Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2  >>
Autor: Teema: Kus kohast leida EPS formaadis faile allalaadimiseks ?
kidike
Algaja

Registreeritud: 04.06.2009
Viimane külastus: 3.07.2009
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.06.2009 kell 19:21 Reply With Quote
Kus kohast leida EPS formaadis faile allalaadimiseks ?

Selline mure mul et oleks vaja vectorgraafikas mustreid EPS formaadis , kas neid on v6imalik yldse tasuta kuskilt leida?
View User's Profile View All Posts By User
skingirl
Armuline Proua

Naine
Registreeritud: 13.09.2003
Viimane külastus: 14.07.2020
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.06.2009 kell 19:24 Reply With Quote
googel abiks
kidike
Algaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.06.2009 kell 19:26 Reply With Quote
t2nan, aga googelist ma olen leidnud ainult tasulisi variante.. 2kki keeegi teab m6nda kavalat kohta?
skingirl
Armuline Proua

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.06.2009 kell 19:27 Reply With Quote
vector on mõne kena inimese raske töö vili aga on ka võimalik ise vektoriseerida
aga on ka võimalus ,et googlist otsida free vector

kidike
Algaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.06.2009 kell 19:58 Reply With Quote
ait2hh, leidsin, aga kohe tekkis j2rgmine lol kysimus.

Programmid milleg lootsin seda avada (Artcut v6i CorelDraw)ei ava seda faili, ja see on hoopis zip fail...

skingirl
Armuline Proua

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.06.2009 kell 20:05 Reply With Quote
zip on pakitud fail mida on vaja lahti pakkida
ja epsi ei ava corelt kuna see pole coreli fail
vaid adobe illustratori oma ja võiksid proovida importimist ja muide kui oled kujundamisega alustanud siis peaksid tegema selgeks vektorgraafika alused
või kasutama spetsalisti abi , sest võid väga julmalt eksida

kidike
Algaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.06.2009 kell 20:07 Reply With Quote
ma saan ise ka aru et ma midagi ei tea sellest, ega ma muidu ei kysiks siin foorumis lolle kysimusi ju
kuidas ma seda zpi siis lahti pakin?

skingirl
Armuline Proua

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.06.2009 kell 20:15 Reply With Quote
kui sa ei oska lihtsalt faili lahti pakkida siis ära puutu vectorit
http://www.winzip.com/prod_down.htm

kidike
Algaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.06.2009 kell 20:49 Reply With Quote
miks ma siis puutuda ei v6i, kas ta siis mingi pyha loom v6i hammustab v6i ?
kuidagi ja kunagi peab ju 6ppima..

veekuus
Algaja

Registreeritud: 02.06.2009
Viimane külastus: 11.08.2009
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 05.06.2009 kell 03:16 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: kidike
miks ma siis puutuda ei v6i, kas ta siis mingi pyha loom v6i hammustab v6i ?
kuidagi ja kunagi peab ju 6ppima..

alustaks sellest, et miks sul seda vaja on...

Tulevad siin targad mehed slash naised, seletavd sulle kuidas tuumapommi teha... aga tegelikult on vaja marutõbine naabri koer ära tappa. Ilmselge overkill, eksole.

Vbl ehk saab muud moodi 5 minutiga abiks olla, kui pikalt-laialt seletada, "kuidas ise jalgratast leiutada".

FRIIKAME ÄRA 2009!

kaitsevaim
hell tantsulõvi

Registreeritud: 13.06.2003
Viimane külastus: 17.05.2020
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 05.06.2009 kell 08:48 Reply With Quote
kidike, soovitaks sul tõesti enne vektorgraafikaga tegelemist natuke arvutit õppida, et kasvõi elementaarsete asjadega toime tulla. Siin postitada mõistad juba, seegi asi...

PS! XP-l on sisse ehitatud zipi haldur, mis avab need failid nagu kausta. Seal kusagil menüüs peaks olema extract või paki lahti või kes teab, mis keeles sul see on.

anna endale võimalus olla eriline!

Kaosemasin
Mind ausalt ei huvita kuidas sul läheb!

Registreeritud: 22.05.2009
Viimane külastus: 3.09.2009
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 07.06.2009 kell 23:53 Reply With Quote
Miks sul on vaja leida justnimelt EPS formaadis faile? Üldiselt ei jagata, mina ei jagaks peale 50h unetuid öid ja päevi oma tööd täitsa niisama. Leiab küll, aga need ei ole just parimad. Ikka mõtled ise välja, joonistad pliiatsi ja markeriga paberile, skännid sisse, või rahamees kasutab digilauda sketshiks ja ajab pärast pildi ise vektorisse.

