Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2    3  >>
Autor: Teema: Sokke!
freelancer
Küünikust vahikoer

Registreeritud: 12.02.2004
Viimane külastus: 29.03.2018
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.08.2009 kell 21:21 Reply With Quote
Sossuke
see ülestunnistus peaks olema teises teemas kus räägitakse ebamaisest ja teise salamõtete lugemisvõimest.

Elada tuleb nii,et isegi hauakaevaja nutaks su matustel.

View User's Profile View All Posts By User
bellatrix
Carl Sagani groupie

Naine
Registreeritud: 13.11.2004
Viimane külastus: 23.11.2017
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 19.08.2009 kell 23:24 Reply With Quote
Tsitaat:

Meenub ütelus.

Kuradi joodikud-talluvad mul käed ära.

jumala õige muidugi aga mul on palju asju mida ma veel ei oska ja sokikudumine nõuab aega ja õpetajat, aga mõlemiga on hetkel nii nagu on..aga võimalik et kui vanaemaks saan, siis oskan ka kududa aga hetkel ei oska ja talv tuleb mürinal peale.

ee matkaspordi peale olen mõelnud, aga kallid on, aga plaanis oli, et kui järgmine kord sinna satun ja raha ka on natuke ikka, siis ostan ühe paari ära, et testida, et kas õigustab ennast ntx talvel hilinevat bussi oodates.

iseenesest ma ei eelda et peaks kassipildiga olema, põhimõtteliselt peaasi et sünteetika ei oleks ja noh, päris valget ka ei tahaks, kui värvivaliku võimalus on, sest valge läheb ikka ruttu mustaks.

laiskuse vastu pidi hea kasevits olema aga kes julgeks enam mu nina alla oksakestega vehkima tulla, see mis lapsepõlves välja ei tulnud, see jääbki nüüd surmani keresse.

ja peale selle, laiskusel peab ka kuskil üks maine varjupaik olema, võtke mind kui laiskuse turvakodu, las istub vaeseke mul naha vahel rõõmsalt soojas..

otsitud abituse kohta ei tea kommenteerida, vaevalt ma seda pergele vidinat ekstra otsin igapäevaseks kasutamiseks, ning sokiteemas ei tasuks nokkida, mul on lihtsalt ajaga liiga kitsas, et aeleda sohval ja seebikaid vahtida ja sokikudumist õppida, kuigi ma võibolla tahaks..sokke kuduma ja inglise keelt õpiks heameelega ntx.
lapse teemas jätaks kommenteerimata, miks peaks keegi arvama, et mul on lapsega tegeledes õpitud abitus grrrr btw misiganes, holysh*t see on mu esimene laps ja et vahel abitu olla, ma ei pea seda tõesti eraldi juurde õppima..

muidu ok ja tänan tähelepanu eest, aga kus saaks igasuguse hiina p*sa asemel siis normaalse hinnaga maavillaseid sokke osta, seda ikka väga ei selgu..

Hell was full... So im back!

https://www.youtube.com/watch?v=JjTV8i_KjXM

Myrk

Naine
Registreeritud: 12.02.2007
Viimane külastus: 19.11.2019
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.08.2009 kell 08:36 Reply With Quote
Jah bella, tahaks just lapseteemas sõna võtta, kõik kellel lapsed, oleme me selle esimese üle elanud, oleme teinud ka vigu. Kuid ühte ma ütlen, pole kunagi tundnud, et laps on kuidagi jalus ja tüliks. Kasside kohta pole sa kordagi väitnud, et nad sinu elu segaks, olgu neid või sada. Ainult see k****i mees.... kes ei lase neid pidada piisavalt palju. Ja soovitaks, tegele rohkem oma lapsega, ära lükka teda mehe, ega lapsehoidja juurde, selleks et sul tekiks side temaga.
Armasta mitte ainult loomi enda ümber, vaid ka inimesi, ja saad vastuarmastust.
Sest keegi kena foorumlane on öelnud, kui tahad midagi saada, pead ka vastu andma, ja see peab paika.
Ja kõigele eelnevale lisaks, on sokiteema ainult kärbse must.

Iga inimene on täpselt niikaua elus,
kui mõni olend maailmas temast veel tõeliselt hoolib.

Deiviidas
Hundi aaria ooperist Tagahambad

Mees
Registreeritud: 12.12.2003
Viimane külastus: 2.11.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.08.2009 kell 12:15 Reply With Quote
Eestimaa kliima on soojenemas. Villased sokid muutuvad varsti vaid üheks sokitüübiks ajaloos.
Sellel kel külm on võimalus siit riigist minema kolida. Võibolla ongi elu mujal parem ja soojem kui siin.

freelancer
Küünikust vahikoer

Registreeritud: 12.02.2004
Viimane külastus: 29.03.2018
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.08.2009 kell 14:35 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: bellatrix
muidu ok ja tänan tähelepanu eest, aga kus saaks igasuguse hiina p*sa asemel siis normaalse hinnaga maavillaseid sokke osta, seda ikka väga ei selgu..

