Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2  >>
Autor: Teema: Koduste vahenditega nipid!
meryli
LEBO

Registreeritud: 08.10.2002
Viimane külastus: 19.09.2008
Otsib: sõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.01.2003 kell 09:45 Reply With Quote
Koduste vahenditega nipid!

Otsustasin sellise nipiteema avada. Idee selline, et kui sul on koduste vahenditega nippe, mis aitavad mingi valu puhul, pesevad midagi puhtaks, eemaldavad mingi pleki...jne...jne...siis pane see siia kirja. Oma nipi võiksid eraldada siis ühtlasest massist sobiva rasvase alapealkirjaga. Kuna alati vastates on võimalik teemale omapoolne alapealkiri luua. Tänud!

Kes elab minevikus-sellel puudub tulevik! Mis ei tähendaks, et minevikuvigadest ei vöiks tuleviku jaoks öppida!!!

View User's Profile View All Posts By User
meryli
LEBO

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.01.2003 kell 09:50 Reply With Quote
Hambavalu leevendamine

Kui sul on parasjagu suur hambaauk siis toimi nii. Võta pisike tükk vatti, rebi-venita see selliseks laiaks lapikeseks. Siputa sinna peale paras ports soodat ja mudi see pallikeseks, pane hambaauku. Hoia seal ja katsu samal ajal võimalikult vähe suud kokku suruda ja neelata. Aitab tõhusalt. (siiski mitte tugeva põletikuga hamba korral)!Sain selle knifi eile ühe hambaarsti õe käest ja tunnen ennast peale knifitamist taas inimesena. PS! Sooda asemel võid peenestada nelgipäid ja samuti vati sisse toppida. Kolmas soovitus juba väljub kodustest vahenditest aga on kõige tõhusam. Samasuguse vati peale purusta Burana valuvaigistis (pulbriks tee) soovitavalt 400-st.(ka muud paracetamoli sisaldavat ravimit-vaigistit võib) Ja samuti hambaauku. Pidi olema lausa suurepärane tulemus. Loodan, et kellegil kunagi abi siinsest kirjutisest.

Kes elab minevikus-sellel puudub tulevik! Mis ei tähendaks, et minevikuvigadest ei vöiks tuleviku jaoks öppida!!!

pisimimm
Super Moderator

Registreeritud: 19.11.2002
Viimane külastus: 7.09.2010
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.01.2003 kell 09:52 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: meryli
Kui sul on parasjagu suur hambaauk siis toimi nii. Võta pisike tükk vatti, rebi-venita see selliseks laiaks lapikeseks. Siputa sinna peale paras ports soodat ja mudi see pallikeseks, pane hambaauku. Hoia seal ja katsu samal ajal võimalikult vähe suud kokku suruda ja neelata. Aitab tõhusalt. (siiski mitte tugeva põletikuga hamba korral)!Sain selle knifi eile ühe hambaarsti õe käest ja tunnen ennast peale knifitamist taas inimesena. PS! Sooda asemel võid peenestada nelgipäid ja samuti vati sisse toppida. Kolmas soovitus juba väljub kodustest vahenditest aga on kõige tõhusam. Samasuguse vati peale purusta Burana valuvaigistis (pulbriks tee) soovitavalt 400-st.(ka muud paracetamoli sisaldavat ravimit-vaigistit võib) Ja samuti hambaauku. Pidi olema lausa suurepärane tulemus. Loodan, et kellegil kunagi abi siinsest kirjutisest.

Vot seda pole siiani kuulnudki, eile proovisin seda viinag trikki, et vatitiku peale viina ja siis hambaauku (kuna meil tundub, et hetkeliselt sama probleem kimbutamas), kuid tulemus ei olnud kuigi tõhus. Olen kunagi proovinud ka lihtsalt viina suus hoida hambavaluga, mis aga samuti, eriti efektiivne polnud. Aga aitäh,. proovin järele soodaga...

Lase mul olla jääkuubik, kes libiseb piki su keha ja upub su nabaauku, et siis surra su süles...

pisimimm
Super Moderator

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.01.2003 kell 11:08 Reply With Quote
Panen kirja kuidas saada fototrükis foto särgil sama eredaks nagu see alguses oli ? Meie tegime lastega issile isadepäevaks T-särgi, kuhu lasime peale pressida fototrükis laste pildid. Kahjuks läksid fotod iga pesuga aina luitunumaks ja kuna triikida neid otse rauaga ei tohi, ei aidanud ka pahupoolelt rauaga lükkamine - fotod ikka heledad. Panin siis täna valge paberi fotodele peale ja triikisin nii - ja oh imet, pildid nagu alguses...

