Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2    3  >>
Autor: Teema: igivana stoori- mehel on armuke
omaette
Algaja

Registreeritud: 01.05.2008
Viimane külastus: 10.03.2010
Otsib: sõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 01.05.2008 kell 07:22 Reply With Quote
igivana stoori- mehel on armuke

Ajalugu kordub.
Oleme mehega koos olnud 15 aastat, meil on kaks last.
Nüüd siis kui olin teise lapse ootel tekkis tal uus suhe 10 aastat noorema töökaaslasega. (suhe on nüüdseks kestnud umbes 9 kuud, ilmselt kauemgi) Lõpuks võtsin ta ette ja pika pinnimise peale õnnestus mehega ka rääkida. Ka tema jutt on nagu ajalooraamatust - ma ei jäta oma peret, sina oled kõige tähtsam ja bla-blaa-blaa. aga samas lubadust, et ta selle teise jätab, ta ei suuda anda. parim, mis on õnnestunud välja pressida on "ma proovin"
tunnen, et kui ta asja ilmsiks tulles oleks mulle lubanud, et jätab teise, siis ma võibolla suutnuks teda uskuda.
praegu olen hulluks minemas. iga päev on nad tööl koos. töö on ka selline, mis nõuab kohalolekut ka suvalistel aegadel ja nii pean alati mõtlema kui ta läheb - läheb ta tõesti tööle või tema juurde?
meil oli suurepärane seks. nüüd pole me seksinud juba 9 kuud. ok, oma sünnipäeval suutsin ühe korra välja kerjata ja see oli ka kõik.
vanasti ta ütles mitu korda päevas, et armastb mind, samuti ütlesin mina seda talle. nüüd ta seda enam ei tee. jah, kui ta "liistule tõmbasin" siis ütles. aga see oli minu rahustamiseks.
Ütleb et ei jäta mind ja oma peret ja muu jutt sinnajuurde. Mina armastan teda, tahan temaga koos olla, aga tunnen, et ei suuda. igapäev näha kuidas ta jälle läheb, kuidas ta isegi ei vaevu veenvalt valetama, et mind natukenegi säästa. see viib tervise. pole und, pole söögiisu, kõiksugu terviseproobleemid ronivad pinnale. ja beebi tahab hoolitsemist, vanem laps tahab head ema.
proovitud on ka "löö ennast üles" etapp, ta isegi ei märganud seda.
Kirjutan, et ehk hakkab kergem. Kommenteerige. lohutage, sõimake, mida iganes. Saan vähemalt teiste suhtumist lugeda ja mitte koguaeg omas mullis elada
Ära minna on hetkel võimatu. Ega ma ei taha ka ja väikese lapsega kodus istudes rahalised võimalused minimaalsed, samuti on vanem laps siin koolis. Kuhu ma torman lüpsik sarves. Vaja on see aeg üle elada, tulgu mis siis tuleb. See esimene ehmatus ja kõik see. Aidake oma kommentaaridega.
EHk on kellegil oma kogemust? Oskab keegi soovitada mõnd nõustajat kelle poole pöörduda? Ma pole elus psühholoogi juures käinud, huvitav, kas see aitaks? Õpetaks ehk enesega hakkama saama?
Andke tuld, kommenteerige

View User's Profile View All Posts By User
officer
lollile ...üle mõistuse!

Registreeritud: 08.08.2006
Viimane külastus: 11.06.2020
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 01.05.2008 kell 07:50 Reply With Quote
voolaves vees ühte ja samasse vette ei saa mitu korda astuda ..... arvavad idamaa kodanikud
Ja unusta palun ära see kodanik,kelle ilmselt subjektiivse olukirjelduse sa siin meile hinnata tõid....see kõik oli sul ilusa käekirjaga kirjutatud, aga selle case vähemalt poolte põhjuste autor oled sina....aga see teadmine ei vii ka kuhugi.
Tee endale nüüd selgeks,et vähemalt esialgu tuleb sul edasiminna üksinda ja oma poolt kehtesatud liikluseeskirjade järgi...edaspidise eest hoolitseb juba saatus,kus ka sinul oma targa tegutsemisega teatud roll on

"Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks." /Marcus Aurelius- T.-H.Ilves. EV President alates 09.10.2006/

nudol
Friik

Mees
Registreeritud: 20.01.2008
Viimane külastus: 7.09.2018
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 01.05.2008 kell 07:51 Reply With Quote
Mine psühholoogi juurde, igal juhul kahju sa selllest ei sa.

lati
viirastus

Registreeritud: 11.09.2005
Viimane külastus: 9.08.2014
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 01.05.2008 kell 07:58 Reply With Quote
eks mees vajab vaheldust!
pealegi pika kooselu tulemusel muutuvad mõlemad hooletauks, ega näe teise jaoks vaeva. kaotavad atraktiivsuse.

Myrk

Naine
Registreeritud: 12.02.2007
Viimane külastus: 15.12.2020
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 01.05.2008 kell 10:03 Reply With Quote
No nii, just tulin ühest armukese teemast, kommentaare seal seinast seina. Mina muidugi pakuks , partnerile eemale kolimise võimaluse ja las teeb endale selgeks mida ta tegelikult vajab. Sest, kui ikka konkreetseks ei lähe, siis sedasi võib see"hani" küpsema jääda väga pikaks ajaks. Just nii kauaks, kui sul kannatust jätkub.
sales
filosoofiline lilleke kiivril

Mees
Registreeritud: 09.03.2003
Viimane külastus: 29.08.2014
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 01.05.2008 kell 10:28 Reply With Quote
siin mõtte edasiarendamiseks paar raudset reeglit:

1. Tõesti igavesti "tüüpstoori", tõesti!

2. Oletades, et varem ei ole mehel armukest olnud (vaata enda sisse, ma ei pea silmas "vahele jäämist", vaid sinu sisetunnet, et midagi sinnapoole kiskus) ja et 1. lapse sünni momendil kohe kindlasti ei esinenud, siis - oli ajendiks kindlasti sinu raseduse aegne seisund ja ilmselt ka seksuaalne vähene aktiivsus...

3. Mehed võivad küll jahuda perekonna ja laste tähtsusest (mida ju ühiskond väärtustab, aga mees on naisest rohkem sotsiaalne), kuid situatsioonis, kus on tekkinud uus armuke (seksuaalne ja hingeline kontakt) teevad mehed naistest vähem eelistusi perekonnale ehk teisisõnu - mõtlevad vähem probleemi materiaalsele küljele...

4. Sina ise. Sina ei ole süüdi olles naisele pühas raseduses, jahugu siin mõni idioot pealegi mehe seksuaalvajadustest sel ajal, "homo sapiens sapiens" ei ole seksmaniakk, et ei suuda mõni kuu ilma olla... ja kui ei suutnud, siis löönud või pihku Ja kui sa pole süüdi, siis ei tohi tunda ka alandust, süütunnet, paanikat ega piina, umbes a la ärandatud auto omanik, kes süüdistab ennast selles, et unustas signalisatsiooni peale panna - see on halvim, mis sa teha võid selles situatsioonis. Aga loomulikult - välja pead tulema sellest kriisist ise, kuid püstipäi

Hetkel aitab!

Minu au on minu truudus!

officer
lollile ...üle mõistuse!

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 01.05.2008 kell 10:41 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: omaette
Kirjutan, et ehk hakkab kergem.

