Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2    3    4  >>
Autor: Teema: külaskäik eestisse.
SinineLiblikas
Tüdruk kes kõnnib päikese peal:D

Registreeritud: 19.01.2007
Viimane külastus: 2.09.2009
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 18.07.2009 kell 19:45 Reply With Quote
külaskäik eestisse.

tere kõik kallid kodutud.
pole ammu teid siin külastanud ja otsustasin niisama ühe naljaka loo kirjutada mis juhtus minuga .
paar päeva tagasi tulime lapsega soomest eestisse.elame soomes juba oma 3 kuud.meeldib väga ja üleüldse tunnen ennast seal äärmiselt turvaliselt ja õnnelikult.registreerimegi endid sinna tuleval kuul.
vahelduseks siis tulime eestisse.
kui eestisse jöudsime läksime me bussi peale.mul suur pagasi ja kooli kott ja veel mingi eriti raske kott.kuna ma ei suutnud oma rahakotist mingi valemiga oma 6 kroonise pileti välja öngitseda siis ime kombel sain uue pileti r kioskist önneks ka 6 kroonine.
ronisime bussi *tavaline buss nr 60 mis söidab lasnamäel*õnneks oli buss pool tühi ja sain oma kottide hunnikuga end viiamsse ritta paikutada.nii et mu asjad kellelegi jalgu ei jääks.hakkasin siis oma 6 eegist piletit läbi klöpsama ja see aparaat oli vist 1000 aastat vana auke ta ei teinud. kuna möödunud korral tulid jänestepüüdjad peale ei saanud ma ju ometi seda riski vötta ehk nad ei näe neid uduseid auke.mis mul üle jäi läksin teises peatuses uut piletit ostma bussis on õpilasele see 12 eeki.
ostsin ja teise aparaadiga ma mingi valemiga need augud sain...igatahes 10 minutit eestis oli mu hinge juba vihast mustaks moonutanud.pealegi oli äärmiselt ebameeldiv istuda räpasel igati määrdunud ja bussis, milles toolid ragisesid ..üks minu juures oli eriti paigast ära pöörasin selle naljaks ja ütlesin lapsele näe elektritool..siis läks asi veel vahvamaks buss hakkas välja surema iga 300 m tagant...inimesed kaakutasid nagu kanad kanalas ja siis järsku buss peatus suure hoo pealet ausalt ka inimesed lendasid ühest bussi otsast teise..ja hakkas tulema igasuguseid komplimente bussijuhile üks vana eesti härra kihutas see bussijuht on hull...venelased karjusid kes selle vanapässi rooli lasi jne.kaua me sõita saime .. 1 peatus 12 kroonise piletiga.siis tuli bussijuhilt teade buss on katki palun lahkuge..no tere tali kuhu ma oma kodinatega lähen sönakuulmatu poiss ka körval ..õnneks tuli uus buss kohe ja me ei pidanudki tühermaal jalutuskäiku tegema.egoistlikult ja põhimõtteliselt ma uues bussis uut piletit 12 kroonist ostma ei hakkanud.oleksin pidanud sellelt vanapässilt raha tagasi küsima kes süüdimatult inimesi katkise ja igati räpase bussiga veab...tagant järgi on see naljakas..
mingi pärast on see needus vöi juhus iga kord kui eestisse tulen on mingi kamm .. seekord oli nii bussiga eelmisel korral tulid kontrollid peale ja üks kodutu temostreeris kõigile oma poolikut mädanenud jalalaba.

mis ma selle juhtumiga kogesin ..viha , naeru , ja ka fakti et eestis ei muutu iial miski ja et ohutum oleks vist rattaga söita vöi jalutada.
minu arust on rööv lausa piletit nöuda sellise panniga mis absoluutselt on söidukõlbmatu ja seda igasmõttes.

Usalda, räägi ja sul hakkab kergem.
Kui kauaks - see oleneb juba jutu kuulajast.

