Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2    3  >>
Autor: Teema: Esikohal töö - mis saab suhetest!?
brainstorm
Ilu on vaataja silmades... ;-)

Registreeritud: 27.04.2007
Viimane külastus: 27.07.2016
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.11.2007 kell 12:25 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: minake
Tegelikult olen selle mehega üsna värskelt tutvunud, kuid mina olen juba "jalust niidetud" ja ka temal tundub minu vastu mingi huvi olevat, sest vastasel juhul me ei oleks praegu tuttavad. Tema jutust lugesin lihtsalt välja, et ma olen kaunikesti ootamatu.. ja et karjääri tegemine ja suhe ei ole just sobivad koostisosad tema elus.

Mina Sinu asemel saadaksin selle kuti kus kurat
Näib, et midagi ta taotleb, kuid.....
Eniveis on ta võlts!
Sa oled selliseid laulusõnu kuulnud: "ei takista vallid-ei takista kraav"?

View User's Profile View All Posts By User
officer
lollile ...üle mõistuse!

Registreeritud: 08.08.2006
Viimane külastus: 11.06.2020
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.11.2007 kell 12:45 Reply With Quote
suhet ja tööd võrrelda aspektist,et mis esikohal,on mu meelest vale - üks ei välista teisit,võibolla ainult siis on mingi seos olemas,kui leivatöö on prostituudi amet
Üldjuhul tööga või töölaadse tegevusega kaasnev materjaalne heaolu mõjub positiivselt ka suhtle

"Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks." /Marcus Aurelius- T.-H.Ilves. EV President alates 09.10.2006/

julianus
Auväärne Kasutaja

Registreeritud: 21.10.2006
Viimane külastus: 22.02.2010
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.11.2007 kell 13:14 Reply With Quote
Kui inimene ei taha otse öelda, et ta pole suhtest huvitatud, siis hakkab ta otsima võimalusi, kuidas seda teisiti mõista anda.
Myrk

Naine
Registreeritud: 12.02.2007
Viimane külastus: 12.05.2020
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.11.2007 kell 15:03 Reply With Quote
See kutt pole sinust huvitatud. Pead endale seda lihtsalt tunnistama ja väärikalt taganema.
kiusupunn
Auväärne Kasutaja

Registreeritud: 02.03.2007
Viimane külastus: 22.09.2008
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 11.11.2007 kell 21:03 Reply With Quote
nõus julianusega. kui ikka pühendad kogu energia karjäärile ei jää sul õiget aega suhtele ja see laguneb koost.
Lola69
Võrrandi muutuja

Registreeritud: 09.11.2002
Viimane külastus: 18.12.2019
Otsib: kirjasõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.11.2007 kell 00:06 Reply With Quote
Kui esikohal on töö, siis jääb teine koht. Kui see muidugi on vastuvõetav. Kuidas kellelegi.

PS! Enne uue teema püstitamist kasutage otsingut!

Leekides hukkus ka liblikas. Hoia pikivahet!

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
Tempera
I still haven`t fount what I`m looking for...

Registreeritud: 26.10.2005
Viimane külastus: 12.05.2014
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.11.2007 kell 10:18 Reply With Quote
kui mõlemad pooled on karjääriinimesed siis võimalik et asi toimib. kuid ennast küll ette ei kujutaks suhtes küs üks end ainult tööle pühendub ja temaga koos olla ei saaks.
minake
Algaja

Registreeritud: 16.07.2007
Viimane külastus: 5.01.2009
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.11.2007 kell 10:36 Reply With Quote
Võibolla ma andsin liialt poolikut infot ja noormehe sõnad olid ka minu enda interpreteering, pealegi kontekstist välja rebitud (või siis püüan oma peata olekus vaid enda kasuks vabandusi leida), kuid ta ütles ka seda, et samas ei saa suhet planeerida nii nagu karjääri tegemist.
Ma tean, et ta on huvitatud, kui uskuda kehakeelt, pilke ja sõnu; kuid ma ei tea, kui palju ta on huvitatud. Nojah, tegelikult on tema otsustada, kas ta tahab, et ta ellu kuuluksin või mitte. Lihtsalt raske on kannatlik olla.

ei vaja tõestust

lati
viirastus

Registreeritud: 11.09.2005
Viimane külastus: 9.08.2014
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.11.2007 kell 11:12 Reply With Quote
vastavalt meie ühiskonnas tekkinud uutele traditsioonidele on suhe ajutine nähtus ja pole kuigi oluline, sest ta ei vii tõenäoliselt pere soetamiseni. isegi pere pole kindel, kuigi võiks.
tööl tuleb aga käia kuni pensionini, võibolla kauemgi. seega on töö ja karjäär igasugusest värskest suhtest olulisem.

