Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2  >>
Autor: Teema: Mida arvate Eesti armees valitsevast korrast
freelancer
Küünikust vahikoer

Registreeritud: 12.02.2004
Viimane külastus: 29.03.2018
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 16.01.2007 kell 23:18 Reply With Quote
Mida arvate Eesti armees valitsevast korrast

Esiteks
Miks teema seksi all?
Aga selleks et teispoolsuse alla ei saanud panna.Ja see mis toimub sõjaväes läheb juba § alla-Sugulise kire rahuldamine ebaloomulikul viisil:
Teema on ajendatud ilmsiks tulnud videomaterjale vaadates.Ma mõistan,et kus on palju mehi koos ja keppi nii lihtsalt ei saa,tehakse lolli kuid kas pole see ületanud igasugu piirid.Eriti just sellepärast et need inimesed omavad relvi millega ringi käies võivad tekkida pöördumatud tagajärjed.

Kindlasti sooviks eriti saada kuulda,mida arvab sellest Kennu nii eraisikuna kui ka kaadriohvitserina.

Elada tuleb nii,et isegi hauakaevaja nutaks su matustel.

View User's Profile View All Posts By User
sales
filosoofiline lilleke kiivril

Mees
Registreeritud: 09.03.2003
Viimane külastus: 29.08.2014
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.01.2007 kell 00:27 Reply With Quote
Rahu, free..., relvad on neil suurte lukkudega rasketes raudkappides

Aga mis videomaterjali sa silmas pidasid?

Minu au on minu truudus!

kontorihiir
..umbusklik...

Registreeritud: 30.08.2002
Viimane külastus: 13.06.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.01.2007 kell 09:54 Reply With Quote
free peab silmas videomaterjali, mida eileõhtul tv-s näitas...
no ega see ilus polnud jah....poisikesed mis poisikesed....ja aru pole enda teha loomulikult

aga mis puutud sugukire rahuldamisse abaloomulikul teel, siis võib tõesti nii olla nagu free ütles...
ja ega ka naisterahva saamine veel poisist meest tee...ja näha on , et armee ammugi mitte....
aga ootaks ka, mida kennu arvab

Hea, et mul olen Mina. Mina ei vea ennast kunagi alt.

Karlsson Katuselt

ratatosk
vabamõtleja

Registreeritud: 07.11.2003
Viimane külastus: 22.01.2010
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.01.2007 kell 10:06 Reply With Quote
Internet on kõikvõimas. Ega siis see, et varem ei näidatud tähenda veel seda, et nii pole kogu aeg olnud. Eks igal kohal ja ajal on omad silmatorkavad erinevused, aga sõjaväes on kord pidevalt käest ära olnud.

Aga, et seal naistega kitsas on... No eks see sõltub võibolla väeosast ka. Mu sõber kunagi Muugal piirivalves aega teenis ja neil olli küll suhteliselt iganädalane üritus olnud pidu koos alkoholi ja naistega. Ja selliseid jutte on ennegi kuuldud.

Eks see mõned kuud noorteaega alguses on selline ikaldus. Hiljem läheb lihtsamaks.

P.S.
kontorihiirel on õigus, armee üksi ei tee kellestki meest.

-- all works are protected by GNU Free Document License --

Ray
Friik

Registreeritud: 28.08.2002
Viimane külastus: 5.05.2013
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.01.2007 kell 10:49 Reply With Quote
Kui Sa mõtled Harjumaa Muugat (ilmselt küll - piirivalve), siis seal mingil perioodil oli moeks poisikestel automaatidega ronida mõne eramaja hoovi ja siis pinnida pressida kahemõttelise jutuga viina endale. Väidetavalt olevat nõrgema närvikavaga inimestega õnneks läinud. Kahjuks.

kontorihiir
..umbusklik...

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.01.2007 kell 10:51 Reply With Quote
rohke debelak soovitas noorsõdureid koos emadega armeesse võtta...emad sellepärast, et isadel võivad ka hood peale tulla, kui relvi näevad...
emad on sõjaväekõlbulikud kuni 55. eluaastani

Karlsson Katuselt

skingirl
Armuline Proua

Naine
Registreeritud: 13.09.2003
Viimane külastus: 16.01.2023
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.01.2007 kell 11:01 Reply With Quote
mina küll arvan,et armee teeb meheks, kõik kes seda paska pole näinud ja tundnud on sitavareste kari.
Kes pole sõjaväes käind, seda on näha, luuserid on.

https://www.youtube.com/watch?v=EC7RAXfWRXM&index=108&list=PL989D1CE89B10455F

Marxendorf
-=Saatana sigitiS=-

Mees
Registreeritud: 10.10.2005
Viimane külastus: 25.08.2011
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.01.2007 kell 11:12 Reply With Quote
* Esiteks ei saa ma sellest aru, kuidas nad said lõhkeaineid ja laskemoona niimoodi kasutada, et ülemused sellest midagi ei teadnud!?! Varustuse kontrollis on ju kõik arvel!

