Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
Autor: Teema: Pikad Ja tugevad Oma küüned!
Eelika
Algaja

Registreeritud: 05.01.2007
Viimane külastus: 21.09.2007
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 05.01.2007 kell 16:18 Reply With Quote
Pikad Ja tugevad Oma küüned!

Paar aastat tagasi oli mul suur probleem küüntega. Küüned kihistusid, olid nõrgad ja ei kasvanud sugugi. Mingil hetkel panin endale ka geelküüned, kuid rahast hakkas kahju ja ma otsisin odavamat võimalust kuidas saada endale pikkad, tugevad ja terved küüned. Lahenduse leidsin apteegist. Nüüd juba üle aasta kasutan MICRO CELL 2000 küünelakki. Kui ma selle ostsin ei olnud mul sellese usku..mõtlesin, et kuidas saab üks küünelakk mu küüned kül korda teha. Kui olin nädal aega küünelakki kasutanud ilmusid esimesed tulemused...mu küüned muutusid tugevamaks. Muidugi alguses nad ikka veidi murdusid kuna küüned oli kahjustunud, kuid õigepea olid mu küüned tugevad ja ei kihistunud enam.

Soovitan seda lakki kõigile, kes soovivad endale kauneid, pikki ja tugevaid küüsi.

Kui keegi on veel kasutanud sama või taolise tulemusega lakki siis jagage oma kogemusi.

View User's Profile View All Posts By User
pisimimm
Super Moderator

Registreeritud: 19.11.2002
Viimane külastus: 7.09.2010
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 05.01.2007 kell 16:22 Reply With Quote
Ainult lakk kohe kindlasti ei aita kui küüned on nõrgad, lisaks soovitatakse alati süüa ka vitamiine, kaltsiumi jms preparaate Aga hea, kui keegi on abi saanud... Ise läksin kergema vastupanu teed...

Lase mul olla jääkuubik, kes libiseb piki su keha ja upub su nabaauku, et siis surra su süles...

skingirl
Armuline Proua

Naine
Registreeritud: 13.09.2003
Viimane külastus: 19.11.2020
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 05.01.2007 kell 16:26 Reply With Quote
Mina näiteks ostsin mingi kolm purki mingeid roosasid tablette sõin neid nagu kommi jube kallid olid purk maksis mingi 4 sotti aga nüüd murdus mul üks küün ära , suitsetamine tuleb ka maha jätta, see on ka tervisele kahjulik ja õlut tuleb juua iga õhtu kaks pulsi vähemalt.
pisimimm
Super Moderator

Registreeritud: 19.11.2002
Viimane külastus: 7.09.2010
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 05.01.2007 kell 16:27 Reply With Quote
Õllega tuleb ka küüsi välispidiselt määrida ainult sissekallamine ei aita, selle lased ju kohe teisipidi välja

Lase mul olla jääkuubik, kes libiseb piki su keha ja upub su nabaauku, et siis surra su süles...

Fiona
Auväärne Kasutaja

Registreeritud: 02.12.2006
Viimane külastus: 20.08.2009
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 05.01.2007 kell 18:00 Reply With Quote
Mina sain siis tugevad küüned kui kogu raseduse aja sõin rasedate vitamiine(materna)
Nüüd on jälle suht õrnakesed aga ega ma ei saakski praegu pikki küüsi omada, lapsele võin kogematta haiget teha.

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0093749 sekundit