Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2    3    4  >>
Autor: Teema: Külalised
ullike
naiivitar

Registreeritud: 10.10.2002
Viimane külastus: 9.05.2020
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 10.01.2003 kell 09:16 Reply With Quote
Külalised

Uhe teise teema all kirjutab Ray: "Mina olen niivõrd inimvaenulik, et minule ei juleta naljalt küllagi tulla."

Aga kas Sa siis tegelikult tahad, et Sul käiksid külalised?

Kas teile meeldib külalisi vastu võtta ja ise külas käia?

View User's Profile View All Posts By User
ullike
naiivitar

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 10.01.2003 kell 09:21 Reply With Quote
Võtan nüüd endale au kohe vastama kah hakata

Ma ei julge seda oma IRL tuttavatele eriti välja reklaamida, aga mulle küll ei meeldi külalised Vahel harva mõni sugulane ja korraldan ka heameelega ema ja iseenda sünnipäevi minu kodus, aga igapäevaelus tahan ma segamatult olla omas kodus oma reeglite järgi. Minu probleemiks ei ole see, et mul ei käi külalisi, vaid see, et ma ei tahagi külalisi. Kas see on väga imelik Mu vennanaine ei armasta ka külalisi ja teda kritiseeritakse suguvõsas selle eest üsna karmilt Mida minust räägitakse, seda ma ju kahjuks ei tea Kas inimene, kes ei kutsu endale mitu korda nädalas külalisi, on veidrik? Või on viga selles, et mul on töö juures piisavalt palju suhtlemist?

tiina
Administrator

Registreeritud: 03.05.2002
Viimane külastus: 1.08.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 10.01.2003 kell 09:35 Reply With Quote
Kui ma ise tööl käisin ja olin pidevalt müra sees ja 100 inimesega ühes ruumis, siis ei tahtnud ma küll kedagi peale tööd näha.

Nüüd kui kodune olen on asi teine. Külalised meeldivad. Aga vahel kui liiga tihedalt ja iga päev käivad, siis hakkab veidi väsitavaks muutuma.

Aga ma eluaeg olnud külaliste sõbralik. Kui exmehega veel koos elasin, siis tema ei sallinud kah külalisi. Peletas lõpuks oma suhtumisega ka sõbranna eemale, kes kõige kauem vastu pidas ja aeg ajalt ikka käis külas. Lõpuks olin ma kurb ja õnnetu. Sest olen niisugune inimene, kes vajab sõpru ja tuttavaid.
Ei ole omaette konutaja tüüpi. Kuigi aeg ajalt tuleb ka mul selliseid perioode ette, kus kedagi näha ei taha ja tahaks puhata. Eriti siis, kui lapse pärast pole pikalt korralikult magada saanud, siis tahan küll puhata. Aga mul käivad ka niisugused head külalised, et kui otse ütlen, et olen väsinud ja ei soovi täna kedagi näha, siis saavad nad sellest kenasti aru ja ei solvu. Sugulastega ma ei suhtle eriti...nende poolt vaikne ja eriti külla ei kipu.

Ainult mehe sugulased käivad paar korda aastas ja neid võtan küll rõõmuga vastu

Inimene! Jumal on loonud sind eimillestki ja seda on sinu puhul liiga sageli tunda...

meryli
LEBO

Registreeritud: 08.10.2002
Viimane külastus: 19.09.2008
Otsib: sõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 10.01.2003 kell 09:41 Reply With Quote
Vastavalt tujule ka külalised. Võin kutsuda ja kutsutute vastu ebaviisakas olla. Võin etteteatamata külalistele kell 12 pühapäeval pahaselt öelda, et kella ja päeva ei tunne....jne...

Kes elab minevikus-sellel puudub tulevik! Mis ei tähendaks, et minevikuvigadest ei vöiks tuleviku jaoks öppida!!!

drops
Kasutaja

Registreeritud: 24.09.2002
Viimane külastus: 9.05.2005
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 10.01.2003 kell 09:48 Reply With Quote
külaliste vastu pole iseenesest miskit, ent kui asi hakkab muutuma läbisõiduhooviks, et koraks tuleme ja kaks sõna juttu ja siis edasi vat see mulle ei meeldi - kui on ikka ainult kaks sõna öelda siis võiks ju helistada ja öelda selleks pole vajadust ukse taga koutada ja kella lasta

olge tublid ja ärge lollusi tehke

ipsu
kodune

Naine
Registreeritud: 17.11.2002
Viimane külastus: 18.11.2009
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 10.01.2003 kell 10:20 Reply With Quote
Mul ei käi tihti külalisi. Kui käib siis on need mu head sõbrad keda võtan hea meelega vastu.
penelope
Kasutaja

