Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2  >>
Autor: Teema: ilmselt ongi lõpp!...ai, kui valus...
eddy
Algaja

Registreeritud: 07.05.2008
Viimane külastus: 9.06.2008
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 07.05.2008 kell 14:25 Reply With Quote
ilmselt ongi lõpp!...ai, kui valus...

Nyyd on asi nii kaugel, kus minu peas on kõik sassis ja suur masendus juba 2 nädalat peal. Ei suuda ise enam suurt midagi välja mõelda mida teha v kuidas olla.
Nimelt asi selles, et paar nädalat tagasi tuli suhtes jälle sõnavahetus, kuna tydruk on nii isepäine (pidime koos tuttava paarikesega välja minema, aga temal oli vaja päev enne seda välja minna ja nii see algaski).. siis muidugi ma teatasin talle, et miks ta nii käitub jne. tema muidugi nats joogise peaga vastu, et kui ei kõlba siis on kõik..mõni hetk hiljem oligi nii, järgmisest päevast tema tahab vaba olla ja teeb mis tahab:S mina olin sel ajal muidugi maakohas ja järgmisel päeval sõitsin tagasi koju, pakkisin asjad kokku (k6ik oli ilusti koristatud ja asjad omal kohal nii nagu pole varem olnud) ja tema aga käis ja üritas oma nutmist varjata...mina üritasin sellest mitte välja teha ja tegutsesin edasi...rääkisime ka muidugi paar sõna aga mitte midagi asjalikku. Tema muidugi ootas, et paluksin andeks, aga seda ma ei teinud, kuna polnud millegiga hakkama saand. Istusin siis autosse ja sõitsin minema. Õhtul kui siis väljaminek oli, siis nägin teda muidugi seal kuhu me minema pidime, ta oli oma sõpradega ja tundis hästi, suhtles ühe kutiga maru lähedalt ja tundsin, et hakkan teda kaotama, kui midagi ette ei võta. Rääkisin selle kutiga paar mehesõna aga tulutult nagu näha. Nüüd on nad sõbrad,nagu tema väidab ja tüdruk on mulle üles tunnistanud, et on mind petnud ka veel pealekauba, neljaga suudelnud ja pool aastat tagasi magas teisega. Kuigi nüüdseks on ta andeks palunud jne.. üritab mulle selgeks teha, et armastab ikka meeletult jne. Aga asja konks on selles, et ta ei suuda välja mõelda mida ta tahab, kuna see kutt, kellega ta väljas suhtles tõmbab teda ja ta ei tea mida peale hakata, armastab mind ja tahaks suhtega edasi minna aga see kutt on talle ikkagi nii hingelähedane. Mina sellesse hästi ei suhtu, kuna mulle ei meeldi, et keegi elab pm minu elu edasi. Nüüd oleme siis kokku leppind, et teeme paar kuud suhtele vahet, et tema saaks mõelda mida ta elult ootab ja mida tahab, samas on ta kindel, et meie suhe läheb edasi, kuna mina suhe ka tema vanematega on liiga lähedaseks saand. Ka minul oli peale neid uuiseid mõtlemiseks aega vaja, aga mai suuda midagi välja mõelda, kuna mulle ei mahu pähe, kuidas sai ta niimoodi pool aastat valetada, kui küsisin kas kõik on nii nagu peab. Ja see mida ta mõtles kui seda kõike tegi. Ma olen sellesse suhtesse nii pühendunud ja nii palju andnud. Ma pole tõesti kedagi kunagi nii armastanud. Ma ei suuda temast vist loobuda, ma olen mees, aga viimasel ajal tunnen ennast tõesti 10 aastase poisikesena.

Andke mingit nõu, kuidas peaksin toimima, sest ei suuda tõesti midagi enam otsustada ega välja mõelda. Võibolla on kellelgi midagi sellist juhtunud ja on enda arust õigesti käitunud. Pakkuge mida iganes välja. Asi veel see, et kui ta rääkis kuidas ta mind petnud oli, ei olnud minul midagi vastu panna! Tekst läks küll pikale, aga kel huvi lugeda ja tahtmist aidata siis tänud ette!

