Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2    3    4  >>
Autor: Teema: Vegeteeriv suhe
iir
läks ära

Naine
Registreeritud: 28.10.2009
Viimane külastus: 16.11.2018
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.11.2009 kell 14:18 Reply With Quote
Vegeteeriv suhe

Peale pikki kooseluaastaid inimesed arenevad koos, arenevad lahku või arenevad paralleelselt, aga kumbki eri kiirustel ja omaette. Kui nüüd kooselu on selline, et otseselt millegi üle kurta pole, aga nagu hõisata ka mitte millegi üle pole. Ühesõnaga, selline uje sulnis vegeteerimine. Mõni rõõmustaks stabiilse argipäeva üle, aga mõni näeb selles tagasiminekut, suhete jahtumist. Kui suhe on jahtunud, kas see on piisav põhjus, et põletada selja taga sillad, jagada varad ja lapsed, et kumbki oma teed putkata? Teadmisega, et järgmises suhtes, varem või hiljem jõuad samasse staadiumisse või üritada midagi muuta/päästa...jne

View User's Profile View All Posts By User
anne51
Mul on kahju ...

Registreeritud: 16.01.2006
Viimane külastus: 14.06.2013
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.11.2009 kell 14:33 Reply With Quote
Ma ei tea, kuidas saab vegeteerida, kui on töö, lapsed, kodu. Ilmselt olen ma viletsa vastupidavusega, sest argipäev võttis mu võhmale.
Veel vähem tean ma, mis asi on "sulnis vegeteerimine". Igatahes kõlab hästi.

Inimese elu on lõpetamata jääv kool.
G.Keller

officer
lollile ...üle mõistuse!

Registreeritud: 08.08.2006
Viimane külastus: 11.06.2020
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.11.2009 kell 14:39 Reply With Quote
ok,võib keerutada siin erinevate väljenditega suhte iseloomustamisel....kui ikka sex on ok,siis on ka kõik muu ok

"Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks." /Marcus Aurelius- T.-H.Ilves. EV President alates 09.10.2006/

iir
läks ära

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.11.2009 kell 14:54 Reply With Quote
Off, ütleme, et sex on selline keskelt läbi, ajab asja ära, aga ei midagi erilist, et kas see on põhjus, miks marjamaad otsida ja kaalub üles koos elatud aja ja üleelamised ja ettevõtmised jne?

officer
lollile ...üle mõistuse!

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.11.2009 kell 15:03 Reply With Quote
"keskelt läbi sex" on vähemalt minu jaoks olematu sex ja minu ajax see küll uut marjamaad otsima,sry!

"Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks." /Marcus Aurelius- T.-H.Ilves. EV President alates 09.10.2006/

MorganLaFey
Imekaunis Adelina

Registreeritud: 26.12.2007
Viimane külastus: 7.08.2013
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.11.2009 kell 15:07 Reply With Quote
Sõltub täitsa vegetatsioonist.
Kuigi ma enamasti ei saa näiteks aru inimestest, kes kuulutavad, et otsin armukest, sest kodune rutiin on seksuaalelu hävitanud, aga nagu ei mõtlegi selle peale, et äkki võtaks midagi rutiiniga ette siis hoopis vms.

Ma arvan, et sel hetkel, mil hakatakse juba mõtlema, et äkki jookseks minema, peaks ka endasse vaatama ja küsima, et miks siis ikkagi nii on läinud.

..:://I was an atheist, until I realized I was God!\::..

http://www.studentsoftheworld.info/sites/tv/img/25381_21113_Happy_Bunny_hating_you.jpg

tiivitaavi
Friik

Naine
Registreeritud: 21.12.2006
Viimane külastus: 4.05.2016
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.11.2009 kell 15:29 Reply With Quote
See pole nii lihtne,eriti kui oled mees!

http://www.youtube.com/watch?v=fEtwsTfBzLc

pisimimm
Super Moderator

Registreeritud: 19.11.2002
Viimane külastus: 7.09.2010
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.11.2009 kell 16:17 Reply With Quote
Ükski suhe ei toimi iseenesest, selle nimel tuleb vaeva näha! Ise!
Mõistan teemaalgatajat, rebisin end lahti analoogsest suhtest, kahetsedes oma sammu praktiliselt kohe... Kahetsedes siiani, kolmveerand aastat hiljem...kuigi toona tundus see olevat ainuvariandiks eluga edasiminemiseks...Olin oma igapäevaelust väsinud, suutmata leida väljapääsu iseenda kootud ummikseisust.. Nüüd tagasi vaadates tean, et tegin vea, vea mida ei anna parandada. Vea, millega olen pidanud õppima elama.
Kunagi pole ükski suhte purunemine ühepoolne, kuid siiski.. just meie ise saame oma suhet muuta paremaks! Leidke lahendusi, ärge jookske - ehitada on sootuks raskem, kui lõhkuda.
Kindlasti on kusagil parem kui siin, kus meie hetkel oleme, kuid kas pole see mitte Sinilind, mida võidki otsima jääda?, sest mitte kuskil pole turvalisem kui OMAS KODUS OMA PEREGA!