...kindlasti hakkas sul kergem,kui lugesid sales'i kommentaari 4. püha õpetust

to sales: kas "püha rasedus" saab eostatud kirikus keppimisega (sry,text ja väljenduslaad on skinni oma ja minu poolt muutmata)

"Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks." /Marcus Aurelius- T.-H.Ilves. EV President alates 09.10.2006/

omaette
Algaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 01.05.2008 kell 10:49 Reply With Quote
ei olnud ta raseduse ajal ilma seksita. Ja kui peale sünnitust on seks keelatud, siis minul on ju ka ometi käed ja suu keha külge monteeritud Mees siis selle pärast rahuldamata ei jäänud.
Aga mehel endal kadus huvi, hakkas kästi ära tõstma, tõrjuma jne. Eks sai rahulduse mujalt ja tunded jahtusid, missa siis ikka ennast näppida lased.
aga sales, aitäh nii positiivse energiaga kommi eest.

hulkurtom
Kasutaja

Mees
Registreeritud: 31.12.2007
Viimane külastus: 19.12.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 01.05.2008 kell 11:03 Reply With Quote
Kle tegelikult pole Sul nagu midagi hullu,mehel sai armastus otsa ei tee sust väljagi tähendab sa oled nyyd vaba aga ylalpeetav tore tydruk(helista mulle).
Vaata natuke ymberringi kindlasti leiad kellegi kes Su kinno ja teatrisse voiks viia,lapse saad ämmale hoida jätta Vaata,et mone aja pärast kui sa liiga tihti kodunt ära olema hakkad tekkib ka su mahel ebaterve huvi Sinu
käimiste vastu.Ja ohtuti kui mees töölt tuleb ära talle syya anna ytle,et pold aega teha,hoiad yhtlasi ka raha kokku

mmunk
emeriiteremiit

Registreeritud: 05.09.2003
Viimane külastus: 28.02.2014
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 01.05.2008 kell 12:11 Reply With Quote
tjah.

ma ei tunne sind. ei tunne ka su meest. võin ainult oletada ja ette kujutada, sest ehkki mul on väga avatud lähisuhted, pole seitsme aasta jooksul kordagi esinenud olukorda, mil kooselu oleks nende tõttu ohtu sattunud. viitaksin siinkohal mõnele asjaolule, mis sul endal ja võib-olla ka eelkribijatel on liiga vähe tähelepanu saanud.
* probleemid ei teki seal, vaid siin. sul on ilmselt kindel ettekujutus sellest, milline sinu (koos)elu peab välja nägema (võrdled pidevalt seda, mis oli ja seda, mis on). mida kindlam see on, seda rohkem on elus "ei-tohi"-sid ja "peab"-sid ning seda rohkem ka maailmal võimalusi sulle näidata, et tohib ikka ega pea sugugi. sa pole praegu pettunud oma mehes ega tolle armukeses, vaid oma ootustes selle suhtes, milline su (koos)elu tegelikult olema peaks ja kui hästi asjaosalised sinu reeglitesse ja seaduspärasustesse ära peaksid mahtuma.
* see, et mehel on armuke, on tagajärg. võimalik, et sinul pole põhjustega vähimatki pistmist. et mees ongi kogu elu just praeguses suunas kulgenud, aga sina pole seda märganud või tahtnud märgata. ja võimalik, et talle edasi kulgemiseks piisavalt ruumi andes jõuaks ta hoopis kiiremini pärale ning sedavõrra kiiremini ka kodutrepialuse kulla juurde tagasi. võimalik, et sa endale ootuspärase status quo taastamise püüdlustega lükkad tagasijõudmise hetke hoopis edasi. su jutust võib välja lugeda, et oled vähemalt ühel korral mehele kõrvalsuhte lõpetamiseks survet avaldanud.
* sinu jutust polnud võimalik saada aimu selle kohta, kas ja kuidas on muutunud mehe ootused teie kui pere suhtes (välja arvatud seks, mida ta ilmselt tahab ja saab teise käest). julgen sellest järeldada, et kooselu vormiline pool armukese tõttu oluliselt kannatanud pole - mees tuleb reeglina õhtuti koju, toob kaasa ka olulise osa oma sissetulekutest ning vähemalt laste vastu jagub tähelepanu endiselt. on ainult mingi osa tööpäevast, mille jooksul toimuva suhtes sa ennast üles kütad, seksipõud ja jahenenud tunded.
* mulle tundub, et ajutiselt on kadunud vaid üks kooselu alustaladest - emotsionaalne ja subjektiivselt hea side mehe ja naise vahel, mis sinu vaatevinklist kinnitab sinu ootusi õige ja hea kooselu suhtes. sa küll väidad, et armastad endiselt ning oled kõigeks valmis, aga samas ilmneb su jutust, et meest ootab töölt koju tulles äranutetud, kujutlusvõimest ülesköetud, kahtlustav ja etteheitev silmapaar. miljon põhjust kodus olla?

