su süles...

liiinu
Algaja

Registreeritud: 17.06.2006
Viimane külastus: 24.03.2013
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.10.2006 kell 13:32 Reply With Quote
Milline tore väljend-jõuluvana tuleb ja maksab ära. Väga nunnu

Kõik on head inimesed, nendega tuleb lihtsalt rääkida.

pisimimm
Super Moderator

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.10.2006 kell 13:33 Reply With Quote
karuplix ja liiinu, te peaks mõlemad küll juba nii vanad olema, et teada - jõuluvana pole olemas

Lase mul olla jääkuubik, kes libiseb piki su keha ja upub su nabaauku, et siis surra su süles...

liiinu
Algaja

Registreeritud: 17.06.2006
Viimane külastus: 24.03.2013
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.10.2006 kell 13:39 Reply With Quote
Mõningaid väljendeid kasutatakse ka ülekantud tähenduses. (vt. raamat " Peep ja sõnad" )

Kõik on head inimesed, nendega tuleb lihtsalt rääkida.

Lola69
Võrrandi muutuja

Registreeritud: 09.11.2002
Viimane külastus: 18.12.2019
Otsib: kirjasõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.10.2006 kell 13:42 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: karuplix
/.../ aga igatahes ei suuda ma otsustada mida ma selle meesterahvaga teen. ta võib minuga jääda praegu kuid kunagi tulevikus võin ju talle haiget teha niimoodi kui peaksin ta jätma. tema elulugu kuulates taipasin kui palju ta on elus haiget saanud, nagu minagi. ja me kumbki ei taha enam haiget saada, kuigi vahel on see paratamatus. seega palun abi, aidake otsustada. jään ootama.
Prrr ...

Mis sul temaga siis niiväga teha on? Et kas mees ja hoiupõrsas ühes isikud, või ainult hoiupõrsas või ainult mees? Või et kas riiulile või linade vahele?
Kuigi sa ütled, et raha vastu võtta nagu ei tahaks, kumab igast otsast minu jaoks läbi, et "oleks kena küll, kui keegi mu elamise kulud kinni maksaks". Mis haigetsaamisest siin enam rääkida. Haiget oled sa juba teinud. Minu arust.

Vanusevahe ei mängi rolli, kui sa seda ise rolli panna ei taha. Otsid vanusevahest "legaalset" võimalust lüpsta ja siis jalga lasta. Vabandus ju varnast võtta. Liiga vana.

PS! Enne uue teema püstitamist kasutage otsingut!

Leekides hukkus ka liblikas. Hoia pikivahet!

pisimimm
Super Moderator

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.10.2006 kell 13:44 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: liiinu
Mõningaid väljendeid kasutatakse ka ülekantud tähenduses. (vt. raamat " Peep ja sõnad" )
ei või olla Ma näed, ei teadnudki

ariita
Friik

Registreeritud: 20.04.2006
Viimane külastus: 5.03.2017
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.10.2006 kell 14:53 Reply With Quote
"tasuta juust on ainult hiire lõksus"
officer
lollile ...üle mõistuse!

Registreeritud: 08.08.2006
Viimane külastus: 11.06.2020
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.10.2006 kell 15:19 Reply With Quote
Kuulge naised,kui teil tõesti nii kurb saatus on olnud....siis olete ise selles süüdi,mitte kogu maailma mehed !
No mina ei näe midagi erilist selles,kui materjaalselt normaalselt toimetulev mees enda (ka ühepoolsel) valikul otsustab naisteraffast absoluutselt ilma igasugu tagamõttega,väljaarvatud head teha soov, aidata rahaliselt vms!
(ma ei saa jätta väljaütemata,et ma olen isegi sedea foorumit siin mitu korda rahaliselt "aidanud",kui on küsitud ja ma parasjagu bännitud ei ole ,kuna heatahtlik nali on mulle südamelähedane )

"Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks." /Marcus Aurelius- T.-H.Ilves. EV President alates 09.10.2006/

marvin
Kasutaja

Registreeritud: 20.04.2006
Viimane külastus: 22.06.2012
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.10.2006 kell 16:02 Reply With Quote
Vaata, et kõrvetada ei saa selliste asjadega. Vanusevahe kohta ei ütle ma midagi. Samas oleneb inimesest, aga kõikide elulugusi ma ka ei usu. Pead usaldama oma nö instinkte selle suhte suhtes.