Lase mul olla jääkuubik, kes libiseb piki su keha ja upub su nabaauku, et siis surra su süles...

iir
läks ära

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.11.2009 kell 16:18 Reply With Quote
Miks meestel see raskem peaks olema? Off siin väidab kindlalt, et tema otsiks uut marjamaad ja punkt.

susanna
Susanna-I'm crazy loving you

Registreeritud: 02.02.2004
Viimane külastus: 13.05.2020
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.11.2009 kell 16:39 Reply With Quote
iir.
mõni inimene otsib kogu elu
ei pea offi siin silmas.
suhtlusteemades on siin nii palju juba lahatud analoogilisi variante ja ikkagi jääb kõlama ja on ainuõige siiski variant suhelda omavahel, et ei tekiks segaseid olukordi, kust väljapääsu pole.
jah, paariselus võib juhtuda, et arenetakse eri suundatesse, aga kas see peaks saama takistuseks harmooniliseks kooseluks..ei usu.
kõike saab omavahel siduda, kui tahtmist on.
kas me alati nii toimime..tavaliselt mitte, alles hiljem analüüsides leiame kuidas oleks õigem olnud.
eksimine on inimlik, aga enamasti maksame selle eksimuse eest liiga suurt hinda.

Karda inimest, kellel on üksainus raamat./ Bertrand Russel

http://www.youtube.com/watch?v=9hMrY8jysdg&NR=1

officer
lollile ...üle mõistuse!

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.11.2009 kell 16:53 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: pisimimm
Ükski suhe ei toimi iseenesest, selle nimel tuleb vaeva näha! Ise!

....ikkagi võiks selline suhe olla olemata,mis oma olemasoluks nõuab vaevanägemist.Mõni wärk siin elus võiks olla ka siin iseenesest,analoogselt ööpimedusega ja päevavalgusega.See vaevanägemine võiks olla suunatud hoopis mujale.....Ma tunneks tõsiseid süümekaid,kui teaks ,et minu partner selle(meie) suhte nimel ennastületavalt pingutab...sellist suhet ei ole (mulle) vaja ja ma teeks kõik,et selline kolgata tee kiiresti lõpetada...

pisimimm
Super Moderator

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.11.2009 kell 17:05 Reply With Quote
Officer, ma ei räägi eneseületuslikest ponnistustest..aga iseenesest ei toimi siiski ükski suhe - kuigi, jaa, mingi aja ehk toimibki, kuid inimesed on koos olnud aastaid, siis miskipärast unustatakse see algne, miks koos oldi ja hakatakse enam nägema vigu - miks see nii on, ei tea. Ehk harjumusest või teineteise liiga iseeneslikult võtmisest..aga paraku ei viitsita enam teineteisele tähelepanu pöörata... See hukutab suhte, siis hakatakse leidma, et igalpool mujal on parem, lõbusam, toredam...aga kas on? Kas see mitte polegi meie endi seest tulenev laiskus, mille nahka väga paljud suhted lähevad? (Lihtsalt mõte)

Lase mul olla jääkuubik, kes libiseb piki su keha ja upub su nabaauku, et siis surra su süles...

officer
lollile ...üle mõistuse!

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.11.2009 kell 17:33 Reply With Quote
Vaidleks sulle mimm vastu,aga see ei muuda ju midagi.Ikkagi teeme järeldusi sellest,mida ise kõige lähemalt tunnetame...
Mul on olnud palju suhteid,kidlasti isegi liiga palju...aga enese alalhoiuinstinkt ei luba mul neile tagasivaadata ja see hoiab mind "vee peal" ja tänu sellele suudan nautida olemasolevat ...ja vähemalt minu ettekujutuses iseeneselikku, sisemist regulatsiooni omavat suhet

2mustikas
Friik

Registreeritud: 06.02.2006
Viimane külastus: 4.02.2017
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.11.2009 kell 19:01 Reply With Quote
Tsitaat:
mingi aja ehk toimibki, kuid inimesed on koos olnud aastaid, siis miskipärast unustatakse see algne, miks koos oldi ja hakatakse enam nägema vigu - miks see nii on, ei tea. Ehk harjumusest või teineteise liiga iseeneslikult võtmisest. (Lihtsalt mõte)

Kui algul leitakse ainult ühiseid mõtteid ja tervikuid, siis hiljem leitakse ainult "vahede vahesid".....
Vanast suhtest tuleks ikkagi vabaneda ja edasi minna, kui on lapsed siis nemad ei pea kannatama.
Tegelikult peaksid asjad jõudma ise loogilise lahendini-nimega lahku, mitte jõuga lahtirebimiseni..
Minul läks hetkel sellise loogilise verstapostini-- jälle 10 kannatliku aastat, et teine pool saaks aru, et raiskame siin ilusat kaunist aega vegeteerimiseks.

