Kodutud.com  
Alla

Trükisõbralik versioon
Telli e-mailile | Lisa lemmikutesse
<<  1    2    3  >>
Autor: Teema: Kuidas teha kindlaks, kas ta on minust huvitatud?
t6nu112
Algaja

Mees
Registreeritud: 09.12.2009
Viimane külastus: 12.12.2009
Otsib: mitte midagi
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.12.2009 kell 00:11 Reply With Quote
Kuidas teha kindlaks, kas ta on minust huvitatud?

Tere!

Selline üpriski suur ja südant lõhkuv probleem on käsil päris pikka aega ühe tüdrukuga. Oleme olnud head sõbrad nii paar kuud. Kõik on siiani laabunud hästi, aitame üksteist, käime koos poes ja teeme kõike seda huvitavat koos. Aeg-ajalt on jäänud mulje, et ta kas kurameerib või flirdib minuga. Mina muidugi üritan vastu. Väljendub see selles, et päris tihti me nii-öelda sõbralikult näpime üksteist; kord on ta mu kõrva voodis magama jäänud kui filmi vaatasime jnejne (kuigi poole öö pealt suutis ta siiski lahkuda oma tuppa). Probleem tekib aga selles, et tal endal on tüüp olemas, kes hetkel resideerub sõjaväes. See tüüp on temast üpriski sisse võetud helistades talle nii tihti kui võimalik. Ja siis nad lobisevad kaua. Samas kui me oleme koos, alati tüdruk valetab oma tüübile, et teeb midagi muud või on kellegi oma sõbrannaga koos hoopis (seda ehk sellepärast, et tüüpi närvi mitte ajada?).

Kuna aega on mul vähe temaga, elame ühes ühikas, kuid me lahkun siin paari nädala jooksul ja siis jääks kommunikeerumine vaid MSNi (kus ta on ka maru harva).

Ise ei ole siiani julgenud midagi otsesemalt küsida temalt. Lihtsalt kardan eitavat vastust, mis lööks mu rütmist välja. Kuna tõepoolest olen temast sisse võetud! Mitte keegi teine minu silmis ei ületa teda ei välimuselt kui sisemuses.

Seega rahvas, eriti naissoo esindajad, kuidas nn kaudselt talle läheneda või kuidagi kaarega küsida, kas ta on minust huvitatud. Või on mingeid tunnusmärke võimalik rakendada (mingid eripärased "silitused" või muud asjad), mida ta ei tõrju ja näitab, et ta on minust huvitatud?

Aitäh abistamast!!!!! Nii mõnegi teie soovitus võib mu elus uue akna avada!

Edit: olen mõelnud ka seda, et äkki ta näeb oma sõjaväes olevat tüüpi kui ohvrina? a'la tema on kaitsetus olukorras ega saaks midagi teha, kui ta maha jätaks vms. Lihtsalt analüüsin olukorda.

Edit2: Lisan veel selle, et see temapoolne nn kurameerimine võib reaalne olla ka ses suhtes, et ta julgeb minuga flirtida vaid siis, kui keegi teine eriti ei näe. Näiteks kui õhtuti käia temaga ringi jne. Kui ta seda ei mõtleks, ei põeks ta ka vast teiste nähes seda teha?

View User's Profile View All Posts By User
guttamax
sain taas mahti ravida...

Registreeritud: 07.06.2008
Viimane külastus: 2.05.2016
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.12.2009 kell 00:22 Reply With Quote
on jõulud peagi käes,, et kingi talle seoke suuremat sorti küünal, ning saadki..kas täie mööda lõugu vai kinnise lambi...
Tainas rsk! off oleks juba ammu talle, kui muud funkavat pole, keelekat tennu
Nu miks ta kutile siis valetama peaks?
Igaks juhuks küsi ikka ema käest üle, aga võibla mäletab vanaisa ka..
Nu nii hää teema, et see kohe peab mõni foorumiissi liba olema

http://www.youtube.com/watch?v=QIQbIZ_YXnI
http://www.youtube.com/watch?v=lIMftqKgWLs

http://www.youtube.com/watch?v=aoEkw02VuvM
http://www.youtube.com/watch?v=NMNgbISmF4I
http://www.youtube.com/watch?v=9yAeJemoTXg
http://www.youtube.com/watch?v=oAm5sZrkgMM
http://www.youtube.com/watch?v=dl3njU44KoE

tiivitaavi
Friik

Naine
Registreeritud: 21.12.2006
Viimane külastus: 4.05.2016
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.12.2009 kell 01:04 Reply With Quote
Kui nüüd aus olla ,siis tüdruk võiks poisi väest ära oodata.

