Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  2    3    4    5  >>
Autor: Teema: Surmanuhtlus
defuser
Algaja

Mees
Registreeritud: 07.03.2012
Viimane külastus: 8.12.2017
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.03.2017 kell 04:05 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Prääks...
Kas oled poolt, kuna ei viitsi 30 aastat armu oodata v oled poolt, kuna Eesti Vabariigi kohtuorganid on sada prossa eksimatud v oled lihtsalt sadist?
Minu poolehoiupuudust surmanuhtlusele põhjendan sellega, et seni pole ükski neist eluaegsetest armu saanud 30 aasta järel, ning usun,et ei saa ka!
Mädanegu kambris, ROTID!

Kumb see suurem sadist hetkel on? Kas see, kes annaks kohe kuuli või piinaks teda enne 30 aastat?
Keeruline küsimus üldiselt. Kui süü täielikult tõendatud, siis milleks teda ülejäänud elu toita-katta? Samas muidugi küsimus, kust läheb piir, mille eest see surmanuhtlus anda..

View User's Profile View All Posts By User
eerik2
kollane koer

Registreeritud: 04.09.2005
Viimane külastus: 5.08.2020
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.03.2017 kell 21:01 Reply With Quote
Retsidiivsuse eest pole küll mõtet eluaeg poputada. Eluaegne peakski tähendama surmanuhtlust või siis peabki ennast üleval, kuniks omal tahtmist ja viitsimist. Kui enam pole, suregugi maha.

Te ei saa võita.
Te ei saa viiki mängida.
Te ei saa isegi mängu lõpetada.
http://www.youtube.com/watch?v=OuNpZYJTjco

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
metsatöll
Bännitud

Naine
Registreeritud: 29.01.2017
Viimane külastus: 10.07.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 24.03.2017 kell 00:30 Reply With Quote
Eeriku mõte on ka suht ok, aga...
Kas te tõesti ei saa aru, et peale kuulpähenöörkaelat on tema jaoks piinad lõppenud?
ja see õnnetu kannatanu v tema ema on rahul?
Olge rahulikud...ta ei lepi sellega. Las siis naudib parem seda, et see värdjas kõduneb elusalt

sissy84
Umbusklik

Naine
Registreeritud: 11.08.2003
Viimane külastus: 30.07.2020
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.03.2017 kell 20:03 Reply With Quote
Nad saavad korralikult süüa, raamatuid lugeda, joonistada, õppida. Õues mingi kindla ala peal värsket õhku. Kus kohast see on elusalt kõdunemine või piin?
Ma arvan, et riik ja rahvas ei peaks millegagi toetama - see on ajuvaba!
Nad peaksid seal tegema korralikku rasket tööd. Tootku midagi vajalikku. Ja see raha mis nad saavad OLGU nende söök, elekter ja vesi. See oleks AUS.
Mis krdi meelelahutus? Retside meelelahutus on hingamine.

Ja teised: vargad, vägistajad, pedofiilid, huligaanid jm TEGIJAD peaks elama samamoodi. Peaks olema korralikum karistus kui kõigest liikumise piiramine. Nad peaks tegema tööd rohkem kui üks tavainimene.

Ära võta südamesse! Võta suhu ja sülita välja.
Elu on nagu lehm, pidevalt saab pulli!

freelancer
Küünikust vahikoer

Registreeritud: 12.02.2004
Viimane külastus: 29.03.2018
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 25.03.2017 kell 21:46 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: metsatöll
Eeriku mõte on ka suht ok, aga...
Kas te tõesti ei saa aru, et peale kuulpähenöörkaelat on tema jaoks piinad lõppenud?
ja see õnnetu kannatanu v tema ema on rahul?
Olge rahulikud...ta ei lepi sellega. Las siis naudib parem seda, et see värdjas kõduneb elusalt

metsatöll
Siin paned sa nüüd küll mingit iba.Isiklikult mind pole selline keiss küll puudutanud kuid mul on kursusekaaslane kellega suhtleme tihedalt ja tema on selle keissi omal nahal läbi elanud ja suht ammu.
See mida tema sellest asjast arvab ühtib päris paljude mõttekäiguga.Kui tahad võin sinu mõtte talle edastada ja hiljem sulle siia postitada mida tema sinu mõttekäigust arvab.See on muidugi ühe inimese arvamus ja mitte kollektiivne
Samuti püüdke mitte ära segada kahte mõistet kättemaks ja karistus.Me räägime karistusest

Elada tuleb nii,et isegi hauakaevaja nutaks su matustel.

metsapull
master

Mees
Registreeritud: 08.01.2017
Viimane külastus: 1.07.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.03.2017 kell 21:40 Reply With Quote
eioskaöelda kuuse 2 oksa viis
metsatöll
Bännitud

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.03.2017 kell 23:52 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: freelancer
metsatöll
Siin paned sa nüüd küll mingit iba.Isiklikult mind pole selline keiss küll puudutanud kuid mul on kursusekaaslane kellega suhtleme tihedalt ja tema on selle keissi omal nahal läbi elanud ja suht ammu.
See mida tema sellest asjast arvab ühtib päris paljude mõttekäiguga.Kui tahad võin sinu mõtte talle edastada ja hiljem sulle siia postitada mida tema sinu mõttekäigust arvab.See on muidugi ühe inimese arvamus ja mitte kollektiivne
Samuti püüdke mitte ära segada kahte mõistet kättemaks ja karistus.Me räägime karistusest