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
cc
Friik

Registreeritud: 04.06.2009
Viimane külastus: 21.11.2019
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 18.07.2009 kell 20:09 Reply With Quote
Mulle ei meeldi see, kui bussijuhid bussis asotsiaale jalaga taovad. Seda on natuke imelik pealt vaadata vahest.
Muudest asjadest ei oska ennast häirida lasta. Ja miks peakski, sest piletit ma niikuinii ei osta. Tasuta sõidu üle oleks häbematu nuriseda.

View User's Profile View All Posts By User
Andrussa
Kasutaja

Registreeritud: 24.05.2009
Viimane külastus: 29.03.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 18.07.2009 kell 20:52 Reply With Quote
Kui maailmas on midagi muutumatut siis on see Tallinna ühistransport ja tänavad.
2mustikas
Friik

Registreeritud: 06.02.2006
Viimane külastus: 4.02.2017
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 18.07.2009 kell 22:38 Reply With Quote
Sa Sinineliblikas oled meil veel hele , mitte päris suur ja sinine liblikas, sest sa ei taha veel meile usaldada seda probleemi lahendada.
Kui annaksid bussi numbri, see on neljakohaline number, ma läheksin ja kontrolliksin selle loo bussipargi. Kui leian sellise istme ja viletsa kompostri , saab teha bussipargile ettekirjutuse.
Kui ei reageerita , lükkame meedia tanki....
Me ei saa kõik kuskile põgeneda, sotsiaalselt haritud ühiskond, ei tähenda automaatset korda.
Asju tuleb objektiivselt käsitleda.

"Sa pole siin selleks, et rahuldada teiste inimeste hinnanguid ja seisukohti." ( Don Miguel Ruiz )

Pipilota
unetud ood tais armastust

Registreeritud: 21.10.2004
Viimane külastus: 17.09.2016
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 18.07.2009 kell 23:37 Reply With Quote
mis selle pika jutu mote oli?

katkiseid busse satub alati ette, antud juhtumil ma kyll bussijuhil suurt syyd ei nae. minuteada bussijuhid isiklikult kyll mutrivotmega bussi alla ei roni, selleks on ikka ettevottel keegi teine palgatud.

ja mul on sinust toesti kahju, kui sa pead "kammiks" seda, kui kontrollid bussile tulevad voi moni onnetu kodutu oma madanevaid jalgu puhkab.

"on võimatu olla masenduses kui sul on õhupall "
winnie puhh

SinineLiblikas
Tüdruk kes kõnnib päikese peal:D

Registreeritud: 19.01.2007
Viimane külastus: 2.09.2009
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.07.2009 kell 00:16 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Pipilota

katkiseid busse satub alati ette, antud juhtumil ma kyll bussijuhil suurt syyd ei nae. minuteada bussijuhid isiklikult kyll mutrivotmega bussi alla ei roni, selleks on ikka ettevottel keegi teine palgatud.

ja mul on sinust toesti kahju, kui sa pead "kammiks" seda, kui kontrollid bussile tulevad voi moni onnetu kodutu oma madanevaid jalgu puhkab.

kuule sina sa võiskid asjast vähe positiivsemalt aru saada propleem ei ole see et kodutud ühistransporti aksutavad vaid see et nad oma vigaseid jalgu tervele bussile demostreerivad ..no eks halvatutel on ka toetused...ja kui sellest raha ei jätku 6 kroonise pileti jaoks siis tuleb kaasas kanda invaliidi kaarti mis tõestab..et nad ei ole vöimelised pileti ostmiseks no see vana oli mingi noore parmuga koos ja mölemad haisesid odeka järele vahest vöiks ühe pudeli ostmatta jätta ja ausalt söita.

Tsitaat:
Algne postitaja: 2mustikas
Sa Sinineliblikas oled meil veel hele , mitte päris suur ja sinine liblikas, sest sa ei taha veel meile usaldada seda probleemi lahendada.
Kui annaksid bussi numbri, see on neljakohaline number, ma läheksin ja kontrolliksin selle loo bussipargi. Kui leian sellise istme ja viletsa kompostri , saab teha bussipargile ettekirjutuse.
Kui ei reageerita , lükkame meedia

Usalda, räägi ja sul hakkab kergem.
Kui kauaks - see oleneb juba jutu kuulajast.