View User's Profile View All Posts By User
anne51
Mul on kahju ...

Registreeritud: 16.01.2006
Viimane külastus: 14.06.2013
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 07.05.2008 kell 14:34 Reply With Quote
Suhtes on põhiline:
1. ausus
2. ausus
3. ausus.
Vali noorik, kes alkoga liiga sinasõber ei ole.
Rohkem öelda ei oska.

Inimese elu on lõpetamata jääv kool.
G.Keller

pisimimm
Super Moderator

Registreeritud: 19.11.2002
Viimane külastus: 7.09.2010
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 07.05.2008 kell 14:37 Reply With Quote
Kaua te koos olete olnud/elanud?
Kui poole aasta tagust petmist ei tunnistanud, siis ilmselt ei tahtnud haiget teha ja tõenäoliselt ei pakkunud too kogemus talle midagi meeldejäävat - muidu oleks ju tõmmanud tolle mehe poole....
Võtkegi aeg maha - vägisi keegi armsaks ei saa, vägisi kedagi enda küljes ei hoia - kui sust puudust tunneb, tuleb ise Su juurde Kui ei, leiad uue ja parema

Lase mul olla jääkuubik, kes libiseb piki su keha ja upub su nabaauku, et siis surra su süles...

eddy
Algaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 07.05.2008 kell 14:46 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: anne51
Suhtes on põhiline:
1. ausus
2. ausus
3. ausus.
Vali noorik, kes alkoga liiga sinasõber ei ole.
Rohkem öelda ei oska.

noo ma usaldan teda ja tema väidab, et mind...aga kõige hullem ongi see, et ta on mu usaldust petnud ja valetanud otse näkku, kuigi ma olen talle öelnud, kui midagi on, siis tule ja räägime, küll me koos midagi välja mõtleme, aga ta ei rääkind ja toimetas omapead...sellest ei tulnud ka midagi välja, pigem jooksis ringi nagu peata kana:S

sissy84
Umbusklik

Naine
Registreeritud: 11.08.2003
Viimane külastus: 13.01.2022
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 07.05.2008 kell 14:48 Reply With Quote
Sooviks teada kui kaua on suhe teil olnud ja mis on teie vanused. Nii ilma lisa informatsioonita on raske midagi soovitada.

Ära võta südamesse! Võta suhu ja sülita välja.
Elu on nagu lehm, pidevalt saab pulli!

eddy
Algaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 07.05.2008 kell 14:50 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: pisimimm
Kaua te koos olete olnud/elanud?
Kui poole aasta tagust petmist ei tunnistanud, siis ilmselt ei tahtnud haiget teha ja tõenäoliselt ei pakkunud too kogemus talle midagi meeldejäävat - muidu oleks ju tõmmanud tolle mehe poole....
Võtkegi aeg maha - vägisi keegi armsaks ei saa, vägisi kedagi enda küljes ei hoia - kui sust puudust tunneb, tuleb ise Su juurde Kui ei, leiad uue ja parema

u poolteist aastat on seda teemat...aga asja südamega on võetud nüüd juba aasta. Ma loodan, et saan sellest lihtsamini üle...sest mul on siiani lootus...ml pole vaja kedagi teist...mai tahagi kedagi muud. Aja võtsime maha ja võibolla sab tõesti kõik korda.

eddy
Algaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 07.05.2008 kell 14:52 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: sissy84
Sooviks teada kui kaua on suhe teil olnud ja mis on teie vanused. Nii ilma lisa informatsioonita on raske midagi soovitada.

nyyd saabki kohe m6ne päeva pärast aasta kooselu. Mõlemad oleme 20 ja ilmselt oma sarved maha jooksnud, vähemalt mina tunnen nii. Tema ilmselt pole.

pisimimm
Super Moderator

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 07.05.2008 kell 14:58 Reply With Quote
Lase tal veidi olla eemal...Usu, ta tuleb tagasi, kui hoolib ja seda kiiremini, mida rohkem tunneb sind kaotavat...