teil on endiselt olemas aineline heaolu, mõjuv põhjus koju tulla ja kodu koduks nimetada (lapsed), isiklikud ja perekondlikud tähendused jms. ära proovi ühe aasta (või enamagi aja) sündmusi lahendada paari nädalaga. ja kui psühholoogi juurde otsustad minna, siis proovi ka mees sinna kaasa meelitada (mitte nõuda tema kaasatulekut!) - äkki oskab hingetohter sinu tundeid ja vajadusi paremini talle arusaadavasse keelde tõlkida ning tema tundeid ja vajadusi sulle?

muidu võib ajalugu korduda ka selles osas- armastan, aga ei suuda andestada; soovin andestada, aga enam ei usalda; soovin usaldada, aga eneseuhkus ei luba; suruks eneseuhkuse maha, aga enam pole põhjust seda teha. sest ei armasta..

ma ei mäleta enam oma nime ega ka teed, kust tulen. õhtul uinun seal, kus päike loojub, hommikul ärkan seal, kus päike tõuseb.

officer
lollile ...üle mõistuse!

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 01.05.2008 kell 12:39 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: omaette
ei olnud ta raseduse ajal ilma seksita.

aga sales'el on teised andmed!

sales
filosoofiline lilleke kiivril

Mees
Viimane külastus: 29.08.2014
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 01.05.2008 kell 12:43 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: officer

to sales: kas "püha rasedus" saab eostatud kirikus keppimisega (sry,text ja väljenduslaad on skinni oma ja minu poolt muutmata)

Ükstaspuha, officer, kas lennuki pardal, polgu punanurgas või pargipingil, peaasi, et ära õnnistad
Mis kas skinni käed on parajasti ametis, et sina toksima pead

Minu au on minu truudus!

skingirl
Armuline Proua

Naine
Registreeritud: 13.09.2003
Viimane külastus: 19.11.2020
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 01.05.2008 kell 18:27 Reply With Quote
sales, off ei ole mu segretär ega ka KT ja kirikus rasedaks ei ole jäänd isegi mitte pühast vaimust ja seda ka edaspidi.
Aga teemasse, võibolla on teema algataja selline kõbla ,et mees teda panna ei viitsi ja nooremat kepib, mehed on ka ikka inimesed ja tahavad peale karjuva lastekarja ja pudrukeetmise ka romantikat ja armastust tunda ning kaasaarvatult metsikut loomalikku seksi seina najal.
Tänan tähelepanu eest.
lisan veel,et juhul kui teemaalgataja ei ole kõbla siis viga on selles, miks armuke leitakse ja seda peetakse, et vahel on asju väga intiimseid asju mida väga oma inimesega teha ega rääkida ei saa, mitte kuidagi ei saa.

https://www.youtube.com/watch?v=EC7RAXfWRXM&index=108&list=PL989D1CE89B10455F

habe
mõttetu mölaööbik

Registreeritud: 27.05.2004
Viimane külastus: 11.11.2020
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.05.2008 kell 08:05 Reply With Quote
Sales ja mmunk on siin juba vastamise nii tõsiselt ette võtnud, et kommentaarideks on ruumi
vähe jäänud..
Eks minugi arvamused ole oletuslikud. Oletan, et Su meest on tabanud armumine, mis tõi kaasa mitmed osaprobleemid:
- 10 aastat noorem seksuaalpartner (vauuu!!!)
- hoobilt tõusnud enesehinnang (ikkagi tegija!)
- väljapääs rutiinist (Temakese juures on ju 7 päeva nädalas pühapäev...)
- süümekad Sinu ees (intiimkontaktidest hoidumine)