* Teiseks võis see olla tehtud, mingi väliõppuse käigus, kus on kasutada nii paukpadrunid kui kergem lõhkaine, mida võib kasutada peaaegu piiramatus koguses! Ja vaevalt nad kerg kuulipildujast sellise vinega päris padruneid täristasid! Õppe granaat oli see mis lõhkes kahe mehe vahel, sest vaevalt eesti esi terroristidki niimoodi F1 lõhkaks!!!

Olen teeninud oma aja KUNAGISES KUPERJANOVIS, kus selline asi oli absoluutselt välistatud!!! Sellist asja ei oleks siis ilmas võimalik olnud! Nüüdne sõjavägi ei ole enam sõjavägi vaid lollitamine riigikaitsega!

MA OLEN PÕHIMÕTTELISELT GAY ABIELUDE POOLT.....AGA MÕLEMAD NAISED PEAVAD ILUSAD OLEMA!!!

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
jenni
I Am What I Am

Registreeritud: 16.02.2003
Viimane külastus: 11.07.2012
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.01.2007 kell 11:46 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Marxendorf
/.../ Olen teeninud oma aja KUNAGISES KUPERJANOVIS, kus selline asi oli absoluutselt välistatud!!! Sellist asja ei oleks siis ilmas võimalik olnud! Nüüdne sõjavägi ei ole enam sõjavägi vaid lollitamine riigikaitsega!

Mu arust toimus mainitud intsident just kuperjanovlaste väliõppusel.

Anna mehele vabad käed ja sa tead, kust neid leida...

officer
lollile ...üle mõistuse!

Registreeritud: 08.08.2006
Viimane külastus: 2.07.2022
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.01.2007 kell 11:50 Reply With Quote
mina,kes pea pool elu sõjaväelane olnud arvan,et armee teeb meheks selle,kes enne armeed juba mees oli!
ja kuna armee EV-s on kohustus,ehk sund,siis selline suhtumine igati mõistetav....ei,tegelt arusaadav. See kohustuslik armee ja et see kellegi meheks teeb on üks suur isamaalaste nostalgiline irisemine,sry!

"Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks." /Marcus Aurelius- T.-H.Ilves. EV President alates 09.10.2006/

skingirl
Armuline Proua

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.01.2007 kell 11:53 Reply With Quote
see on täiesti normaalne, sõjaväejackass, teate veel mida noorte poistega tehkse, off võib rääkida

Maiu
Ära

Registreeritud: 05.02.2005
Viimane külastus: 25.03.2014
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.01.2007 kell 11:56 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: freelancer
Teema on ajendatud ilmsiks tulnud videomaterjale vaadates.Ma mõistan,et kus on palju mehi koos ja keppi nii lihtsalt ei saa,tehakse lolli kuid kas pole see ületanud igasugu piirid.Eriti just sellepärast et need inimesed omavad relvi millega ringi käies võivad tekkida pöördumatud tagajärjed.

Eelmine aasta samal ajal arutasime meie kõik ja nemad seal ka peost presidendipalees. Huvitav, kas see on nagu jaanuaritorm, mis jääbki korduma erinevates variantsioonides Kindlasti!

Ma ei suuda ära oodata, mida öelda kavatsen!

anne51
Mul on kahju ...

Registreeritud: 16.01.2006
Viimane külastus: 14.06.2013
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.01.2007 kell 12:12 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: freelancer
see mis toimub sõjaväes läheb juba § alla-Sugulise kire rahuldamine ebaloomulikul viisil:
Teema on ajendatud ilmsiks tulnud videomaterjale vaadates.Ma mõistan,et kus on palju mehi koos ja keppi nii lihtsalt ei saa,tehakse lolli kuid kas pole see ületanud igasugu piirid

Ma väga loodan, et see läheb paragrahvi alla, sest see on ületanud igasugused piirid.
Kas see ainult seksipuudusest tuleneb - selles ma kahtlen. Ratatosk ütles õigesti, et keda on kodus meheks kasvatatud, seda saab sõjavägi "viimistlusega" aidata. Kõik tuleb kodust - mina olen jätkuvalt koduusku.
Maiu, su meeldetuletus "kadriorgiatest" oli asjakohane. Ma küll ei pööraks tähelepanu ajale - jaanuar - , vaid üldisele dendetsile noorte hulgas - mida rohkem orgiaid, seda uhkem. Mulle meenus noorte orgia saunas, mis süttis ja kus hukkusid noored.