Lase mul olla jääkuubik, kes libiseb piki su keha ja upub su nabaauku, et siis surra su süles...

sissy84
Umbusklik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 07.05.2008 kell 15:05 Reply With Quote
Aasta kooselu ja juba sellised mured.
Ma arvan,et neiul on sarved maha jooksmata ning ta on segaduses.

Tean rääkida seda,et minu sõbranna abiellus oma esimese noormehega kellele läks ka süütus. Nad on olnud koos 6 aastat(3 aastat abielus sellest) ja nüüd tundub,et mu sõbranna soovib hakata sarvi maha jooksma ja vaadata millised teised mehed on.Kahju,et nüüd abielus olles aga mis teha.

Kõige naljakam on see,et alles peale 1-2 aastast kooselu saab aru tegelikult milline on su partner.
Kuna siis oled näinud kaaslast igas olukorras + näinud kuidas ta probleeme lahendab.

pisimimm
Super Moderator

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 07.05.2008 kell 15:07 Reply With Quote
Sissy, ma pakun, et inimese täieliku tundmaõppimiseni ja tundma saamiseni läheb ikka palju rohkem aega kui 1-2 aastat...paraku...

eddy
Algaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 07.05.2008 kell 15:13 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: pisimimm
Lase tal veidi olla eemal...Usu, ta tuleb tagasi, kui hoolib ja seda kiiremini, mida rohkem tunneb sind kaotavat...

aitäh nõu eest...seda varianti pole veel keegi pakkunud...aga ega muud moodi ei saagi vist teada, kas ta hoolib või mitte. lihtsalt ütlemine ei ole vist ikka see!

sissy84
Umbusklik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 07.05.2008 kell 15:15 Reply With Quote
Kindlasti aga 1-2 aastaga kukuvad esimesed luukered kapist välja.

Olgu eks see on ka individuaalne kuna kui on 2 inimest koos kes pole eriti jutukad siis võtab see ju aega lausa aasta kümneid enne kui inimesed üksteist tundma saavad.

Jutukate inimeste puhul käib see vähe kiiremini

eddy
Algaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 07.05.2008 kell 15:21 Reply With Quote
Tsitaat:
Aasta kooselu ja juba sellised mured.
Ma arvan,et neiul on sarved maha jooksmata ning ta on segaduses.

Tean rääkida seda,et minu sõbranna abiellus oma esimese noormehega kellele läks ka süütus. Nad on olnud koos 6 aastat(3 aastat abielus sellest) ja nüüd tundub,et mu sõbranna soovib hakata sarvi maha jooksma ja vaadata millised teised mehed on.Kahju,et nüüd abielus olles aga mis teha.

Kõige naljakam on see,et alles peale 1-2 aastast kooselu saab aru tegelikult milline on su partner.
Kuna siis oled näinud kaaslast igas olukorras + näinud kuidas ta probleeme lahendab.

ka minu tuttavatel on nii juhtunud, et naisel sarved maha jooksmata...aga ma teadsin milline tema enne oli ja milline mina, enda arust oli kõik ära tehtud ja käidud, aga tõesti tundub, et mitte...enda arust olen ma tõesti hea inimestetundja, ja teda tunnen ma ka piisavalt, kuid tundub, et tõesti mitte. piisavalt, mitte täielikult...sest seda ei saa kunagi olema.

tiivitaavi
Friik

Naine
Registreeritud: 21.12.2006
Viimane külastus: 4.05.2016
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 07.05.2008 kell 15:24 Reply With Quote
Ära kerja tundeid,kuhu jääb Sinu mehe uhkus ja au.

Lase ta vabaks,ta pole su omand,ilmselt pole te õiged iimesed saama õnnelikuks.

Mingitest välistest parameetritest ei piisa,et kaks inimest oleksid õnnelikud elu lõpuni.

http://www.youtube.com/watch?v=fEtwsTfBzLc

eddy
Algaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 07.05.2008 kell 15:24 Reply With Quote
Tsitaat:
Kindlasti aga 1-2 aastaga kukuvad esimesed luukered kapist välja.