Sa t6nuüksükskaks ,
ära keeruta oma saba seal,nagunii oled paari nädala pärast läind.

09.12.09 12:00
Pane end mehe asemele,kes sõjaväes on.Kas tahaksid ,et sinu tüdruk kellegi teisega samal ajal tutti sahistab.Kui,ei siis hoia näpud eemal,isegi kui sind ahvatletaks sellele.

http://www.youtube.com/watch?v=fEtwsTfBzLc

guttamax

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.12.2009 kell 01:12 Reply With Quote
messa norid poisi kallal,,, näed ju, et kollanokk
Keeran nüüd silmad pahempidi,kut patsiendil kõikseaeg.
Head öäüõõd.

http://www.youtube.com/watch?v=QIQbIZ_YXnI
http://www.youtube.com/watch?v=lIMftqKgWLs

http://www.youtube.com/watch?v=aoEkw02VuvM
http://www.youtube.com/watch?v=NMNgbISmF4I
http://www.youtube.com/watch?v=9yAeJemoTXg
http://www.youtube.com/watch?v=oAm5sZrkgMM
http://www.youtube.com/watch?v=dl3njU44KoE

Lähenenpragmaatiliselt
Algaja

Mees
Registreeritud: 06.12.2009
Viimane külastus: 27.08.2014
Otsib: lõbusat äraolemist
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.12.2009 kell 01:59 Reply With Quote
No tundub et ilmselgelt tal on sinu vastu tunded olemas, aga selle sõdurpoisi tõttu kipub südametunnistus blokki ette panema.

Eks sa pead ikka enda tunde järgi vaatama, kas sa oled valmis tagajärgedega tegelema, kui asja edasi arendad. Kui ta ikka tõesti sulle väga meeldib, siis võib see seda väärt olla. Vähemalt enda kogemused on sellised, et olukorrast "ainult kolm nädalat on aega maailma lõpuni" võib välja areneda midagi väga ilusat.
Selle sõdurpoisi suhtes pole muidugi ilus aga... armastuses ja sõjas on kõik lubatud, või kuidas see käib.
Ühesõnaga, kui tunned tervenisti, et sa tahad seda ja oled valmis tagajärgede eest vastutama, leia sobiv hetk ja lähene.

t6nu112
Algaja

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.12.2009 kell 02:13 Reply With Quote
Lähenenpragmaatiliselt,

Aitäh, et lähenesid asjale konstruktiivselt!

Kui nüüd mõelda, siis ta on selle sõdurpoisiga mingi oma 3a koos olnud. See võiks üpris suur pauk talle olla. Hakkan lausa ise haletsema seda tüüpi, kui nii võtta, kuna tean et vend on samuti väga sõbralik ja truu. Selles mõttes kohe mitte ei tahaks, aga lihtsalt tunded on selle tüdruku vastu nii metsikud ja ma ei saa sinna midagi parata! (Loodad lihtsalt, et tüüp leiaks ise kellegi teise...)

Eks ma pean siis midagi välja mõtlema. Läheb kuidas läheb, elan ma selle üle ikka kunagi. Enamus meist on suurt valu elus tundnud

Lähenenpragmaatiliselt
Algaja

Mees
Registreeritud: 06.12.2009
Viimane külastus: 27.08.2014
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.12.2009 kell 02:17 Reply With Quote
Mnjaa, elus on olnud võimalust olla nii sinu kui ka selle sõdurpoisi rollis ja võin öelda, et parajalt valus on mõlemat pidi Aga armastus on ilus.

Nii et jah, kuula südametunnistust. Iga kogemus teeb meid rikkamaks.

Binq
sinisilmne blondiin......