Tühjade kätega sa tuled ja tühjadega lähed. Ning kahe mittemillegi vahepeal oled sa piisavalt hull, et uskuda nagu omaksid sa midagi.

talvik
Algaja

Registreeritud: 29.10.2007
Viimane külastus: 7.03.2008
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.11.2007 kell 12:35 Reply With Quote
mul kogemus olemas. alustasin suhet mehega, kes alustas samal ajal oma firma loomist. tema poolt oli aktiivsus ikka suhte alguses suurem.
nüüd kogen, kuivõrd suureks kasvab rahulolematus, kui mees on 24h tööga seotud, kas füüsiliselt või mõtetega, vahet pole. kodus võib ju olla, et on kõrval, aga suheldud ega arutatud ei saa midagi lõpuni, kuna ta ei süvene suhte valdkonda ega taha lahendada esilekerkivaid probleeme. alati on õigustus ja vabandus, et pole aega, mul on nii kiire...
nõutuks teeb. kui oleks nii tark ja osav ja kaval, elaks selle üle, aga ausalt öeldes - naisena ei suuda panna end 100% off'ile ja jääda ootama võib-olla aastateks, kuna tal aega tekib ja mind kui inimest märkab... selleks ajaks saab kasvada lahku. eriti juhul, kui mehel on omadus naist oma asjadesse mitte kaasata ega jagada, pole oskust võtta aega maha ja leevendada sellega suhte valupunktide kogunemist.

anne51
Mul on kahju ...

Registreeritud: 16.01.2006
Viimane külastus: 14.06.2013
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.11.2007 kell 12:47 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: lati
vastavalt meie ühiskonnas tekkinud uutele traditsioonidele on suhe ajutine nähtus ja pole kuigi oluline, sest ta ei vii tõenäoliselt pere soetamiseni. isegi pere pole kindel, kuigi võiks.
tööl tuleb aga käia kuni pensionini, võibolla kauemgi. seega on töö ja karjäär igasugusest värskest suhtest olulisem.
Sul on vist õigus ... kahjuks.
minake, ära rutta! Kui inimene tahab suhet luua ja hoida, siis peab olema partner esikohal. Pole mõtet hakata kannatama emotsionaalset nälga.

Inimese elu on lõpetamata jääv kool.
G.Keller

freelancer
Küünikust vahikoer

Registreeritud: 12.02.2004
Viimane külastus: 29.03.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.11.2007 kell 18:20 Reply With Quote
Tsitaat:
Ma tean, et ta on huvitatud, kui uskuda kehakeelt, pilke ja sõnu; kuid ma ei tea, kui palju ta on huvitatud. Nojah, tegelikult on tema otsustada, kas ta tahab, et ta ellu kuuluksin või mitte. Lihtsalt raske on kannatlik olla.

Huvitav.Mida siis see kehakeel räägib.Et oled voodis hea.Loomulik ju.Mees kes tegeleb karjääriga peab ju omama kedagi kellega jõudehetkel keppida.Vabanda mu räiget väljendit kuid samas miks peaks ta otsima igaks vabaks hetkeks endale inimest kellefga intiimselt aega veeta.

Pilgud ,sõnad ja muu atribuutika-See kuulub lihtsalt selle esimese poole juurde.Vaevalt dsa talle kätte annaksid kui ta sind lolliks ligitükkivaks mõrraks nimetaks.

Suhe saab eksisteerida ainult siis kui partnerid on teineteisega arvestavad ja soovivad oma eluteed koos käija.Nad leiavad teineteisele aega rohkemaks kui(tsiteerin foorumi üht liiget)peale mõningate liigutuste tegemist usutleda ,kas sul ka hea oli.

Elada tuleb nii,et isegi hauakaevaja nutaks su matustel.

Pipilota
unetud ood tais armastust

Registreeritud: 21.10.2004
Viimane külastus: 17.09.2016
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.11.2007 kell 18:25 Reply With Quote
aga voibolla toesti ei ole see hetk mehele parim loomiseks suhteid, mis viiks valja pereeluni. kas teist siis kellelgi ei ole moni oluline inimene tulnud ellu valel momendil, kui prioriteedid on teised...? voibolla peaks asja vaga rahulikult votma ning teineteist vaikselt tundma oppima, mitte kohe kiirelt hakata peret mangima...?