Olgu eks see on ka individuaalne kuna kui on 2 inimest koos kes pole eriti jutukad siis võtab see ju aega lausa aasta kümneid enne kui inimesed üksteist tundma saavad.

Jutukate inimeste puhul käib see vähe kiiremini

me oleme tõesti palju igasugu asju arutanud ja rääkinud, me oleme kokku leppinud, et kui peaks midagi olema siis kõigest saab ju rääkida...mis ka poleks, kuigi tal on see vist loomuses, et mõningad asjad on tõesti sellised mida ta ei suuda rääkida...ja asi ei ole alati haiget tegemises. kindlasti tuleb mõjutusi ka väljastpoolt, sõbrannadelt, selle vastu ei saa aga kõigest annab ju rääkida...on ju nii? kõigest saab ju tegelikult koos üle?

eddy
Algaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 07.05.2008 kell 15:36 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: tiivitaavi
Ära kerja tundeid,kuhu jääb Sinu kui mehe uhkus ja au.

Lase ta vabaks ,ta pole su omand,ilmselt pole te õiged inimesed saama õnnelikuks.

Mingitest välistest parameetritest ei piisa,et kaks inimest oleksid õnnelikud elu lõpuni.

novot...sellest ma aru ei saagi, kuhu on see uhkus kadunud. ma ei ütlegi, et ta on mu omand, ja pole seda kuidagi püüdnud näidatagi, lihtsalt meil mõlemal on tunne, et me tahame koos õnnelikud olla ja võibolla tõesti elu lõpuni. võibolla on see tõesti nii, et me pole õiged inimesed koos õnnelikuks saama, aga see ei peaks nii selgume...lihtsalt ma ei saa aru, kus on vahepeal naiste mõistus, kui neid asju tehakse, kui ollakse nii mõtlematud ja ükskõiksed ja teine hetk kahetsetakse seda sügavalt.

tiivitaavi
Friik

Naine
Registreeritud: 21.12.2006
Viimane külastus: 4.05.2016
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 07.05.2008 kell 15:48 Reply With Quote
Sa oled müünud oma eneseväärikuse krosside eest ja nüüd soovid teada ,mis naise peas toimub

Arva ära!

Sul puudub selgroog ja see on juba hale ning väärib kaastunnet!

http://www.youtube.com/watch?v=fEtwsTfBzLc

reheline
The Bad Thresher

Registreeritud: 09.03.2003
Viimane külastus: 2.08.2022
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 07.05.2008 kell 15:57 Reply With Quote
Võitlema peab. Siin sarnaseid teemasid, kust õppida võid on tüdimuseni. Igal pool olen öelnud meeshädalistele- võidelge! Ja nad võitlevad. Olen kümneid tänukirju saanud.

Üts reheline nännu ja tõmmanu herra jalgupiten maha. Kõik pesmä. Herr õks rüüknü: "Ma olen saks!" "Ah teid om kaks!" "Ma olen härra!" "Ah sa' kurrat är' lähät!" Sõs nakat viil õigõ pesmä.

sissy84
Umbusklik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 07.05.2008 kell 15:58 Reply With Quote
Ei tea midagi mõni inimene võib noogutada selle peale jaaa räägime kõigest aga ometi ta seda ei tee.

Kõigest koos üle saada.
Hmm oleneb kas sa suudad andestada ja teda 100% uuesti usaldada.See on ikka sinus kinni.

officer
lollile ...üle mõistuse!