bellatrix
Carl Sagani groupie

Naine
Registreeritud: 13.11.2004
Viimane külastus: 23.11.2017
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.07.2009 kell 01:21 Reply With Quote
mis teil nende kodutute vastu on, minul on neist kahju nagu igasugustest ühe silmaga vigastest kassidest jms aidata neid ei saa, lihtsalt joovad seni kuni ära surevad, ja kui joovad siis on neil veidigi sooja ja vähem oma viletsusega silmitsi..

mul on ka olnud aegu, kus see kuus krooni on mujalegi panna kui bussipiletit osta ja ladisevas vihmas tund aega jälle komberdada ka ei taha.

ei ole kodutu aga ikkagi..
kui väga jälk on, siis osta auto.
kogu see tsivilisatsioon on otsast ära ussitanud ja inimeste südamed samuti.

Hell was full... So im back!

https://www.youtube.com/watch?v=JjTV8i_KjXM

Myrk

Naine
Registreeritud: 12.02.2007
Viimane külastus: 19.11.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.07.2009 kell 01:40 Reply With Quote
Ehh tuleb meelde kunagi vanal sakste ajal räägitud jutt, peenetest prouadest, kes turult ostes silku, ei saanud seda õige nimega nimetada. See oli ju lihtrahva leivakõrvane. Küsis nii: andke mulle see kala, mis on suurem, kui kilu ja väiksem, kui heeringas.
Nii meilgi, saame korra piiri taha, ja juba nii peened prouad, et mooni seeme ka ei mahu p...
Ka minul on halb, kogu selle viletsuse juures, aga kuidagi häbi on seda kurta, ja hädaldada, prooviks mõne pisiasja ikka ise ära teha, mitte jutustada ja ironiseerida.

Iga inimene on täpselt niikaua elus,
kui mõni olend maailmas temast veel tõeliselt hoolib.

Pipilota

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.07.2009 kell 04:47 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: SinineLiblikas
Tsitaat:

kuule sina sa võiskid asjast vähe positiivsemalt aru saada propleem ei ole see et kodutud ühistransporti aksutavad vaid see et nad oma vigaseid jalgu tervele bussile demostreerivad ..no eks halvatutel on ka toetused...ja kui sellest raha ei jätku 6 kroonise pileti jaoks siis tuleb kaasas kanda invaliidi kaarti mis tõestab..et nad ei ole vöimelised pileti ostmiseks no see vana oli mingi noore parmuga koos ja mölemad haisesid odeka järele vahest vöiks ühe pudeli ostmatta jätta ja ausalt söita.

ma ei ole kunagi sinu "propleemidest" aru saanud. ja god bless you, child, sinu naiivsust ja lyhinagelikkust elust aru saamisel. voibolla on monele see onnistuseks.

winnie puhh

guttamax
sain taas mahti ravida...

Registreeritud: 07.06.2008
Viimane külastus: 2.05.2016
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.07.2009 kell 10:59 Reply With Quote
Tsitaat:

.

ma arvan, et ta tahtis teada anda, et vahetas keskkonda, ning ylejäänud mulaga yritas siis lihtsalt oma "informatsiooni" vähem kelkivaks muuta..
Vist mitte väga 6nnestunult

http://www.youtube.com/watch?v=QIQbIZ_YXnI
http://www.youtube.com/watch?v=lIMftqKgWLs

http://www.youtube.com/watch?v=aoEkw02VuvM
http://www.youtube.com/watch?v=NMNgbISmF4I
http://www.youtube.com/watch?v=9yAeJemoTXg
http://www.youtube.com/watch?v=oAm5sZrkgMM
http://www.youtube.com/watch?v=dl3njU44KoE

bellatrix
Carl Sagani groupie

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.07.2009 kell 15:05 Reply With Quote
las inimesed räägivad, mingi "seksigurude" banaalne pirnipanemine on siis parem lugeda ve?

minule meeldib lugeda sinise liblika postitusi sest need on pikad, piltlikud, elust enesest, samas pääseb piiluma teise inimese sisse, ja seda huvitavam, kui sisu on erinev.
enamik ei vaevugi siin pikalt postitama, sest paljud just rõhutavad, et ei viitsi pikki tekste lugeda, jeerum eks enne siia tulekut võiks ju proovida oma düsleksiad-düsgraafiad välja ravida lasta.
igasugused köhatused möögatused modede ajumahu teemalised arutelud jms pange tänaval plangule, foorumist tahaks midagi lugeda ka nagu.