Naine
Registreeritud: 30.12.2007
Viimane külastus: 9.09.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.12.2009 kell 02:44 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: guttamax

Nu nii hää teema, et see kohe peab mõni foorumiissi liba olema

Nu vaata nüid isi...
so meelest om kõik nõnnaviisi...

mulle (ausalt) tundub, et sa oledki "see" uskmatu toomas...

Parim tõde, on otse öeldud tõde.

View User's Profile Visit User's Homepage View All Posts By User
iir
läks ära

Naine
Registreeritud: 28.10.2009
Viimane külastus: 16.11.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.12.2009 kell 08:50 Reply With Quote
Ma arvan, et ma hindaks meest rohkem, kui ta tuleks otse rääkima. Ja just räägigdki nii nagu meile, et arvestades, et sul on mees sõjaväes ja arvestades veel kõike muud ka...bla bla bla...meeldid mulle hullu pööra ja tahan sind laste emaks jne. Kui ei ole tõsiseid kavatsusi, siis ära ahvatle naist libedale teele, teisel niigi raske. Nagu kits kahe heinakuhja vahel.
Variant veel, et hoia huvi enda vastu üleval, ole hea sõber jne oodake koos see mees sealt sõjaväest ära ja vot siis võta naine tõsisemalt ette. las tüdruk otsustab, milline mees ta õnnelikuks teeb.
Aga samal ajal kitse panna, kui teisel mees sõjaväes...ei ole ilus. Oleks veel sõjavägi 2 aastat Turkmeenias, krt, praegune sõjavägi on nali.

guttamax

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.12.2009 kell 09:56 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: Binq
Nu vaata nüid isi...
so meelest om kõik nõnnaviisi...

mulle (ausalt) tundub, et sa oledki "see" uskmatu toomas...

Jh,,, küllap olen liiga paranoiline...
Võtan edaspidi iga teemat kulla pähe.

sales
filosoofiline lilleke kiivril

Mees
Registreeritud: 09.03.2003
Viimane külastus: 29.08.2014
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.12.2009 kell 12:04 Reply With Quote
Kõigepealt tüdrukust... ja allegeeriliselt a la iir: inimene ei ole kits, kes igaks juhuks mõlemast heinakuhjast hampsab... kui inimene läheb ikka teist heinakuhja nuuskima - ju siis on esimese heinad ikka nats kopitanud
Ilmselgelt on tüdrukul tekkinud ruumiline vahemaa endisega lihtsalt olnud ebakõla aidanud selgemalt näha... olen ise selle üle elanud ja tean... ka mul oli kaasaga asi vinduma kiskunud, kuid lasime endistviisi rutiinis edasi, kuni mind saadeti Kanadasse kursustele, siis tagasi tulles läksimegi lahku...
Või vajab ta lihtsalt meest enda kõrval Mida ka sõdurpoisi kallimatega on ennegi ette tulnud...
Olgu mis tahes, kuid venitamine ja kahtlemine on sulle Tõnu nüüd võrdne kaotusega, võta ennast kokku ja räägi kõik südame pealt ära - otse ja ausalt, siis saad tõe teada ja ei pea ei ennast ega tüdrukut pikaldasel tulel praadima...

Minu au on minu truudus!

tiivitaavi
Friik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.12.2009 kell 12:08 Reply With Quote
Sales,sel juhul kaasaku läbirääkimistele ka kolmas pool.Panna tüdruk üksi vastutama,kus osapooli on kolm.

t6nu112
Algaja

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.12.2009 kell 12:20 Reply With Quote
Üks asi on veel pähe hüpanud!

Äkki ma olen talle nn sõbranna eest (nagu seda kutsutakse)? Asi selles, et minu ja selle sõdurpoisi isiksused on üpriski erinevad: mina tolereerin samasooliste suhteid, tema mitte, ma kannan heledaid riideid ja üleüldsegi kogu mu elustiil on nn värvikam kui temal. See aga ei tähenda, et see tüüp pole sõbralik. On küll!