Tead, ma olen mõne sellise värdjaga omal ajal isegi Patareis ühes kambris istunud Tunnen näiteks isiklikult sarivägistajat ja ilmselt ka mõrtsukat Guntars Kaziksit, ning mõnda veel.. Mul on väga kahju, et see värd sai vaid 15 aastat, ning varsti korjab jälle hääletajaid peale..Saanuks raibe eluaegse, siis oleks rott 30 aastase armuandmiselootuse järel impotent!

sissy84
Umbusklik

Naine
Registreeritud: 11.08.2003
Viimane külastus: 30.07.2020
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 28.03.2017 kell 02:17 Reply With Quote
Mina ei mõtle karistuse all kättemaksu.
Rahvas ei peaks pidama üleval vange, samuti mitte riik. Seda peaksid nad tegema ise. Enda tööga. Kui oleks vanglas vaid kümme vangi oleks mu mõte ehk tõesti ajuvaba.
Nad ise on sinna sattunud, kas kogemata või tahtlikult aga ka nt liiklushuligaan peaks tundma füüsilist raskust, et tekiks soov tulevikus vanglast eemale hoida. Päris mitmed külastavad vanglat korduvalt.
Võibolla ma kujutan ette midagi valesti aga ma usun, et vanasti tegid vangid raskemat tööd kui tänapäeval.
Vana Narva maantee olevat valatud betoonist vangide poolt.

Ära võta südamesse! Võta suhu ja sülita välja.
Elu on nagu lehm, pidevalt saab pulli!

eerik2
kollane koer

Registreeritud: 04.09.2005
Viimane külastus: 5.08.2020
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 30.03.2017 kell 19:11 Reply With Quote
Ei mina ka kuidagi mõista, mille krdi eest neid poputatakse.... Araabiamaade karistustel on jumet.. Milline kisa tõusis ajakirjanduses mingi aeg tagasi, kui Iraanis otsustati kahel vargal pöidlad maha lõigata. Kusjuures taheti lõigata isegi nö humaanselt.

Te ei saa võita.
Te ei saa viiki mängida.
Te ei saa isegi mängu lõpetada.
http://www.youtube.com/watch?v=OuNpZYJTjco

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
metsatöll
Bännitud

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.06.2017 kell 01:31 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: metsatöll
Tsitaat:
Algne postitaja: freelancer
metsatöll

Tead, ma olen mõne sellise värdjaga omal ajal isegi Patareis ühes kambris istunud Tunnen näiteks isiklikult sarivägistajat ja ilmselt ka mõrtsukat Guntars Kaziksit, ning mõnda veel.. Mul on väga kahju, et see värd sai vaid 15 aastat, ning varsti korjab jälle hääletajaid peale..Saanuks raibe eluaegse, siis oleks rott 30 aastase armuandmiselootuse järel impotent!

Ahsoo... et siis siit tuli rehelise jutt kambrikaaslasest vägistajast Haige ahv Aasta oli 91 ja tollal see värdjas polnud veel sarivägistaja, ning ülerahvastatud Patareis ei istutud kahekesi kambris...polnud haruldane, et 12 nariga kambris oli 40 vangi
Mis teemasse puutub, siis maksumaksja maksmistes kajastub see eluaegne ilmselt väga pisut...
Ma pole iial teinud midagi surmanuhtlust väärivat,ning minu vanglaaastad on üldse eelmise sajandi lood, aga kui ma teeksin, siis mulle väga meeldiks piinadeta surm..usun, et neile rottidele ka

reheline
The Bad Thresher

Registreeritud: 09.03.2003
Viimane külastus: 6.08.2020
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.06.2017 kell 09:58 Reply With Quote
Ei, minu jutt pole küll siit tulnud. Mina sinu sitases kõntsas ja suumulgus sobrama ei hakka, ilmselt on sul kambris kakane m*** rohkem suus käinud, kui pudrulusikas. See seletab ka sinu taandunud sõnavara. Taandunud inimkonna, mitte sinu jaoks. Sinule on see areng, kui päevas suudad ühe karvase rohkem hõredate hammaste vahelt välja pressida. Mittevangide maailmas räägitakse ja kirjutatakse avalikus ruumis teistmoodi.
Aga suht mõttetu on sulle midagi sellist selgeks teha, teadupärast on kriminaalidel teine ajuehitus. Muidu nad ju ei oleks kinni sitsinud
Või tahad sa väita, et oled uued ajud ostnud?

Üts reheline nännu ja tõmmanu herra jalgupiten maha. Kõik pesmä. Herr õks rüüknü: "Ma olen saks!" "Ah teid om kaks!" "Ma olen härra!" "Ah sa' kurrat är' lähät!" Sõs nakat viil õigõ pesmä.

metsatöll
Bännitud

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.06.2017 kell 13:09 Reply With Quote
Ole hea ja sure ära, intelligent
metsapull
master

Mees
Registreeritud: 08.01.2017
Viimane külastus: 1.07.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.06.2017 kell 21:40 Reply With Quote
Gutta kuule, sa oled tsoonis olnud või?
Oioi.
Aga mis siis nüüd? Arvad, et kui elad naisega rahulikku elu espoos, siis sellega oleks nagu kogu eelnev jama kustutatud või?

Eiole. Ja seda peaks elulõpuni meelde tuletama.

<<  2    3    4    5  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0178840 sekundit