ZyOn
Suhtlemisaldis

Mees
Registreeritud: 11.11.2003
Viimane külastus: 20.03.2010
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 05.10.2006 kell 07:55 Reply With Quote
No mees pakub raha, sina pakud vastu teadagi mida, kaup kauba vastu niiöelda. Kui teile mõlemale see sobib siis andke minna, sa ei oleks esimene tüdruk kellele vanem meesterahvas üüriraha/autoraha/kooliraha annab ja sa ei jää kindlasti viimaseks. Mida see vanusevahe sinna puutub ma küll aru ei saa.

It's hard to be humble, when you're perfect in every way.

muhhin
Kuuvarjutus

Registreeritud: 10.12.2002
Viimane külastus: 17.06.2020
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 05.10.2006 kell 09:28 Reply With Quote
erakordselt kasulik tehing - võtad ühe "vorsti" vastu, saad teise poolvägisi kauba peale

murdjamees
skinnofiil

Registreeritud: 12.09.2002
Viimane külastus: 1.12.2006
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 05.10.2006 kell 10:35 Reply With Quote
Ei ole võimalik!!! Karuplix on tagasi ja uute ja huvitavate teemade ja muredega! Hurraaa!!!Kuule saada oma mees kodutute naismodede juurde 3 päevaks. Tagasi tuleb üle 23 vana ei ole.

Pole olemas kaugeid ja kättesaamatuid kliitoreid, lihtsalt keel võib olla liiga lühike!

murjoona
Algaja

Registreeritud: 16.09.2006
Viimane külastus: 17.01.2008
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 05.10.2006 kell 12:18 Reply With Quote
Kui ta tahab sind nii väga aidata,siis uuri,mida ta täpselt sinult ootab On selline hea ütlus-tasuta lõunasööke ei ole.
Kui tema soovid sind rahuldavad,siis jõudu ja jajsu.
Kuid kurvast eluloost suudavad mehed alati rääkida,kui neil miskit plaanis Nii et usalda oma vaistu

officer
lollile ...üle mõistuse!

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 05.10.2006 kell 12:26 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: murdjamees
Kuule saada oma mees kodutute naismodede juurde 3 päevaks.

Kas sa tahaksid öelda ka,et kelle juurde neist?
Üks neist seal määrab tasuta ja vägisi intelligentsi=IQ nivood ka

"Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks." /Marcus Aurelius- T.-H.Ilves. EV President alates 09.10.2006/

hallhiir
pealinna tüdruk

Registreeritud: 22.05.2006
Viimane külastus: 4.02.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 05.10.2006 kell 18:41 Reply With Quote
suhet selle mehega sul loomulikult loota pole mõtet. aga kui ta nii loll on ,et raha pakub, miks siis seda mitte vastu võttakui ta aga hakkab midagi väga labast vastu tahtma, siis-sa oled nii noor, et leiad uue"sponsori" kui muidugi tahad. ja tõelist armastust saad sa otsida ka tema kõrvaltm,natuke peab kavalust ka olema. aga palun, ära hakka teda liiga tõsiselt võtma ja talle truu olema, eks.ag
mis puutub nö "võlgu olemise tundesse", siis selle pärast ära põe. proovigi mõelda nt. nii, et ta on sulle vaid sponsor ja saa saad tänu temale hakkama palju lahedamalt, kui muidu

tavaline inimene, väikese kiiksuga

freelancer
Küünikust vahikoer

Registreeritud: 12.02.2004
Viimane külastus: 29.03.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 05.10.2006 kell 19:06 Reply With Quote
Karupliks te ju mõlemad saate seda mida tahate.Ega suhe pea olema pitseeritud armastuse pitsatiga Suhe võib olla ju ka vaba nagu lind.Sina saad ju materjaalset toetust tema füüsilist humanitaarabi.Tehke oma suhte reeglid kohe selgeks ,et pärast poleks jama ja üksteise tatiga loopimist.