Lihtsalt enne, kui me selle tüdrukuga üksteist teadsime, ei läinud ma talle peale oma maailmavaatega. Tal olid ka algselt sellised konservatiivseid vaated üpris. Me saime tema toanaabriga väga hästi läbi, rääkisime juttu jpm, tema aga ei olnud siis meiega kunagi kaasas, kui mina seal olin. Meie nn sõprus hakkas tekkima mingi paar kuud tagasi, mis kujunes nüüdseks väga tugevaks. Olen suutnud teda panna mõtlema asjadest nii mõndagi teisiti.

Äkki see tähendabki, et ma olen talle nn sõbranna eest nüüd, kellega võibki teha igast teemat, mis kaudselt jätaks mulje nagu oleks tegu flirtimisega?

/Teaks vaid inimpsühholoogiat rohkem

sales
filosoofiline lilleke kiivril

Mees
Registreeritud: 09.03.2003
Viimane külastus: 29.08.2014
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.12.2009 kell 13:20 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: tiivitaavi
Sales,sel juhul kaasaku läbirääkimistele ka kolmas pool.Panna tüdruk üksi vastutama,kus osapooli on kolm.

Ära aja jama, tiivi! Ega see mingi rahutagamismissioon ei ole, et peab kõik osapooled ühe laua taha saama... see on olelusvõitlus, kullake, ja siin tuleb ette, antakse konkurendile isegi naha peale...

Minu au on minu truudus!

pisimimm
Super Moderator

Registreeritud: 19.11.2002
Viimane külastus: 7.09.2010
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.12.2009 kell 14:11 Reply With Quote
Kas teemaalgataja nagu otse küsimise peale ei ole mõelnud?
Me võime siin kokku mõelda ja ennustada midagi iganes kas kaartide, kohvipaksu või oma kogemuste najal, aga vastuseid teab ikka vaid tuul...

Lase mul olla jääkuubik, kes libiseb piki su keha ja upub su nabaauku, et siis surra su süles...

t6nu112
Algaja

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.12.2009 kell 14:23 Reply With Quote
Nagu mainisin varem, kardan otse küsimist hirmsasti. Aga tõenäoliselt ma teen seda viimasel hetkel enne lahkumist, kui midagi muud vahepeal välja kujunenud ei ole. Näiteks ootamatu suudlus või nii, mis juba annaks vastuse iseenesesest
tiivitaavi
Friik

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.12.2009 kell 14:35 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: sales
Tsitaat:
Algne postitaja: tiivitaavi

Ära aja jama, tiivi! Ega see mingi rahutagamismissioon ei ole, et peab kõik osapooled ühe laua taha saama... see on olelusvõitlus, kullake, ja siin tuleb ette, antakse konkurendile isegi naha peale...

Sel juhul pole vaja imestada,kui sõdurpoiss lilledega koju tuleb ja magamistoast tüdruku teise kallimaga voodist leiab.
Ainult,et pane end sellese jamasse sõdurpoisi asemel.
C´est La Vie!

iir
läks ära

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.12.2009 kell 14:58 Reply With Quote
Oi oi, ega see suudlus midagi näita, kui vaid hetketuju. Sealt küll ei maksa mingeid järeldusi teha.

Sales, heinad pole kopitanud vaid, ega kits tahab ka heinu, kui üks kuhi on siin samas ja teine kaugel kaugel, no arva ära, mis juhtub

pisimimm
Super Moderator

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.12.2009 kell 15:01 Reply With Quote
Kindlasti küsi seda vahetult enne lahkumist - küsi ja pista jooksu....
Krt, tahad vastust, selgust või edasi praadida?
Küsi kohe ja naudi järelejäänud aega....

Lase mul olla jääkuubik, kes libiseb piki su keha ja upub su nabaauku, et siis surra su süles...

t6nu112
Algaja

Mees
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.12.2009 kell 15:06 Reply With Quote
Samas!