Kaosemasin ajab asja veel segasemaks ja keerab vinti juurde. Vektori joonistamiseks on palju paremaid programme kui Adobe Illustrator (va värvid), sina alusta ikka sellest, kuskilt peab alustama, eks kui huvi tekib, arened edasi. Vektormudeli tegemist võiks alustada sellisest programmist nagu Rhino3D näiteks. Adobe illustraator on niivõrd loll programm, puuduvad kõik elementaarsed joonestamise käsud nagu: tangent, center, osnap, snap point, snap line, trim jne. Edasi võiks areneda 3Dmax või Maya3D (soovitaks seda, aga see ehmatab tavajuuseri kohe ära oma mitmekümne tuhande nupu ja käsuga), ja siis edasi SolidEdge, SolidWorks need 2 viimast on ULTIMATE tool nii vektori kui 3D tegemiseks. Aga kõigepealt peab leidma kuskil 40 000 eek, et see omale soetada, või kasutada trial versiooni. Või siis võtta kohe SolidWorks, aga see programm ehmatab oma mitmesajatuhande nupu ja käsuga algaja juuseri kohe ära.

Võid kasuatada ka programmi nagu Corel Trace (see on programm, kuhu annad ette pildi, vajutad nuppu, ja tema üritab sellest pildist vektori teha, ja siis sa kulutad sama palju aega selle vektormäsu puhastamiseks kui üle joonistamiseks), kui kõike ei ole aega üle joonistada, aga tulemus ei ole kiiduväärt.

Jõudu, küsi aga....

Mind tuntakse kui Valentinez Alkalinella Xifax Sicidabohertz Gombigobilla Blue Stradivari Talentrent Pierre Andri Charton-Haymoss Ivanovici Baldeus George Doitzel Kaiser III. Ära kõhkle kutsumast!

skingirl
Armuline Proua

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 08.06.2009 kell 15:57 Reply With Quote
Adobe illustraatoril on parim automaat trace nii, et su 3d soovitusi nüüd küll teemaalgatajale vaja ei olnud, tal oli vaja kujundeid mis oleks väga suured, mitte kolmemõõtmelised.
Kaosemasin

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 08.06.2009 kell 18:03 Reply With Quote
Seda Adobe trace`i pole tõesõna proovinud. Olen Corelit proovinud ja pettusin. Ma saan aru mis on vektor ja mis on pixel. Vektori venitad kaubamaja suurukseks näiteks. Ei usalda ühtegi Autotrace`i. Saan aru, et 3D asja vaja ei ole. 3D asjadel on lihtsal parem joonestamismehhanism, sest see on mõeldudki joonestamiseks, ma ei aru milleks Adobe Illustrator mõeldud on? Sa ei pea 3D osa üldse kasutama, ainult joonesüsteem ja 2D. Eriti üle joonistamisel. Siis converdid näiteks illustratori failiks ja modid seal. Aga see on jällegi filosoofia mille üle võibki vaidlema jääda. Kui mult tellitakse mingi disainiasi, oletame, et niru kvaliteediga jpg on olemas uduse logoga, avan photoshopiga, teen mustvalgeks (oleneb muidugi) joonistan kontuuri mustaga üle, siis salvastan, siis avan näiteks Solidiga, ajan vektorisse, converdin illustraatori failiks ja lõpetan illustratoriga. Kui vaja, teen muudatused Solidis. Kuidas keegi harjunud on. Ei vaidle üldse vastu, et kõik saab teha illustratoriga. Pealekauba, kui sul on kujund iganes 3D asjas sisse joonistatud, pole mingi mure tellijale ka 3D mudel pähe määrida, näiteks keerlev pöörlev logo.

Kui inimene ütleks mida tal vaja teha on? Konkreetselt, siis saaks ehk rohkem aidata. Aga samas kui on keeruline avad zip faili....

Mind tuntakse kui Valentinez Alkalinella Xifax Sicidabohertz Gombigobilla Blue Stradivari Talentrent Pierre Andri Charton-Haymoss Ivanovici Baldeus George Doitzel Kaiser III. Ära kõhkle kutsumast!

veekuus
Algaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 08.06.2009 kell 18:53 Reply With Quote
no mida ma enne ütlesin!

hakatiigi tuumapommide valmistamist seletama!

FRIIKAME ÄRA 2009!

skingirl
Armuline Proua

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 08.06.2009 kell 20:08 Reply With Quote
vaata kaosemasin mina tegeln vectorgraafikaga iga päev ja täiesti loomulik on see kui ma peaks mõne logo või teksti venitama kaubamaja suuruseks aga enamus masinaid töötlevad just curve ja seda ka teemaalgataja sooviskahjuks ei selgitanud ta oma töö eesmärki kuna oli amatöör, mina ei läheks kellegi ajusid opereerima ilma omamata teadmisi kui mul oleks ka skalpell aga tema seda igatahes seda teha soovis.
Et tõde oleks see,et ennem õpi ja tee endale selgeks ala millega tahad raha teenida.