Elada tuleb nii,et isegi hauakaevaja nutaks su matustel.

officer
lollile ...üle mõistuse!

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 05.10.2006 kell 19:11 Reply With Quote
...huvitav küll,miks need "õnnetud" arvavad,et neid selle rahalise abi eest tingimata keppida vm. moodi seksuaalselt ärakasutada tahetakse?Ilmselt iseenda rikutuse tasandilt selline arvamus kujunenud...

LadyButterfly
Sõnatu...

Naine
Registreeritud: 22.09.2005
Viimane külastus: 18.03.2019
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 05.10.2006 kell 21:09 Reply With Quote
Sa ütled, et ta ´...enam vähem meeldib mulle...´ - hmm, mulle meeldivad paljud mehed ´enam vähem´ ja mina tõenäoliselt paljudele ka ´enam vähem´... krt. kraba aga kõigilt raha ja anna aga ke...i vastu - elu on ilus

Pead olema nagu jumal, kes jälgib, et paradiisis õunad kasvaksid, kuid ka põrgus oleks ahjud köetud.

Ära sõltu kellestki liiga palju. Isegi su enda vari jätab su pimeduses maha.

murdjamees
skinnofiil

Registreeritud: 12.09.2002
Viimane külastus: 1.12.2006
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.10.2006 kell 07:53 Reply With Quote
Mina arvan, et karuplixile pakutakse raha lihtsalt selle eest,et saaks ennast koos temaga seltskonnas näidata.
Koos karuplixiga avalikus kohas viibides on ju alati kindel, et on sinust lollimaid inimesi, kelle üle ilkuda ja irvitada.

Pole olemas kaugeid ja kättesaamatuid kliitoreid, lihtsalt keel võib olla liiga lühike!

officer
lollile ...üle mõistuse!

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 06.10.2006 kell 08:00 Reply With Quote
.... mind tiritakse alatasa mingitele üritustele kaasa,ma loll pole raha küsinud ....!....oleks endale siis midagi saanud selga osta, vms!

unistaja
*.: rahulolev :.*

Naine
Registreeritud: 03.09.2003
Viimane külastus: 6.09.2020
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 07.10.2006 kell 23:57 Reply With Quote
Mu kursaõde oli ka oma mehest 10 aastat noorem ning see ei olnud mingi näitaja nende suhtes.

Kindlasti oleks sul parem, kui te mõlemad räägiks omavahel selgeks, mis see teie vahel tegelikult on või lasete lihtsalt ajal näidata, mis tulevik toob.

See, et sind majanduslikult aidata tahetakse ning abi vastuvõtmine või siis mittevõtmine, on ainult sinu otsustada, mitte kellegi teise. Pole kellegi asi, kuidas sa oma arved makstud saad.

Loomulikult eksin! Ainult see ei eksi, kes ei ela!

Kristineee
Algaja

Naine
Registreeritud: 15.10.2006
Viimane külastus: 24.10.2006
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.10.2006 kell 19:08 Reply With Quote
Tegelikult vanus ei ole minigine määraja. Ma arvan, et ära kohe mingit suuremat suhet alusta. Proovi lihtsalt aru saada, kas mees vaba või mitte ja kas ta tõesti armastab sind ning kas sina suudaksid iial teda armastada. Kui leiad kõikidele küsimustele enda jaoks rahuldava vastuse tegutse edasi. Ei ole mõtet uisapäisa tegutseda ja pärast kahetseda. Aga see vanusevahe küll suur asi pole.

You are the one for me

Uss
tross

Registreeritud: 12.05.2004
Viimane külastus: 6.02.2010
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.10.2006 kell 10:32 Reply With Quote
Mis siin ikka öelda ja targutada. Kui ikka ollakse vist armunud ja enam-vähem meelditakse teineteisele, siis lase aga minna. Mis sest vanusevahest, kui suhe (või misasi ta teil seal iganes on) majanduslikult kah igati kasulik tundub.
<<  1    2    3    4  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0232301 sekundit