Inimese elu on lõpetamata jääv kool.
G.Keller

skingirl
Armuline Proua

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.01.2007 kell 12:23 Reply With Quote
Maiu kui su väike aju välja kannatab seda teadmist siis ajalugu kordub, lineaartsete lainetena, ma ei imesta ka selle üle kui kordub jüriöö

kontorihiir
..umbusklik...

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.01.2007 kell 12:26 Reply With Quote
skin, kui liim pronksmehe õhku laseb algab uus maailmasõda ka

Karlsson Katuselt

skingirl
Armuline Proua

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.01.2007 kell 12:30 Reply With Quote
ma olen igatahes valmis, mul nimekirjad juba tehtud kes kõige pealt ära lõigatakse

Maiu
Ära

Registreeritud: 05.02.2005
Viimane külastus: 25.03.2014
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.01.2007 kell 12:41 Reply With Quote
Skin- ajaloo kordumisest jääb väheseks. Loodan ikka, et suudetakse mõni uus ja põnevam koht leida, kus pidu pidada käepäraste vahenditega Seekord ei pidand pettuma

Ma ei suuda ära oodata, mida öelda kavatsen!

freelancer
Küünikust vahikoer

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 18.01.2007 kell 00:24 Reply With Quote
Maiu
Küsimus pole mitte ajendatud jaanuaritormist.
Kuna omen teatud teadmisi armeest,relvade hoiutingimustest ja ka sellest kuidas toimuvad õppused siis lihtsalt tekkis nõutuse tunne.Kui relvaga on võimalik lihtsalt lollitada ja selle kasutamine antakse idiootide kätte pole kaugel juhused kus soodsate tingimuste kokkulangemisel hakkab igasugu asju juhtuma.
Isiklikult arvan,et on tiba erinev asi kui kustakse presidendilossi katuselt alla või paugutatakse relvaga metsas mille kuuli lennukaugus on piisavalt pikk,et mõnd tsiviilisikut kogemata tappa.Relv on ikkagi riist mis on ette nähtud inimese tapmiseks.Ja selle kasutamine eeldab peale füüsilise jõu ka kõrgemat intelektuaali kui seda omavad primaadid.Relv võib sulle olla väga ligidane ese,temast võib sõltuda su elu,temaga võib korda saata ka asjalikke tegusid.seda muidugi juhul kui ajud seda võimaldavad.
Isiklikult arvan ,et vanasõna-Kala mädaneb peast ,kõlbaks ka siia.
Ja tegelikult kui ringi vaadata siis imestada pole midagi.Teisiti siin riigis ei saakski need asjad olla.

anne51
Mul on kahju ...

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 18.01.2007 kell 10:24 Reply With Quote
Tiba erinev jah, aga üks märatsemine - orgia - puha.

G.Keller

Quex
Kasutaja

Mees
Registreeritud: 23.07.2006
Viimane külastus: 11.09.2014
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 18.01.2007 kell 12:31 Reply With Quote
Tsitaat:
Mida arvate Eesti armees valitsevast korrast

Loomulikult, mingid jopakad saavad mingi idiootsusega hakkama ja nüüd üürgame, et terves Eesti armees tegeltakse sugukire rahuldamisega ebaloomulikul viisil. Kusagil mingi idioot peksab naist, siit kohe järeldus kogu Eestis elava meessoo kohta "Eesti mees peksab naist". Katsuks selliste totakate järelduste ja üldistustega vähe ettevaatlikum olla. Loomulikult, need tüübid vääriksid 24 h kükakil kõndi turgutavate jalahoopide saatel, kuid ei maksaks masendusse langeda ja arvata, et kogu armees või ühiskonnas ongi asjad täitsa mädad. Omal ajal sai sõjaväes igasuguseid tegelasi nii ajateenijate kui ka ohvitseride seas nähtud, kuid vähemalt mulle jäi küll mulje kogu üritusest kui sanatooriumis või spordilaagris viibimine koos täiendava ettevalmistusega relvade käsitlemiseks. Ja teenistuskaaslastest absoluutselt enamik olid täiesti normaalsed inimesed.