Lase mul olla jääkuubik, kes libiseb piki su keha ja upub su nabaauku, et siis surra su süles...

meryli
LEBO

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.01.2003 kell 11:11 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: pisimimm
Panen kirja kuidas saada fototrükis foto särgil sama eredaks nagu see alguses oli ? Meie tegime lastega issile isadepäevaks T-särgi, kuhu lasime peale pressida fototrükis laste pildid. Kahjuks läksid fotod iga pesuga aina luitunumaks ja kuna triikida neid otse rauaga ei tohi, ei aidanud ka pahupoolelt rauaga lükkamine - fotod ikka heledad. Panin siis täna valge paberi fotodele peale ja triikisin nii - ja oh imet, pildid nagu alguses...

Ma tänan! Meil perepildiga särgike ja issi oma pole julgenud pesta....sest nägin kui koledaks oli läinud söbranna samasuguse pildiga särk
Siis lykkan rahus pessu ja hiljem vötan abiks kypsetuspaberi triikimisel. Ole sa tuhandeks tänatud!

pisimimm
Super Moderator

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.01.2003 kell 11:15 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: meryli
Tsitaat:

Ma tänan! Meil perepildiga särgike ja issi oma pole julgenud pesta....sest nägin kui koledaks oli läinud söbranna samasuguse pildiga särk
Siis lykkan rahus pessu ja hiljem vötan abiks kypsetuspaberi triikimisel. Ole sa tuhandeks tänatud!

Aga Meryli, stopp!, pese villase pesu reziimis selliseid asju kindlasti !!!!!

penelope
Kasutaja

Registreeritud: 05.08.2002
Viimane külastus: 11.06.2003
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.01.2003 kell 13:06 Reply With Quote
niimoodi aga äkki keegi oskab siis öelda kuidas saada ära vaniljeviina ja õunamahla plekk lumivalgelt kampsunilt????
pisimimm
Super Moderator

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.01.2003 kell 13:09 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: penelope
niimoodi aga äkki keegi oskab siis öelda kuidas saada ära vaniljeviina ja õunamahla plekk lumivalgelt kampsunilt????

Kas Ace (see tugevam) ei aita, ma olen suuremalt jaolt plekke just Ace'ga eemaldanud, kuigi jah, kõige vastu ta ei saa. Samas millegiga sain poisi titeajal ka porgandiplekkidest lahti, kuid nüüd enam ei mäleta, millega ? Küsimus ka suurele ringile.

meryli
LEBO

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.01.2003 kell 13:13 Reply With Quote
Tsitaat:
Tsitaat:

Kas Ace (see tugevam) ei aita, ma olen suuremalt jaolt plekke just Ace'ga eemaldanud, kuigi jah, kõige vastu ta ei saa. Samas millegiga sain poisi titeajal ka porgandiplekkidest lahti, kuid nüüd enam ei mäleta, millega ? Küsimus ka suurele ringile.

Fairiga!??!

ullike
naiivitar

Registreeritud: 10.10.2002
Viimane külastus: 19.03.2022
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.01.2003 kell 13:19 Reply With Quote
Tsitaat:

Kuna viin plekki ei tohiks jätta, siis järelikult tegemist mahlaplekiga ehk happelise asjaga. Sellele Ace vast pahasti mõjub. Ma prooviksin enne sidrunhappe või äädikaga...

penelope
Kasutaja

Registreeritud: 05.08.2002
Viimane külastus: 11.06.2003
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.01.2003 kell 13:42 Reply With Quote
nuvat selles ongi asi, et ma eriti ei saa eksperimenteerida, kampsun on armas ja liiga valge ka
Zo:m
Algaja

Registreeritud: 15.01.2003
Viimane külastus: 5.01.2007
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.01.2003 kell 11:58 Reply With Quote
NIIII

Kõht lahti võta tärklist sega vee hulka joo ära - aitab
Kui haigust kardad -grip etc - joo ohtrasti ingveri teed.
kui külmkapp haiseb pane sinna mandariini, apelsini, sidruni, greibi koori

meryli
LEBO

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.01.2003 kell 12:02 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Zo:m
Kõht lahti võta tärklist sega vee hulka joo ära - aitab
Kui haigust kardad -grip etc - joo ohtrasti ingveri teed.
kui külmkapp haiseb pane sinna mandariini, apelsini, sidruni, greibi koori

Just! Tärklisevesi on sellises vahekorras, et kuhjaga spl per pisike klaas. ei tee paha alla syya ka umbes viis terapipart!