Pipilota

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.07.2009 kell 15:12 Reply With Quote
bella, ma olen yks nendest, kes pikkade tekstide yle kurdab. ausalt, kui ma tahan pikki tekste lugeda, siis loen raamatut, mitte kohutavas grammatikas ja seosetus jutus kellegi heietusi, millel pole ei sisu ega vormi. seekordne siniliblika postitus ajas kergelt narvi kyll. mida on tema teinud, et maailm parem paik oleks? vinguma on kyll kova tegelane. mul oleks tema asemel piinlik mone eluheidiku madanevate jalgade yle niimoodi vinguda.

winnie puhh

Lizett
Kasutaja

Registreeritud: 08.01.2006
Viimane külastus: 6.03.2017
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.07.2009 kell 15:27 Reply With Quote
Päris omapärane on see, et nii kui Siniliblik midagi kirjutab, saab kohe vastu hambaid.
Ilmselt on "propleem" selles, mida ja kuidas kirja pannakse, kui olulist infot tahetakse edastada ning millist vastukaja ise oodatakse.
Ma näen, et antud juhul ei saagi ilma hamba teritamata hakkama.
Aga miks? Sellepärast, et mida Sa Siniliblik virised?
Iga inimene on erinev, nii ka situatsioonid elus, kuhu me satume. Kõik ei saagi kõigile meeldida.
1 pilet ja 2 piletit, üks odeka haisuga, teine muidu haisuga. Sõida siis taksoga, kui ühistransport ei meeldi või käi jala! Kui arvad, et Tallinnas või siinses liikluskorralduses, ühistransporditeenustel peaks midagi muutuma... Sul on ju võimalus, aga palun...
Kuid praegu, mida oled Sina ise selle heaks teinud, et asi parem oleks? Seni kuni mitte midagi, pole ka mõtet viriseda. Ega Eestis käimine ei ole kohustuslik, siia ei pea tulema, kui siin ei meeldi.

Sry Pipi, sain ka nüüd igavesti pika lobaga hakkama

Andrussa
Kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.07.2009 kell 15:41 Reply With Quote
Huvitav kuidas Siniliblik tagasi Gallia-maale sõidab. Kas jälle bussiga lennujaama?
cc
Friik

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.07.2009 kell 15:48 Reply With Quote
Ma tahaks lausa teada, kui paljud teist taluksid bussis mingi haisva vanamehe kõrval istumist.

Mul juhtus paar kuud tagasi siuke lugu bussis (pikamaaliin oli, aga seda hullem), et tuli istus ka mingi joobes kilekotiga vanamees kõrvale pinki. Võttis kotist välja Fizzi siidri (irw oli jälgida, kuidas onu väikeste tüdrukute jooki laseb mõnuga).
Aga veits peale seda kui buss liikuma hakkas sai vanal pidu läbi, sest jook raisk hakkas tagasi tulema. Alguses mulle tundus, et tal jäi kurku kinni midagi, siukest imelikku köhimise häält tegi. Aga siis keerasin pead ja vaatasin, et mis värk on.
Kutil oli suu peas nagu õhupall. Mõnusad punased põsed olid tal. Hoidis veel viimaseid hetki lõunasööki kinni. Ja siis ühel hetkel enam ei jaksand hoida ja luristas istme vahele. Mõnus seedemahlade hais oli üleval kohe.
Kolme tunnine sõit oli.

Kas ei või vinguda sellise roppuse üle?

MorganLaFey
Imekaunis Adelina

Registreeritud: 26.12.2007
Viimane külastus: 7.08.2013
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.07.2009 kell 15:50 Reply With Quote
Teadmiseks - nüüd saab osta ka ID-pileteid, ka mobiiliga. Infot saab hädas infost või enne netist järgi vaadata ja sellega laheneb see saja pileti probleem (eriti kuna kioskid on alati kinni kui neid kuradeid vaja on, aga mõtlema peab ka sellele, et suurem osa firmadest ei jaksagi ööpäevaringset teenindust pakkuda).