Registreeritud: 08.08.2006
Viimane külastus: 2.07.2022
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 07.05.2008 kell 16:01 Reply With Quote
Ei saa aru,mis seal erakordset on,kui kahest inimesest vähemalt üks saab aru,et kooseksisteerimine ei sobi See peaks olema suur pidupäev,kui mõistus koju tagasi tuleb ja ei pea enam eneselevaletamisega tegelema
Palju õnne,paljud head asjad teevad vahest veica valu...aga pärast on juba libedam tunne ja hea olla

"Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks." /Marcus Aurelius- T.-H.Ilves. EV President alates 09.10.2006/

eddy
Algaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 07.05.2008 kell 16:02 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: reheline
Võitlema peab. Siin sarnaseid teemasid, kust õppida võid on tüdimuseni. Igal pool olen öelnud meeshädalistele- võidelge! Ja nad võitlevad. Olen kümneid tänukirju saanud.

seda ma olengi üritanud teha...ja üritan edasi, aga tahtmatult tuleb ikkagi pähe mõtteid, kas suudan, kas on mõtet, kas see on seda väärt ja kas ta suudaks ennast niimoodi pühendada ja anda sellesse suhtesse sama, mis mina??? ma surun need mõtted maha ja üritan siis mingi muu nurga tagant läheneda sellele probleemile.

eddy
Algaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 07.05.2008 kell 16:08 Reply With Quote
Tsitaat:
Ei tea midagi mõni inimene võib noogutada selle peale jaaa räägime kõigest aga ometi ta seda ei tee.

Kõigest koos üle saada.
Hmm oleneb kas sa suudad andestada ja teda 100% uuesti usaldada.See on ikka sinus kinni.

vot kui ta suudaks mulle tõestada kuidagi, et tõesti sellist käitumist enam ei ole, et see tõesti oli hetkeline ja teinekord, kui on mingi võimalus, et võib midagi sellist juhtuda siis ta suudab sellest mulle tõesti rääkida ja aru saada, mis on õige ja vale. siis ma usun, et ma suudaks talle andestada ja edasi usaldada. ei saa teistelt nõuda seda mida ise pakkuda ei suuda, ka tema peab mind 100% usaldama õppima. ta on öelnud, et tahab õppida nii käituma nagu ongi õige. Usaldama ja mitte usaldust petta.

Ray
Friik

Registreeritud: 28.08.2002
Viimane külastus: 5.05.2013
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 07.05.2008 kell 16:59 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: eddy
Andke mingit nõu, kuidas peaksin toimima, sest ei suuda tõesti midagi enam otsustada ega välja mõelda.

VISKA SEE LIBU MAJAST VÄLJA!

Kogu muusika.

Täiesti tasuta nõuanne, toimib ka veel.
Kui tibinas hakkab midagi sarvede jooksmisest rääkima... igaüks võiks halada viletsast lapsepõlvest ja mingist kriisist, saaks aga ulapeal ringi luristada. Odav...

Lola69
Võrrandi muutuja

Registreeritud: 09.11.2002
Viimane külastus: 10.06.2021
Otsib: kirjasõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 07.05.2008 kell 17:51 Reply With Quote
Vägisi armsaks ei saa. Ja selline kokku-lahku kinotamine ..
Kui omale rahuldust pakub, miks ka mitte. Aga hiljem pole siis vaja ka kurta mahavisatud aja pärast.

PS! Enne uue teema püstitamist kasutage otsingut!

Leekides hukkus ka liblikas. Hoia pikivahet!

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
Marchrabbit
Üks rahutu hing.

Registreeritud: 05.03.2006
Viimane külastus: 12.07.2013
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 07.05.2008 kell 20:18 Reply With Quote
Kaalul on ikkagi üsna pikk osa edasisest elust. See otsus tuleb enda jaoks põhjalikult läbi mõelda. Ühte võin ma küll üelda
Need mehed,kelle naine litsi lööb on haledad ja teistele naeruks.
Ei tohi eeldada ja oletada,kuidas teine inimene tulevikus käituma hakkab. Järeldusi saab teha ainult tema senise käitumise põhjal. Osa inimesi lihtsalt ei suuda olla truud. Tahavad seda küll,aga ei suuda. Kui sellise külge rippuma jääda,siis tähendab see suuri hingepiinu ja raisatud elu. Võta asja rahulikult ja kainelt .

Lugupeetud lugejad! Käin siin lihtsalt möla ajamas. Minu postitusi ei maksa kohe südamesse võtta.

<<  1    2  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0207691 sekundit