"Sa pole siin selleks, et rahuldada teiste inimeste hinnanguid ja seisukohti." ( Don Miguel Ruiz )

iir
läks ära

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.11.2009 kell 20:47 Reply With Quote
Aga kui on situatsioon selline, et mina nagu vegeteerin, aga teise poole jaoks on kõik ok ja kui ma tulen lagedale jutuga, et asi on hapu, öeldakse, ära dramatiseeri, sa oled liiga nõudlik, vaata, naabrid kaklevad, meil on kõik hästi.

tiivitaavi
Friik

Naine
Registreeritud: 21.12.2006
Viimane külastus: 4.05.2016
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.11.2009 kell 20:52 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: iir
Miks meestel see raskem peaks olema? Off siin väidab kindlalt, et tema otsiks uut marjamaad ja punkt.

Isad ja pojad ei pruugi niipalju ühist koosolemise aega leida.

http://www.youtube.com/watch?v=fEtwsTfBzLc

freelancer
Küünikust vahikoer

Registreeritud: 12.02.2004
Viimane külastus: 29.03.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.11.2009 kell 21:18 Reply With Quote
Tsitaat:
Aga kui on situatsioon selline, et mina nagu vegeteerin, aga teise poole jaoks on kõik ok ja kui ma tulen lagedale jutuga, et asi on hapu, öeldakse, ära dramatiseeri, sa oled liiga nõudlik, vaata, naabrid kaklevad, meil on kõik hästi.

Iir sa ju ise annad vastuse enda küsimusele.Sa ju ütled selgelt et sina nagu vegeteeriks ja temal on kõik ok siis järelikult on suhe juba iseenesest vegeteerimine.On lihtsalt kaks võimalust,kas leppida selle vegeteerimisega või hakata ka elama..Üldjuhul see kellel on väga hea ei hakka otsima lahendusi oma sitale elule.

Elada tuleb nii,et isegi hauakaevaja nutaks su matustel.

2mustikas
Friik

Registreeritud: 06.02.2006
Viimane külastus: 4.02.2017
Otsib: meelelahutust
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 03.11.2009 kell 21:22 Reply With Quote
Tsitaat:

Tegelikult piisab sellest , kui suhte üks pooltest saab aru et kooselu on käest.
Oma valida, kas suudad oma veenmise ja kõneoskusega lahkuda või käib asi kohtu kaudu.
Minul esimene abielulahutus käis kohtu kaudu, ma lihtsalt ei talunud seda klammerdumist.
Teine kooselu kestis sama pikalt ja kannatlikult, oodates ära vastaspoole veendumusele jõudmise, et tast ei ole mu tervisele kasu, vaid rohkem kahju.
Ehk siis olen katsena läbinud mõlemad rajad.
Aga alati võiks meeles pidada et "ahistusega" või passiivne suhe, embakumba poolele lõpeb ikkagi.
Meestel on raskem , juba seepärast, et nende kultimis-näärmed lähevad tegevusetusest paiste ja on suur vähi tekke oht.

"Sa pole siin selleks, et rahuldada teiste inimeste hinnanguid ja seisukohti." ( Don Miguel Ruiz )

Leni
Friik

Naine
Registreeritud: 02.12.2005
Viimane külastus: 8.12.2019
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.11.2009 kell 06:50 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: officer
vähemalt minu ettekujutuses iseeneselikku, sisemist regulatsiooni omavat suhet
Nojah, vabandust kui ma teen ennatlikke järeldusi, aga minu jaoks kumab siit läbi, et sul on tark naine lihtsalt, kes teeb sinu eest need kompromissid ja arengud kõik ära nii, et sa ei saa arugi.

officer
lollile ...üle mõistuse!

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.11.2009 kell 08:41 Reply With Quote
...võibolla tõesti olen veica juhm,küll aga jätkus mul oidu selline naine paljude seast ülesleida

Myrk

Naine
Registreeritud: 12.02.2007
Viimane külastus: 12.05.2020
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.11.2009 kell 09:33 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: 2mustikas
Tsitaat:
mingi aja ehk toimibki, kuid inimesed on koos olnud aastaid, siis miskipärast unustatakse see algne, miks koos oldi ja hakatakse enam nägema vigu - miks see nii on, ei tea. Ehk harjumusest või teineteise liiga iseeneslikult võtmisest. (Lihtsalt mõte)

Kui algul leitakse ainult ühiseid mõtteid ja tervikuid, siis hiljem leitakse ainult "vahede vahesid".....
Vanast suhtest tuleks ikkagi vabaneda ja edasi minna, kui on lapsed siis nemad ei pea kannatama.
Tegelikult peaksid asjad jõudma ise loogilise lahendini-nimega lahku, mitte jõuga lahtirebimiseni..
Minul läks hetkel sellise loogilise verstapostini-- jälle 10 kannatliku aastat, et teine pool saaks aru, et raiskame siin ilusat kaunist aega vegeteerimiseks.