"on võimatu olla masenduses kui sul on õhupall "
winnie puhh

minake
Algaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.11.2007 kell 21:27 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: freelancer

Huvitav.Mida siis see kehakeel räägib.Et oled voodis hea.Loomulik ju.Mees kes tegeleb karjääriga peab ju omama kedagi kellega jõudehetkel keppida.Vabanda mu räiget väljendit kuid samas miks peaks ta otsima igaks vabaks hetkeks endale inimest kellefga intiimselt aega veeta.

Pilgud ,sõnad ja muu atribuutika-See kuulub lihtsalt selle esimese poole juurde.Vaevalt dsa talle kätte annaksid kui ta sind lolliks ligitükkivaks mõrraks nimetaks.

Suhe saab eksisteerida ainult siis kui partnerid on teineteisega arvestavad ja soovivad oma eluteed koos käija.Nad leiavad teineteisele aega rohkemaks kui(tsiteerin foorumi üht liiget)peale mõningate liigutuste tegemist usutleda ,kas sul ka hea oli.

Võibolla tõesti jätan nii naiivse mulje, et sellise avalduse maha panid
Vabanda minu räiget sõnaseadet, aga ma pole teda pannud ja tema pole mind pannud, nii et meie koosveedetud aeg pole sugugi keppimisele kulunud ja seda enam hindan seda aega.

Ma ei taha peret mängida, vaid just nimelt teda rohkem tundma õppida, mis tähendab, et ma vajaksin osakest tema ajast, mis on talle ilmselt kallis ja mulle tegelikult läheb korda see, et tal olid enne mind (lugeda: enne minu sekkumist) oma unistused, mille täitumist ma ei taha takistada.

ei vaja tõestust

freelancer
Küünikust vahikoer

Registreeritud: 12.02.2004
Viimane külastus: 29.03.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.11.2007 kell 21:41 Reply With Quote
Minake
Kõik su eelnev jutt on jumala õige.Ma ei kahtlegi selles ,et kaks inimest võivad teineteisega suhelda ja koos eksisteerida.Kuid suhe kui selline eeldab siiski midagi enamat.
Kui sa räägid ,et teil on tore,kui sa väidad et te hoolitsete teineteise eest ja olete nõuks võtnud ülejäänud elu jagada teineteisega siis ei näe ma mingisugust põhjust sinu esimesel üllitisel,mille siia panid.Milles on siis probleem.
Kui aga tema jaoks on esmatähtis elus karjäär ja ta pühendub sellele hingega ja on omale tedvustanud et suhe kui selline on häiriva mõjuga siis on juba midagi katki.Suhtes on esmatähtis inimene ,kellega oma ülejäänud elu veedad.Tema vajaduste arvestamine ja tema aksepteerimine.Tema on vähemalt pool elust.Kui aga seatakse esmatähtsaks karjäär ja siis inimene kellega koos elatakse on juba suhe läbi kukkunud.Vähemalt on minu elu prioriteedid selles suhtes teistsugused.Minule on esmatähtis inimene ja ülejäänu tuleb peale seda.Koos elades on võimalik elus vägagi hästi ja edukalt edasi elada nii,et keegi osapooltest ei pea kannatama.Asi on kinni soovis ja eeldustes mille loodus on inimesele andnud.

Elada tuleb nii,et isegi hauakaevaja nutaks su matustel.

officer
lollile ...üle mõistuse!

Registreeritud: 08.08.2006
Viimane külastus: 11.06.2020
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.11.2007 kell 21:46 Reply With Quote
Tsitaat:
Vabanda minu räiget sõnaseadet, aga ma pole teda pannud ja tema pole mind pannud, nii et meie koosveedetud aeg pole sugugi keppimisele kulunud ja seda enam hindan seda aega.