Registreeritud: 05.08.2002
Viimane külastus: 11.06.2003
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 10.01.2003 kell 10:34 Reply With Quote
ee, meil siis niiviisi, et ise käime kord või kaks nädalas, muidu saame väljas kokku, näiteks söömas. aga ega ma külalistesõbralik pole, ma ikka oma kodus tahan mõnusalt vedeleda ja olla nagu hing ihkab. ja siis veel jah, need külalised on eriti hullud, kes ei teata isegi, et nad tulevad, kusjuures kõigil on telefonid olemas
Virgin
Naine

Registreeritud: 01.09.2002
Viimane külastus: 3.08.2011
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 10.01.2003 kell 12:45 Reply With Quote
Mnjah, mul on alati külaliste üle ülimalt hea meel, kui neid ainult tihemini käix... kuna mul halbu sõpru/tuttavaid pole, siis on nad oodatud iga kell Võix lausa võõrastemaja teha
Kuna meest pole, siis ei saa kellegiga isegi vestelda & maailma asju arutada/paika panna... muidugi on hetki millal tahan üxi olla & puhata, aga neid väga tihti ette ei tule...

See kes olin eile, ei ole ma täna ja see kes olen täna, ei ole ma homme

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
ullike
naiivitar

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 10.01.2003 kell 12:47 Reply With Quote
Õnnelik inime, Virgin
pirka
Bännitud

Registreeritud: 21.09.2002
Viimane külastus: 1.08.2004
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 10.01.2003 kell 12:59 Reply With Quote
Kui veel üksi sai elatud, siis mu kodu küll tihti meenutaski külalistemaja
Ja see ka meeldis mulle.
Kuid nüüd pereemana, käib see tuju hooti. vahel tekib mingi tihedam külaliste periood ja see ka meeldiv. Kuid siis jällegi tahaks nagu rahu ja kõik natu kaugemale peletan.
Kuid etteteatamata külalised siiski ei meeldi enam. On ju pea kõigil telefonid ja võimalik enne uurida, et kas saab ja sobib. On ju ka omad plaanid, mis võivad mitte kattuda külaliste tulekuga. Ja see ka külalistele ebamugav, kui tunnevad, et segajaks on nad hetkel.
Kuid kui teatatakse ette, siis võimalik ka plaane sättida ja siis on külalised ka teretulnud minu kodus

... Naer annab inimesele tagasi jõu, mille talt võtsid pisarad...

pipiplika
lahutatud :P

Registreeritud: 20.11.2002
Viimane külastus: 23.08.2019
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 10.01.2003 kell 13:08 Reply With Quote
mina olen külaliste sõbralik, tulgu või 101 korraga, mida rohkem seda uhkem aga mulle ei saa külla tulla sest ämm ei luba ühtegi võõrast üle ukseläve

kõigeks on aega mul, kõigeks, ainult igavuseks ei leia ma hetkegi, sest igavust ei olegi kusagil mujal, kui vaid neis enestes, kes seda tunnevad

joosu
Kasutaja

Registreeritud: 29.11.2002
Viimane külastus: 1.06.2011
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 10.01.2003 kell 20:11 Reply With Quote
Külalised mulle meeldivad, aga enamasti küll ainult siis kui nad enda tulekust ka ennem märku annavad. Eriti ei meeldi sellised üllatusvisiidid. Ja kui helistatakse vana-aasta õhtul ja teatatakse , et me nüüd tuleme.
Ja aasta tagasi oli periood kus ei tahtnud lõpuks enam ühtegi külalist näha.A see läks õnneks üle.

Kayleigh´n I
eriline mõrd

Registreeritud: 28.09.2002
Viimane külastus: 14.02.2012
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.01.2003 kell 09:35 Reply With Quote
Ma olen klienditeenindaja .. ja kui ikka terve päev ja ja ja veel igasugused edasi-tagasi voorivad, siis ei taha küll enam kedagi näha ...
Aga mulle meeldib külas käia .. ja kui vaba päev, siis külla ka kutsuda ..
Mulle inimesed meeldivad ..
Aga vahel on rahu ka vaja

tiina
Administrator

Registreeritud: 03.05.2002
Viimane külastus: 1.08.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.01.2003 kell 12:44 Reply With Quote
Vot päris ootamatud külalised ka mulle ebameeldivust valmistavad. Eriti sellised, kes kaugemalt tulevad ja ka öömaja soovivad. Siis vaja ju sööta ja magamisase leida. Kõike annab planeerida, kui ette teatatakse, aga niisugused äkk küllasõitjad päris ei meeldi...endal ebamugav ja ega siis külalisel kah eriti mõnus pole vist.

Inimene! Jumal on loonud sind eimillestki ja seda on sinu puhul liiga sageli tunda...