No jah, lugesin ja mõtlesin, kaks varianti ja tyhjad pihud. Aga hea, et kümne aasta möödudes saabus see teadmine, aga kui see teadmine ei saabu ka kahekümne aasta pärast, terve elu. Ja ma ootan, ootan millal saabub loomulik lõpp, selleks et ei tekkiks rebimise tunnet. See pole ju loogiline mustikas. Muidugi pead sa enne olema sisemiselt valmis, et minna, ja pole oluline kuidas, rebides või mitte rebides. olgu see või kuu aega suhet.
Kuidas võidelda rutiiniga?? Tõesti küsimus ruudus. Mina seda ei tea.
Jah meestel lähevad näärmed paiste, aga naistel külmub hing jäässe. Ja vaevalt, jäise hingega naist keegi omale sooviks. Vahel ta jääbki selliseks, ja kõik tema ümber, ja ta ise, külmetavad.

Iga inimene on täpselt niikaua elus,
kui mõni olend maailmas temast veel tõeliselt hoolib.

pisimimm
Super Moderator

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.11.2009 kell 10:23 Reply With Quote
Lõppkokkuvõttes elab ju iga inimene oma elu täpselt nii, nagu temale sobib. Meie ei saa kritiseerida, ega nõu anda, KUIDAS on õige, sest see mis sobib Piibelehele, ei pruugi sobida Vestmanile ja vastupidi.
Arutleda ja omi kogemusi võib jagada, aga otsustama peab küsija ikka ise

Off, ma usun, see naine oli piisavalt nutikas ka selleks, et jätta Sulle Su illusioonid Sinu taibukusest ja terasusest (mitte et ma arvaks, et Sa juhm oled)!

iir
läks ära

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.11.2009 kell 11:13 Reply With Quote
Kooselu lapse pärast, kas see on piisav põhjus, miks koos olla, et mitte keerata lapse maailmapilti peapeale mingi purunenud perekonnaga?

pisimimm
Super Moderator

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.11.2009 kell 11:33 Reply With Quote
Kui Sa oled sealjuures ise rahulolev ja suudad nii jätkata, siis miks ei? Kes saab Sulle öelda, et see EI OLE piisav põhjus...
Aga siis EI TOHI ennast ega last hiljem süüdistada, et tegid seda VAID tema nimel, olles ise ''õnnetu''

sissy84
Umbusklik

Naine
Registreeritud: 11.08.2003
Viimane külastus: 30.07.2020
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 04.11.2009 kell 11:37 Reply With Quote
Enne kui soovid suhtest ära jalutada soovitan ma siiski rääkida mehega veel kord sel teemal mis sulle vajaka jääb.
Mina leian,et kui mehega on klapp põhimõtete, maailmavaadete ja tuleviku osas siis ei tasuks seksi pärast suhet purustada. Pigem tasuks sel teemal rääkida, kes teab võibolla mees mõtleb ka,et tasuks katsetada midagi uut.Proovida teisi poose, seksida ka mujal kui ainult magamistoas jne jne... Sageli mehed mõtlevad,et naised niisama näägutavad kõrval,et miski ei sobi jne aga kui nad näevad,et naisel on tõsi taga ja teine pool mõtleb lausa lahku minna siis see on tegur mis paneb mehe teistmoodi mõtlema ja tegutsema. Mina olen Pisimimmi poolt ja arvan,et mitte ükski suhe ei toimi iseenesest. Ma usun,et sealt maalt kus tuleb argipäev ja rutiin tuleb ka inimestel vähe vaeva näha.

Samas kui näed,et teine pool on sinust täiesti lahku kasvanud ja mitte miski ei sobi siis pole mõtet ainult lapse pärast ka koos elada.

Kõigil inimestel on vead. Mõne inimesega on hea klapp seksis aga ei pruugi olla vaimset klappi ehk siis mõlemal inimesel võivad olla erinevad soovid ja nägemus. Mõnda asja annab arendada ja muuta paremaks mõnda asja ei anna.

Parem oleks selline otsus teha korralikult järelemõeldes kuna ei pruugi enam olla tagasiteed.

Ära võta südamesse! Võta suhu ja sülita välja.
Elu on nagu lehm, pidevalt saab pulli!

<<  1    2    3    4  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0184000 sekundit