.... kui nn "panemisele" kulunud ajast on kahju,siis soovitaksin teil armsasti laiali minna

"Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks." /Marcus Aurelius- T.-H.Ilves. EV President alates 09.10.2006/

minake
Algaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.11.2007 kell 22:04 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: officer
Tsitaat:

.... kui nn "panemisele" kulunud ajast on kahju,siis soovitaksin teil armsasti laiali minna

Minu jutu point oli selles, et "panna" võib igaühte - no mitte päris - aga ammugi mitte pole kõigiga millestki rääkida, ega taha ka. Mul tegelikult ükskõik, millele meie aeg kuluks, igal juhul oleks hea meel

Jah, Freelancer, jah!
Mina tean, mida tahan, kuid ma ei tea, mida tema soovib. Konkreetselt ja sõnasõnaliselt ma ei tea. Selles ongi lõpuks probleem.

ei vaja tõestust

susanna
Susanna-I'm crazy loving you

Registreeritud: 02.02.2004
Viimane külastus: 13.05.2020
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.11.2007 kell 22:50 Reply With Quote
Tsitaat:
.. kuid ma ei tea, mida tema soovib. Konkreetselt ja sõnasõnaliselt ma ei tea. Selles ongi lõpuks probleem.

issand, selleks ongi sõnad olemas, et neist küsimus vormida!
mis sa praed omas mahlas, saad vähemalt vastuse, ükskõik, mis ta siis on

Karda inimest, kellel on üksainus raamat./ Bertrand Russel

http://www.youtube.com/watch?v=9hMrY8jysdg&NR=1

julianus
Auväärne Kasutaja

Registreeritud: 21.10.2006
Viimane külastus: 22.02.2010
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.11.2007 kell 23:11 Reply With Quote
minake!
Milleks suhte alguses pead murda, kas võtab tõsiselt või mitte? Ta ei tea seda veel isegi. Alles aeg näitab, kas suhtest saab asja, või ei. Selle peale pole tarvis kogu aeg mõelda, läheb nii, kuidas läheb. Pidev närveerimine võib hoopis suhtele halvasti mõjuda.

talvik
Algaja

Registreeritud: 29.10.2007
Viimane külastus: 7.03.2008
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 13.11.2007 kell 09:55 Reply With Quote
minake,
vahest ongi asi lihtsalt selles, et tahaks kohe teada ja palju. kannatlikkuses on aga oma ivake. kui ta huvitub sinust, siis ta näitab jätkuvat huvi üles kohtuda. võib-olla käid vahelduseks jahedas vannis annad talle aega.
ja kui ta ei otsi kontakti edaspidi sel moel nagu vajad sina, siis ei ole ta see inimene, kellele oma mõtteid ja tundeid pühendama hakata.
selles suhtes nõus 100% freelancer'i ja anne51'ga.

SinineLiblikas
Tüdruk kes kõnnib päikese peal:D

Registreeritud: 19.01.2007
Viimane külastus: 2.09.2009
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.11.2007 kell 17:15 Reply With Quote
eks paljud suhted lähevadki karile just ajanappuse pärast ja enamasti on selleks töö .Paljud ei soetagi suhteid need kes on töönarkomaanid.Sellised inimesed elavad tööle ja vabalajal magavad.
Mina jõudsin siiski otsusele leida elamispind Rakverre ja minna oma senise tööga üle sinna linna.Üleviimine.
Kallim küll on aegateenimas samas olen alati talle lähedal kui ta koju saab.Saaksin muidugi ta omas koduski ta vanematega elada mis oleks odavam ja löbusam:Aga mina tahan iseseisvalt toime tulla.

Usalda, räägi ja sul hakkab kergem.
Kui kauaks - see oleneb juba jutu kuulajast.

Pipilota

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.11.2007 kell 19:29 Reply With Quote
offtopic kyll, aga sinine liblikas, miks sa teed plaane ilma inimeseta koos elamata????? kust sa yldse tead, et te koos sobite elama???

oudne!

winnie puhh

skingirl
Armuline Proua

Naine
Registreeritud: 13.09.2003
Viimane külastus: 4.08.2020
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.11.2007 kell 19:36 Reply With Quote
las teine üritab, ega ma ei usu,et ta jõuab kuti sõjaväest ära oodatat, ta nii kärsitu

https://www.youtube.com/watch?v=EC7RAXfWRXM&index=108&list=PL989D1CE89B10455F

Lola69
Võrrandi muutuja

Registreeritud: 09.11.2002
Viimane külastus: 18.12.2019
Otsib: kirjasõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.11.2007 kell 19:36 Reply With Quote
Pipi, millest see õudne hüüatus?
Tüüpiline ju, et kõigepealt "mina", siis tükk tühja maad ja alles siis tulevad teised inimesed.

PS! Enne uue teema püstitamist kasutage otsingut!

Leekides hukkus ka liblikas. Hoia pikivahet!

Pipilota

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 26.11.2007 kell 19:52 Reply With Quote
lola, kui sa oled siniliblikat jalginud, siis saad mu hyyatustest aru...

winnie puhh

<<  1    2    3  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0157452 sekundit