Paluks mulle kui vanainimesele seletada,mille poolest hiina vill sitem on kui eesti vill.

Elada tuleb nii,et isegi hauakaevaja nutaks su matustel.

hallhiir
pealinna tüdruk

Registreeritud: 22.05.2006
Viimane külastus: 4.02.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.08.2009 kell 15:36 Reply With Quote
ei kanna villaseid sokke. isegi siis kui on 20 kraadi külma. tuleb lihtsalt kanda selliseid saapaid, millel on karvane või lihtsalt paks vooder isegi kui need on natuke out...talv on ju niikuinii selline out aeg

tavaline inimene, väikese kiiksuga

bellatrix
Carl Sagani groupie

Naine
Registreeritud: 13.11.2004
Viimane külastus: 23.11.2017
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 20.08.2009 kell 21:53 Reply With Quote
Ma pole selliseid leidnud.
aga ma olen ikka iga aasta otsinud, aga katki kipuvad minema ja ikka ei pea kas vett või külma või lihtsalt vastu, seetõttu olen läinud seda teed, et õhemale saapale villane sokk sisse, siis käib ka päris hästi.
mul pole ka nii palju raha, et 2000 krooksuseid saapaid osta..

Ja siin ühele teisele arvajale vastates, vaat hiina villa ma pole veel näinud, kõik kaubandusvõrgus müüdavad on niidisokid, paksemad või õhemad, miinuskraadidega sooja eriti ei pea.
Eks see aasta jälle saapajahile, ei mina ei kanna mingeid moeröögatusi, ma rohkem selline veidralt riietuv inimene, kes teeb oma eklektilise valiku juures näo, et nii see peabki olema ja tehke järgi kui julgete.

Myrgile ütleks, et see oli siiski algselt sokiteema..ja eks käi ka kassid närvidele vahel, aga ma ei käi iga hommik siin oma blogi pidamas, et mida nad jälle kokku käkkisid.
sest keda see huvitaks, ega?

Mina lihtsalt ei häma suurest ahvivaimustusest oma lapse vastu hommikust õhtuni, aga see ei tähenda mitte seda, et ta väga üle või liiast oleks minu elus.
Aga vaba aega enda jaoks tahan ma vahel küll ja ütle mulle mõni beebimamma, kes sellest ära ütleks, kui paar korda kuus kuskil ilma lapseta käia võiks?

Hell was full... So im back!

https://www.youtube.com/watch?v=JjTV8i_KjXM

Lola69
Võrrandi muutuja

Registreeritud: 09.11.2002
Viimane külastus: 9.08.2015
Otsib: kirjasõpra
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 08.08.2011 kell 18:22 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Deiviidas
Eestimaa kliima on soojenemas. Villased sokid muutuvad varsti vaid üheks sokitüübiks ajaloos.
Sellel kel külm on võimalus siit riigist minema kolida. Võibolla ongi elu mujal parem ja soojem kui siin.

Nali naljaks, aga sokikudumine võtab tuure ka sootumaks soojemail mail kui meie oma siin. LIhtsalt materjalid muutuvad. Vill jääb, aga sedagi on mitut moodi ja see saab lisandid juurde ja nii saame tulemuseks parajal määral soojendavad ning mõnusad sokid. Sest soojeneb ta küll, aga eks miinuseid jagu ikka.

PS! Enne uue teema püstitamist kasutage otsingut!

Leekides hukkus ka liblikas. Hoia pikivahet!

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
2mustikas
Friik

Registreeritud: 06.02.2006
Viimane külastus: 4.02.2017
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 08.08.2011 kell 22:55 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Deiviidas

Mis asi sul soojeneb? Kas kliima on see mis elab oma tsüklilist elu ja sinna vahele satuvad oma elu elama ülikooli lõpetanud staistikud...
Just on plaan osta endale lambanahad, mille vahel talvel mõnusasti puhata...

"Sa pole siin selleks, et rahuldada teiste inimeste hinnanguid ja seisukohti." ( Don Miguel Ruiz )

nudol
Friik

Mees
Registreeritud: 20.01.2008
Viimane külastus: 7.09.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.08.2011 kell 09:17 Reply With Quote
Kui vaja koon ise, oskan nii mõndagi.
<<  1    2    3  >>