Äkki on tõesti tema südametunnistuse blokk oma tüübi osas nii suur, et ta ütleks mulle EI ka siis, kui ma talle tegelikult meeldiks oma tüübi asemel? See oleks kallutatud vastus! Selle loogika järgi peaks üldse ootama, kuni tüüp sõjaväest väljas ja kõigil reaalne enda seisukohti kaitsta.

iir
läks ära

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.12.2009 kell 15:20 Reply With Quote
Ma arvan ka nii. Seepärats ütlesingi, oota ära, ole olemas. Miskipärast kaldun ma arvama, et sa oled varumees, kes täidab ta üksildasi päevi närvesööva flirdiga. naistel on vajadus tunda, et keegi kusagil õhkab ta järele ja seda õhkamist naisterahvas toidab, flirdiga ja juhuslike suudlustega ja üleüldise suure lubamisega õhus.

pisimimm
Super Moderator

Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.12.2009 kell 15:20 Reply With Quote
Eks sa siis oota ja ennusta ja pärast kiru ennast Sinu vaba valik
Ise eelistan selgust igas olukorras, olgu või siis enda jaoks negatiivne vastus vähemalt on teada, kuidas edasi minna
Edu!

officer
lollile ...üle mõistuse!

Registreeritud: 08.08.2006
Viimane külastus: 16.09.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.12.2009 kell 15:52 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: iir
Ma arvan ka nii. Seepärats ütlesingi, oota ära, ole olemas. Miskipärast kaldun ma arvama, et sa oled varumees, kes täidab ta üksildasi päevi närvesööva flirdiga. naistel on vajadus tunda, et keegi kusagil õhkab ta järele ja seda õhkamist naisterahvas toidab, flirdiga ja juhuslike suudlustega ja üleüldise suure lubamisega õhus.

...arvan,et see on suht tobe ja enamus naisi solvav üldistus,loodan väga,et teemaalgataja ei võta seda tõsiselt....veel enam "autorilt",kes suhet peab tualettpaberiks: määrid,viskad ära ja tõmbad rullist uue asemele.
Ma vabandan avameelsuse eest!

"Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks." /Marcus Aurelius- T.-H.Ilves. EV President alates 09.10.2006/

freelancer
Küünikust vahikoer

Registreeritud: 12.02.2004
Viimane külastus: 29.03.2018
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 09.12.2009 kell 18:12 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: t6nu112
Nagu mainisin varem, kardan otse küsimist hirmsasti. Aga tõenäoliselt ma teen seda viimasel hetkel enne lahkumist, kui midagi muud vahepeal välja kujunenud ei ole. Näiteks ootamatu suudlus või nii, mis juba annaks vastuse iseenesesest

No see ootamatu suudlus on jah see kindel asi mis vastuse annab.Sellest ootamatust suudlusest võib iga lihtsurelik ka hea tahtmise juures välja lugeda midagi muud.Kasvõi seda:Las ilastab-varsti on niikuinii kadunud ja saab normaalselt edasi elada.

Elada tuleb nii,et isegi hauakaevaja nutaks su matustel.

iir
läks ära

Naine
Kasutaja ei ole foorumis
postitatud 10.12.2009 kell 08:48 Reply With Quote
Tsitaat:
Algne postitaja: officer
Tsitaat:
Algne postitaja: iir

...arvan,et see on suht tobe ja enamus naisi solvav üldistus,loodan väga,et teemaalgataja ei võta seda tõsiselt....veel enam "autorilt",kes suhet peab tualettpaberiks: määrid,viskad ära ja tõmbad rullist uue asemele.
Ma vabandan avameelsuse eest!

Ma olen ennegi tähele pannud, et Sa ei suvatse/suuda järge pidada ja ei loe foorumiteemasid oma kulgemises vaid lahmid pisteliselt, ligikaudselt ja püüad rohkem isikule taskusse kusta. Sa pole veel nii vana, et ei jaksaks mõelda ja lugeda See, et teatud vanuse saabudes viskab lubjatüki soonele ette ja inimene hakkab taas lapsemeelseks muutuma peab tõesti paika, sest pole suurt vahet ühel plõksival pubekal ja meie Offil. See käis nüüd sitapaberi, suhete, siltide kleepimise ja üldistuste kohta nüüd ja igavesti.
Ei vabanda avameelsuse eest.

<<  1    2    3  >>

Jaga teistega:
| Veel

go to top
Esileht | Foorumid | Jututuba | Galerii | Ajaviide | Otsing | Tänased teemad

Kasutajatugi: info@kodutud.com - Kasutustingimused
22 päringut, mis võtsid aega 0.0164399 sekundit