Lola69
Võrrandi muutuja

Registreeritud: 09.11.2002
Viimane külastus: 18.12.2019
Otsib: kirjasõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.01.2003 kell 21:19 Reply With Quote
Mulle meeldivad külalised irmsasti. Kui neid vaid käiks Aga elukoht selline pärapõrgu tagumine ots, siia lihtsalt ei tulda, ettekäändeks et kaugel on.

Aga kui kellegil on soovi, siis tulgu kasvõi kampas. Alati avatud!
Kuid korralikult kostitada saamise huvides tuleks ette teatada jah.

PS! Enne uue teema püstitamist kasutage otsingut!

Leekides hukkus ka liblikas. Hoia pikivahet!

Ray
Friik

Registreeritud: 28.08.2002
Viimane külastus: 5.05.2013
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.01.2003 kell 14:22 Reply With Quote
Kui mina olen külas käinud, siis olen alati olnud nagu jõuluvana. Kui katsikul, siis alati asjalik külakost ja kink, kui sünnipäeval, jälle samalugu (ja 99,9% on kõige kallim, ka asjaosalise jõukad lähisugulased pole selliseid kinke jne. teinud!). Samas kui minule tullakse külla, siis pugitakse kurguni ennast täis ja vahel on hõbelusikas ka kadunud. Ma ei tähtsusta asjade kui lihtsalt esemete rolli üle, aga kui tean, et inimene elab minust hulga jõukamalt ja terve elu mängib teadlikult ja kavatsetult koid, näole annab vaid siis kui midagi vaja: ei! Kadugu ja kasvõi terveks eluks. Ongi parem.

Sugulastega on ka just see saamahimu probleem. Ise (enamik neist) elavad vägagi hästi ning julgevad veel plõksuda. Siis sai mööt täis ja enam keegi külla ei tule naljalt, kui mõni on tulnud ja minu käratamise peale vihaga lahkunud - siis juba poole aasta möödudes jälle midagi vaja. On vaid paar-kolm inimest, keda ma kannatan välja. Kellega suhtlen harva, aga häda korral aitame üksteist kõigi võimalustega. Samuti ei mängi väiklast, kui on mingisuguseid materiaalseid tehinguid, kingitusi vms.

Lisaks mina suhtun enda kodusse kui kindlusesse: kui ma pole kutsunud, ära roni minu majja, isegi õuele. Ja olgu kiire kadumine!!!

Lisaks: on meeletu hulk inimesi, kellega pole mul midagi rääkida. Peamisteks teemadeks on seks ja raha, kes keda .... ja kes millise auto (maja vms.) ostis. Mind see ei huvita. Mina tahan (püüan) suhelda endast targemate või vähemasti endasarnaste inimestega. Muidu on see pläägutamine ajaraisk.

Naabritega on mul neutraalne jahe viisakussuhe, nemad ei torgi mind, mina ei torgi neid (kuigi vahel oleks alust). See ka selleks, et kui juhtub õnnetus või ruttu abi vaja, siis oleme omavahel olemas.

See siis oli minu arvamus külalistest ja tegelastest, kes minu kodupinnale kipuvad

No nüüd näete, kui kuri ja paha ma olen

pisimimm
Super Moderator

Registreeritud: 19.11.2002
Viimane külastus: 7.09.2010
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.01.2003 kell 14:27 Reply With Quote
Meeldib külalisi vastu võtta...ju neid sellepärast käib ka nii palju. Aga eks ma olen ka inimene ja vahepeal tüdinen sellest, mis parata, siis tõmbun kerra ja tahan olla vaid oma perega. Kuid jah, kui on küss, kas läheme ise või kutsume meile, valin meelsasti viimase variandi, eriti kui jõuab ka miskit maitsvat hamba alla neile valmistada. Kui tööl käisin, siis eelistasin nädalavahetusi, kuna muidu õhtu niigi lühike, mis sa seal teed või oled. Kuid nüüd, kodusena - tulgu millas tahes. Minu probleem aga see, et kui tullakse etteteatamata (mille vastu mul tegelikult ka miskit pole), olen õnnetu, kuna alati pole suurt miskit valmis, et neile pakkuda. Kuid, eks nad siis tavaliselt arvesta ka sellega ja võtavad ise üht-teist kaasa... Kohvi-teed ikka kodus on....ja sõbralik õhkkond ka. Palun külla !!!

Lase mul olla jääkuubik, kes libiseb piki su keha ja upub su nabaauku, et siis surra su süles...

Naxik
Kasutaja

Registreeritud: 24.11.2002
Viimane külastus: 8.02.2013
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.01.2003 kell 14:40 Reply With Quote
/me ei taha külalisi ja käib ka ise vähe külas aga väljas võib pidu panna küll
aga jah on ka päevi kus tuleb külaline vastu võtta

Surra jõuab alati

kontorihiir
..umbusklik...

