Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
Autor: Teema: Saksofon
mehuke
Algaja

Registreeritud: 08.11.2006
Viimane külastus: 24.01.2019
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 08.01.2008 kell 10:54 Reply With Quote
Saksofon

Oleneb viimasel ajal aina rohkem d¾ässilikku muusikat hakanud kuulama ning saksofoni soundist olen aina rohkem lummatud.
Kas keegi teist siis juhtumisi mängib? Oskate äkki õpetajaid soovitada? Palju üldse sellega tegelemine maksab?

Tõnnu

I'm watching You!

View User's Profile View All Posts By User
mmunk
emeriiteremiit

Registreeritud: 05.09.2003
Viimane külastus: 28.02.2014
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 08.01.2008 kell 12:20 Reply With Quote
olen mänginud asjaarmastaja tasemel erinevaid sakse ning törtsutanud ka bass klarnetit. hetkel muude eesmärkide tõttu aastane paus sees- praeguse elukorralduse juures lihtsalt ei raatsi mitut teist tuhandet panna hobi alla, mida seejärel tuleb pidevalt harrastada. selleks aga napib aega.

pole mahti peensustesse laskuda, aga peamine, mida sulle südamele panen on
1) vähemalt elementaarne muusikaline haridus. otsi omale õpetaja, sest saks pole kitarr, et tõmbad üle keelte ja juba kõlab muusikalaadselt.
2) kannatlikkus - kui see on su "viimase aja" huvi, siis võib see teooria ja pikkade nootide puhumise käigus kiiresti lahtuda.
3) korrapära - saksofoni pead mängima võrdlemisi korrapäraselt, sest kõige paremini on hääles enam-vähem ühtlase (niiskus)re¾iimiga pill, samuti on tooni tekitamise oskus ajaga kiire kaduma.
4) soovitan panustada altsaksile - korraliku pilli saad võrreldes tenor- või baritonsaksiga vaata et kordades väiksema summa eest kätte, aga vaevalt et midagi mõistlikku alla 10k õnnestub hankida. peale esimese hoo vaibumist jääb vähemalt väiksem summa tolmu koguma.
5) sellega tegelemine pole amatöörtasemel kuigi kallis - sa ei pea ostma karbitäite kaupa troste, et nende hulgast paar-kolm korralikku välja valida. pill on ühekordne investeering, kaelarihm peab ka pikalt vastu, huulikuid võib olla vaja rohkem kui üks aga needki on väga vastupidavad. lihtsalt, viimase aja jatsulikuma muusika kuulamisest kuni saksiga jatsulikuma muusika tegemiseni on vääääääääga piiiiiiiiikkkk maaaaaaaaa ja soovitan seda üheksa korda mõõta.

ma ei mäleta enam oma nime ega ka teed, kust tulen. õhtul uinun seal, kus päike loojub, hommikul ärkan seal, kus päike tõuseb.

viidik
tütrekesega

Registreeritud: 11.08.2003
Viimane külastus: 21.01.2018
Otsib: sõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 08.01.2008 kell 13:03 Reply With Quote
Saxcat on meil saksofoni mängiv piiga. Eks võta temaga ühendust.

Kas keegi teab, kuhu minu pilt on saanud?

valvejoodik
Kasutaja

Registreeritud: 24.06.2005
Viimane külastus: 4.02.2011
Otsib: sõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 08.01.2008 kell 23:49 Reply With Quote
ma kunagi muusikakoolis õppisin
Kui käpp muusikas sees pole, on esimeseks pilliks raske. kui pikemat aega välja ei tule, võib tahtmine pealt minna.
Ja eramaja on peaaegu kohustuslik eeldus.

Ärge öelge mulle, kuidas pean elama ja ma ei ütle teile, kuhu peate minema.

arminägu
Algaja

Registreeritud: 08.01.2008
Viimane külastus: 2.02.2008
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.01.2008 kell 00:02 Reply With Quote
Ei mängi, aga naudin südamest koolivend Tafenau(tõsi küll , ta oli must niipalju vanem, et oma sõjamängud ta vennaga pidasin ) etteasteid.
Dzäss on üldse hea omaette olemiseks

x

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Seksperdid | Galerii | Tutvus | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0113659 sekundit