Haisva kodutu kõrval istumine pole küll eriti meeldiv. Seda kodutute probleemi (seoses näiteks ühistranspordis levivate haigustega) üritati kunagi nii lahendada Tartus, et ühistranspordist eraldati paar bussi, mis lõunatundidel korjasid neid linnast üles ja viisid haiglasse ravimit manustama jne. Igasugustes varjupaikades oli üleval info, et sel ja sel ajal saab sõita siit-sinna, isegi kui ravi ei vaja. Pole aimugi, miks see katki jäi, ju sai riigil raha otsa ja ravimist ei peetud enam nii oluliseks ning sellega koos kadus ka see bussi-teema.

Pikkade tekstide vastu pole mul enamasti midagi, aga mingi viisakustunne võiks lugejate vastu olla - kas on nii raske kasutada kirjavahemärke ja lause alguses suurtähte? Mees ka kodus viriseb, et tema ei viitsi kirjutada sedasi korralikult, aga paljud ei kujuta vist ette kui õudne on lugeda üksteise otsa hunnikusse kuhjatud lauseid, mida eristavad küll punktid, aga algustäht on ühtlaselt väike.

..:://I was an atheist, until I realized I was God!\::..

http://www.studentsoftheworld.info/sites/tv/img/25381_21113_Happy_Bunny_hating_you.jpg

Andrussa
Kasutaja

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.07.2009 kell 16:25 Reply With Quote
Morgan toriseb.
Lizett
Kasutaja

Registreeritud: 08.01.2006
Viimane külastus: 6.03.2017
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.07.2009 kell 16:30 Reply With Quote
Tegelikult ühest asjast ei ole ma veel aru saanud. Äkki targemad ja kogenumad oskavad lahti seletada.
Vingumine?! Milleks ta kasulik on? Mida ta muudab?

Näide sellest samast teemast.
Ma satun jube nigelasse olukorda. Ok, olen sunnitud ühisbussis mõne kodutu väljakannatamatut haisu taluma...Hiljem vingun. Et küll oli alles jube hais.

Mida see vingumine minule annaks? Mis minu jaoks muutuks sellest paremaks?

MorganLaFey
Imekaunis Adelina

Registreeritud: 26.12.2007
Viimane külastus: 7.08.2013
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.07.2009 kell 16:34 Reply With Quote
Andrussa teeb väga valesid järeldusi

..:://I was an atheist, until I realized I was God!\::..

http://www.studentsoftheworld.info/sites/tv/img/25381_21113_Happy_Bunny_hating_you.jpg

cc
Friik

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.07.2009 kell 16:44 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Lizett
Tegelikult ühest asjast ei ole ma veel aru saanud. Äkki targemad ja kogenumad oskavad lahti seletada.
Vingumine?! Milleks ta kasulik on? Mida ta muudab?

Näide sellest samast teemast.
Ma satun jube nigelasse olukorda. Ok, olen sunnitud ühisbussis mõne kodutu väljakannatamatut haisu taluma...Hiljem vingun. Et küll oli alles jube hais.

Mida see vingumine minule annaks? Mis minu jaoks muutuks sellest paremaks?

Jiisas. Vingumine on arengu alus ju. Kui vingujad ei vingu, siis tegijad ei tegutse. Sest tegijad enamasti ise ei virise, nemad loovad ja tegutsevad. Aga kusagilt peab ju tegevusele mõtestatuse tekitama.

Sinu jaoks ei muutugi midagi paremaks. Aga kui sa piisavalt kõvasti kisad võimalikult paljudes kohtades, siis sa leiad endale palju jüngreid. Ja kui teid juba palju saab, siis Savipäts hakkab oma kõrvusid kikutama ja nuga käiama.
Ja lõpeks ostabki paar uut trolli ning paneb kõik asotsiaalid suveks vangimajja.