Andrew
Siin ja praegu

Registreeritud: 17.05.2004
Viimane külastus: 26.01.2023
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 18.01.2007 kell 15:33 Reply With Quote
Ma olen infosulus. Kas nad panid üksteist või teineteist?
Ise ei ole näinud, kuid räägiti, et vene sõjaväes oli vaseliin defka ja kasutati transmissiooniõli TAP.

Naisi peab jumaldama või tuleb nad maha jätta. Vahepealset võimalust ei ole.
Remarque

freelancer
Küünikust vahikoer

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 18.01.2007 kell 19:41 Reply With Quote
Andrew
Võin sind kurvastada.Vene sõjaväes pole kohta kus oma isu täis keppida ei saa.Jätame kõrvale laevastiku ja allveelaevad.Eriti ,mis puudutas baltikumist tulnud noormehi siis luua tutvust lihtsalt keppimise eesmärgiga ei valmistanud absoluutselt mingit pinget.Piisas lihtsalt riista torkamisest läbi plangu kui teisel pool juba kakeldi selle üle kes sinna otsa võib ronida.Isiklikult olen teeninud nii Moskva ringkonnas kui ka usbekistanis ja välismaal siis seks kui selline oli tahtmise juures regulaarsem kui jalarättide vahetus,mis toimus korra nädalas.No ma ei tea miks kuid ümber väeosade jooksid hordide kaupa naisi ja ainult ühe mõttega ,et keegi neile ära suskaks.Kindlasti oli ka selliseid kohti kus polnud naisi,sellisel juhul pandi nende ohvitseride naisi ,kes parajasti viibisid vahetuses.Ka ohvitseride naised olid just sisse võetud balti saadikutest.Vaevalt see oli tingitud sinistest silmadest ja muust sellisest.
Niiet asi on suhteline.Meestevahelisi kontakte minu teenimise ajal meie väeosas ilmselt polnud,ja kui olid siis toimusid need vastastikusel kokkuleppel.
Kui tekkis veel küsimusi siis ole hea.
Meelde tuli:
Moskvast umbes 400 kiltsi kaugusel on ketruslinnak kus elanikkond moodustus umbes 90 protsendist naistest,vanuses nii umbes 20 kuni midagi 40 juures.Olime selle kõrval õppustel umbes kaks kuud.Ilus aeg oli mõnele.Isiklikult mingit tõmmet küll ei tundnud.

ariita
Friik

Registreeritud: 20.04.2006
Viimane külastus: 5.03.2017
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 18.01.2007 kell 19:58 Reply With Quote
memmekad sinna lähevad ja memmekad sealt tagasi tulevad, mehistumist sealt tulnuil küll pole märganud, mõni öö metsalaagrit veel meest ei teemul küll poegi pole aga kõrvalt kuuljana paneb ikka see "lapsukese" virisemine muigama küll kui ema kaebe kirja loeb, et lapsele liiga tehakse
rakettmees
Algaja

Registreeritud: 21.01.2007
Viimane külastus: 9.08.2011
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 21.01.2007 kell 17:25 Reply With Quote
olen ise teenistuses. Teenin Võru kuperjanovi Üksik Jalaväe Pataljonis. ei ole see asi pooltki nii raske kui räägitakse,süüa antakse tasuta füüsilist saab kah natuke teha.nüüd veel tõsteti toetust kah.elu kui hernes,kui ise meheks olla
ainus,mis tekib on igatsus tsivilisatsiooni järele,kui jutti 10 nädalat ära olla,aga arvestades fakti et eelmine põlvkond oli 2 aastat ja tont teab kus pärapõrgus on see ikka lapsemäng. Naljavideod,mis meedias levisid on puhas valimiste eelne propaganda.Tegevus eelmise aasta kevadtorm,õnneks see asi millega nad paugutasid ei ole tappev aga minu jaoks jääb arusaamatuks see,kuidas saab laskuda nii madalale ja hakata relvi loopima,mõni sõdur kannatab praegu linnalubadega,kuna laskeeksam sooritamata,sest et relva ei saa rihtida... Aga ega neil see karistus kaa kergete killast ei tule

kui himu eest veab ja tahtmine tagant tõukab,siis kondid kolavad järele

anne51
Mul on kahju ...

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 22.01.2007 kell 12:40 Reply With Quote
Ah et valimiseelne ärapanemine jälle? Kui nende videotega õnnestus Ligile ära panna, siis on küll tore, aga ma ei usu.
Viimastel päevadel on kuulda olnud kommentaare, et pole see olukord seal armees nii hull, et valitseb ikka kord, kuigi lollitamist ("Paar"- i saade) esineb. See "lollitamine" ei kõla kuigi lohutavalt.

G.Keller

<<  1    2  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0248778 sekundit