Mamba
Auväärne Kasutaja

Registreeritud: 06.11.2002
Viimane külastus: 15.07.2007
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.01.2003 kell 19:29 Reply With Quote
No nii sõja-, metsa-, kala-, jahi-, matka- ja muud mehed, kas teate milleks hügieenisidemed head on?
Roomikutes ja saabastes metsas liikudes hakkavad ikka jalad higistama, aga kui allways talla all on siis ta imeb seal kogu niiskuse endasse ja ei mingit higi ja haudumist enam

Mamba
Auväärne Kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.01.2003 kell 19:34 Reply With Quote
Kui looduses viibid laigus, siis ei tule puugid kallale, sest puuk ei erista sind ümbruskonnast, mida heledam riietus seda suurem puugioht!!!!!
tiina
Administrator

Registreeritud: 03.05.2002
Viimane külastus: 2.09.2021
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.01.2003 kell 19:34 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Mamba
No nii sõja-, metsa-, kala-, jahi-, matka- ja muud mehed, kas teate milleks hügieenisidemed head on?
Roomikutes ja saabastes metsas liikudes hakkavad ikka jalad higistama, aga kui allways talla all on siis ta imeb seal kogu niiskuse endasse ja ei mingit higi ja haudumist enam
Teed sa nüüd nalja või ongi see nii?

Inimene! Jumal on loonud sind eimillestki ja seda on sinu puhul liiga sageli tunda...

Mamba
Auväärne Kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.01.2003 kell 19:38 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: tiina

Pole see mingi nali, täitsa tõsijutt
Mina kuulsin seda ühe elukutselise sõjardi käest ja see nipp tõesti toimib.

marintz
internetivaim

Registreeritud: 14.01.2003
Viimane külastus: 28.03.2014
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.01.2003 kell 19:39 Reply With Quote
Tsitaat:
Tsitaat:

Ei nohh,naljakas on ju küll tegelt ja naer tuleb peale aga kui tõsiselt järgi mõelda võib isegi ju õigus olla

Mamba
Auväärne Kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.01.2003 kell 19:43 Reply With Quote
Külmaga alati müts pähe, sest 40% soojusest eraldub läbi pealae!!!!!!
Pole kasu villastest sokkidest ja kinnastest kui pea on paljas.

Mamba
Auväärne Kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.01.2003 kell 20:34 Reply With Quote
Kas teate milline on SAS-i esimene reegel maohammustuse puhu?

Kui madu teid hammustas, siis tapke ta- see parandab enesetunnet ja kergendab maoliigi määramist.

Minu meelest päris hea nipp

kontorihiir
..umbusklik...

Registreeritud: 30.08.2002
Viimane külastus: 13.06.2018
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.01.2003 kell 22:55 Reply With Quote
Tsitaat:
Tsitaat:

Pole see mingi nali, täitsa tõsijutt
Mina kuulsin seda ühe elukutselise sõjardi käest ja see nipp tõesti toimib.

Olen ka sama juttu kuulnud. Ja see ei tundugi ju imelik tegelikult. ainult kujutan ette mis näoga sõduspoisid neid ostavad..ic

Hea, et mul olen Mina. Mina ei vea ennast kunagi alt.

Karlsson Katuselt

Hiireke
Bännitud

Registreeritud: 04.11.2002
Viimane külastus: 20.01.2003
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 18.01.2003 kell 18:07 Reply With Quote
miski ei tee wc-potti seest puhtamast kui valgendaja Ace. Valad sisse, ootad mõnda aega ja hõõruda pole vajagi.
meryli
LEBO

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 28.01.2003 kell 14:42 Reply With Quote
wc potis niipalju, et kui te ei taha pool päeva peale valge poti saamist oma sügada siis kasutage võimalikult pisikese kloorisisaldusega vahendeid. eriti hea sügamise annab veel ïliefektiivse domestose kasutamine! Soodagi on hea, et pelleripotist kollast eemaldada

pisimimm
Super Moderator

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 28.01.2003 kell 15:34 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Hiireke
miski ei tee wc-potti seest puhtamast kui valgendaja Ace. Valad sisse, ootad mõnda aega ja hõõruda pole vajagi.

Sama ju ka emailiga kaetud kraanikausside´puhul :-)

morten
Kasutaja

Registreeritud: 19.01.2003
Viimane külastus: 15.02.2005
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.02.2003 kell 22:28 Reply With Quote
külmal talveilmal pikemal matkal pole vaja allways'i panna saabastesse vaid pane kaks kihti ajalehepaberit peale. mõju ei ole ainult taldade poolelt vaid ümbritseb tervet jalga ja võtab niiskuse ning peegeldab külma eemale
<<  1    2  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0220170 sekundit