Ma ei ole muidugi kuigi tark ega kogenud. See kõigest minu nägemus asjade toimimisest Eesti riigis.

2mustikas
Friik

Registreeritud: 06.02.2006
Viimane külastus: 4.02.2017
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.07.2009 kell 16:56 Reply With Quote
Tsitaat:
bella, ma olen yks nendest, kes pikkade tekstide yle kurdab. ausalt, kui ma tahan pikki tekste lugeda, siis loen raamatut, mitte kohutavas grammatikas ja seosetus jutus kellegi heietusi, millel pole ei sisu ega vormi. seekordne siniliblika postitus ajas kergelt narvi kyll. mida on tema teinud, et maailm parem paik oleks? vinguma on kyll kova tegelane. mul oleks tema asemel piinlik mone eluheidiku madanevate jalgade yle niimoodi vinguda.

Pipi, me ei saa , tuntavalt muuta seda, mida me muuta ei saa.
Üks sellistest asjadest on teiste elujoon.....
kui tahab kirjutada, 1 lausega on hästi,

Ja sinisel liblikal palun pöörata täehelepanu laevas toimuvale, kes seal "kapjadega tuhatnelja loobivad".....

"Sa pole siin selleks, et rahuldada teiste inimeste hinnanguid ja seisukohti." ( Don Miguel Ruiz )

susanna
Susanna-I'm crazy loving you

Registreeritud: 02.02.2004
Viimane külastus: 6.09.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.07.2009 kell 18:07 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: SinineLiblikas

mis ma selle juhtumiga kogesin ..viha , naeru , ja ka fakti et eestis ei muutu iial miski ja et ohutum oleks vist rattaga söita vöi jalutada.

eks mujal tundub alati parem, eks ole.

aga ma ei julgeks väita seda 3 kuulise soomes elamise põhjal, igal pool on omad head pooled ja halvad..nii, et tuult sulle tiibadesse ja rohkem positiivsust.

Karda inimest, kellel on üksainus raamat./ Bertrand Russel

http://www.youtube.com/watch?v=9hMrY8jysdg&NR=1

guttamax
sain taas mahti ravida...

Registreeritud: 07.06.2008
Viimane külastus: 2.05.2016
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.07.2009 kell 18:25 Reply With Quote
Nu olgem ausad--juba teema alapealkiri:"Kylaskäik eESTISSE", ning sellele järgnev hylgejahu pani asjad paika Keegi ei sunni ju siis käima, v6i vähemalt jorisema.Olen ka, peaet aasta eemal, ning suht savi neist bussidest, aga,,kui nyyd peaksin kodukanti sattuma ja miski ei meeldi, siis v6taksin vast s6na ka sel teemal, kui sitt see edsi yhistransport on, kuid oma postituses korraldaks asjad vast nii, et alles l6pus, m6ne reaga, kiidaksin porode analoogset teenust...Tema aga tuli h6iskega, et elab nyyd SOOMES ja käis korraks laudas s6nnikut loopimas.
Tainas yhes6naga

Myrk

Naine
Registreeritud: 12.02.2007
Viimane külastus: 19.11.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.07.2009 kell 18:44 Reply With Quote
Jah, eks väljendusoskus on see mis riivab, minule hakkas vastu kuidagi kogu kirjutise halvustav alatoon. Mitte kirjavead, ega teksti pikkus. Ja sellepärast, ka selline vastureaktsioon siitpoolt. Külla eestisse, eestisse ei tule eestlane külla, vaid koju. Ja kui asjad kodus on halvad, oleme meie esimesed, kes seda muutma peaksid.

Iga inimene on täpselt niikaua elus,
kui mõni olend maailmas temast veel tõeliselt hoolib.

bellatrix
Carl Sagani groupie

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.07.2009 kell 22:17 Reply With Quote
Tsitaat:

olen suhtkoht nõus, aga pikad tekstid..kus on pikad tekstid?..siin foorumis ve?? ma vihkan inimesi kes kõik kahe lausega ära öelda suudavad, ju neil pole midagi erilist öelda siis..

<<  1    2    3    4  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Seksperdid | Galerii | Tutvus | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0254440 sekundit