Kuna nende suhe on kestnud juba 9 kuud, võib prognoosida, et peagi hakkavad ka seal pilvitut taevast varsti varjutama argisemad probleemid, mis paralleelsuhte võlu hoobilt vähendab. Võimalik isegi see, et ta on sisimas juba valmis paralleelsuhtest loobuma, kuid tunnete sasipundar ei ole talle heaks nõuandjaks. Ma ei soovita Sulle midagi. Omad otsused teed sa ju nagunii ikka vaid ise. Avaldan vaid arvamust, et komistamine ja kukkumine ei ole samaväärsed piki kraavipõhja roomamisega. Juhul kui ta üritab püsti tõusta ja kahel jalal edasi minna, vajab ta selleks eelkõige Sinu tuge, ning on (ehk) selle eest Sulle tänulik kogu järgneva elu. Seniks aga...

Sõna antakse sellele, kes karjub kõige valjemini.(Murphy)

skingirl
Armuline Proua

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.05.2008 kell 08:52 Reply With Quote
Sales ja mmunk und habe on meil jah väärtulikud psühholoogid aga asi on siin tunnetes ja valikutes kinni.
Naised kipuvad meeste tunded ära unustama kuna nad on oma egoistlikku sigimisplaani nii armund.

sissy84
Umbusklik

Naine
Registreeritud: 11.08.2003
Viimane külastus: 30.07.2020
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.05.2008 kell 08:55 Reply With Quote
Kui sa tead,et sa ei saa kuhugile minna ja samas sa ka ei taha kuna armastad teda ikka siis soovitan sul püüda leppida olukorraga. Ja kui see on üle jõu käiv siis soovitan minna psühholoogi juurde.

Püüa oma meest vähemalt meelitada osalema pereüritustel ja püüa olla tugev.Püüa käia välja oma trumbid selle naise ees:perekond.Püüa olla üle ja naeratada kuna vaevalt,et meest omapoole püüad kurbuse, pisarate ja väsinud väljanägemisega.

Igal juhul loodan,et lõpetad nutmise ja enese piinamise ning saad aru,et enda piinamisega ei saavuta sa mitte midagi.Ära lase lastel elada selles masenduse lainel milles sa hetkel oled. Püüa leida igas hetkes midagi ilusat ja armast, sest sinu ümber looduses ja lastes on palju ilu ja rõõmu mida võiks nautida.

Ära võta südamesse! Võta suhu ja sülita välja.
Elu on nagu lehm, pidevalt saab pulli!

skingirl
Armuline Proua

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.05.2008 kell 09:07 Reply With Quote
mida see psühholoog siin aitab, toob mehe noore naise kaisust ära, ennemgi on naisi maha jäetud lastega ja ilma aga see tundub tüüpiline rutiine juhus kui kõrvalsuhe on lihtsalt tunnete ergastamiseks mitte perekonna lõhkumiseks.

reheline
The Bad Thresher

Viimane külastus: 5.01.2021
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.05.2008 kell 09:49 Reply With Quote
Mis psühholoog! Kui sul kõik muu on proovitud, peksa teda. Lõhu nõusid ja mööbelt, lõigu ta lemmikriided ribadeks. Miks mitte ka teda ennast väheke nüsida. Kui teil on auto, vandaalitse sellegi kallal. Ja muidugi see mõrd sealt töö juurest! Pane tal soeng põlema. See ninnunännutamine ei aita tänapäeval. Mehes peab hirmu tekitama.

Üts reheline nännu ja tõmmanu herra jalgupiten maha. Kõik pesmä. Herr õks rüüknü: "Ma olen saks!" "Ah teid om kaks!" "Ma olen härra!" "Ah sa' kurrat är' lähät!" Sõs nakat viil õigõ pesmä.

kontorihiir
..umbusklik...