Kaosemasin

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 08.06.2009 kell 23:36 Reply With Quote
Täselt nii: Et tõde oleks see,et ennem õpi ja tee endale selgeks ala millega tahad raha teenida.

Samas kunagi ei ole inimesele paha anda optsioone, mida on võimalik teha ja kuhu arendada. Kõige lihtsam on öelda: google abiks, aga kui progede nimesid ja võimalusi ei tea, ei ole miskit teha. Üritan alati inimesed ära ehmatada igasugu keeruliset nimedega ja võimalustega, lihtsalt anda võimalusi, nii mõnigi on avastanud lõpuks, et lahe, hea et mainisid. Las ta jääda, muidu läheb teema kahe inimese lahmimiseks (andsin lihtsalt palju nimesid ja ühe võimaluse kuidas oma probleemidele lahendus leida, nüüd on mida googeldada). Ja Kaosemasin jääb ikkagi selle juurde, ei mingit downloadimist, joonista ise kõik mustrid ja venita nii suureks kui tahad. Pliiats, paber, skänner.

Kaosemasin tegeleb kah igapäevaselt vektoriga, aga vahega, et tema töös peavad kõik kurvid ja jooned olema mm täsusega paigas kurv 45,867 kraadi, joon 12,3mm jne ja sellest peab olema võimalus joonis teha iga nurga alt (kui logo või kunsti teha, pole absoluutselt vaja, peaasi et ilus oleks ja et pastakale ära mahuks, siis kuhugi lehe äärde ja et tellija oleks õnnelik ja annaks vorsti ostmiseks raha) mitte niisama ilus, ja seda iganes peab olema võimalik toota. Skingirl: anname aga....

kidike
Algaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 12.06.2009 kell 23:05 Reply With Quote
oi s6brad, t2nan k6iki vastamast, ma ei saanud siia foorumisse millegip2rast n2dal aega sisse..

T2nud kaitsevaim, see extract oli just se mis mul vaja oli !!!

Mul selline lugu ,et ma elan sellises kohas kus arvuti 6ppimine keeruline, siin maal pole enamus arvutit n2inudki, r22kimata zip v6i eps failide allalaadimisest js k6ik mis ma tean olengi katsetades 6ppinud.. hirmus vaev tegelikult ..
Masin millega t66tan kasutab artcut programmi, aga seal on enamus pilte t2ielik saast aga mul on vaja ilusaid ornament ja lilli peamiselt... olen neid ise kujundanud Corel Draws ja samuti varastanud ohtralt netiavarustest aga nad on peamiselt k6ik raster, niiet ma n2en hullu vaeva, et neist asja saaks...

veekuus
Algaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 13.06.2009 kell 05:33 Reply With Quote
Et siis sa tegeled mingise stuhvi lõikamisega või välja joonistamisega... võibolla isegi tikkimisega või kurat teab millega. Kummishabloonide, liivapritsi ja surnaaia kividega või laserlõikusega näiteks (v6 omab kogus näiteks Arnuldi näoga "graniitpilti" - ise tegin, päris seks ja äratuntav sai : ).

Eniveis, ma tahan jõuda selleni, et sa peaksid siis nagu kellegi shefluse all töötama?

Kui ei, siis palju õnne - raske ajutöö kaunistab inimest. Kui jah jah, siis kas Ärra Boss ei tahaks olla mitte nii väga Keenia mees, aga rohkem nagu Geniaalne mees ka hankida virmale kredokaart et siis sodi osta virtuaalselt (kus kohast, ei tea, ei vaja nii palju sodi).

Samas, lükkasin googlisse free vector flowers, kohe hakkas sodi tulema... kui sul hetkel veel aeg raha ei ole, siis saad selle ise rahaks teha

Väike vahe on muidugi vektorgraafikal sees - ühed vektorid on mõeldud "ühevärviliseks" kasutamiseks, st ainult piirjooned. Teine on siis täis laks - ainult piirjoontega pole sittagi peale hakata.

Kas sellel ühevärvilisel vektoril on ka mingi oma spetsiifiline nimetus, mille järgi oleks seda kerge otsida, ma ei oska öleda. Las seda ütlevad meie vektori kunnid.

ja kumba sul üldse vaja ikkagi on... aitaks mure lahendamisele palju kaasa.

Kõigele muidugi aitab kaasa see, kui on korralik
kunstianne - siis on vektorite vorpimine lust ja lillepidu.