Registreeritud: 30.08.2002
Viimane külastus: 13.06.2018
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.01.2003 kell 16:23 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: ullike
Võtan nüüd endale au kohe vastama kah hakata

Ma ei julge seda oma IRL tuttavatele eriti välja reklaamida, aga mulle küll ei meeldi külalised Vahel harva mõni sugulane ja korraldan ka heameelega ema ja iseenda sünnipäevi minu kodus, aga igapäevaelus tahan ma segamatult olla omas kodus oma reeglite järgi. Minu probleemiks ei ole see, et mul ei käi külalisi, vaid see, et ma ei tahagi külalisi. Kas see on väga imelik Mu vennanaine ei armasta ka külalisi ja teda kritiseeritakse suguvõsas selle eest üsna karmilt Mida minust räägitakse, seda ma ju kahjuks ei tea Kas inimene, kes ei kutsu endale mitu korda nädalas külalisi, on veidrik? Või on viga selles, et mul on töö juures piisavalt palju suhtlemist?

Ullike, ma samasugune nagu sina ega pea seda küll imelikuks et külalisi ei taha. Ja mulle pole see probleemiks ka. Samuti käivad mu sünnal vaid vanemad (nu kooliajal oli jah teisiti) ja vend.
Mu poistel käib siin piisavalt tihti sõpru ja vahel on mul ka nedest kopp ees, ausalt. Tahaks nagu omaette rahus olla. Aga noored on noored. Lihtsalt vahel pean meelde tuletama et halllooo, mina elan ka siin.

Hea, et mul olen Mina. Mina ei vea ennast kunagi alt.

Karlsson Katuselt

arvutihiir
Kasutaja

Registreeritud: 15.12.2002
Viimane külastus: 29.07.2003
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.01.2003 kell 22:36 Reply With Quote
Mulle meeldivad väga külalised. Paraku korteriremont ammusest ajast tegemata. Nagu ei julgeks kedagi külla kutsuda. Ainult kõige lähemaid...
Lola69
Võrrandi muutuja

Registreeritud: 09.11.2002
Viimane külastus: 18.12.2019
Otsib: kirjasõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.01.2003 kell 23:22 Reply With Quote
Remontimata korter mind küll kusagilt otsast ei takista. Kui ma selle taha kutsudes pidama jääks, siis tuleks mul külasid väga kaua oodata. Ma tahan aga kohe praegu ja palju rahvast. Kuigi jah, kes on harjund laminaatparketi, tolmuvaba maailma ja gyprocist seinte ja lagedega, see end hästi ei tunne.

Peamised on inimesed. Et oleks lahke pererahvas. Ja pea alati on võimalik midagi lauale ka nuputada.

PS! Enne uue teema püstitamist kasutage otsingut!

Leekides hukkus ka liblikas. Hoia pikivahet!

Venom
Born to Kill

Registreeritud: 24.10.2002
Viimane külastus: 21.10.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 13.01.2003 kell 14:14 Reply With Quote
Parimad külalised on äraläinud külalised...

Valar Morghulis

saskia
Kasutaja

Registreeritud: 25.09.2002
Viimane külastus: 5.02.2009
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 13.01.2003 kell 23:29 Reply With Quote
Kui päris aus olla...siis mulle ei meeldi külalised. Kui nad tulevad ootamatult, hea küll, aga oodata mulle neid ei meeldi. See ei tähenda muidugi, et ma külalislahke poleks, ikka olen...

me elame ju vaid korra...

muhhin
Kuuvarjutus

Registreeritud: 10.12.2002
Viimane külastus: 17.06.2020
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 14.01.2003 kell 01:07 Reply With Quote
Head sõbrad on alati teretulnud, kui nad kutsutud on või kui nad enda tulekusoovist eelnevalt selgesõnaliselt teada annavad
Mamba
Auväärne Kasutaja

Registreeritud: 06.11.2002
Viimane külastus: 15.07.2007
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 14.01.2003 kell 23:36 Reply With Quote
Ei meeldi mulle külalised, kuradi tüütud eriti sellised kellega millegist rääkida ei ole, kutsumatta külalised on need kõige hullemad, kui on vaja tulla siis on selle jaoks ju ka vastav tehnika välja mõeldud et saaks ette teatada, niisama tolgendamas siin ei käida, kui asja pole kaob välja kohe, põhimõtteliselt on mul sama arusaam külalistest ja kodust kui Rayl. Aga sõbrad, nemad on alati teretulnud, minu kindlus on ka nende kindlus ja vastupidi
<<  1    2    3    4  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0186021 sekundit