Registreeritud: 30.08.2002
Viimane külastus: 13.06.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.05.2008 kell 09:58 Reply With Quote
reheline
sul õigus, hirmu abil ronivad ikka koju tagasi muidugi....

aga kui nüüd tõsiselt siis....skinni jutus on iva...varsti tabab ka uut armuelu rutiin...uudsus lihtsalt kaob....ja küll on mehel hea jälle koju naasta ja naisukeselt andeks paluda....järgmise korrani...
lugu peaagu nagu Saldustes kahenaisepidajast mehest ...leidub ikka häid ja andestavaid naisi...

Hea, et mul olen Mina. Mina ei vea ennast kunagi alt.

Karlsson Katuselt

reheline
The Bad Thresher

Viimane külastus: 5.01.2021
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.05.2008 kell 10:02 Reply With Quote
Hiir, ma mõtlesingi tõsiselt.
Rutiin võib tekkida armukesega ehk alles viie aasta pärast! Niikaua siis peab vaeseke kannatama?

Üts reheline nännu ja tõmmanu herra jalgupiten maha. Kõik pesmä. Herr õks rüüknü: "Ma olen saks!" "Ah teid om kaks!" "Ma olen härra!" "Ah sa' kurrat är' lähät!" Sõs nakat viil õigõ pesmä.

skingirl
Armuline Proua

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.05.2008 kell 11:40 Reply With Quote
reheline sa ole hea, ja anna veel santaazinäpunäiteid need on väärt ja väga head, äkki saab habe mõne kliendi veel juurde

habe
mõttetu mölaööbik

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.05.2008 kell 11:52 Reply With Quote
To : Skinn

Kui Sa pole siiani aru saanud, siis - ma ei tööta ei naistevanglas ega ka mitte ohvriabiorganisatsioonis!

sissy84
Umbusklik

Naine
Registreeritud: 11.08.2003
Viimane külastus: 30.07.2020
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.05.2008 kell 12:43 Reply With Quote
Psühholoog annab tuge,et inimene paremini enesega toime tuleks. See enesehävitamine ulumise ja magamatusega muutub tervisele laastavaks. Milleks hävitada enda tervist, pigem ikka otsida abi proffessionaalide juurest.
Pealegi kui ilma meheta ei saa ja armastus veel on siis miks mitte ka andestada- 15 aastat on ikkagi inimesega koos elatud.

Samas kui naine on andestav siis tulevikus on tal võimalus vasakule panna ilma süümepiinadeta.Mees saab ju aru,et vahel on vaja vaheldust.

Ära võta südamesse! Võta suhu ja sülita välja.
Elu on nagu lehm, pidevalt saab pulli!

habe
mõttetu mölaööbik

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.05.2008 kell 13:11 Reply With Quote
kas andeksandmine vabastab edaspidi süümekatest???
Krt see nigu siis imerohi. Kus ma eland olen???

omaette
Algaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 02.05.2008 kell 14:50 Reply With Quote
tänan kõiki kommide eest, sain hea lõuatäie itsitada isegi asjalikke nõuandeid oli sekka kukkunud, väga tänan.
rehelise nõuanded väga abiks
isake Stalin ütles kuldsed sõnad - pole inimest, pole probleemi. aga eks ma pikapeale loobu ka taga kirumast, et tutvusringkonnas ühtki mõrvarit ei leidu
eks psühholoogi juurde tasub ikka koperdada, see aitab endaga hakkama saada ja asju teise nurga alt näha (no nii nad vähemalt kirjutavad)
eks ta nüüd esialgu lähegi selle tähe all, et nina püsti, elu läheb edasi ja siis jälle must masendus. ikka üles-alla, nagu tallinki laevad edasi-tagasi liiguvad. Aga sellised lahedad kommentaarid aitavad jälle nina ülespoole ubida

<<  1    2    3  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0229001 sekundit