FRIIKAME ÄRA 2009!

veekuus
Algaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 13.06.2009 kell 05:43 Reply With Quote
ahjaa... internetis surfamine ja sita üles otsimine võib tunduda tüütu ja aeganõudev.

aga sa ei tea trikke..

a) keera googli vastused 100 per page
b) võta lahti firefox, kasuta linkidel klikkimiseks rullikut (vajuta hiire rullik alla, see teeb "klõpa".
c) tambi suuri hunnik lehti eraldi tab'idesse lahti.
d) tabide vahel liikumiseks ctrl-page up või ctrl-page down (proovi seda liigutust võtta ainult parema käega, säästad aega)
f) ebameeldiva tabi sulgemiseks on ctrl-w
g) ja muidugi lihtsal page-up ja down

... ja sa kammid minutiga sama palju infot läbi, mida sa "vanasti" tegid tunniga.

v6 kasutab ainult klaverit... kui hiir ära võtta ja seda peaks vaja olema, siis läheb tunde enne kui tige v6 karjub: "et kus kurat mu hiir on!" Järgi proovitud

Klaver on kiire. Ja emotsiooni annab ka paremini kui kriuksuv hiir. Näiteks kui on joobes-tüpode tegemise aeg

Igasugune rullimine on EVOL! Skingirl võib rääkida kuidas tal käpad valutavad hiirega nühkimisest.

[pekki, ma tegin nüüd uue posti. ähmist. kuseäda oli peal. andke andeks...]

FRIIKAME ÄRA 2009!

kidike
Algaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 13.06.2009 kell 10:43 Reply With Quote
Liivapritsi teeme jah, peamiselt m66bliklaasidele, peeglitele,yhes6naga igasuguseid interj66ri klaase.. siin l2hevad need ypris h2sti, erinevalt eestist kus inimesd peavad igat kaunistust liialduseks..
Kellegi shefluse all ei ole, mehega kahekesi hakkasime punnitama siin.. mul on mingisugune kunstianne, tema on muidu geniaalne igasuguste masinate peale aga iga algus pidavat raske olema.
Krediitkaart isegi on aga millegip2rast tundub et mingi paketi ostmine on kahtlane.. j2lle tuhat mittevajaliku pilti paartykki 2kki k6lbab kasutada..yhes6naga sodi jah. Ma vaatain et mingitest kohtadest vist saab yksikult ka osta.. v6i sain ma millestki valesti aru.

Ma kujutan ette, et mul just ongi vaja..mustvalged, yhev2rvilisi...oleks jah lihtsam kui teaks nende spets nimetust.
Ja suur ait2hh nede otsimise nippide eest, kohe hakkan katsetama!

veekuus
Algaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 13.06.2009 kell 11:16 Reply With Quote
Nuvott... disainklaas. Pakun, et sobivat ja lademes materjali seks tarbeks suht vähe on. Ideid võibolla ammutada sama ala tegijate kodulehtedelt.

kui seal on midagi. ja siis ise üritada sama asja joonistada.

Kredo all ma ei mõelnud, et mingit DVD'd osta miljoni mõttetu pasaga. Pigem konkreetseid vektor piltide baasi-veebisaiti. Teooria kohaselt võiks ju olla... sealt lappad mööda märksõnu ja kui sobilik pilt satub, ostad ära.

Või joonistad näidispildi pildi pealt ise maha.

Aga kus kohas see mitte-eesti on?

FRIIKAME ÄRA 2009!

kidike
Algaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 14.06.2009 kell 23:32 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: veekuus
Nuvott... disainklaas. Pakun, et sobivat ja lademes materjali seks tarbeks suht vähe on. Ideid võibolla ammutada sama ala tegijate kodulehtedelt.

kui seal on midagi. ja siis ise üritada sama asja joonistada.

Kredo all ma ei mõelnud, et mingit DVD'd osta miljoni mõttetu pasaga. Pigem konkreetseid vektor piltide baasi-veebisaiti. Teooria kohaselt võiks ju olla... sealt lappad mööda märksõnu ja kui sobilik pilt satub, ostad ära.

Või joonistad näidispildi pildi pealt ise maha.

Aga kus kohas see mitte-eesti on?
Nujah, seda ma arvasin ise ka ju

Aga mul veel tuleb lolle kysimusi, niiet hoidke alt!

kidike
Algaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 15.06.2009 kell 01:43 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Kaosemasin
Miks sul on vaja leida justnimelt EPS formaadis faile?.....Jõudu, küsi aga....
Ma olen v2ga v2ga t2nulik selle infi eest...pyyan k6rvataha panna... ma vist ei vajanud jah just t2pselt EPS faileaga ma olen nii juhm et ma ei osand 6igesti kysida ka ...

kidike
Algaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 17.06.2009 kell 04:36 Reply With Quote

<<  1    2  >>

Jaga teistega:
| Veel